WP VR - en to hr translation catalogue (355 entries)

en: 360 Degree Panorama
hr: Panorama od 360 stupnjeva

en: 360 Degree Video
hr: Video od 360 stupnjeva

en: 360 Video Support
hr: 360 video podrška

en: 900+ Icons & RGB Color Support for Hotspots
hr: 900+ ikona i RGB podrška za boje za pristupne točke

en: Activate License
hr: aktivirati licencu

en: Add Company Information
hr: Dodajte informacije o tvrtki

en: Add Form Shortcode
hr: Dodajte kratki kod obrasca

en: Add New Tour
hr: Dodajte novu turneju

en: Add Scene ID
hr: Dodajte ID scene

en: Add a Hotspot inside your tour to show additional information like Paragraph, Heading, Image, Video, or multiple content.
hr: Dodajte pristupnu točku unutar svog obilaska kako biste prikazali dodatne informacije kao što su odlomak, naslov, slika, video ili više sadržaja.

en: Add-ons
hr: dodaci

en: Adding Hotspots on Scene
hr: Dodavanje hotspotova na sceni

en: Advanced Controls
hr: napredne kontrole

en: Allow the Authors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access their own tours only):
hr: Dopustite autorima vaše stranice da kreiraju, uređuju, ažuriraju i brišu virtualne ture (mogu pristupiti samo svojim obilascima):

en: Allow the Editors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access other users' tours):
hr: Dopustite urednicima vaše stranice da kreiraju, uređuju, ažuriraju i brišu virtualne ture (mogu pristupiti obilascima drugih korisnika):

en: Assign Pitch & Yaw
hr: Dodijelite Pitch & Yaw

en: Authors will be able to Create, Edit, Update, and Delete their own virtual tours only.
hr: Autori će moći kreirati, uređivati, ažurirati i brisati samo svoje virtualne ture.

en: Auto Gyroscope Support
hr: želuc zaklonomnjičavač

en: Auto Rotation
hr: objava

en: Autoload & Autoplay Video Tours.
hr: Automatsko učitavanje i automatska reprodukcija video obilazaka.

en: Autoload Tours
hr: obilasci s autom

en: Back to WPVR Dashboard
hr: Natrag na WPVR nadzornu ploču

en: Background Audio
hr: pozadinski audio

en: Background Color
hr: boja za pozadinu

en: Background Panoramas
hr: pozadinske panorame

en: Basic Control Buttons
hr: Osnovni kontrolni gumbi

en: Basic Settings
hr: osnovne postavke

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
hr: Prije nego što počnete, možete provjeriti našu dokumentaciju kako biste se upoznali s WP VR - 360 Panorama i Virtual Tour Creatorom za WordPress.

en: Best WordPress Plugin
hr: Najbolji WordPress dodatak

en: Border
hr: razrađen

en: Border Radius (px)
hr: Radijus granice (PX)

en: Bottom
hr: dno

en: Button Alignment
hr: poravnanje stub

en: Button Style
hr: stil

en: Button Text
hr: slikovisan tekst

en: Button URL
hr: URL za gumbe

en: Call To Action
hr: Poziv na akciju

en: Call to action button text
hr: Tekst gumba za poziv na akciju

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
hr: Ne možete pronaći rješenje s našom dokumentacijom? Samo objavite kartu na forumu za podršku. Mi ćemo riješiti vaš problem.

en: Capitalize
hr: kapitalizovati

en: Cart Lift
hr: kočijaš spuk na

en: Center
hr: žiža

en: Check out our other amazing free plugins!
hr: Pogledajte naše ostale nevjerojatne besplatne dodatke!

en: Checkout All Features
hr: Provjerite sve značajke

en: Choose The Spot
hr: Odaberite mjesto

en: Click on Preview to see how the content is appearing for the hotspot.
hr: Kliknite na Preview da vidite kako se sadržaj pojavljuje za hotspot.

en: Click on the Preview button to view your uploaded panorama in virtual tour mode.
hr: Kliknite na gumb za pregled da vidite svoju učitanu panoramu u načinu virtualnog obilaska.

en: Click on the Update button to save your work. And just like that, you can create an unlimited number of virtual tours and add your customization to them.
hr: Kliknite na gumb za ažuriranje da biste spremili svoj rad. I baš tako, možete stvoriti neograničen broj virtualnih obilazaka i dodati im svoju prilagodbu.

