PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to lt translation catalogue (270 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
lt: "%%s" negali būti naudojamas automatiškai sąrašui sudaryti

en: "%%s" is already configured
lt: "%%s" jau yra sukonfigūruotas

en: "%%s" is not a public post type
lt: "%%s" nėra viešas post type

en: "%%s" is not a registered post type
lt: "%%s" nėra registruotas post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
lt: %1$s iš %2$s apsilankė %3$s

en: %1$s visited at %2$s
lt: %1$s aplankė %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
lt: %d žurnalo įrašai sėkmingai ištrinti.

en: 301 (Permanent)
lt: 301 (Nuolatinis)

en: 302 (Temporary)
lt: 302 (Laikinas)

en: 307 (Temporary)
lt: 307 (Laikinas)

en: About
lt: Apie

en: Access Denied
lt: Prieiga atmetama

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Add Post Type
lt: Pridėti įrašų tipą

en: Add Shortlink
lt: Pridėti trumpą nuorodą

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
lt: Pridėkite prefiksą tarp savo domeno vardo ir trumpinio.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
lt: Pridėkite raktinius žodžius, atskirtus kableliais arba naujose eilutėse. Kiekvienas raktinis žodis bus susietas su šiuo trumpuoju nuoroda.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
lt: Pridėti post types ir sukonfigūruoti, kada jų trumpieji nuorodos turėtų pasirodyti "Visos nuorodos" lentelėje. Pasikeitimai išsaugomi automatiškai.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
lt: Prideda rel="nofollow" atributą. Rekomenduojama išoriniams nuorodoms ir nepatikimiems šaltiniams.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
lt: Prideda rel="remiamas" atributą. Rekomenduojama partnerių nuorodoms ir mokamoms reklamos kampanijoms.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
lt: Išjungus nuoroda nebus aktyvi, tačiau nustatymai bus išsaugoti.

en: All
lt: Visi

en: All Logs
lt: Visi žurnalai

en: All Shortlinks
lt: Visi trumpi nuorodos

en: All logs have been cleared.
lt: Visi žurnalai buvo išvalyti.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
lt: Leisti neprisijungusiems lankytojams peržiūrėti revizijos turinį per trumpąsias nuorodas.

en: Allowed Post Statuses
lt: Leidžiami įrašų statusai

en: Analytics
lt: Analitika

en: Analytics reset successfully.
lt: Analizė sėkmingai atnaujinta.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
lt: Bet kurie parametrai, pridėti prie trumpos URL (pavyzdžiui, ?utm_source=email), bus perduoti tiksliniam URL.

en: Are you sure you want to clear all logs?
lt: Ar tikrai norite išvalyti visus žurnalus?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį žurnalo įrašą?

en: Are you sure you want to remove this post type?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį post type?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite atstatyti analizę už šį laikotarpį? Šios operacijos negalima atšaukti.

en: Auto-Link Color
lt: Automatinės nuorodos spalva

en: Auto-Linking
lt: Automatinis nuorodų kūrimas

en: Auto-List Links
lt: Automatinis Nuorodų Sąrašas

en: Auto-linking
lt: Automatinis nuorodų kūrimas

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
lt: Automatiškai paversti raktinius žodžius trumpomis nuorodomis turinio įrašuose.

en: Bulk Import & Export
lt: Masinis importas ir eksportas

en: Bulk Management
lt: Masinis valdymas

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus, PublishPress Revizijos blokuoja lankytojus, kad jie nematytų revizijų peržiūrų. Kai įjungta, revizijų trumposios nuorodos tiesiogiai pateiks revizijos turinį neprisijungusiems lankytojams, o ne nukreips į peržiūros URL.

en: CSV Export
lt: CSV eksporto

en: CSV Import
lt: CSV importo

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Choose how auto-linked keywords should open.
lt: Pasirinkite, kaip turėtų atsidaryti automatiškai susieti raktiniai žodžiai.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
lt: Pasirinkite spalvą automatiškai susietiems raktiniams žodžiams.

en: Choose the date this link should expire.
lt: Pasirinkite datą, kada ši nuoroda turėtų pasibaigti.

