PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to fa_IR translation catalogue (274 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
fa_IR: "%%s" نمی‌تواند برای فهرست خودکار استفاده شود

en: "%%s" is already configured
fa_IR: "%%s" قبلاً پیکربندی شده است

en: "%%s" is not a public post type
fa_IR: "%%s" نوع پست عمومی نیست

en: "%%s" is not a registered post type
fa_IR: "%%s" نوع پست ثبت‌شده نیست

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
fa_IR: %1$s از %2$s در %3$s بازدید کرد

en: %1$s visited at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s بازدید کرد

en: %d log entries deleted successfully.
fa_IR: %d ورودی ثبت حذف شد.

en: 301 (Permanent)
fa_IR: ۳۰۱ (دائمی)

en: 302 (Temporary)
fa_IR: ۳۰۲ (موقت)

en: 307 (Temporary)
fa_IR: ۳۰۷ (موقت)

en: About
fa_IR: درباره

en: Access Denied
fa_IR: دسترسی ممنوع

en: Actions
fa_IR: عملیات

en: Add Post Type
fa_IR: اضافه کردن نوع پست

en: Add Shortlink
fa_IR: افزودن لینک کوتاه

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
fa_IR: یک پیشوند بین نام دامنه و لینک کوتاه خود اضافه کنید.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
fa_IR: کلیدواژه‌های جداشده با ویرگول یا در خطوط جداگانه را اضافه کنید. هر کلیدواژه به این پیوند کوتاه متصل خواهد شد.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
fa_IR: نوع‌های پست را اضافه کنید و پیکربندی کنید که لینک‌های کوتاه آنها در جدول "All Links" چه زمانی باید ظاهر شوند. تغییرات به طور خودکار ذخیره می‌شوند.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
fa_IR: ویژگی rel="nofollow" را اضافه می‌کند. برای لینک‌های خارجی و منابع غیر قابل اعتماد توصیه می‌شود.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
fa_IR: ویژگی rel="sponsored" را اضافه می‌کند. برای لینک‌های وابسته و تبلیغات پرداختی توصیه می‌شود.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
fa_IR: پس از غیرفعال کردن، لینک فعال نخواهد بود اما تنظیمات حفظ خواهد شد.

en: All
fa_IR: همه

en: All Logs
fa_IR: تمام گزارش‌ها

en: All Shortlinks
fa_IR: تمام لینک‌های کوتاه

en: All logs have been cleared.
fa_IR: تمامی لاگ‌ها پاک شده‌اند.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
fa_IR: اجازه دادن به بازدیدکنندگان خارج شده برای مشاهده محتوای نسخه از طریق لینک‌های کوتاه.

en: Allowed Post Statuses
fa_IR: وضعیت‌های پست مجاز

en: Analytics
fa_IR: تحلیل‌گری

en: Analytics reset successfully.
fa_IR: آنالیزها با موفقیت بازنشانی شدند.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
fa_IR: هر پارامتری که به URL کوتاه اضافه شود (مثلاً، ?utm_source=email) به URL هدف ارسال خواهد شد.

en: Are you sure you want to clear all logs?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام گزارش‌ها را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to delete this log entry?
fa_IR: آیا از حذف این ورودی ثبت مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to remove this post type?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این post type را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تحلیل‌ها را برای این دوره بازنشانی کنید؟ این عمل غیرقابل بازگشت است.

en: Auto-Link Color
fa_IR: رنگ پیوند خودکار

en: Auto-Linking
fa_IR: پیوند خودکار

en: Auto-List Links
fa_IR: لیست خودکار لینک‌ها

en: Auto-List Shortlinks
fa_IR: لیست خودکار لینک‌های کوتاه

en: Auto-linking
fa_IR: پیوند خودکار

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
fa_IR: به‌طور خودکار کلیدواژه‌ها را به پیوندهای کوتاه در محتوای پست تبدیل کنید.

