Wordpress Thread Comment - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Click to cancel reply
fa: انصراف

en: Reply
fa: پاسخ

en: <div class="comment-childs<?php echo $deep%2 ? ' chalt' : ''; ?>" id="comment-[ID]"><?php if(function_exists("get_avatar")) echo get_avatar( $comment, 32 ); ?><p><cite>[author]</cite> Reply:[moderation]<br /><small class="commentmetadata">[date] at [time]</small></p>[content]</div>
fa: <div class="comment-childs<?php echo $deep%2 ? ' chalt' : ''; ?>" id="comment-[ID]"><?php if(function_exists("get_avatar")) echo get_avatar( $comment, 32 ); ?><p>[author] <em>پاسخ در تاريخ [date] [time]</em>:</p>[content]</div>

en: <p><strong>[blogname]</strong>: Your comment on the post <strong>[postname]</strong> has a new reply</p>
    <p>Here is your original comment:<br />
    [pc_content]</p>
    <p>Here is the new reply:<br />
    [cc_content]</p>
    <p>You can see more information for the comment on this post here:<br />
    <a href="[commentlink]">[commentlink]</a></p>
    <p><strong>Thank you for your commenting on <a href="[blogurl]">[blogname]</a></strong></p>
    <p><strong>This email was sent automatically. Please don't reply to this email.</strong></p>
fa: <p><strong>[blogname]</strong> باخبر شويد: کامنت شما در پست <strong>[postname]</strong> يک پاسخ جديد دريافت کرده است</p>
    <p>اين کامنت شماست :<br />
    [pc_content]</p>
    <p>اين پاسخ به کامنت شماست :<br />
    [cc_content]</p>
    <p>جزييات بيشتر در مورد کامنت را مي‌توانيد در پست اصلي در اين آدرس ببينيد :<br />
    <a href="[commentlink]">[commentlink]</a></p>
    <p><strong>ممنون از توجه‌تان به <a href="[blogurl]">[blogname]</a></strong></p>
    <p><strong>اين ايميل به صورت خودکار فرستاده شده است، لطفا به آن پاسخ ندهيد</strong></p>

en: Nested Reply
fa: پاسخ تودرتو

en: Post Comment
fa: ارسال نظر

en: Do you really want to delete the comment?
fa: آیا واقعاً قصد حذف این نظر را دارید؟

en: Delete
fa: حذف

en: WP Thread Comment Option
fa: تنظیمات افزونه‌ی WP Thread Comment‌

en: Options saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Plugin confriguration has been reset back to default!
fa: تنظیمات پیش‌فرض فعال شد

en: Memory Limit Set
fa: تنظيم حداکثر حافظه‌ي قابل استفاده

en: Memory limit(number only):
fa: حداکثر حافظه به عدد :

en: if you cannot run this plugin due to low memory, try to increase the memory limit so you can run the plugin. If leave this value null or 0, this plugin will use your system's default memory limit.
fa: اگر با مقدار پايين حافظه قادر به اجراي افزونه نيستيد، از مقدار بيشتري استفاده کنيد. اگر فيلد را صفر قرار دهيد، تنظيمات پيش‌فرض استفاده خواهند شد.

en: Configuration Reply Rights
fa: پیکربندی AJAX

en: Check this box if you wish to allow only the admin or original poster to reply in front
fa: اگر می‌خواهید از آژاکس در نظرها استفاده کنید، این گزینه را تیک بزنید

en: Configuration AJAX
fa: پیکربندی AJAX

en: Enable Ajax Support:
fa: استفاده از AJAX در نظرها :

en: Check this box if you wish to use AJAX when people reply to comments
fa: اگر می‌خواهید از آژاکس در نظرها استفاده کنید، این گزینه را تیک بزنید

en: Edit Comment Form ID
fa: ویرایش شناسه‌ی فرم نظر

en: Change the commentform ID in comments.php according to your theme. In most cases you will not need to do anything as this can be detected automatically.
fa: شناسه‌ی فرم نظر را وارد کنید. این شناسه در فایل comments.php در پوسته‌ی فعال‌تان قرار دارد. اگر از آن اطلاع ندارید، این‌جا را خالی بگذارید، خود افزونه قادر به شناسایی خودکار است.