en: Click on the Upload button to upload your panorama image.
hr: Kliknite na gumb za prijenos za prijenos svoje panoramske slike.

en: Click on this Publish button to save this as a tour. You can always find it in your tour list.
hr: Kliknite na ovaj gumb za objavljivanje da biste ovo spremili kao obilazak. Uvijek ga možete pronaći na svom popisu obilazaka.

en: Click to Upload an Image
hr: Kliknite za prijenos slike

en: Color
hr: obojiti

en: Company Logo & Description
hr: Logo i opis tvrtke

en: Compass
hr: kompasni

en: Contact Our Support
hr: kontaktirajte našu podršku

en: Continue to guide
hr: Nastavite voditi

en: Control Buttons
hr: kontrolne tipke

en: Control Horizontal & Vertical View of Panorama Images
hr: Kontrolirajte horizontalni i okomiti prikaz panoramskih slika

en: Convert any jpeg or png format image to webp on media upload:
hr: Pretvorite bilo koju sliku u JPEG ili PNG formatu u WebP na prijenosu medija:

en: Create a tour use this QR code
hr: Napravite obilazak Koristite ovaj QR kod

en: Create high-converting slaes funnels on a visual drag & drop funnel builder canvas and increase your online sales from today.
hr: Stvorite visoko-konvertirajuće SLAES tokove na platnu za izradu lijevka Visual Drag & Drop i povećajte svoju online prodaju od danas.

en: Cubemap
hr: kumbad

en: Cubemap Image Support
hr: podrška za slike cubEmap

en: Cubemap Images
hr: kube-slika

en: Custom CSS
hr: CSS

en: Custom CSS
hr: CSS

en: Custom Control Buttons
hr: Prilagođene upravljačke tipke

en: Custom Icon & Color for Hotspots (Using CSS)
hr: Prilagođena ikona i boja za žarišne točke (koristeći CSS)

en: Custom Panorama Loading Face
hr: prilagođeno lice panorama učitavanje

en: Custom Preview Image & Text
hr: Prilagođeni pregled slike i teksta

en: Custom Rotation Settings
hr: Prilagođene postavke rot

en: Custom Zoom Settings
hr: Prilagođene postavke zumiranja

en: Custom icons will only show on frontend. Hotspot custom icons only works with fontawesome 5. If you are using any different version of fontawesome under theme or any plugin, you may deactivate fontawesome from WP VR. Go to "Get Started menu" and select "Role" and check fontawesome disable switch. Now put your desired any icon class under "Hotspot custom icon class" field. It will appear on the frontend.
hr: Prilagođene ikone prikazat će se samo na frontendu. HotSpot Custom Icons radi samo s Fontawesome 5. Ako koristite bilo koju drugu verziju FontAwesome pod temom ili bilo koji dodatak, možete deaktivirati Fontawesome iz WP VR. Idite na "Izbornik za početak" i odaberite "Uloga" i provjerite FontAwesome Disable Switch. Sada stavite željenu klasu ikona u polje "Hotspot Custom Icon Class". Pojavit će se na frontendu.

en: Customize Icon & Logo of Control Buttons.
hr: Prilagodite ikonu i logotip kontrolnih gumba.

en: Deactivate License
hr: dezaktivirati licencu

en: Decisions
hr: odluka

en: Disable Fontawesome from WP VR:
hr: Onemogućite Fontawesome iz WP VR:

en: Disable On Hover Content for Mobile:
hr: Onemogućite sadržaj lebdenja za mobitel:

en: Disable WordPress Large Image Handler on WP VR:
hr: Onemogućite WordPress Handler velikih slika na WP VR:

en: Disable keyboard control to use the form.
hr: Onemogućite kontrolu tipkovnice za korištenje obrasca.

