Tag Groups 2.1.2 - en to he_IL translation catalogue (348 entries)

en: %d option was added or changed. | %d options were added or changed.
he_IL[0]: %d אפשרות נוספה או שונתה.
he_IL[1]: %d אפשרויות נוספו או שונו.

en: %s created this sample page in the Setup Wizard of the <b>Tag Groups</b> plugin. You can safely edit and delete it or keep it for future reference.
he_IL: %s יצר את עמוד הדוגמה הזה במדריך ההתקנה של <b>קבוצות תגיות</b> התוסף. אתה יכול לערוך ולמחוק אותו בבטחה או לשמור אותו לעיון עתידי.

en: (1000x read, 100x write)
he_IL: (1000x קריאה, 100x כתיבה)

en: (Not tested with right-to-left languages.)
he_IL: (לא נבדק עם שפות מימין לשמאל.)

en: (recommended)
he_IL: (מומלץ)

en: (show me the menu)
he_IL: (הראה לי את התפריט)

en: 18 Gutenberg Blocks
he_IL: 18 בלוקים של גוטנברג

en: 21 Shortcodes
he_IL: 21 קודים קצרים

en: <b>Please deselect taxonomies that you don't use. Using several taxonomies for the same post type or hierarchical taxonomies (like categories) is experimental and not supported.</b>
he_IL: <b>אנא הסר את הסימון מטקסונומיות שאינך משתמש בהן. השימוש בכמה טקסונומיות עבור אותו סוג פוסט או טקסונומיות היררכיות (כמו קטגוריות) הוא ניסי ואינו נתמך.</b>

en: A new parent group with the label '%s' has been created at the bottom of the table!
he_IL: בוצע יצירת קבוצת הורה חדשה עם התווית '%s' בתחתית הטבלה!

en: A new tag group with the label '%s' has been created!
he_IL: קבוצת תגים חדשה עם הכותרת '%s' נוצרה!

en: A tag group with the id %1$s and the label '%2$s' has been deleted.
he_IL: קבוצת התגים עם ה-ID %1$s והכותרת '%2$s' נמחקה.

en: A tag group with the label '%s' already exists, or the label has not changed. Please choose another one or go back.
he_IL: קבוצת התגים עם הכותרת '%s' כבר קיימת, או שהכותרת לא השתנתה. אנא בחר אחת אחרת או חזור אחורה.

en: A tag group with the label '%s' already exists.
he_IL: קבוצת התגים עם הכותרת '%s' כבר קיימת.

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Accordion Tag Cloud
he_IL: ענן תגיות באקורדיון

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Active Taxonomies
he_IL: טקסונומיות פעילות

en: Active Theme
he_IL: עיצוב פעיל

en: Add New Tag Group
he_IL: הוסף קבוצת תגיות חדשה

en: Add a filter to the list of tags. Disable it here if it conflicts with other plugins or themes.
he_IL: הוסף סנן לרשימת התגיות. השבת אותו כאן אם הוא מתנגש עם תוספים או תבניות אחרות.

en: Add a pull-down menu to the filters above the list of posts. If you filter posts by tag groups, then only items will be shown that have tags (terms) in that particular group. This feature can be turned off so that the menu won't obstruct your screen if you use a high number of groups. May not work with all taxonomies.
he_IL: הוסף תפריט נפתח לסינונים מעל רשימת הפוסטים. אם אתה מסנן פוסטים לפי קבוצות תגיות, אז רק פריטים שיש להם תגיות (מונחים) באותה קבוצה יוצגו. תכונה זו יכולה להיות מושבתת כך שהתפריט לא יפריע למסך שלך אם אתה משתמש במספר גבוה של קבוצות. ייתכן שלא תעבוד עם כל ה-taxonomies.

en: Ajax Test
he_IL: בדיקת Ajax

en: All Tag Groups features are available as Gutenberg blocks. You can also use shortcodes.
he_IL: כל תכונות קבוצות התגים זמינות כבלוקים של גוטנברג. תוכל גם להשתמש בקודים קצרים.

en: All groups have been deleted and assignments reset.
he_IL: כל הקבוצות נמחקו וההקצאות אופסו.

en: Alphabetical Tag Cloud
he_IL: ענן תגיות באלף-בית

en: Alphabetical Tag Index
he_IL: אינדקס תגיות באלף-בית

en: Always load shortcode scripts.
he_IL: טען תמיד את הסקריפטים של shortcode.

en: Assign to
he_IL: הקצה ל

en: Back End
he_IL: חלק אחורי

en: Below you can import previously exported settings/groups or terms from a file.
he_IL: למטה אתה יכול לייבא הגדרות/קבוצות או מונחים שהופקו בעבר מקובץ.

en: Benchmarks
he_IL: מדדים

en: By default it returns a string with the html for a tabbed tag cloud.
he_IL: ברירת מחדל מחזירה מיתר עם ה-html עבור ענן תגיות עם טאבים.

