Tag Groups 2.1.2 - en to pl_PL translation catalogue (342 entries)

en: %d option was added or changed. | %d options were added or changed.
pl_PL[0]: %d opcja została dodana lub zmieniona.
pl_PL[1]: %d opcje zostały dodane lub zmienione.

en: %s created this sample page in the Setup Wizard of the <b>Tag Groups</b> plugin. You can safely edit and delete it or keep it for future reference.
pl_PL: %s stworzył tę przykładową stronę w Kreatorze ustawień wtyczki <b>Grupy tagów</b>. Możesz ją bezpiecznie edytować i usuwać lub zachować na przyszłość.

en: (1000x read, 100x write)
pl_PL: (1000x odczyt, 100x zapis)

en: (Not tested with right-to-left languages.)
pl_PL: (Nie testowano z językami pisanymi od prawej do lewej.)

en: (recommended)
pl_PL: (zalecane)

en: (show me the menu)
pl_PL: (pokaż mi menu)

en: 18 Gutenberg Blocks
pl_PL: 18 bloków Gutenberg

en: 21 Shortcodes
pl_PL: 21 shortcode'ów

en: <b>Please deselect taxonomies that you don't use. Using several taxonomies for the same post type or hierarchical taxonomies (like categories) is experimental and not supported.</b>
pl_PL: <b>Proszę odznaczyć taksonomie, których nie używasz. Używanie kilku taksonomii dla tego samego typu postu lub hierarchicznych taksonomii (jak kategorie) jest eksperymentalne i nie jest wspierane.</b>

en: A new parent group with the label '%s' has been created at the bottom of the table!
pl_PL: Nowa grupa nadrzędna z etykietą '%s' została utworzona na dole tabeli!

en: A new tag group with the label '%s' has been created!
pl_PL: Utworzono nową grupę tagów o etykiecie '%s'!

en: A tag group with the id %1$s and the label '%2$s' has been deleted.
pl_PL: Grupa tagów o identyfikatorze %1$s i etykiecie '%2$s' została usunięta.

en: A tag group with the label '%s' already exists, or the label has not changed. Please choose another one or go back.
pl_PL: Grupa tagów o etykiecie '%s' już istnieje, lub etykieta nie została zmieniona. Wybierz inną lub wróć.

en: A tag group with the label '%s' already exists.
pl_PL: Grupa tagów o etykiecie '%s' już istnieje.

en: Accordion
pl_PL: Akordeon

en: Accordion Tag Cloud
pl_PL: Akordeonowa chmura tagów

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Active Taxonomies
pl_PL: Aktywne taksonomie

en: Active Theme
pl_PL: Aktywny motyw

en: Add New Tag Group
pl_PL: Dodaj nową grupę tagów

en: Add a filter to the list of tags. Disable it here if it conflicts with other plugins or themes.
pl_PL: Dodaj filtr do listy tagów. Wyłącz go tutaj, jeśli koliduje z innymi wtyczkami lub motywami.

en: Add a pull-down menu to the filters above the list of posts. If you filter posts by tag groups, then only items will be shown that have tags (terms) in that particular group. This feature can be turned off so that the menu won't obstruct your screen if you use a high number of groups. May not work with all taxonomies.
pl_PL: Dodaj rozwijane menu do filtrów powyżej listy postów. Jeśli filtrujesz posty według grup tagów, to tylko elementy, które mają tagi (terminy) w danej grupie, będą wyświetlane. Ta funkcja może być wyłączona, aby menu nie zasłaniało ekranu, jeśli używasz dużej liczby grup. Może nie działać ze wszystkimi taksonomiami.

en: Ajax Test
pl_PL: Test Ajax

en: All Tag Groups features are available as Gutenberg blocks. You can also use shortcodes.
pl_PL: Wszystkie funkcje grup tagów są dostępne jako bloki Gutenberg. Możesz również używać shortcode'ów.

en: All groups have been deleted and assignments reset.
pl_PL: Wszystkie grupy zostały usunięte, a przypisania zresetowane.

en: Alphabetical Tag Cloud
pl_PL: Alfabetyczna chmura tagów

en: Alphabetical Tag Index
pl_PL: Alfabetyczny indeks tagów

en: Always load shortcode scripts.
pl_PL: Zawsze ładuj skrypty shortcode.

en: Assign to
pl_PL: Przypisz do

en: Back End
pl_PL: Zarządzanie

en: Below you can import previously exported settings/groups or terms from a file.
pl_PL: Poniżej możesz zaimportować wcześniej wyeksportowane ustawienia/grupy lub terminy z pliku.

en: Benchmarks
pl_PL: Wyniki testów

en: By default it returns a string with the html for a tabbed tag cloud.
pl_PL: Domyślnie zwraca ciąg ze html dla tagowanej chmury tagów.

