PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to he_IL translation catalogue (271 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
he_IL: "%%s" אינו ניתן לשימוש לרשימה אוטומטית

en: "%%s" is already configured
he_IL: "%%s" כבר מוגדר

en: "%%s" is not a public post type
he_IL: "%%s" אינו סוג פוסט ציבורי

en: "%%s" is not a registered post type
he_IL: "%%s" אינו סוג פוסט רשום

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
he_IL: %1$s מ-%2$s ביקר ב-%3$s

en: %1$s visited at %2$s
he_IL: %1$s ביקר ב-%2$s

en: %d log entries deleted successfully.
he_IL: %d פריטי יומן נמחקו בהצלחה.

en: 301 (Permanent)
he_IL: 301 (קבוע)

en: 302 (Temporary)
he_IL: 302 (זמני)

en: 307 (Temporary)
he_IL: 307 (זמני)

en: About
he_IL: אודות

en: Access Denied
he_IL: גישה נדחית

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Add Post Type
he_IL: הוסף סוג פוסט

en: Add Shortlink
he_IL: הוסף קישור קצר

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
he_IL: הוסף קידומת בין שם הדומיין שלך לקישור הקצר.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
he_IL: הוסף מילות מפתח מופרדות בפסיקים או בשורות נפרדות. כל מילה תתחבר לקישור הקצר הזה.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
he_IL: הוסף סוגי פוסטים והגדר מתי הקישורים הקצרים שלהם צריכים להופיע בטבלת "כל הקישורים". השינויים נשמרים אוטומטית.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
he_IL: מוסיף את המאפיין rel="nofollow". מומלץ עבור קישורים חיצוניים ומקורות לא מהימנים.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
he_IL: מוסיף את המאפיין rel="ממומן". מומלץ עבור קישורי שותפים וקידומים בתשלום.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
he_IL: לאחר ביטול הקישור לא יהיה פעיל אך ההגדרות יישמרו.

en: All
he_IL: כל

en: All Logs
he_IL: כל היומנים

en: All Shortlinks
he_IL: כל הקישורים הקצרים

en: All logs have been cleared.
he_IL: כל הלוגים נמחקו.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
he_IL: אפשר למבקרים לא מחוברים לצפות בתוכן הגרסה באמצעות קישורים קצרים.

en: Allowed Post Statuses
he_IL: מצבי פוסט מותרים

en: Analytics
he_IL: אנליטיקה

en: Analytics reset successfully.
he_IL: הניתוחים אושרו בהצלחה.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
he_IL: כל הפרמטרים שנוספו ל-URL הקצר (למשל, ?utm_source=email) יועברו ל-URL היעד.

en: Are you sure you want to clear all logs?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את כל היומנים?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את פריט היומן הזה?

en: Are you sure you want to remove this post type?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את סוג הפוסט הזה?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את הניתוחים עבור תקופה זו? פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: Auto-Link Color
he_IL: צבע קישור אוטומטי

en: Auto-Linking
he_IL: קישור אוטומטי

en: Auto-List Links
he_IL: רשימה אוטומטית של קישורים

en: Auto-List Shortlinks
he_IL: קישורי רשימה אוטומטיים

en: Auto-linking
he_IL: קישור אוטומטי

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
he_IL: המר מילות מפתח לקישורים קצרים בתוכן הפוסט.

en: Bulk Import & Export
he_IL: ייבוא וייצוא בכמות גדולה

en: Bulk Management
he_IL: ניהול מרוכז

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
he_IL: ברירת מחדל, PublishPress Revisions חוסם מבקרים מצפייה בתצוגות מקדימות של גרסאות. כאשר זה מופעל, קישורים קצרים לגרסה יציגו את תוכן הגרסה ישירות עבור מבקרים לא מחוברים במקום להפנות ל-URL של תצוגה מקדימה.

en: CSV Export
he_IL: ייצוא CSV

en: CSV Import
he_IL: ייבוא CSV

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Choose how auto-linked keywords should open.
he_IL: בחר כיצד מילות המפתח המקושרות אוטומטית ייפתחו.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
he_IL: בחר את הצבע למילות מפתח מקושרות אוטומטית.