en: Bulk Import & Export
fa_IR: واردات و صادرات عمده

en: Bulk Management
fa_IR: مدیریت عمده

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
fa_IR: به طور پیش‌فرض، PublishPress Revisions از مشاهده پیش‌نمایش‌های نسخه توسط بازدیدکنندگان جلوگیری می‌کند. هنگامی که فعال باشد، لینک‌های کوتاه نسخه محتویات نسخه را به طور مستقیم برای بازدیدکنندگان خارج شده نمایش می‌دهد به جای اینکه به URL پیش‌نمایش هدایت کند.

en: CSV Export
fa_IR: صادرات CSV

en: CSV Import
fa_IR: واردات CSV

en: Categories
fa_IR: دسته‌ها

en: Category
fa_IR: دسته

en: Choose how auto-linked keywords should open.
fa_IR: انتخاب کنید چگونه کلیدواژه‌های پیوند داده شده به‌طور خودکار باید باز شوند.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
fa_IR: رنگ را برای کلمات کلیدی خودکار پیوند داده شده انتخاب کنید.

en: Choose the date this link should expire.
fa_IR: تاریخ انقضای این لینک را انتخاب کنید.

en: Choose the time this link should expire.
fa_IR: زمان انقضای این لینک را انتخاب کنید.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
fa_IR: انتخاب کنید که کدام وضعیت‌های پست می‌توانند از طریق لینک‌های کوتاه دسترسی داشته باشند

en: Clear Logs
fa_IR: پاک کردن گزارش‌ها

en: Click here if you are not redirected
fa_IR: اگر به شما هدایت نشدید، اینجا کلیک کنید

en: Click on your preferred one to Download the extension.
fa_IR: روی مرورگر مورد نظر خود کلیک کنید تا افزونه را دانلود کنید.

en: Click to copy
fa_IR: برای کپی کلیک کنید

en: Clicked %s times
fa_IR: کلیک شده %s بار

en: Close
fa_IR: بستن

en: Configuration saved successfully
fa_IR: پیکربندی با موفقیت ذخیره شد

en: Configuration unchanged (already saved)
fa_IR: پیکربندی تغییر نکرده است (قبلاً ذخیره شده)

en: Configure Post Types
fa_IR: پیکربندی نوع‌های پست

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copied.
fa_IR: کپی شد.

en: Create Shortlink
fa_IR: ایجاد لینک کوتاه

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
fa_IR: پیوندهای سفارشی برای پست‌های خود ایجاد کنید. این پیوندها قابل برند سازی، قابل ردیابی هستند و می‌توانند مجوزهای نمایش سفارشی داشته باشند.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
fa_IR: لینک‌های کوتاه را از هر جایی داخل داشبورد WordPress خود ایجاد کنید.

en: Ctrl or Cmd + /
fa_IR: Ctrl یا Cmd + /

en: Custom prefix slug.
fa_IR: اسلاگ پیشوند سفارشی.

en: Default Expired Redirect URL
fa_IR: آدرس URL پیش‌فرض ریدایرکت منقضی شده

en: Deferred
fa_IR: مؤخر شده

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Desktop
fa_IR: رایانه رومیزی

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
fa_IR: مستندات دقیق‌تری نیز در وب‌سایت افزونه موجود است.

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Disable
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Disable the shortlink instantly.
fa_IR: لینک کوتاه را به طور فوری غیرفعال کنید.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
fa_IR: قبل از هدایت پیوندهای منقضی شده، یک اعلان کوتاه نمایش دهید.

en: Display a brief notice before redirecting.
fa_IR: قبل از هدایت، یک اعلان کوتاه نمایش دهید.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
fa_IR: ستون لینک کوتاه را هنگام مشاهده نسخه‌ها در PublishPress Revisions نمایش دهید.

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Download QR Code
fa_IR: دانلود کد QR

en: Download the Extension
fa_IR: دانلود افزونه

en: Draft
fa_IR: پیش‌نویس

en: Dummy
fa_IR: دروغین

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit shortlink settings
fa_IR: تنظیمات لینک کوتاه را ویرایش کنید

en: Elementor Detected:
fa_IR: المنتور شناسایی شد:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
fa_IR: المنتور فعال است. پیشوند لینک کوتاه به‌طور خودکار غیرفعال شده است، این پیشوند برای سازگاری بهینه با ویرایش‌های المنتور ضروری است.

