PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to sl-SI translation catalogue (269 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
sl-SI: "%%s" se ne more uporabiti za samodejno povezovanje

en: "%%s" is already configured
sl-SI: "%%s" je že konfiguriran

en: "%%s" is not a public post type
sl-SI: "%%s" ni javni post type

en: "%%s" is not a registered post type
sl-SI: "%%s" ni registriran post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
sl-SI: %1$s iz %2$s je obiskal ob %3$s

en: %1$s visited at %2$s
sl-SI: %1$s je obiskal %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
sl-SI: %d vnosov dnevnika je bilo uspešno izbrisanih.

en: 301 (Permanent)
sl-SI: 301 (Trajno)

en: 302 (Temporary)
sl-SI: 302 (Začasno)

en: 307 (Temporary)
sl-SI: 307 (Začasno)

en: About
sl-SI: O

en: Access Denied
sl-SI: Dostop zavrnjen

en: Actions
sl-SI: Dejanja

en: Add Post Type
sl-SI: Dodaj vrsto objave

en: Add Shortlink
sl-SI: Dodaj kratko povezavo

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
sl-SI: Dodajte predpono med vaše ime domene in kratko povezavo.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
sl-SI: Dodajte ključne besede, ločene s vejicami ali na ločenih vrsticah. Vsaka ključna beseda bo povezana s tem kratkim povezovanjem.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
sl-SI: Dodajte vrste objav in konfigurirajte, kdaj naj se njihove kratke povezave pojavijo v tabeli "Vse povezave". Spremembe se shranijo samodejno.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
sl-SI: Doda rel="nofollow" atribut. Priporočeno za zunanje povezave in nezanesljive vire.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
sl-SI: Doda rel="sponzorirano" atribut. Priporočeno za partnerske povezave in plačane promocije.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
sl-SI: Po onemogočanju povezava ne bo aktivna, vendar bodo nastavitve ohranjene.

en: All
sl-SI: Vse

en: All Logs
sl-SI: Vsi dnevniki

en: All Shortlinks
sl-SI: Vsi kratki povezave

en: All logs have been cleared.
sl-SI: Vsi dnevniki so bili izbrisani.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
sl-SI: Dovoli odjavljenim obiskovalcem, da si ogledajo vsebino revizij prek kratkih povezav.

en: Allowed Post Statuses
sl-SI: Dovoljeni statusi objav

en: Analytics
sl-SI: Analitika

en: Analytics reset successfully.
sl-SI: Analitika je bila uspešno ponastavljena.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
sl-SI: Vsi parametri, dodani kratkemu URL-ju (npr. ?utm_source=email), bodo posredovani ciljnemu URL-ju.

en: Are you sure you want to clear all logs?
sl-SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vse dnevnike?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
sl-SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta vnos dnevnika?

en: Are you sure you want to remove this post type?
sl-SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta post type?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
sl-SI: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti analitiko za to obdobje? Te akcije ni mogoče razveljaviti.

en: Auto-Link Color
sl-SI: Barva samodejne povezave

en: Auto-Linking
sl-SI: Samodejno povezovanje

en: Auto-List Links
sl-SI: Samodejno seznam povezav

en: Auto-List Shortlinks
sl-SI: Samodejno seznam povezav

en: Auto-linking
sl-SI: Samodejno povezovanje

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
sl-SI: Samodejno pretvori ključne besede v kratke povezave v vsebini objave.

en: Bulk Import & Export
sl-SI: Masovni uvoz in izvoz

en: Bulk Management
sl-SI: Upravljanje v skupinah

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
sl-SI: Privzeto PublishPress Revizije blokira obiskovalce pri ogledu predogledov revizij. Ko je omogočeno, bodo kratke povezave revizij prikazale vsebino revizij neposredno za odjavljenimi obiskovalci namesto, da bi preusmerile na URL predogleda.

en: CSV Export
sl-SI: CSV izvoz

en: CSV Import
sl-SI: CSV uvoz

en: Categories
sl-SI: Kategorije

en: Category
sl-SI: Kategorija

en: Choose how auto-linked keywords should open.
sl-SI: Izberite, kako naj se odpirajo samodejno povezane ključne besede.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
sl-SI: Izberite barvo za samodejno povezana ključna beseda.

en: Choose the date this link should expire.
sl-SI: Izberite datum, ko bi ta povezava morala poteči.