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
hr: Nemojte zatvarati ili osvježavati stranicu tijekom procesa uvoza. Može potrajati nekoliko minuta.

en: Documentation
hr: dokumentacija

en: Documentation
hr: dokumentacija

en: Done
hr: učinjen

en: Download QR Code
hr: Preuzmite QR kod

en: Duplicate Tours with One Click
hr: Duplicirani obilasci jednim klikom

en: Editors will be able to Create, Edit, Update, and Delete all virtual tours.
hr: Urednici će moći kreirati, uređivati, ažurirati i brisati sve virtualne ture.

en: Enable Social Media Share
hr: Omogućite dijeljenje na društvenim mrežama

en: Enable Video
hr: omogućiti video

en: Enable Video JS control (It will load the WP VR Video JS library in the listed pages only):
hr: Omogućite video JS kontrolu (učitat će WP VR Video JS biblioteku samo na navedene stranice):

en: Enable explainer video
hr: Omogućite video s objašnjenjem

en: Enable mobile media resizer:
hr: Omogućite promjenu veličine mobilnih medija:

en: Enable or Disable Keyboard Movement Control.
hr: Omogućite ili onemogućite kontrolu kretanja tipkovnice.

en: Enable or Disable Keyboard Zoom Control.
hr: Omogućite ili onemogućite kontrolu zumiranja tipkovnice.

en: Enable or Disable Mouse Drag Control.
hr: Omogućite ili onemogućite kontrolu povlačenja miša.

en: Enable or Disable Mouse Zoom control.
hr: Omogućite ili onemogućite kontrolu zumiranja miša.

en: Enable script control (It will load the WP VR scripts on the pages with virtual tours only):
hr: Omogućite kontrolu skripte (učitat će WP VR skripte na stranicama samo s virtualnim obilascima):

en: Enable the call to action, it will render under the tour.
hr: Omogućite poziv na radnju, on će se prikazati ispod obilaska.

en: End Tour
hr: obilazak

en: Enter your license key, save changes and activate.
hr: Unesite svoj licencni ključ, spremite promjene i aktivirajte.

en: Equirectangular
hr: jednakoradoumast

en: Explainer
hr: objasniš

en: Explainer Video
hr: obrazv

en: Export
hr: izvozni

en: Features That Can
hr: značajke koje mogu

en: Flip the phone to landscape mode for a better experience of the tour.
hr: Okrenite telefon u pejzažni način rada za bolji doživljaj obilaska.

en: Fluent Forms Add-on
hr: Dodatak za tečne obrasce

en: Follow the Guided Wizard and Learn How it Works.
hr: Slijedite vođenog čarobnjaka i saznajte kako to funkcionira.

en: Font Size (px)
hr: Veličina fonta (px)

en: Font Style
hr: stil fonta

en: Font Weight
hr: težina trenja

en: Font color
hr: boja fonta

en: For Classic Editor:
hr: Za klasičnog urednika:

en: Free vs Pro
hr: besplatno protiv pro

en: Front-End Notice for Mobile Visitors:
hr: Obavijest o prednjem dijelu za mobilne posjetitelje:

en: Full Page Virtual Tours
hr: Virtualni obilasci cijele stranice

en: Full Screen
hr: pregrada za cijeli ekran

en: Fullwidth
hr: puna širina

en: General
hr: general

en: General Setup Options
hr: Opće mogućnosti postavljanja

en: Generic Form
hr: generički oblik

en: Get Access to
hr: dobiti pristup

en: Get It Now
hr: UZMI GA SADA

en: Get Pro Now
hr: Nabavite profesionalce sada

en: Get Started
hr: zapoticati

en: Give a name to your virtual tour.
hr: Dajte ime svom virtualnom obilasku.

en: Go Pro
hr: biti profesionalac

en: Guided Tour
hr: tura s vodičem

en: Gyroscope
hr: žiroskop

en: Gyroscope & Mobile Notices
hr: Gyroscope & Mobile obavijesti

en: Gyroscope Control
hr: bojna konto

en: Gyroscope Support
hr: želuc

en: Height
hr: visina

en: Height Unit
hr: visina jedinica

en: Height:
hr: visina:

en: Here is a preview of your panorama image in tour mode. You can control it and mode around to see it in 360 degree view.
hr: Ovdje je pregled vaše panoramske slike u načinu rada. Možete ga kontrolirati i raditi okolo da biste ga vidjeli u pogledu od 360 stupnjeva.

en: Here you can see the Pitch & Yaw has been set for the hotspot.
hr: Ovdje možete vidjeti da je Pitch & Yaw postavljen za žarišnu točku.

