Redux Framework - en to pl_PL translation catalogue (219 entries)

en: Activate Demo Mode
pl_PL: Aktywuj tryb Demo

en: Activate Development Plugins
pl_PL: Aktywuj Wtyczki Tworzenia

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Active Plugins
pl_PL: Aktywne Wtyczki

en: Add %s
pl_PL: Dodaj %s

en: Add More
pl_PL: Dodaj

en: Add/Edit Gallery
pl_PL: Dodaj/Edytuj Galerię

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All Defaults Restored!
pl_PL: Wszystkie domyślne wartości zostały przywrócone!

en: Allow tracking
pl_PL: Zezwól na śledzenie

en: Are you sure?  Resetting will lose all custom values.
pl_PL: Jesteś pewien? Utracisz wszystkie własne ustawienia.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values in this section.
pl_PL: Jesteś pewien? Utracisz wszystkie własne ustawienia tej sekcji.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values.
pl_PL: Jesteś pewien? Utracisz wszystkie własne ustawienia.

en: Author URL
pl_PL: URL Autora

en: Automatic action performed: "%s"
pl_PL: Wykonana automatyczna czynność: "%s"

en: Background Attachment
pl_PL: Zaczepienie tła

en: Background Clip
pl_PL: Obcięcie Tła

en: Background Origin
pl_PL: Początek Tła

en: Background Position
pl_PL: Pozycja tła

en: Background Repeat
pl_PL: Powtarzanie tła

en: Background Size
pl_PL: Rozmiar tła

en: Backup Font Family
pl_PL: Zapasowy Krój Czcionki

en: Border style
pl_PL: Styl obramowania

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Browser
pl_PL: Przeglądarka

en: Browser Info
pl_PL: Informacje o Przeglądarce

en: Changelog
pl_PL: Lista zmian

en: Child Theme
pl_PL: Pokrewny Motyw

en: Clear Gallery
pl_PL: Wyczyść galerię

en: Click here to activate the sample config file.
pl_PL: Kliknij tutal aby aktywować przykładowy plik konfiguracji.

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Copied!
pl_PL: Skopiowany!

en: Copy Data
pl_PL: Kopiuj Dane

en: Copy Export URL
pl_PL: Kopiuj URL Eksportu

en: Copy for Support
pl_PL: Kopia dla Wsparcia

en: Credits
pl_PL: Podziękowania

en: Database Table Prefix
pl_PL: Prefiks Tabeli Bazy Danych

en: Deactivate Demo Mode
pl_PL: Wyłącz tryb Demo

en: Deactivate Development Plugins
pl_PL: Dezaktywuj Wtyczki Tworzenia

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default Timezone is UTC
pl_PL: Domyślną Strefą Czasową jest UTC

en: Default timezone is %s - it should be UTC
pl_PL: Domyślną strefą czasową jest %s - powinna być UTC

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Description
pl_PL: Opis

en: Developer
pl_PL: Programista

en: Developer Mode Enabled
pl_PL: Włączony Tryb Twórcy

en: Did you know we have extensions, which greatly enhance the features of Redux?  Visit our %1$s to learn more!
pl_PL: Czy wiedziałeś, że mamy rozszerzenia, które znacznie zwiększają możliwości Redux? Odwiedź nasz %1$s, aby dowiedzieć się więcej!

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Dismiss
pl_PL: Ukryj

en: Do not allow tracking
pl_PL: Wyłącz śledzenie

en: Docs
pl_PL: Dokumenty

en: Download Data File
pl_PL: Pobierz Plik Danych

en: Email address
pl_PL: Adres e-mail

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Error: %s
pl_PL: Błąd: %s

en: Expand
pl_PL: Rozwiń

en: Export Options
pl_PL: Eksportuj opcje

en: Extensions
pl_PL: Dodatki

en: Font Color
pl_PL: Kolor czcionki

en: Font Family
pl_PL: Krój Czcionki

en: Font Size
pl_PL: Rozmiar Czcionki

en: Font Subsets
pl_PL: Podzbiory czcionki

en: Font Variant
pl_PL: Wariant Czcionki

en: Font Weight &amp; Style
pl_PL: Grubość Czcionki &amp; Styl

en: Font color
pl_PL: Kolor

en: Font family
pl_PL: Krój czcionki

en: Font script
pl_PL: Skrypt czcionki

en: Font style
pl_PL: Styl czcionki

en: Font subsets
pl_PL: Zbiór znaków

en: From
pl_PL: Od

en: Front Page
pl_PL: Strona główna

en: Generate a Support URL
pl_PL: Wygeneruj URL Wsparcia

en: Get Support
pl_PL: Uzyskaj Wsparcie

en: Getting Started
pl_PL: Na Początek

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Help improve Our Panel
pl_PL: Pomóż udoskonalić Nasz Panel