en: By default the description appears in a tooltip when you hover the mouse over a tag in a tag cloud.
pl_PL: Domyślnie opis pojawia się w dymku, gdy najedziesz myszką na tag w chmurze tagów.

en: Cache
pl_PL: Pamięć podręczna

en: Caching
pl_PL: Buforowanie

en: Change order
pl_PL: Zmień kolejność

en: Checking the tag names
pl_PL: Sprawdzanie nazw tagów

en: Checking...
pl_PL: Sprawdzanie...

en: Choose the taxonomies for which you want to use Tag Groups:
pl_PL: Wybierz taksonomie, dla których chcesz używać Tag-Groups:

en: Choose the taxonomies for which you want to use tag groups.
pl_PL: Wybierz taksonomie, dla których chcesz używać grup tagów.

en: Click for more information
pl_PL: Kliknij, aby uzyskać więcej informacji

en: Click on the features for more information.
pl_PL: Kliknij na funkcje, aby uzyskać więcej informacji.

en: Clicking will leave this page without saving.
pl_PL: Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony bez zapisywania.

en: Collapsible tabs (toggle open/close).
pl_PL: Zakładki rozwijane (przełączanie otwierania/zamykania).

en: Constants
pl_PL: Stałe

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Create
pl_PL: Utwórz

en: Create a draft sample page with Gutenberg blocks.
pl_PL: Utwórz szkic przykładowej strony z blokami Gutenberg.

en: Create a draft sample page with shortcodes.
pl_PL: Utwórz szkic przykładowej strony z shortcode'ami.

en: Create a new folder inside your <i>wp-content/uploads</i> folder (for example "my-theme") and copy there these two items.
pl_PL: Utwórz nowy folder w swoim <i>wp-content/uploads</i> folderze (na przykład "my-theme") i skopiuj tam te dwa elementy.

en: Create a new group below.
pl_PL: Utwórz nową grupę poniżej.

en: Create sample groups:
pl_PL: Utwórz przykładowe grupy:

en: Create sample tags in these groups:
pl_PL: Utwórz przykładowe tagi w tych grupach:

en: Credits
pl_PL: Podziękowania

en: Database
pl_PL: Baza danych

en: Debug mode is off.
pl_PL: Tryb debugowania jest wyłączony.

en: Debug mode is on.
pl_PL: Tryb debugowania jest włączony.

en: Debugging
pl_PL: Debugowanie

en: Default Groups
pl_PL: Domyślne grupy

en: Delete Groups
pl_PL: Usuń Grupy

en: Delete Settings and Groups
pl_PL: Usuń Ustawienia i Grupy

en: Delete all groups and settings when uninstalling the plugin.
pl_PL: Usuń wszystkie grupy i ustawienia podczas odinstalowywania wtyczki.

en: Delete this group.
pl_PL: Usuń tę grupę.

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
pl_PL: Szczegółowa dokumentacja jest również dostępna na stronie internetowej wtyczki.

en: Development News
pl_PL: Aktualności Rozwojowe

en: Display filter on the "Posts" screen.
pl_PL: Wyświetl filtr na ekranie "Posty".

en: Display filter on the "Tags" screen.
pl_PL: Wyświetl filtr na ekranie "Tagi".

en: Display information about tag groups.
pl_PL: Wyświetl informacje o grupach tagów.

en: Display the tags in a list with first letters as heading.
pl_PL: Wyświetl tagi w liście z pierwszymi literami jako nagłówkiem.

en: Display the tags in a tabbed tag cloud.
pl_PL: Wyświetl tagi w zakładkowej chmurze tagów.

en: Display the tags in an accordion.
pl_PL: Wyświetl tagi w akordeonie.

en: Display the tags in lists under tag groups.
pl_PL: Wyświetl tagi w listach pod grupami tagów.

en: Display the tags in tabbed tag cloud with first letters as tabs.
pl_PL: Wyświetl tagi w zakładkowej chmurze tagów z pierwszymi literami jako zakładkami.

en: Do you really want to delete this tag group?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę grupę tagów?

en: Don't load a theme.
pl_PL: Nie ładuj motywu.

en: Dynamic Post Filter
pl_PL: Dynamiczny filtr postów

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit tag groups
pl_PL: Edytuj grupy tagów

en: Edit this item inline
pl_PL: Edytuj ten element w linii

en: Enable Tag Groups Public API Access
pl_PL: Włącz publiczny dostęp do API grup tagów

en: Enable Terms Public API Access
pl_PL: Włącz publiczny dostęp do API terminów

en: Enable public access to tag groups endpoint /wp-json/tag-groups/v1/groups/.
pl_PL: Włącz publiczny dostęp do punktu końcowego grup tagów /wp-json/tag-groups/v1/groups/.