en: Here, you can set what content your viewer will see after clicking on the Hotspot. You can either set an URL or any other content using this editor. To learn more, follow this guide to set content using editor
hr: Ovdje možete postaviti sadržaj koji će vaš gledatelj vidjeti nakon što kliknete na hotspot. Možete postaviti URL ili bilo koji drugi sadržaj pomoću ovog uređivača. Da biste saznali više, slijedite ovaj vodič za postavljanje sadržaja pomoću uređivača

en: Home
hr: zavod

en: Home Button to visit Default Scene
hr: Početna gumb za posjet zadanoj sceni

en: Hook
hr: čvrečka

en: Hotspot
hr: žarko riba na parenju

en: Hotspot ID
hr: ID točke

en: Hotspot Setting
hr: postavka vruće točke

en: Hotspot-Type
hr: vrsta

en: ID
hr: iskaznica

en: If set to true, device orientation control will be used when the panorama is loaded, if the device supports it. If false, device orientation control needs to be activated by pressing a button. Defaults to false. Will work if gyroscope is enabled
hr: Ako je postavljeno na true, kontrola orijentacije uređaja koristit će se kada se panorama učita, ako je uređaj podržava. Ako je netočno, potrebno je aktivirati kontrolu orijentacije uređaja pritiskom na gumb. Zadano je na false. Radit će ako je žiroskop omogućen

en: Import
hr: uvozni

en: Import & Export Virtual Tours
hr: Uvoz i izvoz virtualnih obilazaka

en: Import tour file:
hr: uvoz datoteke obilaska:

en: In this Preview, drag to your desired location and click on it, exactly where you want to set the hotspot
hr: U ovom pregledu povucite na željenu lokaciju i kliknite na nju, točno gdje želite postaviti hotspot

en: Info
hr: informativniče

en: Info-type Hotspots (Heading, Image, Text, Video, Gif, Links)
hr: Hotspotovi tipa Info (naslov, slika, tekst, video, gif, veze)

en: Italic
hr: kurziv

en: Justified
hr: opravdan

en: Keyboard Movement Control
hr: upravljanje pokretom istog vrha kla

en: Keyboard Zoom Control
hr: kontrola zračnosti po tipdžbi

en: Learn more
hr: saznati više

en: Left
hr: ljevica

en: Let's add a Hotspot
hr: Dodajmo hotspot

en: Letter Spacing (px)
hr: Razmak između slova (PX)

en: License Key
hr: izložitičjamstven

en: Line Height
hr: visina kotnja

en: Line Through
hr: probiti

en: List of allowed pages to load WP VR Video JS library (The URLs of the pages on your site, You want to load Video JS):
hr: Popis dopuštenih stranica za učitavanje WP VR Video JS biblioteke (URL-ovi stranica na vašoj web-lokaciji, želite učitati video js):

en: List of allowed pages to load WP VR scripts (The URLs of the pages on your site with virtual tours):
hr: Popis dopuštenih stranica za učitavanje WP VR skripti (URL-ovi stranica na vašoj web-lokaciji s virtualnim obilascima):

en: List the pages like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
hr: Navedite stranice poput ove: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: List the pages with virtual tours like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
hr: Navedite stranice s virtualnim obilascima poput ovoga: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: Lowercase
hr: maloljetnik

en: Make WPVR Popular
hr: učiniti WPVR popularnim

en: Mobile Height
hr: pokretna visina

en: Mobile Height Unit
hr: pokretna jedinica u pokretu

en: Mobile Panorama
hr: pokretna panorama

en: More Pro Features
hr: Više profesionalnih značajki

en: Mouse Control.
hr: kontrola miša.

en: Mouse Drag Control
hr: kontrola povlačenja miša

en: Mouse Zoom Control
hr: kontrola zum-a

en: Move Down
hr: otapanik

en: Move Left
hr: pomaknuti se ulijevo

en: Move Right
hr: kretati se desno

en: Move Up
hr: odmaći se

en: Multiple Content on Hotspots
hr: Više sadržaja na žarišnim točkama

en: Next
hr: sljedeći

en: No
hr: odrien

en: None
hr: nikakav

en: Normal
hr: normala

en: Note: WooCommerce &amp; Fluent Forms hotspots will not be supported on embedded tours.
hr: Napomena: WooCommerce & Amp; Fluent Forms Hotspots neće biti podržani na ugrađenim obilascima.

