WP e-Commerce - en to cs translation catalogue (1290 entries)

en:  &nbsp; Shipping: %s
cs: &nbsp; Doprava: %s

en:  - Choose a Shipping Rate
cs: - Vyberte si Přepravní rychlost

en:  - Shipping: %s
cs:  - Doprava: %s

en:  Show N/A when No Image Available
cs: Zobrazit N / A když není obrázek k dispozici

en:  You don't have the Members and Capabilities plugin installed, to start managing your users and creating subscription for you site visit: <a href="http://staging.getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Premium Upgrades</a>
cs:  Nemáte nainstalovaný ?lenové a Schopnosti plugin, k zahájení spravování uživatel? a vytvá?ení p?edplatného pro vaše navštivte stránky na adrese: <a href="http://staging.getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Premium Upgrades</a>

en:  and above
cs: a výše

en:  does not support products without a weight set. Please either disable shipping for this product or give it a weight
cs: nepodporuje výrobky bez nastavení hmotnosti. Prosím, buď zakažte přepravu pro tento výrobek, nebo zadejte hmotnost

en:  from %s
cs:  od %s

en:  kgs.
cs: kg.

en:  lbs.
cs: liber

en: %1$s (estimated delivery time: %2$d business day) | %1$s (estimated delivery time: %2$d business days)
cs[0]: %1$s (odhadovaná doručovací doba: %2$d pracovní dny)
cs[1]: %1$s (odhadovaná doručovací doba: %2$d pracovní dny)
cs[2]: %1$s (odhadovaná doručovací doba: %2$d pracovní dny)

en: %d item | %d items
cs[0]: %d položka
cs[1]: %d položky
cs[2]: %d položek

en: %d topic | %d topics
cs[0]: %d téma
cs[1]: %d témata
cs[2]: %d témat

en: %s Checkout field added. | %s Checkout fields added.
cs[0]: %s Pokladní pole přidáno
cs[1]: %s Pokladní pole přidaná
cs[2]: %s Pokladních polí přidáno

en: %s Item | %s Items
cs[0]: %s Položka
cs[1]: %s Položky
cs[2]: %s Položek

en: %s Purchase Log deleted. | %s Purchase Logs deleted.
cs[0]: %s Přihlášení Nákupu smazáno.
cs[1]: %s Přihlášení Nákupu smazáno.
cs[2]: %s Přihlášení Nákupu smazáno.

en: %s Purchase Log updated. | %s Purchase Logs updated.
cs[0]: %s Přihlášení Nákupu aktualizováno.
cs[1]: %s Přihlášení Nákupu aktualizovány.
cs[2]: %s Přihlášení Nákupu aktualizováno.

en: %s Setting option deleted. | %s Setting option deleted.
cs[0]: %s Nastavení možností vymazáno
cs[1]: %s Nastavení možností vymazány
cs[2]: %s Nastavení možností vymazaných

en: %s Setting options updated. |  %s Settings options updated.
cs[0]: %s Nastavení aktualizace volby.
cs[1]: %s Nastavení aktualizace voleb.
cs[2]: %s Nastavení aktualizací voleb

en: %s Shipping option updated. | %s Shipping option updated.
cs[0]: %s Aktualizace přepravní možnosti.
cs[1]: %s Aktualizace přepravních možností.
cs[2]: %s Aktualizací přepravních možností.

en: %s ago
cs: %s před

en: %s cannot be shipped to %s. To continue with your transaction please remove this product from the list below.
cs: %s cannot be shipped to %s. Chcete-li pokračovat s vaší transakcí, odstraňte prosím tento produkt z níže uvedeného seznamu.

en: %s is out of stock
cs: %s není skladem

en: %s of them is reserved for pending or recently completed orders. | %s of them are reserved for pending or recently completed orders.
cs[0]: %s z nich je vyhrazeno pro probíhající nebo nedávno dokončené zakázky.
cs[1]: %s z nich jsou vyhrazena pro probíhající nebo nedávno dokončené zakázky.
cs[2]: %s z nich jsou vyhrazeny pro probíhající nebo nedávno dokončené zakázky.

en: %s pending
cs: %s nevyřízený

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
cs[0]: %s produktu není aktualizováno, někdo ho edituje.
cs[1]: %s produktů nejsou aktualizovány, někdo je edituje.
cs[2]: %s produktů není aktualizováno, někdo je edituje.

en: %s variant item in stock. | %s variant items in stock.
cs[0]: %s varianta položky skladem
cs[1]: %s varianty položek skladem
cs[2]: %s variant položek skladem

en: &laquo; First
cs: &laquo; První

en: &lt; Previous
cs: &lt; Předchozí

en: (leave all unchecked if you want to display all)
cs: (nechte všechny odškrtnuté pokud chcete zobrazit všechny)

en: (no title)
cs: (Bez názvu)

en: * For Negotiated rates, you must enter a UPS account number and select "Show UPS negotiated rates"
cs: * Pro sjednané ceny, musíte vstoupit do UPS čísla účtu a vybrat "Zobrazit UPS sjednané sazby"

en: + Add New Form Set
cs: + Přidat Nový Formulář

en: + Add level
cs: + Přidat úroveň

en: + New Currency
cs: + Nová Měna

en: 1. The actual services quoted to the customer during checkout will depend on the destination country. Not all methods are available to all destinations.
cs: 1. Při vyřizování objednávky závisí nabídnuté aktuální služby pro zákazníky na zemi určení. Ne všechny metody jsou k dispozici do všech destinací.

en: 2. Each product must have a valid weight configured. When editing a product, use the weight field.).
cs: 2. Každý výrobek musí mít platnou nakonfigurovanou hmotnost. Při editaci produktu, použijte pole hmotnosti.).

en: 3. To ensure accurate quotes, each product must valid dimensions configured. When editing a product, use the height, width and length fields.
cs: 3. Pro zajištění přesné nabídky, musí mít každý produkt platné nakonfigurované rozměry. Při editaci produktu, vyplňte políčka výška, šířka a délka.

en: 4. The combined dimensions are estimated by calculating the volume of each item, and then calculating the cubed root of the overall order volume which becomes width, length and height.
cs: 4. Kombinované Rozměry jsou odhadovány na základě výpočtu objemu každé položky, poté se vypočítá celkový objem zakázky, čímž dostanete jejich šířku, délku a výšku.

en: 5. If no product dimensions are defined, then default package dimensions of 100mm x 100mm x 100mm will be used.
cs: 5. Pokud nejsou definovány rozměry produktu, pak budou použity standartní rozměry balíku 100mm x 100mm x 100mm.

en: <a href="%s" class="button">Backup Your WordPress Theme</a>
cs: <a href="%s" class="button">Zálohujte Váš WordPress Theme</a>

en: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/categories/'>About the Categories Page</a>
cs: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/categories/'>Stránka o Kategoriích</a>

en: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/marketing'>Marketing Options</a><br />
cs: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/marketing'>Možnosti Marketingu</a><br />

en: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/products'>About the Products Page</a>
cs: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/products'>Stránka o Produktech</a>

en: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/sales/'>About the Sales Page</a>
cs: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/sales/'>O Stránce prodejí</a>

en: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/variations/'>About the Variations Page</a>
cs: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/building-your-store/variations/'>Stránka o Variacích</a>

en: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/store-settings/general/'>General Settings</a><br /> <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/store-settings/checkout/'>Checkout Options</a> <br />
cs: <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/store-settings/general/'>Obecné Nastavení</a><br /> <a target='_blank' href='http://staging.getshopped.org/resources/docs/store-settings/checkout/'>Možnosti Pokladny</a> <br />

en: <hr>Total Shipping: %s
cs: <hr>Celkem doprava: %s

en: <p> To create a preview on your restricted page put this shortcode at the top of your page. you can include html within this short code to display things like images
cs: <p> Chcete-li vytvořit náhled na své soukromé stránce, zařaďte tento Shortcode do horní části této stránky. můžete zahrnout html kód v rámci tohoto Shortcod pro zobrazení věcí jako obrázků

en: <p>You can import your products from a comma delimited text file.</p><p>An example of a csv import file would look like this: </p><p>Description, Additional Description, Product Name, Price, SKU, weight, weight unit, stock quantity, is limited quantity</p>
cs: <p>Můžete importovat vaše produkty z čárkami odděleného textového souboru.</p><p>Příklad souboru import CSV bude vypadat takto: </p><p>Popis, Doplňkový popis, Název výrobku, Cena, SKU, hmotnost, hmotnost jednotky, množství skladem, je omezené množství</p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
cs: <strong>ERROR</strong>: Registrace se nezdařila! Prosím kontaktujte <a href="mailto:%s">webmastera</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
cs: <strong>ERROR</strong>: Prosím zadejte uživatelské jméno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
cs: <strong>ERROR</strong>: Prosím zadejte vaši e-mailovou adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
cs: <strong>ERROR</strong>: E-mailová adresa není správná.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
cs: <strong>ERROR</strong>: Tento email je již zaregistrovaný, prosím vyberte jiný.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
cs: <strong>ERROR</strong>: Toto uživatelské jméno je již registrováno, prosím zvolte jiné.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid.  Please enter a valid username.
cs: <strong>ERROR</strong>: Toto uživatelské jméno je neplatné.  Zadejte prosím platné uživatelské jméno.

en: <strong>Note:</strong> Due to a current PayPal limitation, when a purchase is made using a coupon we cannot send a detailed list of items through for processing. Instead we send the total amount of the purchase so the customer will see your shop name and the total within PayPal.
cs: <strong>Poznámka:</strong> Vzhledem k současnému PayPal omezení, když nakupujete s kuponem, nemůžeme vám poslat podrobný seznam položek pomocí zpracování. Místo toho vám pošleme celkovou částku za nákup, takto zákazník uvidí vaše jméno a obchod v rámci celkové PayPal.

en: <strong>Store Settings</strong>: You have set 'users must register before checkout', for this to work you need to check 'Anyone can register' in your WordPress <a href="%1s">General Settings</a>.
cs: <strong>Nastavení Obchodu</strong>: Nastavili jste 'před vstupem se uživatelé musí registrovat', pro tuto práci je třeba zkontrolovat 'Každý se může zaregistrovat' ve vašem WordPress <a href="%1s">Základní Nastavení</a>.

en: <strong>WP e-Commerce is ready</strong>. If you plan on editing the look of your site, you should <a href="%1s">update your active theme</a> to include the additional WP e-Commerce files. <a href="%2s">Click here</a> to ignore and remove this box.
cs: <strong>WP e-Commerce je hotová</strong>. Pokud plánujete úpravy vzhledu stránek, měli byste <a href="%1s">aktualizovat vaše aktivní téma</a> zahrnout další WP e-Commerce soubory. <a href="%2s">Klikněte zde</a> ignorovat a odstranit toto políčko.

en: <strong>Your WP e-Commerce data needs to be updated</strong>. You've upgraded from a previous version of the WP e-Commerce plugin, and your store needs updating.<br>You should <a href="%1s">update your database</a> for your store to continue working.
cs: <strong>Vaše WP e-Commerce data musí být aktualizována</strong>. Aktualizovali jste je z předchozí verze WP e-Commerce plugin, váš obchod musí být nově aktualizován.<br>Měli byste <a href="%1s">aktualizovat vaši databázi</a> pro váš obchod, aby nadále fungoval.

en: API Key Reset
cs: API Klíč Reset

en: API Key:
cs: API klíč:

en: API Password
cs: Heslo API

en: API Password:
cs: API heslo:

en: API Signature
cs: Podpis API

en: API Signature:
cs: API podpis:

en: API Username
cs: Uživatelské jméno API

en: API Username:
cs: API uživatelské jméno:

en: Accepted Payment
cs: Akceptované platby

en: Actions
cs: Akce

en: Activate coupon on creation.
cs: Aktivovat kupón na tvorbu.

en: Activate the payment gateways that you want to make available to your customers by selecting them below.
cs: Vyberte platební možnosti, klteré chcete dát k dispozici zákazníkům.

en: Active
cs: Aktivní

en: Add
cs: Přidat

en: Add ALL sale products
cs: Přidat ALL prodej produktů

en: Add Conditions
cs: Přidat Podmínky

en: Add Custom Meta
cs: Přidat oblast

en: Add Layer
cs: Přidat vrstvu

en: Add New
cs: Přidat Nový

en: Add New Condition
cs: Přidat Nový Stav

en: Add New Form Field
cs: Přidat pole do formuláře

en: Add New Product
cs: Přidat nový produkt

en: Add New Product Category
cs: Přidejte novou Kategorii Produktů

en: Add New Tax Band
cs: Přidat Nové Daňové Pásmo

en: Add New Tax Rate
cs: Přidat novou Daňovou Sazbu

en: Add New Variation/Set
cs: Přidat novou Variantu / Set

en: Add To Cart
cs: Přidat do košíku

en: Add a buy now button
cs: Přidat tlačítko Koupit Nyní

en: Add an add to cart button
cs: Přidat Přidat do košíku tlačítko

en: Add more functionality to your e-Commerce site. Prices may be subject to change.
cs: Přidejte více funkcionality do vaší e-Commerce stránky. Ceny mohou být podrobeny změnám.

