Tag Groups 2.1.2 - en to or-RO translation catalogue (304 entries)

en: %d option was added or changed. | %d options were added or changed.
or-RO[0]: %d ବିକଳ୍ପ ଯୋଡାଗଲା କିମ୍ବା ବଦଳାଗଲା।
or-RO[1]: %d ବିକଳ୍ପ ଯୋଡାଗଲା କିମ୍ବା ବଦଳାଗଲା।

en: %s created this sample page in the Setup Wizard of the <b>Tag Groups</b> plugin. You can safely edit and delete it or keep it for future reference.
or-RO: %s ଏହି ସ୍ୟାମ୍ପଲ୍ ପୃଷ୍ଠାକୁ <b>ଟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍</b> ପ୍ଲଗିନର ସେଟଅପ୍ ମାୟାରେ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ସେହି ଥିଲେ ସଂସୋଧନ କରିବା ଏବଂ ବିଲୋପ କରିବା ସହିତ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଏହାକୁ ରଖିପାରିବେ କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତ ସୂଚନା ପାଇଁ ରଖିପାରିବେ।

en: (1000x read, 100x write)
or-RO: (1000x ପଢ଼ିବା, 100x ଲେଖିବା)

en: (Not tested with right-to-left languages.)
or-RO: (ସଂମାନିତ ଭାଷାଗୁଡିକ ସହିତ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇନି।)

en: (recommended)
or-RO: (ସୁପାରିଶିତ)

en: (show me the menu)
or-RO: (ମେନୁଟି ଦେଖାନ୍ତୁ)

en: 18 Gutenberg Blocks
or-RO: 18 ଗୁଟେନବର୍ଗ ବ୍ଲକ୍ସ

en: 21 Shortcodes
or-RO: 21 ଶର୍ଟକୋଡ୍ସ

en: <b>Please deselect taxonomies that you don't use. Using several taxonomies for the same post type or hierarchical taxonomies (like categories) is experimental and not supported.</b>
or-RO: <b>ଦୟାକରି ତାଲିକାଭୁକ୍ତ Taxonomies ଅବସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହିଁ। ସେହି ଏକେ ପୋଷ୍ଟ୍ ପ୍ରକାର ପାଇଁ କିମ୍ବା ହିଯାରକିକାଲ୍ Taxonomies (ଜସ୍ତ କେଟେଗରୀ) ବ୍ୟବହାର କରିବା ପରୀକ୍ଷାତ୍ମକ ଓ ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ।</b>

en: A new parent group with the label '%s' has been created at the bottom of the table!
or-RO: ତାଲିକାର ତଳରେ '%s' ଲେବଲ୍ ଥିବା ଏକ ନୂତନ ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ ଗ୍ରୁପ୍ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି!

en: A new tag group with the label '%s' has been created!
or-RO: ଲେବଲ '%s' ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଟ୍ୟାଗ ଗ୍ରୁପ ସୃଷ୍ଟି କରାଗଲା!

en: A tag group with the id %1$s and the label '%2$s' has been deleted.
or-RO: ID %1$s ଓ ଲେବଲ '%2$s' ସହିତ ଜଣେ ଟ୍ୟାଗ ଗ୍ରୁପ ହଟାଇଦିଆଗଲା।

en: A tag group with the label '%s' already exists, or the label has not changed. Please choose another one or go back.
or-RO: ଲେବଲ '%s' ସହିତ ଜଣେ ଟ୍ୟାଗ ଗ୍ରୁପ ଆଗରୁ ଅଛି, କିମ୍ବା ଲେବଲ ବଦଳାଇନି। ଦୟାକରି ଅନ୍ୟଟି ବାଛନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ।

en: A tag group with the label '%s' already exists.
or-RO: ଲେବଲ '%s' ସହିତ ଜଣେ ଟ୍ୟାଗ ଗ୍ରୁପ ଆଗରୁ ଅଛି।

en: Accordion
or-RO: ଆକର୍ଡିଓନ୍

en: Accordion Tag Cloud
or-RO: ଏକୋର୍ଡିଓନ୍ ଟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍

en: Actions
or-RO: କାର୍ଯ୍ୟ

en: Active Taxonomies
or-RO: ସକ୍ରିୟ Taxonomies

en: Active Theme
or-RO: ସକ୍ରିୟ ଥିମ୍

en: Add New Tag Group
or-RO: ନୂତନ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add a filter to the list of tags. Disable it here if it conflicts with other plugins or themes.
or-RO: ଟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାକୁ ଏକ ଫିଲ୍ଟର୍ ଯୋଡନ୍ତୁ। ଯଦି ଏହା ଅନ୍ୟ ପ୍ଲଗିନ୍ କିମ୍ବା ଥୀମ୍‌ସ୍ ସହିତ ମିଳନ କରିଥାଏ, ତେବେ ଏଠାରେ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ।

en: Add a pull-down menu to the filters above the list of posts. If you filter posts by tag groups, then only items will be shown that have tags (terms) in that particular group. This feature can be turned off so that the menu won't obstruct your screen if you use a high number of groups. May not work with all taxonomies.
or-RO: ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାରେ ଫିଲ୍ଟର୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ ଟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ଫିଲ୍ଟର୍ କଲେ, ତେବେ କେବଳ ସେହି ଗ୍ରୁପ୍‌ରେ ଟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକ (ଶର୍ତ୍ତ) ଥିବା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ ଦେଖାଯିବ। ଏହି ବିଶେଷତାକୁ ବନ୍ଦ କରାଯିବା ସମୟରେ, ଯଦି ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ସଂଖ୍ୟାର ଗ୍ରୁପ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ମେନୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍କ୍ରିନକୁ ବ୍ଲକ୍ କରିବନାହିଁ। ସମସ୍ତ ଟାକ୍ସୋନମୀସ୍‌ରେ କାମ କରିବା ନାହିଁ।

en: All Tag Groups features are available as Gutenberg blocks. You can also use shortcodes.
or-RO: ସମସ୍ତ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ବିଶେଷତାଗୁଡିକୁ ଗୁଟେନବର୍ଗ୍ ବ୍ଲକ୍‌ଗୁଡିକାରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଆପଣ ସହିତ shortcodes ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ।

en: All groups have been deleted and assignments reset.
or-RO: ସମସ୍ତ ଗ୍ରୁପ୍ ହଟାଯାଇଛି ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତିଗୁଡିକ ପୁନଃସେଟ୍ ହୋଇଛି।

en: Alphabetical Tag Cloud
or-RO: ଅଲ୍‌ଫାବେଟିକାଲ୍ ଟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍

en: Alphabetical Tag Index
or-RO: ଅଲ୍‌ଫାବେଟିକାଲ୍ ଟାଗ୍ ଇଣ୍ଡେକ୍ସ

en: Always load shortcode scripts.
or-RO: ସଦା ସମୟରେ shortcode ସ୍କ୍ରିପ୍ଟସ୍ ଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ।