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable Auto-Linking
fa_IR: فعال‌سازی پیوند خودکار

en: Enable Expiration
fa_IR: فعال‌سازی انقضا

en: Enter a long URL and make a shortlink
fa_IR: یک URL بلند وارد کنید و لینک کوتاه بسازید

en: Enter password to continue:
fa_IR: برای ادامه رمز عبور را وارد کنید:

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error: %s
fa_IR: خطا: %s

en: Expiration Date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Expiration Time
fa_IR: زمان انقضا

en: Expire automatically.
fa_IR: به‌طور خودکار منقضی شود.

en: Expired Links
fa_IR: لینک‌های منقضی شده

en: Expired Redirect Settings
fa_IR: تنظیمات هدایت منقضی شده

en: Expired Redirect URL
fa_IR: URL هدایت منقضی شده

en: External
fa_IR: خارجی

en: Failed to reset analytics.
fa_IR: بازنشانی آنالیزها ناموفق بود.

en: Failed to save configuration to database
fa_IR: ذخیره پیکربندی در پایگاه داده ناموفق بود

en: For admin purpose only.
fa_IR: فقط برای مقاصد مدیریتی.

en: From %1$s, visited at %2$s
fa_IR: از %1$s، در %2$s بازدید شد

en: General
fa_IR: عمومی

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
fa_IR: دکمه "کوتاه کردن" را از نوار مدیریت WordPress پنهان کنید.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
fa_IR: اگر از %1$s خوشتان آمد لطفاً به ما یک امتیاز %2$s بدهید. متشکریم!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
fa_IR: اگر به کمک نیاز دارید یا درخواست ویژگی جدیدی دارید، به ما اطلاع دهید.

en: Import / Export
fa_IR: واردات / صادرات

en: Import / Export Shortlinks
fa_IR: واردات / صادرات پیوندهای کوتاه

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
fa_IR: پیوندهای کوتاه خود را به صورت عمده با استفاده از فایل‌های CSV وارد و صادر کنید. از پلاگین‌های دیگر مهاجرت کنید یا پیوندها را در چندین سایت مدیریت کنید.

en: Incorrect password. Please try again.
fa_IR: رمز عبور نادرست است. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Internal
fa_IR: داخلی

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
fa_IR: طرح URL نامعتبر است. فقط http، https، ftp، ftps و mailto مجاز هستند.

en: Invalid URL.
fa_IR: URL نامعتبر است.

en: Invalid configuration format - expected array
fa_IR: فرمت پیکربندی نامعتبر - آرایه مورد انتظار بود

en: Invalid nonce verification.
fa_IR: تأیید nonce نامعتبر.

en: Invalid or empty URL
fa_IR: URL نامعتبر یا خالی

en: Invalid post ID or post type.
fa_IR: شناسه پست یا نوع پست نامعتبر است.

en: Invalid post ID.
fa_IR: شناسه پست نامعتبر.

en: Invalid revision ID.
fa_IR: شناسه ویرایش نامعتبر است.

en: Keyboard Shortcut
fa_IR: متن میانبر کیبورد

en: Keywords
fa_IR: کلیدواژه‌ها

en: Label *
fa_IR: برچسب *

en: Last 1 Month
fa_IR: 1 ماه گذشته

en: Last 1 Year
fa_IR: 1 سال گذشته

en: Last 7 Days
fa_IR: 7 روز گذشته

en: Link - %s
fa_IR: لینک - %s

en: Link Expired
fa_IR: لینک منقضی شده است

en: Link Title
fa_IR: عنوان لینک

en: Link Type
fa_IR: نوع لینک

en: Log entry deleted successfully.
fa_IR: ورود ثبت حذف شد.

en: Logs
fa_IR: گزارش‌ها

en: Long URL
fa_IR: URL بلند

en: Mark links as sponsored content.
fa_IR: لینک‌ها را به عنوان محتوای حمایت شده علامت‌گذاری کنید.

