PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to et-EE translation catalogue (268 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
et-EE: "%s" ei saa kasutada automaatse loetlemise jaoks

en: "%%s" is already configured
et-EE: "%s" on juba konfigureeritud

en: "%%s" is not a public post type
et-EE: "%s" ei ole avalik post type

en: "%%s" is not a registered post type
et-EE: "%s" ei ole registreeritud post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
et-EE: %1$s külastas %2$s %3$s

en: %1$s visited at %2$s
et-EE: %1$s külastas %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
et-EE: %d logikirjet on edukalt kustutatud.

en: 301 (Permanent)
et-EE: 301 (Püsiv)

en: 302 (Temporary)
et-EE: 302 (Ajutine)

en: 307 (Temporary)
et-EE: 307 (Ajutine)

en: About
et-EE: Teave

en: Access Denied
et-EE: Juurdepääs keelatud

en: Actions
et-EE: Toimingud

en: Add Post Type
et-EE: Lisa postituse tüüp

en: Add Shortlink
et-EE: Lisa lühilink

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
et-EE: Lisa eelistus oma domeeninime ja lühilinki vahele.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
et-EE: Lisa märksõnad koma või eraldi ridadega. Iga märksõna linkib sellele lühilingile.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
et-EE: Lisa postituse tüüpe ja konfigureeri, millal nende lühilinkid peaksid ilmuma "Kõik lingid" tabelis. Muudatused salvestatakse automaatselt.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
et-EE: Lisab rel="nofollow" atribuudi. Soovitatav väliste linkide ja usaldamatute allikate jaoks.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
et-EE: Lisab rel="sponsored" atribuudi. Soovitatav affiliate-linkide ja tasuliste reklaamide jaoks.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
et-EE: Pärast keelamist link ei ole aktiivne, kuid seaded jäävad alles.

en: All
et-EE: Kõik

en: All Logs
et-EE: Kõik logid

en: All Shortlinks
et-EE: Kõik lühilinkid

en: All logs have been cleared.
et-EE: Kõik logid on kustutatud.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
et-EE: Luba sisse logimata külastajatel vaadata revisjoni sisu lühilinkide kaudu.

en: Allowed Post Statuses
et-EE: Lubatud Postituse Staatused

en: Analytics
et-EE: Analüütika

en: Analytics reset successfully.
et-EE: Analüütika lähtestatud edukalt.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
et-EE: Kõik lühikese URL-i juurde lisatud parameetrid (nt ?utm_source=email) edastatakse siht-URL-ile.

en: Are you sure you want to clear all logs?
et-EE: Kas olete kindel, et soovite kõik logid kustutada?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
et-EE: Kas olete kindel, et soovite selle logikirje kustutada?

en: Are you sure you want to remove this post type?
et-EE: Kas olete kindel, et soovite selle post type'i eemaldada?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
et-EE: Kas olete kindel, et soovite selle perioodi analüüsid nullida? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Auto-Link Color
et-EE: Automaatlinkimise värv

en: Auto-Linking
et-EE: Automaatlinkimine

en: Auto-List Links
et-EE: Automaatne loetelu linkidest

en: Auto-List Shortlinks
et-EE: Auto-List Lühilinkide

en: Auto-linking
et-EE: Automaatlinkimine

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
et-EE: Märksõnade automaatne muutmine lühilingideks postituse sisus.

en: Bulk Import & Export
et-EE: Kohandatud import ja eksport

en: Bulk Management
et-EE: Massihaldus

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
et-EE: Vaikimisi blokeerib PublishPress Revisions külastajatel revisjoni eelvaateid vaatamast. Kui see on lubatud, kuvavad revisjoni lühilinkid revisjoni sisu otse sisse logimata külastajatele, selle asemel et suunata eelvaate URL-ile.

en: CSV Export
et-EE: CSV eksport

en: CSV Import
et-EE: CSV import

en: Categories
et-EE: Kategooriad

en: Category
et-EE: Kategooria

en: Choose how auto-linked keywords should open.
et-EE: Vali, kuidas automaatlinkitud märksõnad peaksid avanema.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
et-EE: Valige automaatse lingitud märksõnade värv.