en: Assign to
or-RO: ନିୟୋଜନ କରନ୍ତୁ

en: Below you can import previously exported settings/groups or terms from a file.
or-RO: ନିମ୍ନରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ୟାତ କରାଯାଇଥିବା ସେଟିଙ୍ଗ୍‌ସ୍/ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍ କିମ୍ବା ଏକ ଫାଇଲ୍‌ରୁ ଶବ୍ଦଗୁଡିକୁ ଆମଦାନୀ କରିପାରିବେ।

en: By default it returns a string with the html for a tabbed tag cloud.
or-RO: ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବେ ଏହା ଏକ ତାବ୍ ସହିତ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ଫେରାଇଁଦିଏ।

en: By default the description appears in a tooltip when you hover the mouse over a tag in a tag cloud.
or-RO: ଡିଫଲ୍ଟ ଭାବରେ, ଏକ ଟ୍ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍‌ରେ ମାଉସ୍ ହୋଭର୍ କଲେ ଏହା ଏକ ଟୁଲ୍ଟିପ୍‌ରେ ଦେଖାଯାଏ।

en: Caching
or-RO: କ୍ୟାଚିଂ

en: Change order
or-RO: କ୍ରମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Checking the tag names
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ନାମଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା

en: Checking...
or-RO: ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି...

en: Choose the taxonomies for which you want to use Tag Groups:
or-RO: ଆପଣ କେଉଁଠି ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହାଁଛନ୍ତି, ସେଥିରେ Taxonomies ବାଛନ୍ତୁ:

en: Choose the taxonomies for which you want to use tag groups.
or-RO: ଆପଣ କେଉଁ ଟ୍ୟାକ୍ସନୋମୀଗୁଡିକୁ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଉପୟୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ସେଗୁଡିକୁ ବାଛନ୍ତୁ।

en: Click for more information
or-RO: ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ

en: Click on the features for more information.
or-RO: ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ବିଶେଷତାଗୁଡିକୁ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

en: Clicking will leave this page without saving.
or-RO: କ୍ଲିକ୍ କରିବାରୁ ଏହି ପୃଷ୍ଠା ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯିବ ନାହିଁ।

en: Collapsible tabs (toggle open/close).
or-RO: କୋଳାପ୍ସିବ୍ ଟ୍ୟାବ୍ସ (ଖୋଲିବା/ବନ୍ଦ କରିବା ଟଗଲ୍).

en: Continue
or-RO: ଚାଲି ଯାଆନ୍ତୁ

en: Create
or-RO: ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Create a draft sample page with Gutenberg blocks.
or-RO: ଗୁଟେନବର୍ଗ ବ୍ଲକ୍ସ ସହିତ ଏକ ଡ୍ରାଫ୍ଟ ନମୁନା ପୃଷ୍ଠା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ।

en: Create a draft sample page with shortcodes.
or-RO: ଶର୍ଟକୋଡ୍ସ ସହିତ ଏକ ଡ୍ରାଫ୍ଟ ନମୁନା ପୃଷ୍ଠା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ।

en: Create a new folder inside your <i>wp-content/uploads</i> folder (for example "my-theme") and copy there these two items.
or-RO: ଆପଣଙ୍କର <i>wp-content/uploads</i> ଫୋଲ୍ଡର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଫୋଲ୍ଡର୍ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ "my-theme") ଏବଂ ସେଠାରେ ଏହି ଦୁଇଟି ଆଇଟମ୍ କପି କରନ୍ତୁ।

en: Create a new group below.
or-RO: ତଳେ ଏକ ନୂତନ ଗ୍ରୁପ୍ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ।

en: Create sample groups:
or-RO: ନମୁନା ଗ୍ରୁପ୍ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ:

en: Create sample tags in these groups:
or-RO: ଏହି ଗ୍ରୁପ୍‌ରେ ନମୁନା ଟ୍ୟାଗ୍ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ:

en: Credits
or-RO: କ୍ରେଡିଟ୍

en: Database
or-RO: ଡେଟାବେସ୍

en: Debug mode is off.
or-RO: Debug mode ବନ୍ଦ ଅଛି।

en: Debug mode is on.
or-RO: ଡିବଗ୍ ମୋଡ୍ ଚାଲୁ ଅଛି।

en: Debugging
or-RO: ଡିବଗିଂ

en: Default Groups
or-RO: ଡିଫଲ୍ଟ ଗୋଷ୍ଠୀ

en: Delete Groups
or-RO: ଗ୍ରୁପ୍‌ଗୁଡିକୁ ମିଟାନ୍ତୁ

en: Delete Settings and Groups
or-RO: ସେଟିଙ୍ଗ୍‌ସ୍ ଏବଂ ଗ୍ରୁପ୍‌ଗୁଡିକୁ ମିଟାନ୍ତୁ

en: Delete all groups and settings when uninstalling the plugin.
or-RO: ପ୍ଲଗିନ୍‌କୁ ଅନଇନ୍‌ଷ୍ଟଲ୍ କଲେ ସମସ୍ତ ଗ୍ରୁପ୍‌ଗୁଡିକୁ ଏବଂ ସେଟିଙ୍ଗ୍‌ସ୍‌କୁ ମିଟାଇଦିଅ।

en: Delete this group.
or-RO: ଏହି ଗ୍ରୁପ୍‌ଟିକୁ ମିଳାନ୍ତୁ।

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
or-RO: ପ୍ଲଗିନ୍ ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ବିସ୍ତୃତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟେସନ୍ ମିଳିବ।

en: Development News
or-RO: ବିକାଶ ସମ୍ବାଦ

en: Display filter on the "Posts" screen.
or-RO: "ପୋଷ୍ଟ୍‌ସ୍" ସ୍କ୍ରିନରେ ଫିଲ୍ଟର୍ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display filter on the "Tags" screen.
or-RO: "ଟାଗ୍‌ସ୍" ସ୍କ୍ରିନରେ ଫିଲ୍ଟର୍ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display information about tag groups.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଥୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display the tags in a list with first letters as heading.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ସହିତ ଏକ ତାଲିକାରେ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display the tags in a tabbed tag cloud.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ଏକ ଟ୍ୟାବ୍‌ଡ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡରେ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display the tags in an accordion.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ଏକ ଆକର୍ଡିଓନ୍‌ରେ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display the tags in lists under tag groups.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀମାନେ ତଳେ ତାଲିକାରେ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Display the tags in tabbed tag cloud with first letters as tabs.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ଏକ ଟ୍ୟାବ୍‌ଡ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡରେ ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ସହିତ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: Do you really want to delete this tag group?
or-RO: ଆପଣ କି ସତରେ ଏହି ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ଟିକୁ ମିଳାନ୍ତୁ କରିବାକୁ ଚାହାଁଛନ୍ତି?