en: Choose the date this link should expire.
he_IL: בחר את התאריך שבו הקישור הזה צריך לפוג.

en: Choose the time this link should expire.
he_IL: בחר את השעה שבה הקישור הזה צריך לפוג.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
he_IL: בחר אילו מצבי פוסט ניתן לגשת דרך קישורים קצרים

en: Clear Logs
he_IL: נקה יומנים

en: Click here if you are not redirected
he_IL: לחץ כאן אם אתה לא מועבר

en: Click on your preferred one to Download the extension.
he_IL: לחץ על הדפדפן המועדף עליך כדי להוריד את התוסף.

en: Click to copy
he_IL: לחץ כדי להעתיק

en: Clicked %s times
he_IL: נלחץ %s פעמים

en: Close
he_IL: סגור

en: Configuration saved successfully
he_IL: קונפיגורציה נשמרה בהצלחה

en: Configuration unchanged (already saved)
he_IL: קונפיגורציה לא השתנתה (כבר נשמרה)

en: Configure Post Types
he_IL: הגדר סוגי פוסטים

en: Contact
he_IL: צור קשר

en: Copied
he_IL: הועתק

en: Copied.
he_IL: הועתק.

en: Create Shortlink
he_IL: צור קישור קצר

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
he_IL: צור קישורים מותאמים אישית לפוסטים שלך. הקישורים האלה ניתנים למיתוג, ניתן לעקוב אחריהם וניתן להעניק להם הרשאות צפייה מותאמות אישית.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
he_IL: צור קישורים קצרים מכל מקום בתוך לוח הבקרה של WordPress.

en: Ctrl or Cmd + /
he_IL: Ctrl או Cmd + /

en: Custom prefix slug.
he_IL: סלוג קידומת מותאם אישית.

en: Default Expired Redirect URL
he_IL: כתובת ה-URL כברירת מחדל להפניה לאחר פג תוקף

en: Deferred
he_IL: נדחה

en: Delete
he_IL: מחקה

en: Desktop
he_IL: דסקטופ

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
he_IL: תיעוד מפורט זמין גם באתר התוסף.

en: Details
he_IL: פרטים

en: Disable
he_IL: בטל

en: Disable the shortlink instantly.
he_IL: בטל את הקישור הקצר מיד.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
he_IL: הצג הודעה קצרה לפני הפניית קישורים שפגו תוקף.

en: Display a brief notice before redirecting.
he_IL: הצג הודעה קצרה לפני ההפניה.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
he_IL: הצג את עמודת הקישור הקצר כאשר צופים בגרסאות ב-PublishPress Revisions.

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Download QR Code
he_IL: הורד קוד QR

en: Download the Extension
he_IL: הורד את התוסף

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Dummy
he_IL: דמה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit shortlink settings
he_IL: ערוך הגדרות קישור קצר

en: Elementor Detected:
he_IL: אלמנטור זוהה:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
he_IL: אלמנטור פעיל. סלאג הקיצור הושבת אוטומטית, הוא דרוש עבור תאימות אופטימלית עם גרסאות אלמנטור.

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Enable Auto-Linking
he_IL: אפשר קישור אוטומטי

en: Enable Expiration
he_IL: הפעלת תאריך תפוגה

en: Enter a long URL and make a shortlink
he_IL: הזן כתובת URL ארוכה וצור קישור קצר

en: Enter password to continue:
he_IL: הכנס סיסמה כדי להמשיך:

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error: %s
he_IL: שגיאה: %s

en: Expiration Date
he_IL: תאריך תפוגה

en: Expiration Time
he_IL: שעת תפוגה

en: Expire automatically.
he_IL: תפוג באופן אוטומטי.

en: Expired Links
he_IL: קישורים שפגו תוקף

en: Expired Redirect Settings
he_IL: הגדרות הפניית קישורים שפגו תוקף

en: Expired Redirect URL
he_IL: כתובת ה-URL של הפניית קישור שפג תוקף

en: External
he_IL: חיצוני

en: Failed to reset analytics.
he_IL: נכשל באיפוס הניתוחים.

en: Failed to save configuration to database
he_IL: שגיאה בשמירת קונפיגורציה למסד הנתונים

en: For admin purpose only.
he_IL: למטרות ניהול בלבד.

