PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to cs_CZ translation catalogue (267 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
cs_CZ: "%%s" nemůže být použit pro automatické zařazení

en: "%%s" is already configured
cs_CZ: "%%s" je již nakonfigurován

en: "%%s" is not a public post type
cs_CZ: "%%s" není veřejný post type

en: "%%s" is not a registered post type
cs_CZ: "%%s" není registrovaný post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
cs_CZ: %1$s z %2$s navštívil dne %3$s

en: %1$s visited at %2$s
cs_CZ: %1$s navštívil(a) dne %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
cs_CZ: %d záznamy byly úspěšně smazány.

en: 301 (Permanent)
cs_CZ: 301 (Trvalé)

en: 302 (Temporary)
cs_CZ: 302 (Dočasné)

en: 307 (Temporary)
cs_CZ: 307 (Dočasné)

en: About
cs_CZ: O nás

en: Access Denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Add Post Type
cs_CZ: Přidat post typ

en: Add Shortlink
cs_CZ: Přidat zkrácený odkaz

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
cs_CZ: Přidejte předponu mezi název domény a zkrácený odkaz.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
cs_CZ: Přidejte klíčová slova oddělená čárkami nebo na samostatných řádcích. Každé klíčové slovo se propojí s tímto krátkým odkazem.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
cs_CZ: Přidat typy příspěvků a nakonfigurovat, kdy by se měly jejich zkrácené odkazy zobrazit v tabulce "Všechny odkazy". Změny se ukládají automaticky.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
cs_CZ: Přidává atribut rel="nofollow". Doporučeno pro externí odkazy a nedůvěryhodné zdroje.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
cs_CZ: Přidává atribut rel="sponsored". Doporučeno pro affiliate odkazy a placené propagace.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
cs_CZ: Po deaktivaci nebude odkaz aktivní, ale nastavení budou zachována.

en: All
cs_CZ: Vše

en: All Logs
cs_CZ: Všechny protokoly

en: All Shortlinks
cs_CZ: Všechny zkrácené odkazy

en: All logs have been cleared.
cs_CZ: Všechny záznamy byly vymazány.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
cs_CZ: Povolit odhlášeným návštěvníkům zobrazit obsah revision prostřednictvím krátkých odkazů.

en: Allowed Post Statuses
cs_CZ: Povolené stavy příspěvků

en: Analytics
cs_CZ: Analytika

en: Analytics reset successfully.
cs_CZ: Analytika byla úspěšně resetována.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
cs_CZ: Jakékoli parametry přidané k zkrácené URL (např. ?utm_source=email) budou předány cílové URL.

en: Are you sure you want to clear all logs?
cs_CZ: Opravdu chcete vymazat všechny protokoly?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento záznam?

en: Are you sure you want to remove this post type?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit tento post type?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
cs_CZ: Opravdu chcete resetovat analytiku za toto období? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Auto-Link Color
cs_CZ: Barva automatického odkazu

en: Auto-Linking
cs_CZ: Automatické propojení

en: Auto-List Links
cs_CZ: Automaticky seznam odkazů

en: Auto-List Shortlinks
cs_CZ: Automatické seznamování zkrácených odkazů

en: Auto-linking
cs_CZ: Automatické propojení

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
cs_CZ: Automaticky překládat klíčová slova na krátké odkazy v obsahu příspěvku.

en: Bulk Import & Export
cs_CZ: Hromadný import a export

en: Bulk Management
cs_CZ: Hromadná správa

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení PublishPress Revisions blokuje návštěvníkům zobrazení náhledů revision. Po povolení se krátké odkazy na revision zobrazí obsah revision přímo pro odhlášené návštěvníky namísto přesměrování na URL náhledu.

en: CSV Export
cs_CZ: CSV export

en: CSV Import
cs_CZ: CSV import

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Choose how auto-linked keywords should open.
cs_CZ: Vyberte, jak by se měly otevírat automaticky propojená klíčová slova.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
cs_CZ: Vyberte barvu pro automaticky propojená klíčová slova.

en: Choose the date this link should expire.
cs_CZ: Vyberte datum, kdy by měl tento odkaz vypršet.

