ATOM - en to nl translation catalogue (505 entries)

en: %1$s (%2$s posts)
nl: %1$s (%2$s berichten)

en: %1$s (%2$s topics)
nl: %1$s (%2$s onderwerpen)

en: %1$s Provide a %2$s attribute
nl: %1$s Geef een %2$s attribuut

en: %1$s by %2$s
nl: %1$s door %2$s

en: %1$s queries in %2$s seconds
nl: %1$s queries in %2$s seconden

en: %1$s written by %2$s (%3$s)
nl: %1$s geschreven door %2$s (%3$s)

en: %s &raquo; Advanced Settings
nl: %s &raquo; Geavanceerde instellingen

en: %s &raquo; Content Options
nl: %s &raquo; Opties inhoud

en: %s &raquo; Design Tweaks
nl: %s &raquo; Ontwerp Tweaks

en: %s &raquo; Manage Advertisments
nl: %s &raquo; Advertenties beheren

en: %s &raquo; User CSS code
nl: %s &raquo; Gebruikers CSS code

en: %s &raquo; Welcome!
nl: %s &raquo; Welkom!

en: %s Error while evaluating your code
nl: %s Fout tijdens het evalueren van uw code

en: %s comments
nl: %s reacties

en: %s day ago | %s days ago
nl[0]: %s dag geleden
nl[1]: %s dagen geleden

en: %s followers
nl: %s volgers

en: %s hasn't written any posts yet
nl: %s heeft momenteel nog geen post geschreven

en: %s hour ago | %s hours ago
nl[0]: %s uur geleden
nl[1]: %s uren geleden

en: %s minute ago | %s minutes ago
nl[0]: %s minuut geleden
nl[1]: %s minuten geleden

en: %s month ago | %s months ago
nl[0]: %s maand geleden
nl[1]: %s maanden geleden

en: %s out of 10
nl: %s van de 10

en: %s posts
nl: %s berichten

en: %s second ago | %s seconds ago
nl[0]: %s second geleden
nl[1]: %s seconden geleden

en: %s settings
nl: %s instellingen

en: %s that I mark as featured
nl: %s dat ik merk als aanbevolen

en: %s user name:
nl: %s gebruikersnaam:

en: %s week ago | %s weeks ago
nl[0]: %s week geleden
nl[1]: %s weken geleden

en: %s year ago | %s years ago
nl[0]: %s jaar geleden
nl[1]: %s jaren geleden

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: (A password will be emailed to you)
nl: (Een wachtwoord zal naar u worden gemaild)

en: (Leave blank to disable)
nl: (Laat leeg om uit te schakelen)

en: (old user functions)
nl: (Oude gebruiker functies)

en: -- All categories --
nl: -- Alle categories --

en: -- None --
nl: -- Geen --

en: 0 = All levels
nl: 0 = Alle niveaus

en: 2 minutes
nl: 2 minuten

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 60 seconds
nl: 60 seconden

en: 90 seconds
nl: 90 seconden

en: <strong>Important:</strong> %1$s sized thumbnails have to be created if you just added this widget, or if you're changing the thumbnail size. Read more about thumbnail sizes %2$s
nl: <strong> Belangrijk: </ strong> %1$s middelgrote thumbnails moeten worden aangemaakt als u net deze widget hebt toegevoegd , of als je het thumbnail formaat hebt aangepast. Lees meer over thumbnail maten %2$s

en: <strong>Note that this is done asynchronously whenever a thumbnail needs to be updated, and requires large amounts of server CPU.</strong> You should only check this if you're on dedicated hosting or if your blog has a small number of posts. If this is not the case, use the %s plugin to process all missing thumbnail sizes in a single pass
nl: <strong> Merk op dat dit gebeurt asynchroon wanneer een thumbnail moet worden geactualiseerd, en vereist grote hoeveelheden van de server CPU. </strong> Je moet alleen controleren of je op een dedicated hosting bent of indien uw blog een klein aantal berichten heeft. Als dit niet het geval is, gebruik de % s plugin om alle ontbrekende afmetingen van een thumbnail te bewerken in een enkele doorgang.

en: A calendar of your site's posts
nl: Een kalender van de berichten van uw site

en: A list of authors from your blog
nl: Een lijst van auteurs van uw blog

en: A list of terms (categories, tags...)
nl: Een lijst van termen (categorieën, labels, ...)

en: A password was e-mailed to %s
nl: Een wachtwoord is per e-mail naar %s

en: About %1$s (%2$s)
nl: Ongeveer %1$s (%2$s)

en: About the Author
nl: Over de auteur

en: Above Footer
nl: Boven de Voettekst

en: Absolute (Use Time/Date settings)
nl: Absolute (Gebruik Tijd / Datum-instellingen)

en: Active only if at least one of its widgets is visible to the current user.
nl: Alleen actief als ten minste een van de widgets zichtbaar is voor de huidige gebruiker.

