Wordpress Thread Comment - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: Click to cancel reply
cs: Zrušit odpověď

en: Reply
cs: Odpověď

en: <div class="comment-childs<?php echo $deep%2 ? ' chalt' : ''; ?>" id="comment-[ID]"><?php if(function_exists("get_avatar")) echo get_avatar( $comment, 32 ); ?><p><cite>[author]</cite> Reply:[moderation]<br /><small class="commentmetadata">[date] at [time]</small></p>[content]</div>
cs: <div class="comment-childs<?php echo $deep%2 ? ' chalt' : ''; ?>" id="comment-[ID]"><?php if(function_exists("get_avatar")) echo get_avatar( $comment, 32 ); ?><p><cite>[author]</cite> Odpověď:[moderation]<br /><small class="commentmetadata">[date] v [time]</small></p>[content]</div>

en: Your comment at [[blogname]] has a new reply
cs: K vašemu komentáři k [[blogname]] byla přidána odpověď

en: <p><strong>[blogname]</strong>: Your comment on the post <strong>[postname]</strong> has a new reply</p>
    <p>Here is your original comment:<br />
    [pc_content]</p>
    <p>Here is the new reply:<br />
    [cc_content]</p>
    <p>You can see more information for the comment on this post here:<br />
    <a href="[commentlink]">[commentlink]</a></p>
    <p><strong>Thank you for your commenting on <a href="[blogurl]">[blogname]</a></strong></p>
    <p><strong>This email was sent automatically. Please don't reply to this email.</strong></p>
cs: <p><strong>[blogname]</strong> informuje: k vašemu komentáři k příspěvku <strong>[postname]</strong> byla připojena odpověď</p>
    <p>zde je Váš komentář:<br />
    [pc_content]</p>
    <p>zde je odpověď:<br />
    [cc_content]</p>
    <p>Detaily příspěvku naleznete zde:<br />
    <a href="[commentlink]">[commentlink]</a></p>
    <p><strong>Děkujeme za Váš zájem o <a href="[blogurl]">[blogname]</a></strong></p>
    <p><strong>Toto je automaticky generovaná zpráva. Prosím neodpovídejte na ni.</strong></p>

en: Nested Reply
cs: Vnořená odpověď

en: Post Comment
cs: Vložit komentář

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Do you really want to delete the comment?
cs: Opravdu chcete smazat komentář?

en: Delete
cs: Vymazat

en: WP Thread Comment Option
cs: WP Thread Comment Možnosti

en: Options saved
cs: Konfigurace uložena

en: Plugin confriguration has been reset back to default!
cs: Konfigurace byla resetována!

en: Thanks for using this plugin! If it works and you are satisfied with the results, isn't it worth at least one dollar? <a href="%s" target="_blank">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software! <a href="%s" target="_blank">Sure, no problem!</a> <a href="%s" style="float:right; display:block; border:none;"><small style="font-weight:normal;">No thanks, please don't bug me anymore!</small></a>
cs: Děkujeme, že používáte tento plugin! Pokud jste spokojeni s jeho funkcí a výsledky, nestojí za alespoň jeden dolar? <a href="%s" target="_blank">Příspěvky</a> mi pomohou pokračovat v podpoře a vývoji tohoto <i>volného</i> software! <a href="%s" target="_blank">Jistě, žádný problém!</a> <a href="%s" style="float:right; display:block; border:none;"><small style="font-weight:normal;">Ne, děkuji, neobtěžujte mě více prosím!</small></a>

en: <a href="%s" target="_blank">Donations for this plugins</a>
cs: <a href="%s" target="_blank">Podpořte tento plugin</a>

en: Memory Limit Set
cs: Nastavený limit paměti

en: Memory limit(number only):
cs: Limit paměti (pouze číslo):

en: if you cannot run this plugin due to low memory, try to increase the memory limit so you can run the plugin. If leave this value null or 0, this plugin will use your system's default memory limit.
cs: Pokud nemůžete spustit plugin kvůli nízkému limitu paměti, zkuste limit zvýšit. Pokud hodnotu ponecháte null nebo 0, bude použit limit systému.

en: Configuration Reply Rights
cs: Konfigurace AJAX

en: Check this box if you wish to allow only the admin or original poster to reply in front
cs: Zatrhněte tuto volbu pokud chcete povolit administrátorovi nebo autorovi mazat a přesouvat komentáře přímo v rámci stránek a v příspěvcích.

en: Configuration AJAX
cs: Konfigurace AJAX

en: Enable Ajax Support:
cs: Povolena podpora AJAX:

en: Check this box if you wish to use AJAX when people reply to comments
cs: Zatrhněte tuto volbu pokud chcete použít ajax pro odpovědi

en: Edit Comment Form ID
cs: Změnit ID komentářového formuláře

en: Change the commentform ID in comments.php according to your theme. In most cases you will not need to do anything as this can be detected automatically.
cs: Změnit commentform ID v souboru comments.php tak aby odpovídalo Vámi používanému vzhledu. Ve většině případu to není nutné, protože je detekováno automaticky.

en: Edit Reply Text & Cancel Reply Text
cs: Změnit text opovědi & Zrušit text odpovědi

en: Reply Text
cs: Text odpovědi

en: Cancel Reply Text
cs: Zrušit text odpovědi

en: Edit Reply Button Text & Cancel Reply Text that you wish to show in the post comments.
cs: Změnit text tlačítka odpovědi & tlačítka zrušení odpovědi které je zobrazováno u komentářů příspěvků.

