Arjuna X 1.2 - en to cs translation catalogue (196 entries)

en:  at
cs:  v

en: % comments
cs: % komentářů

en: %1$s at %2$s
cs: %1$s na %2$s

en: %d days
cs: %d dny

en: %d hours
cs: %d hodinami

en: %d minutes
cs: %d minutami

en: %d months
cs: %d měsíci

en: %d seconds
cs: %d sekundami

en: %d weeks
cs: %d týdny

en: %d years
cs: %d roky

en: 1 comment
cs: 1 komentář

en: 1 day
cs: 1 dnem

en: 1 hour
cs: 1 hodinou

en: 1 minute
cs: 1 minutou

en: 1 month
cs: 1 měsícem

en: 1 second
cs: 1 sekundou

en: 1 week
cs: 1 týdnem

en: 1 year
cs: 1 rokem

en: <i>none</i>
cs: <i>žádný</i>

en: Aligned to the left
cs: Zarovnané doleva

en: Aligned to the right
cs: Zarovnané doprava

en: Alignment
cs: Zarovnaní

en: Alternate between left and right alignment
cs: Střídavě s levým a pravým zarovnáním

en: Append to page title
cs: Připojit ke jménu stránky

en: Arjuna Options
cs: Nastavení Arjuna

en: Arjuna Theme Options
cs: Nastavení vzhledu Arjuna

en: Arjuna is completely free. If you like this project and want to support further development and maintenance, please
cs: Arjuna je úplně zdarma. Pokud máš rád tento projekt a chceš podpořit opravy a vývoj, prosím

en: Arjuna needs write permissions to create a new file "user-style.css", which will contain the custom CSS.
cs: Arjuna potřebuje právo zápisu pro vytvoření nového souboru "user-style.css", ten obsahuje vlastní zápis CSS.

en: Blog Archives
cs: Archív

en: Blog Name (&quot; - %s&quot;)
cs: Jméno blogu (&quot; - %s&quot;)

en: Browse by Tags
cs: Štítky

en: Browsing Posts in <em>%s</em>
cs: Prohlížet příspěvky v kategorii: <em>%s</em>

en: Browsing Posts published by <em>%s</em>
cs: Prohlížet příspěvky od <em>%s</em>

en: Browsing Posts published in %s
cs: Prohlížet příspěvky publikované v %s

en: Browsing Posts published on %s
cs: Prohlížet příspěvky publikované %s

en: Browsing Posts tagged <em>%s</em>
cs: Prohlížet příspěvky se štítkem: <em>%s</em>

en: Cancel Reply
cs: Zrušit odpověď

en: Categories
cs: Rubriky

en: Category ID
cs: ID kategorie

en: Category Name
cs: Jméno rubriky

en: Category Slug
cs: Odkaz kategorie

en: Changelog
cs: Záznam změn

en: Comment Pages:
cs: Stránky komentářů:

en: Comments
cs: Komentáře

en: Comments are closed.
cs: Komentáře jsou uzavřeny.

en: Comments off
cs: Komentáře zakázány

en: Contact Sales
cs: Kontakt prodeje

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Custom:
cs: Vlastní:

en: Dark Blue
cs: Tmavě modrý

en: Date Format
cs: Formát data

en: Default Date Format (Example: <em>&quot;Written by admin on %s&quot;</em>)
cs: Výchozí formát data (Příklad: <em>&quot;Napsal administrátor %s&quot;</em>)

en: Default Widgets
cs: Výchozí widgety

en: Display Author
cs: Zobrazit autora

en: Display Home button
cs: Zobrazit tlačítko Domů

en: Display Time
cs: Zobrazit čas

en: Display a Twitter button on the very top of the sidebar.
cs: Zobrazí tlačítko Twitteru úplně na vrcholu postranního panelu

en: Display an RSS button on the very top of the sidebar.
cs: Zobrazí tlačítko RSS úplně na vrcholu postranního panelu.

