web2application - en to he_IL translation catalogue (211 entries)

en: A marketing tool that will make users download your android and iOS applications and provide a benefit to your members club.
he_IL: כלי שיווקי אשר מטרתו להביא הורדות חדשות לאפליקציה שלך וערך מוסף ללקוחות שרוכשים בתוך האפליקציה.

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate Elementor Now
he_IL: הפעילו את אלמנטור עכשיו

en: Add New Menu Link
he_IL: הוספת לינק לתפריט

en: Add New Offer - Please fill the offer details:
he_IL: הוספת הצעה חדשה - נא להזין את פרטי ההצעה:

en: Add Offer and Get Link
he_IL: הוספת הצעה וקבלת לינק לפרסום

en: Advanced Settings
he_IL: הגדרות מתקדמות

en: Alert Description
he_IL: תאור בהתראה

en: Alert Icon
he_IL: אייקון בהתראה

en: Alert Title
he_IL: כותרת ההתראה

en: Allow Landscape
he_IL: אפשר מצב אופקי

en: Allow Zoom In/Out
he_IL: אפשר זום אין/אאוט

en: App Download QR Code And Link
he_IL: קישור חכם להורדת האפליקציה מקוד QR לסריקה

en: App Members Club
he_IL: מועדון לקוחות

en: App Menu Background
he_IL: צבע רקע של תפריט

en: App Menu Direction
he_IL: כיוון תצוגת התפריט (מומלץ לא לשנות)

en: App Menu Link Color
he_IL: צבע קישור בתפריט

en: App Menu Unselected Link Color
he_IL: צבע קישור לא נבחר בתפריט

en: App Settings
he_IL: הגדרות אפליקציה

en: Apple Apps Store URL
he_IL: כתובת האפליקציה בחנות אפל

en: Big image is available only to premium users
he_IL: תמונה גדולה זמינה רק למשתמשי פרימיום

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cart Reminder
he_IL: מתזכר עגלת קניות

en: Cart Reminder Settings
he_IL: הגדרות תזכורות לעגלת קניות

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Change
he_IL: שינוי

en: Click Here
he_IL: לחצו כאן

en: Clicking Here
he_IL: על ידי לחיצה כאן

en: Close Button Title
he_IL: כותרת כפתור סגירה

en: Configure your alert prompt
he_IL: התאמת ההתראה

en: Convert your WordPress site into native mobile Android & iOS apps, Enjoy sending push notifications and more advanced features
he_IL: הפכו את האתר שלכם לאפליקציה עם הודעות פוש ועוד המון אופציות מתקדמות

en: Custom Prompt
he_IL: התראה בהתאמה אישית

en: Days
he_IL: ימים

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Demo view only. If you like APK for testing on your device please contact us.
he_IL: תצוגה להמחשה בלבד. יש לבדוק את האפליקציה עם קובץ APK על מנת לראות תוצאה סופית

en: Desktop URL link in your website (To where users will redirect if they click the link from desktop computer)
he_IL: קישור במחשב. לאן יופנו משתמשים שלחצו על הקישור במחשב שולחני

en: Disable Cached in WebView
he_IL: ביטול זכרון קאש באפליקציה

en: Disable Elementor Feature
he_IL: ביטול תמיכה באלמנטור

en: Disable No Internet Connection Screen
he_IL: ביטול מסך אין אינטרנט באפליקציה

en: Disable Pull to Refresh
he_IL: ביטול אופציה משיכה של המסך לרענון

en: Disable Web Push
he_IL: ביטול הודעות פוש לדפדפנים

en: Dont show progress bar
he_IL: לא להציג סרגל התקדמות באפליקציה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Elementor Setting
he_IL: הגדרות אלמנטור

en: Email Body:
he_IL: גוף הודעת האימייל:

