Tag Groups 2.1.2 - en to fa_IR translation catalogue (348 entries)

en: %d option was added or changed.
fa_IR: %d گزینه اضافه یا تغییر یافت.

en: %s created this sample page in the Setup Wizard of the <b>Tag Groups</b> plugin. You can safely edit and delete it or keep it for future reference.
fa_IR: %s این صفحه نمونه را در ویزارد تنظیمات افزونه <b>گروه‌های تگ</b> ایجاد کرد. می‌توانید آن را با خیال راحت ویرایش و حذف کنید یا برای مراجعه در آینده نگه دارید.

en: (1000x read, 100x write)
fa_IR: (1000 بار خوانده شده، 100 بار نوشته شده)

en: (Not tested with right-to-left languages.)
fa_IR: (با زبان‌های راست‌به‌چپ آزمایش نشده است.)

en: (recommended)
fa_IR: (توصیه شده)

en: (show me the menu)
fa_IR: (منو را به من نشان بده)

en: 18 Gutenberg Blocks
fa_IR: ۱۸ بلوک گوتنبرگ

en: 21 Shortcodes
fa_IR: ۲۱ کدکوتاه

en: <b>Please deselect taxonomies that you don't use. Using several taxonomies for the same post type or hierarchical taxonomies (like categories) is experimental and not supported.</b>
fa_IR: <b>لطفاً taxonomies که استفاده نمی‌کنید را حذف کنید. استفاده از چندین taxonomy برای یک نوع پست یا taxonomies سلسله‌مراتبی (مانند دسته‌ها) آزمایشی است و پشتیبانی نمی‌شود.</b>

en: A new parent group with the label '%s' has been created at the bottom of the table!
fa_IR: یک گروه والد جدید با برچسب '%s' در انتهای جدول ایجاد شده است!

en: A new tag group with the label '%s' has been created!
fa_IR: یک گروه برچسب جدید با برچسب '%s' ایجاد شده است!

en: A tag group with the id %1$s and the label '%2$s' has been deleted.
fa_IR: گروه برچسب با شناسه %1$s و برچسب '%2$s' حذف شد.

en: A tag group with the label '%s' already exists, or the label has not changed. Please choose another one or go back.
fa_IR: گروه برچسب با برچسب '%s' قبلاً وجود دارد، یا برچسب تغییر نکرده است. لطفاً یکی دیگر را انتخاب کنید یا به عقب برگردید.

en: A tag group with the label '%s' already exists.
fa_IR: گروه برچسب با برچسب '%s' قبلاً وجود دارد.

en: Accordion
fa_IR: آکاردئون

en: Accordion Tag Cloud
fa_IR: ابر تگ آکاردئونی

en: Actions
fa_IR: عملیات

en: Active Taxonomies
fa_IR: taxonomies فعال

en: Active Theme
fa_IR: قالب فعال

en: Add New Tag Group
fa_IR: اضافه کردن گروه برچسب جدید

en: Add a filter to the list of tags. Disable it here if it conflicts with other plugins or themes.
fa_IR: یک فیلتر به لیست تگ‌ها اضافه کنید. اگر با سایر افزونه‌ها یا قالب‌ها تداخل دارد، آن را در اینجا غیرفعال کنید.

en: Add a pull-down menu to the filters above the list of posts. If you filter posts by tag groups, then only items will be shown that have tags (terms) in that particular group. This feature can be turned off so that the menu won't obstruct your screen if you use a high number of groups. May not work with all taxonomies.
fa_IR: یک منوی کشویی به فیلترها در بالای لیست پست‌ها اضافه کنید. اگر پست‌ها را بر اساس گروه‌های تگ فیلتر کنید، فقط مواردی نمایش داده می‌شود که در آن گروه خاص تگ (شرایط) دارند. این ویژگی می‌تواند غیر فعال شود تا منو مانع دید شما نشود اگر از تعداد زیادی گروه استفاده می‌کنید. ممکن است با همه taxonomies کار نکند.

