Pricing Table - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Clear
eo: Klara

en: Clear color
eo: Klara koloro

en: Default
eo: Defaŭlte

en: Select default color
eo: Elektu defaŭltan koloron

en: Select Color
eo: Elektu Koloron

en: Color value
eo: Kolora valoro

en: Pricing Table
eo: Prezotabelo

en: Pricing Tables
eo: Prezaj Tabeloj

en: Pricingg Tables
eo: Prezaj Tabeloj

en: Column Themes
eo: Kolumnaj Temoj

en: Featured Plugins
eo: Elstaraj Kromaĵoj

en: Save function error(Post information missing)
eo: Konservi funkcio-eraro (Afiŝi informojn mankas)

en: Item Saved
eo: Ero Konservita

en: Error please reinstall plugin
eo: Eraro bonvolu reinstali kromprogramon

en: Update function error(Post information missing)
eo: Eraro pri ĝisdatigo de funkcio (Mankas informoj de afiŝado)

en: incorect table id
eo: malĝusta tabelid

en: Error
eo: Eraro

en: Animation delay
eo: Prokrasto de kuraĝigo

en: Type here the animation delay
eo: Tajpu ĉi tie la animacian prokraston

en: incorect theme id
eo: malĝusta temo-identigilo

en: Theme duplicated
eo: Temo duobligita

en: You cannot remove default theme
eo: Vi ne povas forigi defaŭltan temon

en: Add New
eo: Aldonu Novan

en: Name
eo: Nomo

en: Edit
eo: Redakti

en: Duplicate
eo: Duobligi

en: Delete
eo: Forigi

en: Edit Theme
eo: Redakti Temon

en: Add Theme
eo: Aldonu Temon