en: By default the description appears in a tooltip when you hover the mouse over a tag in a tag cloud.
he_IL: ברירת מחדל התיאור מופיע בטיפ עכבר כאשר אתה מרחף מעל תג בענן תגיות.

en: Cache
he_IL: מטמון

en: Caching
he_IL: מטמון

en: Change order
he_IL: שנה סדר

en: Checking the tag names
he_IL: בדיקת שמות התגיות

en: Checking...
he_IL: בודק...

en: Choose the taxonomies for which you want to use Tag Groups:
he_IL: בחר את הטקסונומיות שברצונך להשתמש בהן עבור קבוצות תג:

en: Choose the taxonomies for which you want to use tag groups.
he_IL: בחר את ה-taxonomies עבורן אתה רוצה להשתמש בקבוצות תגים.

en: Click for more information
he_IL: לחץ למידע נוסף

en: Click on the features for more information.
he_IL: לחץ על התכונות למידע נוסף.

en: Clicking will leave this page without saving.
he_IL: לחיצה תעזוב את הדף הזה מבלי לשמור.

en: Collapsible tabs (toggle open/close).
he_IL: כרטיסיות ניתנות לקיפול (ממתג פתיחה/סגירה).

en: Constants
he_IL: קבועים

en: Continue
he_IL: המשך

en: Create
he_IL: צור

en: Create a draft sample page with Gutenberg blocks.
he_IL: צור דף דוגמה טיוטה עם בלוקים של גוטנברג.

en: Create a draft sample page with shortcodes.
he_IL: צור דף דוגמה טיוטה עם קודים קצרים.

en: Create a new folder inside your <i>wp-content/uploads</i> folder (for example "my-theme") and copy there these two items.
he_IL: צור תיקיה חדשה בתוך תיקיית <i>wp-content/uploads</i> שלך (למשל "my-theme") והעתק לשם את שני הפריטים האלה.

en: Create a new group below.
he_IL: צור קבוצה חדשה למטה.

en: Create sample groups:
he_IL: צור קבוצות דוגמה:

en: Create sample tags in these groups:
he_IL: צור תגים לדוגמה בקבוצות אלו:

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: Debug mode is off.
he_IL: מצב ניפוי שגיאות כבוי.

en: Debug mode is on.
he_IL: מצב דיבוג פעיל.

en: Debugging
he_IL: דיבוג

en: Default Groups
he_IL: קבוצות ברירת מחדל

en: Delete Groups
he_IL: מחק קבוצות

en: Delete Settings and Groups
he_IL: מחק הגדרות וקבוצות

en: Delete all groups and settings when uninstalling the plugin.
he_IL: מחק את כל הקבוצות וההגדרות כאשר אתה מסיר את התוסף.

en: Delete this group.
he_IL: מחק קבוצה זו.

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
he_IL: תיעוד מפורט זמין גם באתר התוסף.

en: Development News
he_IL: חדשות פיתוח

en: Display filter on the "Posts" screen.
he_IL: הצג סנן על מסך "פוסטים".

en: Display filter on the "Tags" screen.
he_IL: הצג סנן על מסך "תגיות".

en: Display information about tag groups.
he_IL: הצג מידע על קבוצות התגים.

en: Display the tags in a list with first letters as heading.
he_IL: הצג את התגים ברשימה עם אותיות ראשונות ככותרת.

en: Display the tags in a tabbed tag cloud.
he_IL: הצג את התגים בענן תגים עם טאבים.

en: Display the tags in an accordion.
he_IL: הצג את התגים באקורדיון.

en: Display the tags in lists under tag groups.
he_IL: הצג את התגים ברשימות תחת קבוצות תגים.

en: Display the tags in tabbed tag cloud with first letters as tabs.
he_IL: הצג את התגים בענן תגים עם טאבים של אותיות ראשונות.

en: Do you really want to delete this tag group?
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק את קבוצת התגיות הזו?

en: Don't load a theme.
he_IL: אל תטען ערכת נושא.

en: Dynamic Post Filter
he_IL: מסנן פוסטים דינמי

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit tag groups
he_IL: ערוך קבוצות תג

en: Edit this item inline
he_IL: ערוך פריט זה בשטח

en: Enable Tag Groups Public API Access
he_IL: אפשר גישה ציבורית ל-API של קבוצות תג

en: Enable Terms Public API Access
he_IL: אפשר גישה ציבורית ל-API של מונחים

en: Enable public access to tag groups endpoint /wp-json/tag-groups/v1/groups/.
he_IL: אפשר גישה ציבורית לנקודת הקצה של קבוצות תג /wp-json/tag-groups/v1/groups/.

en: Enable public access to terms endpoint /wp-json/tag-groups/v1/terms/.
he_IL: אפשר גישה ציבורית לנקודת הקצה של מונחים /wp-json/tag-groups/v1/terms/.