en: Choose the date this link should expire.
et-EE: Vali kuupäev, millal see link peaks aeguma.

en: Choose the time this link should expire.
et-EE: Vali kellaaeg, millal see link peaks aeguma.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
et-EE: Vali, milliseid postituse staatusi saab lühilinkide kaudu juurde pääseda

en: Clear Logs
et-EE: Kustuta logid

en: Click here if you are not redirected
et-EE: Klõpsake siia, kui teid ei suunata

en: Click on your preferred one to Download the extension.
et-EE: Klõpsake oma eelistatud brauseril, et laiendust alla laadida.

en: Click to copy
et-EE: Klõpsa kopeerimiseks

en: Clicked %s times
et-EE: Klõpsatud %s korda

en: Close
et-EE: Sulge

en: Configuration saved successfully
et-EE: Konfiguratsioon salvestatud edukalt

en: Configuration unchanged (already saved)
et-EE: Konfiguratsioon muutmata (juba salvestatud)

en: Configure Post Types
et-EE: Konfigureeri Postituse Tüübid

en: Contact
et-EE: Kontakt

en: Copied
et-EE: Kopeeritud

en: Copied.
et-EE: Kopeeritud.

en: Create Shortlink
et-EE: Loo lühilink

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
et-EE: Looge kohandatud lingid oma postitustele. Need lingid on bränditavad, jälgitavad ja neil võivad olla kohandatud vaatamisõigused.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
et-EE: Loo lühilinke igal pool oma WordPressi juhtpaneelis.

en: Ctrl or Cmd + /
et-EE: Ctrl või Cmd + /

en: Custom prefix slug.
et-EE: Kohandatud eelistuse slug.

en: Default Expired Redirect URL
et-EE: Vaikimisi Aegunud Ümbersuunamise URL

en: Deferred
et-EE: Edasilükatud

en: Delete
et-EE: Kustuta

en: Desktop
et-EE: Arvuti

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
et-EE: Üksikasjalik dokumentatsioon on saadaval ka plugina veebisaidil.

en: Details
et-EE: Detailid

en: Disable
et-EE: Keela

en: Disable the shortlink instantly.
et-EE: Keela lühilink kohe.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
et-EE: Kuva lühike teade enne aegunud linkide suunamist.

en: Display a brief notice before redirecting.
et-EE: Kuva lühike teade enne suunamist.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
et-EE: Kuva lühilinki veerus, kui vaatate revisjone PublishPress Revisionsis.

en: Documentation
et-EE: Dokumentatsioon

en: Download QR Code
et-EE: Laadi alla QR-kood

en: Download the Extension
et-EE: Laadi alla laiendus

en: Draft
et-EE: Mustand

en: Edit
et-EE: Muuda

en: Edit shortlink settings
et-EE: Muuda lühilinki seadeid

en: Elementor Detected:
et-EE: Elementor tuvastatud:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
et-EE: Elementor on aktiivne. Lühilinki eesliide on automaatselt keelatud, see on vajalik Elementori revisjonide optimaalse ühilduvuse tagamiseks.

en: Enable
et-EE: Luba

en: Enable Auto-Linking
et-EE: Luba automaatlinkimine

en: Enable Expiration
et-EE: Luba aegumine

en: Enter a long URL and make a shortlink
et-EE: Sisestage pikk URL ja looge lühilink

en: Enter password to continue:
et-EE: Sisestage parool jätkamiseks:

en: Error
et-EE: Viga

en: Error: %s
et-EE: Viga: %s

en: Expiration Date
et-EE: Aegumise kuupäev

en: Expiration Time
et-EE: Aegumise kellaaeg

en: Expire automatically.
et-EE: Aegub automaatselt.

en: Expired Links
et-EE: Aegunud Lingid

en: Expired Redirect Settings
et-EE: Aegunud suunamise seaded

en: Expired Redirect URL
et-EE: Aegunud suunamise URL

en: External
et-EE: Väline

en: Failed to reset analytics.
et-EE: Analüütika lähtestamine ebaõnnestus.