en: Email Setting
he_IL: הגדרות אי-מייל

en: Enable App Discount
he_IL: הפעלת הנחה לכל מי שקונה מתוך האפליקציה

en: Enable Miss You Reminder
he_IL: הפעלת הודעות מתגעגעים אליך

en: Enable Push History Tab
he_IL: הפעלת כפתור היסטוריית הודעות פוש

en: Enable Reminder
he_IL: הפעלת תזכורת

en: Enable Search Widget
he_IL: הפעלת ויגדט חיפוש

en: Enable Search Widget as RTL
he_IL: הפעל וידגט חיפוש RTL - ימין לשמאל

en: End date
he_IL: תאריך סיום

en: Enter Here
he_IL: היכנסו כאן

en: Enter your Web2application API key - Please make sure there is no White spaces at the start or end of the key.
he_IL: נא להזין מפתח API של המערכת על מנת להפעיל את הפלאג. נא וודאו שאין רווחים לבנים בהתחלה או בסוף

en: FREE COURSE
he_IL: קורס חינמי

en: From this Page you can send push notifications to all your users. If you need explantion about how to send the push notification, please
he_IL: בעמוד זה תוכלו לשלוח הודעות פוש לכל משתמשי האפליקציה שלכם ולמשתמשי ווב פוש שאישרו באתר

en: Google Play Store URL
he_IL: כתובת האפליקציה בגוגל פליי

en: Help Blog
he_IL: בלוג עזרה

en: Home Page
he_IL: עמוד הבית

en: How many times it will send?
he_IL: כפות הפעמים למשלוח ההודעה

en: If somebody will get the link and click the system will check if your application are installed on the device and open the offer. If not, the user will be redirect to google paly or apple appstore to download your app!
he_IL: ברגע שגוגל ילחץ על הלינק, המערכת תבדוק האם האפליקציה מותקנת. במידה וכן האפליקציה תפתח, במידה ולא הוא יופנה להורדת האפליקציה

en: If you dont have API key and you need help, please
he_IL: במידה ואין לך מפתח API ותא צריך עזרה, בבקשה

en: If you have any problem operate this plugin please contact us and we will help.
he_IL: במידה ויש לך בעיה כל שהיא להפעלת הפאלג בבקשה צור קשר איתנו ונשמח לעזור

en: If you need help with this plugin, Please enter our
he_IL: במידה ואתם צריכים עזרה בפלאג, בבקשה כנסו

en: In App Discount..
he_IL: הנחה בקניה מתוך האפליקציה

en: In order to use Web2Application features in elementor, please activate the Elementor plugin. For more help how elementor can help build your app please read <a href="https://web2application.com/how-to-build-an-app-with-the-popular-wordpress-page-editor-elementor/" target="blank">THIS ARTICLE</a>
he_IL: במידה וברצונכם להשתמש בתמיכה לאלמנטור בבקשה הפעילו את פלאג האלמנטור

en: In-app Discount
he_IL: קניה באפליקציה

en: Is Active?
he_IL: האם פעיל ?

en: Its a great tool to make users download your app!
he_IL: זה הוא כלי נהדר לגרום ללקוחות להוריד את האפליקציה!

en: It’s important to make sure that the site runs securely on the HTTPS protocol. If not the push messages will not work! (Google policy)
he_IL: על מנת שהודעות הפוש יעבדו, האתר חייב לעבוד בפרוטוקול HTTPS (מדיניות של גוגל ואפל)

en: Last Pages
he_IL: עמודים אחרונים

en: Last Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Last products
he_IL: מוצרים אחרונים

en: Left to Right
he_IL: משמאל לימין

en: Line progress bar
he_IL: מד התקדמות קווי

en: Link Icon
he_IL: אייקון קישור

en: Link Order
he_IL: סדר קישורים

en: Link Text
he_IL: כיתוב קישור

en: Link URL
he_IL: כתובת URL של קישור

en: Mark this check box to send this page content as a push notification to all your app users on save
he_IL: על מנת לשלוח את עמוד זה כהתראת פוש לכל המשתמשים יש לסמן את תיבה זו

en: Marketing Tools
he_IL: כלי שיווק

en: Marketing Tools - Bring More Users
he_IL: כלי שיווק - מביאים יוצר משתמשים

en: Menu Managment
he_IL: ניהול תפריט

en: Message to users that dont have the app (Not all browsers ask it)
he_IL: הודעה למשתמשים שאין להם את האפליקציה (לא כל הדפדפנים תומכים בזה)