en: OFF
hr: odsutan

en: ON
hr: dalje

en: Oblique
hr: uobražen

en: On Click Content
hr: Sadržaj na klik

en: On Hover Content
hr: Na sadržaju lebdenja

en: On Screen Compass.
hr: na ekranu kompasa.

en: Once you see the Pitch & Yaw value for the spot, click on this Arrow. It'll be set as the coordinate for your hotspot
hr: Nakon što vidite vrijednost visine i skretanja za mjesto, kliknite na ovu strelicu. Bit će postavljen kao koordinata za vašu hotspot

en: Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!
hr: Ups! Čini se da ovaj post još nije objavljen. Pratite ažuriranja!

en: Open in new tab
hr: Otvori u Novoj kartici

en: Open in same tab
hr: Otvori u istoj kartici

en: Overline
hr: preći

en: Padding (px)
hr: padding (px)

en: Partial Panorama / Mobile Panorama Support
hr: Djelomična podrška za panoramu / mobilnu panoramu

en: Paste Youtube or Vimeo link or upload
hr: Zalijepite YouTube ili Vimeo vezu ili učitajte

en: Permission check failed
hr: Provjera dopuštenja nije uspjela

en: Personalize your virtual tours, in the way you want.
hr: Personalizirajte svoje virtualne ture, na način na koji želite.

en: Pitch
hr: razvrstati

en: Pitch & Yaw is Set
hr: Pitch & Yaw je postavljen

en: Post a Ticket
hr: objaviti ulaznicu

en: Premium Features
hr: premi biti obilježen broj

en: Preview
hr: prethodan

en: Preview Image Message
hr: Pregledajte sliku

en: Preview The Image in Tour Mode
hr: Pregledajte sliku u načinu rada Tour

en: Preview Your Hotspot Content
hr: Pregledajte sadržaj svoje hotspota

en: Previous
hr: prethodan

en: Print the forms shortcode you want to show.
hr: Ispišite kratki kod obrazaca koji želite prikazati.

en: Publish Tours Anywhere (Embed Add-on)
hr: Objavite obilaske bilo gdje (Embed dodatak)

en: Publish Your Tour
hr: objavite svoju turneju

en: Put value in (px)
hr: Stavite vrijednost u (px)

en: Radius
hr: polukrug

en: Radius Unit
hr: radijus

en: Radius:
hr: RADIUS:

en: Rate Us
hr: Ocijenite nas

en: Read Documentations
hr: Čitajte dokumentaciju

en: Read Our Complete Guides
hr: Pročitajte naše kompletne vodiče

en: Recover abandoned carts with automated email drip campaigns. Start getting back lost sales on your online store.
hr: Oporavite napuštena kolica s automatiziranim kampanjama za kapanje e-pošte. Počnite vraćati izgubljenu prodaju u svojoj online trgovini.

en: Resume Auto-rotation after
hr: Nastavite automatsku rotaciju nakon

en: Rextheme
hr: rekshema

en: Right
hr: pravičan

en: Rotation Speed and Direction
hr: brzina i smjer rotacije

en: Save
hr: spasiti

en: Save Your Progress
hr: Sačuvajte svoj napredak

en: Save Your Tour
hr: Sačuvajte svoju turneju

en: Scene Author with URL
hr: Autor scene s URL-om

en: Scene Fade Duration
hr: Scena Fade Trajanje

en: Scene Gallery
hr: galerija scena

en: Scene ID
hr: ID scene

en: Scene Navigation Menu
hr: navigacijski izbornik

en: Scene Setting
hr: pojavljivanje

en: Scene Title
hr: naslovni

en: Scene Titles on Gallery
hr: Naslovi scena u galeriji

en: Scene Titles on Gallery.
hr: Naslovi scena u galeriji.