en: Failed to save configuration to database
et-EE: Konfiguratsiooni salvestamine andmebaasi ebaõnnestus

en: For admin purpose only.
et-EE: Ainult admini eesmärgil.

en: From %1$s, visited at %2$s
et-EE: Kohast %1$s, külastatud %2$s

en: General
et-EE: Üldine

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
et-EE: Peida "Lühenda" nupp WordPressi administraatori tööriistaribalt.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
et-EE: Kui teile meeldib %1$s, palun jätke meile %2$s hinnang. Aitäh!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
et-EE: Kui vajate abi või teil on uus funktsioonipäring, andke meile teada.

en: Import / Export
et-EE: Import / Eksport

en: Import / Export Shortlinks
et-EE: Import / Eksport lühilinke

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
et-EE: Importige ja eksportige oma lühilinke suure hulga kaupa, kasutades CSV-faile. Migrige teistest pluginatest või hallake linke mitmetes saitides.

en: Incorrect password. Please try again.
et-EE: Vale parool. Palun proovige uuesti.

en: Internal
et-EE: Sisemine

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
et-EE: Kehtetu URL-i skeem. Lubatud on ainult http, https, ftp, ftps ja mailto.

en: Invalid URL.
et-EE: Kehtetu URL.

en: Invalid configuration format - expected array
et-EE: Kehtetu konfiguratsiooni formaat - oodati massiivi

en: Invalid nonce verification.
et-EE: Vale nonce'i kontrollimine.

en: Invalid or empty URL
et-EE: Vale või tühi URL

en: Invalid post ID or post type.
et-EE: Vale postituse ID või postituse tüüp.

en: Invalid post ID.
et-EE: Vale postituse ID.

en: Invalid revision ID.
et-EE: Kehtetu revisjoni ID.

en: Keyboard Shortcut
et-EE: Klaviatuuri otsetee

en: Keywords
et-EE: Märksõnad

en: Label *
et-EE: Silt *

en: Last 1 Month
et-EE: Viimased 1 kuu

en: Last 1 Year
et-EE: Viimased 1 aasta

en: Last 7 Days
et-EE: Viimased 7 päeva

en: Link Expired
et-EE: Link on aegunud

en: Link Title
et-EE: Linginimi

en: Link Type
et-EE: Lingitüüp

en: Log entry deleted successfully.
et-EE: Logikirje on edukalt kustutatud.

en: Logs
et-EE: Logid

en: Long URL
et-EE: Pikk URL

en: Mark links as sponsored content.
et-EE: Märgi lingid sponsoreeritud sisuna.

en: Mobile
et-EE: Mobiil

en: Must be at least 1 minute in the future.
et-EE: Peab olema vähemalt 1 minut tulevikus.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
et-EE: Kas vajate PublishPressi lühilinkide tuge?

en: Needs work
et-EE: Nõuab tööd

en: Never
et-EE: Kunagi

en: New tab
et-EE: Uues vahekaardis

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
et-EE: Postituste tüüpe pole veel konfigureeritud. Klõpsake "Lisa postituse tüüp", et alustada.

en: No shortlink
et-EE: Shortlinki pole

en: Not yet submitted
et-EE: Veel ei ole esitatud

en: Notes
et-EE: Märkmed

en: Only selected user roles can control settings.
et-EE: Ainult valitud kasutajarollid saavad seadeid juhtida.

en: Only selected user roles can create or edit links.
et-EE: Ainult valitud kasutajarollid saavad linke luua või redigeerida.

en: Only selected user roles can see analytics.
et-EE: Ainult valitud kasutajarollid saavad analüüse näha.

en: Only selected user roles can view links.
et-EE: Ainult valitud kasutajarollid saavad linke vaadata.

en: Open Auto-Links In
et-EE: Ava automaatlingid

en: Options
et-EE: Valikud

en: Parameter Forwarding
et-EE: Parameetri edastamine

en: Pass URL parameters to the target link.
et-EE: Edasta URL parameetrid sihtlinki.

en: Password
et-EE: Parool

en: Password Protected Link
et-EE: Parooliga kaitstud link

en: Password Protection
et-EE: Paroolikaitse

en: Passwords are case sensitive.
et-EE: Paroolid on suur- ja väiketähti tundlikud.