en: Missing Title Or Body
he_IL: חסר כותרת או גוף ההודעה

en: Modal
he_IL: חלון קופץ

en: Native Opt-in
he_IL: התראה קלאסית של הדפדפן

en: No
he_IL: לא

en: No orders found.
he_IL: לא נמצאו הזמנות

en: Notification Setting
he_IL: הגדרות של התראות

en: Notify when Post/Page/Product Added
he_IL: התראה שנוצר עמוד/פוסט/מוצר חדש

en: Offer Name
he_IL: שם ההצעה

en: Offer Original URL link in Your Website
he_IL: כתובת URL מקורית של ההצעה באתר שלך

en: On this screen you can set reminders for customers who added products to the shopping cart and did not make the actual purchase.
he_IL: במסך זה תוכלו להגדיר תזכורות ללקוחות רשומים שהוסיפו מוצרים לעגלת הקניות שלהם ולא סיימו של הקניה בפועל

en: On this screen, you can set a reminder for customers who have not purchased from you for several days and try to bring them back.
he_IL: במסך זה תוכלו לייצר תזכורות שלא קנו אצלכם מספר ימים מוגדר על מנת להחזירם לקניה נוספת. מומלץ לתת להם הטבה או הנחה על מנת לגרום להם לחזור ולקנות שוב אצלכם.

en: Open External Link in Browser
he_IL: פתיחת קישור חיצוני בדפדפן

en: Open _blank tag in browser
he_IL: פתיחת טאג _blank בחלון חדש

en: Open all external link in browser
he_IL: פתיחת כל הקישורים החיצוניים בחלון חדש

en: Or Email US to:
he_IL: או שלחו מייל ל:

en: Original Link
he_IL: קישור מקורי

en: Percentage Discount:
he_IL: אחוז הנחה:

en: Permission UX Design
he_IL: אישורי עיצוב

en: Please Enter Your Message
he_IL: נא להזין הודעה

en: Please Enter Your Push Title
he_IL: נא להזין כותרת

en: Please Select Image Or Paste Full Image Url. example :
he_IL: נא לבחור תמונה או להזין כתובת של תמונה. לדוגמא:

en: Please Select Image Or Paste Full Image Url. example : http://domain.com/image.jpg
he_IL: נא לבחור תמונה או להזין כתובת של תמונה. לדוגמא: http://domain.com/image.jpg

en: Please copy the URL AS IS , Do not add any chars
he_IL: נא להעתיק את הקישור URL איך שהוא בלי הוספת תווים או שינויים

en: Please follow the instruction on the right or browes to
he_IL: נא לעקוב אחר ההוראות

en: Please login to your app dashboard in our system, Go to Push Setting page from the side menu and copy this url :
he_IL: נא הכנסו למערכת שלנו, היכנסו להגדרות הפוש בתפריט הראשי ליצירת מפתח API והעתיקו את הלינק זה:

en: Plug version 3.0
he_IL: גרסת פלאג 3.0

en: Popular Suggestions
he_IL: הצעות פופולריות

en: Premium Settings
he_IL: הגדרות פרימיום

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Promotion Smart Link To Advert
he_IL: לינק חכם לפרסום

en: Push History Title
he_IL: כותרת היסטוריית פושים

en: Push Image
he_IL: תמונת פוש

en: Push Link
he_IL: קישור פוש

en: Push Link:
he_IL: קישור שיפתח בלחיצה על הודעת הפוש שלכם:

en: Push Message
he_IL: הודעת הפוש

en: Push Notification
he_IL: התראות פוש

en: Push Schedule
he_IL: תזמון פוש

en: Push Schedule(Daily):
he_IL: שעת שליחת הפוש :

en: Push Settings
he_IL: הגדרות פוש

en: Push Special Sound
he_IL: צליל מיוחד להודעות פוש

en: Push Title
he_IL: כותרת הפוש

en: Push Title/Email Subject:
he_IL: כותרת הודעת הפוש והנושא של המייל:

en: Push delivery that pushes will not be send by mistake
he_IL: על מנת לשלוח את עמוד זה כהתראת פוש לכל המשתמשים יש לסמן את תיבה זו

en: Push notifications are a great way to make instant contact with your site visitors in common browsers, even if the site is not open in the browser (works great in Chrome and Firefox, Internet Explorer, safari and other browsers sometimes have problems depending on the version of the browser and its support)
he_IL: התראות פוש הן דרך נהדרת לשלוח התראות ללקוחות שלכם לדפדפנים ולאפליקציות