en: Active only if at least one of its widgets is visible to the current user. You can add between 1 and 6 widgets here (3 or 4 are optimal). They will adjust their size based on the widget count.
nl: Alleen actief als ten minste een van de widgets zichtbaar is voor de huidige gebruiker. U kunt tussen 1 en 6 widgets gebruiken (3 of 4 zijn optimaal). Ze zullen hun afmeting aanpassen gebaseerd op het aantal widgets.

en: Ad Blocks
nl: Blokken invoegen

en: Ad HTML code
nl: HTML code toevoegen

en: Add %s to Links
nl: %s toevoegen aan Linken

en: Add Tabs
nl: Tabbladen toevoegen

en: Add or modify theme styles
nl: Toevoegen of wijzigen thema stijlen

en: Advanced
nl: Geavanceerde

en: After post #
nl: Na bericht #

en: All Other Pages
nl: Alle Andere Paginas

en: All Pages
nl: Alle paginas

en: All URLs must have absolute paths. Use the %1$s keyword to get the theme URL (%2$s).
nl: Alle URL's moeten absolute paden hebben. Gebruik het %1$s zoekwoord om het thema URL (%2$s) te krijgen.

en: Almost valid CSS :)
nl: Bijna geldige CSS :)

en: Arbitrary Widgets
nl: Willekeurige Widgets

en: Arbitrary text, HTML or shortcodes
nl: Willekeurige tekst, HTML of korte codes

en: Arbitrary text, HTML, shortcodes or PHP code
nl: Willekeurige tekst, HTML, korte codes of PHP-code

en: Archive for %s
nl: Archief voor %s

en: Archive for week %1$s of %2$s
nl: Archief voor week %1$s van %2$s

en: Archive for year %s
nl: Archief voor het jaar %s

en: Archives
nl: Archieven

en: Archives (Categories, Tags etc)
nl: Archieven (Categorieën, Labels enz)

en: Archives of your site's posts
nl: Archieven van berichten op uw site

en: Asides
nl: Terzijdes

en: Asides category %s
nl: Terzijdes categorie %s

en: Author
nl: Auteur

en: Author Archives
nl: Auteur Archieven

en: Author names only
nl: Namen Auteurs alleen

en: Authors
nl: Auteurs

en: Auto generate meta descriptions
nl: Automatisch metabeschrijvingen genereren

en: Automatically add paragraphs
nl: Automatisch paragraven toevoegen

en: Automatically create missing thumbnail sizes
nl: Automatisch ontbrekende thumbnail maten

en: Avatar Size:
nl: Avatar Grootte:

en: Avatars only
nl: Avatars alleen

en: Back
nl: Terug

en: Before Main Content
nl: Voor hoofd-inhoud

en: Below Header
nl: Onder de Header

en: Blog Archives
nl: Blog Archieven

en: Blog Home (Posts)
nl: Blog Home (Berichten)

en: Blog Home Page
nl: Blog Home Pagina

en: Both Avatars and Text
nl: Zowel Avatars en tekst

en: Both comments and pings are currently closed.
nl: Opmerkingen en pings zijn momenteel gesloten.

en: Bounce
nl: Stuiteren

en: Calendar
nl: Kalender

en: Cancel Reply
nl: Annuleer uw reactie

en: Category
nl: Categorie

en: Category Archives
nl: Categories Archieven

en: Change &raquo;
nl: Wijzig &raquo;

en: Change Image
nl: Wijzig afbeelding

en: Change every %s seconds
nl: Wijzig elke %s seconden

en: Check %s to see existing theme classes and properties, which you can redefine here.
nl: Check %s om bestaand thema klassen en eigenschappen te bekijken, die je hier kunt herdefiniëren.

en: Check to remove %s settings from the database after theme switch
nl: Controleer om %s instellingen te verwijderen uit de database na het thema schakelaar

en: Checking...
nl: Controleren ...

en: Children of the active page
nl: Kinderen van de actieve pagina

en: Circular
nl: Circulair

en: Column Sizes
nl: Kolom afmetingen

en: Comment Feed for this Post
nl: Reactiefeed van dit bericht

en: Comment Page %s
nl: Reactie Pagina %s

en: Comment count (Popular posts)
nl: Tellen reacties (Populaire berichten)