en: Enable shortcode in sidebar widgets (if not visible anyway).
he_IL: אפשר shortcode בווידג'טים של הצד (אם הוא לא נראה בכל מקרה).

en: Enhance the power of Tag Groups with the Pro version:
he_IL: שפר את כוחם של Tag Groups עם הגרסה המקצועית:

en: Enter the name of this new folder (for example "my-theme") below.
he_IL: הכנס את שם התיקיה החדשה הזו (למשל "my-theme") למטה.

en: Error parsing the file.
he_IL: שגיאה בפיענוח הקובץ.

en: Error reading the file.
he_IL: שגיאה בקריאת הקובץ.

en: Error uploading the file.
he_IL: שגיאה בהעלאת הקובץ.

en: Example
he_IL: דוגמה

en: Export
he_IL: ייצא

en: Export Files
he_IL: קבצי ייצוא

en: Export/Import
he_IL: ייצוא/ייבוא

en: Feel free to abort the Setup Wizard any time and continue on your own path. You can also launch it again at a later time.
he_IL: אל תהסס לבטל את אשף ההתקנה בכל עת ולהמשיך בדרך שלך. תוכל גם להפעיל אותו שוב מאוחר יותר.

en: Filesystem
he_IL: מערכת קבצים

en: Filter by label
he_IL: סנן לפי תווית

en: Filter by tag group
he_IL: סנן לפי קבוצת תגיות

en: Filter off
he_IL: מסנן כבוי

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Finished!
he_IL: הסתיים!

en: First Aid
he_IL: עזרה ראשונה

en: First Sample Tag
he_IL: תג דוגמה ראשון

en: First Steps
he_IL: צעדים ראשונים

en: Fixing incorrect groups in term meta
he_IL: תיקון קבוצות לא נכונות במונח מטה

en: Fixing incorrect tag groups
he_IL: תיקון קבוצות תגיות לא נכונות

en: Front End
he_IL: חלק קדמי

en: Further options
he_IL: אפשרויות נוספות

en: Go to the <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;Tag Groups <a %s>taxonomy settings</a> and <b>select the taxonomy</b> (tag type) of your tags. In most cases just leave the default: Tags (post_tag).
he_IL: עבור אל <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;הגדרות taxonomy <a %s>של קבוצות תגיות</a> וב<b>בחר את taxonomy</b> (סוג תג) של התגיות שלך. ברוב המקרים פשוט השאר את ברירת המחדל: Tags (post_tag).

en: Go to the tag groups admin page and <b>create some groups</b>.
he_IL: עבור אל עמוד הניהול של קבוצות התגיות ו<b>צור כמה קבוצות</b>.

en: Go to your tags and <b>assign them to these groups</b>.
he_IL: עבור אל התגיות שלך ו<b>הקצה אותן לקבוצות הללו</b>.

en: Group ID
he_IL: מזהה קבוצה

en: Group Information
he_IL: מידע על הקבוצה

en: Group Statistics
he_IL: סטטיסטיקות קבוצה

en: Groups
he_IL: קבוצות

en: Gutenberg
he_IL: גוטנברג

en: Gutenberg block preview
he_IL: תצוגה מקדימה של בלוק גוטנברג

en: HTML in tag description:
he_IL: HTML בתיאור תג:

en: Happy tagging!
he_IL: תגים שמחים!

en: Here you can choose a theme for the Tabbed Tag Cloud and the Accordion Tag Cloud.
he_IL: כאן תוכל לבחור ערכת נושא עבור ענן תגיות עם טאבים ועבור ענן תגיות אקורדיון.

en: Here you can turn off jQuery UI themes if your WordPress theme brings its own jQuery UI theme, in order to avoid conflicts.
he_IL: כאן תוכל לכבות ערכות נושא של jQuery UI אם ערכת הנושא של WordPress שלך מביאה את ערכת הנושא של jQuery UI שלה, כדי להימנע מעימותים.

en: Home
he_IL: בית

en: Home URL
he_IL: כתובת הבית

en: I know what I am doing.
he_IL: אני יודע מה אני עושה.

en: If the optional second parameter is set to 'true', the function returns a multidimensional array containing tag groups and tags.
he_IL: אם הפרמטר השני האופציונלי מוגדר ל- 'true', הפונקציה מחזירה מערך רב-ממדי המכיל קבוצות תגיות ותגיות.

en: If you activate this option, we try to sync the groups across all language versions of a tag when you save it. Deactivate it to set groups independently.
he_IL: אם תפעיל אפשרות זו, אנו ננסה לסנכרן את הקבוצות בכל גרסאות השפה של תג כאשר תישמור אותו. כבה את זה כדי לקבוע קבוצות באופן עצמאי.

en: If you don't trust all users of your site, remove the HTML or use a plugin to give the unfiltered_html capability only to users you trust.
he_IL: אם אינך סומך על כל המשתמשים באתר שלך, הסר את ה-HTML או השתמש בתוסף כדי לתת את יכולת unfiltered_html רק למשתמשים שאתה סומך עליהם.