en: Ajax Test
fa_IR: آزمون Ajax

en: All Tag Groups features are available as Gutenberg blocks. You can also use shortcodes.
fa_IR: تمام ویژگی‌های گروه‌های برچسب به‌عنوان بلوک‌های گوتنبرگ در دسترس هستند. شما همچنین می‌توانید از shortcode ها استفاده کنید.

en: All groups have been deleted and assignments reset.
fa_IR: تمام گروه‌ها حذف شده و انتساب‌ها بازنشانی شده است.

en: Alphabetical Tag Cloud
fa_IR: ابر تگ الفبایی

en: Alphabetical Tag Index
fa_IR: فهرست تگ الفبایی

en: Always load shortcode scripts.
fa_IR: همیشه اسکریپت‌های shortcode را بارگذاری کنید.

en: Assign to
fa_IR: اختصاص دادن به

en: Back End
fa_IR: پشتیبانی

en: Below you can import previously exported settings/groups or terms from a file.
fa_IR: در زیر می‌توانید تنظیمات/گروه‌ها یا اصطلاحات قبلاً صادر شده را از یک فایل وارد کنید.

en: Benchmarks
fa_IR: معیارها

en: By default it returns a string with the html for a tabbed tag cloud.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، یک رشته حاوی HTML برای یک ابر تگ تب‌دار برمی‌گرداند.

en: By default the description appears in a tooltip when you hover the mouse over a tag in a tag cloud.
fa_IR: به طور پیش‌فرض توضیحات در یک راهنما زمانی که ماوس را بر روی یک برچسب در ابر برچسب‌ها قرار می‌دهید، نمایش داده می‌شود.

en: Cache
fa_IR: کش

en: Caching
fa_IR: کش

en: Change order
fa_IR: تغییر ترتیب

en: Checking the tag names
fa_IR: بررسی نام‌های برچسب

en: Checking...
fa_IR: در حال بررسی...

en: Choose the taxonomies for which you want to use Tag Groups:
fa_IR: taxonomies را انتخاب کنید که می‌خواهید از Tag-Groups استفاده کنید:

en: Choose the taxonomies for which you want to use tag groups.
fa_IR: گروه‌های برچسب را برای استفاده انتخاب کنید.

en: Click for more information
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

en: Click on the features for more information.
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر روی ویژگی‌ها کلیک کنید.

en: Clicking will leave this page without saving.
fa_IR: کلیک کردن این صفحه را بدون ذخیره ترک خواهد کرد.

en: Collapsible tabs (toggle open/close).
fa_IR: تب‌های قابل جمع شدن (تغییر وضعیت باز/بسته).

en: Constants
fa_IR: ثوابت

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Create
fa_IR: ایجاد

en: Create a draft sample page with Gutenberg blocks.
fa_IR: یک صفحه نمونه پیش‌نویس با بلوک‌های گوتنبرگ ایجاد کنید.

en: Create a draft sample page with shortcodes.
fa_IR: یک صفحه نمونه پیش‌نویس با کدکوتاه‌ها ایجاد کنید.

en: Create a new folder inside your <i>wp-content/uploads</i> folder (for example "my-theme") and copy there these two items.
fa_IR: یک پوشه جدید در پوشه <i>wp-content/uploads</i> خود ایجاد کنید (برای مثال "my-theme") و این دو مورد را در آن کپی کنید.

en: Create a new group below.
fa_IR: یک گروه جدید در زیر ایجاد کنید.

en: Create sample groups:
fa_IR: ایجاد گروه‌های نمونه:

en: Create sample tags in these groups:
fa_IR: ایجاد برچسب‌های نمونه در این گروه‌ها:

en: Credits
fa_IR: اعتبارها

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Debug mode is off.
fa_IR: حالت اشکال‌زدایی غیرفعال است.

en: Debug mode is on.
fa_IR: حالت اشکال‌زدایی فعال است.

en: Debugging
fa_IR: اشکال‌زدایی

en: Default Groups
fa_IR: گروه‌های پیش‌فرض

en: Delete Groups
fa_IR: حذف گروه‌ها

en: Delete Settings and Groups
fa_IR: حذف تنظیمات و گروه‌ها

en: Delete all groups and settings when uninstalling the plugin.
fa_IR: حذف تمام گروه‌ها و تنظیمات هنگام حذف افزونه.

en: Delete this group.
fa_IR: این گروه را حذف کنید.