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments (%s)
nl: Reacties (%s)

en: Comments Link
nl: Reacties Link

en: Comments are closed
nl: Reacties zijn gesloten

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Options
nl: Opties Inhoud

en: Content Source
nl: Bron inhoud

en: Content has max %s <em>words</em>
nl: De inhoud is max %s <em>woorden</em>

en: Content has max %s word(s)
nl: Inhoud is max %s woord(en)

en: Core (Framework) Version:
nl: Core (Framework) Versie:

en: Could not retrieve tweets. Possible reasons:
nl: Tweets kunnen niet worden opgehaald. Mogelijke redenen:

en: Country Flags in Comments
nl: Landvlaggen in Reacties

en: Cover
nl: Verbergen

en: Covers only
nl: Alleen covers

en: Create Tabs for:
nl: Maak tabbladen voor:

en: Current background image
nl: Huidig afbeelding achtergrond

en: Current favicon
nl: Huidig favicon

en: Current logo image
nl: Huidig logo afbeelding

en: Curtain X
nl: Gordijn X

en: Curtain Y
nl: Gordijn Y

en: Custom Field Value (Meta)
nl: Aangepast veld Waarde (Meta)

en: Custom Functions
nl: Aangepaste functies

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Darn it! There aren't any posts within this date :(
nl: Verdorie! Er zijn geen berichten binnen deze datum: (

en: Dashboard
nl: Dashbord

en: Date (Recent posts)
nl: Datum (Recente berichten)

en: Date, created
nl: Datum, gemaakt

en: Date, modified
nl: Datum, gewijzigd

en: Date-based Archives
nl: Datum-gebaseerde Archieven

en: Date/Time
nl: Datum/Tijd

en: Default
nl: Standaard

en: Depth:
nl: Diepte:

en: Description
nl: Beschrijving

en: Design
nl: Ontwerp

en: Detailed Info
nl: Gedetailleerde info

en: Detailed Info &amp; Avatars
nl: Gedetailleerde Info &amp; Avatars

en: Detailed Info &amp; Thumbnails
nl: Gedetailleerde Info &amp; Thumbnails

en: Disable this if you're using a SEO plugin!
nl: Dit uitzetten als u een SEO plugin gebruikt!

en: Display
nl: Vertoon

en: Display Link Description
nl: Vertoon Link Beschrijving

en: Display Link Image
nl: Vertoon Link Afbeelding

en: Display Link Rating
nl: Vertoon rang link

en: Display mode:
nl: Vertoon Mode:

en: Display:
nl: Vertoon:

en: Don't display ads to registered users (this includes you)
nl: Geen advertenties weergeven voor geregistreerde gebruikers (inclusief jou)

en: Don't display if comments are closed
nl: Niet weergegeven als reacties zijn gesloten

en: E-mail (required)
nl: E-mail (noodzakelijk)

en: E-mail (required, will not be published)
nl: E-mail (noodzakelijk, wordt niet gepubliceerd)

en: E-mail Address
nl: E-mailadres

en: E-mail has been sent, check your inbox.
nl: E-mail is verzonden, controleer uw inbox.

en: Easing
nl: Versoepeling

en: Easing:
nl: Versoepeling:

en: Edit
nl: Wijzig

en: Editing theme files is not a good idea because you will use any changes you make here when you update.
nl: Het bewerken van thema-bestanden is geen goed idee omdat u alle wijzigingen die u hier maakt gaat gebruiken wanneer je update.

en: Elastic
nl: Elastisch

en: Enable AJAX on comments
nl: AJAX op opmerkingen instellen

en: Enter username or email
nl: Voer gebruikersnaam of e-mail in

en: Enter your password to view comments
nl: Voer uw paswoord in om reacties te zien.

en: Error while featuring posts
nl: Fout tijdens het berichten

en: Excerpt
nl: Expert

en: Exclude (IDs separated by comma):
nl: Uit te sluiten (ID's gescheiden door een komma):

en: Exclude Admin
nl: Admin uitsluiten

en: Exclude content older than %s days
nl: Inhoud ouder dan %s dagen uitsluiten

en: Exclude:
nl: Uitsluiten:

en: Execute code within %s tags
nl: Code uitvoeren binnen %s labels

en: Exponential
nl: Samenstellend

en: Facebook page
nl: Facebook pagina

en: Fade
nl: Vervagen

en: Failed, hack attempt?
nl: Mislukt, hack poging?

en: Failed. You appear to be a spam bot :)
nl: Mislukt. U lijkt een spam bot te worden :)

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Featured Content Template
nl: Aanbevolen Inhoud Sjabloon

en: Featured Posts
nl: Aanbevolen berichten

en: Fields:
nl: Velden

en: Filed under %s
nl: Gearchiveerd onder %s

en: First %s words, filtered
nl: Eerste %s woorden, gefilterd

en: Fixed (%s)
nl: Vaste (%s)

en: Fluid, but not more than %s pixels
nl: Vloeiend, maar niet meer dan %s pixels

en: Footer content
nl: Inhoud Voettekst

en: Form submission from %s
nl: Het indienen van formulieren van %s

en: Full post
nl: Volledige post

en: Full post, filtered
nl: Volledige post, gefilterd

en: Gallery
nl: Galerij

en: Generates JS by making a extra Wordpress call (for testing, might be slower than including the JS at the end of the page)
nl: Genereert JS door het maken van een extra Wordpress oproep (voor het testen, misschien wel langzamer dan met inbegrip van de JS aan het einde van de pagina)

en: Get %s random entries
nl: Ontvang %s willekeurige waarden

en: Get new password
nl: Verkrijg een nieuw wachtwoord

en: Get:
nl: Krijg:

en: Go to Top
nl: Ga naar boven

en: Go to your Dashboard
nl: Ga naar je Dashbord

en: Group arbitrary widgets into tabs
nl: Groep willekeurige widgets in tabbladen

en: HTML is allowed, but some tags may be filtered.
nl: HTML is toegestaan, maar sommige tags kunnen worden gefilterd.