en: Add new Form Set
cs: Přidat nový formulář

en: Add new Product Tag
cs: Přidat nový Štítek Produktu

en: Add per product tax to tax percentage if product has a specific tax rate
cs: Přidat za produkt daň procentní daně, pokud má produkt zvláštní daňovou sazbu

en: Add product
cs: Přidat produkt

en: Add quantity field to each product description
cs: Přidat políčko s množstvím ke každému popisu produktu

en: Add sale products by category
cs: Přidat prodej produktů podle kategorie

en: Additional Checkout Fields
cs: Dodatečné Pole Pokladny

en: Additional Description
cs: Další popis

en: Address
cs: Adresa

en: Address 1
cs: Adresa 1

en: Address 2
cs: Adresa 2

en: Address:
cs: Adresa:

en: Adds the 'How did you find out about us' drop-down option at checkout.
cs: Přidat 'Jak jste se o nás dozvěděli' možnost na pokladně.

en: Adds the 'Share this link' item to the single products page.
cs: Přidat 'Sdílet tento odkaz' položku na jednotlivé výrobky stránku.

en: Adds the 'Users who bought this also bought' item to the single products page.
cs: Přidat 'Uživatelé, kteří si koupili toto, také koupili' položku na jednotlivé výrobky stránku.

en: Adds the Facebook Like button on your single products page.
cs: Přidat Facebook Like na vaše stránky jednotlivých produktů.

en: Admin Menu
cs: Administrační menu

en: Admin Report
cs: Admin zpráva

en: Admin Settings
cs: Administrační Nastavení

en: Advanced Rates:
cs: Pokročilé Ceny:

en: Advanced Settings
cs: Pokročilé nastavení

en: Advanced Theme Settings
cs: Pokročilé Nastavení Témat

en: Advertising
cs: Reklama

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Albania
cs: Albánie

en: Albanian Lek
cs: Albánský Lek

en: Algeria
cs: Alžírsko

en: Algerian Dinar
cs: Alžírský dinár

en: All
cs: Všechny

en: All Categories
cs: Všechny kategorie

en: All Markets
cs: Všechny trhy

en: All Product Categories
cs: Všechny kategorie produktů

en: All Product Tags
cs: Všechny Štítky Produktu

en: All Products
cs: Všechny produkty

en: All Variations
cs: Všechny varianty

en: All services used if no services selected
cs: Všechny služby budou použity, pokud žádné nevyberete

en: Allow users to comment on this Product.
cs: Povolit uživatelům vyjádřit se k tomuto produktu.

en: Alt text for the product image, e.g. &#8220;Rockstar T-Shirt&#8221;
cs: Alt text pro obrázek produktu, e.g. &#8220;Rockstar T-Shirt&#8221;

en: American Samoa
cs: Americká Samoa

en: Amount
cs: Částka

en: Angolan New Kwanza
cs: Angolský Nový Kwanza

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Apply
cs: Použít

en: Apply On All Products
cs: Aplikuj na všechny produkty

en: Apply tax to Billing Address
cs: Uplatnit daň na Fakturační adresu

en: Apply tax to Shipping Address
cs: Uplatnit daň na Doručovací adresu

en: Apply tax when Billing Country is the same as Tax Rate
cs: Uplatnit daň, pokud je Fakturační Země stejná jako daňová sazba

en: Apply tax when Billing and Shipping Country is the same as Tax Rate
cs: Uplatnit daň pokud je Fakturační a Dodací Země stejná jako Daňové sazby

en: Apply tax when Shipping Country is the same as Tax Rate
cs: Uplatnit daň, pokud je Doručovací Země stejná jako daňová sazba

en: Apply to Shipping
cs: Použít pro Dopravu

en: Apply to current variations?
cs: Použít pro stávající varianty?

en: Arab Emirates Dirham
cs: Arabské Emiráty Dirham

en: Argentine Peso
cs: Argentinské peso

en: Armenia
cs: Arménie

en: Armenian Dram
cs: Arménský Dram

en: At a Glance
cs: Na první pohled

en: Australia
cs: Austrálie

en: Australia Post
cs: Australská pošta

en: Australian Dollar
cs: Australský dolar

en: Austria
cs: Rakousko

en: Avg Order
cs: Průměrná hodnota objednávky

en: Avg. Customer Rating
cs: Prúměrné zákaznické hodnocení

en: Azerbaijan
cs: Ázerbajdžán

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Bahamian Dollar
cs: Bahamský dolar

en: Bahrain
cs: Bahrajn

en: Bahraini Dinar
cs: Bahrajnských Dinár

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Bangladeshi Taka
cs: Bangladéšských Taka

en: Base City:
cs: Základní Město:

en: Base Country/Region
cs: Oblast/region

en: Base Zipcode/Postcode:
cs: Výchozí PSČ / PSČ:

en: Begins with
cs: Začíná s

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belarussian Ruble
cs: Běloruské ruble

en: Belgium
cs: Belgie

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Bhutan Ngultrum
cs: Bhútán ngultrum

en: Billing Address
cs: Fakturační adresa

en: Billing City
cs: Fakturační město

en: Billing Country
cs: Fakturační Země

en: Billing Details
cs: Fakturační detaily

en: Billing Email
cs: Fakturační E-mail

en: Billing First Name
cs: Fakturační Jméno

en: Billing Last Name
cs: Fakturační Příjmení

en: Billing Phone
cs: Fakturační Telefon

en: Billing Post Code
cs: Fakturační PSČ

en: Billing State
cs: Fakturační Stát

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bosnia-Herzegovina
cs: Bosna-Hercegovina

en: Both
cs: Oba

en: Bottom
cs: Dolů

en: Bouvet Island
cs: Bouvetův ostrov

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Brazilian Real
cs: Brazilský Real

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britské území v Indickém oceánu

en: Brunei Dollar
cs: Brunej Dollar

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Bulgarian Lev
cs: Bulharský lev

en: Bulk Actions
cs: Hromadné akce

en: Button Settings
cs: Nastavení tlačítka

en: Button Type
cs: Typ tlačítka

en: Buy Now
cs: Kup teď

en: Buy Now Button only works for Paypal Standard, please activate Paypal Standard to enable this option.
cs: Tlačítko Koupit nyní funguje pouze pro Paypal Standard, aktivujte Paypal Standard, aby umožnilo tuto možnost.

en: Buyers Name:
cs: Jméno zákazníka:

en: By %s
cs: %s

en: By Default Display Comments on
cs: Zapnout komentáře u výchozího displeje

en: By checking this box, the price rule you implement above will be applied to all variations that currently exist.  If you leave it unchecked, it will only apply to products that use this variation created or edited from now on.  Take note, this will apply this rule to <strong>every</strong> product using this variation.  If you need to override it for any reason on a specific product, simply go to that product and change the price.
cs: Zaškrtnutím tohoto políčka, se cena, kterou výše uvedete, bude vztahovat na všechny varianty, které v současné době existují. Ponecháte-li políčko nezaškrtnuté, tak se bude vztahovat pouze na produkty, které používají tyto varianty vytvořené nebo upravené od nynějška. Berte navědomí, že bude použito pravidlo na <strong>every</strong> produkt používající tuto variaci.  Pokud to, z jakéhokoliv důvodu potřebujete přepsat na konkrétní produkt, jednoduše běžte na produkt a změňte cenu.

en: CFA Franc BCEAO
cs: CFA frank BCEAO

en: Calculate Shipping Price
cs: Vypočítat poštovné

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Canada
cs: Kanada

en: Canadian Dollar
cs: Kanadský dolar

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cape Verde Escudo
cs: Kapverdy Escudo

en: Card Type *
cs: Typ karty *

en: Cart Items with Custom Files
cs: Položky v Nákupním košíku s vlastními soubory

en: Cart Items with Custom Messages
cs: Položky v Nákupním košíku s vlastní zprávou

en: Cart Location
cs: Umístění košíku

en: Catalog View
cs: Zobrazení katalogu

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Category Image
cs: Kategorie obrázků

en: Category requires additional checkout form fields
cs: Kategorie vyžaduje dodatečné pole formuláře pokladny

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Cayman Islands Dollar
cs: Kajmanské ostrovy dolar

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Chad
cs: Čad

en: Check MIME types on file uploads
cs: Zkontrolujte MIME typy u nahrávání souborů

en: Check Out Form Fields updated.
cs: Kontrola polí formuláře aktualizována.

en: Check or uncheck variation boxes and then click Update Variations to add or remove variations.
cs: Zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí variačních boxů a poté klikněte na Aktualizovat Variace pro přidání nebo odstranění variací

en: Checkout
cs: Ověřit objednávku

en: Checkout Page Settings
cs: Nastavení Stránky Pokladna

en: Checkout Settings
cs: Nastavení Pokladny

[ctx: Checkout settings tab in Settings->Store page]
en: Checkout
cs: Pokladna

en: Chilean Peso
cs: Chilské peso

en: China
cs: Čína

en: Choose a downloadable file for this product:
cs: Vyberte soubor ke stažení pro tuto položku:

en: Choose a downloadable file for this variation
cs: Vyberte soubor ke stažení pro tuto variantu

en: Choosing "Yes" means that thumbnails are cropped to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
cs: Volba "Yes" znamená, že náhledy jsou oříznuté na přesné rozměry (náhledy jsou obvykle proporcionální)

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrov

en: City
cs: Město

en: City:
cs: Město:

en: Clear cart
cs: Vysypat koš

en: Click Here
cs: Klikněte zde

en: Click and Drag to Order Checkout Fields
cs: Kliknutím a Tažením na objednávku pole Pokladny

en: Click to download
cs: Pro stažení klikněte zde

en: Closed Order
cs: Uzavřená objednávka

en: Closed sale | Closed sales
cs[0]: Ukončená prodej
cs[1]: Ukončené prodeje
cs[2]: Ukončenýh prodejí

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové palmy (Keeling) ostrovy

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Colombian Peso
cs: Kolumbijské peso

en: Column (%s)
cs: Sloupec (%s)

en: Comment Settings
cs: Nastavení komentářů

en: Commercial Address
cs: Firemní adresa

en: Comoros
cs: Komory

en: Comoros Franc
cs: Komorský Franc

en: Complete this form to include a personalized message with your purchase.
cs: Vyplňte tento formulář, aby zahrnovala osobní zprávy s nákupem.

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Confirm Payment
cs: Potvrdit Platbu

en: Congo
cs: Kongo

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Continue Shopping
cs: Pokračovat v nákupu

en: Convert to
cs: Převést na

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Cost before shipping:
cs: Cena bez poštovného

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Costa Rican Colon
cs: Kostarické Colon

en: Could not insert product into the database
cs: Nepodařilo se vložit produkt do databáze

en: Could not update product in the database
cs: Nepodařilo se aktualizovat produkt v databázi

en: Country
cs: Země

en: Country:
cs: Země:

en: Coupon
cs: Kupon

en: Coupon Code
cs: Kód kuponu

en: Coupon is not valid.
cs: Kupón není platný.

en: Coupons
cs: Kupony

en: Crafty
cs: Lstivý

en: Credit Card Expiry *
cs: Platnost Kreditní karty *

en: Credit Card Number *
cs: Číslo kreditní karty *

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Croatian Kuna
cs: Chorvatská kuna

en: Crop Thumbnails
cs: Náhledy

en: Cuban Peso
cs: Kubánské peso

en: Currency Converter
cs: Převodník měn

en: Currency Settings
cs: Nastavení měny

en: Currency Sign Location
cs: Registrujte Umístění Měny

en: Currency Type
cs: Typ měny

en: Currency type
cs: Typ měny

en: Current Month
cs: Aktuální měsíc

en: Custom Messages
cs: Vlastní zprávy

en: Custom Meta
cs: Vlastní Meta

en: Custom Tax Band
cs: Zákazník daňového pásma

en: Custom thumbnail size for this image on the main Product Page
cs: Přizpůsobit velikost náhledu tohoto obrázku na hlavní Stránce Produktu

en: Customer Details
cs: Detaily o zákazníkovi

en: Customer Type
cs: Typ zákazníka

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Cyprus Pound
cs: Kyperská libra

en: Czech Koruna
cs: Česká koruna

en: Czech Rep.
cs: Česká republika

en: Danish Krone
cs: Dánská Koruna

en: Date
cs: Datum

en: Date / Time
cs: Datum / Čas

en: Deactivate coupon after it has been used.
cs: Deaktivovat kupón poté, co byl použit.

