PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to pl translation catalogue (268 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
pl: "%%s" nie może być użyty do automatycznego linkowania

en: "%%s" is already configured
pl: "%%s" jest już skonfigurowany

en: "%%s" is not a public post type
pl: "%%s" nie jest publicznym post type

en: "%%s" is not a registered post type
pl: "%%s" nie jest zarejestrowanym post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
pl: %1$s z %2$s odwiedził/a w %3$s

en: %1$s visited at %2$s
pl: %1$s odwiedził(a) o %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
pl: %d wpisy dziennika usunięto pomyślnie.

en: 301 (Permanent)
pl: 301 (Trwały)

en: 302 (Temporary)
pl: 302 (Tymczasowy)

en: 307 (Temporary)
pl: 307 (Tymczasowy)

en: About
pl: O programie

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Actions
pl: Akcje

en: Add Post Type
pl: Dodaj typ postu

en: Add Shortlink
pl: Dodaj skrócony link

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
pl: Dodaj prefiks między swoją nazwą domeny a skrótem.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
pl: Dodaj słowa kluczowe oddzielone przecinkami lub w osobnych liniach. Każde słowo kluczowe będzie linkować do tego skróconego linku.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
pl: Dodaj typy postów i skonfiguruj, kiedy ich skróty powinny pojawić się w tabeli "Wszystkie linki". Zmiany są zapisywane automatycznie.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
pl: Dodaje atrybut rel="nofollow". Zalecane dla linków zewnętrznych i nieufnych źródeł.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
pl: Dodaje atrybut rel="sponsored". Zalecane dla linków afiliacyjnych i płatnych promocji.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
pl: Po wyłączeniu link nie będzie aktywny, ale ustawienia zostaną zachowane.

en: All
pl: Wszystkie

en: All Logs
pl: Wszystkie logi

en: All Shortlinks
pl: Wszystkie krótkie linki

en: All logs have been cleared.
pl: Wszystkie dzienniki zostały wyczyszczone.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
pl: Zezwól wylogowanym odwiedzającym na przeglądanie treści rewizji za pomocą krótkich linków.

en: Allowed Post Statuses
pl: Dozwolone statusy postów

en: Analytics
pl: Analizy

en: Analytics reset successfully.
pl: Analityka została pomyślnie zresetowana.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
pl: Wszystkie parametry dodane do krótkiego URL (np. ?utm_source=email) zostaną przekazane do docelowego URL.

en: Are you sure you want to clear all logs?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić wszystkie logi?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wpis dziennika?

en: Are you sure you want to remove this post type?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten post type?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz zresetować analitykę za ten okres? Ta akcja nie może być cofnięta.

en: Auto-Link Color
pl: Kolor automatycznego linku

en: Auto-Linking
pl: Automatyczne linkowanie

en: Auto-List Links
pl: Automatyczne listowanie linków

en: Auto-List Shortlinks
pl: Automatyczne listowanie skrótów

en: Auto-linking
pl: Automatyczne linkowanie

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
pl: Automatycznie przekształć słowa kluczowe w skrócone linki w treści postu.

en: Bulk Import & Export
pl: Import i Eksport masowy

en: Bulk Management
pl: Zarządzanie masowe

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
pl: Domyślnie PublishPress Revisions blokuje odwiedzających przed przeglądaniem podglądów rewizji. Po włączeniu, krótkie linki rewizji będą bezpośrednio wyświetlać treść rewizji dla wylogowanych odwiedzających, zamiast przekierowywać do adresu URL podglądu.

en: CSV Export
pl: Eksport CSV

en: CSV Import
pl: Import CSV

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Choose how auto-linked keywords should open.
pl: Wybierz, jak automatycznie linkowane słowa kluczowe powinny się otwierać.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
pl: Wybierz kolor dla automatycznie powiązanych słów kluczowych.

en: Choose the date this link should expire.
pl: Wybierz datę, w której ten link powinien wygasnąć.

en: Choose the time this link should expire.
pl: Wybierz czas, w którym ten link powinien wygasnąć.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
pl: Wybierz, które statusy postów mogą być dostępne za pomocą skrótów

en: Clear Logs
pl: Wyczyść logi

en: Click here if you are not redirected
pl: Kliknij tutaj, jeśli nie zostaniesz przekierowany

en: Click on your preferred one to Download the extension.
pl: Kliknij na wybrane, aby pobrać rozszerzenie.

en: Click to copy
pl: Kliknij, aby skopiować

en: Clicked %s times
pl: Kliknięto %s razy

en: Close
pl: Zamknij

en: Configuration saved successfully
pl: Konfiguracja zapisana pomyślnie

en: Configuration unchanged (already saved)
pl: Konfiguracja niezmieniona (już zapisana)

en: Configure Post Types
pl: Skonfiguruj typy postów

en: Contact
pl: Kontakt

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Copied.
pl: Skopiowane.