en: Here you can copy/download your current option settings. Keep this safe as you can use it as a backup should anything go wrong, or you can use it to restore your settings on this site (or any other site).
pl_PL: Tutaj możej skopiować/pobrać aktualne ustawienia. Zachowaj je, możesz ich użyć jako kopii zapasowej w przypadku awarii, przywrócić na tej lub innej witrynie.

en: Hints
pl_PL: Wskazówki

en: Hints are tooltips that popup when %d the hint icon, offering addition information about the field in which they appear.  They can be %d d by using the link below.
pl_PL: Wskazówki są podpowiedziami, które wyskakują gdy %d ikonę podpowiedzi, oferując dodatowe informacje o polu w którym się pojawiają. Mogą być &d poprzez użycie poniższego odsyłacza.

en: Home URL
pl_PL: URL Domowy

en: How to Get Support
pl_PL: Jak Uzyskać Wsparcie

en: If so, please %1$s and consider making a %2$s to keep development of Redux moving forward.
pl_PL: Jeśli tak, prosimy %1$s i rozważenie zrobienia %2$s, aby utrzymać postęp rozwoju Redux.

en: If you'd like to keep up to with all things Redux, please subscribe to our newsletter
pl_PL: Jeśli chciałbyś być na bieżąco w sprawach związanych z Redux, prosimy zapisz się na nasz biuletyn

en: Import / Export
pl_PL: Import / Eksport

en: Import Options
pl_PL: Importuj opcje

en: Import from File
pl_PL: Importuj z Pliku

en: Import from URL
pl_PL: Importuj z adresu URL

en: Input the URL to another sites options set and hit Import to load the options from that site.
pl_PL: Wpisz adres URL do innej strony opcji, z której chcesz zaimportować ustawienia.

en: Input your backup file below and hit Import to restore your sites options from a backup.
pl_PL: Wstaw poniżej zawartość pliku kopii i kliknij Import aby załadować opcję.

en: Language
pl_PL: Język

en: Learn More
pl_PL: Czytaj więcej

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Letter Spacing
pl_PL: Odstępy pomiędzy znakami

en: Like Redux?
pl_PL: Lubisz Redux?

en: Line Height
pl_PL: Wysokość Linii

en: Must call in of after the "plugins_loaded" action.
pl_PL: Musisz wywołać po akcji "plugins_loaded".

en: MySQL Version
pl_PL: Wersja MySQL

en: Name
pl_PL: Imię

en: New %s
pl_PL: Nowy %s

en: Newsletter
pl_PL: Biuletyn

en: No items of this type were found.
pl_PL: Nie znaleziono żadnego objektu tego typu.

en: No media selected
pl_PL: Nie wybrano pliku

en: Off
pl_PL: Wył.

en: On
pl_PL: Wł.

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Options Object
pl_PL: Objekt opcji

en: Options panel created using %1$s
pl_PL: Panel opcji stworzony za pomocą %1$s

en: PHP Memory Limit
pl_PL: Limit Pamięci PHP

en: PHP Time Limit
pl_PL: Limit Czasu PHP

en: PHP Version
pl_PL: Wersja PHP

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Please Wait
pl_PL: Proszę czekać

en: Please helps us improve our panel by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test to ensure compatibility.
pl_PL: Prosimy, pomóż nam udoskonalić nasz panel poprzez zezwolenie nam na gromadzenie anonimowych statystyk używania, abyśmy wiedzieli jakie konfiguracje, wtyczki i motywy testować w celu zapewnienia kompatybilności

en: Posts Page
pl_PL: Strona Postów

en: Redux Extensions
pl_PL: Rozszerzenia Redux

en: Redux Framework - Support
pl_PL: Redux Framework - Wsparcie

en: Redux Framework - System Status
pl_PL: Redux Framework - Status Systemu

en: Redux Framework Changelog
pl_PL: Lista Zmian Redux Framework

en: Redux Framework has an embedded demo.
pl_PL: Redux Framework zawiera wbudowane demo.