en: Enable public access to terms endpoint /wp-json/tag-groups/v1/terms/.
pl_PL: Włącz publiczny dostęp do punktu końcowego terminów /wp-json/tag-groups/v1/terms/.

en: Enable shortcode in sidebar widgets (if not visible anyway).
pl_PL: Włącz shortcode w widgetach paska bocznego (jeśli i tak nie jest widoczny).

en: Enhance the power of Tag Groups with the Pro version:
pl_PL: Zwiększ moc Tag Groups dzięki wersji Pro:

en: Enter the name of this new folder (for example "my-theme") below.
pl_PL: Wprowadź nazwę tego nowego folderu (na przykład "my-theme") poniżej.

en: Error parsing the file.
pl_PL: Błąd podczas analizowania pliku.

en: Error reading the file.
pl_PL: Błąd podczas odczytu pliku.

en: Error uploading the file.
pl_PL: Błąd podczas przesyłania pliku.

en: Example
pl_PL: Przykład

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Export Files
pl_PL: Pliki Eksportu

en: Export/Import
pl_PL: Eksport/Import

en: Feel free to abort the Setup Wizard any time and continue on your own path. You can also launch it again at a later time.
pl_PL: Nie krępuj się przerwać Kreatora konfiguracji w dowolnym momencie i kontynuować na własną rękę. Możesz również uruchomić go ponownie w późniejszym czasie.

en: Filesystem
pl_PL: System plików

en: Filter by label
pl_PL: Filtruj według etykiety

en: Filter by tag group
pl_PL: Filtruj według grupy tagów

en: Filter off
pl_PL: Filtr wyłączony

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Finished!
pl_PL: Zakończono!

en: First Aid
pl_PL: Pierwsza pomoc

en: First Sample Tag
pl_PL: Pierwszy przykładowy tag

en: First Steps
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Fixing incorrect groups in term meta
pl_PL: Naprawa niepoprawnych grup w metadanych terminu

en: Fixing incorrect tag groups
pl_PL: Naprawa niepoprawnych grup tagów

en: Front End
pl_PL: Interfejs użytkownika

en: Further options
pl_PL: Dalsze opcje

en: Go to the <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;Tag Groups <a %s>taxonomy settings</a> and <b>select the taxonomy</b> (tag type) of your tags. In most cases just leave the default: Tags (post_tag).
pl_PL: Przejdź do <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;Ustawień grup tagów <a %s>taxonomy</a> i <b>wybierz taksonomię</b> (typ tagu) dla swoich tagów. W większości przypadków po prostu zostaw domyślną: Tag (post_tag).

en: Go to the tag groups admin page and <b>create some groups</b>.
pl_PL: Przejdź do strony administracyjnej grup tagów i <b>stwórz kilka grup</b>.

en: Go to your tags and <b>assign them to these groups</b>.
pl_PL: Przejdź do swoich tagów i <b>przypisz je do tych grup</b>.

en: Group ID
pl_PL: ID grupy

en: Group Information
pl_PL: Informacje o grupie

en: Group Statistics
pl_PL: Statystyki grupy

en: Groups
pl_PL: Grupy

en: Gutenberg block preview
pl_PL: Podgląd bloku Gutenberg

en: HTML in tag description:
pl_PL: HTML w opisie tagu:

en: Happy tagging!
pl_PL: Szczęśliwego tagowania!

en: Here you can choose a theme for the Tabbed Tag Cloud and the Accordion Tag Cloud.
pl_PL: Tutaj możesz wybrać motyw dla Tagowanej Chmury Tagów oraz Chmury Tagów Akordeonowych.

en: Here you can turn off jQuery UI themes if your WordPress theme brings its own jQuery UI theme, in order to avoid conflicts.
pl_PL: Tutaj możesz wyłączyć motywy jQuery UI, jeśli Twój motyw WordPress przynosi swój własny motyw jQuery UI, aby uniknąć konfliktów.

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Home URL
pl_PL: Adres URL strony głównej

en: I know what I am doing.
pl_PL: Wiem, co robię.

en: If the optional second parameter is set to 'true', the function returns a multidimensional array containing tag groups and tags.
pl_PL: Jeśli opcjonalny drugi parametr jest ustawiony na 'true', funkcja zwraca wielowymiarową tablicę zawierającą grupy tagów i tagi.

en: If you activate this option, we try to sync the groups across all language versions of a tag when you save it. Deactivate it to set groups independently.
pl_PL: Jeśli aktywujesz tę opcję, spróbujemy synchronizować grupy we wszystkich wersjach językowych tagu, gdy go zapiszesz. Dezaktywuj, aby ustawić grupy niezależnie.

en: If you don't trust all users of your site, remove the HTML or use a plugin to give the unfiltered_html capability only to users you trust.
pl_PL: Jeśli nie ufasz wszystkim użytkownikom swojej witryny, usuń HTML lub użyj wtyczki, aby nadać uprawnienia unfiltered_html tylko zaufanym użytkownikom.