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Must be at least 1 minute in the future.
fa_IR: باید حداقل 1 دقیقه در آینده باشد.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
fa_IR: به پشتیبانی لینک‌های کوتاه PublishPress نیاز دارید؟

en: Needs work
fa_IR: نیاز به کار دارد

en: Never
fa_IR: هرگز

en: New tab
fa_IR: زبان جدید

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
fa_IR: هنوز هیچ نوع پست پیکربندی نشده است. روی "اضافه کردن نوع پست" کلیک کنید تا شروع کنید.

en: No shortlink
fa_IR: هیچ Shortlinkی وجود ندارد

en: Not yet submitted
fa_IR: هنوز ارسال نشده

en: Notes
fa_IR: یادداشت‌ها

en: Only selected user roles can control settings.
fa_IR: فقط نقش‌های کاربری انتخاب شده می‌توانند تنظیمات را کنترل کنند.

en: Only selected user roles can create or edit links.
fa_IR: فقط نقش‌های کاربری انتخاب شده می‌توانند لینک‌ها را ایجاد یا ویرایش کنند.

en: Only selected user roles can see analytics.
fa_IR: فقط نقش‌های کاربری انتخاب شده می‌توانند تجزیه و تحلیل‌ها را مشاهده کنند.

en: Only selected user roles can view links.
fa_IR: فقط نقش‌های کاربری انتخاب شده می‌توانند لینک‌ها را مشاهده کنند.

en: Open Auto-Links In
fa_IR: باز کردن پیوندهای خودکار در

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Parameter Forwarding
fa_IR: انتقال پارامتر

en: Pass URL parameters to the target link.
fa_IR: پارامترهای URL را به لینک هدف ارسال کنید.

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Password Protected Link
fa_IR: لینک حفاظت شده با رمز عبور

en: Password Protection
fa_IR: حفاظت با رمز عبور

en: Passwords are case sensitive.
fa_IR: رمزهای عبور حساس به حروف بزرگ و کوچک هستند.

en: Pending Review
fa_IR: در انتظار بررسی

en: Permission denied
fa_IR: دسترسی denied

en: Permission denied - you must be an administrator
fa_IR: دسترسی denied - شما باید یک مدیر باشید

en: Post Status Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده وضعیت پست

en: Post Types
fa_IR: انواع پست

en: Post not found.
fa_IR: پست پیدا نشد.

en: Post type is required
fa_IR: post type الزامی است

en: Prefix Slug
fa_IR: پیشوند اسلاگ

en: Prevent search engines from following this link.
fa_IR: از دنبال کردن این لینک توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید.

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Pro Feature
fa_IR: ویژگی Pro

en: PublishPress Shortlinks
fa_IR: لینک‌های کوتاه PublishPress

en: PublishPress Shortlinks Free
fa_IR: پیوندهای کوتاه PublishPress رایگان

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
fa_IR: پیوندهای کوتاه PublishPress رایگان

en: Published
fa_IR: منتشر شده

en: Redirection
fa_IR: هدایت

en: Redirection Method
fa_IR: روش هدایت

en: Rejected
fa_IR: رد شده

en: Remove from Admin Bar
fa_IR: حذف از نوار مدیریت

en: Request Support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Reset Month's Analytics
fa_IR: تحلیل‌های ماه را بازنشانی کنید

en: Reset Today's Analytics
fa_IR: تحلیل‌های امروز را بازنشانی کنید

en: Reset Week's Analytics
fa_IR: تحلیل‌های هفته را بازنشانی کنید

en: Reset Year's Analytics
fa_IR: تحلیل‌های سال را بازنشانی کنید

en: Revision
fa_IR: بازنگری

en: Revision Link Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده لینک نسخه

en: Revision Visibility for Visitors
fa_IR: قابلیت مشاهده نسخه برای بازدیدکنندگان

en: Revision: %s
fa_IR: بازنگری: %s

en: Revisions
fa_IR: نسخه‌ها

en: Role Management
fa_IR: مدیریت نقش

en: Same tab
fa_IR: زبان همان

en: Saved!
fa_IR: ذخیره شد!