en: Pending Review
et-EE: Ootel Ülevaatus

en: Permission denied
et-EE: Luba keelatud

en: Permission denied - you must be an administrator
et-EE: Luba keelatud - peate olema administraator

en: Post Status Visibility
et-EE: Postituse Staatusi Nähtavus

en: Post not found.
et-EE: Postitust ei leitud.

en: Post type is required
et-EE: Post type on kohustuslik

en: Prefix Slug
et-EE: Eelistuse slug

en: Prevent search engines from following this link.
et-EE: Aita otsingumootoreid selle lingi jälgimisest.

en: Private
et-EE: Privaatne

en: Pro Feature
et-EE: Pro funktsioon

en: PublishPress Shortlinks
et-EE: PublishPress lühilinkid

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
et-EE: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
et-EE: Avaldatud

en: Redirection
et-EE: Suunamine

en: Redirection Method
et-EE: Suunamismeetod

en: Rejected
et-EE: Tagasi lükatud

en: Remove from Admin Bar
et-EE: Eemalda administraatori tööriistaribalt

en: Request Support
et-EE: Küsi tuge

en: Reset Month's Analytics
et-EE: Nulli kuu analüüsid

en: Reset Today's Analytics
et-EE: Nulli täna analüüsid

en: Reset Week's Analytics
et-EE: Nulli nädala analüüsid

en: Reset Year's Analytics
et-EE: Nulli aasta analüüsid

en: Revision
et-EE: Revisjon

en: Revision Link Visibility
et-EE: Muudatuste Lingi Nähtavus

en: Revision Visibility for Visitors
et-EE: Revisjoni nähtavus külastajatele

en: Revision: %s
et-EE: Muudatus: %s

en: Revisions
et-EE: Muudatused

en: Role Management
et-EE: Rollihaldus

en: Same tab
et-EE: Samas vahekaardis

en: Saved!
et-EE: Salvestatud!

en: Saving...
et-EE: Salvestamine...

en: Scheduled
et-EE: Planeeritud

en: Search Shortlinks
et-EE: Otsi lühilinke

en: Secure your shortlink.
et-EE: Kaitse oma lühilinki.

en: Security
et-EE: Turvalisus

en: Security check failed.
et-EE: Turvakontroll ebaõnnestus.

en: Select a method
et-EE: Vali meetod

en: Select a post type
et-EE: Valige post type

en: Select redirection method
et-EE: Vali suunamismeetod

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
et-EE: Vali, millised postituse staatused on ligipääsetavad PublishPress lühilinki külastades.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
et-EE: Määra, millal lingid peaksid olema automaatselt loetletud iga postituse tüübi jaoks

en: Settings
et-EE: Seaded

en: Share this with users.
et-EE: Jaga seda kasutajatega.

en: Short String *
et-EE: Lühike string *

en: Short string of this URL.
et-EE: Selle URL-i lühike string.

en: Shorten
et-EE: Lühenda

en: Shortlink Prefix
et-EE: Lühilinki eesliide

en: Shortlink created successfully.
et-EE: Lühilink loodud edukalt.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
et-EE: Elementori revisjonide õige renderdamise jaoks on vajalik lühilinki eesliide. Soovitav on see sisse lülitada.

en: Shortlink will appear here
et-EE: Lühilink ilmub siia

en: Shortlinks
et-EE: Shortlinkid

en: Show Expiration Notice
et-EE: Kuva aegumise teade

en: Show Shortlink in Revision Table
et-EE: Kuva lühilink revisjoni tabelis

en: Side
et-EE: Külg

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
et-EE: Kahjuks ei ole teil lühilinkide seadetesse juurdepääsu.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
et-EE: Kahjuks ei ole teil lühilinkidele juurdepääsu.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
et-EE: Kahjuks ei ole teil lühilinkide loomise õigust.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
et-EE: Kahjuks ei ole teil lühilinkide redigeerimise õigust.