en: Hello Guest. Login below if you have a account
nl: Hallo bezoeker. Hieronder inloggen als u een account hebt

en: Hide Private Links
nl: Verberg Prive Linken

en: Hide empty?
nl: Verberg leeg?

en: Hide this widget on:
nl: Verberg deze widget op:

en: Hide to logged in users
nl: Onzichtbaar voor ingelogde gebruikers

en: Hide to unregistered users
nl: Onzichtbaar voor ongeregistreerde gebruikers

en: Home page:
nl: Hoofdpagina

en: How many to display?
nl: Hoeveel tonen?

en: If you wish to import or export theme settings from another website, you may do so here. Below are the current settings, stored as a encoded string
nl: Als u wilt importeren of exporteren thema-instellingen uit een andere website, dan kunt u dat hier doen. Hieronder vindt u de huidige instellingen opgeslagen als een gecodeerde string

en: Import failed. Invalid settings.
nl: Import is mislukt. Ongeldige instellingen.

en: Import options
nl: Importeer opties

en: Import these settings? Are you sure?
nl: Importeer deze instellingen? Ben je zeker?

en: Import/Export/Reset or Backup Theme Options
nl: Import/Export/Reset of Backup Thema Opties

en: Initial Status Text (or HTML):
nl: Oorspronkelijke status tekst (of HTML):

en: Instead, use the %1$s or %2$s fields from the theme settings.
nl: In plaats daarvan, maak gebruik van de %1$s of %2$s velden van de thema instellingen.

en: Invalid e-mail address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid user name, illegal characters
nl: Ongeldige gebruikersnaam, ongeldige tekens

en: Keep data cached for:
nl: Houd de gegevens van het cachegeheugen bij voor:

en: Large, %s
nl: Groot, %s

en: Larger, %s
nl: Groterr, %s

en: Largest tag:
nl: Grootste label:

en: Latest News from digitalnature
nl: Laatste Nieuws van digitalnature

en: Layout Style (Global)
nl: Lay-out Stijl (Globaal)

en: Left Aligned
nl: Links uitgelijnd

en: Lifestream
nl: Nieuwtjes

en: Limit to:
nl: Beperken tot:

en: Link Category:
nl: Link Categorie:

en: Links
nl: Linken

en: List posts based on filters you choose
nl: Lijst berichten op basis van filters die je kiest

en: Loading site preview...
nl: Opladen website preview...

en: Loading tweets...
nl: Laadt tweets...

en: Loading...
nl: Opladen...

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out of this account
nl: Log uit met dit account

en: Logged in as %s.
nl: Ingelogd als %s.

en: Login
nl: Inloggen

en: Login Successful, redirecting...
nl: Succesvolle ingelogd, ombuigen ...

en: Login and Lost Password forms
nl: Formulieren voor Login en Wachtwoord vergeten

en: Logout &raquo;
nl: Log uit &raquo;

en: Lost your password?
nl: Uw wachtwoord vergeten?

en: Loved tracks
nl: Geliefde tracks

en: Max. number of tags to show:
nl: Max. aantal labels om te tonen:

en: Media setting, %s
nl: Media-instelling,%s

en: Meta Information
nl: Meta-informatie

en: Modified date (Recently modified)
nl: Gewijzigde datum (onlangs gewijzigde)

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More &gt;
nl: Meer &gt;

en: More...
nl: Meer...

en: My latest tweets
nl: Mijn laatste tweets

en: MySpace page
nl: MySpace pagina

en: Name
nl: Naam

en: Name (required)
nl: Naam (noodzakelijk)

en: Navigate trough comment pages and post comments without refreshing (faster, but may be incompatible with some plugins)
nl: Navigeren via reactie's en commentaar te posten zonder vernieuwing (sneller, maar kan onverenigbaar zijn met een aantal plugins)

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: No Authors Found
nl: Geen auteurs gevonden

en: No links yet :(
nl: Momenteel geen linken :(

en: Nobody left any comments :(
nl: Nog geen reacties :(

en: Note that some theme styles might override this setting
nl: Merk op dat sommige themastijlen deze instelling kan overschrijven

en: Note that the new sized thumbnails require that all images to be resized. See the Advanced page.
nl: Merk op dat de nieuwe grote thumbnails vereisen dat alle beelden worden aangepast. Zie de pagina Geavanceerd.