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
fa_IR: مستندات دقیق نیز در وب‌سایت پلاگین موجود است.

en: Development News
fa_IR: اخبار توسعه

en: Display filter on the "Posts" screen.
fa_IR: نمایش فیلتر در صفحه "پست‌ها".

en: Display filter on the "Tags" screen.
fa_IR: نمایش فیلتر در صفحه "تگ‌ها".

en: Display information about tag groups.
fa_IR: اطلاعات مربوط به گروه‌های برچسب را نمایش دهید.

en: Display the tags in a list with first letters as heading.
fa_IR: برچسب‌ها را در یک لیست با حروف اولیه به‌عنوان عنوان نمایش دهید.

en: Display the tags in a tabbed tag cloud.
fa_IR: برچسب‌ها را در یک ابر برچسب با تب‌های جداگانه نمایش دهید.

en: Display the tags in an accordion.
fa_IR: برچسب‌ها را در یک آکاردئون نمایش دهید.

en: Display the tags in lists under tag groups.
fa_IR: برچسب‌ها را در لیست‌ها زیر گروه‌های برچسب نمایش دهید.

en: Display the tags in tabbed tag cloud with first letters as tabs.
fa_IR: برچسب‌ها را در ابر برچسب تب‌دار با حروف اولیه به‌عنوان تب‌ها نمایش دهید.

en: Do you really want to delete this tag group?
fa_IR: آیا واقعاً می‌خواهید این گروه برچسب را حذف کنید؟

en: Don't load a theme.
fa_IR: تمی بارگذاری نکنید.

en: Dynamic Post Filter
fa_IR: فیلتر پست دینامیک

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit tag groups
fa_IR: ویرایش گروه‌های برچسب

en: Edit this item inline
fa_IR: این مورد را به صورت آنلاین ویرایش کنید

en: Enable Tag Groups Public API Access
fa_IR: فعال کردن دسترسی عمومی به API گروه‌های برچسب

en: Enable Terms Public API Access
fa_IR: فعال کردن دسترسی عمومی به API شرایط

en: Enable public access to tag groups endpoint /wp-json/tag-groups/v1/groups/.
fa_IR: فعال کردن دسترسی عمومی به نقطه پایانی گروه‌های برچسب /wp-json/tag-groups/v1/groups/.

en: Enable public access to terms endpoint /wp-json/tag-groups/v1/terms/.
fa_IR: فعال کردن دسترسی عمومی به نقطه پایانی شرایط /wp-json/tag-groups/v1/terms/.

en: Enable shortcode in sidebar widgets (if not visible anyway).
fa_IR: فعال‌سازی shortcode در ویجت‌های نوار کناری (اگر به هر حال قابل مشاهده نیستند).

en: Enhance the power of Tag Groups with the Pro version:
fa_IR: قدرت گروه‌های برچسب را با نسخه پرو تقویت کنید:

en: Enter the name of this new folder (for example "my-theme") below.
fa_IR: نام این پوشه جدید را (برای مثال "my-theme") در زیر وارد کنید.

en: Error parsing the file.
fa_IR: خطا در تجزیه فایل.

en: Error reading the file.
fa_IR: خطا در خواندن فایل.

en: Error uploading the file.
fa_IR: خطا در بارگذاری فایل.

en: Example
fa_IR: مثال

en: Export
fa_IR: صادر کردن

en: Export Files
fa_IR: فایل‌های صادراتی

en: Export/Import
fa_IR: صادرات/واردات

en: Feel free to abort the Setup Wizard any time and continue on your own path. You can also launch it again at a later time.
fa_IR: به راحتی می‌توانید هر زمان که خواستید Wizard تنظیمات را متوقف کرده و به مسیر خود ادامه دهید. همچنین می‌توانید آن را در زمان دیگری دوباره راه‌اندازی کنید.