en: From %1$s, visited at %2$s
he_IL: מ-%1$s, ביקר ב-%2$s

en: General
he_IL: כללי

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
he_IL: הסתר את כפתור "קצר" משורת הניהול של WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
he_IL: אם אתה אוהב %1$s אנא השאיר לנו דירוג %2$s. תודה!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
he_IL: אם אתה צריך עזרה או יש לך בקשה לתכונה חדשה, תודיע לנו.

en: Import / Export
he_IL: ייבוא / ייצוא

en: Import / Export Shortlinks
he_IL: ייבוא / ייצוא קישורים קצרים

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
he_IL: ייבא וייצא את הקישורים הקצרים שלך בכמות גדולה באמצעות קבצי CSV. העבר מקישורים אחרים או נהל קישורים במספר אתרים.

en: Incorrect password. Please try again.
he_IL: סיסמה שגויה. אנא נסה שוב.

en: Internal
he_IL: פנימי

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
he_IL: סכמת URL לא חוקית. רק http, https, ftp, ftps, ו-mailto מותרות.

en: Invalid URL.
he_IL: URL לא חוקי.

en: Invalid configuration format - expected array
he_IL: פורמט קונפיגורציה לא תקין - מצפה למערך

en: Invalid nonce verification.
he_IL: אימות nonce לא חוקי.

en: Invalid or empty URL
he_IL: כתובת URL לא חוקית או ריקה

en: Invalid post ID or post type.
he_IL: ID פוסט או סוג פוסט לא תקפים.

en: Invalid post ID.
he_IL: מספר מזהה פוסט לא חוקי.

en: Invalid revision ID.
he_IL: מזהה גרסה לא חוקי.

en: Keyboard Shortcut
he_IL: קיצור מקלדת

en: Keywords
he_IL: מילות מפתח

en: Label *
he_IL: תג *

en: Last 1 Month
he_IL: החודש האחרון

en: Last 1 Year
he_IL: השנה האחרונה

en: Last 7 Days
he_IL: 7 הימים האחרונים

en: Link - %s
he_IL: קישור - %s

en: Link Expired
he_IL: הקישור פג

en: Link Title
he_IL: כותרת קישור

en: Link Type
he_IL: סוג קישור

en: Log entry deleted successfully.
he_IL: פריט יומן נמחק בהצלחה.

en: Logs
he_IL: יומנים

en: Long URL
he_IL: כתובת URL ארוכה

en: Mark links as sponsored content.
he_IL: סמן קישורים כתוכן ממומן.

en: Mobile
he_IL: נייד

en: Must be at least 1 minute in the future.
he_IL: חייב להיות לפחות דקה אחת בעתיד.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
he_IL: צריך תמיכה בקישורי PublishPress?

en: Needs work
he_IL: צריך עבודה

en: Never
he_IL: לעולם לא

en: New tab
he_IL: טאב חדש

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
he_IL: עדיין לא הוגדרו סוגי פוסטים. לחץ "הוסף סוג פוסט" כדי להתחיל.

en: No shortlink
he_IL: אין shortlink

en: Not yet submitted
he_IL: עדיין לא הוגש

en: Notes
he_IL: הערות

en: Only selected user roles can control settings.
he_IL: רק תפקידי משתמש שנבחרו יכולים לשלוט בהגדרות.

en: Only selected user roles can create or edit links.
he_IL: רק תפקידי משתמש שנבחרו יכולים ליצור או לערוך קישורים.

en: Only selected user roles can see analytics.
he_IL: רק תפקידי משתמש שנבחרו יכולים לראות אנליטיקות.

en: Only selected user roles can view links.
he_IL: רק תפקידי משתמש שנבחרו יכולים לראות קישורים.

en: Open Auto-Links In
he_IL: פתח קישורים אוטומטיים ב

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Parameter Forwarding
he_IL: העברת פרמטרים

en: Pass URL parameters to the target link.
he_IL: מגעים פרמטרים של URL לקישור היעד.