en: Don't load a theme.
or-RO: ଏକ ଥିମ୍ ଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

en: Dynamic Post Filter
or-RO: ଡାଇନାମିକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଫିଲ୍ଟର

en: Edit
or-RO: ସଂପାଦନା

en: Edit tag groups
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ସମ୍ପାଦନା କରନ୍ତୁ

en: Enable Tag Groups Public API Access
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ପବ୍ଲିକ୍ API ପ୍ରବେଶ ସକ୍ରିକରଣ କରନ୍ତୁ

en: Enable Terms Public API Access
or-RO: ଟର୍ମସ୍ ପବ୍ଲିକ୍ API ପ୍ରବେଶ ସକ୍ରିକରଣ କରନ୍ତୁ

en: Enable public access to tag groups endpoint /wp-json/tag-groups/v1/groups/.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କର ଏଣ୍ଡପଏଣ୍ଟ /wp-json/tag-groups/v1/groups/କୁ ପବ୍ଲିକ୍ ପ୍ରବେଶ ସକ୍ରିକରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Enable public access to terms endpoint /wp-json/tag-groups/v1/terms/.
or-RO: ଟର୍ମସ୍ ଏଣ୍ଡପଏଣ୍ଟ /wp-json/tag-groups/v1/terms/କୁ ପବ୍ଲିକ୍ ପ୍ରବେଶ ସକ୍ରିକରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Enable shortcode in sidebar widgets (if not visible anyway).
or-RO: ସାଇଡବାର ଓଜନରେ shortcode ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (ଯଦି କେହି ଦୃଶ୍ୟମାନ ନୁହେଁ)।

en: Enhance the power of Tag Groups with the Pro version:
or-RO: Pro ସଂସ୍କରଣ ସହିତ Tag Groups ର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ:

en: Enter the name of this new folder (for example "my-theme") below.
or-RO: ନୂତନ ଫୋଲ୍ଡରର ନାମ ଏଠାରେ ଦିଅନ୍ତୁ (ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ "my-theme")।

en: Error parsing the file.
or-RO: ଫାଇଲ ପାର୍ସ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error reading the file.
or-RO: ଫାଇଲ ପଢିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error uploading the file.
or-RO: ଫାଇଲ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Example
or-RO: ଉଦାହରଣ

en: Export/Import
or-RO: ଏକ୍ସପୋର୍ଟ/ଇମ୍ପୋର୍ଟ

en: Feel free to abort the Setup Wizard any time and continue on your own path. You can also launch it again at a later time.
or-RO: କୌଣସି ସମୟରେ ସେଟଅପ୍ ୱିଜାର୍ଡ୍ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଜକୁ ସ୍ଵାଧୀନ ମାନିବେ ଓ ନିଜ ଶ୍ରେଣୀରେ ଚାଲିଯିବେ। ଆପଣ ଏହାକୁ ଆଉ କେବେ ଚାଲୁ କରିପାରିବେ।

en: Filesystem
or-RO: ଫାଇଲ୍ସିଷ୍ଟମ୍

en: Filter by label
or-RO: ଲେବଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଫିଲ୍ଟର୍ କରନ୍ତୁ

en: Filter by tag group
or-RO: ଟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଦ୍ୱାରା ଫିଲ୍ଟର୍

en: Filter off
or-RO: ଫିଲ୍ଟର ବନ୍ଦ

en: Filters
or-RO: ଫିଲ୍ଟର୍ସ

en: Finished!
or-RO: ସମାପ୍ତ!

en: First Aid
or-RO: ପ୍ରଥମ ସହାୟତା

en: First Sample Tag
or-RO: ପ୍ରଥମ ନମୁନା ଟ୍ୟାଗ୍

en: Fixing incorrect groups in term meta
or-RO: ଶର୍ତ୍ତର ମେଟାରେ ଅସଠିକ୍ ଗ୍ରୁପ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା

en: Fixing incorrect tag groups
or-RO: ଅସଠିକ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା

en: Further options
or-RO: ଅଧିକ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Go to the <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;Tag Groups <a %s>taxonomy settings</a> and <b>select the taxonomy</b> (tag type) of your tags. In most cases just leave the default: Tags (post_tag).
or-RO: ଗୋଟିଏ <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;ଟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍ <a %s>taxonomy settings</a> ଯାଇ ଏବଂ <b>ଟାଗ୍ନିଙ୍ଗ୍ ବାଛନ୍ତୁ</b> (ଟାଗ୍ ପ୍ରକାର) ଆପଣଙ୍କର ଟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକର। ବେଶି କେସରେ ମାତ୍ର ଡିଫଲ୍ଟ ରେଖିବେ: Tags (post_tag)।

en: Go to the tag groups admin page and <b>create some groups</b>.
or-RO: ଟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍ ଏଡମିନ୍ ପୃଷ୍ଠାକୁ ଗୋଟିଏ <b>ଗ୍ରୁପ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ତିଆରି କରନ୍ତୁ</b>।

en: Go to your tags and <b>assign them to these groups</b>.
or-RO: ଆପଣଙ୍କର ଟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଇ ଏବଂ <b>ଏହି ଗ୍ରୁପ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ଟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଯୋଜନ କରନ୍ତୁ</b>।

en: Group ID
or-RO: ଗ୍ରୁପ୍ ID

en: Group Information
or-RO: ଗୋଷ୍ଠୀ ସୂଚନା

en: Group Statistics
or-RO: ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଖ୍ୟାତ୍ମକ

en: Groups
or-RO: ଗ୍ରୁପ୍ସ

en: Gutenberg
or-RO: ଗୁଟେନବର୍ଗ

en: Gutenberg block preview
or-RO: ଗୁଟେନବର୍ଗ୍ ବ୍ଲକ୍ ପ୍ରିଭ୍ୟୁ

en: HTML in tag description:
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ବିବରଣୀରେ HTML:

en: Happy tagging!
or-RO: ସুখଦ ଟ୍ୟାଗିଂ!