en: Choose the time this link should expire.
lt: Pasirinkite laiką, kada ši nuoroda turėtų pasibaigti.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
lt: Pasirinkite, kurie įrašų statusai gali būti pasiekiami per trumpąsias nuorodas

en: Clear Logs
lt: Išvalyti žurnalus

en: Click here if you are not redirected
lt: Paspauskite čia, jei nesate peradresuotas

en: Click on your preferred one to Download the extension.
lt: Paspauskite ant pageidaujamos, kad atsisiųstumėte plėtinį.

en: Click to copy
lt: Paspauskite, kad kopijuotumėte

en: Clicked %s times
lt: Paspausta %s kartų

en: Close
lt: Uždaryti

en: Configuration saved successfully
lt: Konfigūracija sėkmingai išsaugota

en: Configuration unchanged (already saved)
lt: Konfigūracija nepakitusi (jau išsaugota)

en: Configure Post Types
lt: Konfigūruoti post types

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Copied
lt: Kopijuota

en: Copied.
lt: Nukopijuota.

en: Create Shortlink
lt: Sukurti trumpalaikę nuorodą

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
lt: Sukurkite suasmenintus nuorodas savo įrašams. Šios nuorodos yra žymimos, sekamos ir gali turėti suasmenintas peržiūros teises.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
lt: Sukurkite trumpinius iš bet kurios vietos savo WordPress valdymo skydelyje.

en: Ctrl or Cmd + /
lt: Ctrl arba Cmd + /

en: Custom prefix slug.
lt: Pasirinktinis prefikso slug.

en: Default Expired Redirect URL
lt: Numatytasis pasibaigusios nukreipimo URL

en: Deferred
lt: Atidėta

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
lt: Išsami dokumentacija taip pat prieinama papildinio svetainėje.

en: Details
lt: Detalės

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable the shortlink instantly.
lt: Iškart išjungti trumpą nuorodą.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
lt: Rodyti trumpą pranešimą prieš nukreipiant pasibaigusias nuorodas.

en: Display a brief notice before redirecting.
lt: Rodyti trumpą pranešimą prieš nukreipiant.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
lt: Rodyti trumpųjų nuorodų stulpelį peržiūrint revizijas PublishPress Revizijose.

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Download QR Code
lt: Atsisiųsti QR kodą

en: Download the Extension
lt: Atsisiųsti plėtinį

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit shortlink settings
lt: Redaguoti trumpalaikio nuorodos nustatymus

en: Elementor Detected:
lt: Aptiktas Elementor:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
lt: Elementor yra aktyvus. Trumpųjų nuorodų prefiksas buvo automatiškai išjungtas, jis reikalingas optimaliam suderinamumui su Elementor revizijomis.

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable Auto-Linking
lt: Įjungti automatinį nuorodų kūrimą

en: Enable Expiration
lt: Įgalinti galiojimą

en: Enter a long URL and make a shortlink
lt: Įveskite ilgą URL ir sukurkite trumpalaikę nuorodą

en: Enter password to continue:
lt: Įveskite slaptažodį, kad tęstumėte:

en: Error
lt: Klaida

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Expiration Date
lt: Galiojimo data

en: Expiration Time
lt: Galiojimo laikas

en: Expire automatically.
lt: Pasibaigti automatiškai.

en: Expired Links
lt: Pasibaigusios nuorodos

en: Expired Redirect Settings
lt: Pasibaigusių nukreipimų nustatymai

en: Expired Redirect URL
lt: Pasibaigusio nukreipimo URL

en: External
lt: Išorinė

en: Failed to reset analytics.
lt: Nepavyko atnaujinti analizės.

en: Failed to save configuration to database
lt: Nepavyko išsaugoti konfigūracijos duomenų bazėje

en: For admin purpose only.
lt: Tik administravimo tikslams.

en: From %1$s, visited at %2$s
lt: Iš %1$s, aplankė %2$s

en: General
lt: Bendra

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
lt: Paslėpti „Trumpinti“ mygtuką iš WordPress administratoriaus juostos.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
lt: Jei jums patinka %1$s, prašome palikti mums %2$s įvertinimą. Ačiū!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
lt: Jei jums reikia pagalbos arba turite naujų funkcijų prašymų, praneškite mums.