en: Choose the time this link should expire.
cs_CZ: Vyberte čas, kdy by měl tento odkaz vypršet.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
cs_CZ: Vyberte, které stavy příspěvků mohou být přístupné prostřednictvím zkrácených odkazů

en: Clear Logs
cs_CZ: Vymazat protokoly

en: Click here if you are not redirected
cs_CZ: Klikněte sem, pokud nejste přesměrováni

en: Click on your preferred one to Download the extension.
cs_CZ: Klikněte na váš preferovaný prohlížeč pro stažení rozšíření.

en: Click to copy
cs_CZ: Klikněte pro zkopírování

en: Clicked %s times
cs_CZ: Kliknuto %s krát

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Configuration saved successfully
cs_CZ: Konfigurace byla úspěšně uložena

en: Configuration unchanged (already saved)
cs_CZ: Konfigurace nezměněna (již uloženo)

en: Configure Post Types
cs_CZ: Konfigurovat typy příspěvků

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Copied
cs_CZ: Zkopírováno

en: Copied.
cs_CZ: Zkopírováno.

en: Create Shortlink
cs_CZ: Vytvořit krátký odkaz

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
cs_CZ: Vytvořte vlastní odkazy pro vaše příspěvky. Tyto odkazy jsou značkovatelné, sledovatelné a mohou mít vlastní oprávnění pro zobrazení.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
cs_CZ: Vytvářejte zkrácené odkazy odkudkoli uvnitř vašeho WordPress dashboardu.

en: Ctrl or Cmd + /
cs_CZ: Ctrl nebo Cmd + /

en: Custom prefix slug.
cs_CZ: Vlastní předpona slug.

en: Default Expired Redirect URL
cs_CZ: Výchozí URL pro přesměrování po vypršení platnosti

en: Deferred
cs_CZ: Odloženo

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
cs_CZ: Podrobná dokumentace je také k dispozici na webu pluginu.

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Disable
cs_CZ: Deaktivovat

en: Disable the shortlink instantly.
cs_CZ: Okamžitě deaktivovat zkrácený odkaz.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
cs_CZ: Zobrazit krátké oznámení před přesměrováním vypršených odkazů.

en: Display a brief notice before redirecting.
cs_CZ: Zobrazit krátké oznámení před přesměrováním.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
cs_CZ: Zobrazit sloupec krátkých odkazů při prohlížení revision v PublishPress Revisions.

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Download QR Code
cs_CZ: Stáhnout QR kód

en: Download the Extension
cs_CZ: Stáhnout rozšíření

en: Draft
cs_CZ: Návrh

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit shortlink settings
cs_CZ: Upravit nastavení krátkého odkazu

en: Elementor Detected:
cs_CZ: Zjištěno Elementor:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
cs_CZ: Elementor je aktivní. Prefix pro zkrácené odkazy byl automaticky zakázán, je vyžadován pro optimální kompatibilitu s revizemi Elementoru.

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable Auto-Linking
cs_CZ: Povolit automatické propojení

en: Enable Expiration
cs_CZ: Povolit vypršení platnosti

en: Enter a long URL and make a shortlink
cs_CZ: Zadejte dlouhou URL a vytvořte krátký odkaz

en: Enter password to continue:
cs_CZ: Zadejte heslo pro pokračování:

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error: %s
cs_CZ: Chyba: %s

en: Expiration Date
cs_CZ: Datum vypršení platnosti

en: Expiration Time
cs_CZ: Čas vypršení platnosti

en: Expire automatically.
cs_CZ: Automaticky vyprší.

en: Expired Links
cs_CZ: Vypršené odkazy

en: Expired Redirect Settings
cs_CZ: Nastavení vypršeného přesměrování

en: Expired Redirect URL
cs_CZ: URL vypršeného přesměrování

en: External
cs_CZ: Externí

en: Failed to reset analytics.
cs_CZ: Nepodařilo se resetovat analytiku.

en: Failed to save configuration to database
cs_CZ: Nepodařilo se uložit konfiguraci do databáze

en: For admin purpose only.
cs_CZ: Pouze pro administrativní účely.