en: Dear CustomerWe are pleased to advise you that your order has been updated and your downloads are now active.Please download your purchase using the links provided below.[download_links]Thank you for your custom.
cs: Vážený zákazníkuS potěšením Vám oznamujeme, že Vaše objednávka byla aktualizována a stahování je nyní aktivní.Stáhněte si prosím svůj nákup pomocí odkazů níže.[download_links]Děkujeme Vám za Vaši přízeň.

en: Decimal separator
cs: Desetinná čárka

en: Default Product Group Thumbnail Size
cs: Rozměry náhledu skupiny

en: Default Product Thumbnail Size
cs: Rozměry náhledu

en: Default View
cs: Základní náhled

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Image
cs: Smazat obrázek

en: Delete this log
cs: Smazat tento log

en: Delivery State
cs: Země doručení

en: Democratic Republic of Congo
cs: Konžská demokratická republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Description
cs: Popis

en: Destination Type
cs: Typ destinace

en: Details
cs: Popisy

en: Disable link in Title
cs: Skrýt odkazy na názvy produktů

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Discount
cs: Sleva

en: Discounted Price
cs: Cena po slevě

en: Discover
cs: Najít

en: Display "+ Postage & Tax"
cs: Zobraz "+DPH"

en: Display "Add To Cart" Button
cs: Zobrazit tlačítko "Přidat do košíku"

en: Display "More Details" Button
cs: Zobrazit tlačítko "Více detailů"

en: Display Category Shortcode
cs: Zobrazení Kategorie Shortcode

en: Display Category Template Tag
cs: Kategorie Zobrazení Štítku Šablony

en: Display Cross Sales
cs: Zobrazit křížové prodeje

en: Display Description
cs: Zobrazit popis

en: Display Facebook Like
cs: Zobrazit Facebook Like

en: Display Fancy Purchase Notifications
cs: Zobrazit efektní oznámení o nákupu

en: Display Featured Product above Product Pages
cs: Zobrazit Nejlepší Produkt výše v Katalogu stránek

en: Display How Customer Found Us Survey
cs: Zobraz jak zákazník našel náš obchod

en: Display Name
cs: Zobrazované jméno

en: Display Variations
cs: Zobrazit variace

en: Display per item shipping
cs: Zobrazení za položku dopravy

en: Disregard Shipping for this Product
cs: Ignorování Dopravy pro tento Produkt

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Djibouti Franc
cs: Džibuti Franc

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Dollar
cs: Dolar

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Peso
cs: Dominikánské peso

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: Don't have a USPS API account ?
cs: Nemáte USPS API účet?

en: Don't have an API login/ID ?
cs: Ještě nemáte přihlašovací údaje API / ID?

en: Donation
cs: Dar

en: Donations Widget
cs: Widget pro dary

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Downloads Left
cs: Počet zbývajících stažení

en: Downloads for this log have been released.
cs: Soubory ke stažení pro tento protokol byli povoleny.

en: Draft
cs: Koncept

en: Drag
cs: Táhnout

en: Drag to a new position
cs: Přetáhněte na novou pozici

en: Due to a problem in WordPress Permalinks and Custom Post Types, WP e-Commerce encourages you to refresh your permalinks a second time. (for a more geeky explanation visit <a href="%s">trac</a>)
cs: Vzhledem k problému ve WordPress Permalinks a v Custom Post Types, WP e-Commerce doporučuje, abyste si znovu obnovil(a) permalinks. (Podrobnější vysvětlení najdete <a href="%s">strana</a>)

en: East Caribbean Dollar
cs: Východní karibský dolar

en: East Timor
cs: Východní Timor

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: Ecuador Sucre
cs: Ekvádor Sucre

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit &#8220;%s&#8221;
cs: Upravit &#8220;%s&#8221;

en: Edit Product
cs: Edituj produkt

en: Edit Product Category
cs: Upravit Kategorie Produktů

en: Edit Tag
cs: Upravit Štítek

en: Edit Variation
cs: Upravit Variace

en: Edit this product
cs: Editovat tento produkt

en: Egyptian Pound
cs: Egyptská libra

en: Empty Your Cart
cs: Vysypat košík

en: Enable Comments
cs: Povolit komentáře

en: Enable Free Shipping Discount
cs: Povolit Dopravu Zdarma Sleva

en: Enable Shipping Same as Billing Option:
cs: Povolit volbu stejné doručovací adresy jako fakturační

en: Ends with
cs: Končí s

en: Enter coupon code
cs: Zadejte kód kupónu

en: Enter the payment instructions that you wish to display to your customers when they make a purchase
cs: Vložte platební instrukce které chcete zobrazit zákazníkům při objednávce.

en: Enter your API Username and API Key below.
cs: Zadejte své API uživatelské jméno a API klíč.

en: Enter your API name and key to release it from an old site that you no longer use.
cs: Zadejte své jméno a API klíč k uvolnění ze starého webu, který již nepoužíváte.

en: Enter your email address
cs: Zadejte Vaši emailovou adresu

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Error Number:
cs: Číslo chyby:

en: Error updating product
cs: Chyba při aktualizaci produktu

en: Error: some files could not be copied. Please make sure that theme folder is writable.
cs: Chyba: některé soubory nelze zkopírovat. Ujistěte se, že složka je zapisovatelná.

en: Error: you don't have required permissions to edit this product
cs: Chyba: Nemáte potřebná oprávnění k úpravám tohoto výrobku

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Estonian Kroon
cs: Estonská Koruna

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Ethiopian Birr
cs: Etiopský Birr

en: Existing Customer
cs: Stávající zákazník

en: Expiry
cs: Konec

en: Express Post
cs: Expresní pošta

en: Express Post International
cs: Expresní pošta (mezinárodní)

en: External Link
cs: Externí odkaz

en: External Link Target
cs: Externí Link Target

en: External Link Text
cs: Externí odkaz Text

en: External Shipping Calculators
cs: Externí kalkulačky poštovného

[ctx: External product link target]
en: Default (set by theme)
cs: Výchozí (nastavit podle tématu)

en: Falkland Islands
cs: Falklandské ostrovy

en: Falkland Islands Pound
cs: Falklandské ostrovy Libra

en: Faroe Islands
cs: Faerské ostrovy

en: Featured
cs: Doporučené

en: Fiji
cs: Fidži

en: Fiji Dollar
cs: Fidži Dollar

en: File Names
cs: Názvy souboru

en: File(s) attached:
cs: Soubor(y) připojuje:

en: Filter
cs: Filtr

en: Final Total
cs: Celková suma

en: Financial Year End
cs: Na konci finančního roku

en: Finland
cs: Finsko

en: First Class Mail Type
cs: Typ First Class Mail

en: First Name
cs: Křestní jméno

en: First Page
cs: První stránka

en: Fix Product Group Permalinks
cs: Nastavit odkaz do produktových skupin

en: Flat Rate Settings
cs: Nastavení jednotné sazby

en: For More Information
cs: Pro více informací

en: For each column, select the field it corresponds to in 'Belongs to'. You can upload as many products as you like.
cs: Vyberte pole pro každý sloupec, které mu odpovídá v 'Patří do'. Můžete nahrát, tolik produktů kolik chcete.

en: For example, this is where you the Shop Owner might enter your bank account details or address so that your customer can make their manual payment.
cs: Například, když není vyplněný bankovní účet nebo adresa, pak může zákazník platit v hotovosti.

en: For more information visit our documentation page.
cs: Pro více informací navštivte naše stránky dokumentace.

en: Force users to use SSL
cs: Přinutit uživatele k použití SSL

en: Form Fields
cs: Pole formuláře

en: France
cs: Francie

en: Francs
cs: Franky

en: Free Shipping
cs: Doprava zdarma

en: Free shipping
cs: Doprava zdarma

en: French Southern Territories
cs: Francouzský jižní území

en: From
cs: Od

en: Full Size
cs: Plná velikost

en: Gabon
cs: Gabun

en: Gallery Thumbnail Image Size
cs: Galerie velikostí obrázků náhledů

en: Gambia
cs: Gambie

en: Gambian Dalasi
cs: Gambijský Dalasi

en: General Settings
cs: Nastavení zobrazení

[ctx: General settings tab in Settings->Store page]
en: General
cs: Obecné

en: Georgia
cs: Gruzie

en: Georgian Lari
cs: Gruzínské Lari

en: Germany
cs: Německo

en: Getshopped News
cs: Getshopped Novinky

en: Ghanaian Cedi
cs: Ghanský cedi

en: Gibraltar Pound
cs: Gibraltarská libra

en: Go Back
cs: Zpět

en: Go to Checkout
cs: Pokračuj na potvrzení objednávky

en: Google Merchant Centre / Google Product Search
cs: Google Obchodní Centrum / Google Product Search

en: Google Shipping Country
cs: Google zasílací země

en: Grams
cs: Gramy

en: Great Britain
cs: Velká Británie

en: Greece
cs: Řecko

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Guatemalan Quetzal
cs: Guatemalský Quetzal

en: Guinea Bissau
cs: Guinea-Bissau

en: Haitian Gourde
cs: Haitské měna Haiti

en: Heading
cs: Hlavička

en: Heard Island and McDonald Islands
cs: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Height
cs: Výška

en: Height:
cs: Výška:

en: Help on finding the Account ID
cs: Pomoc při hledání ID účtu

en: Here you can customise the forms to be displayed in your checkout page. The checkout page is where you collect important user information that will show up in your purchase logs i.e. the buyers address, and name...
cs: Zde můžete nastavit formulář pro registraci nového zákazníka. Zašktrnutím jednotlivých políček a zvolením názvů vytvoříte  formulář s informacemi, které vás o zákazníkovi zajímají. Jako například adresa, kontakty...

en: Hide "Add to cart" button
cs: Skrýt tlačítko "Přidat do košíku"

en: Honduran Lempira
cs: Honduraské Lempira

en: Hong Kong
cs: Hongkong

en: Hong Kong Dollar
cs: Hongkongský dolar

en: How User Found Us:
cs: Jak nás uživatel našel:

en: How did you find us
cs: Jak jste nás našli

en: Hungarian Forint
cs: Maďarský forint

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: I agree to The <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>Terms and Conditions</a>
cs: Souhlasím s <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>Smluvní podmínky</a>

en: I have limited stock for this Product
cs: Máme omezené množství pro tento výrobek

en: Iceland
cs: Island

en: Iceland Krona
cs: Islandské krony

en: If price is
cs: Pokud je cena

en: If stock runs out, this Product will not be available on the shop unless you untick this box or add more stock.
cs: Pokud budou zásoby vyprodány, tento Produkt nebude k dispozici v obchodu, dokud nezrušíte volbu tohoto boxu nebo nepřidáte více kusů.

en: If this Product runs out of stock set status to Unpublished & email site owner
cs: Pokud tento produkt dojde skladem, nastavte stav na Nepublikovaný & pošlete email vlastníku stránek

en: If this product is for sale on another website enter the link here. For instance if your product is an MP3 file for sale on iTunes you could put the link here. This option overrides the buy now and add to cart links and takes you to the site linked here. You can also customise the Buy Now text and choose to open the link in a new window.
cs: Pokud je tento produkt na prodej na jiném webu zadejte odkaz zde. Například pokud je Váš produkt MP3 k prodeji na iTunes můžete sem zadat odkaz. Tato volba přepíše Koupit nyní a Přidat do košíku, odkáže a dostane Vás na tyto stránky. Můžete také upravit text Koupit nyní a zvolit otevřít odkaz v novém okně.

en: If weight is
cs: Pokud je váha

en: If yes then you must also turn on the wordpress option "Any one can register"
cs: Pokud ano, musíte také zapnout volbu "Každý se musí registrovat"

en: If you are based in America then you need to set your own Zipcode for UPS and USPS to work. This should be the Zipcode for your Base of Operations.
cs: Pokud je vaše sídlo v Americe, pak musíte nastavit vaše vlastní  PSČ pro UPS a USPS pro práci. To by mohlo být PSČ pro váš Základ Operací.

en: If you are only selling digital downloads, you should select no to disable the shipping on your site.
cs: Pokud prodáváte pouze software, zvolte ne a tím vypnete možnost odesílání z vašeho obchodu.

en: If you do not wish to ship to a particular region, leave the field blank. To offer free shipping to a region, enter 0.
cs: Pokud si nepřejete dopravovat pro konkrétní region, ponechte pole prázdné. Chcete-li nabídnout dopravu zdarma pro oblast, zadejte hodnotu 0.

en: If you have bought from us before please sign in here to purchase
cs: Pokud jste u nás již nakupoval(a), tak se prosím přihlašte

en: If you have moved your files in some other way i.e FTP, you may need to click the Flush Theme Cache. This will refresh the locations WordPress looks for your templates.
cs: Pokud jste se přestěhovali své soubory jiným způsobem tj. FTP, budete muset kliknout na Flush Theme Cache. Tím se obnoví lokality WordPress vyhledávající šablony.