en: Import / Export
lt: Importuoti / Eksportuoti

en: Import / Export Shortlinks
lt: Importuoti / Eksportuoti trumpas nuorodas

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
lt: Importuokite ir eksportuokite savo trumpas nuorodas masiškai naudodami CSV failus. Migravimas iš kitų įskiepių arba nuorodų valdymas keliuose svetainėse.

en: Incorrect password. Please try again.
lt: Neteisingas slaptažodis. Prašome bandyti dar kartą.

en: Internal
lt: Vidinė

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
lt: Neteisinga URL schema. Leidžiamos tik http, https, ftp, ftps ir mailto.

en: Invalid URL.
lt: Neteisingas URL.

en: Invalid configuration format - expected array
lt: Neteisingas konfigūracijos formatas - tikėtasi masyvo

en: Invalid nonce verification.
lt: Neteisingas nonce patikrinimas.

en: Invalid or empty URL
lt: Neteisingas arba tuščias URL

en: Invalid post ID or post type.
lt: Neteisingas įrašo ID arba įrašo tipas.

en: Invalid post ID.
lt: Neteisingas įrašo ID.

en: Invalid revision ID.
lt: Neteisingas revizijos ID.

en: Keyboard Shortcut
lt: Klaviatūros Klavišas

en: Keywords
lt: Raktiniai žodžiai

en: Label *
lt: Žymė *

en: Last 1 Month
lt: Paskutinis 1 mėnuo

en: Last 1 Year
lt: Paskutiniai 1 metai

en: Last 7 Days
lt: Paskutinės 7 dienos

en: Link - %s
lt: Nuoroda - %s

en: Link Expired
lt: Nuoroda pasibaigė

en: Link Title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Link Type
lt: Nuorodos tipas

en: Log entry deleted successfully.
lt: Žurnalo įrašas sėkmingai ištrintas.

en: Logs
lt: Žurnalai

en: Long URL
lt: Ilgas URL

en: Mark links as sponsored content.
lt: Žymėti nuorodas kaip remiamą turinį.

en: Mobile
lt: Mobilus

en: Must be at least 1 minute in the future.
lt: Turėtų būti bent 1 minutė ateityje.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
lt: Reikia PublishPress trumpųjų nuorodų palaikymo?

en: Needs work
lt: Reikia patobulinimų

en: Never
lt: Niekuomet

en: New tab
lt: Naujas skyrius

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
lt: Dar nėra sukonfigūruotų įrašų tipų. Paspauskite "Pridėti įrašų tipą", kad pradėtumėte.

en: No shortlink
lt: Nėra trumpos nuorodos

en: Not yet submitted
lt: Dar nepatvirtinta

en: Notes
lt: Pastabos

en: Only selected user roles can control settings.
lt: Tik pasirinktų vartotojų vaidmenys gali kontroliuoti nustatymus.

en: Only selected user roles can create or edit links.
lt: Tik pasirinktų vartotojų vaidmenys gali kurti ar redaguoti nuorodas.

en: Only selected user roles can see analytics.
lt: Tik pasirinktų vartotojų vaidmenys gali matyti analizę.

en: Only selected user roles can view links.
lt: Tik pasirinktų vartotojų vaidmenys gali matyti nuorodas.

en: Open Auto-Links In
lt: Atidaryti automatinės nuorodos

en: Options
lt: Parinktys

en: Parameter Forwarding
lt: Parametrų perdavimas

en: Pass URL parameters to the target link.
lt: Perduoti URL parametrus tiksliniam nuorodai.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password Protected Link
lt: Slaptažodžiu apsaugota nuoroda

en: Password Protection
lt: Slaptažodžio apsauga

en: Passwords are case sensitive.
lt: Slaptažodžiai yra jautrūs didžiosioms ir mažosioms raidėms.

en: Pending Review
lt: Laukiama peržiūros

en: Permission denied
lt: Prieiga atimta

en: Permission denied - you must be an administrator
lt: Prieiga atimta - turite būti administratorius

en: Post Status Visibility
lt: Įrašų statuso matomumas

en: Post not found.
lt: Įrašas nerastas.