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
pl_PL: Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz nowe zapytanie dotyczące funkcji, daj nam znać.

en: If you need to launch the Setup Wizard again, you can find it in the settings. Just enter "wizard" in the search field.
pl_PL: Jeśli potrzebujesz ponownie uruchomić Kreatora konfiguracji, możesz go znaleźć w ustawieniach. Wpisz po prostu "wizard" w polu wyszukiwania.

en: If you use a custom taxonomy, make sure that the attribute "Public" is set to "true" and "Hierarchical" to "false".
pl_PL: Jeśli używasz niestandardowej taxonomy, upewnij się, że atrybut "Public" jest ustawiony na "true" a "Hierarchical" na "false".

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import File
pl_PL: Plik Importu

en: In most cases the default taxonomy <b>Tags (post_tag)</b> will do the job.
pl_PL: W większości przypadków domyślna taksonomia <b>Tags (post_tag)</b> wystarczy.

en: Info
pl_PL: Informacje

en: It is recommended to back up the database of your site before proceeding.
pl_PL: Zaleca się wykonanie kopii zapasowej bazy danych Twojej witryny przed kontynuowaniem.

en: Keep groups of translations in sync
pl_PL: Synchronizuj grupy tłumaczeń

en: Learn more <a %s>about debugging</a>.
pl_PL: Dowiedz się więcej <a %s>o debugowaniu</a>.

en: Licences
pl_PL: Licencje

en: Licenses
pl_PL: Licencje

en: Maintenance
pl_PL: Konserwacja

en: Migrate
pl_PL: Migracja

en: Migrate tags to the new format of Tag Groups.
pl_PL: Migracja tagów do nowego formatu grup tagów.

en: Migrating the term meta
pl_PL: Migracja metadanych terminu

en: Multilingual
pl_PL: Wielojęzyczny

en: Multiple Groups Per Tag
pl_PL: Wiele grup na tag

en: Need Tag Groups Support?
pl_PL: Potrzebujesz wsparcia dla grup tagów?

en: New themes can be created with the <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:
pl_PL: Nowe motywy można tworzyć za pomocą <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:

en: Next Step
pl_PL: Następny krok

en: Nothing found
pl_PL: Nic nie znaleziono

en: Now go the Tag Group Administration.
pl_PL: Teraz przejdź do administracji grup tagów.

en: Now go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a>, or visit the <a %2$s>documentation</a>.
pl_PL: Teraz przejdź do <a %1$s>ustawień grup tagów</a>, lub odwiedź <a %2$s>dokumentację</a>.

en: Now you are ready to create your own tag groups. If you prefer to start out from a sample, we will create for you three groups and three tags. You can play around with them, rename or delete them.
pl_PL: Teraz jesteś gotowy do stworzenia własnych grup tagów. Jeśli wolisz zacząć od przykładu, stworzymy dla Ciebie trzy grupy i trzy tagi. Możesz się nimi pobawić, zmienić ich nazwy lub je usunąć.

en: Number of assigned tags
pl_PL: Liczba przypisanych tagów

en: Number of changed items:
pl_PL: Liczba zmienionych elementów:

en: Number of processed items:
pl_PL: Liczba przetworzonych elementów:

en: On the following pages we will guide you through the basic settings that you need for the most common features.
pl_PL: Na następnych stronach przeprowadzimy Cię przez podstawowe ustawienia, które potrzebujesz do najczęściej używanych funkcji.

en: On the next page ("Download Builder") you will need to select the version 1.12.x and the components "Widget", "Accordion" and "Tabs". Make sure that before downloading you enter at the bottom as "CSS Scope" <b>.tag-groups-cloud</b> (including the dot).
pl_PL: Na następnej stronie ("Download Builder") będziesz musiał wybrać wersję 1.12.x oraz komponenty "Widget", "Accordion" i "Tabs". Upewnij się, że przed pobraniem wpisujesz na dole jako "CSS Scope" <b>.Tag-Groups</b> (w tym kropkę).

en: On the page "Theme Roller" you can customize all features or pick one set from the gallery. Finish with the "download" button.
pl_PL: Na stronie "Theme Roller" możesz dostosować wszystkie funkcje lub wybrać jeden zestaw z galerii. Zakończ przyciskiem "pobierz".

en: Or click here if you prefer to do it on your own.
pl_PL: Lub kliknij tutaj, jeśli wolisz zrobić to samodzielnie.