en: Display comments as follows
cs: Zobrazit komentáře takto

en: Display default sidebar widgets if the widget bars are empty.
cs: Zobrazí výchozí widgety pokud nejsou žádné widgety nastaveny.

en: Display links to the previous and next posts above each post.
cs: Zobrazovat odkazy na předchozí a následující příspěvek nad každým příspěvkem.

en: Display links to the previous and next posts below each post.
cs: Zobrazovat odkazy na předchozí a následující příspěvek pod každým příspěvkem.

en: Dropdown
cs: Rozbalovací

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit in Admin
cs: Upravit v administraci

en: Enable IE6 performance optimization
cs: Povolit optimalizaci výkonu pro IE6

en: Enable custom CSS rules
cs: Povolit vlastní CSS pravidla

en: Enable this menu
cs: Povolit tuto nabídku

en: Enabled
cs: Povolit

en: Error 404 - Not Found
cs: Chyba 404 - Nenalezeno

en: Find
cs: Najdi

en: First Header Menu
cs: První nabídku v hlavičce

en: Footer Style
cs: Styl patičky

en: General Options
cs: Obecná nastavení

en: Header
cs: Hlavička

en: Header Image
cs: Obrázek v hlavičce

en: Home
cs: Domů

en: Home Button
cs: Tlačítko Domů

en: If disabled, the menu will be hidden.
cs: Pokud je zakázána, nabídka bude skrytá.

en: If enabled, Arjuna will create a user stylesheet with your custom CSS rules. The user stylesheet will be included with every page call. If you intend to make some minor changes to the stylesheet, enabling this option ensures that you can safely upgrade Arjuna without losing your custom CSS.
cs: Pokud je povoleno, Arjuna vytvoří styl podle tvých vlastních CSS pravidel. Uživatelský styl bude použit na každé volání stránky. Pokud chceš provést změny ve stylu, povolením této volby zajistíš, že při aktualizaci Arjuny nepřijdeš o vlastní styl.

en: If enabled, Arjuna will use its own native pagination to allow your users to navigate the blog using pages.
cs: Pokud je povoleno, Arjuna může použít svůj vlastní systém stránkování, který umožní procházet blog pomocí stránek.

en: If enabled, these widgets will be displayed if the widget bar is empty: <b>sidebar_full_top:</b> Recent Posts and Browse by Tags, <b>sidebar_left:</b> Categories, <b>sidebar_right:</b> Meta
cs: Pokud je povoleno tyto widgety budou použity, pokud nejsou žádné widgety aktivní: <b>sidebar_full_top:</b> Nejnovější příspěvky a Štítky, <b>sidebar_left:</b> Rubriky, <b>sidebar_right:</b> Meta

en: If turned on, Arjuna will attempt to detect IE6 and serve a stand-alone CSS file specifically made for IE6.
cs: Pokud je zapnuta, Arjuna se pokusí detekovat IE6 a pro zobrazení použije odlišného CSS souboru, který je optimalizován pro IE6.

en: If you intend to use the two column sidebar, we recommend to choose either the normal or the large sidebar.
cs: Pokud chcete používat dvousloupcový postranní panel, doporučujeme vybrat normální nebo velký panel.

en: Include the author of a post in the post header.
cs: Zahrnout jméno autora do hlavičky příspěvku.

en: Include the time and date of when the post has been published, instead of only the date.
cs: Zahrnout datum a čas, kdy byl příspěvek publikován místo pouhého data.

en: Internet Explorer 6 Optimization
cs: Optimalizace pro Internet Explorer 6

en: Large
cs: Velký

en: Leave Feedback
cs: Vložit feedback

en: Leave a Comment
cs: Zanechat komentář

en: Leave a comment
cs: Napiš komentář

en: Leave comment
cs: Odeslat komentář

en: Left
cs: Levé

en: Left sidebar
cs: Levý panel

en: Light Blue
cs: Světle modrý

en: Log out of this account
cs: Odhlásit se z tohoto účtu

en: Logged in as %s.
cs: Přihlášen jako %s.