en: Image
cs: Obrázek

en: In Category
cs: V kategorii

en: Incomplete Sale
cs: Nedokončený Prodej

en: India
cs: Indie

en: Indian Rupee
cs: Indická rupie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Indonesian Rupiah
cs: Indonéská rupie

en: Insert
cs: Vložit

en: Insure shipment against cart total
cs: Pojistit zásilku proti celkové ceně košíku

en: IntenseDebate Account ID
cs: IntenseDebate ID účet

en: Internal Shipping Calculators
cs: Interní kalkulačky poštovného

en: International Package Type
cs: Mezinárodní Typ Balíku

en: International Shipping Fee
cs: Poštovné do zahraničí

en: Invalid Image parameters
cs: Neplatné parametry obrazu

en: Invalid Taxonomy
cs: Neplatná Taxonomie

en: Iran
cs: Írán

en: Iranian Rial
cs: Íránský Rial

en: Iraq
cs: Irák

en: Iraqi Dinar
cs: Irácký dinár

en: Ireland
cs: Irsko

en: Is equal to
cs: Je rovna

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Isle of Man
cs: Ostrov Man

en: Israel
cs: Izrael

en: Italian Lira
cs: Italská lira

en: Italy
cs: Itálie

en: Item Number
cs: Číslo položky

en: Item name
cs: Název položky

en: Item quantity
cs: Počet položek

en: Items Ordered
cs: Objednané položky

en: Ivory Coast
cs: Pobřeží slonoviny

en: Jamaican Dollar
cs: Jamajský dolar

en: Japan
cs: Japonsko

en: Japanese Yen
cs: Japonský jen

en: Job Dispatched
cs: Odesláno

en: Join up now
cs: Připojit se nyní

en: Jordan
cs: Jordán

en: Jordanian Dinar
cs: Jordánský dinár

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Kazakhstan Tenge
cs: Kazachstán Tenge

en: Kenya
cs: Keňa

en: Kenyan Shilling
cs: Keňský šilink

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Korea, North
cs: Severní Korea

en: Korea, South
cs: Jižní Korea

en: Korean Won
cs: Korejský won

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Kuwaiti Dinar
cs: Kuvajtský dinár

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgyzstán

en: Label
cs: Popisek

en: Label Description
cs: Popis štítku

en: Last &raquo;
cs: Poslední &raquo;

en: Last Modified
cs: Poslední změna

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last Page
cs: Poslední stránka

en: Last four months of sales on a per product basis:
cs: Poslední čtyři měsíce prodeje za každý základní výrobek:

en: Latest Products
cs: Poslední produkty

en: Latest Products Widget
cs: Widget nejnovější produkty

en: Latvia
cs: Lotyšsko

en: Latvian Lats
cs: Lotyšský lat

en: Lebanese Pound
cs: Libanonská libra

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Length
cs: Délka

en: Liberia
cs: Libérie

en: Liberian Dollar
cs: Liberijský dolar

en: Libya
cs: Libye

en: Libyan Dinar
cs: Libyjský dinár

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Life Number
cs: Life Číslo

en: Lightbox script to use
cs: Lightbox skript k použití

en: List View
cs: Náhled seznamu

en: Lithuania
cs: Litva

en: Lithuanian Litas
cs: Litevský litas

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Local Shipping Fee
cs: Poštovné

en: Lock downloads to IP address
cs: Stažení pro IP adresu

en: Logic
cs: Pravidla

en: Login &raquo;
cs: Přihlásit se &raquo»

en: Long Message:
cs: Dlouhá zpráva:

en: Looks like you're running an older version of WordPress, you need to be running at least WordPress 3.0 to use WP e-Commerce 3.8
cs: Vypadá to, že máte starší verzi WordPressu, musíte mít nejméně verzi 3.0, aby jste mohli používat WP e-Commerce 3.8.

en: Lots of things have changed in this version. Before updating please backup your database and files in case anything goes wrong.
cs: Spousta věcí se v této verzi změnila. Před aktualizací zálohujte databázi a soubory pro případ, že by se něco pokazilo.

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Macedonia
cs: Makedonie

en: Madagascar
cs: Madagaskar

en: Malagasy Franc
cs: Madagaskaru Franc

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Malaysian Ringgit
cs: Malajsijský ringgit

en: Maldive Rufiyaa
cs: Maledivy rufiyaa

en: Maldives
cs: Maledivy

en: Maltese Lira
cs: Maltská lira

en: Manage Product Images
cs: Správa Obrázků Produktů

en: Mandatory
cs: Povinné

en: Manual
cs: Manuální

en: Manual Payment
cs: Ruční Platba

en: Mark as Featured
cs: Označit jako Nejlepší

en: Marketing Section
cs: Oddělení marketingu

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Martinique (French)
cs: Martinik (francouzsky)

en: Mauritania
cs: Mauritánie

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: Mauritius Rupee
cs: Mauricius Rupie

en: Max Upload Size
cs: Maximální velikost pro nahrání

en: Max downloads per file
cs: Maximální počet stažení souboru

en: Members Only Module
cs: Aktivační nastavení: Uživatelský modul

en: Members and Capabilities
cs: Členové a Schopnosti

en: Merchant Notes:
cs: Obchodník bere na vědomí:

en: Mexican Nuevo Peso
cs: Mexické Peso Nuevo

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Micronesia
cs: Mikronésie

en: Misc Checkout Options
cs: Různé možnosti Pokladny

en: Missed schedule
cs: Zmeškaný seznam

en: Mobile Sales App
cs: Aplikace Mobilní Prodej

en: Moldova
cs: Moldavsko

en: Moldovan Leu
cs: Moldavské leu

en: Monaco
cs: Monako

en: Money and Payment
cs: Peníze a platba

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Mongolian Tugrik
cs: Mongolský Tugrik

en: More Details
cs: Více detailů

en: Moroccan Dirham
cs: Marocký dirham

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Mozambique Metical
cs: Mosambik Metical

en: Myanmar
cs: Myanmaru

en: Myanmar Kyat
cs: Myanmaru Kyat

en: N/A
cs: Není

en: Name
cs: Název

en: Name:
cs: Jméno:

en: Namibia
cs: Namibie

en: Namibian Dollar
cs: Namibijský dolar

en: Nepal
cs: Nepál

en: Nepalese Rupee
cs: Nepálské rupie

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Netherlands Antillean Guilder
cs: Nizozemsko Antillean Gilderu

en: Netherlands Antilles
cs: Nizozemské Antily

en: New Caledonia (French)
cs: Nová Kaledonie (francouzsky)

en: New Product
cs: Nový produkt

en: New Product Category Name
cs: Název kategorie Nového Produktu

en: New Product Tag Name
cs: Nový Štítek Produktu Jméno

en: New Variation Name
cs: Nový Název Varianty

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: New Zealand Dollar
cs: Novozélandský dolar

en: Next &gt;
cs: Další &gt;

en: Next Page
cs: Další stránka

en: NextGen Gallery Buy Now Buttons
cs: NextGen Galerie Tlačítka Koupit Nyní

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Nigerian Naira
cs: Nigerijský Naira

en: No
cs: Ne

en: No Category
cs: Žádná kategorie

en: No Image
cs: Obrázek není k dispozici

en: No Parent
cs: Žádný Zdroj

en: No Product
cs: Žádný produkt

en: No Tags
cs: Žádné Štítky

en: No Tax Bands Setup. Set Tax Bands up in <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Settings &gt; Taxes</a>
cs: Žádná Daňová Pásma Nastavení. Nastavit Daňová Pásma v <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Nastavení &gt; Daně</a>

en: No Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
cs: Žádné Theme soubory nebyly přesunuty do vaší WordPress Theme složky.

en: No products found
cs: Žádné produkty nebyly nalezeny

en: No products found in Trash
cs: Žádné výrobky nebyly nalezeny v koši

en: No transactions for this month.
cs: Žádné transakce pro tento měsíc.

en: None
cs: Žádné

en: Norfolk Island
cs: Norfolk

en: North Korean Won
cs: Severní korejský won

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Norway
cs: Norsko

en: Norwegian Krone
cs: Norská koruna

en: Note: Anytime you update any of the thumbnail settings, WPeC will automatically resize all of your thumbnails for you.  Depending on how many images you have, this could take awhile.
cs: Poznámka: Kdykoliv aktualizujete některou z náhledů nastavení, WPeC pro Vás automaticky změní velikost všech vašich náhledů. V závislosti na tom, kolik máte obrázků , to může chvíli trvat.

en: Note: If the server times out or runs out of memory, just reload this page, the server will pick up where it left off.
cs: Poznámka: Pokud vyprší čas serveru, nebo dojde paměť, obnovte tuto stránku, server bude pokračovat tam, kde jste přestali.

en: Note: It looks like you have custom permalinks, you will need to refresh your permalinks <a href="%s">here</a>
cs: Poznámka: Vypadá to, že máte vlastní permalinks, budete muset obnovit permalinks <a href="%s">zde</a>

en: Note: Tax Bands are special tax rules you can create and apply on a per-product basis. <br /> Please visit the product page to apply your Tax Band.
cs: Pozn.: daňová pásma jsou zvláštní daňová pravidla, které si můžete vytvořit a aplikovat na základě každého produktu. <br /> Pro uplatnění svého Tax Band, navštivte prosím stránku produktu.

en: Note: Tax Bands do not take affect when product prices are tax exclusive.
cs: Poznámka: Daňová pásma nemají vliv na produkty s exkluzivní daní.

en: Note: The Admin Report is the email sent to the e-mail address set above as soon as someone successfully buys a product.
cs: Poznámka: Admin zpráva je e-mail zaslaný na výše uvedenou e-mailovou adresu, jakmile si někdo úspěšně výrobek zakoupí.

en: Note: The Tracking Subject, is the subject for The Tracking Message email. The Tracking Message is the message e-mailed to users when you click 'Email buyer' on the sales log. This option is only available for purchases with the status of 'Job Dispatched'. Tags you can use in the email message section are %trackid% and %shop_name%
cs: Poznámka: Sledování předmětu, je předmětem pro sledování zpráv e-mailem. Sledování zpráv je zpráva zaslaná e-mailem uživatelům, když kliknete 'E-mail kupujícímu' u prodejního přihlášení. Tato volba je dostupná pouze pro nákupy se statusem 'Odešlé Práce'. Štítky, které můžete použít v Emailu jsou %trackid% and %shop_name%

en: Note: The purchase receipt is the message e-mailed to users after purchasing products from your shop.
cs: Poznámka: Doklad o koupi je e-mailem zaslán uživatelům po nákupu produktů z Vašeho obchodu.

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: Notify site owner and unpublish this Product if stock runs out
cs: Nahlašte vlastníka stránek a zrušte zveřejnění tohoto produktu, pokud budou zásoby vyprodány

en: Number of Products
cs: Počet výrobků

en: Number of Products to be displayed in the slider.
cs: Počet výrobků, který se zobrazí v posuvníku.

en: Number of products per Page:
cs: Počet produktů na stránku:

en: Number of products to show:
cs: Počet zobrazených produktů

en: Off Site Product link
cs: Odkazy produktů na jiných stránkách

en: Old Price
cs: Původní cena

en: Oman
cs: Omán

en: Omani Rial
cs: Ománský rial

en: One or more of this products variations are out of stock.
cs: Jeden nebo více těchto produktů variace nejsou skladem.

en: Online rates the following services only, when available
cs: Hodnoťte online tyto služby, pokud jsou dostupné

en: Only used for First Class service rates if selected
cs: Používá pouze pro sazby First Class service, pokud jsou vybrány

en: Oops, there is nothing in your cart.
cs: Oops, nemáte nic v košíku.

en: Open link in a new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Open link in the same window
cs: Otevřít odkaz ve stejném okně

en: Order | Orders
cs[0]: Objednávka
cs[1]: Objednávky
cs[2]: Objednávek

en: Order Details
cs: Podrobnosti objednávky

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Order Notes
cs: Poznámky Objednávky

en: Order Pending: Payment Required
cs: Objednávky k vyřízení: Vyžadována platba

en: Order Received
cs: Objednávka přijata

en: Order Status
cs: Stav objednávky

en: Order Status:
cs: Stav objednávky:

en: Ounces
cs: Unce

en: Packaging
cs: Balení

en: Packing Slip
cs: Balení skluzu

en: Page
cs: Stránka

en: Page %s
cs: Strana %s

en: Page Number position
cs: Umístění čísla stránky

en: Pages:
cs: Stránky:

en: Pagination settings
cs: Nastavení číslování stránek

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Pakistan Rupee
cs: Pákistán rupie

en: Panamanian Balboa
cs: Panamské Balboa

en: Papua New Guinea
cs: Papua-Nová Guinea

en: Papua New Guinea Kina
cs: Papua-Nová Guinea Kina

en: Parent Product Category
cs: Původní Kategorie Produktů

en: Parent Product Category:
cs: Původní Kategorie Produktů:

en: Parent Variation
cs: Původní Variace

en: Parent Variations:
cs: Původní Variace:

en: Password
cs: Heslo

en: Password:
cs: Heslo:

en: PayPal Express Checkout 2.0
cs: PayPal Express Pokladna 2.0

en: Payment Declined
cs: Platba odmítnuta

en: Payment Method
cs: Platební metody

en: Payment Method:
cs: Způsob platby:

en: Payment Type
cs: Typ platby

[ctx: Payments settings tab in Settings->Store page]
en: Payments
cs: Platby

en: Pending sale | Pending sales
cs[0]: Probíhající prodej
cs[1]: Probíhající prodeje
cs[2]: Probíhajících prodejí

en: People can use this RSS feed to keep up to date with your product list.
cs: Lidé mohou pomocí tohoto RSS držet krok s vaším seznamem produktů.