en: Scene Type
hr: scenski tip

en: Scene Upload
hr: prijenos

en: Scene Upload:
hr: Prijenos scene:

en: Scene-type Hotspots (Connect Panoramas)
hr: Hotspots tipa scene (povezivanje panorama)

en: Scenes
hr: prizori

en: Select Target Scene from List
hr: Odaberite ciljnu scenu s popisa

en: Select a Version to Rollback
hr: Odaberite verziju za vraćanje unatrag

en: Select your form
hr: Odaberite svoj obrazac

en: Sell WooCommerce Products
hr: Prodaja WooCommerce proizvoda

en: Set Contact Form
hr: Postavite kontakt obrazac

en: Set Hotspot ID
hr: Postavite ID hotspota

en: Set The Content for Click Action
hr: Postavite sadržaj za radnju klika

en: Set Zoom Preferences
hr: Postavite postavke zumiranja

en: Set a Title to Your Virtual Tour
hr: Postavite naslov na svoj virtualni obilazak

en: Set a Tour Preview Image
hr: Postavite sliku za pregled obilaska

en: Set a time after which auto rotation will stop. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
hr: Postavite vrijeme nakon kojeg će se automatska rotacija zaustaviti. Dodijelite u milisekundama, gdje je 1000 milisekundi = 1 sekunda.

en: Set a value to determine the speed of rotation. The higher the number, the faster it will rotate. Positive values will make it rotate clockwise and negative values will make it rotate anti clockwise
hr: Postavite vrijednost za određivanje brzine rotacije. Što je broj veći, brže će se rotirati. Pozitivne vrijednosti će ga natjerati da se okreće u smjeru kazaljke na satu, a negativne vrijednosti će ga rotirati u smjeru kazaljke na satu

en: Set an unique Hotspot ID to each of your Hotspots. Avoid Spaces & special characters. Set it like H1 or 01
hr: Postavite jedinstveni ID točke za svaku od svojih žarišnih točaka. Izbjegavajte razmake i posebne znakove. Postavite ga kao H1 ili 01

en: Set as Default
hr: Postavite kao zadano

en: Set the Scene ID for your first panorama image. The Scene ID has to be unique for each scene and without any spaces or special characters. You can set it as Scene1, S1, or simply 01.
hr: Postavite ID scene za svoju prvu sliku panorame. ID scene mora biti jedinstven za svaku scenu i bez ikakvih prostora ili posebnih likova. Možete ga postaviti kao Scene1, S1 ili jednostavno 01.

en: Settings
hr: zaključci

en: Setup
hr: namješten

en: Share On
hr: podijeliti

en: Share your tour
hr: Podijelite svoju turneju

en: Since you have updated the plugin, please clear the browser cache for smooth functioning. Follow these steps if you are using <a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en" target="_blank">Google Chrome</a>, <a href="https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-clear-firefox-cache" target="_blank">Mozilla Firefox</a>, <a href="https://clear-my-cache.com/en/apple-mac-os/safari.html" target="_blank">Safai</a> or <a href="https://support.microsoft.com/en-us/help/10607/microsoft-edge-view-delete-browser-history" target="_blank">Microsoft Edge</a>
hr: Budući da ste ažurirali dodatak, počistite predmemoriju preglednika radi nesmetanog funkcioniranja. Pratite ove korake ako ste upotrebljak <a href"https://support.google.com/accounts/320000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000.0nih.foofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoofoo

en: Starts from only
hr: počinje samo od

en: Stop Auto-rotation after
hr: Zaustavite automatsku rotaciju nakon

en: Style
hr: pisaljka

en: Submit
hr: izložiti

en: Support
hr: podupirati

en: Take The Tour
hr: krenuti u obilazak

en: Target Scene ID
hr: ID scene

en: Text Decoration
hr: ukrašavanje teksta

en: Text Transform
hr: preinaka

en: Thank you
hr: hvala ti

en: The notice will appear on the front end of the virtual tour if viewed from a mobile device.
hr: Obavijest će se pojaviti na prednjem kraju virtualnog obilaska ako se gleda s mobilnog uređaja.

en: This option will display Zoom In, Zoom Out and Full Screen buttons on the tour.
hr: Ova opcija će prikazati gumbe za povećanje, smanjenje i cijeli zaslon na obilasku.

en: This option will not work if the "Tour Autoload" is turned on.
hr: Ova opcija neće raditi ako je uključeno "Autoload Tour".

en: This will set the scene fade effect and execution time.
hr: To će postaviti efekt blijeđenja scene i vrijeme izvršenja.