en: Note that you can apply different layout styles to individual pages or posts as well (select the appropriate template when editing pages, or use the %s custom field for posts)
nl: Merk op dat u verschillende lay-out stijlen kan toe te passen op afzonderlijke pagina's of berichten (selecteer het juiste sjabloon bij het bewerken van pagina's, of gebruikmakend van het %s aangepast veld voor berichten)

en: Notes
nl: Notities

en: Nothing found :(
nl: Niets gevonden :(

en: Nothing here :(
nl: Niks hier :(

en: Nothing to configure in single column mode
nl: Niets te configureren in enkele kolom-modus

en: Nothing to show :(
nl: Niets om te tonen :(

en: Nothing, get random posts
nl: Niets, krijg willekeurige berichten

en: One column (No sidebars)
nl: Een kolom (geen zijbalken)

en: One-letter day abbreviation?
nl: Een letter dag afkorting?

en: Only Super Admins can change this option
nl: Alleen Super Admins kunnen deze optie wijzigen

en: Only show authors with posts
nl: Vertoon alleen auteurs met berichten

en: Only uncheck if you know what you're doing. Your site will run faster without jQuery, but many features won't be available anymore
nl: Alleen uitvinken als je weet wat je doet. Uw site zal sneller draaien zonder jQuery, maar veel functieszijn niet meer beschikbaar

en: Oops, nothing here :(
nl: Oeps , niets hier :(

en: Oops, there aren't any posts in the %s category yet :(
nl: Oeps , er is geen post in de %s categorie momenteel :(

en: Order by:
nl: Sorteer op:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: PHP code to add to the theme functions
nl: PHP-code toe te voegen aan de thema functies

en: Page %1$s of %2$s
nl: Pagina %1$s van %2$s

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page Background
nl: Achtergrond pagina

en: Page ID
nl: Pagina ID

en: Page IDs, separated by commas.
nl: Pagina-id's, gescheiden door komma's.

en: Page Top
nl: Terug naar boven

en: Page Width
nl: Breedte pagina

en: Page order
nl: Pagina volgorde

en: Page title
nl: Titel Pagina

en: Page: %s
nl: Pagina: %s

en: Pages
nl: Paginas

en: Pages &raquo;
nl: Paginas &raquo;

en: Password
nl: Paswoord

en: People who frequently comment the blog
nl: Mensen die vaak reacties schrijven in het blog

en: Permanent Link: %s
nl: Permanente Link: %s

en: Please enter a valid user name
nl: Vul een geldige gebruikersnaam in

en: Please type a username and password
nl: Voer een gebruikersnaam en wachtwoord in

en: Please type your e-mail address
nl: Gelieve uw e-mail adres in te typen

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Popular
nl: Populair

en: Post Count
nl: Berichten Tellen

en: Post Previews
nl: Voorbeelden post

en: Post Type:
nl: Berichten Type:

en: Post count
nl: Bericht aantal

en: Post titles only
nl: Bericht titels alleen

en: Posted by %s
nl: Gepost door %s

en: Posting. Please wait...
nl: Plaatsing. Even geduld...

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts by %1$s (%2$s)
nl: Gepost door %1$s (%2$s)

en: Posts by %s
nl: Gepost door %s

en: Posts from category %s
nl: Berichten van categorie %s

en: Posts tagged %s
nl: Berichten gelabeld %s

en: Previous/Next Links
nl: Vorige/Volgende Links

en: Primary Footer
nl: Staandaard voettkest

en: Primary Footer: This area will be hidden from the frontend unless you add widgets here
nl: Standaard Voettekst: Dit gebied zal worden verborgen voor de frontend, tenzij u hier widgets toevoegd

en: Primary Sidebar
nl: Standaard zijbalk

en: Primary sidebar is empty. Add widgets here from your Dashboard, otherwise this area will not be visible in the frontend
nl: Standaard zijbalk is leeg. Widgets hier toevoegen vanop uw dashboard, anders zal dit gebied niet zichtbaar zijn in de frontend

en: Profile
nl: Profiel

en: Project Homepage
nl: Project Homepagina

en: Provide a valid user name and e-mail address
nl: Geef een geldige gebruikersnaam en e-mailadres

en: Quadratic
nl: Vierkant

en: Quartic
nl: Vierdegraadsvergelijking

en: Quintic
nl: Vijfdegraadsvergelijking

en: Quote
nl: Citeer

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rating
nl: Rang

en: Read the %s for more information
nl: Lees de%s voor meer informatie

en: Recent Comments
nl: Recente Reacties

en: Recent Posts
nl: Recente Berichten

en: Recently played music
nl: Recent afgespeelde muziek

en: Recently played tracks
nl: Recent afgespeelde tracks

en: Register
nl: Registreer

en: Registration failed, please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a>
nl: Registratie is mislukt, neem dan contact op met de <a href="mailto:%s"> webbeheerder </a>

en: Related Posts
nl: Verwante Post

en: Relative (Time Since)
nl: Relatieve (tijd sinds)