en: Logout
cs: Odhlásit se

en: Menu lists only
cs: Pouze seznamy nabídek

en: Miscellaneous
cs: Ostatní

en: Navigation Links
cs: Navigační odkazy

en: Need installation or integration support? Need something customized or extended?
cs: Potřebuješ pomoci s instalací nebo integrací? Potřebuješ něco upravit nebo rozšířit?

en: Newer Comments
cs: Novější komentáře

en: Newer Entries
cs: Novější záznamy

en: Next
cs: Následující

en: Next Page
cs: Následující stránka

en: Next Post
cs: Následující příspěvek

en: No comments
cs: Bez komentářů

en: No dropdown menu
cs: Nerozbalovací nabídka

en: No one has commented yet.
cs: Nikdo zatím nepřidal komentář.

en: No sidebar
cs: Bez panelu

en: Normal
cs: Normální

en: Note: IE6 will still work the same if this option is turned off, however, you and your IE6 users will save an estimated 28kb (11 image and 2 CSS files) in bandwidth for first-time visitors. IE6 also might render more rapidly if this is turned on.
cs: Poznámka: IE6 může pracovat stejně pokud bude tato volba vypnuta, každopádně ty a tví uživatelé používající IE6 ušetří zhruba 28kb (11 obrázků a 2 CSS soubory) při první návštěvě. Stránka může být mnohem rychleji zobrazena pokud je volba zapnuta.

en: Note: The links will only be shown on permalink pages, i.e. the URL where one single post/page is displayed.
cs: Poznámka: Odkazy mohou být zobrazeny jenom na stránkách dostupných pomocí trvalých odkazů, například URL které odkazuje na jeden příspěvěk/stránku.

en: Older Comments
cs: Starší komentáře

en: Older Entries
cs: Starší záznamy

en: One-level dropdown menu
cs: Jednoúrovňová rozbalovací nabídka

en: Page %
cs: Stránka %

en: Page %s
cs: Stránka %s

en: Page %s of %s
cs: Stránka %s z %s

en: Page Anchors
cs: Kotvy stránky

en: Page Gap
cs: Mezery mezi stránkami

en: Page ID
cs: ID stránky

en: Page Order
cs: Řazení stránek

en: Page Range
cs: Rozsah stránek

en: Page Slug
cs: Odkazu stránky

en: Page Title
cs: Názvu stránky

en: Pages
cs: Stránky

en: Pages:
cs: Stránky:

en: Pagination
cs: Stránkování

en: Pass required
cs: Vyžadováno heslo

en: Passed Time (Example: <em>&quot;Written by admin about 3 days ago.&quot;</em>)
cs: Minulý čas (Příklad: <em>&quot;Napsal administrátor před 3 dny.&quot;</em>)

en: Performance Optimization
cs: Optimalizace výkonu

en: Permalink to
cs: Trvalý odkaz

en: Please include your Wordpress version, browser details and a screenshot, if necessary.
cs: Prosím vložte také svou verzi WordPressu, detaily o prohlížeči a screenshot, pokud je to potřeba.

en: Post Count
cs: Počet příspěvků

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Page
cs: Předchozí stránka

en: Previous Post
cs: Předchozí příspěvek

en: RSS Button
cs: Tlačítko RSS

en: Read more
cs: Celý článek

en: Recent Posts
cs: Nejnovější příspěvky

en: Report Bugs
cs: Nahlášení závad

en: Report a Bug
cs: Nahlásit závadu

en: Right
cs: Pravé

en: Right sidebar
cs: Pravý panel

en: Roadmap
cs: Plán

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Search Results on <em>%s</em>
cs: Výsledky vyhledávání na dotaz <em>%s</em>

en: Search Results:
cs: Výsledky vyhledávání

en: Search here...
cs: Hledat...