en: Here you can choose a theme for the Tabbed Tag Cloud and the Accordion Tag Cloud.
or-RO: ଏଠାରେ ଆପଣ ଟାବ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ଏବଂ ଏକର୍ଡିଓନ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ପାଇଁ ଏକ ଥିମ୍ ବାଛିବାକୁ ପାରିବେ।

en: Here you can turn off jQuery UI themes if your WordPress theme brings its own jQuery UI theme, in order to avoid conflicts.
or-RO: ଏଠାରେ ଆପଣ jQuery UI ଥିମ୍ଗୁଡିକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର WordPress ଥିମ୍ ତାହାର ନିଜସ୍ୱ jQuery UI ଥିମ୍ ନେଇ ଆସେ, ଯାହା ଗତିବିଧିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ।

en: Home URL
or-RO: ହୋମ୍ URL

en: I know what I am doing.
or-RO: ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ମୁଁ କଣ କରୁଛି।

en: If the optional second parameter is set to 'true', the function returns a multidimensional array containing tag groups and tags.
or-RO: ଯଦି ବିକଳ୍ପ ଦ୍ୱିତୀୟ ପାରାମିତିକୁ 'ସତ୍ୟ' ଭାବରେ ସେଟ୍ କରାଯାଇଛି, ତେବେ ଫଙ୍କସନ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଏବଂ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୁଡିକୁ ଧାରଣ କରୁଥିବା ଏକ ଅନ୍ୟତମ ଆରେ ଫେରାଇଁଦିଏ।

en: If you activate this option, we try to sync the groups across all language versions of a tag when you save it. Deactivate it to set groups independently.
or-RO: ଯଦି ଆପଣ ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆମେ ଏହାକୁ ସେଭ୍ କରିବା ସମୟରେ ଏକ ଟ୍ୟାଗର ସମସ୍ତ ଭାଷା ସଂସ୍କରଣରେ ଗୋଷ୍ଠୀଗୁଡିକୁ ସିଂକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା। ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ଗୋଷ୍ଠୀଗୁଡିକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ସେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ।

en: If you don't trust all users of your site, remove the HTML or use a plugin to give the unfiltered_html capability only to users you trust.
or-RO: ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସାଇଟ୍‌ର ସମସ୍ତ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ବିଶ୍ବସ୍ତ କରନ୍ତି, ତେବେ HTML ବିଲୋପ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏକ ପ୍ଲଗିନ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଯାହା ଅନଫିଲ୍ଟର୍ଡ_HTML ସମ୍ପଦକୁ କେବଳ ବିଶ୍ବସ୍ତ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଦେଇଥାଏ।

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
or-RO: ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ବିଶେଷତା ଅନୁରୋଧ ଅଛି, ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ।

en: If you need to launch the Setup Wizard again, you can find it in the settings. Just enter "wizard" in the search field.
or-RO: ଯଦି ଆପଣକୁ ପୁନଃ ସେଟଅପ୍ ୱିଜାର୍ଡ୍ ଚାଲୁ କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଏହାକୁ ସେଟିଂସରେ ମିଳାଇପାରିବେ। କେବଳ ସର୍ଚ୍ ଫିଲ୍ଡରେ "wizard" ଲେଖନ୍ତୁ।

en: If you use a custom taxonomy, make sure that the attribute "Public" is set to "true" and "Hierarchical" to "false".
or-RO: ଯଦି ଆପଣ କଷ୍ଟମ୍ taxonomy ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ "Public" ଗୁଣ "true" ରେ ଏବଂ "Hierarchical" "false" ରେ ସେଟ୍ କରାଯାଇଛି।

en: In most cases the default taxonomy <b>Tags (post_tag)</b> will do the job.
or-RO: ଅଧିକାଂଶ କେସରେ ଡିଫଲ୍ଟ ଟ୍ୟାକ୍ସନୋମୀ <b>ଟ୍ୟାଗ୍‌ସ (post_tag)</b> କାମ କରିବ।

en: Info
or-RO: ତଥ୍ୟ

en: It is recommended to back up the database of your site before proceeding.
or-RO: ଆଗକୁ ବଢିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଇଟ୍‌ର ଡାଟାବେସ୍‌ର ବ୍ୟାକଅପ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ।

en: Keep groups of translations in sync
or-RO: ଅନୁବାଦର ଗୋଷ୍ଠୀଗୁଡିକୁ ସିଂକ୍ ରଖନ୍ତୁ

en: Learn more <a %s>about debugging</a>.
or-RO: ଡିବଗିଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ <a %s>ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତୁ</a>।

en: Licences
or-RO: ଲାଇସେନ୍ସ

en: Licenses
or-RO: ଲାଇସେନ୍ସ

en: Maintenance
or-RO: ମେଣ୍ଟେନାନ୍ସ

en: Migrate
or-RO: ମାଇଗ୍ରେଟ୍

en: Migrate tags to the new format of Tag Groups.
or-RO: ଟାଗଗୁଡିକୁ ନୂତନ Tag Groups ଫର୍ମେଟକୁ ମାଇଗ୍ରେଟ୍ କରନ୍ତୁ।

en: Migrating the term meta
or-RO: ଶର୍ତ୍ତର ମେଟାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଉଛି

en: Multilingual
or-RO: ବହୁଭାଷୀ

en: Multiple Groups Per Tag
or-RO: ପ୍ରତି ଟ୍ୟାଗ୍ ପାଇଁ ବହୁତ ସମୁହ

en: Need Tag Groups Support?
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ସହାୟତା ଆବଶ୍ୟକ କି?

en: New themes can be created with the <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:
or-RO: ନୂତନ ଥିମ୍ଗୁଡିକୁ <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a> ସହିତ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇପାରିବ।

en: Next Step
or-RO: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପ

en: Nothing found
or-RO: କିଛି ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Now go the Tag Group Administration.
or-RO: এବେ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ପ୍ରଶାସନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ।

en: Now go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a>, or visit the <a %2$s>documentation</a>.
or-RO: ବର୍ତ୍ତମାନ <a %1$s>Tag Groups ସେଟିଂସ</a> କୁ ଯାଆନ୍ତୁ, କିମ୍ବା <a %2$s>ଦଲିଲ</a> ଦେଖନ୍ତୁ।

en: Now you are ready to create your own tag groups. If you prefer to start out from a sample, we will create for you three groups and three tags. You can play around with them, rename or delete them.
or-RO: ଏବେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱୟଂର ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନମୁନାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ତିନିଟି ଗ୍ରୁପ୍ ଓ ତିନିଟି ଟ୍ୟାଗ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବା। ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଖେଳିପାରିବେ, ପୁନର୍ନାମ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ମିଟାଇପାରିବେ।

en: Number of assigned tags
or-RO: ଆସାଇନ୍ କରାଯାଇଥିବା ଟ୍ୟାଗ୍‌ସର ସଂଖ୍ୟା

en: Number of changed items:
or-RO: ବଦଳାଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍‌ଗୁଡିକର ସଂଖ୍ୟା:

en: Number of processed items:
or-RO: ପ୍ରକ୍ରିୟା ହୋଇଥିବା ଆଇଟମ୍‌ଗୁଡିକର ସଂଖ୍ୟା:

en: On the following pages we will guide you through the basic settings that you need for the most common features.
or-RO: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡିକରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସରଳ ସେଟିଂସ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନେଉଥିବା ବିଶେଷତାଗୁଡିକୁ ଦିଆଯିବ।