en: From %1$s, visited at %2$s
cs_CZ: Z %1$s, navštívil(a) dne %2$s

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
cs_CZ: Skrýt tlačítko "Zkrátit" z administračního panelu WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
cs_CZ: Pokud se vám líbí %1$s, prosím, zanechte nám %2$s hodnocení. Děkujeme!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
cs_CZ: Pokud potřebujete pomoc nebo máte nový požadavek na funkci, dejte nám vědět.

en: Import / Export Shortlinks
cs_CZ: Import / Export zkratek

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
cs_CZ: Importujte a exportujte své zkratky hromadně pomocí CSV souborů. Migrujte z jiných pluginů nebo spravujte odkazy napříč více weby.

en: Incorrect password. Please try again.
cs_CZ: Nesprávné heslo. Zkuste to prosím znovu.

en: Internal
cs_CZ: Interní

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
cs_CZ: Neplatné schéma URL. Povolené jsou pouze http, https, ftp, ftps a mailto.

en: Invalid URL.
cs_CZ: Neplatná URL.

en: Invalid configuration format - expected array
cs_CZ: Neplatný formát konfigurace - očekáváno pole

en: Invalid nonce verification.
cs_CZ: Ověření nonce je neplatné.

en: Invalid or empty URL
cs_CZ: Neplatná nebo prázdná URL

en: Invalid post ID or post type.
cs_CZ: Neplatné ID příspěvku nebo typ příspěvku.

en: Invalid post ID.
cs_CZ: Neplatné ID příspěvku.

en: Invalid revision ID.
cs_CZ: Neplatné ID revize.

en: Keyboard Shortcut
cs_CZ: Klávesová zkratka

en: Keywords
cs_CZ: Klíčová slova

en: Label *
cs_CZ: Štítek *

en: Last 1 Month
cs_CZ: Poslední 1 měsíc

en: Last 1 Year
cs_CZ: Poslední 1 rok

en: Last 7 Days
cs_CZ: Posledních 7 dní

en: Link - %s
cs_CZ: Odkaz - %s

en: Link Expired
cs_CZ: Odkaz vypršel

en: Link Title
cs_CZ: Název odkazu

en: Link Type
cs_CZ: Typ odkazu

en: Log entry deleted successfully.
cs_CZ: Záznam byl úspěšně smazán.

en: Logs
cs_CZ: Protokoly

en: Long URL
cs_CZ: Dlouhá URL

en: Mark links as sponsored content.
cs_CZ: Označit odkazy jako sponzorovaný obsah.

en: Mobile
cs_CZ: Mobil

en: Must be at least 1 minute in the future.
cs_CZ: Musí být alespoň 1 minuta do budoucnosti.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
cs_CZ: Potřebujete podporu pro PublishPress Shortlinks?

en: Needs work
cs_CZ: Potřebuje úpravy

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: New tab
cs_CZ: Nová karta

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
cs_CZ: Žádné post typy zatím nejsou nakonfigurovány. Klikněte na "Přidat post typ" pro zahájení.

en: No shortlink
cs_CZ: Žádný shortlink

en: Not yet submitted
cs_CZ: Ještě nebylo odesláno

en: Notes
cs_CZ: Poznámky

en: Only selected user roles can control settings.
cs_CZ: Pouze vybrané uživatelské role mohou ovládat nastavení.

en: Only selected user roles can create or edit links.
cs_CZ: Pouze vybrané uživatelské role mohou vytvářet nebo upravovat odkazy.

en: Only selected user roles can see analytics.
cs_CZ: Pouze vybrané uživatelské role mohou vidět analytiku.

en: Only selected user roles can view links.
cs_CZ: Pouze vybrané uživatelské role mohou zobrazit odkazy.

en: Open Auto-Links In
cs_CZ: Otevřít automatické odkazy v

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Parameter Forwarding
cs_CZ: Předávání parametrů

en: Pass URL parameters to the target link.
cs_CZ: Předat URL parametry cílovému odkazu.