en: Choose the time this link should expire.
sl-SI: Izberite čas, ko bi ta povezava morala poteči.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
sl-SI: Izberite, kateri statusi objav so dostopni prek kratkih povezav

en: Clear Logs
sl-SI: Izbriši dnevnike

en: Click here if you are not redirected
sl-SI: Kliknite tukaj, če niste preusmerjeni

en: Click on your preferred one to Download the extension.
sl-SI: Kliknite na svojega najljubšega za prenos razširitve.

en: Click to copy
sl-SI: Kliknite za kopiranje

en: Clicked %s times
sl-SI: Kliknjeno %s-krat

en: Close
sl-SI: Zapri

en: Configuration saved successfully
sl-SI: Konfiguracija uspešno shranjena

en: Configuration unchanged (already saved)
sl-SI: Konfiguracija se ni spremenila (že shranjena)

en: Configure Post Types
sl-SI: Konfiguriraj vrste objav

en: Contact
sl-SI: Kontakt

en: Copied
sl-SI: Kopirano

en: Copied.
sl-SI: Kopirano.

en: Create Shortlink
sl-SI: Ustvari kratko povezavo

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
sl-SI: Ustvarite prilagojene povezave za svoje objave. Te povezave so blagovne, sledljive in lahko imajo prilagojene pravice za ogled.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
sl-SI: Ustvarite kratke povezave kjerkoli znotraj vašega WordPress nadzornega panela.

en: Ctrl or Cmd + /
sl-SI: Ctrl ali Cmd + /

en: Custom prefix slug.
sl-SI: Prilagojena predpona slug.

en: Default Expired Redirect URL
sl-SI: Privzeta URL povezava za preusmeritev po poteku

en: Deferred
sl-SI: Preloženo

en: Delete
sl-SI: Izbriši

en: Desktop
sl-SI: Namizje

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
sl-SI: Podrobna dokumentacija je prav tako na voljo na spletni strani vtičnika.

en: Details
sl-SI: Podrobnosti

en: Disable
sl-SI: Onemogoči

en: Disable the shortlink instantly.
sl-SI: Takoj onemogoči kratko povezavo.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
sl-SI: Prikaži kratko obvestilo pred preusmeritvijo poteklih povezav.

en: Display a brief notice before redirecting.
sl-SI: Prikaži kratko obvestilo pred preusmeritvijo.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
sl-SI: Prikaži stolpec kratkih povezav pri ogledovanju revizij v PublishPress Revizijah.

en: Documentation
sl-SI: Dokumentacija

en: Download QR Code
sl-SI: Prenesi QR kodo

en: Download the Extension
sl-SI: Prenesi razširitev

en: Draft
sl-SI: Osnutek

en: Edit
sl-SI: Uredi

en: Edit shortlink settings
sl-SI: Uredi nastavitve kratke povezave

en: Elementor Detected:
sl-SI: Elementor zaznan:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
sl-SI: Elementor je aktiven. Predpon za kratke povezave je bil samodejno onemogočen, potreben je za optimalno združljivost z revizijami Elementor.

en: Enable
sl-SI: Omogoči

en: Enable Auto-Linking
sl-SI: Omogoči samodejno povezovanje

en: Enable Expiration
sl-SI: Omogoči potek

en: Enter a long URL and make a shortlink
sl-SI: Vnesite dolg URL in ustvarite kratko povezavo

en: Enter password to continue:
sl-SI: Vnesite geslo za nadaljevanje:

en: Error
sl-SI: Napaka

en: Error: %s
sl-SI: Napaka: %s

en: Expiration Date
sl-SI: Datum poteka

en: Expiration Time
sl-SI: Čas poteka

en: Expire automatically.
sl-SI: Samodejno poteklo.

en: Expired Links
sl-SI: Potekle povezave

en: Expired Redirect Settings
sl-SI: Nastavitve potekle preusmeritve

en: Expired Redirect URL
sl-SI: URL potekle preusmeritve

en: External
sl-SI: Zunanji

en: Failed to reset analytics.
sl-SI: Ponastavitev analitike ni uspela.

en: Failed to save configuration to database
sl-SI: Shranjevanje konfiguracije v bazo je spodletelo

en: For admin purpose only.
sl-SI: Samo za namen upravljanja.