en: On the next page ("Download Builder") you will need to select the version 1.12.x and the components "Widget", "Accordion" and "Tabs". Make sure that before downloading you enter at the bottom as "CSS Scope" <b>.tag-groups-cloud</b> (including the dot).
or-RO: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପୃଷ୍ଠା ("Download Builder")ରେ ଆପଣ 1.12.x ସଂସ୍କରଣ ଏବଂ "Widget", "Accordion" ଏବଂ "Tabs" ଉପାଦାନଗୁଡିକୁ ବାଛିବାକୁ ପଡିବ। ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ତଳରେ "CSS Scope" ଭାବରେ <b>.tag-groups-cloud</b> (ଡଟ୍ ସହିତ) ଲେଖିବାକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।

en: On the page "Theme Roller" you can customize all features or pick one set from the gallery. Finish with the "download" button.
or-RO: "Theme Roller" ପୃଷ୍ଠାରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ବିଶେଷତାଗୁଡିକୁ ଅନୁସୂଚୀତ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଗ୍ୟାଲେରୀରୁ ଗୋଟିଏ ସେଟ୍ ବାଛିପାରିବେ। "ଡାଉନଲୋଡ୍" ବଟନ୍ ସହିତ ଶେଷ କରନ୍ତୁ।

en: Or click here if you prefer to do it on your own.
or-RO: ଦୟାକରି ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜରେ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

en: Or go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a> or visit the <a %2$s>documentation</a>.
or-RO: କିମ୍ବା <a %1$s>Tag Groups ସେଟିଂସ</a> କୁ ଯାଆନ୍ତୁ କିମ୍ବା <a %2$s>ଦଲିଲ</a> ଦେଖନ୍ତୁ।

en: Or preview the sample page here.
or-RO: କିମ୍ବା ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ନମୁନା ପୃଷ୍ଠା।

en: Parameters
or-RO: ପାରାମିଟର୍‌ଗୁଡିକ

en: Parent Group Level
or-RO: ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ତର

en: Permissions
or-RO: ଅନୁମତି

en: Please find links to the documentation in the <a %s>Tag Groups settings</a>.
or-RO: ଦୟାକରି <a %s>ଟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍ ସେଟିଂସ</a>ରେ ଡୋକ୍ୟୁମେଣ୍ଟେସନ୍‌କୁ ଲିଙ୍କ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ।

en: Please find the parameters in the <a %s>documentation</a>.
or-RO: ଦୟାକରି <a %s>ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟେସନ୍</a>ରେ ପାରାମିଟର୍‌ଗୁଡିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ।

en: Please import the settings before the terms.
or-RO: ଦୟାକରି ଶବ୍ଦଗୁଡିକୁ ପୂର୍ବରୁ ସେଟିଙ୍ଗ୍‌ସ୍ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ।

en: Please keep in mind that the tag assignments cannot be recovered by the export/import function.
or-RO: ଦୟାକରି ମନେ ରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟ୍ୟାଗ୍ ନିୟୋଜନଗୁଡିକୁ ନିର୍ୟାତ/ଆମଦାନୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦ୍ୱାରା ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରାଯିବ ନାହିଁ।

en: Please select one of the languages above to see the correct tag groups!
or-RO: ଦୟାକରି ସଠିକ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ସ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଉପରେ ଥିବା ଭାଷାମାନେରୁ ଗୋଟିଏ ବାଛନ୍ତୁ!

en: Please stay on this page until all processes have finished.
or-RO: ଦୟାକରି ଏହି ପେଜରେ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହାଁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରକ୍ରିୟାଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇନାହିଁ।

en: Please upgrade WordPress and then try again.
or-RO: ଦୟାକରି WordPress ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପुनଃପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ।

en: Please visit <a %1$s>%2$s</a>.
or-RO: ଦୟାକରି <a %1$s>%2$s</a> ଦେଖନ୍ତୁ।

en: Post List
or-RO: ପୋଷ୍ଟ ତାଲିକା

en: Post Tags in Groups
or-RO: ଗୋଷ୍ଠୀରେ ପୋଷ୍ଟ ଟ୍ୟାଗ୍‌ସ

en: Read more
or-RO: ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ

en: Request Support
or-RO: ସହାୟତା ଅନୁରୋଧ କରନ୍ତୁ

en: Reset
or-RO: ପୁନଃସେଟ୍

en: Reset Tag Filter
or-RO: ଟାଗ ଫିଲ୍ଟର ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Reset the filter on the tags page to show all tags.
or-RO: ସମସ୍ତ ଟାଗଗୁଡିକୁ ଦେଖିବାକୁ ଟାଗ୍ ପେଜରେ ଫିଲ୍ଟରକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ।

en: Running the maintenance can solve issues that you encounter during filtering by tag groups.
or-RO: ମେଣ୍ଟେନାନ୍ସ ଚଲାଉଥିବା ସମୟରେ ଟାଗ ଗ୍ରୁପ୍ ଦ୍ୱାରା ଫିଲ୍ଟରିଂ କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ଯେଉଁ ଅସୁବିଧାଗୁଡିକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବ।

en: Sample Content
or-RO: ନମୁନା ସାମଗ୍ରୀ

en: Sample Group A
or-RO: ନମୁନା ଗ୍ରୁପ୍ A

en: Sample Group B
or-RO: ନମୁନା ଗ୍ରୁପ୍ B

en: Sample Group C
or-RO: ନମୁନା ଗ୍ରୁପ୍ C

en: Save Settings
or-RO: ସେଟିଂସ୍ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Taxonomies
or-RO: Taxonomies ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Theme Options
or-RO: ଥିମ୍ ବିକଳ୍ପ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Search Results
or-RO: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ

en: Search for setting pages. Type a space to show all settings.
or-RO: ବିକଳ୍ପ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡିକୁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ। ସମସ୍ତ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକୁ ଦେଖାରେ ସ୍ପେସ୍ ଟାଇପ୍ କରନ୍ତୁ।

en: Search for settings
or-RO: ବିକଳ୍ପଗୁଡିକୁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Second Sample Tag
or-RO: ଦ୍ବିତୀୟ ନମୁନା ଟ୍ୟାଗ

en: Server
or-RO: ସର୍ଭର

en: Shortcodes
or-RO: ସ୍କୋର୍ଟକୋଡ୍ସ

en: Show hierarchical taxonomies. Not all Tag Groups features will work with these taxonomies.
or-RO: ହିଆରାର୍କିକାଲ୍ taxonomies ଦେଖାନ୍ତୁ। ସମସ୍ତ Tag Groups ବିଶେଷତାଗୁଡିକ ଏହି taxonomies ସହିତ କାମ କରିବେ ନାହିଁ।

en: Show posts
or-RO: ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show tags
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show the Response
or-RO: ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Shuffle Box
or-RO: ଶଫଲ ବକ୍ସ

en: Simple Tag Cloud
or-RO: ସାଧାରଣ ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍

en: Site URL
or-RO: ସାଇଟ୍ URL

en: Some blocks can show an approximate preview in the Gutenberg editor. If you deactivate this option, then all blocks will show a static icon with text.
or-RO: କିଛି ବ୍ଲକ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ଗୁଟେନବର୍ଗ୍ ସାମ୍ପାଦକରେ ପ୍ରାକ୍ରୁତିକ ନଜରୀୟା ଦେଖାଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ସମସ୍ତ ବ୍ଲକ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ ଷ୍ଟାଟିକ୍ ଆଇକନ୍ ସହିତ ଟେକ୍ସଟ୍ ଦେଖାଯିବ।

en: Sorting groups in term meta
or-RO: ଶର୍ତ୍ତର ମେଟାରେ ଗ୍ରୁପ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ବିବର୍ତ୍ତନ କରିବା

en: Start
or-RO: ଆରମ୍ଭ

en: Start the Setup Wizard
or-RO: ସେଟଅପ୍ ଜାଦୁକର ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: System Information
or-RO: ସିଷ୍ଟମ୍ ସୂଚନା

en: Tabbed Tag Cloud
or-RO: ଟାବ୍‌ଡ୍ ଟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍

en: Table Tag Cloud
or-RO: ଟେବଲ୍ ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍

en: Tabs triggered by hovering mouse pointer (without clicking).
or-RO: ମାଉସ୍ ପୋଇଣ୍ଟର ଉପରେ ହୋଭର୍ କରିବାରେ ପ୍ରେରିତ ହେଉଥିବା ଟାବ୍ଗୁଡିକ।

en: Tag Cloud Search
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ସର୍ଚ୍ଛ

en: Tag Group Administration
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ପ୍ରବନ୍ଧନ

en: Tag Group name
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ନାମ

en: Tag Groups
or-RO: Tag-Groups

en: Tag Groups Pro
or-RO: ଟ୍ୟାଗ ଗ୍ରୁପସ୍ ପ୍ରୋ

en: Tag Groups Setup Wizard
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ସେଟଅପ୍ ୱିଜାର୍ଡ୍

en: Tag Groups allows you to organize your WordPress taxonomy terms and show them in clouds, tabs, accordions, tables, lists and much more.
or-RO: Tag-Groups allows you to organize your WordPress taxonomy terms and show them in clouds, tabs, accordions, tables, lists and much more.

en: Tag List
or-RO: ଟାଗ୍ ତାଲିକା

en: Tag Meta Box
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ମେଟା ବକ୍ସ

en: Tag groups pro only
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ଗୁଡିକ ପ୍ରୋ ମାତ୍ର

en: Thanks for using Tag Groups | %1$sTaxoPress.com%2$s | Version %3$s
or-RO: Tag Groups ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଧନ୍ୟବାଦ | %1$sTaxoPress.com%2$s | ଆବୃତ୍ତି %3$s

en: The default texonomy is <b>Tags (post_tag)</b>. Please note that the tag clouds might not work with all taxonomies and that some taxonomies listed here may not be accessible in the admin backend. If you don't understand what is going on here, just leave the default.
or-RO: ଡିଫଲ୍ଟ ଟେକ୍ସୋନୋମି ହେଉଛି <b>Tags (post_tag)</b>। ଦୟାକରି ଗୋଷ୍ଠୀ ଗୁଡିକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଟ୍ୟାଗ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ସମସ୍ତ Taxonomies ସହିତ କାମ କରିପାରେ ନାହିଁ ଏବଂ କିଛି Taxonomies ଯାହା ଏଠାରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି ସେଗୁଡିକୁ ଏଡମିନ୍ ବ୍ୟାକେଣ୍ଡରେ ଅଭିଗମ କରିପାରିବା ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏଠାରେ ଯାହା ଘଟୁଛି ସେଥିରେ ବୁଝୁନାହାଁ, ସେହିପରି ଡିଫଲ୍ଟ ରହିବାକୁ ଛାଡିଦିଅ।

en: The export download link is invalid or has expired. Please run the export again.
or-RO: ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଲିଙ୍କ ଅବୈଧ କିମ୍ବା ମାୟାତା ବିତିଗଲା। ଦୟାକରି ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ପୁଣିଃ ଚାଲାନ୍ତୁ।

en: The filter on the tags page has been reset to show all tags.
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକର ପୃଷ୍ଠାରେ ଥିବା ଫିଲ୍ଟର୍ ସମସ୍ତ ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରାଯାଇଛି।

en: The following blocks use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
or-RO: ନିମ୍ନଲିଖିତ ବ୍ଲକ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ଏକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ୟାରାମିଟର୍ ବ୍ୟବହାର କରେ ଯାହାର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକର ଧାରଣା ପାଇପାରିବେ। ପ୍ଲଗିନକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିବା ପରେ ଅଧିକ ବିଶେଷତା ସହିତ ଏକ ନୂତନ ସ୍ୟାମ୍ପଲ୍ ପୃଷ୍ଠା ବିକାଶ କରିବାରେ ସ୍ବାଗତ।

en: The following shortcodes use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
or-RO: ନିମ୍ନଲିଖିତ ସ୍କୋର୍ଡ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ଏକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ୟାରାମିଟର୍ ବ୍ୟବହାର କରେ ଯାହାର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକର ଧାରଣା ପାଇପାରିବେ। ପ୍ଲଗିନକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିବା ପରେ ଅଧିକ ବିଶେଷତା ସହିତ ଏକ ନୂତନ ସ୍ୟାମ୍ପଲ୍ ପୃଷ୍ଠା ବିକାଶ କରିବାରେ ସ୍ବାଗତ।

en: The following terms cannot be used:
or-RO: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଶବ୍ଦଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ନାହିଁ:

en: The free Tag Groups plugin cannot be active together with Tag Groups Pro.
or-RO: ମୁକ୍ତ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ପ୍ଲଗିନ୍ ସହିତ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ପ୍ରୋ ସହିତ ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ।

en: The function <b>tag_groups_cloud</b> accepts the same parameters as the [tag_groups_cloud] shortcode, except for those that determine tabs and styling.
or-RO: ଫଙ୍କସନ୍ <b>tag_groups_cloud</b> ସମସ୍ତ ପାରାମିଟର୍‌ଗୁଡିକୁ ଗ୍ରହଣ କରେ ଯାହା [tag_groups_cloud] shortcode ସହିତ ସମାନ, ଟ୍ୟାବ୍‌ଗୁଡିକ ଓ ଷ୍ଟାଇଲିଂ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟତୀତ।

en: The group info of %d term was updated. | The group info of %d terms was updated.
or-RO[0]: %d ଶର୍ତ୍ତର ଗ୍ରୁପ ସୂଚନା ଅପଡେଟ୍ ହୋଇଥିଲା।
or-RO[1]: %d ଶର୍ତ୍ତଗୁଡିକର ଗ୍ରୁପ ସୂଚନା ଅପଡେଟ୍ ହୋଇଥିଲା।

en: The label cannot be empty.
or-RO: ଲେବଲ ଖାଲି ହୋଇପାରେନି।

en: The plugin %1$s requires WordPress %2$s to function properly.
or-RO: ପ୍ଲଗଇନ୍ %1$s ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ WordPress %2$s ଆବଶ୍ୟକ।