en: Post type is required
lt: Post type yra privalomas

en: Prefix Slug
lt: Prefikso Slug

en: Prevent search engines from following this link.
lt: Užkirsti kelią paieškos sistemoms sekti šią nuorodą.

en: Private
lt: Privatus

en: Pro Feature
lt: Pro funkcija

en: PublishPress Shortlinks
lt: PublishPress trumpi nuorodos

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
lt: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Redirection
lt: Peradresavimas

en: Redirection Method
lt: Peradresavimo metodas

en: Rejected
lt: Atmestas

en: Remove from Admin Bar
lt: Pašalinti iš Administratoriaus Juostos

en: Request Support
lt: Prašyti palaikymo

en: Reset Month's Analytics
lt: Atstatyti mėnesio analizę

en: Reset Today's Analytics
lt: Atstatyti šiandienos analizę

en: Reset Week's Analytics
lt: Atstatyti savaitės analizę

en: Reset Year's Analytics
lt: Atstatyti metų analizę

en: Revision
lt: Revizija

en: Revision Link Visibility
lt: Revizijos nuorodos matomumas

en: Revision Visibility for Visitors
lt: Revizijos matomumas lankytojams

en: Revision: %s
lt: Peržiūra: %s

en: Revisions
lt: Revizijos

en: Role Management
lt: Vaidmenų Valdymas

en: Same tab
lt: Tas pats skyrius

en: Saved!
lt: Išsaugota!

en: Saving...
lt: Išsaugoma...

en: Scheduled
lt: Planuota

en: Search Shortlinks
lt: Ieškoti trumpų nuorodų

en: Secure your shortlink.
lt: Apsaugokite savo trumpą nuorodą.

en: Security
lt: Saugumas

en: Security check failed.
lt: Saugumo patikra nepavyko.

en: Select a method
lt: Pasirinkite metodą

en: Select a post type
lt: Pasirinkite post type

en: Select redirection method
lt: Pasirinkite peradresavimo metodą

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
lt: Pasirinkite, kurie įrašų statusai yra pasiekiami, kai lankotės PublishPress trumpąja nuoroda.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
lt: Nustatyti, kada nuorodos turėtų būti automatiškai išvardytos kiekvienam post type

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Share this with users.
lt: Pasidalykite šiuo su naudotojais.

en: Short String *
lt: Trumpas tekstas *

en: Short string of this URL.
lt: Šio URL trumpas tekstas.

en: Shorten
lt: Trumpinti

en: Shortlink
lt: Trumpa nuoroda

en: Shortlink Prefix
lt: Trumpųjų nuorodų prefiksas

en: Shortlink created successfully.
lt: Trumpa nuoroda sėkmingai sukurta.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
lt: Trumpųjų nuorodų prefiksas yra būtinas tinkamam Elementor revizijų atvaizdavimui. Rekomenduojama jį palikti įjungtą.

en: Shortlink will appear here
lt: Trumpalaikė nuoroda pasirodys čia

en: Shortlinks
lt: Trumpas nuorodas

en: Show Expiration Notice
lt: Rodyti galiojimo pranešimą

en: Show Shortlink in Revision Table
lt: Rodyti trumpąją nuorodą revizijų lentelėje

en: Side
lt: Šoninė

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
lt: Atsiprašome, neturite teisės prieiti prie trumpų nuorodų nustatymų.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
lt: Atsiprašome, neturite teisės prieiti prie trumpų nuorodų.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
lt: Atsiprašome, neturite teisės kurti trumpų nuorodų.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
lt: Atsiprašome, neturite teisės redaguoti trumpų nuorodų.

en: Sponsored
lt: Remiamas

en: Stats
lt: Statistika

en: Status
lt: Statusas

en: Submit
lt: Pateikti

en: Submitted for approval
lt: Pateikta patvirtinimui

en: Tablet
lt: Planšetinis

en: Target URL *
lt: Tikslo URL *

en: Target url not found.
lt: Tikslo URL nerastas.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
lt: Ši funkcija yra prieinama PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
lt: Ši nuoroda pasibaigė

en: This link is expired.
lt: Ši nuoroda yra pasibaigusi.