en: Remember Password and Form Data in App
he_IL: זכור סיסמאות בטפסים

en: Reminder Settings is available only to premium users
he_IL: הגדרות תזכורות זמינות למשתמשי פרמיום בלבד

en: Rich Push Image
he_IL: פוש עשיר

en: Right to Left
he_IL: ימין לשמאל

en: Round progress bar
he_IL: סרגל התקדמות עגול

en: Sale
he_IL: מבצע

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Save Settings
he_IL: שמירת הגדרות

en: Save This New Menu
he_IL: שמירת קישור בתפריט

en: Schedule push notifications is available only to premium users
he_IL: תזמון פושים זמין רק למשתמשי פרימיום

en: Schedule this push
he_IL: תזמון הפוש הזה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Widget Settings
he_IL: הגדרות וידגט חיפוש

en: Send All Email as Push
he_IL: שליחת כל המיילים גם כפושים

en: Send Now
he_IL: שליחה עכשווית

en: Send Push
he_IL: שליחה

en: Send Push Notification
he_IL: שליחת הודעת פוש

en: Send Push Notification Screen
he_IL: מסך שליחת הודעות פוש

en: Send all emails as personal push notifications. This option is for users that set up the API in their app dashboard in web2application.com control panel
he_IL: שליחת כל המיילים שיוצאים למשתמשים גם כפושים אישיים. אופציה זו מצריכה מנוי פרימיום הכולל API לפושים אישיים (מנוי של 10000 מנויים ומעלה)

en: Send miss you a reminder if the client didn't buy for:
he_IL: שליחת הודעת מתגעגעים אליך אם הלקוח לא קנה במשך:

en: Show All Products
he_IL: הצגת כל המוצרים

en: Special Offers To App Users Only
he_IL: הצעות מיוחדות למשתמשי אפליקציה בלבד

en: Start date
he_IL: תאריך התחלה

en: Status
he_IL: מצב

en: Store links : (if your link needs update please copy the url from the store and update here)
he_IL: קישורים לחנויות האפליקציה. ניתן לעדכן בלינקים הנכונים מהחנויות בהתאם לצורך

en: Support Deep Link
he_IL: תמיכה בקישורים עמוקים

en: Support Progress Bar
he_IL: תמיכה בסרגל התקדמות

en: Tab Menu Links
he_IL: קישורים בסרגל טאבים

en: Tab Menus
he_IL: תפריט טאבים

en: The offer link will be available for 90 days.
he_IL: לינק ההצעה יהיה זמין ל 90 ימים

en: The page or post that the push will lead to
he_IL: העמוד אליו יפנה הפוש בלחיצה

en: The reminder message will be sent by email and push message to the customer if the API for personal push notifications is set in the main system.
he_IL: הודעת התזכורת תשלח במייל ובהודעת פוש ללקוח במידה וה API להודעות פוש אישיות הוגדר ופעיל דרך ממשק הניהול של האפליקציה

en: This option gives you the ability to send push notifications to your users directly from you post/product/page edit screen.
he_IL: אופציה זו מאפשרת לך לשלוח הודעת פוש ישירות מעריכת הפוסט/עמוד/מוצר

en: This plugin requires API Secret Key from the Web2application console.
he_IL: הפלאג זה דורש מפתח API מהמערכת של Web2application.com ניתן לקבל גם במנוי חינמי מהמערכת.

en: This will turn off the elementor features.
he_IL: ביטול התמיכה לאלמנטור

en: This will turn off the web push usage.
he_IL: כיבוי הודעות פוש לדפדפנים - ווב פוש

en: This will turn on App Discount.
he_IL: הפעלת הנחת קניה באפליקציה

en: This will turn on reminder.
he_IL: הפעלת תזכורות:

en: This will turn on the search widget as RTL.
he_IL: אופציה זו תפעיל את החיפוש מימין לשמאל

en: This will turn on the search widget.
he_IL: אופציה זו תפעיל את וידגט החיפוש

en: To sign in to your account or signup to the system
he_IL: להתחברות לחשבון או הרשמה