en: The plugin automatically migrates tags to the new format and tries to keep track of changes. There may, however, be cases where other components made unnoticed changes. You might also need to manually migrate tags after you enabled a taxonomy that already contained untracked tags.
or-RO: ପ୍ଲଗଇନ୍ ସ୍ବୟଂ ଟାଗଗୁଡିକୁ ନୂତନ ଫର୍ମେଟକୁ ମାଇଗ୍ରେଟ୍ କରେ ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକୁ ଟ୍ରାକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ। ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପୋନେଣ୍ଟଗୁଡିକ ବେଲେ ଅନଡିସ୍କରେ ଅସୁବିଧା କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଏକ ଟାକ୍ସୋନୋମୀ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପରେ ମାନୁଆଲି ଟାଗଗୁଡିକୁ ମାଇଗ୍ରେଟ୍ କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ହୋଇପାରେ।

en: The plugin is ready for use. If you need some assistance, we can walk you through the basic steps.
or-RO: ପ୍ଲଗିନ୍ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ତିଆରି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୂଳ ଧାରାବାହିକ ପଦକ୍ଷେପରେ ନେଇଯିବା।

en: The requested export file has expired. Please run the export again.
or-RO: ଆବଶ୍ୟକ ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ଫାଇଲ୍ ମାୟାତା ବିତିଗଲା। ଦୟାକରି ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ପୁଣିଃ ଚାଲାନ୍ତୁ।

en: The tag group with the label '%s' has been saved!
or-RO: ଲେବଲ '%s' ସହିତ ଟ୍ୟାଗ ଗ୍ରୁପ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଛି!

en: The wizard will offer more options after upgrading to premium.
or-RO: ପ୍ରିମିୟମ୍‌କୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିବା ପରେ ୱିଜାର୍ଡ୍ ଅଧିକ ବିକଳ୍ପ ଦେଖାଇବ।

en: Themes and Appearance
or-RO: ଥିମ୍ସ ଏବଂ ଦୃଶ୍ୟ

en: Then you unpack the downloaded zip file. You will need the "images" folder and the "jquery-ui.theme.min.css" file.
or-RO: ପରେ ଆପଣ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରାଯାଇଥିବା zip ଫାଇଲ୍ ଖୋଲିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ "images" ଫୋଲ୍ଡର ଏବଂ "jquery-ui.theme.min.css" ଫାଇଲ୍ ଆବଶ୍ୟକ।

en: There have been errors.
or-RO: ତ୍ରୁଟିଗୁଡିକ ଘଟିଛି।

en: Third Sample Tag
or-RO: ତୃତୀୟ ନମୁନା ଟ୍ୟାଗ

en: This page was created while you had the Gutenberg editor enabled. Therefore the features only display while Gutenberg is active.
or-RO: ଏହି ପୃଷ୍ଠାଟି ତୁମେ ଗୁଟେନବର୍ଗ୍ ସାମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା। ତେଣୁ, ଏହି ବିଶେଷତାଗୁଡ଼ିକ ଗୁଟେନବର୍ଗ୍ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ମାତ୍ର ଦେଖାଯିବ।

en: To see the post type, hover your mouse over the option.
or-RO: ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାର ଦେଖିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କର ମାଉସ୍‌କୁ ବିକଳ୍ପରେ ହୋଭର୍ କରନ୍ତୁ।

en: Toggle Post Filter
or-RO: ପୋଷ୍ଟ ଫିଲ୍ଟର୍ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Transients
or-RO: ଟ୍ରାନ୍ଜିଏଣ୍ଟସ୍

en: Turn off
or-RO: ଅନ୍ୟ କରନ୍ତୁ

en: Turn off to load the scripts only on posts and pages where a shortcode appears.
or-RO: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡିକୁ କେବଳ ପୋଷ୍ଟ୍ ଏବଂ ପୃଷ୍ଠାରେ ଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ shortcode ଦେଖାଯାଇଛି।

en: Turn on
or-RO: ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Turn on if you use these shortcodes in widgets.
or-RO: ଯଦି ଆପଣ ଏହି shortcode ଗୁଡିକୁ ଓଜନରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ।

en: Upgrade to Pro
or-RO: Pro କୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ

en: Upgrade to Tag Groups Pro
or-RO: Tag Groups Pro କୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ

en: Use it if a JavaScript error disables the filter menu. Note that it is still recommended to find out the cause of the error.
or-RO: ଏହା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଯଦି ଜାଭାସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ତ୍ରୁଟି ଫିଲ୍ଟର ମେନୁକୁ ବନ୍ଦ କରେ। ତ୍ରୁଟିର କାରଣ ଜାଣିବାକୁ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁପାରିଶ କରାଯିବ।

en: Use jQuery.  (Default is on. Other plugins might override this setting.)
or-RO: jQuery ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।  (ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବେ ଏହା ସକ୍ରିୟ। ଅନ୍ୟ ପ୍ଲଗିନ୍ଗୁଡିକ ଏହି ସେଟିଂକୁ ଓଭରରାଇଡ୍ କରିପାରେ।)

en: Use this button to delete all tag groups and assignments. Your tags will not be changed. Check the checkbox to confirm.
or-RO: ସମସ୍ତ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍ ଏବଂ ନିୟୋଜନଗୁଡିକୁ ମିଟାଇବା ପାଇଁ ଏହି ବଟନ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡିକୁ ବଦଳାଯିବ ନାହିଁ। ନିଶ୍ଚୟ କରିବାକୁ ଚେକ୍‌ବକ୍ସ୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Use this button to export all Tag Groups settings and groups and all terms that are assigned to a group into files.
or-RO: ସମସ୍ତ Tag Groups ସେଟିଙ୍ଗ୍‌ସ୍ ଏବଂ ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍ ସହିତ ସମସ୍ତ ଶବ୍ଦ ଯାହାକି ଗ୍ରୁପ୍‌କୁ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛି ସେଗୁଡିକୁ ଫାଇଲ୍‌ରେ ନିର୍ୟାତ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବଟନ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Verbose logging is enabled with CM_DEBUG.
or-RO: CM_DEBUG ସହିତ Verbose logging ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି।

en: Verbose logging is off.
or-RO: Verbose logging ବନ୍ଦ ଅଛି।

en: Verbose logging is on.
or-RO: Verbose logging ସକ୍ରିୟ ଅଛି।

en: View Knowledge Base
or-RO: ଜ୍ଞାନ ଆଧାର ଦେଖନ୍ତୁ

en: WP Object Cache
or-RO: WP ଅବଜେକ୍ଟ କ୍ୟାଶ୍

en: We processed %d term. | We processed %d terms.
or-RO[0]: ଆମେ %d ଶର୍ତ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା କଲୁ।
or-RO[1]: ଆମେ %d ଶର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ପ୍ରକ୍ରିୟା କଲୁ।

en: We saved %d term. | We saved %d terms.
or-RO[0]: ଆମେ %d ଶର୍ତ୍ତ ସଂରକ୍ଷିତ କଲୁ।
or-RO[1]: ଆମେ %d ଶର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷିତ କଲୁ।

en: Welcome to %s!
or-RO: %s କୁ ସ୍ୱାଗତ!