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
he_IL: אם אתה צריך עזרה או יש לך בקשה לתכונה חדשה, הודע לנו.

en: If you need to launch the Setup Wizard again, you can find it in the settings. Just enter "wizard" in the search field.
he_IL: אם אתה צריך להפעיל מחדש את אשף ההתקנה, תוכל למצוא אותו בהגדרות. פשוט הקלד "wizard" בשדה החיפוש.

en: If you use a custom taxonomy, make sure that the attribute "Public" is set to "true" and "Hierarchical" to "false".
he_IL: אם אתה משתמש ב-taxonomy מותאם אישית, ודא שהמאפיין "Public" מוגדר כ-"true" ו-"Hierarchical" כ-"false".

en: Import
he_IL: ייבא

en: Import File
he_IL: ייבא קובץ

en: In most cases the default taxonomy <b>Tags (post_tag)</b> will do the job.
he_IL: ברוב המקרים ה-taxonomy ברירת המחדל <b>Tags (post_tag)</b> תעשה את העבודה.

en: Info
he_IL: מידע

en: It is recommended to back up the database of your site before proceeding.
he_IL: מומלץ לגבות את מסד הנתונים של האתר שלך לפני ההמשך.

en: Keep groups of translations in sync
he_IL: שמור קבוצות של תרגומים מסונכרנות

en: Learn more <a %s>about debugging</a>.
he_IL: למידע נוסף <a %s>על ניפוי שגיאות</a>.

en: Licences
he_IL: רישיונות

en: Licenses
he_IL: רישיונות

en: Maintenance
he_IL: תחזוקה

en: Migrate
he_IL: העבר

en: Migrate tags to the new format of Tag Groups.
he_IL: העבר תגיות לפורמט החדש של קבוצות תגיות.

en: Migrating the term meta
he_IL: העברת המונח מטה

en: Multilingual
he_IL: רב-לשוני

en: Multiple Groups Per Tag
he_IL: מספר קבוצות לכל תג

en: Need Tag Groups Support?
he_IL: צריך תמיכה בקבוצות תג?

en: New themes can be created with the <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:
he_IL: ניתן ליצור ערכות נושא חדשות עם ה- <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:

en: Next Step
he_IL: צעד הבא

en: Nothing found
he_IL: לא נמצא דבר

en: Now go the Tag Group Administration.
he_IL: עכשיו עבור לניהול קבוצות התגיות.

en: Now go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a>, or visit the <a %2$s>documentation</a>.
he_IL: עכשיו עבור אל <a %1$s>הגדרות קבוצות תגיות</a>, או בקר ב-<a %2$s>תיעוד</a>.

en: Now you are ready to create your own tag groups. If you prefer to start out from a sample, we will create for you three groups and three tags. You can play around with them, rename or delete them.
he_IL: עכשיו אתה מוכן ליצור קבוצות תגים משלך. אם אתה מעדיף להתחיל מדוגמה, ניצור עבורך שלוש קבוצות ושלושה תגים. תוכל לשחק איתן, לשנות את שמן או למחוק אותן.

en: Number of assigned tags
he_IL: מספר התגים שהוקצו

en: Number of changed items:
he_IL: מספר הפריטים המשתנים:

en: Number of processed items:
he_IL: מספר הפריטים המעובדים:

en: On the following pages we will guide you through the basic settings that you need for the most common features.
he_IL: בעמודים הבאים ננחה אותך דרך ההגדרות הבסיסיות שאתה צריך עבור התכונות הנפוצות ביותר.

en: On the next page ("Download Builder") you will need to select the version 1.12.x and the components "Widget", "Accordion" and "Tabs". Make sure that before downloading you enter at the bottom as "CSS Scope" <b>.tag-groups-cloud</b> (including the dot).
he_IL: בעמוד הבא ("Download Builder") תצטרך לבחור את הגרסה 1.12.x ואת הרכיבים "Widget", "Accordion" ו-"Tabs". ודא שלפני ההורדה אתה מכניס למטה בתור "CSS Scope" <b>.tag-groups-cloud</b> (כולל את הנקודה).

en: On the page "Theme Roller" you can customize all features or pick one set from the gallery. Finish with the "download" button.
he_IL: בעמוד "Theme Roller" תוכל להתאים אישית את כל הפיצ'רים או לבחור סט אחד מהגלריה. סיים עם כפתור "הורדה".

en: Or click here if you prefer to do it on your own.
he_IL: או לחץ כאן אם אתה מעדיף לעשות את זה בעצמך.