en: Or go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a> or visit the <a %2$s>documentation</a>.
pl_PL: Lub przejdź do <a %1$s>ustawień grup tagów</a> lub odwiedź <a %2$s>dokumentację</a>.

en: Or preview the sample page here.
pl_PL: Lub zobacz podgląd przykładowej strony tutaj.

en: PHP Version
pl_PL: Wersja PHP

en: Parameters
pl_PL: Parametry

en: Parent Group Level
pl_PL: Poziom grupy nadrzędnej

en: Permissions
pl_PL: Uprawnienia

en: Please <a %s>click here to run the migration routines</a> to make sure we have migrated all tags.
pl_PL: Proszę <a %s>kliknij tutaj, aby uruchomić procedury migracji</a>, aby upewnić się, że wszystkie tagi zostały przeniesione.

en: Please find links to the documentation in the <a %s>Tag Groups settings</a>.
pl_PL: Proszę znaleźć linki do dokumentacji w <a %s>ustawieniach grup tagów</a>.

en: Please find the parameters in the <a %s>documentation</a>.
pl_PL: Proszę znaleźć parametry w <a %s>dokumentacji</a>.

en: Please import the settings before the terms.
pl_PL: Proszę zaimportować ustawienia przed terminami.

en: Please keep in mind that the tag assignments cannot be recovered by the export/import function.
pl_PL: Proszę pamiętać, że przypisania tagów nie mogą być odzyskane przez funkcję eksportu/importu.

en: Please select one of the languages above to see the correct tag groups!
pl_PL: Proszę wybrać jeden z powyższych języków, aby zobaczyć poprawne grupy tagów!

en: Please stay on this page until all processes have finished.
pl_PL: Proszę pozostać na tej stronie, aż wszystkie procesy zostaną zakończone.

en: Please upgrade WordPress and then try again.
pl_PL: Proszę zaktualizować WordPressa, a następnie spróbować ponownie.

en: Please visit <a %1$s>%2$s</a>.
pl_PL: Proszę odwiedzić <a %1$s>%2$s</a>.

en: Post List
pl_PL: Lista postów

en: Post Tags in Groups
pl_PL: Tagi postów w grupach

en: Quick&nbsp;Edit
pl_PL: Szybka&nbsp;edycja

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Request Support
pl_PL: Poproś o wsparcie

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Reset Tag Filter
pl_PL: Zresetuj filtr tagów

en: Reset the filter on the tags page to show all tags.
pl_PL: Zresetuj filtr na stronie tagów, aby pokazać wszystkie tagi.

en: Running the maintenance can solve issues that you encounter during filtering by tag groups.
pl_PL: Uruchomienie konserwacji może rozwiązać problemy, które napotykasz podczas filtrowania według grup tagów.

en: Sample Content
pl_PL: Przykładowa zawartość

en: Sample Group A
pl_PL: Grupa przykładowa A

en: Sample Group B
pl_PL: Grupa przykładowa B

en: Sample Group C
pl_PL: Grupa przykładowa C

en: Save Settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Save Taxonomies
pl_PL: Zapisz Taxonomies

en: Save Theme Options
pl_PL: Zapisz opcje motywu

en: Search Results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania

en: Search for setting pages. Type a space to show all settings.
pl_PL: Szukaj stron ustawień. Wpisz spację, aby wyświetlić wszystkie ustawienia.

en: Search for settings
pl_PL: Szukaj ustawień

en: Second Sample Tag
pl_PL: Drugi przykład tagu

en: Server
pl_PL: Serwer

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Setup Wizard
pl_PL: Kreator konfiguracji

en: Shortcodes
pl_PL: Kody skrótów

en: Show hierarchical taxonomies. Not all Tag Groups features will work with these taxonomies.
pl_PL: Pokaż hierarchiczne taxonomies. Nie wszystkie funkcje Grup Tagów będą działać z tymi taxonomies.

en: Show posts
pl_PL: Pokaż posty

en: Show tags
pl_PL: Pokaż tagi

en: Show the Response
pl_PL: Pokaż odpowiedź

en: Shuffle Box
pl_PL: Losowa skrzynka

en: Simple Tag Cloud
pl_PL: Prosta chmura tagów

en: Site URL
pl_PL: Adres URL strony

en: Some blocks can show an approximate preview in the Gutenberg editor. If you deactivate this option, then all blocks will show a static icon with text.
pl_PL: Niektóre bloki mogą wyświetlać przybliżony podgląd w edytorze Gutenberg. Jeśli dezaktywujesz tę opcję, wszystkie bloki będą wyświetlać statyczną ikonę z tekstem.