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Remove
nl: Verwijder

en: Reply
nl: Antwoord

en: Requested command is invalid
nl: Gevraagde opdracht is ongeldig

en: Reset all theme settings to the default values? Are you sure?
nl: Reset alle thema instellingen naar de standaardwaarden? Ben je zeker?

en: Reset options to defaults
nl: Reset opties naar de standaardinstellingen

en: Responses are currently closed, but you can <a%1$s>trackback</a> from your own site.
nl: Reacties zijn momenteel gesloten, maar je kunt <a%1$s> trackback </ a> vanaf je eigen site.

en: Right Aligned
nl: Rechts uitgelijnd

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Scroll Down
nl: Scroll Omlaag

en: Scroll Left
nl: Scroll Links

en: Scroll Random
nl: Scroll Lukraak

en: Scroll Right
nl: Scroll Rechts

en: Scroll Up
nl: Scroll Omhoog

en: Search Results
nl: Zoek resultaten

en: Search Website
nl: Zoek in de Website

en: Search results for %1$s (%2$s)
nl: Zoekresultaten voor %1$s (%2$s)

en: Search results for %s
nl: Zoekresultaten voor %s

en: Secondary Footer
nl: Secundaire voettekst

en: Secondary Footer: This area will be hidden from the frontend unless you add widgets here
nl: SecundaireVoettekst: Dit gebied zal worden verborgen voor de frontend, tenzij u hier widgets toevoegd

en: Secondary Sidebar
nl: Secundaire zijbalk

en: Secondary sidebar is empty. Add widgets here from your Dashboard, otherwise this area will not be visible in the frontend
nl: Secondaire zijbalk is leeg. Widgets hier toevoegen vanop uw dashboard, anders zal dit gebied niet zichtbaar zijn in de frontend

en: See Page Attributes > Templates
nl: Zie Pagina Attributen> Sjablonen

en: Select Month
nl: Selecteer Maand

en: Semi-Fluid (Fixed Sidebars)
nl: Half-Vloeiend (Vaste Zijbalken)

en: Send
nl: Verstuur

en: Send Comment
nl: Verstuur uw reactie

en: Send another comment
nl: Verstuur een andere reactie

en: Separate dynamic JavaScript from the HTML document
nl: Afzonderen dynamische JavaScript uit het HTML-document

en: Settings saved. %s
nl: Instellingen opgeslagen. %s

en: Share Links
nl: Links Delen

en: Share this post on %s
nl: Deel deze post op %s

en: Show Avatars
nl: Vertoon Avatars

en: Show More
nl: Vertoon meer

en: Show More Link
nl: Toon meer Linken

en: Show Previous/Next Links
nl: Toon Vorige/Volgende Links

en: Show User Country Flag
nl: Toon Gebruiker Land Vlag

en: Show as dropdown
nl: Weergeven als neerdalen

en: Show before comment #
nl: Vertoon voor de reactie #

en: Show hierarchy
nl: Toon hiërarchie

en: Show on
nl: Toon op

en: Show only on home page
nl: Vertoon alleen op de Home Pagina

en: Show post count
nl: Toon berichten aantal

en: Show posts from:
nl: Toon berichten van:

en: Show profile info
nl: Vertoon profiel info

en: Shuffle
nl: Schudden

en: Sign up
nl: Registreer je

en: Significantly reduces bandwidth usage, but may conflict with certain plugins. Static JS/CSS files are compressed regardless of this setting (if possible)
nl: Aanzienlijk vermindert gebruik van bandbreedte, maar kunnen in strijd zijn met bepaalde plugins. Statische JS / CSS-bestanden worden gecomprimeerd, ongeacht deze instelling (indien mogelijk)

en: Single Post Page
nl: Enkel post pagina

en: Single Post Pages
nl: Enkel Bericht Paginas

en: Single Posts
nl: Enkele berichten

en: Site Admin
nl: Admin Site

en: Site Title (Logo)
nl: Titel site (Logo)

en: Slug
nl: Slak

en: Small, %s
nl: Smal, %s

en: Smallest tag:
nl: Smalste label:

en: Social Media Links
nl: Sociale Media Links

en: Sorry, registration is disabled :(
nl: Sorry, registratie is uitgeschakeld :(

en: Sorry, this page requires JavaScript to be enabled in your browser :(
nl: Sorry, deze pagina heeft JavaScript nodig om te worden ingeschakeld in uw browser: (