en: Create Shortlink
pl: Utwórz skrót

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
pl: Twórz niestandardowe linki do swoich postów. Linki te są markowe, śledzone i mogą mieć niestandardowe uprawnienia do wyświetlania.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
pl: Twórz skróty z dowolnego miejsca w swoim dashboardzie WordPress.

en: Ctrl or Cmd + /
pl: Ctrl lub Cmd + /

en: Custom prefix slug.
pl: Niestandardowy prefiks slug.

en: Default Expired Redirect URL
pl: Domyślny URL przekierowania wygasłych linków

en: Deferred
pl: Odkładane

en: Delete
pl: Usuń

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
pl: Szczegółowa dokumentacja jest również dostępna na stronie internetowej wtyczki.

en: Details
pl: Szczegóły

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable the shortlink instantly.
pl: Natychmiast wyłącz skrót linku.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
pl: Wyświetl krótkie powiadomienie przed przekierowaniem wygasłych linków.

en: Display a brief notice before redirecting.
pl: Wyświetl krótkie powiadomienie przed przekierowaniem.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
pl: Wyświetl kolumnę krótkiego linku podczas przeglądania rewizji w PublishPress Revisions.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Download QR Code
pl: Pobierz kod QR

en: Download the Extension
pl: Pobierz rozszerzenie

en: Draft
pl: Szkic

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit shortlink settings
pl: Edytuj ustawienia skrótu

en: Elementor Detected:
pl: Wykryto Elementor:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
pl: Elementor jest aktywny. Prefiks skróconego linku został automatycznie wyłączony, jest wymagany dla optymalnej kompatybilności z rewizjami Elementora.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Auto-Linking
pl: Włącz automatyczne linkowanie

en: Enable Expiration
pl: Włącz wygasanie

en: Enter a long URL and make a shortlink
pl: Wprowadź długi URL i utwórz skrót

en: Enter password to continue:
pl: Wprowadź hasło, aby kontynuować:

en: Error
pl: Błąd

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Expiration Date
pl: Data wygaśnięcia

en: Expiration Time
pl: Czas wygaśnięcia

en: Expire automatically.
pl: Wygasaj automatycznie.

en: Expired Links
pl: Wygasłe linki

en: Expired Redirect Settings
pl: Ustawienia wygasłego przekierowania

en: Expired Redirect URL
pl: Wygasły URL przekierowania

en: External
pl: Zewnętrzny

en: Failed to reset analytics.
pl: Nie udało się zresetować analityki.

en: Failed to save configuration to database
pl: Nie udało się zapisać konfiguracji w bazie danych

en: For admin purpose only.
pl: Tylko do celów administracyjnych.

en: From %1$s, visited at %2$s
pl: Z %1$s, odwiedzone o %2$s

en: General
pl: Ogólne

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
pl: Ukryj przycisk "Skróć" z paska administracyjnego WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
pl: Jeśli podoba ci się %1$s, prosimy o wystawienie nam oceny %2$s. Dziękujemy!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz nowe zgłoszenie funkcji, daj nam znać.

en: Import / Export
pl: Import / Eksport

en: Import / Export Shortlinks
pl: Import / Eksport Shortlinków

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
pl: Importuj i eksportuj swoje shortlinki masowo za pomocą plików CSV. Migracja z innych wtyczek lub zarządzanie linkami na wielu stronach.

en: Incorrect password. Please try again.
pl: Niepoprawne hasło. Proszę spróbować ponownie.

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
pl: Nieprawidłowy schemat URL. Dozwolone są tylko http, https, ftp, ftps i mailto.

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy URL.

en: Invalid configuration format - expected array
pl: Nieprawidłowy format konfiguracji - oczekiwano tablicy

en: Invalid nonce verification.
pl: Nieprawidłowa weryfikacja nonce.

en: Invalid or empty URL
pl: Nieprawidłowy lub pusty adres URL

en: Invalid post ID or post type.
pl: Nieprawidłowe ID posta lub typ posta.

en: Invalid post ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator posta.

en: Invalid revision ID.
pl: Nieprawidłowe ID rewizji.

en: Keyboard Shortcut
pl: Skrót klawiaturowy

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Label *
pl: Etykieta *

en: Last 1 Month
pl: Ostatni 1 miesiąc

en: Last 1 Year
pl: Ostatni 1 rok

en: Last 7 Days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Link Expired
pl: Link wygasł

en: Link Title
pl: Tytuł linku

en: Link Type
pl: Typ linku

en: Log entry deleted successfully.
pl: Wpis dziennika usunięty pomyślnie.

en: Logs
pl: Logi

en: Long URL
pl: Długi URL

en: Mark links as sponsored content.
pl: Oznacz linki jako treść sponsorowaną.