en: Tzin Nir
he_IL: ניר צין

en: Unsubscribe
he_IL: ביטול רישום

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Elementor Now
he_IL: עדכן את האלמנטור

en: Update WooCommerce Now
he_IL: עדכן את הווקומרס

en: Upload custom icon
he_IL: העלאת אייקון

en: Use fontawesome icon
he_IL: שימוש באייקון פונט-מקסים (מומלץ)

en: We are here to help :)
he_IL: אנו כאן בשביל לעזור

en: We made for you a special QR Code and link that you can send via whatsapp, sms, put in your site, banner links and more...
he_IL: הכנו עבורכם לינק חכם שניתן לשלוח בהודעות וגם קוד QR שניתן להדפיס ולפרסם להורדת האפליקציה

en: Web Push Setting
he_IL: הגדרות ווב פוש לדפדפנים

en: Web Push Settings
he_IL: הגדרות ווב פוש לדפדפנים

en: Web2Application Premium Setting Page
he_IL: עמוד הגדרות פרימיום

en: Web2Application Setting
he_IL: הגדרות

en: Web2Application Setting Page
he_IL: עמוד הגדרות

en: Web2Application Tab Menus Link Page
he_IL: עמוד תפריט טאבים

en: Web2Application is not working because you are using an old version of Elementor.
he_IL: התמיכה לאלמנטור לא עובדת היות ואתם משתמשים בגרסה ישנה

en: Web2Application is not working because you are using an old version of WooCommercer.
he_IL: התמיכה לווקומרס לא עובדת היות ואתם משתמשים בגרסה ישנה

en: Web2Application plugin not set. Please go to Web2application -> Setting and fix your API key
he_IL: הפלג לא פעיל היות ומפתח ה API שגוי. נא יצרו מפתח API במערכת והפעילו את הפלאג.

en: Web2application WooCommerce Setting Page
he_IL: עמוד הגדרות ווקומרס

en: Web2application site
he_IL: קישור למערכת

en: When a use enter the link or scan the code he will be redirect, according to his device to the right store for download
he_IL: ברגע שלקוח לוחץ על הקישור או סורק את הקוד הוא יופנה לחנות האפליקציות להורדת האפליקציה

en: Woocommerce Order
he_IL: הזמנת ווקומרס

en: Yes
he_IL: כן

en: You are welcome to take our free course that will guide you from A-Z
he_IL: קורס חינמי שיצריך אותכם מ א ועד ת (יש צורך בשליטה באנגלית)

en: You can contact us via Messenger by
he_IL: ניתן ליצור איתנו קשר במסנגר

en: You can create special offers only to the app users and advert them on social networks, mailing list,sms and ...
he_IL: באפשרותכם ליצור מבצעי והצעות מיוחדים רק למחזיקי האפליקציה

en: You can set a special discount for customers who buy through the app and then they will receive a discount on the shopping cart as soon as they buy from the app
he_IL: באפשרותך להגדיר אחוז הנחה ללקוחות שיקנו בתוך האפליקציה ובכך לעודד אותם להוריד את האפליקציה ולהצטרף לקהילת הלקוחות שלך שמחזיקים את האפליקציה

en: Your API Key is invalid! Please go to web2application -> setting and fix your API key
he_IL: מפתח ה API שגוי . בבקשה להכנס למערכת ולקבל מפתח API תקין.

en: Your FireBase Certificate
he_IL: תעודות הפיירבייס שלכם

en: Your FireBase Init Code
he_IL: קוד הפיירבייס שלכם

en: Your FireBase Server Key
he_IL: מפתח הפיירבייס שלכם

en: Your Plan is:
he_IL: התוכנית שלכם:

en: Your firebase setting all ready made and there is no need to set firebase again unless you want to change the details or account.
he_IL: ההגדרות כבר בוצעו, אין צורך להגדיר את פיירבייס שוב

en: Your web2application API key
he_IL: מפתח ה API שלכם

en: no
he_IL: לא

en: oops... some thing wrong. Please reload the page and try again
he_IL: אופס משהו השתבש... נא לרען את הדף

en: this article
he_IL: המאמר הזה

en: web2application
he_IL: Web2apllication

en: yes
he_IL: כן