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sort by:
nl: Gesorteert door:

en: Source IP Address: %s
nl: Bron IP adres: %s

en: Start from root page
nl: Start vanaf root pagina

en: Styles &amp; colors
nl: Stijlen &amp; kleuren

en: Sub/Pages
nl: Sub/Paginas

en: Tabbed Widgets
nl: Gelabelde Widgets

en: Tabbed Widgets: There are no active tabs
nl: Gelabelde Widgets: Er zijn geen actieve tabbladen

en: Tag Archives
nl: Label Archieven

en: Tag Cloud
nl: Label Wolk

en: Tags
nl: Labels

en: Tags: %s
nl: Labels: %s

en: Taxonomy:
nl: Taxonomie:

en: Text
nl: Tekst

en: Text only
nl: Alleen Tekst

en: The most recent comments
nl: De meest recente reacties

en: The site is temporarily down for maintainance. Come back in a few minutes, or login in <a%s>here</a> if you're de site admin
nl: De site is tijdelijk gesloten voor onderhoud. Kom terug in een paar minuten, of log in <a%s> hier </a> als je de site admin bent

en: The user has protected his/her tweets
nl: De gebruiker heeft zijn/haartweets beschermd

en: Theme Version:
nl: Thema Versie:

en: Theme auto-uninstall
nl: Thema auto-uninstall

en: Theme documentation
nl: Thema documentatie

en: There are no valid active widgets (empty %s area)
nl: Er zijn geen geldige actieve widgets (leeg %s gebied)

en: There are one or more PHP parse errors in your custom functions.
nl: Er zijn een of meer PHP parse fouten in uw aangepaste functies.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a> or <a href="%4$s" >upgrade automatically</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Bekijk versie %3$s Details</a> or <a href="%4$s" >automatisch upgraden </a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">View version %3$s Details</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Bekijk versie %3$s Details</a>.

en: This email is already registered, please choose another one
nl: Dit e-mailadres is reeds geregistreerd, kies dan een andere

en: This entry was posted by %1$s on %2$s at %3$s, and is filed under %4$s. Follow any responses to this post through %5$s.
nl: Dit bericht is gepost door %1$s op %2$s om %3$s, en is gearchiveerd onder %4$s. Volg reacties op dit bericht via %5$s.

en: This is the default sidebar, active on 2 or 3 column layouts. If no widgets are visible, the page will fall back to a single column layout.
nl: Dit is de standaard zijbalk, die actief is op 2 of 3 kolommen lay-outs. Als er geen widgets zichtbaar zijn, wordt de pagina terug gezet in een enkele kolom lay-out.

en: This sidebar is active only on a 3 column setup, if at least one of its widgets is visible to the current user.
nl: Deze sidebar is alleen actief op een 3 kolominstelling, indien ten minste een van de widgets zichtbaar is voor de huidige gebruiker.

en: This user hasn't shared any profile information
nl: Deze gebruiker heeft geen gedeelde profiel informatie

en: Three columns
nl: Drie kolommen

en: Three columns, sidebars to the left
nl: Drie kolommen, zijbalk naar links

en: Three columns, sidebars to the right
nl: Drie kolommen, zijbalk naar rechts

en: Thumbnail Size
nl: Thumbnail afmeting

en: Thumbnail Size:
nl: Thumbnail Grootte:

en: Thumbnails only
nl: Alleen Thumbnails

en: Title
nl: Titel

en: Title, alphabetically
nl: Titel, alfabetisch

en: Title:
nl: Titel:

en: Titles &amp; Covers
nl: Titels &amp; Covers

en: Titles only
nl: Alleen Titels

en: To add tabs, you must have at least one active arbitrary widget.
nl: Om tabbladen toe te voegen, moet u beschikken over ten minste een actieve willekeurige widget.

en: To include this widget into your posts or pages use one of the following shortcodes: %s
nl: Voeg deze widget in uw posten of pagina's in , gebruikmakend van een van de volgende shortcodes: %s

en: Toggle Visual <> HTML
nl: Visuele Pin <> HTML

en: Top Commenters
nl: Top reageerders

en: Top artists
nl: Top artiesten

en: Toss
nl: Opgooi

en: Transition Effect
nl: Effect van de overgang

en: Transition effect:
nl: Overgangs effect:

en: Try Again
nl: Probeer Opnieuw

en: Try Another Image?
nl: Probeer een andere afbeelding

en: Try a different search...
nl: Probeer een andere zoekopdracht ...

en: Twitter may be down
nl: Twitter kan onbereikbaar zijn

en: Twitter returned error: %s
nl: Twitter heeft een fout geretourneerd: %s

en: Two columns, left sidebar
nl: Twee kolommen, linker zijbalk

en: Two columns, right sidebar
nl: Twee kolommen, rechter zijbalk

en: Type your comment
nl: Schrijf uw reactie

en: Unavailable for the moment
nl: Onbeschikbaar voor het ogenblik

en: Uncheck if you prefer a lightbox plugin
nl: Haal het vinkje weg als je liever een lightbox plugin gebruikt

en: Uncover
nl: Ontbloten

en: Unknown error. Sorry...
nl: Onbekende fout. Sorry...