en: Well done!
or-RO: ଭଲ କରିଛନ୍ତି!

en: WooCommerce Attributes
or-RO: WooCommerce ଗୁଣ

en: You can find these pages listed on your <a %s>Tag Groups home page</a>.
or-RO: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣଙ୍କର <a %s>ଟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ସ୍ ଘର ପୃଷ୍ଠା</a>ରେ ତାଲିକାବଦ୍ଧ କରିପାରିବେ।

en: You can import both files separately. Category hierarchy won't be saved. When you restore terms that were deleted, they receive new IDs and you must assign them to posts again. Exporting cannot substitute a backup.
or-RO: ଆପଣ ଦୁଇଟି ଫାଇଲ୍ ପ୍ରତିକ୍ଷେପ କରିପାରିବେ। ବିଭାଗ ହିଆରାର୍କି ସଂରକ୍ଷିତ ହେବ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ମିଶିଯାଇଥିବା ଶବ୍ଦଗୁଡିକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରନ୍ତି, ସେଗୁଡିକୁ ନୂତନ ID ମିଳିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକୁ ପୁନର୍ନିୟୋଜନ କରିବାକୁ ହେବ। ନିର୍ୟାତ କରିବା ବ୍ୟାକଅପ୍‌ର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମ୍ମତ ହୁଏ ନାହିଁ।

en: You can later make changes or fine-tune the details in the Tag Groups settings.
or-RO: ଆପଣ ପରେ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ସେଟିଂସ୍‌ରେ ବଦଳ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ବିବରଣୀକୁ ସଂଶୋଧନ କରିପାରିବେ।

en: You do not have permission to download this export file.
or-RO: ଆପଣଙ୍କର ଏହି ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ଫାଇଲ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଅଧିକାର ନାହିଁ।

en: You will find more options in the Tag Groups settings.
or-RO: ଆପଣ ଟ୍ୟାଗ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ସେଟିଂସ୍‌ରେ ଅଧିକ ବିକଳ୍ପ ମିଳାଇପାରିବେ।

en: You're using Tag Groups Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
or-RO: ଆପଣ Tag Groups Free ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। Pro ଆବୃତ୍ତିରେ ଅଧିକ ବିଶେଷତା ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଅଛି। %1$sPro କୁ ଉନ୍ନତ କରନ୍ତୁ%2$s

en: Your settings and groups have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
or-RO: ଆପଣଙ୍କର ସେଟିଂସ୍ ଓ ଗ୍ରୁପଗୁଡିକ %1$s ନାମକ ଫାଇଲରୁ ଆୟାତ ହୋଇଛି (ପ୍ଲଗଇନ୍ ସଂସ୍କରଣ %2$s ରେ %3$s ତାରିଖରେ ସୃଷ୍ଟି କରାଗଲା)।

en: Your settings has been saved.
or-RO: ଆପଣଙ୍କର ସେଟିଂସ୍ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଛି।

en: Your settings have been saved.
or-RO: ଆପଣଙ୍କର ସେଟିଂସ୍ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଛି।

en: Your terms have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
or-RO: ଆପଣଙ୍କର ଶର୍ତ୍ତଗୁଡିକ %1$s ନାମକ ଫାଇଲରୁ ଆୟାତ ହୋଇଛି (ପ୍ଲଗଇନ୍ ସଂସ୍କରଣ %2$s ରେ %3$s ତାରିଖରେ ସୃଷ୍ଟି କରାଗଲା)।

en: about
or-RO: ସମ୍ପର୍କରେ

en: animated
or-RO: ଏନିମେଟେଡ୍

en: author
or-RO: ଲେଖକ

en: benchmarks
or-RO: ବେଞ୍ଚମାର୍କସ

en: blog
or-RO: ବ୍ଲଗ୍

en: contact
or-RO: ସଂପର୍କ

en: date unknown
or-RO: ତାରିଖ ଅଜଣା

en: error
or-RO: ଦୋଷ

en: failed
or-RO: ଫେଲ୍

en: filter
or-RO: ଫିଲ୍ଟର

en: for the selected language
or-RO: ଚୟନିତ ଭାଷା ପାଇଁ

en: getting started
or-RO: ଆରମ୍ଭ କରିବା

en: go to page:
or-RO: ପୃଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ:

en: go to tag group administration
or-RO: ଟ୍ୟାଗ୍ ଗୋଷ୍ଠୀ ପ୍ରଶାସନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: help
or-RO: ସହାୟତା

en: ineffective
or-RO: ଅକାର୍ଯ୍ୟକ

en: introduction
or-RO: ପରিচୟ

en: keep
or-RO: ରଖନ୍ତୁ

en: label
or-RO: ଲେବଲ୍

en: live block preview
or-RO: Live block preview

en: migrate
or-RO: ସ୍ଥାନାନ୍ତର

en: more groups
or-RO: ଅଧିକ ଗ୍ରୁପସ୍

en: more information
or-RO: ଅଧିକ ସୂଚନା

en: move down
or-RO: ତଳକୁ ଗତି କରନ୍ତୁ

en: move up
or-RO: ଉପରେ ଗତି କରନ୍ତୁ

en: new
or-RO: ନୂତନ

en: next page
or-RO: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପୃଷ୍ଠା

en: not assigned
or-RO: ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇନାହିଁ

en: own theme
or-RO: ମୋ ଥିମ୍

en: passed
or-RO: ପାସ୍

en: posts
or-RO: ପୋଷ୍ଟସ୍

en: previous page
or-RO: ପୂର୍ବ ପୃଷ୍ଠା

en: problem
or-RO: ସମସ୍ୟା

en: reload
or-RO: ପুনଃଲୋଡ୍

en: remove
or-RO: ହଟାନ୍ତୁ

en: sample
or-RO: ନମୁନା

en: searchable
or-RO: ଶୋଧନୀୟ

en: speed test
or-RO: ଗତି ପରୀକ୍ଷା

en: testing
or-RO: ପରୀକ୍ଷା କରୁଛି

en: translation
or-RO: ଅନୁବାଦ

en: updates
or-RO: ଅଦ୍ୟତନ

en: upgrade
or-RO: ଅପଗ୍ରେଡ୍

en: use unfiltered_html filter
or-RO: ଅନଫିଲ୍ଟର୍ଡ_ହ୍ୟାମ୍ଲ ପୌଣ୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: version
or-RO: ସଂସ୍କରଣ