en: From %1$s, visited at %2$s
sl-SI: Iz %1$s, obiskal %2$s

en: General
sl-SI: Splošno

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
sl-SI: Skrij gumb "Kratko" iz WordPress administrativne vrstice.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
sl-SI: Če vam je %1$s všeč, nam prosim pustite %2$s oceno. Hvala!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
sl-SI: Če potrebujete pomoč ali imate novo zahtevo za funkcijo, nam sporočite.

en: Import / Export
sl-SI: Uvozi / Izvozi

en: Import / Export Shortlinks
sl-SI: Uvozi / Izvozi kratke povezave

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
sl-SI: Uvozite in izvozite svoje kratke povezave v množičnem obsegu s pomočjo CSV datotek. Migrirajte iz drugih vtičnikov ali upravljajte povezave na več spletnih mestih.

en: Incorrect password. Please try again.
sl-SI: Napačno geslo. Prosimo, poskusite znova.

en: Internal
sl-SI: Notranji

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
sl-SI: Neveljavna shema URL. Dovoljene so samo http, https, ftp, ftps in mailto.

en: Invalid URL.
sl-SI: Neveljavna URL povezava.

en: Invalid configuration format - expected array
sl-SI: Neveljavna konfiguracijska oblika - pričakovan je niz

en: Invalid nonce verification.
sl-SI: Neveljavna preveritev nonce.

en: Invalid or empty URL
sl-SI: Neveljavna ali prazna URL

en: Invalid post ID or post type.
sl-SI: Neveljavna ID objave ali vrsta objave.

en: Invalid post ID.
sl-SI: Neveljavna ID objave.

en: Invalid revision ID.
sl-SI: Neveljavna ID revizija.

en: Keyboard Shortcut
sl-SI: Kratka tipkovnica

en: Keywords
sl-SI: Ključne besede

en: Label *
sl-SI: Oznaka *

en: Last 1 Month
sl-SI: Zadnji 1 mesec

en: Last 1 Year
sl-SI: Zadnje 1 leto

en: Last 7 Days
sl-SI: Zadnjih 7 dni

en: Link - %s
sl-SI: Povezava - %s

en: Link Expired
sl-SI: Povezava je potekla

en: Link Title
sl-SI: Naslov povezave

en: Link Type
sl-SI: Tip povezave

en: Log entry deleted successfully.
sl-SI: Vnos dnevnika je bil uspešno izbrisan.

en: Logs
sl-SI: Dnevniki

en: Long URL
sl-SI: Dolg URL

en: Mark links as sponsored content.
sl-SI: Označi povezave kot sponzorirano vsebino.

en: Mobile
sl-SI: Mobilni

en: Must be at least 1 minute in the future.
sl-SI: Mora biti najmanj 1 minuta v prihodnosti.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
sl-SI: Potrebujete podporo za PublishPress Shortlinks?

en: Needs work
sl-SI: Potrebno delo

en: Never
sl-SI: Nikoli

en: New tab
sl-SI: Nov zavihek

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
sl-SI: Še ni konfiguriranih nobenih vrst objav. Kliknite "Dodaj vrsto objave", da začnete.

en: No shortlink
sl-SI: Brez shortlinka

en: Not yet submitted
sl-SI: Še ni oddano

en: Notes
sl-SI: Opombe

en: Only selected user roles can control settings.
sl-SI: Samo izbrane uporabniške vloge lahko nadzorujejo nastavitve.

en: Only selected user roles can create or edit links.
sl-SI: Samo izbrane uporabniške vloge lahko ustvarijo ali uredijo povezave.

en: Only selected user roles can see analytics.
sl-SI: Samo izbrane uporabniške vloge lahko vidijo analitiko.

en: Only selected user roles can view links.
sl-SI: Samo izbrane uporabniške vloge lahko vidijo povezave.

en: Open Auto-Links In
sl-SI: Odpri samodejne povezave v

en: Options
sl-SI: Možnosti

en: Parameter Forwarding
sl-SI: Posredovanje parametrov

en: Pass URL parameters to the target link.
sl-SI: Posredujte URL parametre do ciljne povezave.

en: Password
sl-SI: Geslo

en: Password Protected Link
sl-SI: Povezava z zaščito z geslom

en: Password Protection
sl-SI: Zaščita z geslom

en: Passwords are case sensitive.
sl-SI: Gesla so občutljiva na velike in male črke.