en: Saving...
fa_IR: در حال ذخیره...

en: Scheduled
fa_IR: برنامه‌ریزی شده

en: Search Shortlinks
fa_IR: جستجوی لینک‌های کوتاه

en: Secure your shortlink.
fa_IR: لینک کوتاه خود را ایمن کنید.

en: Security
fa_IR: امنیت

en: Security check failed.
fa_IR: بررسی امنیت ناموفق بود.

en: Select a method
fa_IR: یک روش را انتخاب کنید

en: Select a post type
fa_IR: یک post type را انتخاب کنید

en: Select redirection method
fa_IR: روش هدایت را انتخاب کنید

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
fa_IR: انتخاب کنید که کدام وضعیت‌های پست هنگام بازدید از یک لینک کوتاه PublishPress قابل دسترسی هستند.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
fa_IR: تعیین کنید که لینک‌ها باید برای هر نوع پست به طور خودکار لیست شوند

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Share this with users.
fa_IR: این را با کاربران به اشتراک بگذارید.

en: Short String *
fa_IR: رشته کوتاه *

en: Short string of this URL.
fa_IR: رشته کوتاهی از این URL.

en: Shorten
fa_IR: کوتاه کردن

en: Shortlink
fa_IR: لینک کوتاه

en: Shortlink Prefix
fa_IR: پیشوند لینک کوتاه

en: Shortlink created successfully.
fa_IR: لینک کوتاه با موفقیت ایجاد شد.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
fa_IR: پیشوند لینک کوتاه برای رندر مناسب ویرایش‌های المنتور ضروری است. توصیه می‌شود آن را فعال نگه دارید.

en: Shortlink will appear here
fa_IR: لینک کوتاه در اینجا ظاهر خواهد شد

en: Shortlinks
fa_IR: لینک‌های کوتاه

en: Show Expiration Notice
fa_IR: نمایش اعلان انقضا

en: Show Shortlink in Revision Table
fa_IR: نمایش لینک کوتاه در جدول نسخه‌ها

en: Side
fa_IR: کنار

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
fa_IR: متاسفیم، شما اجازه دسترسی به تنظیمات لینک‌های کوتاه را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
fa_IR: متاسفیم، شما اجازه دسترسی به لینک‌های کوتاه را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
fa_IR: متاسفیم، شما اجازه ایجاد لینک‌های کوتاه را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
fa_IR: متاسفیم، شما اجازه ویرایش لینک‌های کوتاه را ندارید.

en: Sponsored
fa_IR: حمایت شده

en: Stats
fa_IR: آمار

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Submitted for approval
fa_IR: برای تأیید ارسال شده

en: Tablet
fa_IR: تبلت

en: Target URL *
fa_IR: URL هدف *

en: Target url not found.
fa_IR: آدرس هدف پیدا نشد.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
fa_IR: این ویژگی در PublishPress Shortlinks Pro موجود است.

en: This link has expired
fa_IR: این لینک منقضی شده است

en: This link is expired.
fa_IR: این لینک منقضی شده است.

en: This link is not active.
fa_IR: این لینک فعال نیست.

en: This link is not containing the right prefix slug.
fa_IR: این لینک شامل پیشوند صحیح نیست.

en: This links to a revision
fa_IR: این به یک بازنگری لینک می‌شود

en: This links to an external website
fa_IR: این به یک وب‌سایت خارجی لینک می‌شود

en: This links to your post
fa_IR: این به پست شما لینک می‌شود

en: This plugin can be deleted.
fa_IR: این افزونه قابل حذف است.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
fa_IR: این متن بین نام دامنه و لینک کوتاه شما اضافه خواهد شد.