en: Second Header Menu
cs: Druhá nabídka v hlavičce

en: Separators
cs: Oddělovače

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Sidebar Position
cs: Umístění postranního panelu

en: Sidebar Width
cs: Šířka panelu

en: Single Post Pages
cs: Stránky s jediným příspěvkem

en: Skip to posts
cs: Přeskočit na příspěvky

en: Small
cs: Malý

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
cs: Promiňte, ale to co hledáte zde není.

en: Sort menu items in
cs: Řadit položky nabídky

en: Sorting Order
cs: Řadit dle

en: Subscribe to comments
cs: Přihlásit se k odběru komentářů

en: Support &amp; Sales
cs: Podpora a prodej

en: Thank you for using Arjuna, the free WordPress theme designed by %s.
cs: Děkujeme za stažení Arjuny, grafického vzhledu pro Wordpress, které navrhl %s

en: The Arjuna options have been saved.
cs: Nastavení Arjuny bylo uloženo.

en: The default date format can be customized in Settings &gt; General.
cs: Výchozí formát data může být změněn v Nastavení &gt; Obecné

en: The default depends on your WordPress version and whether you have any pagination plugins activated. If the wp-paginate or wp-pagenavi plugin is activated, then Arjuna will use these plugins to create the pagination.
cs: Výchozí nastavení, které je závislé na tvé verzi WordPessu a také jakémkoli aktivovaném stránkovacím pluginu. Pokud je wp-paginate nebo wp-pagenavi plugin aktivní, Arjuna může použít tyto pluginy pro stránkování.

en: The number of page buttons in a gap before an ellipsis (...) is display.
cs: Počet čísel stránek, které jsou zobrazeny v mezeře než se zobrazí tři tečky (...).

en: The number of page buttons that will always appear at the beginning and the end of the pagination.
cs: Čísla stránek, která se vždy zobrazí na začátku a konci stránkování.

en: The number of page buttons that will appear before and after the current page button.
cs: Počet čísel stránek, které se zobrazují před a za aktivní stránkou.

en: There is nothing here (yet).
cs: Zatím zde nic není.

en: There is nothing here.
cs: Nic zde není.

en: This feature is disabled because Arjuna does not have write permissions to %s.
cs: Tato možnost je zakázána jelikož Arjuna nemůže zapisovat do %s.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
cs: Tento příspěvek je chráněn heslem. Vložte heslo pro prohlížení komentářů.

en: This will be appended to the page title of every web page (posts, pages, categories, etc.)
cs: Toto bude přidáno ke každému titulu stránky (příspěvku, stránky, rubriky, atd.)

en: Twitter Button
cs: Tlačítko Twitteru

en: Two-level dropdown menu
cs: Dvouúrovňová rozbalovací nabídka

en: Use Arjuna pagination
cs: Použít stránkování Arjuny

en: Use WordPress default
cs: Použít výchozí z WordPressu

en: Useful Links
cs: Užitečné odkazy

en: Visually separate the menu buttons
cs: Vizuálně odděluje tlačítka v menu

en: Written by
cs: Napsal

en: You must be %slogged in%s to post a comment.
cs: Musíš %sbýt přihlášen%s k přidání komentáře.

en: Your comment
cs: Tvůj komentář

en: Your comment is awaiting moderation.
cs: Tvůj komentář čeká na schválení.

en: Your email
cs: Tvůj email (vyžadováno, nezobrazí se)

en: Your name
cs: Tvé jméno (vyžadováno)

en: Your search returned no results.
cs: Vyhledávání nenašlo žádný výsledek.

en: Your website
cs: Tvůj web (nepovinné)

en: about %s ago
cs: před %s

en: ascending
cs: vzestupně

en: continue reading...
cs: celý článek...

en: descending
cs: sestupně

en: on
cs: v

en: order by
cs: třídit podle