en: Sorting groups in term meta
pl_PL: Sortowanie grup w metadanych terminu

en: Start the Setup Wizard
pl_PL: Rozpocznij kreatora konfiguracji

en: System Information
pl_PL: Informacje o systemie

en: Tabbed Tag Cloud
pl_PL: Zakładkowa chmura tagów

en: Table Tag Cloud
pl_PL: Chmura tagów tabeli

en: Tabs triggered by hovering mouse pointer (without clicking).
pl_PL: Karty wyzwalane przez najeżdżanie kursorem myszy (bez kliknięcia).

en: Tag Cloud Search
pl_PL: Wyszukiwanie w chmurze tagów

en: Tag Group Admin
pl_PL: Administrator grup tagów

en: Tag Group Administration
pl_PL: Administracja grup tagów

en: Tag Group name
pl_PL: Nazwa grupy tagów

en: Tag Groups
pl_PL: Tag-Groups

en: Tag Groups Pro
pl_PL: Tagi Grupy Pro

en: Tag Groups Setup Wizard
pl_PL: Kreator konfiguracji grup tagów

en: Tag Groups allows you to organize your WordPress taxonomy terms and show them in clouds, tabs, accordions, tables, lists and much more.
pl_PL: Tag-Groups pozwala na organizację terminów taksonomii WordPress i wyświetlanie ich w chmurach, zakładkach, akordeonach, tabelach, listach i wielu innych.

en: Tag List
pl_PL: Lista tagów

en: Tag Meta Box
pl_PL: Meta pole tagu

en: Tag groups pro only
pl_PL: Grupy tagów tylko pro

en: Taxonomies
pl_PL: Taksonomie

en: Thanks for using Tag Groups | %1$sTaxoPress.com%2$s | Version %3$s
pl_PL: Dziękujemy za korzystanie z Tag Groups | %1$sTaxoPress.com%2$s | Wersja %3$s

en: The default texonomy is <b>Tags (post_tag)</b>. Please note that the tag clouds might not work with all taxonomies and that some taxonomies listed here may not be accessible in the admin backend. If you don't understand what is going on here, just leave the default.
pl_PL: Domyślna taksonomia to <b>Tagi (post_tag)</b>. Zauważ, że chmury tagów mogą nie działać z wszystkimi taksonomiami i że niektóre taksonomie wymienione tutaj mogą być niedostępne w panelu administracyjnym. Jeśli nie rozumiesz, co się tutaj dzieje, po prostu pozostaw domyślne ustawienia.

en: The export download link is invalid or has expired. Please run the export again.
pl_PL: Link do pobrania eksportu jest nieprawidłowy lub wygasł. Proszę uruchomić eksport ponownie.

en: The filter on the tags page has been reset to show all tags.
pl_PL: Filtr na stronie tagów został zresetowany, aby pokazać wszystkie tagi.

en: The following blocks use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
pl_PL: Następujące bloki wykorzystują różnorodne parametry, abyś mógł zapoznać się z opcjami. Śmiało generuj nową przykładową stronę z dodatkowymi funkcjami po aktualizacji wtyczki.

en: The following shortcodes use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
pl_PL: Następujące shortcode'y wykorzystują różnorodne parametry, abyś mógł zapoznać się z opcjami. Śmiało generuj nową przykładową stronę z dodatkowymi funkcjami po aktualizacji wtyczki.

en: The following terms cannot be used:
pl_PL: Następujące terminy nie mogą być używane:

en: The free Tag Groups plugin cannot be active together with Tag Groups Pro.
pl_PL: Darmowa wtyczka grup tagów nie może być aktywna razem z Tag Groups Pro.

en: The function <b>tag_groups_cloud</b> accepts the same parameters as the [tag_groups_cloud] shortcode, except for those that determine tabs and styling.
pl_PL: Funkcja <b>tag_groups_cloud</b> akceptuje te same parametry co shortcode [tag_groups_cloud], z wyjątkiem tych, które określają zakładki i stylizację.

en: The group info of %d term was updated. | The group info of %d terms was updated.
pl_PL[0]: Informacje o grupie %d terminu zostały zaktualizowane.
pl_PL[1]: Informacje o grupie %d terminów zostały zaktualizowane.

en: The groups have been sorted alphabetically.
pl_PL: Grupy zostały posortowane alfabetycznie.

en: The label cannot be empty.
pl_PL: Etykieta nie może być pusta.

en: The plugin %1$s requires WordPress %2$s to function properly.
pl_PL: Wtyczka %1$s wymaga WordPressa %2$s, aby działać poprawnie.

en: The plugin automatically migrates tags to the new format and tries to keep track of changes. There may, however, be cases where other components made unnoticed changes. You might also need to manually migrate tags after you enabled a taxonomy that already contained untracked tags.
pl_PL: Wtyczka automatycznie migruje tagi do nowego formatu i stara się śledzić zmiany. Mogą jednak wystąpić przypadki, w których inne komponenty wprowadziły niezauważone zmiany. Możesz także potrzebować ręcznie migrować tagi po włączeniu taksonomii, która już zawierała tagi, które nie były śledzone.

