Activello Theme - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Oi! Puslapis nerastas.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nėra. Galbūt jums padės paieškos galimybė arba viena iš žemiau esančių nuorodų?

en: Recent Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Most Used Categories
lt: Įrašų kategorijos

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
lt: Pabandykite paieškoti mėnesių archyvuose. %1$s

en: Archives
lt: Archyvai

en: Tags
lt: Žymos

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
lt: Autorius: %s

note: translators: %s: day
en: Day: %s
lt: Diena: %s

note: translators: %s: month
en: Month: %s
lt: Mėnuo: %s

[ctx: monthly archives date format]
note: translators: %s: month
en: F Y
lt: Y F

note: translators: %s: year
en: Year: %s
lt: Metai: %s

en: Asides
lt: Be pavadinimo

en: Galleries
lt: Galerijos

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Videos
lt: Video

en: Quotes
lt: Citatos

en: Links
lt: Nuorodos

en: Statuses
lt: Būsenos

en: Audios
lt: Audio

en: Chats
lt: Pokalbiai

en: Comment navigation
lt: Komentarų navigacija

en: &larr; Older Comments
lt: &larr; Senesni komentarai

en: Newer Comments &rarr;
lt: Naujesni komentarai &rarr;

en: Comments are closed.
lt: Komentavimo galimybė išjungta.

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Sidebar
lt: Valdiklių sritis

en: Left Sidebar
lt: Valdiklių sritis kairėje

en: Right Sidebar
lt: Valdiklių sritis dešinėje

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Paieška

en: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Previous
lt: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Ankstesnis

en: Next <i class="fa fa-chevron-right"></i>
lt: Kitas <i class="fa fa-chevron-right"></i>

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Website Layout Options
lt: Svetainės išdėstymas

en: Default used if no color is selected
lt: Numatytasis nustatymas jei nėra pasirinkta spalva

en: Social icon color
lt: Socialinių ikonų spalva

en: Footer
lt: Poraštė

en: Other
lt: Kita

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Submit
lt: Pateikti

en: Read More
lt: Skaityti toliau

note: translators: 1: link to Colorlib, 2: link to WordPress
en: Theme by %1$s Powered by %2$s
lt: %1$s tema sukurta %2$s sistemai

note: translators: 1: date, 2: time
en: Edit
lt: Redaguoti

en: Posts navigation
lt: Įrašų navigacija

en: Post navigation
lt: Įrašo navigacija

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Limit Categories
lt: Rodomų kategorijų skaičius

en: Enable Posts Count
lt: Rodyti įrašų skaičių

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Limit Posts Number
lt: Rodomų įrašų skaičius

en: Follow us
lt: Sekite mus

note: translators: %s: search query
en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai: %s

[ctx: label]
en: Search for:
lt: Ieškoti:

en: Meta
lt: Metainformacija

en: Nothing Found
lt: Nerasta

note: translators: %1$s: URL of the new-post screen
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite nuo čia</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, nieko panašaus rasti nepavyko. Pabandykite įvesti kitokį paieškos raktažodį.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Panašu, kad nepavyko rasti jūsų ieškomo puslapio. Galbūt jums padės paieškos galimybė.

en: 1 Comment
lt: Komentarų: 1

en: % Comments
lt: Komentarų: %