en: This link is not active.
lt: Ši nuoroda nėra aktyvi.

en: This link is not containing the right prefix slug.
lt: Ši nuoroda neturi teisingo prefikso slug.

en: This links to a revision
lt: Ši nuoroda veda į reviziją

en: This links to an external website
lt: Ši nuoroda veda į išorinį svetainę

en: This links to your post
lt: Ši nuoroda veda į jūsų įrašą

en: This plugin can be deleted.
lt: Šį papildinį galima pašalinti.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
lt: Šis tekstas bus pridėtas tarp jūsų domeno vardo ir trumpinio.

en: Tiny slug could not created.
lt: Mažas slugas negalėjo būti sukurtas.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
lt: TinyPress trumpųjų nuorodų pranešimas:

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
lt: Norėdami naudoti pagrindinius PublishPress statusus su Shortlinks, prašome įjungti Shortlinks post type PublishPress Statusų darbo eigoje.

en: Today
lt: Šiandien

en: Upgrade to Pro
lt: Atnaujinti į Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
lt: Naudotojai turi įvesti slaptažodį, kad būtų nukreipti į tikslinę nuorodą.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
lt: Naudotojai nebegalės nukreipti į tikslinį URL pasibaigus galiojimui.

en: Valid: %%s
lt: Galioja: %%s

en: Validating...
lt: Tikrinama...

en: View Knowledge Base
lt: Peržiūrėti žinių bazę

en: Visited at %s
lt: Aplankyta %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
lt: Mes sukūrėme plėtinius žemiau išvardintoms naršyklėms.

en: When Link is First Used
lt: Kai nuoroda yra pirmą kartą naudojama

en: When Link is First Used or Post Created
lt: Kai nuoroda yra pirmą kartą naudojama arba įrašas sukurtas

en: When Post is Created
lt: Kai įrašas yra sukurtas

en: When Post is Published
lt: Kai įrašas yra paskelbtas

en: When Revision is Created
lt: Kai sukuriama revizija

en: When Revision is Created or Link is First Used
lt: Kai sukuriama revizija arba pirmą kartą naudojamas nuoroda

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
lt: Kai trumpasis nuoroda pasibaigia, lankytojai bus nukreipti į šį URL vietoj klaidos rodymo. Palikite tuščią, kad parodytumėte numatytąjį pasibaigimo pranešimą.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
lt: Kai įjungta, raktiniai žodžiai, sukonfigūruoti trumpųjų nuorodų nustatymuose, bus automatiškai susieti jūsų turinyje.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
lt: Kai įjungta, revizijų trumpieji nuorodos pasirodys "Visos trumpinės nuorodos" lentelėje, atsižvelgiant į elgesį, kurį sukonfigūruosite žemiau.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
lt: Kai įjungta, trumpieji nuorodos pasirodys "Visos nuorodos" lentelėje, atsižvelgiant į elgesį, kurį sukonfigūruosite žemiau.

en: Where should expired shortlinks redirect?
lt: Kur turėtų nukreipti pasibaigusios trumpieji nuorodos?

en: Where should these keywords be auto-linked?
lt: Kur turėtų būti automatiškai susieti šie raktiniai žodžiai?

en: Who Can Control Settings
lt: Kas gali kontroliuoti nustatymus

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
lt: Kas gali kurti/redaguoti trumpinius

en: Who Can See Analytics
lt: Kas gali matyti analizę

en: Who Can View Shortlinks
lt: Kas gali matyti trumpinius

en: You do not have permission to create shortlinks.
lt: Neturite leidimo kurti trumpus nuorodas.

en: You do not have permission to reset analytics.
lt: Neturite leidimo atnaujinti analizės.

en: You will be redirected shortly.
lt: Jūs būsite peradresuotas netrukus.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
lt: Naudojate PublishPress Shortlinks Free. Pro versija turi daugiau funkcijų ir palaikymo.

en: go
lt: eiti

en: via %s
lt: per %s