en: Sponsored
et-EE: Sponsoreeritud

en: Stats
et-EE: Statistika

en: Status
et-EE: Olek

en: Submit
et-EE: Esita

en: Submitted for approval
et-EE: Esitatud heakskiitmiseks

en: Tablet
et-EE: Tablett

en: Target URL *
et-EE: Siht-URL *

en: Target url not found.
et-EE: Siht-URL-i ei leitud.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
et-EE: See funktsioon on saadaval PublishPress Shortlinks Pro-s.

en: This link has expired
et-EE: See link on aegunud

en: This link is expired.
et-EE: See link on aegunud.

en: This link is not active.
et-EE: See link ei ole aktiivne.

en: This link is not containing the right prefix slug.
et-EE: See link ei sisalda õiget eesliidet.

en: This links to a revision
et-EE: See link viib revisjoni juurde

en: This links to an external website
et-EE: See link viib välisele veebisaidile

en: This links to your post
et-EE: See link viib sinu postituseni

en: This plugin can be deleted.
et-EE: Seda plugina saab kustutada.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
et-EE: See tekst lisatakse teie domeeninime ja lühilinki vahele.

en: Tiny slug could not created.
et-EE: Tiny slug ei saanud loodud.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
et-EE: TinyPress lühilinkide teade:

en: Title
et-EE: Pealkiri

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
et-EE: Kasutamiseks põhivälja PublishPress staatustega koos Shortlinkidega, palun lubage Shortlinkide postitüübi kasutamine PublishPressi staatuste töövoo seadetes.

en: Today
et-EE: Täna

en: Upgrade to Pro
et-EE: Uuenda Pro versiooniks

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
et-EE: Kasutajad peavad sihtlinki suunamiseks sisestama parooli.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
et-EE: Kasutajad ei saa siht-URL-ile suunata, kui see on aegunud.

en: Valid: %%s
et-EE: Kehtiv: %s

en: Validating...
et-EE: Kontrollimine...

en: View Knowledge Base
et-EE: Vaata teadmusbaasi

en: Visited at %s
et-EE: Külastatud %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
et-EE: Oleme välja töötanud laiendused allpool loetletud brauseritele.

en: When Link is First Used
et-EE: Kui link on esmakordselt kasutatud

en: When Link is First Used or Post Created
et-EE: Kui link on esmakordselt kasutatud või postitus on loodud

en: When Post is Created
et-EE: Kui postitus on loodud

en: When Post is Published
et-EE: Kui postitus on avaldatud

en: When Revision is Created
et-EE: Kui revisjon on loodud

en: When Revision is Created or Link is First Used
et-EE: Kui revisjon on loodud või link on esmakordselt kasutatud

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
et-EE: Kui lühilink aegub, suunatakse külastajad sellele URL-ile, selle asemel et näha viga. Jäta tühi, et näidata vaikimisi aegumise sõnumit.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
et-EE: Kui lubatud, linkitakse lühilingi seadetes konfigureeritud märksõnad automaatselt sinu sisus.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
et-EE: Kui lubatud, kuvatakse muudatuste lühilinkid "Kõik Lühilinkid" tabelis vastavalt allpool konfigureeritud käitumisele.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
et-EE: Kui lubatud, kuvatakse lühilinkid "Kõik lingid" tabelis vastavalt allpool konfigureeritud käitumisele.

en: Where should expired shortlinks redirect?
et-EE: Kuhu peaksid aegunud lühilinkid ümber suunama?

en: Where should these keywords be auto-linked?
et-EE: Kus peaks need märksõnad automaatselt linkima?

en: Who Can Control Settings
et-EE: Kes saab seadeid juhtida

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
et-EE: Kes saab lühilinke luua/redigeerida

en: Who Can See Analytics
et-EE: Kes saab analüüse näha

en: Who Can View Shortlinks
et-EE: Kes saab lühilinke vaadata

en: You do not have permission to create shortlinks.
et-EE: Sul ei ole luba lühilinkide loomiseks.

en: You do not have permission to reset analytics.
et-EE: Sul ei ole luba analüütikat lähtestada.

en: You will be redirected shortly.
et-EE: Teid suunatakse varsti.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
et-EE: Kasutate PublishPress Shortlinks Free. Pro versioonil on rohkem funktsioone ja tuge.

en: go
et-EE: mine