en: People who bought this item also bought
cs: Lidé, kteří koupili toto zboží, koupili u nás také

en: Per Product
cs: Za Produkt

en: Personalisation Options
cs: Možnosti Přizpůsobení

en: Personalize Your Product
cs: Přizpůsobte si svůj produkt

en: Peruvian Nuevo Sol
cs: Peruánský Nuevo Sol

en: Philippine Peso
cs: Filipínské peso

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone:
cs: Telefon:

en: Please Select A Payment Gateway
cs: Zvolte možnost platby

en: Please agree to the terms and conditions, otherwise we cannot process your order.
cs: Zaškrtněte, že souhlasíte s podmínkami. Bez toho nemůžeme Vaši objednávku vyřídit.

en: Please backup your website before updating!
cs: Prosím zálohujte Vaše webové stránky před aktualizací!

en: Please choose a country below to calculate your shipping costs
cs: Vyberte prosím z dolní nabídky zemi pro výpočet poštovného

en: Please enter a Zipcode and click calculate to proceed
cs: Zadejte prosím PSČ a klikněte na Spočítat

en: Please enter a valid <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s</span>.
cs: Zadejte prosím platný <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s </span>.

en: Please enter a valid CVV.
cs: Zadejte prosím platný CVV.

en: Please enter a valid address
cs: Prosím vložte správnou adresu

en: Please enter a valid card number.
cs: Zadejte prosím platné číslo karty.

en: Please enter a valid email address
cs: Prosím vložte správnou e-mailovou adresu

en: Please enter a valid expiry date.
cs: Zadejte prosím platné datum ukončení platnosti.

en: Please enter a valid name
cs: Prosím vložte správné jméno

en: Please enter a valid phone number
cs: Prosím vložte správné telefonní číslo

en: Please enter a valid surname
cs: Prosím vložte správné příjmení

en: Please enter your town or city.
cs: Vložte město.

en: Please provide a Zipcode and click Calculate in order to continue.
cs: Uveďte prosím PSČ a klikněte na Vypočítat

en: Please provide for more accurate rates
cs: Uveďte, prosím, přesnější ceny

en: Please refrain from uploading images larger than <strong>%d x %d</strong> pixels
cs: Prosím nenahrávejte obrázky větší než <strong>%d x %d</strong> pixelů

en: Please review your order
cs: Prosím zkontrolujte Vaši objednávku

en: Please select
cs: Prosím vyberte

en: Please select a category you would like to place all products from this CSV into
cs: Prosím, vyberte kategorii, do které chcete umístit všechny produkty z CSV

en: Please select your country from the list.
cs: Vyberte zemi z nabídky.

en: Please visit our shop
cs: Prosím navštivte náš obchod

en: Poland
cs: Polsko

en: Polish Zloty
cs: Zlotý

en: Polynesia (French)
cs: Polynésie (francouzsky)

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Postage &amp; Tax
cs: Poštovné &amp; Daň

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Postal code:
cs: PSČ:

en: Pounds
cs: Libry

en: Premium Upgrades
cs: Premium Upgrade

en: Presentation Settings
cs: Nastavení prezentace

[ctx: Presentation settings tab in Settings->Store page]
en: Presentation
cs: Prezentace

en: Preview
cs: Přehrát

en: Preview &#8220;%s&#8221;
cs: Náhled &#8220;%s&#8221;

en: Preview:
cs: Náhled:

en: Previous Page
cs: Předchozí strana

en: Price
cs: Cena

en: Price Control
cs: Zkontrolovat Cenu

en: Price Range
cs: Rozpětí cen

en: Price Range Widget
cs: Widget cenový rozsah

en: Price:
cs: Cena:

en: Price: %s and above.
cs: Cena: %s a výše.

en: Product
cs: Produkt

en: Product Categories
cs: Kategorie produktu

en: Product Category
cs: Kategorie Produktů

en: Product Category Settings
cs: Nastavení kategorie produktu

en: Product Code
cs: Kód zboží

en: Product Display
cs: Zobrazit produkt

en: Product Donations
cs: Darování

en: Product Download
cs: Download produktů

en: Product Grouping Widget
cs: Widget skupin produktů

en: Product Groups Only (All products displayed)
cs: Pouze skupiny produktů (všechny produkty zobrazeny)

en: Product Groups/Products Display
cs: Zobrazení skupiny/produkty

en: Product Image Gallery
cs: Galerie obrázků produktu

en: Product Images
cs: Obrázky produktů

en: Product Name
cs: Jméno produktu

en: Product Options
cs: Možnosti produktu

en: Product Page Settings
cs: Nastavení stránky s produkty

en: Product Settings
cs: Nastvení produktu

en: Product Slider
cs: Slider Produktů

en: Product Specials
cs: Slevy produktů

en: Product Specials Widget
cs: Katalog Slevy Widget

en: Product Specific Tax
cs: Specifická daň produktu

en: Product Status
cs: Stav produktu

en: Product Tags
cs: Tagy produktu

en: Product Tracking Email
cs: Sledovat produkt e-mailem

en: Product in stock
cs: Skladem

en: Product not in stock
cs: Není skladem

en: Product prices are tax exclusive - add tax to the price during checkout
cs: Ceny Produktů jsou bez daně - přidejte k ceně daň během objednávky

en: Product prices are tax inclusive - during checkout the total price doesn't increase but tax is shown as a line item
cs: Ceny Produktů jsou včetně daně - při vyřízování objednávky se celková cena nezvýší, ale daň bude zobrazena na samostatném řádku

en: Production
cs: Produkce

en: Products
cs: Produkty

en: Products Page
cs: Stránky produktů

en: Products Page Thumbnail Size:
cs: Stránka Produktů Velikost Náhledu:

en: Products Per Row
cs: Produkty na řádek

en: Products in this category use the billing address to calculate shipping
cs: Produkty v této kategorii používají fakturační adresu pro doručení

en: Prohibited <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724">by Google?</a>
cs: Zakázáno <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724"> Google? </a>

en: Property
cs: Vlastnictví

en: Publish
cs: Publikovat

en: Published
cs: Publikovaný

en: Puerto Rico
cs: Portoriko

en: Purchase
cs: Nákup

en: Purchase #
cs: Nákup #

en: Purchase # %s
cs: Nákup # %s

en: Purchase History
cs: Historie nákupů

en: Purchase Log Date:
cs: Datum Přihlášení Nákupu:

en: Purchase Log Email
cs: E-mail pro logování objednávek

en: Purchase Number:
cs: Číslo objednávky:

en: Purchase Receipt
cs: Doklad

en: Purchase Receipt - Reply Address
cs: Doklad o koupi - Adresa pro odpověď

en: Purchase Receipt - Reply Name
cs: Doklad o koupi - Jméno pro odpověď

en: Purchase Report
cs: Zpráva o nákupu

en: Purchase unavailable options
cs: Nákup nedostupných možností

en: Qatar
cs: Katar

en: Qatari Rial
cs: Katarský Rial

en: Qty
cs: Ks

en: Quantity
cs: Množství

en: Quantity In Cart
cs: Obsah košíku

en: Quantity:
cs: Množství:

en: Quick Edit
cs: Rychlá úprava

en: RSS Address
cs: RSS Adresa

en: RSS Feed Address
cs: RSS Adresa

en: Rate each quantity of items in a cart as its own package using dimensions on product
cs: Hodnoťte všechny položky v košíku jako svůj vlastní balíček pomocí rozměrů na výrobku

en: Read the rest of this entry &raquo;
cs: Přečtěte si zbytek tohoto vstupu &raquo;

en: Receipt has been resent
cs: Účet nebyl schválen

en: Release downloads locked to this IP address %s
cs: Verze ke stažení zamčená pro tuto IP adresu%s

en: Remaining stock of %s is 0. Product was unpublished.
cs: Skladem zbývá %s is 0. Produkt byl nepublikovaný.

en: Remember me
cs: Zapamatovat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove this record
cs: Odstranit tento záznam z Logu

en: Replace Page Title With Product/Category Name
cs: Nahradit titulek stránky názvem produktu/kategorie

en: Replace tax percentage with product specific tax rate
cs: Nahradit procentní daň produktem specifickou sazbou daně

en: Resend Receipt to Buyer
cs: Znovu poslat potvrzení zákazníkovi

en: Reset API Key
cs: Reset API klíč

en: Residential Address
cs: Osobní adresa

en: Revenue
cs: Příjmy

en: Review and purchase
cs: Recenze a nákup

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Romanian Leu
cs: Rumunské Leu

en: Russia
cs: Rusko

en: Russian Ruble
cs: Ruský rubl

en: Rwanda Franc
cs: Rwandský Franc

en: Saint Helena
cs: Svatá Helena

en: Saint Lucia
cs: Svatá Lucie

en: Saint Pierre and Miquelon
cs: Saint Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent & Grenadines
cs: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: Sale
cs: Prodej

en: Sale Price
cs: Akční cena

en: Sale Price:
cs: Prodejní Cena:

en: Sale Products:
cs: Prodej produktů:

en: Sales
cs: Prodej

en: Sales Summary
cs: Shrnutí Prodeje

en: Sales Upgrade Fix
cs: Prodej Upgrade Fix

en: Sales by Month
cs: Prodeje za Měsíc

en: Sales by Quarter
cs: Prodej po čtvrtletí

en: Sales over or equal to: %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> will receive free shipping.
cs: Za větší nebo stejný prodej: %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> dostanete dopravu zdarma.

en: Same as billing address:
cs: Stejné jako fakturační adresa:

en: Sandbox (For testing)
cs: Sandbox (k testování)

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: Saudi Riyal
cs: Rijál saudský

en: Save
cs: Uložit

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save Profile
cs: Ulož Profil

en: Saved
cs: Uloženo

en: Scheduled
cs: Plánované

en: Search Logs
cs: Záznamy vyhledávání

en: Search Product Categories
cs: Hledat Kategorie Produktů

en: Search Products
cs: Hledat Produkty

en: Search Variations
cs: Hledat Variace

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Category
cs: Vyberte kategorii

en: Select Category:
cs: Vyberte kategorii:

en: Select Services
cs: Vybrat Služby

en: Select a Form Set
cs: Vyberte formulář

en: Select a Product
cs: Vybrat produkt

en: Select a Unique Name
cs: Vyberte si Individuální jméno

en: Select a file from your computer to include with this purchase.
cs: Vyberte soubor ze svého počítače za účelem zařazení s tímto nákupem.

en: Select all downloadable files for %s
cs: Vybrat všechny soubory ke stažení pro %s

en: Select an MP3 file to upload as a preview
cs: Vyberte MP3 soubor k nahrání jako ukázku

en: Select an Option
cs: Vyberte jednu z možností

en: Select from existing files
cs: Vyberte z existujících souborů

en: Select if you would like to import your products in as Drafts or Publish them right away.
cs: Vyberte, zda chcete importovat vaše produkty jako Koncepty nebo Publikovat ihned.

en: Select the Australia Post services that you want to offer during checkout:
cs: Vyberte služby Australské pošty, které chcete nabídnout během platby:

en: Select the category you would like to display with a Shortcode.
cs: Vyberte kategorii, kterou chcete zobrazovat s Shortcode.

en: Select the markets you are selling products to.
cs: Vyberte trhy, kterým také prodáváte produkty.

en: Select the markets you are selling this category to.
cs: Vyberte trhy této kategorie, do kterých prodáváte.

en: Select the number of products you would like to display per page.
cs: Vyberte počet produktů pro zobrazení na jedné stránce.

en: Select the product you would like to create a shortcode for.
cs: Vyberte produkt, pro který chcete vytvořit Shortcode.

en: Select what product category you want to display on the products page
cs: Vyberte kategorii výrobku, kterou chcete zobrazit na stránce produkty

en: Select your primary business location.
cs: Vyberte si hlavní místo podnikání.

en: Select: <a href="%1$s"  class="wpsc_select_all" title="All">All</a> <a href="%1$s" class="wpsc_select_none" title="None">None</a>
cs: Vybrat: <a href="%1$s"  class="wpsc_select_all" title="All">Vše</a> <a href="%1$s" class="wpsc_select_none" title="None">Žádné</a>

en: Send Custom Message
cs: Poslat Vlastní Zprávu

en: Server Type
cs: Typ serveru

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings successfully updated.
cs: Nastavení úspěšně aktualizovány.