en: To Embed on External Page:
hr: Za ugradnju na vanjsku stranicu:

en: To use this WP VR tour in your posts or pages use the following shortcode
hr: Za korištenje ovog WP VR turneje u svojim objavama ili stranicama koristite sljedeći kratki kod

en: Top
hr: vrhovni

en: Tour Autoload
hr: obilazak

en: Tour Background Audio
hr: audio snimka

en: Tour Background Music
hr: glazba za turneju

en: Tour Preview
hr: pregled putovanja

en: Tour Preview Image will not appear if this is turned on.
hr: Slika za pregled obilaska neće se pojaviti ako je uključena.

en: Tours
hr: zujanje

en: Turning On The StreetView Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
hr: Okretanjem opcije StreetView izbrisat će se vaše virtualne podatke o obilasku. Jeste li sigurni?

en: Turning On The Video Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
hr: Uključivanje opcije Video će izbrisati vaše podatke o virtualnom obilasku. Jeste li sigurni?

en: Turning it On will display a gallery with all the scenes on your tour. By double clicking on a scene thumbnail on the gallery, you can move to that specific scene. The gallery will only show up on the front end and not on the preview.
hr: Uključivanjem će se prikazati galerija sa svim scenama na vašem obilasku. Dvostrukim klikom na sličicu scene na galeriji možete prijeći na tu specifičnu scenu. Galerija će se prikazati samo na prednjem dijelu, a ne na pretpregledu.

en: Turning it on will display scene titles on each scene thumbnail inside the Scene Gallery. The Scene IDs will be used as the Scene Title.
hr: Uključivanjem će se prikazati naslovi scena na svakoj sličici scene unutar galerije scene. ID-ovi scene će se koristiti kao naslov scene.

en: URL
hr: url

en: Underline
hr: crtanje

en: Unlimited Hotspots (Up to to 5 for a scene in free)
hr: Neograničene pristupne točke (do 5 za scenu u besplatnom)

en: Unlimited Scenes (Up to 5 in Free)
hr: Neograničene scene (do 5 besplatnih)

en: Unlock all these options by upgrading to Premium version
hr: Otključajte sve ove opcije nadogradnjom na premium verziju

en: Upgrade Now
hr: Nadogradite sada

en: Upgrade to Pro
hr: Nadogradite na Pro

en: Upgrade to Pro
hr: Nadogradite na Pro

en: Upload Panorama Image
hr: prenijeti panoramsku sliku

en: Upload or Add Link
hr: Prenesite ili dodajte vezu

en: Uppercase
hr: veliko slovo

en: Use the iframe below to share this tour on an external page.
hr: Koristite iFrame u nastavku da podijelite ovaj obilazak na vanjskoj stranici.

en: Using this Tour
hr: Korištenje ove turneje

en: VR GLass Support:
hr: VR staklena potpora:

en: VR Glass Support for Video Tours
hr: VR Glass podrška za video ture

en: Video
hr: video

en: Video Settings :
hr: video postavke:

en: Video Tutorials
hr: video tutoriali

en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
hr: WP VR - 360 Panorama i virtualni obilazak kreatora za WordPress je prilagođeni alat Panaroma & Virtual Builder za web stranicu WordPress.

en: WP VR Plugin Rollback
hr: WP VR dodatak rollback

en: WP VR assets will be loaded on your allowed pages only. If you turn this on, you have to list the URL's of the pages with virtual tours on the 'List of allowed pages to load WP VR scripts' option
hr: WP VR sredstva će se učitavati samo na vaše dopuštene stranice. Ako ovo uključite, morate navesti URL-ove stranica s virtualnim obilascima na opciji 'Popis dopuštenih stranica za učitavanje WP VR skripti'.

en: WP VR will not load Font Awesome library.
hr: WP VR neće učitati Font Awesome biblioteku.

en: WP VR will resize each scenes for mobile devices.
hr: WP VR će promijeniti veličinu svake scene za mobilne uređaje.

en: WPFunnels
hr: WP tonovi

en: WPVR Feature Comparison
hr: Usporedba značajki WPVR

en: WPVR Height
hr: visina wpvr

en: WPVR Mobile Height
hr: WPVR Mobile Visina

en: WPVR Radius
hr: radijus WPVR

en: WPVR Setup
hr: WPVR postavljanje

en: WPVR Tour ID
hr: ID ture WPVR

en: WPVR Width
hr: WPVR širina

en: When someone clicks on the tour, auto-rotation stops. Here, set a time after which auto rotation will start again. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
hr: Kad netko klikne na obilazak, automatska rotacija prestaje. Ovdje postavite vrijeme nakon kojeg će automatska rotacija ponovno početi. Dodijelite u milisekundama, gdje je 1000 milisekundi = 1 sekunda.