en: The plugin is ready for use. If you need some assistance, we can walk you through the basic steps.
pl_PL: Wtyczka jest gotowa do użycia. Jeśli potrzebujesz pomocy, możemy przeprowadzić cię przez podstawowe kroki.

en: The requested export file has expired. Please run the export again.
pl_PL: Żądany plik eksportu wygasł. Proszę uruchomić eksport ponownie.

en: The tag group with the label '%s' has been saved!
pl_PL: Grupa tagów o etykiecie '%s' została zapisana!

en: The term has been removed from all groups.
pl_PL: Termin został usunięty ze wszystkich grup.

en: The wizard will offer more options after upgrading to premium.
pl_PL: Kreator zaoferuje więcej opcji po przejściu na wersję premium.

en: Themes and Appearance
pl_PL: Motywy i wygląd

en: Then you unpack the downloaded zip file. You will need the "images" folder and the "jquery-ui.theme.min.css" file.
pl_PL: Następnie rozpakuj pobrany plik zip. Będziesz potrzebować folderu "images" oraz pliku "jquery-ui.theme.min.css".

en: There have been errors.
pl_PL: Wystąpiły błędy.

en: Third Sample Tag
pl_PL: Trzeci przykład tagu

en: This page was created while you had the Gutenberg editor enabled. Therefore the features only display while Gutenberg is active.
pl_PL: Ta strona została utworzona, gdy miałeś włączony edytor Gutenberg. Dlatego funkcje są wyświetlane tylko wtedy, gdy Gutenberg jest aktywny.

en: To see the post type, hover your mouse over the option.
pl_PL: Aby zobaczyć typ posta, najedź kursorem na opcję.

en: Toggle Post Filter
pl_PL: Przełącz filtr postów

en: Transients
pl_PL: Przejrzane

en: Turn off
pl_PL: Wyłącz

en: Turn off to load the scripts only on posts and pages where a shortcode appears.
pl_PL: Wyłącz, aby ładować skrypty tylko w postach i stronach, na których pojawia się shortcode.

en: Turn on
pl_PL: Włącz

en: Turn on if you use these shortcodes in widgets.
pl_PL: Włącz, jeśli używasz tych shortcode w widgetach.

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Uaktualnij do Pro

en: Upgrade to Tag Groups Pro
pl_PL: Uaktualnij do Tag Groups Pro

en: Use it if a JavaScript error disables the filter menu. Note that it is still recommended to find out the cause of the error.
pl_PL: Użyj, jeśli błąd JavaScript wyłącza menu filtru. Należy pamiętać, że nadal zaleca się ustalenie przyczyny błędu.

en: Use jQuery.  (Default is on. Other plugins might override this setting.)
pl_PL: Użyj jQuery. (Domyślnie włączone. Inne wtyczki mogą nadpisać to ustawienie.)

en: Use this button to delete all tag groups and assignments. Your tags will not be changed. Check the checkbox to confirm.
pl_PL: Użyj tego przycisku, aby usunąć wszystkie grupy tagów i przypisania. Twoje tagi nie zostaną zmienione. Zaznacz pole wyboru, aby potwierdzić.

en: Use this button to export all Tag Groups settings and groups and all terms that are assigned to a group into files.
pl_PL: Użyj tego przycisku, aby wyeksportować wszystkie ustawienia Grup Tagów i grupy oraz wszystkie terminy przypisane do grupy do plików.

en: Verbose logging is enabled with CM_DEBUG.
pl_PL: Włączenie szczegółowego logowania z CM_DEBUG.

en: Verbose logging is off.
pl_PL: Szczegółowe logowanie jest wyłączone.

en: Verbose logging is on.
pl_PL: Szczegółowe logowanie jest włączone.

en: Version
pl_PL: Wersja

en: View Knowledge Base
pl_PL: Zobacz bazę wiedzy

en: We processed %d term. | We processed %d terms.
pl_PL[0]: Przetworzono %d termin.
pl_PL[1]: Przetworzono %d terminy.

en: We saved %d term. | We saved %d terms.
pl_PL[0]: Zapisano %d termin.
pl_PL[1]: Zapisano %d terminy.

en: Welcome to %s!
pl_PL: Witamy w %s!

en: Well done!
pl_PL: Dobra robota!

en: WooCommerce Attributes
pl_PL: Atrybuty WooCommerce

en: Writing of the exported settings failed.
pl_PL: Zapisanie wyeksportowanych ustawień nie powiodło się.

en: You can find these pages listed on your <a %s>Tag Groups home page</a>.
pl_PL: Możesz znaleźć te strony wymienione na swojej <a %s>stronie głównej grup tagów</a>.