en: Tiny slug could not created.
fa_IR: اسلاگ کوچک ایجاد نشد.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
fa_IR: اطلاعیه لینک‌های کوتاه TinyPress:

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
fa_IR: برای استفاده از وضعیت‌های اصلی PublishPress با Shortlinks، لطفاً نوع پست Shortlinks را در تنظیمات جریان کار وضعیت‌های PublishPress فعال کنید.

en: Today
fa_IR: امروز

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ترقية به Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
fa_IR: کاربران باید رمز عبور را وارد کنند تا به لینک هدف هدایت شوند.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
fa_IR: کاربران پس از منقضی شدن قادر به هدایت به URL هدف نخواهند بود.

en: Valid: %%s
fa_IR: معتبر: %%s

en: Validating...
fa_IR: در حال اعتبارسنجی...

en: View Knowledge Base
fa_IR: مرکز دانش را مشاهده کنید

en: Visited at %s
fa_IR: در %s بازدید شد

en: We have developed extensions for the below browsers.
fa_IR: ما افزونه‌هایی برای مرورگرهای زیر توسعه داده‌ایم.

en: When Link is First Used
fa_IR: زمانی که لینک برای اولین بار استفاده می‌شود

en: When Link is First Used or Post Created
fa_IR: زمانی که لینک برای اولین بار استفاده می‌شود یا پست ایجاد می‌شود

en: When Post is Created
fa_IR: زمانی که پست ایجاد می‌شود

en: When Post is Published
fa_IR: زمانی که پست منتشر می‌شود

en: When Revision is Created
fa_IR: زمانی که نسخه ایجاد می‌شود

en: When Revision is Created or Link is First Used
fa_IR: زمانی که نسخه ایجاد می‌شود یا لینک برای اولین بار استفاده می‌شود

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
fa_IR: هنگامی که یک لینک کوتاه منقضی می‌شود، بازدیدکنندگان به این URL ریدایرکت خواهند شد به جای اینکه یک خطا ببینند. برای نمایش پیام پیش‌فرض انقضا، خالی بگذارید.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، کلیدواژه‌های پیکربندی‌شده در تنظیمات پیوند کوتاه به‌طور خودکار در محتوای شما پیوند داده خواهند شد.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، لینک‌های کوتاه نسخه در جدول "All Shortlinks" بر اساس رفتارهایی که در زیر پیکربندی می‌کنید، ظاهر خواهند شد.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، لینک‌های کوتاه در جدول "All Links" بر اساس رفتارهایی که در زیر پیکربندی می‌کنید، ظاهر خواهند شد.

en: Where should expired shortlinks redirect?
fa_IR: لینک‌های کوتاه منقضی شده باید به کجا ریدایرکت شوند؟

en: Where should these keywords be auto-linked?
fa_IR: این کلیدواژه‌ها باید در کجا به صورت خودکار پیوند داده شوند؟

en: Who Can Control Settings
fa_IR: چه کسی می‌تواند تنظیمات را کنترل کند

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
fa_IR: چه کسی می‌تواند لینک‌های کوتاه را ایجاد/ویرایش کند

en: Who Can See Analytics
fa_IR: چه کسی می‌تواند تجزیه و تحلیل‌ها را ببیند

en: Who Can View Shortlinks
fa_IR: چه کسی می‌تواند لینک‌های کوتاه را مشاهده کند

en: You do not have permission to create shortlinks.
fa_IR: شما اجازه ایجاد لینک‌های کوتاه را ندارید.

en: You do not have permission to reset analytics.
fa_IR: شما اجازه بازنشانی آنالیزها را ندارید.

en: You will be redirected shortly.
fa_IR: به زودی به شما هدایت می‌شوید.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
fa_IR: شما از پیوندهای کوتاه PublishPress رایگان استفاده می‌کنید. نسخه Pro دارای ویژگی‌ها و پشتیبانی بیشتری است.

en: go
fa_IR: برو

en: via %s
fa_IR: از طریق %s