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Must be at least 1 minute in the future.
pl: Musi być co najmniej 1 minutę w przyszłości.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
pl: Potrzebujesz wsparcia dla PublishPress Shortlinks?

en: Needs work
pl: Wymaga pracy

en: Never
pl: Nigdy

en: New tab
pl: Nowa karta

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
pl: Nie skonfigurowano jeszcze typów postów. Kliknij "Dodaj typ postu", aby rozpocząć.

en: No shortlink
pl: Brak shortlinka

en: Not yet submitted
pl: Jeszcze nie przesłane

en: Notes
pl: Notatki

en: Only selected user roles can control settings.
pl: Tylko wybrane role użytkowników mogą kontrolować ustawienia.

en: Only selected user roles can create or edit links.
pl: Tylko wybrane role użytkowników mogą tworzyć lub edytować linki.

en: Only selected user roles can see analytics.
pl: Tylko wybrane role użytkowników mogą zobaczyć analizy.

en: Only selected user roles can view links.
pl: Tylko wybrane role użytkowników mogą wyświetlać linki.

en: Open Auto-Links In
pl: Otwórz automatyczne linki w

en: Options
pl: Opcje

en: Parameter Forwarding
pl: Przekazywanie parametrów

en: Pass URL parameters to the target link.
pl: Przekaż parametry URL do docelowego linku.

en: Password
pl: Hasło

en: Password Protected Link
pl: Link chroniony hasłem

en: Password Protection
pl: Ochrona hasłem

en: Passwords are case sensitive.
pl: Hasła są wrażliwe na wielkość liter.

en: Pending Review
pl: Oczekuje na recenzję

en: Permission denied
pl: Odmowa dostępu

en: Permission denied - you must be an administrator
pl: Odmowa dostępu - musisz być administratorem

en: Post Status Visibility
pl: Widoczność statusu postu

en: Post Types
pl: Typy postów

en: Post not found.
pl: Post nie znaleziono.

en: Post type is required
pl: Post type jest wymagany

en: Prefix Slug
pl: Prefiks Slug

en: Prevent search engines from following this link.
pl: Zapobiega, aby wyszukiwarki śledziły ten link.

en: Private
pl: Prywatny

en: Pro Feature
pl: Funkcja Pro

en: PublishPress Shortlinks
pl: Krótkie linki PublishPress

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
pl: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
pl: Opublikowany

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Redirection Method
pl: Metoda przekierowania

en: Rejected
pl: Odrzucono

en: Remove from Admin Bar
pl: Usuń z paska administracyjnego

en: Request Support
pl: Zgłoś wsparcie

en: Reset Month's Analytics
pl: Resetuj analitykę miesiąca

en: Reset Today's Analytics
pl: Resetuj dzisiejszą analitykę

en: Reset Week's Analytics
pl: Resetuj analitykę tygodnia

en: Reset Year's Analytics
pl: Resetuj analitykę roku

en: Revision
pl: Rewizja

en: Revision Link Visibility
pl: Widoczność linków rewizji

en: Revision Visibility for Visitors
pl: Widoczność rewizji dla odwiedzających

en: Revision: %s
pl: Rewizja: %s

en: Revisions
pl: Rewizje

en: Role Management
pl: Zarządzanie rolami

en: Same tab
pl: Ta sama karta

en: Saved!
pl: Zapisano!

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Scheduled
pl: Zaplanowane

en: Search Shortlinks
pl: Szukaj skróconych linków

en: Secure your shortlink.
pl: Zabezpiecz swój krótki link.

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Security check failed.
pl: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się.

en: Select a method
pl: Wybierz metodę

en: Select a post type
pl: Wybierz post type

en: Select redirection method
pl: Wybierz metodę przekierowania

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
pl: Wybierz, które statusy postów są dostępne podczas odwiedzania skrótu PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
pl: Ustaw, kiedy linki powinny być automatycznie listowane dla każdego typu postu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Share this with users.
pl: Podziel się tym z użytkownikami.

en: Short String *
pl: Krótki ciąg *

en: Short string of this URL.
pl: Krótki ciąg tego URL.

en: Shorten
pl: Skróć

en: Shortlink Prefix
pl: Prefiks skróconego linku

en: Shortlink created successfully.
pl: Skrócony link został pomyślnie utworzony.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
pl: Prefiks skróconego linku jest wymagany do prawidłowego renderowania rewizji Elementora. Zaleca się, aby pozostawić go włączonym.