en: Seychelles
cs: Seychely

en: Seychelles Rupee
cs: Seychelské rupie

en: ShipWire Password
cs: ShipWire Heslo

en: ShipWire Settings
cs: ShipWire Nastavení

en: Shipping
cs: Poštovné

en: Shipping Address
cs: Doručovací adresa

en: Shipping Address:
cs: Doručovací adresa:

en: Shipping City
cs: Doručovací město

en: Shipping Country
cs: Doručovací Země

en: Shipping First Name
cs: Doručovací Jméno

en: Shipping Last Name
cs: Doručovací Příjmení

en: Shipping Method:
cs: Způsob dopravy:

en: Shipping Modules
cs: Poštovní moduly

en: Shipping Option:
cs: Možnost dopravy:

en: Shipping Options
cs: Možnosti dopravy

en: Shipping Post Code
cs: Doručovací PSČ

en: Shipping Price
cs: Poštovné

en: Shipping State
cs: Doručovací Stát

en: Shipping Status:
cs: Stav dopravy:

[ctx: Shipping settings tab in Settings->Store page]
en: Shipping
cs: Doprava

en: Shop Settings
cs: Nastavení obchodu

en: Shopping Cart
cs: Nákupní košík

en: Shopping Cart Settings
cs: Nastavení košíku

en: Shopping Cart Widget
cs: Widget nákupní košík

en: Short Message:
cs: Krátká zpráva:

en: Shortcodes and Template Tags
cs: Shortcodes a Šablony Štítků

en: Shortcodes are used to display a particular category or group within any WordPress page or post.
cs: Shortcode slouží k zobrazení určité kategorie nebo skupiny v jakékoli WordPress stránky nebo pošty.

en: Show Advanced Search
cs: Zobrazit rozšířené hledání

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Show All Products
cs: Zobrazit všechny produkty

en: Show Breadcrumbs
cs: Zobraz cestu ke zboží

en: Show Categories
cs: Ukázat kategorie

en: Show Description
cs: Zobrazit Popis

en: Show Dropshop on every page
cs: Zobrazit Dropshop na každé stránce

en: Show Dropshop only on product page
cs: Zobrazit Dropshop pouze na stránce produktu

en: Show Product Category Description
cs: Zobrazit Popis Kategorie Produktu

en: Show Product Category Thumbnails
cs: Zobrazit Náhledy Kategorií produktu

en: Show Product Count per Product Category
cs: Zobrazit Počet Produktů podle jednotlivých kategorií produktů

en: Show Product Ratings
cs: Zobrazit hodnocení produktů

en: Show Search
cs: Zobrazit hlehání

en: Show Share This (Social Bookmarks)
cs: Zbrazte sdílení (skupinové záložky)

en: Show Stock Availability
cs: Zobrazit Dostupnost skladem

en: Show Subcategory Products in Parent Category
cs: Zobrazit podkategorie produktů v původní kategorii

en: Show Thumbnail Gallery
cs: Zobrazit galerii náhledů

en: Show Thumbnails
cs: Zobrazení náhledů

en: Show UPS negotiated rates
cs: Zobrazit UPS sjednané sazby

[ctx: Show all [category name]]
en: Show All %s
cs: Zobrazit všechny %s

en: Show images only
cs: Zobrazit pouze obrázky

en: Show list of categories
cs: Zobrazit seznam kategorií

en: Show list of product categories
cs: Zobrazit seznam kategorií výrobků

en: Sierra Leone Leone
cs: Leone Sierra Leone

en: Sign in
cs: Přihlásit se

en: Signing up is free and easy! please fill out your details your registration will happen automatically as you checkout. Don't forget to use your details to login with next time!
cs: Registrace je snadná a zdarma! vyplňte prosím Vaše osobní údaje Vaše registrace proběhne automaticky, jak se odhlásíte. Nezapomeňte Vaše údaje pro další přihlášení!

en: Singapore
cs: Singapur

en: Singapore Dollar
cs: Singapurský dolar

en: Single Product Image Size
cs: Velikost obrázku produktu

en: Single Product Page Thumbnail:
cs: Stránka Produktu Náhled:

en: Singular Shipping
cs: Zvláštní Doprava

en: Sliding Product Groups (1 product per page)
cs: Sliding skupiny produktů (1 produkt na stránku)

en: Slovakia
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Slovenian Tolar
cs: Slovinský tolar

en: Solomon Islands
cs: Šalamounské ostrovy

en: Solomon Islands Dollar
cs: Dolar Šalamounových ostrovů

en: Somali Shilling
cs: Somálský shilling

en: Somalia
cs: Somálsko

en: Some Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
cs: Některé Theme soubory byly přesunuty do vaší WordPress Theme složky.

en: Sorry something has gone wrong with your download!
cs: Omlouváme se, něco se pokazilo při stahování!

en: Sorry your transaction was not accepted.<br /><a href="%1$s">Click here to go back to checkout page</a>.
cs: Omlouváme se Vaše transakce nebyla přijata.<br /><a href="%1$s">Klikněte zde pro návrat na stránku pokladny</a>.

en: Sorry, but the item "%s" is out of stock.
cs: Omlouváme se, ale položka "%s" není skladem.

en: Sorry, but there is only %s of this item in stock. | Sorry, but there are only %s of this item in stock.
cs[0]: Omlouváme se, ale skladem je jen %s z této položky.
cs[1]: Omlouváme se, ale skladem jsou jen %s z této položky.
cs[2]: Omlouváme se, ale skladem je jen %s z této položky.

en: Sorry, but this variation is out of stock.
cs: Omlouváme se, ale tato varianta není skladě.

en: Sorry, but you cannot add zero items to your cart
cs: Omlouváme se, ale nemůžete přidat 0 položek do košíku

en: Sorry, for some reason, we couldn't duplicate this product because it could not be found in the database, check there for this ID:
cs: Omlouváme se, ale z nějakého důvodu jsme nemohli duplikovat tento produkt, protože ho nelze nalézt v databázi, podívejte se s tímto ID:

en: Sorry, online ordering is unavailable to this destination and/or weight. Please double check your destination details.
cs: Omlouvám se, online objednávky nejsou dostupné pro tuto destinaci a/nebo váhu. Zkontrolujte prosím Vaše dodací detaily.

en: Sorry, sold out!
cs: Omlouváme se, je vyprodáno!

en: Sort Product By
cs: Řadit produkty podle

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: South African Rand
cs: Jihoafrický rand

en: South Georgia & South Sandwich Islands
cs: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sri Lanka
cs: Srí Lanka

en: Sri Lanka Rupee
cs: Srílanská rupie

en: St. Helena Pound
cs: Svatá Helena Libra

en: Standard Parcel Post
cs: Standardní balíková pošta

en: Start
cs: Začátek

en: State
cs: Stát

en: State:
cs: Stát:

en: Status
cs: Stav

en: Status: All
cs: Stav: Vše

en: Stock
cs: Sklad

en: Stock Control
cs: Kontrola Skladu

en: Stock Keeping Unit
cs: Skladových jednotek

en: Stock Qty
cs: Množství na skladě

en: Stock Quantity
cs: Množství Skladem

en: Stock Quantity Limit
cs: Skladem Množství Limit

en: Stock:
cs: Skladem:

en: Store
cs: Sklad

en: Store Debug
cs: Ladění obchodu

en: Store Sales
cs: Obchodní prodeje

en: Store Settings
cs: Nastavení obchodu

en: Store Update
cs: Aktualizace obchodu

en: Store Upgrades
cs: Upgrade obchodu

en: Street 1:
cs: Ulice 1:

en: Street 2:
cs: Ulice 2:

en: Subtotal amount
cs: Mezisoučet částky

en: Success, your <a href='%s'>products</a> have been upload.
cs: Vaše <a href='%s'>produkty</a> byly úspěšně nahrány.

en: Sudan
cs: Súdán

en: Sudanese Dinar
cs: Súdánský dolar

en: Surinam Guilder
cs: Surinamský guilder

en: Suriname
cs: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
cs: Svalbard a Jan Mayen

en: Swaziland
cs: Svazijsko

en: Swaziland Lilangeni
cs: Svazisjký lilangeni

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Swedish Krona
cs: Švédská koruna

en: Swiss Franc
cs: Švýcarský frank

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Syria
cs: Sýrie

en: Syrian Pound
cs: Syrská libra

en: Table Rate Price
cs: Tabulka Hodnotit Cenu

en: Tags can be used
cs: Štítky mohou být použity

en: Taiwan Dollar
cs: Taiwanský dolar

en: Tajik Ruble
cs: Tádžikistánský rubl

en: Tajikistan
cs: Tádžikistán

en: Tanzania
cs: Tanzánie

en: Tanzanian Shilling
cs: Tanzanský schilling

en: Target Market Restrictions
cs: Cílový trh Omezení

en: Target Markets
cs: Cílové trhy

en: Tax
cs: Daň

en: Tax Bands
cs: Daňové pásmo

en: Tax Included
cs: Daň v ceně

en: Tax Logic
cs: Daň Logic

en: Tax Rates
cs: Daňové sazby

en: Tax Settings
cs: Nastavení danì

en: Taxable Amount
cs: Zdanitelná Částka

en: Taxes
cs: Daně

en: Taxes are not enabled. See <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Settings &gt; Taxes</a>
cs: Daně nejsou povoleny. Naleznete <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Nastavení &gt; Daně</a>

[ctx: Taxes settings tab in Settings->Store page]
en: Taxes
cs: Daně

en: Template tags are used to display a particular category or group within your theme / template.
cs: Šablona štítků slouží k zobrazení určité kategorie nebo skupině ve Vašem tématu / template-u.

en: Terms and Conditions
cs: Obchodní podmínky

en: Test Mode Enabled:
cs: Testovací mód povolen:

en: Textarea
cs: Oblast textu

en: Thai Baht
cs: Thajský baht

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page.All prices include tax and postage and packaging where applicable.
    	You ordered these items: 
    	%product_list%%total_shipping%%total_price%
cs: Děkujeme Vám za zakoupení u %shop_name%, všechny položky, které mají být dodávány budou zpracovány co nejdříve, všechny položky, které je možné stáhnout si můžete stáhnout pomocí odkazů na této stránce.Všechny ceny jsou včetně DPH, poštovného a popřípadě i balného.
    	Objednal(a) jste si tyto položky: 
    	%product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page.All prices include tax and postage and packaging where applicable.You ordered these items:%product_list%%total_shipping%%total_price%
cs: Děkujeme, že jste nakupovali s %shop_name%. Položky k odeslání budou zpracovány co nejdříve, položky ke stáhnutí mohou být staženy pomocí odkazů na této stránce. Všechny ceny zahrnují DPH, poštovné a balné v daných případech. Objednal(a) jste si tyto položky: %product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Thank you, your purchase is pending, you will be sent an email once the order clears.
cs: Děkujeme Vaše objednávka čeká na vyřízení, pošleme vám e-mail jakmile bude vyřízena.

en: Thanks, the coupon has been added.
cs: Děkujeme, kupón byl přidán.

en: Thanks, the purchase log record has been deleted
cs: Děkujeme, záznam byl odstraněn

en: Thanks, the themes have been copied.
cs: Děkujeme, témata byla zkopírována.

en: Thanks, you have made a succesful backup of your theme.  It is located at the URL below.  Please note each backup you create will replace your previous backups.
cs: Děkujeme, úspěšně jste zálohoval téma. Je umístěno níže na URL. Vezměte prosím na vědomí, že každé zálohování, které vytvoříte nahradí předchozí zálohování.

en: Thanks, your changes have been saved.
cs: Děkujeme, změny byly uloženy.

en: The PayPal API has returned an error!
cs: PayPal API došlo k chybě!