en: Or go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a> or visit the <a %2$s>documentation</a>.
he_IL: או עבור אל <a %1$s>הגדרות קבוצות תגיות</a> או בקר ב-<a %2$s>תיעוד</a>.

en: Or preview the sample page here.
he_IL: או תצוגה מקדימה של דף הדוגמה כאן.

en: PHP Version
he_IL: גרסת PHP

en: Parameters
he_IL: פרמטרים

en: Parent Group Level
he_IL: רמת קבוצת ההורה

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: Please <a %s>click here to run the migration routines</a> to make sure we have migrated all tags.
he_IL: אנא <a %s>לחץ כאן כדי להריץ את שגרת ההגירה</a> כדי לוודא שהיגרנו את כל התגיות.

en: Please find links to the documentation in the <a %s>Tag Groups settings</a>.
he_IL: אנא מצא קישורים לתיעוד ב<a %s>הגדרות קבוצות תגיות</a>.

en: Please find the parameters in the <a %s>documentation</a>.
he_IL: אנא מצא את הפרמטרים ב-<a %s>תיעוד</a>.

en: Please import the settings before the terms.
he_IL: אנא ייבא את ההגדרות לפני המונחים.

en: Please keep in mind that the tag assignments cannot be recovered by the export/import function.
he_IL: אנא שים לב שההקצות של התגים לא יכולות להיות משוחזרות על ידי פונקציית הייצוא/ייבוא.

en: Please select one of the languages above to see the correct tag groups!
he_IL: אנא בחר אחת מהשפות למעלה כדי לראות את קבוצות התגיות הנכונות!

en: Please stay on this page until all processes have finished.
he_IL: אנא הישאר בדף הזה עד שכל התהליכים יסתיימו.

en: Please upgrade WordPress and then try again.
he_IL: אנא עדכן את WordPress ואז נסה שוב.

en: Please visit <a %1$s>%2$s</a>.
he_IL: אנא בקרו <a %1$s>%2$s</a>.

en: Post List
he_IL: רשימת פוסטים

en: Post Tags in Groups
he_IL: תגי פוסטים בקבוצות

en: Quick&nbsp;Edit
he_IL: עריכה מהירה&nbsp;

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Request Support
he_IL: בקשת תמיכה

en: Reset
he_IL: לאפס

en: Reset Tag Filter
he_IL: אפס סינון תגיות

en: Reset the filter on the tags page to show all tags.
he_IL: אפס את הסינון בעמוד התגיות כדי להראות את כל התגיות.

en: Running the maintenance can solve issues that you encounter during filtering by tag groups.
he_IL: הרצת תחזוקה יכולה לפתור בעיות שאתה נתקל בהן במהלך סינון לפי קבוצות תגיות.

en: Sample Content
he_IL: תוכן לדוגמה

en: Sample Group A
he_IL: קבוצת דוגמה א'

en: Sample Group B
he_IL: קבוצת דוגמה ב'

en: Sample Group C
he_IL: קבוצת דוגמה ג'

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Save Taxonomies
he_IL: שמור Taxonomies

en: Save Theme Options
he_IL: שמור אפשרויות ערכת נושא

en: Search Results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search for setting pages. Type a space to show all settings.
he_IL: חפש דפי הגדרות. הקלד רווח כדי להראות את כל ההגדרות.

en: Search for settings
he_IL: חפש הגדרות

en: Second Sample Tag
he_IL: תג דוגמה שנייה

en: Server
he_IL: שרת

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Setup Wizard
he_IL: אשף התקנה

en: Shortcodes
he_IL: קודים קצרים

en: Show hierarchical taxonomies. Not all Tag Groups features will work with these taxonomies.
he_IL: הצג taxonomies היררכיות. לא כל התכונות של קבוצות התגים יעבדו עם ה-taxonomies הללו.

en: Show posts
he_IL: הצג פוסטים

en: Show tags
he_IL: הצג תגיות

en: Show the Response
he_IL: הצג את התגובה

en: Shuffle Box
he_IL: תיבת ערבוב

en: Simple Tag Cloud
he_IL: ענן תגי פשוט

en: Site URL
he_IL: כתובת האתר

en: Some blocks can show an approximate preview in the Gutenberg editor. If you deactivate this option, then all blocks will show a static icon with text.
he_IL: חלק מהבלוקים יכולים להציג תצוגה מקדימה משוערת בעורך גוטנברג. אם תכבה אפשרות זו, כל הבלוקים יראו אייקון סטטי עם טקסט.

en: Sorting groups in term meta
he_IL: מיון קבוצות במונח מטה

en: Start
he_IL: התחל

en: Start the Setup Wizard
he_IL: התחל את אשף ההגדרה

en: System Information
he_IL: מידע על המערכת

en: Tabbed Tag Cloud
he_IL: ענן תגיות בכרטיסיות

en: Table Tag Cloud
he_IL: ענן תגי טבלה

en: Tabs triggered by hovering mouse pointer (without clicking).
he_IL: טאבים המופעלים על ידי ריחוף סמן העכבר (בלי לחיצה).