en: Width
hr: širina

en: Width (px)
hr: širina (px)

en: Width Fullwidth
hr: širina puna širina

en: Width Unit
hr: širina

en: Width:
hr: širina:

en: Will activate the VR Glass support on mobile devices. This is the Beta release. So, if you face any issues with it, please contact us at support@rextheme.com
hr: aktivirat će VR staklo podršku na mobilnim uređajima. Ovo je beta izdanje. Stoga, ako naiđete na bilo kakve probleme s tim, kontaktirajte nas na support@rextheme.com

en: Will convert any jpeg or png image to webp format during media upload. will decrease the image size with no quality compromise and help the site to load faster.
hr: Pretvorit će bilo koju JPEG ili PNG sliku u WebP format tijekom prijenosa medija. Smanjit će veličinu slike bez kompromisa kvalitete i pomoći će web-mjestu da se brže učita.

en: WooCommerce Add-on
hr: WooCommerce dodatak

en: Word Spacing (px)
hr: Razmak riječi (px)

en: WordPress's default large image handler for images larger than 2560px will be disabled for WP VR. So can create virtual tours with extremely high-quality images. Enabling it will also show high res image on mobile devices. Many devices may not support that resolution.
hr: WordPress-ov zadani rukovalac velikim slikama za slike veće od 2560px bit će onemogućen za WP VR. Tako se mogu stvarati virtualni obilasci s iznimno visokokvalitetnim slikama. Omogućuje će se također prikazati slika visoke rezolucije na mobilnim uređajima. Mnogi uređaji možda ne podržavaju tu rezoluciju.

en: Write your css here
hr: Napišite svoj CSS ovdje

en: Write your custom css
hr: Napišite svoj prilagođeni CSS

en: Yaw
hr: skretanje sa pra

en: Yes
hr: da

en: You can disable on hover content for mobile devices. As most of the devices are touch based.
hr: Možete onemogućiti sadržaj lebdenja za mobilne uređaje. Budući da je većina uređaja bazirana na dodir.

en: You can use any image size but maximum image upload size recommended to support all device is 4096x2000 px for perfect responsive view. To check 360 view, click on preview button and check tour preview metabox.
hr: Možete koristiti bilo koju veličinu slike, ali maksimalna veličina prijenosa slike koja se preporučuje za podršku svih uređaja je 4096x2000 px za savršen prikaz. Da biste provjerili prikaz 360, kliknite gumb za pregled i označite metabox za pregled obilaska.

en: Your Image In Tour Mode
hr: Vaša slika u načinu rada Tour

en: Your Viewers - And Make Them Take
hr: Vaši gledatelji - i natjerajte ih da uzmu

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
hr: Vaša ocjena i povratne informacije su nam važni. Ako ste zadovoljni s WP VR - 360 Panorama i Virtual Tour Creator za WordPress, dajte nam ocjenu.

en: Zoom In
hr: zumirati

en: Zoom Out
hr: smanjiti

en: Zoom interval is 50 to 120 degree. You can put any value between 50 to 120. As an example, if you set 100, the scene will display with zoom in 100 degree on each load.
hr: Interval zumiranja je 50 do 120 stupnjeva. Možete staviti bilo koju vrijednost između 50 i 120. Kao primjer, ako postavite 100, scena će se prikazati sa zumiranjem u 100 stupnjeva pri svakom učitavanju.

en: add
hr: dodati

en: features
hr: obilježje

en: for Choosing
hr: za izbor

en: for Virtual Tours, Viewing Panoramas, and 360 Degree Content
hr: Za virtualne ture, gledanje panorama i sadržaj od 360 stupnjeva

en: for unlimited virtual tours.
hr: Za neograničene virtualne ture.

en: free
hr: slobodan

en: pro
hr: profesionalac

en: px
hr: Px

en: vh
hr: Vh

en: vw
hr: nj