en: Pending Review
sl-SI: Čaka na pregled

en: Permission denied
sl-SI: Dostop zavrnjen

en: Permission denied - you must be an administrator
sl-SI: Dostop zavrnjen - morate biti administrator

en: Post Status Visibility
sl-SI: Vidnost statusa objave

en: Post not found.
sl-SI: Objava ni bila najdena.

en: Post type is required
sl-SI: Post type je obvezen

en: Prefix Slug
sl-SI: Predpona Slug

en: Prevent search engines from following this link.
sl-SI: Prepreči iskalnikom, da sledijo tej povezavi.

en: Private
sl-SI: Zasebno

en: Pro Feature
sl-SI: Pro funkcija

en: PublishPress Shortlinks
sl-SI: Kratke povezave PublishPress

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
sl-SI: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
sl-SI: Objavljeno

en: Redirection
sl-SI: Preusmeritev

en: Redirection Method
sl-SI: Metoda preusmeritve

en: Rejected
sl-SI: Zavrnjen

en: Remove from Admin Bar
sl-SI: Odstrani iz administrativne vrstice

en: Request Support
sl-SI: Zahtevaj podporo

en: Reset Month's Analytics
sl-SI: Ponastavi analitiko za ta mesec

en: Reset Today's Analytics
sl-SI: Ponastavi analitiko za danes

en: Reset Week's Analytics
sl-SI: Ponastavi analitiko za ta teden

en: Reset Year's Analytics
sl-SI: Ponastavi analitiko za to leto

en: Revision
sl-SI: Revizija

en: Revision Link Visibility
sl-SI: Vidnost povezav revizij

en: Revision Visibility for Visitors
sl-SI: Vidnost revizij za obiskovalce

en: Revision: %s
sl-SI: Revizija: %s

en: Revisions
sl-SI: Revizije

en: Role Management
sl-SI: Upravljanje vlog

en: Same tab
sl-SI: Enaka zavihek

en: Saved!
sl-SI: Shranjeno!

en: Saving...
sl-SI: Shranjevanje...

en: Scheduled
sl-SI: Načrtovano

en: Search Shortlinks
sl-SI: Išči kratke povezave

en: Secure your shortlink.
sl-SI: Zavarujte svojo kratko povezavo.

en: Security
sl-SI: Varnost

en: Security check failed.
sl-SI: Preverjanje varnosti ni uspelo.

en: Select a method
sl-SI: Izberi metodo

en: Select a post type
sl-SI: Izberite post type

en: Select redirection method
sl-SI: Izberi metodo preusmeritve

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
sl-SI: Izberite, kateri statusi objav so dostopni pri obisku kratke povezave PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
sl-SI: Nastavite, kdaj naj se povezave samodejno seznamijo za vsako vrsto objave

en: Settings
sl-SI: Nastavitve

en: Share this with users.
sl-SI: To delite z uporabniki.

en: Short String *
sl-SI: Kratka niz *

en: Short string of this URL.
sl-SI: Kratka vrstica tega URL-ja.

en: Shorten
sl-SI: Skrajšaj

en: Shortlink Prefix
sl-SI: Predpona kratke povezave

en: Shortlink created successfully.
sl-SI: Kratka povezava je bila uspešno ustvarjena.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
sl-SI: Za pravilno prikazovanje revizij Elementor je potreben predpon za kratke povezave. Priporočljivo je, da ga ohranite omogočenega.

en: Shortlink will appear here
sl-SI: Kratka povezava se bo pojavila tukaj

en: Shortlinks
sl-SI: Shortlinki

en: Show Expiration Notice
sl-SI: Prikaži obvestilo o poteku

en: Show Shortlink in Revision Table
sl-SI: Prikaži kratko povezavo v tabeli revizij

en: Side
sl-SI: Stran

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
sl-SI: Opravičujemo se, dostop do nastavitev kratkih povezav vam ni dovoljen.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
sl-SI: Opravičujemo se, dostop do kratkih povezav vam ni dovoljen.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
sl-SI: Opravičujemo se, ustvarjanje kratkih povezav vam ni dovoljeno.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
sl-SI: Opravičujemo se, urejanje kratkih povezav vam ni dovoljeno.