en: Tag Cloud Search
he_IL: חיפוש בענן תגים

en: Tag Group Admin
he_IL: מנהל קבוצת תגיות

en: Tag Group Administration
he_IL: ניהול קבוצת תגים

en: Tag Group name
he_IL: שם קבוצת תגים

en: Tag Groups
he_IL: קבוצות תגיות

en: Tag Groups Pro
he_IL: קבוצות תגיות פרו

en: Tag Groups Setup Wizard
he_IL: אשף התקנת קבוצות תגים

en: Tag Groups allows you to organize your WordPress taxonomy terms and show them in clouds, tabs, accordions, tables, lists and much more.
he_IL: קבוצות תגיות מאפשרות לך לארגן את מונחי הטקסונומיה של ה-WordPress שלך ולהציג אותם בעננים, טאבים, אקורדים, טבלאות, רשימות ועוד הרבה יותר.

en: Tag List
he_IL: רשימת תגיות

en: Tag Meta Box
he_IL: תיבת מטא תג

en: Tag groups pro only
he_IL: קבוצות תגיות רק עבור פרו

en: Taxonomies
he_IL: טקסונומיות

en: Thanks for using Tag Groups | %1$sTaxoPress.com%2$s | Version %3$s
he_IL: תודה שהשתמשת בקבוצות תגיות | %1$sTaxoPress.com%2$s | גרסה %3$s

en: The default texonomy is <b>Tags (post_tag)</b>. Please note that the tag clouds might not work with all taxonomies and that some taxonomies listed here may not be accessible in the admin backend. If you don't understand what is going on here, just leave the default.
he_IL: הטקסונומיה ברירת המחדל היא <b>Tags (post_tag)</b>. שים לב כי ענני התגים עשויים שלא לפעול עם כל הטקסונומיות וכי חלק מהטקסונומיות המפורטות כאן עשויות שלא להיות נגישות בחלק האחורי של המנהל. אם אינך מבין מה קורה כאן, פשוט השאר את ברירת המחדל.

en: The export download link is invalid or has expired. Please run the export again.
he_IL: קישור ההורדה של הייצוא אינו תקין או שפג תוקפו. אנא הרץ את הייצוא שוב.

en: The filter on the tags page has been reset to show all tags.
he_IL: המסנן בדף התגים אופס כדי להראות את כל התגים.

en: The following blocks use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
he_IL: הבלוקים הבאים משתמשים במגוון פרמטרים כך שתוכל לקבל מושג על האפשרויות. אל תהסס ליצור עמוד דוגמה חדש עם יותר תכנים לאחר שדרוג התוסף.

en: The following shortcodes use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
he_IL: הקודים הקצרים הבאים משתמשים במגוון פרמטרים כך שתוכל לקבל מושג על האפשרויות. אל תהסס ליצור עמוד דוגמה חדש עם יותר תכנים לאחר שדרוג התוסף.

en: The following terms cannot be used:
he_IL: המונחים הבאים לא יכולים לשמש:

en: The free Tag Groups plugin cannot be active together with Tag Groups Pro.
he_IL: תוסף קבוצות התג החינמי לא יכול להיות פעיל יחד עם קבוצות התג פרו.

en: The function <b>tag_groups_cloud</b> accepts the same parameters as the [tag_groups_cloud] shortcode, except for those that determine tabs and styling.
he_IL: הפונקציה <b>tag_groups_cloud</b> מקבלת את אותם פרמטרים כמו הקוד הקצר [tag_groups_cloud], למעט אלו שקובעים טאבים ועיצוב.

en: The group info of %d term was updated. | The group info of %d terms was updated.
he_IL[0]: מידע הקבוצה של %d מונח עודכן.
he_IL[1]: מידע הקבוצה של %d מונחים עודכן.

en: The groups have been sorted alphabetically.
he_IL: הקבוצות ממוינות בסדר אלפביתי.

en: The label cannot be empty.
he_IL: הכותרת לא יכולה להיות ריקה.

en: The plugin %1$s requires WordPress %2$s to function properly.
he_IL: הפלאגין %1$s דורש WordPress %2$s כדי לפעול כראוי.

en: The plugin automatically migrates tags to the new format and tries to keep track of changes. There may, however, be cases where other components made unnoticed changes. You might also need to manually migrate tags after you enabled a taxonomy that already contained untracked tags.
he_IL: התוסף מעביר אוטומטית תגיות לפורמט החדש ומנסה לעקוב אחרי השינויים. עם זאת, ייתכן שיש מקרים שבהם רכיבים אחרים ביצעו שינויים שלא נצפו. ייתכן שתצטרך גם להעביר ידנית תגיות לאחר שהפעלת טקסונומיה שכבר הכילה תגיות שלא נעקבו.