en: Redux Generator
pl_PL: Generator Redux

en: Redux Instance:
pl_PL: Instancja Redux:

en: Redux Version
pl_PL: Wersja Redux

en: Redux is a simple, truly extensible options framework for WordPress themes and plugins.
pl_PL: Redux jest prostym, prawdziwie rozszerzalnym frameworkiem dla motywów i wtyczek WordPress'a.

en: Regular
pl_PL: Zwykły

en: Remote Get
pl_PL: Zdalne Pobieranie

en: Remote Post
pl_PL: Zdalny Wpis

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Repo
pl_PL: Repozytorium

en: Reset All
pl_PL: Resetuj Wszystko

en: Reset Section
pl_PL: Resetuj Sekcję

en: Right
pl_PL: Prawo

en: SUHOSIN Installed
pl_PL: SUHOSIN Zainstalowany

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz Zmiany

en: Section Defaults Restored!
pl_PL: Domyślne wartości sekcji zostały przywrócone!

en: Select Support Type
pl_PL: Wybierz Typ Wsparcia

en: Select Your Support Type
pl_PL: Wybierz Swój Typ Wsparcia

en: Select an item
pl_PL: Wybierz element

en: Server Environment
pl_PL: Środowisko Serwera

en: Server Info
pl_PL: Informacje o Serwerze

en: Settings Imported!
pl_PL: Zaimportowano ustawienia.

en: Settings Saved!
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane!

en: Settings have changed, you should save them!
pl_PL: Ustawienia zostały zmienione, powinieneś je zapisać!

en: Show Object in Javascript Console Object
pl_PL: Pokaż Objekt w konsoli Javascript

en: Site URL
pl_PL: URL Strony

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Slide
pl_PL: Slajd

en: Standard Fonts
pl_PL: Standardowe czcionki

en: Style
pl_PL: Styl

en: Subscribe
pl_PL: Subskrybuj

en: Subsets
pl_PL: Podzbiory

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: System Info
pl_PL: Informacje systemowe

en: Team Redux
pl_PL: Zespół Redux

en: Text Align
pl_PL: Wyrównanie Tekstu

en: Text Decoration
pl_PL: Ozdobienie Tekstu

en: Text Transform
pl_PL: Przekształcenie Tekstu

en: The URL of your site's homepage.
pl_PL: URL strony domowej twojej witryny

en: The default timezone for your server.
pl_PL: Domyślna strefa czasowa dla twojego serwera

en: The following directories & files are still located in your <strong>Redux</strong>  directory. They may cause errors in Theme-Check.
pl_PL: Następujące katalogi i pliki są nadal zlokalizowane w Twoim katalogu <strong>Redux</strong>. Mogą one powodować błędy w Theme-Check.

en: The people that develop Redux Framework
pl_PL: Ludzie, którzy tworzą Redux Framework

en: The root URL of your site.
pl_PL: Bazowy URL twojej strony

en: The theme developers URL.
pl_PL: URL deweloperów motywu

en: The theme you are testing has %s embedded. We invite you to read the %sTheme-Check Documentation%s to understand some warnings you will see because of Redux.
pl_PL: Motyw, który testujesz posiada wbudowany %s. Zapraszamy Cię do przeczytania %sDokumentacji Theme-Check%s, aby zrozumieć niektóre ostrzeżenia, które zobaczysz z powodu Redux.

en: The unknown action has been replaced with "%s"
pl_PL: Nieznana czynność została zastąpiona przez "%s"

en: The version of Redux Framework installed on your site.
pl_PL: Wersja Redux Framework zainstalowanego na twojej stronie.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: This field cannot be empty. Please provide a value.
pl_PL: To pole nie może być puste. Proszę podać wartość.

en: This field must be a valid color value.
pl_PL: To pole wymaga poprawnej wartości koloru.

en: This field must be a valid date.
pl_PL: To pole musi zawierać poprawną datę.

en: This panel demonstrates the many features of Redux.  Before digging in, we suggest you get up to speed by reviewing %1$s.
pl_PL: Ten panel demonstruje wiele cech Redux. Przed zgłębianiem tematu sugerujemy, abyś wzmożył tempo poprzez przejrzenie %1$s.