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password Protected Link
cs_CZ: Odkaz chráněný heslem

en: Password Protection
cs_CZ: Ochrana heslem

en: Passwords are case sensitive.
cs_CZ: Hesla jsou citlivá na velikost písmen.

en: Pending Review
cs_CZ: Čeká na revizi

en: Permission denied
cs_CZ: Odmítnuto

en: Permission denied - you must be an administrator
cs_CZ: Odmítnuto - musíte být administrátor

en: Post Status Visibility
cs_CZ: Viditelnost stavu příspěvku

en: Post not found.
cs_CZ: Příspěvek nebyl nalezen.

en: Post type is required
cs_CZ: Post type je vyžadován

en: Prefix Slug
cs_CZ: Předpona Slug

en: Prevent search engines from following this link.
cs_CZ: Zabránit vyhledávačům v následování tohoto odkazu.

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Pro Feature
cs_CZ: Pro funkce

en: PublishPress Shortlinks
cs_CZ: Zkrácené odkazy PublishPress

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
cs_CZ: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
cs_CZ: Publikováno

en: Redirection
cs_CZ: Přesměrování

en: Redirection Method
cs_CZ: Metoda přesměrování

en: Rejected
cs_CZ: Zamítnuto

en: Remove from Admin Bar
cs_CZ: Odebrat z administračního panelu

en: Request Support
cs_CZ: Požádat o podporu

en: Reset Month's Analytics
cs_CZ: Resetovat měsíční analytiku

en: Reset Today's Analytics
cs_CZ: Resetovat dnešní analytiku

en: Reset Week's Analytics
cs_CZ: Resetovat týdenní analytiku

en: Reset Year's Analytics
cs_CZ: Resetovat roční analytiku

en: Revision
cs_CZ: Revidováno

en: Revision Link Visibility
cs_CZ: Viditelnost odkazu revize

en: Revision Visibility for Visitors
cs_CZ: Viditelnost revision pro návštěvníky

en: Revision: %s
cs_CZ: Revize: %s

en: Revisions
cs_CZ: Revidace

en: Role Management
cs_CZ: Správa rolí

en: Same tab
cs_CZ: Stejná karta

en: Saved!
cs_CZ: Uloženo!

en: Saving...
cs_CZ: Ukládání...

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánováno

en: Search Shortlinks
cs_CZ: Hledat zkrácené odkazy

en: Secure your shortlink.
cs_CZ: Zabezpečte svůj zkrácený odkaz.

en: Security
cs_CZ: Bezpečnost

en: Security check failed.
cs_CZ: Kontrola zabezpečení selhala.

en: Select a method
cs_CZ: Vyberte metodu

en: Select a post type
cs_CZ: Vyberte post type

en: Select redirection method
cs_CZ: Vyberte metodu přesměrování

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
cs_CZ: Vyberte, které stavy příspěvků jsou přístupné při návštěvě zkráceného odkazu PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
cs_CZ: Nastavit, kdy by měly být odkazy automaticky seznamovány pro každý typ příspěvku

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Share this with users.
cs_CZ: Sdílejte to s uživateli.

en: Short String *
cs_CZ: Krátký řetězec *

en: Short string of this URL.
cs_CZ: Krátký řetězec této URL.

en: Shorten
cs_CZ: Zkrátit

en: Shortlink Prefix
cs_CZ: Prefix pro zkrácené odkazy

en: Shortlink created successfully.
cs_CZ: Krátký odkaz byl úspěšně vytvořen.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
cs_CZ: Prefix pro zkrácené odkazy je vyžadován pro správné zobrazení revizí Elementoru. Je doporučeno ho mít povolený.

en: Shortlink will appear here
cs_CZ: Krátký odkaz se zde objeví

en: Shortlinks
cs_CZ: Shortlinky

en: Show Expiration Notice
cs_CZ: Zobrazit oznámení o vypršení platnosti

en: Show Shortlink in Revision Table
cs_CZ: Zobrazit krátký odkaz v tabulce revision

en: Side
cs_CZ: Strana

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte povolení přistupovat k nastavením zkrácených odkazů.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte povolení přistupovat k zkráceným odkazům.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte povolení vytvářet zkrácené odkazy.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte povolení upravovat zkrácené odkazy.

en: Sponsored
cs_CZ: Sponzorované

en: Stats
cs_CZ: Statistiky

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Submitted for approval
cs_CZ: Odesláno k schválení

en: Target URL *
cs_CZ: Cílová URL *

en: Target url not found.
cs_CZ: Cílová URL nebyla nalezena.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
cs_CZ: Tato funkce je k dispozici v PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
cs_CZ: Tento odkaz vypršel

en: This link is expired.
cs_CZ: Tento odkaz je neplatný.