en: The plugin is ready for use. If you need some assistance, we can walk you through the basic steps.
he_IL: התוסף מוכן לשימוש. אם אתה צריך עזרה, נוכל להדריך אותך דרך הצעדים הבסיסיים.

en: The requested export file has expired. Please run the export again.
he_IL: קובץ הייצוא המבוקש פג תוקף. אנא הרץ את הייצוא שוב.

en: The tag group with the label '%s' has been saved!
he_IL: קבוצת התגים עם הכותרת '%s' נשמרה!

en: The term has been removed from all groups.
he_IL: המונח הוסר מכל הקבוצות.

en: The wizard will offer more options after upgrading to premium.
he_IL: האשף יציע עוד אפשרויות לאחר שדרוג לגרסה פרימיום.

en: Themes and Appearance
he_IL: נושאים ומראה

en: Then you unpack the downloaded zip file. You will need the "images" folder and the "jquery-ui.theme.min.css" file.
he_IL: אחר כך תפרוס את קובץ ה-zip שהורדת. תצטרך את תיקיית "images" ואת הקובץ "jquery-ui.theme.min.css".

en: There have been errors.
he_IL: היו שגיאות.

en: Third Sample Tag
he_IL: תג דוגמה שלישית

en: This page was created while you had the Gutenberg editor enabled. Therefore the features only display while Gutenberg is active.
he_IL: עמוד זה נוצר כאשר היה לך את עורך גוטנברג פעיל. לכן, התכונות מוצגות רק כאשר גוטנברג פעיל.

en: To see the post type, hover your mouse over the option.
he_IL: כדי לראות את סוג הפוסט, ר hover את העכבר שלך מעל האפשרות.

en: Toggle Post Filter
he_IL: החלף מסנן פוסטים

en: Transients
he_IL: זמניים

en: Turn off
he_IL: כבה

en: Turn off to load the scripts only on posts and pages where a shortcode appears.
he_IL: כבה כדי לטעון את הסקריפטים רק בפוסטים ודפים שבהם מופיע shortcode.

en: Turn on
he_IL: הפעל

en: Turn on if you use these shortcodes in widgets.
he_IL: הפעל אם אתה משתמש ב-shortcodes האלה בווידג'טים.

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג לגרסה מקצועית

en: Upgrade to Tag Groups Pro
he_IL: שדרג ל-Tag Groups Pro

en: Use it if a JavaScript error disables the filter menu. Note that it is still recommended to find out the cause of the error.
he_IL: השתמש בזה אם שגיאת JavaScript משבשת את תפריט הסינון. שים לב שעדיין מומלץ לגלות את סיבת השגיאה.

en: Use jQuery.  (Default is on. Other plugins might override this setting.)
he_IL: השתמש ב-jQuery.  (ברירת המחדל היא מופעלת. תוספים אחרים עשויים להחליף הגדרה זו.)

en: Use this button to delete all tag groups and assignments. Your tags will not be changed. Check the checkbox to confirm.
he_IL: השתמש בלחצן זה כדי למחוק את כל קבוצות התגים וההקצות. התגים שלך לא ישתנו. סמן את תיבת הסימון כדי לאשר.

en: Use this button to export all Tag Groups settings and groups and all terms that are assigned to a group into files.
he_IL: השתמש בלחצן זה כדי לייצא את כל הגדרות קבוצות התגים וכל המונחים שמוקצים לקבוצה לקבצים.

en: Verbose logging is enabled with CM_DEBUG.
he_IL: רישום מפורט מופעל עם CM_DEBUG.

en: Verbose logging is off.
he_IL: רישום מפורט כבוי.

en: Verbose logging is on.
he_IL: רישום מפורט פעיל.

en: Version
he_IL: גרסה

en: View Knowledge Base
he_IL: צפה במאגר הידע

en: WP Object Cache
he_IL: מטמון אובייקטים של WP

en: We processed %d term. | We processed %d terms.
he_IL[0]: טיפלנו ב-%d מונח.
he_IL[1]: טיפלנו ב-%d מונחים.

en: We saved %d term. | We saved %d terms.
he_IL[0]: שמרנו %d מונח.
he_IL[1]: שמרנו %d מונחים.

en: Welcome to %s!
he_IL: ברוך הבא ל%s!

en: Well done!
he_IL: כל הכבוד!

en: WooCommerce Attributes
he_IL: מאפייני WooCommerce

en: WordPress Version
he_IL: גרסת WordPress

en: Writing of the exported settings failed.
he_IL: כתיבת ההגדרות המיוצאות נכשלה.

en: You can find these pages listed on your <a %s>Tag Groups home page</a>.
he_IL: אתה יכול למצוא את העמודים הללו ברשימה בדף הבית של <a %s>קבוצות תגיות</a> שלך.