en: Edit Comment HTML
cs: Změnit HTML komentáře

en: HTML and PHP both can be used. As a easier way, you may use the following tags: <strong>[ID]</strong> for comment ID, <strong>[author]</strong> for comment author, <strong>[date]</strong> for comment date, <strong>[time]</strong> for comment time, <strong>[content]</strong> for comment content and <strong>[moderation]</strong> for comment moderation.
cs: HTML a PHP může být použito zároveň. Pro zjednodušení můžete použít tyto značky: <strong>[ID]</strong> pro ID komentáře, <strong>[author]</strong> pro autora komentáře, <strong>[date]</strong> pro datum komentáře, <strong>[time]</strong> pro čas komentáře, <strong>[content]</strong> pro obsah komentáře a <strong>[moderation]</strong> pro moderování komentáře.

en: Edit Comment CSS
cs: Změnit CSS komentáře

en: Use CSS only, HTML and PHP cannot be used.
cs: Použít pouze CSS, HTML a PHP nebude použito.

en: Include CSS in style.css
cs: Vložit CSS do style.css

en: If you want to use css in style.css, please check this box, then copy above css style to style.css file.(nomally dont checked it)
cs: Pokud chcete použít css v souboru style.css, zatrhněte tuto volbu. Poté zkopírujte definici stylů uvedenou výše do souboru style.css (normálně není zaškrtnuto)

en: Edit maximum nest level
cs: Změnit maximální úroveň vnoření

en: Thread Nest level(number only):
cs: Úroveň vnoření vlákna (pouze číslo):

en: Comments cannot be nested more deeply than this level.
cs: Odpovědi nemohou být vnořeny hlouběji než tato úroveň.

en: Email notify the parent commenter when his comment was replied
cs: Informovat emailem autora nadřazeného komentáře pokud je ke komentáři vložena odpověď.

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Replied by the author of the post or administrator ONLY
cs: Odpovědi POUZE od autora příspěvku nebo administrátora.

en: Anyone replies
cs: Odpověď od kohokoli.

en: Edit the subject of notification email
cs: Změnit předmět informačního emailu

en: Use TEXT only. As a easier way, you may use the following tags: <strong>[blogname]</strong> for blog name and <strong>[postname]</strong> for comment post name
cs: Použít pouze TEXT. Pro zjednodušení můžete požít tyto značky: <strong>[blogname]</strong> pro jméno blogu a <strong>[postname]</strong> pro jméno příspěvku.

en: Edit Notification Message
cs: Změnit informační zprávu

en: Use HTML only. As a easier way, you may use the following tags: <strong>[pc_author]</strong> for parent comment author, <strong>[pc_date]</strong> for parent comment date, <strong>[pc_content]</strong> for parent comment content, <strong>[cc_author]</strong> for child comment author, <strong>[cc_date]</strong> for child comment date, <strong>[cc_url]</strong> for child comment author url, <strong>[cc_content]</strong> for child comment content, <strong>[commentlink]</strong> for parent comment link, <strong>[blogname]</strong> for blog name, <strong>[blogurl]</strong> for blog url and <strong>[postname]</strong> for post name.
cs: Použít pouze HTML. Pro zjednodušení můžete použít tyto značky:<strong>[pc_author]</strong> pro autora nadřazeného komentáře, <strong>[pc_date]</strong> pro datum nadřazeného komentáře, <strong>[pc_content]</strong> pro obsah nadřazeného komentáře, <strong>[cc_author]</strong> pro autora podřazeného komentáře, <strong>[cc_date]</strong> pro datum podřazeného komentáře, <strong>[cc_url]</strong> pro url autora podřazeného komentáře, <strong>[cc_content]</strong> pro obsah podřazeného komentáře, <strong>[commentlink]</strong> pro link na nadřazený komentář, <strong>[blogname]</strong> pro jméno blogu, <strong>[blogurl]</strong> pro url blogu a <strong>[postname]</strong> pro název příspěvku.

en: Reply in Wordpress Admin Panel
cs: Odpovědět v administrátorském panelu Wordpress

en: Reply in Wordpress Admin Panel:
cs: Odpovědět v administrátorském panelu Wordpress:

en: Check this box if you want to be able to Reply directly from the Wordpress Admin Panel
cs: zatrhněte tuto volbu pokud chcete odpovídat v administrátorském panelu Wordpress

en: Front-end comment management
cs: Rozhraní správy komentářů

en: Enabled In-the-post comment management:
cs: Povolit správu komentářů v příspěvku:

en: Check this box if you wish to allow the administrator or author to delete and move the comments directly in post and pages.
cs: Zatrhněte tuto volbu pokud chcete povolit administrátorovi nebo autorovi mazat a přesouvat komentáře přímo v rámci stránek a v příspěvcích.

en: Configuration action of deactivate
cs: Konfigurační akce při deaktivaci

en: Delete options after deactivate:
cs: Vmazat nastavení po deaktivaci:

en: check box if you want to delete all of options of wp thread comment after deactivate this plugin
cs: zatrhněte tuto volbu pokud chcete vymazat všechna nastavení po deaktivaci tohoto pluginu

en: Update Options
cs: Aktualizovat nastavení

en: Do you really want to reset your current configuration?
cs: Opravdu chcete zrušit Vaši současnou konfiguraci?

en: Reset Options
cs: Resetovat nastavení

en: Oops, no comment with this ID.
cs: CHYBA: s tímto ID není spojen žádný komentář.

en: Oops, no comment with this Moved ID.
cs: CHYBA: s tímto ID není spojen žádný komentář.

en: You are not allowed to edit comments on this post.
cs: Nejste oprávněn měnit komentáře k tomuto příspěvku.

en: Oops, Can not move comment to its child's comment.
cs: CHYBA: není možné přesunout komentář pod odpověď.