en: Unkown error. Please try again...
nl: Onbekende fout. Probeer het opnieuw ...

en: Upload Error: %s
nl: Fout bij het opladen: %s

en: Upload Image
nl: Afbeelding opladen

en: Uploading
nl: Opladen

en: Use AJAX?
nl: AJAX gebruiken?

en: Use GZIP compression
nl: Gebruik GZIP compressie

en: Use first attachment as thumbnail, if none is set
nl: Gebruik de eerste bijlage als thumbnail, als er geen is ingesteld

en: Use jQuery
nl: Gebruik jQuery

en: Use short codes for convenient adjustments:
nl: Gebruik korte codes voor handige aanpassingen:

en: Use theme built-in lightbox (%s) on all image links
nl: Gebruik thema ingebouwde lichtbak (%s) op alle foto links

en: Use this if you have plugins that require you to add stuff in the theme's functions.php file
nl: Gebruik dit als u plugins hebt die vereisen dat je spullen in thema functions.php toevoegd

en: User
nl: Gebruiker

en: User CSS
nl: Gebruikers CSS

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User functions have been reset. Make sure your PHP code is correct next time :)
nl: De gebruiker functies zijn gereset. Zorg ervoor dat uw PHP-code juist is de volgende keer :)

en: User name already exists, choose another
nl: Gebruikersnaam bestaat al, kies een andere

en: Very Large, %s
nl: Zeer Groot, %s

en: Very Small, %s
nl: Zeer Smal, %s

en: View posts for %1$s %2$s
nl: Bekijk de berichten voor %1$s %2$s

en: View site
nl: Bekijk website

en: Visibility Options
nl: Zichtbare Opties

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome %s
nl: Welkom %s

en: Welcome back %s.
nl: Welkom %s.

en: Welcome screen links (if enough permissions):
nl: Welkomstscherm linken (als er voldoende machtigingen zijn):

en: Widget instance not found (%s)
nl: Widget voorbeeld niet gevonden (%s)

en: Widgets from this area can be grouped into tabs, or added into posts/pages using the %1$s or %2$s shortcodes.
nl: Widgets van dit gebied kunnen worden gegroepeerd in tabbladen, of toegevoegd aan berichten / pagina's met behulp van de %1$s of de %2$s shortcodes.

en: Wipe
nl: Wissen

en: Write
nl: Schrijf

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: You are not authorised to perform this operation.
nl: U bent niet gemachtigd om deze bewerking uit te voeren.

en: You can <a%1$s>leave a response</a> or <a%2$s>trackback</a> from your own site.
nl: U kunt <a%1$s>een reactie achterlaten</ a> of <a%2$s> trackback </ a> vanaf je eigen site.

en: You can add HTML code.
nl: U kunt HTML-code invoegen.

en: You can also add post-specific CSS using the %s custom field in your posts.
nl: U kunt ook post-specifieke CSS toevoegen, gebruikmakend van het %s aangepaste veld in je berichten.

en: You can customize your %1$s theme from the <%2$s>theme settings</a> page.
nl: U kunt uw %1$s thema van de <%2$s> Thema-instellingen </a> pagina.

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
nl: U kunt naar het einde en laat een reactie achter. Pingen is momenteel niet toegestaan.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: U moet <a href="%s">ingelogd zijn</a> om een reacte te posten.

en: Your activity around social networks
nl: Uw activiteit rond sociale netwerken

en: Your blogroll/links
nl: Uw blogroll / linken

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Uw reactie wacht op moderatie.

en: Your comment was added.
nl: Uw reactie werd toegevoegd.

en: Your host doesn't allow outgoing connections
nl: Uw host staat geen uitgaande verbindingen toe

en: Your latest Twitter updates
nl: Uw laatste Twitter-updates

en: Your message was sent succesfully
nl: Uw bericht is succesvol verzonden

en: Your most used tags in cloud format
nl: Uw meest gebruikte labels in wolk-formaat

en: Your server has made too many requests and is being limited (try increasing the cache value)
nl: Uw server heeft te veel aanvragen en wordt beperkt (probeer het vergroten van de cache waarde)

en: Your site is running on %1$s. %2$s requires at least %3$s.
nl: Uw site draait op %1$s. %2$s vereist ten minste %3$s.

en: Your site&#8217;s WordPress Pages
nl: Uw site&#8217;s WordPress Paginas

en: documentation
nl: documentatie

en: here
nl: hier

en: jQuery is required by this widget
nl: jQuery is vereist bij deze widget

en: on %s
nl: op %s