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
cs: Funkce Cílové Trhy byla vypnuta, protože jste na tomto serveru nainstaloval(a) Suhosin PHP rozšíření. Pokud potřebujete použít funkci Cílové Trhy, pak zrušte Suhosin rozšíření, nejde-li to provést, budete muset kontaktovat svého poskytovatele hostingu.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
cs: Funkce Cílové Trhy byla vypnuta, protože jste nainstaloval(a) Suhosin PHP rozšíření na tomto serveru. Pokud potřebujete použít funkci Cílové Trhy, pak zrušte Suhosin rozšíření, pokud to nejde, budete muset kontaktovat svého poskytovatele hostingu.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature, then disable the suhosin extension. If you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
cs: Funkce Cílové Trhy byla vypnuta, protože jste na tomto serveru nainstaloval(a) Suhosin PHP rozšíření. Pokud potřebujete použít funkci Cílové Trhy, pak zrušte Suhosin rozšíření. Pokud se to nedaří, budete muset kontaktovat svého poskytovatele hostingu.

en: The Transaction was successful
cs: Platba proběhla v pořádku

en: The administrator has unlocked your file
cs: Administrátor uvolnil vaše soubory

en: The following shipping modules all need cURL which is not installed on this server, you may need to contact your web hosting provider to get it set up.
cs: Všechny následující dopravy potřebují cURL, který není nainstalován na tomto serveru, budete muset kontaktovat svého poskytovatele webového hostingu, aby ho nastavil.

en: The name is how it appears on your site. <br><div class="error"><strong>Please read this carefully before starting to work with variations:</strong><br />Variations in WP e-Commerce are divided into sets. For example set <strong>Color</strong> could have variations <strong>Red, Green,</strong> and <strong>Blue</strong>. To create a set simply enter <strong>Name</strong> and push Enter key on your keyboard or click <strong>Add New Variation/Set</strong> button in the bottom of this page. Now you can select the variation set that you've just created from <strong>Variation set</strong> drop-down menu and add some variations to it.</div>
cs: Název, jak vypadá na vašich stránkách. <br> <div class="error"><strong>Přečtěte si prosím pozorně, než začnete pracovat s variantami:</strong><br />Změny v WP e-Commerce jsou rozděleny do sad. Například sada<strong>Barva</strong> by mohla mít variace <strong>červená, zelená,</strong> a<strong>modrá</strong>. Chcete-li vytvořit soubor jednoduše zadejte <strong> Název</strong> a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na tlačítko Přidat novou variantu <strong> / Set </strong>  v dolní části této stránky. Nyní si můžete vybrat variaci souboru, kterou jste právě vytvořili z <strong> Změna nastavení</strong> drop-down menu a k tomu přidat některé variace.</div>

en: The text that people see when making a purchase
cs: Text, který vidí zákazníci pokud si něco kupují

en: There are no files attached to this product.  Upload a new file or select from other product files.
cs: Neexistují žádné soubory přiložené k tomuto produktu. Nahrát nový soubor nebo si vybrat z jiných výrobků souborů.

en: There are no products in this group.
cs: V této skupině nejsou žádné produkty.

en: There are no purchase logs for your selection, please try again.
cs: Nejsou žádné záznamy pro váš výběr, zkuste to prosím znovu.

en: There have not been any purchases yet.
cs: V současnosti nejsou žádné obchody.

en: There is a problem with your PayPal account configuration, please contact PayPal for further information.
cs: Vyskytl se problém s konfigurací vašeho účtu PayPal, obraťte se prosím na PayPal pro další informace.

en: There was a problem connecting to the payment gateway.
cs: Vyskylt se problém s připojením k platební bráně.

en: There was an error while uploading your csv file.
cs: Došlo k chybě při nahrávání souboru CSV.

en: These notes are only available here.
cs: Tyto poznámky jsou k dispozici pouze zde.

en: This Product has variations, to edit the price please use the <a href="#variation_control">Variation Controls</a> below.
cs: Tento produkt má variace, k úpravám cen použijte prosím <a href="#variation_control">Kontroly Variací</a> níže

en: This Product has variations, to edit the quantity please use the Variation Controls below.
cs: Tento produkt má variace, k upraviení množství použijte Variation Controls.

en: This adds a paypal buy now button for the product selected, this will take your customer straight to PayPal.
cs: Toto přidá paypal tlačítko Koupit Nyní pro zvolený produkt, váš zákazník to bude mít přímo na PayPal.

en: This adds an add to cart button for the product selected.
cs: Tím přidáte Přidat do košíku tlačítko pro vybraný produkt.

en: This can cause warnings for your users if you do not have a properly configured SSL certificate
cs: To může způsobit varování pro své uživatele, pokud nemáte správně nakonfigurován SSL certifikát

en: This category requires additional checkout form fields
cs: Tato kategorie vyžaduje další pole formuláře pokladny

en: This coupon affects each product at checkout.
cs: Tento kupon se týká každého výrobku u pokladny.

en: This download is no longer valid, Please contact the site administrator for more information.
cs: Tento software ke stažení již není platný, kontaktujte prosím správce webu pro více informací.

en: This is a description
cs: Toto je popis

en: This is a donation, checking this box populates the donations widget.
cs: Toto je dar, zaškrtnutím toho políčka obsadí widget pro dary.

en: This is the Thumbnail size that will be displayed on the Single Product page. You can change the default sizes under your store settings
cs: Tato velikost náhledu se zobrazí na stránce samotného produktu. Můžete změnit výchozí velikost pod uložit nastavení

en: This product has no available stock
cs: Tento produkt není na skladě.

en: This product has sold out.
cs: Tento produkt je vyprodán.

en: This product is not taxable.
cs: Tento produkt není zdanitelný.

en: This setting will provide rates based on the dimensions from eacy item in your cart
cs: Toto nastavení bude poskytovat ceny na základě rozměrů od eacy položek v košíku

en: This shipping module only works if the base country in settings, region is set to Australia.
cs: Tento dopravní modul funguje pouze v případě, pokud je v nastavení základní země, oblast nastavena do Austrálie.

en: This users cart was empty
cs: Košík byl prázdný

en: This will add all your products you have on sale from the selected category
cs: Toto přidá všechny vaše produkty, které máte ve slevě z vybrané kategorie

en: This will add all your products you have on sale to the page
cs: Toto přidá všechny vaše produkty, které prodáváte, na stránku

en: This will add the selected product to your page.
cs: Tímto se přidá vybraný produkt na vaši stránku.

en: This will be the Email address that the Purchase Reciept is sent to.
cs: Toto bude emailová adresa, kam bude zasláno potvrzení o objednávce.

en: Thousands and decimal separators
cs: Tisíce a oddělovače desetinných míst

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: Three Months
cs: Tři měsíce

en: Thumbnail Settings
cs: Nastavení náhledů

en: Thumbnail Size
cs: Velikost náhledů

en: Thumbnail&nbsp;Size
cs: Náhled&nbsp;Velikost

en: Thumbnails regenerated.
cs: Regenerované Náhledy.

en: Time Uploaded
cs: Čas nahrání

en: Title:
cs: Titulek:

en: To change the look of certain aspects of your shop, you can edit the moved files that are found here:
cs: Chcete-li změnit vzhled v některých aspektech svého obchodu, můžete upravit přesunuté soubory, které najdete zde:

en: To configure a payment module select one on the left.
cs: Chcete-li nakonfigurovat platební modul, vyberte jeden na levé straně.

en: To configure a shipping module select one on the left.
cs: Pro konfiguraci poštovního modulu vyberte vlevo.

en: To enable shipping in WP e-Commerce you must select which shipping methods you want to enable on your site.<br /> If you want to use fixed-price shipping options like "Pickup - $0, Overnight - $10, Same day - $20, etc." you can download a WordPress plugin from plugins directory for <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">Simple shipping</a>. It will appear in the list as "Fixed rate".
cs: Chcete-li umožnit přepravu ve WP e-Commerce musíte vybrat, které způsoby dopravy chcete povolit na vaši stránce.<br /> Pokud chcete použít možnost pevné dopravní ceny jako "Vyzvednout - $0, Další den - $10, Stejný den - $20, atd." můžete stáhnout WordPress plugin z plugins adresáře pro <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">Jednoduchá doprava</a>. To se objeví v seznamu jako "Pevná sazba".

en: To import your products into <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Merchant Centre</a> so that they appear within Google Product Search results, sign up for a Google Merchant Centre account and add a scheduled data feed with the following URL:
cs: Chcete-li importovat vaše produkty do <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Obchodní Centrum</a> tak, že se objeví v Google Vyhledávání Produktu výsledcích, přihlašte se na účet Google Obchodní Centrum a přidejte plánovaný datový zdroj s následujícím URL:

en: To over-ride the presentation settings for this group you can enter in your prefered settings here
cs: Chcete-li anulovat nasatavení prezentace pro tuto skupinu, můžete zadat ve vašem preferovaném nastavení zde

en: Top
cs: Nahoru

en: Total
cs: Celkem

en: Total Income
cs: Příjmy celkem

en: Total Price
cs: Celková cena

en: Total Shipping
cs: Celkem doprava

en: Total Shipping: %s
cs: Doprava celkem: %s

en: Total Tax
cs: Daň Celkem

en: Total quantity
cs: Celkové množství

en: Total weight <br />(<abbr alt="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products" title="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products">in pounds</abbr>)
cs: Celková hmotnost <br />(<abbr alt="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products" title="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products">v librách</abbr>)

en: Total:
cs: Celkem:

en: Total: %s
cs: Celkem: %s

en: Track & Trace means you may track the progress of your parcel with our online parcel tracker, just login to our website and enter the following Tracking ID to view the status of your order.
    
    Tracking ID: %trackid%
cs: Monitoring zásilek znamená, že můžete sledovat dopravu vaší zásilky s naším online monitoringem zásilek, stačí se jen přihlásit na naše webové stránky a zadat následující ID Sledování pro zobrazení stavu objednávky.
    
    ID Sledování: %trackid%

en: Track History:
cs: Historie Stopy:

en: Track and Trace settings
cs: Track and Trace nastavení

en: Tracking Email Message
cs: Sledování e-mailovou zprávu

en: Tracking Email Subject
cs: Sledování Předmětu E-mailem

en: Tracking ID:
cs: ID Sledování:

en: Transaction ID
cs: ID platby

en: Transaction Id
cs: ID platby

en: Transaction Results
cs: Výsledky transakce

en: Trash
cs: Koš

en: Trinidad and Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: Trinidad and Tobago Dollar
cs: Trinidadsko-tobagský dolar

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Tunisian Dollar
cs: Tuniský dolar

en: Turkey
cs: Turecko

en: Turkish Lira
cs: Turecká lira

en: Turkmenistan
cs: Turkmenistán

en: Turn tax on
cs: Zapnout daně

en: Type
cs: Typ

en: U.K.
cs: Spojené království

en: UPS Account #
cs: UPS Účet #

en: UPS Express Box - Large
cs: UPS Express Box - Velký

en: UPS Express Box - Medium
cs: UPS Express Box - Střední

en: UPS Express Box - Small
cs: UPS Express Box - Malý

en: UPS Letter
cs: UPS dopis

en: UPS Password
cs: UPS heslo

en: UPS Preferred Services
cs: UPS upřednostňované služby

en: UPS Username
cs: UPS jméno

en: UPS XML API Key
cs: UPS XML API klíč

en: USA Minor Outlying Islands
cs: USA Menší odlehlé ostrovy

en: Uganda Shilling
cs: Ugandský schilling

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: Ukraine Hryvnia
cs: Ukrajinská hřivna

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Unique Names
cs: Jedinečná jména

en: United Arab Emirates
cs: Spojené Arabské Emiráty

en: Unmark as Featured
cs: Zrušit označení jako Nejlepší

en: Unpublished
cs: Nepublikovaný

en: Unsaved changes have been detected. Click OK to lose these changes and continue.
cs: Byly zjištěny neuložené změny. Klepnutím na tlačítko OK ztratíte tyto změny a pokračujte.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update &raquo;
cs: Akutalizovat &raquo;

en: Update Coupon
cs: Aktualizovat Kupon

en: Update Notes
cs: Aktualizovat Poznámky

en: Update Page URLs
cs: Použít URL stránek

en: Update Product Category
cs: Aktualizace Kategorie Produktů

en: Update Store
cs: Aktualizovat obchod

en: Update Tag
cs: Aktualizace Štítku

en: Update Variation
cs: Aktualizovat Variace

en: Update Variations &rarr;
cs: Aktualizovat Variace &rarr;

en: Update WP e-Commerce
cs: Aktualizovat WP e-Commerce

en: Updating
cs: Akutalizuji

en: Updating Categories...
cs: Aktualizace Kategorií...

en: Updating Child Products...
cs: Aktualizovat Dětské zboží ...

en: Updating Database...
cs: Aktualizace databáze ...

en: Updating Product Files...
cs: Aktualizace Souborů Produktů...

en: Updating Products...
cs: Aktualizace zboží ...

en: Updating Variations...
cs: Aktualizace Variací ...

en: Updating cart...
cs: Aktualizuji košík...

en: Upgrades
cs: Uprgrade

en: Upgrading to WP e-Commerce 3.7 and later requires you to run this fix once.The following Boxes corresponds to the form fields in your current checkout page.  All you have to do is select from the drop-down menu box what each of the following fields represent. Sorry for any inconvenience caused, but we're sure you'll agree that the new purchase logs are worth this minor hassle.
cs: Aktualizujte na WP e-Commerce 3.7,  později bude vyžadovat opravu jen jednou.The Box odpovídá formě pole aktuální stránky pokladny. Jediné, co musíte udělat, je vybrat z drop-down menu box, který představuje každou z těchto oblastí. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti, ale jsme si jisti, že budete souhlasit, že nový nákup bude bezproblémový.