en: You can import both files separately. Category hierarchy won't be saved. When you restore terms that were deleted, they receive new IDs and you must assign them to posts again. Exporting cannot substitute a backup.
he_IL: אתה יכול לייבא את שני הקבצים בנפרד. היררכיית הקטגוריות לא תישמר. כאשר אתה משחזר מונחים שנמחקו, הם מקבלים מזהים חדשים ואתה חייב להקצות אותם לפוסטים שוב. ייצוא לא יכול להחליף גיבוי.

en: You can later make changes or fine-tune the details in the Tag Groups settings.
he_IL: תוכל מאוחר יותר לבצע שינויים או לדייק את הפרטים בהגדרות קבוצות התגים.

en: You do not have permission to download this export file.
he_IL: אין לך הרשאה להוריד את קובץ הייצוא הזה.

en: You will find more options in the Tag Groups settings.
he_IL: תמצא עוד אפשרויות בהגדרות קבוצות התגים.

en: You're using Tag Groups Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
he_IL: אתה משתמש בקבוצות תגיות חינם. הגרסה המקצועית כוללת יותר תכונות ותמיכה. %1$sשדרג לגרסה מקצועית%2$s

en: Your settings and groups have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
he_IL: ההגדרות והקבוצות שלך יובאו מהקובץ %1$s (נוצר עם גרסת התוסף %2$s בתאריך %3$s).

en: Your settings has been saved.
he_IL: ההגדרות שלך נשמרו.

en: Your settings have been saved.
he_IL: ההגדרות שלך נשמרו.

en: Your settings/groups and your terms have been exported. Please download the resulting files with right-click or ctrl-click:
he_IL: ההגדרות/קבוצות שלך והמונחים שלך ייצאו. אנא הורד את הקבצים התוצאה על ידי לחיצה עם העכבר הימני או ctrl-click:

en: Your terms have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
he_IL: המונחים שלך יובאו מהקובץ %1$s (נוצר עם גרסת התוסף %2$s בתאריך %3$s).

en: about
he_IL: אודות

en: accordion
he_IL: אקורדיון

en: alphabetical
he_IL: אלפביתית

en: animated
he_IL: אנימטיבי

en: author
he_IL: מחבר

en: backup
he_IL: גיבוי

en: benchmarks
he_IL: מדדים

en: blog
he_IL: בלוג

en: colors
he_IL: צבעים

en: contact
he_IL: צור קשר

en: date unknown
he_IL: תאריך לא ידוע

en: debugging
he_IL: ניפוי שגיאות

en: delete groups
he_IL: מחק קבוצות

en: error
he_IL: שגיאה

en: failed
he_IL: נכשל

en: filter
he_IL: מסנן

en: for the selected language
he_IL: בשפה שנבחרה

en: getting started
he_IL: התחלה

en: go to page:
he_IL: עבור לעמוד:

en: go to tag group administration
he_IL: עבור לניהול קבוצות תג

en: group info
he_IL: מידע על הקבוצה

en: help
he_IL: עזרה

en: ineffective
he_IL: לא אפקטיבי

en: introduction
he_IL: מבוא

en: keep
he_IL: שמור

en: label
he_IL: תווית

en: live block preview
he_IL: תצוגה מקדימה של בלוק חי

en: migrate
he_IL: להעביר

en: more groups
he_IL: עוד קבוצות

en: more information
he_IL: מידע נוסף

en: move down
he_IL: העבר למטה

en: move up
he_IL: העבר למעלה

en: new
he_IL: חדש

en: next page
he_IL: עמוד הבא

en: not assigned
he_IL: לא הוקצה

en: own theme
he_IL: ערכת נושא משלה

en: passed
he_IL: עבר

en: post filter
he_IL: מסנן פוסטים

en: post list
he_IL: רשימת פוסטים

en: posts
he_IL: פוסטים

en: previous page
he_IL: עמוד קודם

en: problem
he_IL: בעיה

en: reload
he_IL: טען מחדש

en: remove
he_IL: הסר

en: remove data
he_IL: הסרת נתונים

en: remove plugin
he_IL: הסרת תוסף

en: sample
he_IL: דוגמה

en: searchable
he_IL: בר חיפוש

en: sidebar widget
he_IL: וידג'ט של סרגל צד

en: speed test
he_IL: בדיקת מהירות

en: tabs
he_IL: כרטיסיות

en: tag cloud
he_IL: ענן תגיות

en: tag description
he_IL: תיאור תג

en: tag filter
he_IL: מסנן תג

en: tag groups
he_IL: קבוצות תגיות

en: testing
he_IL: בדיקה

en: translation
he_IL: תרגום

en: troubleshooting
he_IL: פתרון בעיות

en: updates
he_IL: עדכונים

en: upgrade
he_IL: שדרוג

en: use unfiltered_html filter
he_IL: השתמש במסנן unfiltered_html

en: version
he_IL: גרסה