en: Reply Text
fa: پاسخ

en: Cancel Reply Text
fa: پاسخ

en: Edit Comment HTML
fa: ویرایش کد نظر

en: HTML and PHP both can be used. As a easier way, you may use the following tags: <strong>[ID]</strong> for comment ID, <strong>[author]</strong> for comment author, <strong>[date]</strong> for comment date, <strong>[time]</strong> for comment time, <strong>[content]</strong> for comment content and <strong>[moderation]</strong> for comment moderation.
fa: از کدهای HTML و PHP استفاده کنید. می‌توانید از کد <strong>[ID]</strong> برای شناسه‌ی نظر استفاده کنید، از کد <strong>[author]</strong> برای نویسنده‌ی نظر، از کد <strong>[date]</strong> برای تاریخ نظر، از کد <strong>[time]</strong> برای ساعت نظر و از کد <strong>[content]</strong> برای متن نظر،

en: Edit Comment CSS
fa: ویرایش کد CSS نظر

en: Use CSS only, HTML and PHP cannot be used.
fa: فقط از کد CSS استفاده کنید، استفاده از کدهای PHP و HTML مجاز نیست.

en: Edit maximum nest level
fa: ویرایش تعداد (عمق) نظرهای تو در تو

en: Thread Nest level(number only):
fa: تعداد نظرهای تو در تو به عدد

en: Comments cannot be nested more deeply than this level.
fa: نظرها از اين عمق بيشتر قابل پاسخ‌گويي نيستند

en: Email notify the parent commenter when his comment was replied
fa: ای‌میل کردن نظر اصلی اگر پاسخی ارسال شد :

en: Disabled
fa: ای‌میل کردن غیرفعال باشد

en: Replied by the author of the post or administrator ONLY
fa: تنها در صورتی که مدیر سایت یا شخص نویسنده‌ی نظر پاسخ دادند، ای‌میل کن.

en: Anyone replies
fa: در صورت پاسخ هر کسی به نظر، آن را ای‌میل کن.

en: Edit the subject of notification email
fa: ویرایش موضوع ای‌میل

en: Use TEXT only. As a easier way, you may use the following tags: <strong>[blogname]</strong> for blog name and <strong>[postname]</strong> for comment post name
fa: تنها از فرمت TEXT استفاده کنید. از کد <strong>[blogname]</strong> برای نام وب‌لاگ و از کد <strong>[postname]</strong> برای نام پست مربوط استفاده کنید.

en: Edit Notification Message
fa: ویرایش متن ای‌میل

en: Use HTML only. As a easier way, you may use the following tags: <strong>[pc_author]</strong> for parent comment author, <strong>[pc_date]</strong> for parent comment date, <strong>[pc_content]</strong> for parent comment content, <strong>[cc_author]</strong> for child comment author, <strong>[cc_date]</strong> for child comment date, <strong>[cc_url]</strong> for child comment author url, <strong>[cc_content]</strong> for child comment content, <strong>[commentlink]</strong> for parent comment link, <strong>[blogname]</strong> for blog name, <strong>[blogurl]</strong> for blog url and <strong>[postname]</strong> for post name.
fa: تنها از کد HTML استفاده کنید. از کد <strong>[pc_date]</strong> برای نمایش تاریخ نظر اصلی، از کد <strong>[pc_content]</strong> برای نمایش متن نظر، از کد <strong>[cc_author]</strong> برای نمایش نویسنده‌ی پاسخ نظر اصلی، از کد <strong>[cc_date]</strong> برای نمایش تاریخ پاسخ نظر اصلی، از کد <strong>[cc_url]</strong> برای نمایش وب‌سایت نویسنده‌ی پاسخ نظر اصلی، از کد <strong>[cc_content]</strong> برای نمایش متن پاسخ نظر اصلی، از کد <strong>[commentlink]</strong> برای نمایش لینک نظر اصلی، از کد <strong>[blogname]</strong> برای نمایش نام وب‌لاگ، از کد <strong>[blogurl]</strong> برای نمایش لینک وب‌لاگ و از کد <strong>[postname]</strong> برای نمایش نام پست استفاده کنید.

en: Reply in Wordpress Admin Panel
fa: پاسخ در بخش مديريت وردپرس

en: Reply in Wordpress Admin Panel:
fa: پاسخ در بخش مديريت وردپرس :

en: Check this box if you want to be able to Reply directly from the Wordpress Admin Panel
fa: اينجا را تيک بزنيد اگر مي‌خواهيد در بخش مديريت وردپرس پاسخ بدهيد

en: Configuration action of deactivate
fa: تنظیمات مربوط به غیرفعال کردن افزونه

en: Delete options after deactivate:
fa: پاک کردن تنظیمات بعد از غیرفعال کردن افزونه

en: check box if you want to delete all of options of wp thread comment after deactivate this plugin
fa: اگر بعد از غیرفعال کردن افزونه، می‌خواهید تنظیمات آن را پاک کنید، این گزینه را تیک بزنید

en: Update Options
fa: تنظیمات به‌روز شود

en: Do you really want to reset your current configuration?
fa: آیا واقعاً قصد فعال کردن تنظیمات پیش‌فرض را دارید؟

en: Reset Options
fa: تنظیمات پیش‌فرض فعال شود