en: Shortlink will appear here
pl: Skrót pojawi się tutaj

en: Shortlinks
pl: Shortlinki

en: Show Expiration Notice
pl: Pokaż powiadomienie o wygaśnięciu

en: Show Shortlink in Revision Table
pl: Pokaż krótki link w tabeli rewizji

en: Side
pl: Bok

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
pl: Przykro mi, nie masz uprawnień do uzyskania dostępu do ustawień krótkich linków.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
pl: Przykro mi, nie masz dostępu do krótkich linków.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
pl: Przykro mi, nie masz uprawnień do tworzenia krótkich linków.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
pl: Przykro mi, nie masz uprawnień do edytowania krótkich linków.

en: Sponsored
pl: Sponsorowane

en: Stats
pl: Statystyki

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submitted for approval
pl: Przesłane do zatwierdzenia

en: Target URL *
pl: Docelowy URL *

en: Target url not found.
pl: Nie znaleziono adresu docelowego.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
pl: Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
pl: Ten link wygasł

en: This link is expired.
pl: Ten link jest nieaktualny.

en: This link is not active.
pl: Ten link nie jest aktywny.

en: This link is not containing the right prefix slug.
pl: Ten link nie zawiera właściwego prefiksu slug.

en: This links to a revision
pl: Ten link prowadzi do rewizji

en: This links to an external website
pl: Ten link prowadzi do zewnętrznej strony internetowej

en: This links to your post
pl: Ten link prowadzi do twojego posta

en: This plugin can be deleted.
pl: Ta wtyczka może być usunięta.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
pl: Ten tekst zostanie dodany między Twoją nazwą domeny a skrótem.

en: Tiny slug could not created.
pl: Nie udało się utworzyć małego slug.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
pl: Powiadomienie o skróconych linkach TinyPress:

en: Title
pl: Tytuł

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
pl: Aby używać podstawowych statusów PublishPress z Shortlinks, włącz typ postu Shortlinks w ustawieniach przepływu pracy statusów PublishPress.

en: Today
pl: Dziś

en: Upgrade to Pro
pl: Ulepsz do wersji Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
pl: Użytkownicy muszą wprowadzić hasło, aby przekierować do docelowego linku.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
pl: Użytkownicy nie będą mogli przekierować do docelowego URL po wygaśnięciu.

en: Valid: %%s
pl: Ważne: %%s

en: Validating...
pl: Weryfikacja...

en: View Knowledge Base
pl: Zobacz bazę wiedzy

en: Visited at %s
pl: Odwiedzone o %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
pl: Opracowaliśmy rozszerzenia dla poniższych przeglądarek.

en: When Link is First Used
pl: Gdy link jest użyty po raz pierwszy

en: When Link is First Used or Post Created
pl: Gdy link jest użyty po raz pierwszy lub post jest tworzony

en: When Post is Created
pl: Gdy post jest tworzony

en: When Post is Published
pl: Gdy post jest publikowany

en: When Revision is Created
pl: Gdy utworzono rewizję

en: When Revision is Created or Link is First Used
pl: Gdy rewizja jest tworzona lub link jest po raz pierwszy używany

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
pl: Gdy skrót wygaśnie, odwiedzający zostaną przekierowani na ten URL zamiast widzieć błąd. Pozostaw puste, aby wyświetlić domyślną wiadomość o wygaśnięciu.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
pl: Po włączeniu, słowa kluczowe skonfigurowane w ustawieniach skróconego linku będą automatycznie linkowane w Twojej treści.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
pl: Gdy włączone, skróty rewizji pojawią się w tabeli "Wszystkie skróty" w zależności od zachowania, które skonfigurujesz poniżej.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
pl: Gdy włączone, skróty pojawią się w tabeli "Wszystkie linki" w zależności od zachowania, które skonfigurujesz poniżej.

en: Where should expired shortlinks redirect?
pl: Gdzie powinny przekierowywać wygasłe skróty?

en: Where should these keywords be auto-linked?
pl: Gdzie te słowa kluczowe powinny być automatycznie linkowane?

en: Who Can Control Settings
pl: Kto może kontrolować ustawienia

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
pl: Kto może tworzyć/edytować skróty

en: Who Can See Analytics
pl: Kto może zobaczyć analizy

en: Who Can View Shortlinks
pl: Kto może wyświetlać skróty

en: You do not have permission to create shortlinks.
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia skróconych linków.

en: You do not have permission to reset analytics.
pl: Nie masz uprawnień do resetowania analityki.

en: You will be redirected shortly.
pl: Zostaniesz wkrótce przekierowany.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
pl: Używasz PublishPress Shortlinks Free. Wersja Pro ma więcej funkcji i wsparcia.

en: go
pl: przejdź

en: via %s
pl: przez %s