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Protected Link
he_IL: קישור מוגן בסיסמה

en: Password Protection
he_IL: הגנת סיסמה

en: Passwords are case sensitive.
he_IL: סיסמאות רגישות לאותיות גדולות וקטנות.

en: Pending Review
he_IL: בהמתנה לסקירה

en: Permission denied
he_IL: הרשאה נדחתה

en: Permission denied - you must be an administrator
he_IL: הרשאה נדחתה - אתה חייב להיות מנהל

en: Post Status Visibility
he_IL: נראות מצב הפוסט

en: Post Types
he_IL: סוגי פוסט

en: Post not found.
he_IL: הפוסט לא נמצא.

en: Post type is required
he_IL: סוג פוסט נדרש

en: Prefix Slug
he_IL: קידומת סלוג

en: Prevent search engines from following this link.
he_IL: מנע ממנועי חיפוש לעקוב אחרי קישור זה.

en: Private
he_IL: פרטי

en: Pro Feature
he_IL: תכונת Pro

en: PublishPress Shortlinks
he_IL: PublishPress קישורים קצרים

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
he_IL: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
he_IL: פורסם

en: Redirection
he_IL: הפניה

en: Redirection Method
he_IL: שיטת הפניה

en: Rejected
he_IL: נדחה

en: Remove from Admin Bar
he_IL: הסר מתוך שורת הניהול

en: Request Support
he_IL: בקשת תמיכה

en: Reset Month's Analytics
he_IL: אפס את הניתוחים של החודש

en: Reset Today's Analytics
he_IL: אפס את הניתוחים של היום

en: Reset Week's Analytics
he_IL: אפס את הניתוחים של השבוע

en: Reset Year's Analytics
he_IL: אפס את הניתוחים של השנה

en: Revision
he_IL: גרסה

en: Revision Link Visibility
he_IL: נראות קישור השינויים

en: Revision Visibility for Visitors
he_IL: נראות גרסה עבור מבקרים

en: Revision: %s
he_IL: גרסה: %s

en: Revisions
he_IL: שינויים

en: Role Management
he_IL: ניהול תפקידים

en: Same tab
he_IL: אותו טאב

en: Saved!
he_IL: נשמר!

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Scheduled
he_IL: מתוכנן

en: Search Shortlinks
he_IL: חפש קישורים קצרים

en: Secure your shortlink.
he_IL: אבטח את הקישור הקצר שלך.

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Security check failed.
he_IL: בדיקת אבטחה נכשלה.

en: Select a method
he_IL: בחר שיטה

en: Select a post type
he_IL: בחר סוג פוסט

en: Select redirection method
he_IL: בחר שיטת הפניה

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
he_IL: בחר אילו מצבי פוסט נגישים כשמבקרים בקישור הקצר של PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
he_IL: קבע מתי קישורים צריכים להיות ברשימה אוטומטית עבור כל סוג פוסט

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Share this with users.
he_IL: שתף זאת עם משתמשים.

en: Short String *
he_IL: מחרוזת קצרה *

en: Short string of this URL.
he_IL: מחרוזת קצרה של URL זה.

en: Shorten
he_IL: קצר

en: Shortlink Prefix
he_IL: סלאג קיצור

en: Shortlink created successfully.
he_IL: הקישור הקצר נוצר בהצלחה.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
he_IL: דרוש סלאג קיצור עבור רינדור נכון של גרסאות אלמנטור. מומלץ להשאיר אותו מופעל.

en: Shortlink will appear here
he_IL: הקישור הקצר יופיע כאן

en: Show Expiration Notice
he_IL: הצג הודעת תפוגה

en: Show Shortlink in Revision Table
he_IL: הצג קישור קצר בטבלת גרסאות

en: Side
he_IL: צד

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
he_IL: סליחה, אין לך הרשאה לגשת להגדרות קישורים קצרים.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
he_IL: סליחה, אין לך הרשאה לגשת לקישורים הקצרים.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
he_IL: סליחה, אין לך הרשאה ליצור קישורים קצרים.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
he_IL: סליחה, אין לך הרשאה לערוך קישורים קצרים.

en: Sponsored
he_IL: ממומן

en: Stats
he_IL: סטטיסטיקות

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submitted for approval
he_IL: הוגש לאישור

en: Tablet
he_IL: טאבלט

en: Target URL *
he_IL: כתובת URL יעד *

en: Target url not found.
he_IL: כתובת היעד לא נמצאה.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
he_IL: תכונה זו זמינה ב-PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
he_IL: הקישור הזה פג

en: This link is expired.
he_IL: הקישור הזה פג.