en: Sponsored
sl-SI: Sponzorirano

en: Stats
sl-SI: Statistika

en: Submit
sl-SI: Pošlji

en: Submitted for approval
sl-SI: Oddano v odobritev

en: Tablet
sl-SI: Tablica

en: Target URL *
sl-SI: Ciljna URL *

en: Target url not found.
sl-SI: Ciljna URL povezava ni bila najdena.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
sl-SI: Ta funkcija je na voljo v PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
sl-SI: Ta povezava je potekla

en: This link is expired.
sl-SI: Ta povezava je potekla.

en: This link is not active.
sl-SI: Ta povezava ni aktivna.

en: This link is not containing the right prefix slug.
sl-SI: Ta povezava ne vsebuje pravega predpona slug.

en: This links to a revision
sl-SI: To se povezuje z revizijo

en: This links to an external website
sl-SI: To se povezuje z zunanjim spletnim mestom

en: This links to your post
sl-SI: To se povezuje z vašo objavo

en: This plugin can be deleted.
sl-SI: Ta vtičnik je možno izbrisati.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
sl-SI: Ta besedilo bo dodano med vaše ime domene in kratko povezavo.

en: Tiny slug could not created.
sl-SI: Tiny slug ni mogel biti ustvarjen.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
sl-SI: Obvestilo o kratkih povezavah TinyPress:

en: Title
sl-SI: Naslov

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
sl-SI: Za uporabo osnovnih PublishPress statusov s povezavami, prosimo, omogočite post type povezav v nastavitvah delovnega postopka PublishPress Statusov.

en: Today
sl-SI: Danes

en: Upgrade to Pro
sl-SI: Nadgradi na Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
sl-SI: Uporabniki morajo vnesti geslo, da bodo preusmerjeni na ciljno povezavo.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
sl-SI: Uporabniki ne bodo mogli preusmeriti na ciljni URL po poteku.

en: Valid: %%s
sl-SI: Veljavna: %%s

en: Validating...
sl-SI: Potrjevanje...

en: View Knowledge Base
sl-SI: Ogled baze znanja

en: Visited at %s
sl-SI: Obiskano %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
sl-SI: Razvili smo razširitve za spodnje brskalnike.

en: When Link is First Used
sl-SI: Ko je povezava prvič uporabljena

en: When Link is First Used or Post Created
sl-SI: Ko je povezava prvič uporabljena ali objava ustvarjena

en: When Post is Created
sl-SI: Ko je objava ustvarjena

en: When Post is Published
sl-SI: Ko je objava objavljena

en: When Revision is Created
sl-SI: Ko je revizija ustvarjena

en: When Revision is Created or Link is First Used
sl-SI: Ko je revizija ustvarjena ali je povezava prvič uporabljena

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
sl-SI: Ko kratka povezava poteče, bodo obiskovalci preusmerjeni na to URL namesto da bi videli napako. Pustite prazno, da prikažete privzeto sporočilo o poteku.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
sl-SI: Ko je omogočeno, bodo ključne besede, konfigurirane v nastavitvah kratkih povezav, samodejno povezane v vaši vsebini.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
sl-SI: Ko je omogočeno, se bodo kratke povezave revizij pojavile v tabeli "Vse kratke povezave" glede na obnašanje, ki ga konfigurirate spodaj.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
sl-SI: Ko je omogočeno, se bodo kratke povezave pojavile v tabeli "Vse povezave" glede na obnašanje, ki ga konfigurirate spodaj.

en: Where should expired shortlinks redirect?
sl-SI: Kam naj se preusmerijo potekle kratke povezave?

en: Where should these keywords be auto-linked?
sl-SI: Kje naj bodo te ključne besede samodejno povezane?

en: Who Can Control Settings
sl-SI: Kdo lahko nadzira nastavitve

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
sl-SI: Kdo lahko ustvari/ureja kratke povezave

en: Who Can See Analytics
sl-SI: Kdo lahko vidi analitiko

en: Who Can View Shortlinks
sl-SI: Kdo lahko vidi kratke povezave

en: You do not have permission to create shortlinks.
sl-SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje kratkih povezav.

en: You do not have permission to reset analytics.
sl-SI: Nimate dovoljenja za ponastavitev analitike.

en: You will be redirected shortly.
sl-SI: Kmalu boste preusmerjeni.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
sl-SI: Uporabljate PublishPress Shortlinks Free. Pro različica ima več funkcij in podporo.

en: go
sl-SI: pojdi

en: via %s
sl-SI: prek %s