en: You can import both files separately. Category hierarchy won't be saved. When you restore terms that were deleted, they receive new IDs and you must assign them to posts again. Exporting cannot substitute a backup.
pl_PL: Możesz importować oba pliki osobno. Hierarchia kategorii nie będzie zapisana. Gdy przywrócisz usunięte terminy, otrzymają nowe identyfikatory i musisz ponownie przypisać je do postów. Eksportowanie nie może zastąpić kopii zapasowej.

en: You can later make changes or fine-tune the details in the Tag Groups settings.
pl_PL: Możesz później wprowadzić zmiany lub dopracować szczegóły w ustawieniach grup tagów.

en: You do not have permission to download this export file.
pl_PL: Nie masz uprawnień do pobrania tego pliku eksportu.

en: You will find more options in the Tag Groups settings.
pl_PL: Znajdziesz więcej opcji w ustawieniach grup tagów.

en: You're using Tag Groups Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
pl_PL: Używasz Tag Groups Free. Wersja Pro ma więcej funkcji i wsparcia. %1$sUaktualnij do Pro%2$s

en: Your settings and groups have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
pl_PL: Twoje ustawienia i grupy zostały zaimportowane z pliku %1$s (utworzonego przy użyciu wersji wtyczki %2$s w dniu %3$s).

en: Your settings has been saved.
pl_PL: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Your settings have been saved.
pl_PL: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Your settings/groups and your terms have been exported. Please download the resulting files with right-click or ctrl-click:
pl_PL: Twoje ustawienia/grupy oraz terminy zostały wyeksportowane. Proszę pobrać wynikowe pliki klikając prawym przyciskiem lub ctrl-klikając:

en: Your terms have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
pl_PL: Twoje terminy zostały zaimportowane z pliku %1$s (utworzonego przy użyciu wersji wtyczki %2$s w dniu %3$s).

en: about
pl_PL: o

en: accordion
pl_PL: akordeon

en: alphabetical
pl_PL: alfabetyczny

en: animated
pl_PL: animowany

en: author
pl_PL: autor

en: backup
pl_PL: kopie zapasowe

en: benchmarks
pl_PL: benchmarki

en: colors
pl_PL: kolory

en: contact
pl_PL: kontakt

en: date unknown
pl_PL: data nieznana

en: debugging
pl_PL: debugowanie

en: delete groups
pl_PL: usuń grupy

en: error
pl_PL: błąd

en: failed
pl_PL: niezaliczone

en: filter
pl_PL: filtr

en: for the selected language
pl_PL: dla wybranego języka

en: getting started
pl_PL: jak zacząć

en: go to page:
pl_PL: przejdź do strony:

en: go to tag group administration
pl_PL: przejdź do administracji grup tagów

en: group info
pl_PL: informacje o grupie

en: help
pl_PL: pomoc

en: ineffective
pl_PL: nieskuteczny

en: introduction
pl_PL: wprowadzenie

en: keep
pl_PL: zachowaj

en: label
pl_PL: etykieta

en: live block preview
pl_PL: podgląd bloku na żywo

en: migrate
pl_PL: migracja

en: more groups
pl_PL: więcej grup

en: more information
pl_PL: więcej informacji

en: move down
pl_PL: przenieś w dół

en: move up
pl_PL: przenieś w górę

en: new
pl_PL: nowy

en: next page
pl_PL: następna strona

en: not assigned
pl_PL: nieprzypisany

en: own theme
pl_PL: własny motyw

en: passed
pl_PL: zaliczone

en: post filter
pl_PL: filtr postów

en: post list
pl_PL: lista postów

en: posts
pl_PL: posty

en: previous page
pl_PL: poprzednia strona

en: reload
pl_PL: przeładuj

en: remove
pl_PL: usuń

en: remove data
pl_PL: usuń dane

en: remove plugin
pl_PL: usuń wtyczkę

en: sample
pl_PL: przykład

en: searchable
pl_PL: możliwość wyszukiwania

en: sidebar widget
pl_PL: widget boczny

en: speed test
pl_PL: test prędkości

en: tabs
pl_PL: zakładki

en: tag cloud
pl_PL: chmura tagów

en: tag description
pl_PL: opis tagu

en: tag filter
pl_PL: filtr tagów

en: tag groups
pl_PL: tagi grup

en: testing
pl_PL: testowanie

en: translation
pl_PL: tłumaczenie

en: troubleshooting
pl_PL: rozwiązywanie problemów

en: updates
pl_PL: aktualizacje

en: upgrade
pl_PL: aktualizacja

en: use unfiltered_html filter
pl_PL: użyj filtru unfiltered_html

en: version
pl_PL: wersja