en: This link is not active.
he_IL: הקישור הזה אינו פעיל.

en: This link is not containing the right prefix slug.
he_IL: הקישור הזה אינו מכיל את הסלאג הנכון.

en: This links to a revision
he_IL: זה מקשר לגרסה

en: This links to an external website
he_IL: זה מקשר לאתר חיצוני

en: This links to your post
he_IL: זה מקשר לפוסט שלך

en: This plugin can be deleted.
he_IL: ניתן למחוק תוסף זה.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
he_IL: טקסט זה יתווסף בין שם הדומיין שלך לקישור הקצר.

en: Tiny slug could not created.
he_IL: לא ניתן ליצור סלאג קטן.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
he_IL: הודעת קישורי TinyPress:

en: Title
he_IL: כותרת

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
he_IL: כדי להשתמש במעמדי PublishPress הבסיסיים עם Shortlinks, אנא אפשר את סוג הפוסט של Shortlinks בהגדרות זרימת העבודה של מעמדי PublishPress.

en: Today
he_IL: היום

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרגו ל-Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
he_IL: משתמשים חייבים להזין את הסיסמה כדי להפנות לקישור היעד.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
he_IL: משתמשים לא יוכלו להפנות ל-URL היעד לאחר שתפוג.

en: Valid: %%s
he_IL: תקף: %%s

en: Validating...
he_IL: מאמת...

en: View Knowledge Base
he_IL: צפה בבסיס ידע

en: Visited at %s
he_IL: ביקר ב-%s

en: We have developed extensions for the below browsers.
he_IL: פיתחנו תוספים עבור הדפדפנים למטה.

en: When Link is First Used
he_IL: כאשר הקישור בשימוש לראשונה

en: When Link is First Used or Post Created
he_IL: כאשר הקישור בשימוש לראשונה או הפוסט נוצר

en: When Post is Created
he_IL: כאשר הפוסט נוצר

en: When Post is Published
he_IL: כאשר הפוסט מתפרסם

en: When Revision is Created
he_IL: כאשר גרסה נוצרה

en: When Revision is Created or Link is First Used
he_IL: כאשר גרסה נוצרה או כאשר הקישור בשימוש לראשונה

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
he_IL: כאשר קישור קצר פג תוקף, המבקרים יופנו לכתובת ה-URL הזו במקום לראות שגיאה. השאר ריק כדי להציג את הודעת התפוגה כברירת מחדל.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
he_IL: כאשר זה מופעל, מילות מפתח שהוגדרו בהגדרות הקישור הקצר ייחשבו אוטומטית בתוכן שלך.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
he_IL: כאשר זה מופעל, קישורי השינויים יופיעו בטבלת "כל הקישורים הקצרים" בהתאם להתנהגות שאתה מגדיר למטה.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
he_IL: כאשר זה מופעל, קישורים קצרים יופיעו בטבלת "כל הקישורים" בהתאם להתנהגות שאתה מגדיר למטה.

en: Where should expired shortlinks redirect?
he_IL: לאן צריכים קישורים קצרים שפגו תוקף להפנות?

en: Where should these keywords be auto-linked?
he_IL: איפה יש לקשר אוטומטית את מילות המפתח הללו?

en: Who Can Control Settings
he_IL: מי יכול לשלוט בהגדרות

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
he_IL: מי יכול ליצור/לערוך קישורים קצרים

en: Who Can See Analytics
he_IL: מי יכול לראות אנליטיקות

en: Who Can View Shortlinks
he_IL: מי יכול לראות קישורים קצרים

en: You do not have permission to create shortlinks.
he_IL: אין לך הרשאה ליצור קישורים קצרים.

en: You do not have permission to reset analytics.
he_IL: אין לך הרשאה לאפס את ניתוחים.

en: You will be redirected shortly.
he_IL: אתה תועבר בהקדם.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
he_IL: אתה משתמש ב-PublishPress Shortlinks Free. הגרסה Pro כוללת תכונות נוספות ותמיכה.

en: go
he_IL: לך

en: via %s
he_IL: באמצעות %s