en: Upload Image%s
cs: Nahrát obrázek%s

en: Upload New File
cs: Nahrát Nový Soubor

en: Upload a File
cs: Nahrát soubor

en: Uruguayan Peso
cs: Peso uruguayské

en: Use Category Grid View
cs: Vyberte Kategorii Zobrazit mřížku

en: Use Default
cs: Použít výchozí

en: Use IntenseDebate Comments
cs: Použijte IntenseDebate Komentáře

en: Use Lightbox Effect for product images
cs: Použijte Lightbox efekt pro obrázky výrobků

en: Use Live Search
cs: Použít Live Search

en: Use Once
cs: Použít jednou

en: Use Pagination
cs: Použít číslování

en: Use Shipping
cs: Použít odesílání

en: Use Sliding Cart:
cs: Použijte Posuvný košík:

en: Use Test Server:
cs: Použití Test Server:

en: Use Testing Environment
cs: Použít Tetsting Environment

en: Use as Product Thumbnail
cs: Použít jako Produkt Miniatury

en: Use as featured image
cs: Použit jako uváděný snímek

en: Use dark Dropshop style
cs: Použít tmavý Dropshop styl

en: Use light Dropshop style
cs: Použít světlý Dropshop styl

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Users Custom Fields
cs: Vlastní Pole Uživatelů

en: Users can personalize this Product by leaving a message on single product page
cs: Uživatelé si mohou přizpůsobit tento produkt zanecháním vzkazu na stránce produktu

en: Users can upload images on single product page to purchase logs.
cs: Uživatel může nahrát obrázek, když kupuje toto zboží.

en: Users must register before checking out
cs: Uživatel se musí zaregistrovat před zaplacením

en: Using lightbox means that when clicking on a product image, a larger version will be displayed in a "lightbox" style window. If you are using a plugin such as Shutter Reloaded, you may want to disable lightbox.
cs: Použití lightboxu znamená, že po kliknutí na obrázek produktu, se zobrazí větší verze stylu okna "lightboxu". Pokud používáte plugin jako Shutter Reloaded, možná budete muset lightbox vypnout.

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: Uzbekistan Sum
cs: Uzbecký sum

en: VUV
cs: VOV

en: Value
cs: Hodnota

en: Variation Price
cs: Cena Variace

en: Variation not in stock
cs: Variace není skladem

en: Variation set
cs: Soubor Variace

en: Variations
cs: Variace

en: Vatican
cs: Vatikán

en: Venezuelan Bolivar
cs: Venezuelská bolivar

en: Vietnamese Dong
cs: Vietnamský dong

en: View
cs: Náhled

en: View &#8220;%s&#8221;
cs: Zobrazit &#8220;%s&#8221;

en: View Packing Slip
cs: Zobrazit Packing Slip

en: View Product
cs: Zobrazit produkt

en: View:
cs: Zobrazení:

en: Virgin Islands (British)
cs: Panenské ostrovy (britské)

en: Virgin Islands (USA)
cs: Panenské ostrovy (USA)

en: Visit Shop
cs: Navštivte Shop

en: Visit author homepage
cs: Navštívit domovskou stránku autora

en: Visit the shop
cs: Prohlédnout obchod

en: Visit upgrade homepage
cs: Navšítvit domovskou stránku uprgadu

en: WP e-Commerce 3.8 not compatible
cs: Není kompatibilní s WP e-Commerce 3.8

en: WP e-Commerce Upgrades
cs: Upgrade WP e-Commerce

en: WP e-Commerce is almost ready.
cs: WP e-Commerce je skoro hotová.

en: WP e-Commerce provides you the ability to move your theme files to a safe place for theming control.
    					
    If you want to change the look of your site, select the files you want to edit from the list and click the move button. This will copy the template files to your active WordPress theme.
cs: WP e-Commerce vám poskytuje možnost přesunout Theme soubory na bezpečné místo pro kontrolu Theming.
    					
    Pokud chcete změnit vzhled vaší stránky, vyberte soubory, které chcete upravit ze seznamu a klikněte na tlačítko Přesunout. To zkopíruje šablony souborů do vašeho active WordPress Theme.

en: WP e-Commerce updated successfully!
cs: WP e-Commerce úspěšně aktualizován!

en: Wallis and Futuna Islands
cs: Wallis a Futuna

en: Warning: Disabling this exposes your site to greater possibility of malicious files being uploaded, we reccomend installing the Fileinfo extention for PHP rather than disabling this.
cs: Upozornění: Vypnutí vystavuje většímu riziku, že budou škodlivé soubory nahrávány na vaše stránky, proto doporučujeme instalaci rozšířením Fileinfo pro PHP, než jeho zakázání.

en: We Recommend
cs: Doporučujeme

en: Weight
cs: Hmotnost

en: Weight Unit
cs: Hmotnost jednotky

en: Weight:
cs: Hmotnost:

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: When upgrading the WP e-Commerce Plugin from 3.6.* to 3.7 it is required that you associate your checkout form fields with the new Purchase Logs system. To do so please <a href="%s">Click Here</a>
cs: Při aktualizování WP e-Commerce Plugin from 3.6.* to 3.7 je nutné spojit formuláře pokladny s novým systémem Přihlásit Nákup. Chcete-li tak učinit prosím <a href="%s">Klikněte sem</a>

en: Width
cs: Šířka

en: Width:
cs: Šířka:

en: Word of mouth
cs: ústní doporučení

en: Yemen
cs: Jemen

en: Yemeni Rial
cs: Jemenský rial

en: Yes
cs: Ano

en: You are about to delete the selected purchase logs.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs: Chystáte se smazat vybraný záznam nákupů.
      'Cancel' pro přerušení, 'OK' pro smazání.

en: You are about to delete this log '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs: Chystáte se smazat tento záznam '%s'
     'Cancel' pro přerušení, 'OK' pro smazání.

en: You can create a copy of your WordPress Theme by clicking the backup button bellow. Once copied you can find them here:
cs: Můžete si vytvořit kopii vašeho WordPress Theme klepnutím níže na tlačítko zálohy. Jakmile je jednou zkopírujete, najdete je zde:

en: You can list a default price here for this variation.  You can list a regular price (18.99), differential price (+1.99 / -2) or even a percentage-based price (+50% / -25%).
cs: Pro tuto variantu zde můžete uvést výchozí cenu. Můžete uvést běžnou cenu (18.99), diferenciální cena (+1.99 / -2), nebo dokonce procentně-založenou cenu (+50% / -25%).

en: You can set an image for the category here.  If one exists, check the box to delete.
cs: Zde můžete nastavit obrázek pro kategorii. Pokud existuje, zaškrtněte políčko odstranit.

en: You did not specify any template files to be moved.
cs: Nezadali jste žádné soubory šablon k přesunutí.

en: You don't have any Upgrades yet!
cs: Zatím nemáte žádné Aktualizace!

en: You don't have permission to be doing that!
cs: K tomuhle nemáte oprávnění!

en: You don't have the product slider installed, for a cool way to display your shop check out the <a href="http://staging.getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Product Slider</a>
cs: Nemáte nainstalovaný Slider Produkt?, pro senza?ní zp?sob jak zobrazit váš obchod se podívejte na <a href="http://staging.getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Slider Produkt?</a>

en: You have no Variations added.
cs: Nemáte přidané žádné Variace.

en: You have not purchased any downloadable products yet.
cs: V současnosti není k dispozici žádný stáhnutelný produkt.

en: You just added "[product_name]" to your cart.
cs: Právě jste přidali "[product_name]" do vašeho košíku.

en: You must <a href="%1$s">update your database</a> to import all of your products.
cs: Musíte <a href="%1$s">aktualizovat vaši databázi</a> pro import všech produktů.

en: You must be logged in to use this page. Please use the form below to login to your account.
cs: Pro použití této stránky musíte být přihlášeni. Prosím vyplňte formulář pro přihlášení.

en: You must first save this Product as a Draft before adding variations
cs: Je nutné nejprve uložit tento produkt jako návrh před přidáním variant

en: You must select a shipping method, otherwise we cannot process your order.
cs: Musíte vybrat způsob dopravy, jinak nemůžeme zpracovat Vaši objednávku.

en: You must set your base postcode above before this shipping module will work.
cs: Než začne tento dopravní modul fungovat, musíte výše nastavit základní PSČ.

en: You must sign in or register with us to continue with your purchase
cs: Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat, abyste mohl(a) pokračovat v nákupu

en: You need to enable the widgets plugin to use this
cs: Musíte povolit widget panel pro toto nastavení

en: You need to install the Gold and DropShop extentions to use this
cs: Musíte nejprve nainstalovat Gold and DropShop rozšíření pro tuto volbu

en: You save
cs: Ušetříte

en: Your API key has been Reset
cs: Váš API klíč byl resetován

en: Your Account
cs: Váš účet

en: Your Details
cs: Vaše detaily

en: Your Downloads
cs: Vaše soubory pro stažení

en: Your Order from %shop_name% has been dispatched
cs: Vaše objednávka z %shop_name% byla odeslána

en: Your Packaging
cs: Vaše balné

en: Your Rating
cs: Vaše hodnocení

en: Your Subscription
cs: Vaše Předplatné

en: Your Transaction ID
cs: ID vaší platby

en: Your WP e-Commerce database needs to be updated for WP e-Commerce 3.8.  To perform this update, press the button below.  It is highly recommended that you back up your database before performing this update.
cs: Vaše WP e-Commerce databázi je třeba aktualizovat na WP e-commerce 3.8. Chcete-li provést tuto aktualizaci, stiskněte tlačítko. Doporučujeme, zálohovat databázi před provedením této aktualizace.

en: Your billing/contact details
cs: Fakturační / kontaktní údaje

en: Your order will be shipped to the billing address
cs: Vaše objednávka bude odeslána na fakturační adresu

en: Your preview for this product:
cs: Váš náhled na tento výrobek:

en: Your purchase from %shop_name% has just been dispatched. It should arrive soon. To keep track of your products status a tracking id has been attached. \r\n your tracking id is: %trackid%
cs: Váš nákup z %shop_name% byl právě odeslán. Měl by být brzy doručen. Ke sledování stavu Vašich produktů, bylo přiloženo Vaše id. \r\n your tracking id is: %trackid%

en: Your shopping cart is empty
cs: Váš nákupní košík je prázdný

en: Your website is using a currency not accepted by PayPal, select an accepted currency using the drop down menu bellow. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will convert the currency and send the order through to PayPal using the currency you choose below.
cs: Vaše stránky používají měnu, kterou PayPal nepřijmul, níže vyberte měnu, která je schválena pomocí menu. Kupující na vašich stránkách budou i nadále platit v místní měně, my však budeme konvertovat měnu a odešleme objednávku přes PayPal měnou, kterou si zvolíte níže.

en: Your website uses <strong>%s</strong>. This currency is not supported by PayPal, please  select a currency using the drop down menu below. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will send the order through to Paypal using the currency you choose below.
cs: Vaše webová stránka používá <strong>%s</strong>. Tato měna není podporována PayPal, please  vyberte měnu použitím menu. Kupující na vašich stránkách budou i nadále platit v místní měně, nicméně objednávku vám pošleme přes Paypal měnou, kterou si zvolíte níže.

en: Yugoslav New Dinar
cs: Jugoslávský Nový Dinár

en: Yugoslavia
cs: Jugoslávie

en: Zambia
cs: Zambie

en: Zambian Kwacha
cs: Zambijská Kwacha

en: [preview] Preview In Here [/preview]
cs: [Náhled] Náhled Zde se [/ náhled]

[ctx: admin menu: add new product]
en: Add New
cs: Přidat nový

[ctx: all sales]
en: All
cs: Všechny

en: and above
cs: a výše

[ctx: dashboard widget]
en: Category | Categories
cs[0]: Kategorie
cs[1]: Kategorie
cs[2]: Kategorií

[ctx: dashboard widget]
en: Product | Products
cs[0]: Produkt
cs[1]: Produkty
cs[2]: Produktů

[ctx: dashboard widget]
en: Sale | Sales
cs[0]: Prodej
cs[1]: Prodeje
cs[2]: Prodejí

[ctx: dashboard widget]
en: Variation | Variations
cs[0]: Variace
cs[1]: Variace
cs[2]: Variací

en: inches
cs: palce

en: meter
cs: metr

en: more options
cs: více možností

en: number of products to show per page
cs: počet produktů které se zobrazí na jedné stránce

[ctx: post type name]
en: Products
cs: Produkty

[ctx: post type singular name]
en: Product
cs: Produkt

[ctx: slug, part of url]
en: tagged
cs: označené

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: taxonomy general name]
en: Product Tags
cs: Štítky Produktu

[ctx: taxonomy general name]
en: Variations
cs: Variace

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Category
cs: Kategorie Produktu

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Tag
cs: Štítek Produktu

[ctx: taxonomy singular name]
en: Variation
cs: Variace

[ctx: the total value of sales in dashboard widget]
en: Sales
cs: Celková hodnota