en: This link is not active.
cs_CZ: Tento odkaz není aktivní.

en: This link is not containing the right prefix slug.
cs_CZ: Tento odkaz neobsahuje správný prefix.

en: This links to a revision
cs_CZ: Tento odkaz vede na revizi

en: This links to an external website
cs_CZ: Tento odkaz vede na externí webovou stránku

en: This links to your post
cs_CZ: Tento odkaz vede na váš příspěvek

en: This plugin can be deleted.
cs_CZ: Tento plugin lze smazat.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
cs_CZ: Tento text bude přidán mezi váš název domény a zkrácený odkaz.

en: Tiny slug could not created.
cs_CZ: Malý slug se nepodařilo vytvořit.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
cs_CZ: Upozornění na zkrácené odkazy TinyPress:

en: Title
cs_CZ: Název

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
cs_CZ: Chcete-li používat základní stavy PublishPress se zkrácenými odkazy, povolte prosím typ příspěvku zkrácených odkazů v nastavení pracovního postupu stavů PublishPress.

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Přejít na Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
cs_CZ: Uživatelé musí zadat heslo, aby se mohli přesměrovat na cílový odkaz.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
cs_CZ: Uživatelé se nebudou moci přesměrovat na cílovou URL, jakmile vyprší platnost.

en: Valid: %%s
cs_CZ: Platný: %%s

en: Validating...
cs_CZ: Ověřování...

en: View Knowledge Base
cs_CZ: Zobrazit znalostní bázi

en: Visited at %s
cs_CZ: Navštíveno dne %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
cs_CZ: Vyvinuli jsme rozšíření pro níže uvedené prohlížeče.

en: When Link is First Used
cs_CZ: Když je odkaz poprvé použit

en: When Link is First Used or Post Created
cs_CZ: Když je odkaz poprvé použit nebo příspěvek vytvořen

en: When Post is Created
cs_CZ: Když je příspěvek vytvořen

en: When Post is Published
cs_CZ: Když je příspěvek publikován

en: When Revision is Created
cs_CZ: Když je revision vytvořena

en: When Revision is Created or Link is First Used
cs_CZ: Když je revision vytvořena nebo odkaz je poprvé použit

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
cs_CZ: Když zkrácený odkaz vyprší, návštěvníci budou přesměrováni na tuto URL místo toho, aby viděli chybu. Nechte prázdné, aby se zobrazila výchozí zpráva o vypršení platnosti.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
cs_CZ: Po povolení budou klíčová slova nakonfigurovaná v nastavení krátkého odkazu automaticky propojena ve vašem obsahu.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
cs_CZ: Když je povoleno, zkrácené odkazy revizí se zobrazí v tabulce "Všechny zkrácené odkazy" na základě chování, které nakonfigurujete níže.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
cs_CZ: Když je povoleno, zkrácené odkazy se zobrazí v tabulce "Všechny odkazy" na základě chování, které nakonfigurujete níže.

en: Where should expired shortlinks redirect?
cs_CZ: Kam by měly vypršené zkrácené odkazy přesměrovat?

en: Where should these keywords be auto-linked?
cs_CZ: Kde by měla být tato klíčová slova automaticky propojena?

en: Who Can Control Settings
cs_CZ: Kdo může ovládat nastavení

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
cs_CZ: Kdo může vytvářet/upravovat zkrácené odkazy

en: Who Can See Analytics
cs_CZ: Kdo může vidět analytiku

en: Who Can View Shortlinks
cs_CZ: Kdo může zobrazit zkrácené odkazy

en: You do not have permission to create shortlinks.
cs_CZ: Nemáte oprávnění vytvářet krátké odkazy.

en: You do not have permission to reset analytics.
cs_CZ: Nemáte oprávnění resetovat analytiku.

en: You will be redirected shortly.
cs_CZ: Za chvíli budete přesměrováni.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
cs_CZ: Používáte PublishPress Shortlinks Free. Pro verze má více funkcí a podporu.

en: go
cs_CZ: jít

en: via %s
cs_CZ: přes %s