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To
pl_PL: Do

en: Top
pl_PL: Góra

en: Transparent
pl_PL: Przezroczysty

en: Unable to modify required files. Please ensure that
pl_PL: Nie udało się zmodyfikować wymaganych plików. Upewnij się, proszę, że

en: Units
pl_PL: Jednostki

en: Unknown action "%1$s" specified for %2$s
pl_PL: Nieznana czynność "%1$s" określona do %2$s

en: Upload
pl_PL: Załaduj plik

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Version %s
pl_PL: Wersja %s

en: View %s
pl_PL: Zobacz %s

en: Visit plugin homepage
pl_PL: Odwiedź stronę domową wtyczki

en: WARNING! This will overwrite all existing option values, please proceed with caution!
pl_PL: UWAGA! Wszystkie opcję zostaną nadpisane.

en: WP Memory Limit
pl_PL: Limit Pamięci WP

en: WP Version
pl_PL: Wersja WP

en: Want to get a head start? Use the %1$s. It will create a customized boilerplate theme or a standalone admin folder complete with all things Redux (with the help of Underscores and TGM). Save yourself a headache and try it today.
pl_PL: Chcesz zyskać przewagę? Użyj %1$s. Utworzy dostosowany uniwersalny motyw lub samodzielny folder administracyjny wypełniony wszystkim co stanowi Redux (z pomocą Underscores i TGM). Oszczędź sobie bólu głowy i wypróbuj go już dzisiaj.

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
pl_PL: Uwaga -  Ten panel może nie działać prawidłowo bez włączonej obsługi Javascript!

en: Welcome to Redux Framework
pl_PL: Witaj w Redux Framework

en: Welcome to Redux Framework %s
pl_PL: Witaj w Redux Framework %s

en: Welcome to the Redux Demo Panel
pl_PL: Witaj w Panelu Demonstracyjnym Redux

en: What type of user are you?
pl_PL: Jakiego rodzaju użytkownikiem jesteś?

en: What's New
pl_PL: Co Nowego

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Word Spacing
pl_PL: Odstępy pomiędzy słowami

en: WordPress Environment
pl_PL: Środowisko WordPress

en: Working...
pl_PL: Czekaj...

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl_PL: Nie posiadasz wystarczających uprawnień, by wejść na tę stronę.

en: You have changes that are not saved.  Would you like to save them now?
pl_PL: Posiadasz zmiany, które nie są zapisane. Czy chciałbyś je teraz zapisać?

en: You have changes that are not saved. Would you like to save them now?
pl_PL: Dokonane zmiany nie zostały jeszcze zapisane? Czy chcesz je zachować?

en: You must not enter any HTML in this field, all HTML tags have been removed.
pl_PL: Nie możesz wpisać kodu HTML do tego pola. Wszelkie znaczniki HTML zostaną usunięte.

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
pl_PL: Nie możesz wpisać żadnych specjalnych znaków do tego pola. Wszystkie specjalne znaki zostaną usunięte.

en: You must provide a comma separated list of numerical values for this option.
pl_PL: Dla tej opcji musisz podać listę wartości numerycznych oddzielonych przecinkami.

en: You must provide a numerical value for this option.
pl_PL: Muisz podać wartość numeryczną dla tej opcji.

en: You must provide a valid URL for this option.
pl_PL: Musisz podać poprawny URL.

en: You must provide a valid email for this option.
pl_PL: Musisz podać poprawny adres email.

en: Your current options will be replaced with the values of this preset.  Would you like to proceed?
pl_PL: Twoje aktualne opcje zostaną zastąpione tymi ustawieniami. Czy chcesz kontynuować?

en: Your current options will be replaced with the values of this preset. Would you like to proceed?
pl_PL: Twoje aktualne ustawienia zostaną zastąpione tym zestawem opcji. Czy chcesz kontynuować?

en: clicking
pl_PL: klikanie

en: donation
pl_PL: dotacja

en: error(s) were found!
pl_PL: błąd/błędów został(o) znaleziony(ch)!

en: extensions directory
pl_PL: katalog rozszerzeń

en: has the proper read/write permissions or enter your FTP information below.
pl_PL: posiada odpowiednie uprawnienia odczytu/zapisu lub wprowadź poniżej swoje dane FTP

en: is available
pl_PL: jest dostępny

en: leave us a favorable review on WordPress.org
pl_PL: zostaw nam przychylną recenzję na WordPress.org

en: moving the mouse over
pl_PL: przesuwanie myszą nad

en: our documentation
pl_PL: nasza dokumentacja

en: warning(s) were found!
pl_PL: ostrzeżenie/ostrzeżeń został(o) znalezione/znalezionych!