en: Filesystem
fa_IR: سیستم فایل

en: Filter by label
fa_IR: فیلتر بر اساس برچسب

en: Filter by tag group
fa_IR: فیلتر بر اساس گروه تگ

en: Filter off
fa_IR: فیلتر خاموش

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Finished!
fa_IR: تمام شد!

en: First Aid
fa_IR: کمک‌های اولیه

en: First Sample Tag
fa_IR: اولین برچسب نمونه

en: First Steps
fa_IR: اولین مراحل

en: Fixing incorrect groups in term meta
fa_IR: رفع گروه‌های نادرست در متا ترم

en: Fixing incorrect tag groups
fa_IR: رفع گروه‌های برچسب نادرست

en: Front End
fa_IR: رابط کاربری

en: Further options
fa_IR: گزینه‌های بیشتر

en: Go to the <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;Tag Groups <a %s>taxonomy settings</a> and <b>select the taxonomy</b> (tag type) of your tags. In most cases just leave the default: Tags (post_tag).
fa_IR: به تنظیمات <a %s>taxonomy</a> گروه‌های <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;تگ بروید و <b>taxonomy</b> (نوع تگ) تگ‌های خود را انتخاب کنید. در اکثر موارد فقط پیش‌فرض را ترک کنید: Tags (post_tag).

en: Go to the tag groups admin page and <b>create some groups</b>.
fa_IR: به صفحه مدیریت گروه‌های تگ بروید و <b>چند گروه ایجاد کنید</b>.

en: Go to your tags and <b>assign them to these groups</b>.
fa_IR: به تگ‌های خود بروید و <b>آن‌ها را به این گروه‌ها اختصاص دهید</b>.

en: Group ID
fa_IR: شناسه گروه

en: Group Information
fa_IR: اطلاعات گروه

en: Group Statistics
fa_IR: آمار گروه

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: Gutenberg
fa_IR: گوتنبرگ

en: Gutenberg block preview
fa_IR: پیش‌نمایش بلوک گوتنبرگ

en: HTML in tag description:
fa_IR: HTML در توضیحات برچسب:

en: Happy tagging!
fa_IR: برچسب‌گذاری خوشحال!

en: Here you can choose a theme for the Tabbed Tag Cloud and the Accordion Tag Cloud.
fa_IR: اینجا می‌توانید یک تم برای ابر تگ تب‌دار و ابر تگ آکاردئونی انتخاب کنید.

en: Here you can turn off jQuery UI themes if your WordPress theme brings its own jQuery UI theme, in order to avoid conflicts.
fa_IR: اینجا می‌توانید تم‌های jQuery UI را خاموش کنید اگر تم WordPress شما تم jQuery UI خود را به همراه داشته باشد، تا از تداخل جلوگیری شود.

en: Home
fa_IR: خانه

en: Home URL
fa_IR: آدرس صفحه اصلی

en: I know what I am doing.
fa_IR: من می‌دانم چه کار می‌کنم.

en: If the optional second parameter is set to 'true', the function returns a multidimensional array containing tag groups and tags.
fa_IR: اگر پارامتر دوم اختیاری روی 'true' تنظیم شود، این تابع یک آرایه چندبعدی حاوی گروه‌های تگ و تگ‌ها برمی‌گرداند.

en: If you activate this option, we try to sync the groups across all language versions of a tag when you save it. Deactivate it to set groups independently.
fa_IR: اگر این گزینه را فعال کنید، ما سعی می‌کنیم گروه‌ها را در تمام نسخه‌های زبانی یک برچسب هنگام ذخیره‌سازی همگام کنیم. آن را غیرفعال کنید تا گروه‌ها به‌طور مستقل تنظیم شوند.

en: If you don't trust all users of your site, remove the HTML or use a plugin to give the unfiltered_html capability only to users you trust.
fa_IR: اگر به تمامی کاربران سایت خود اعتماد ندارید، HTML را حذف کنید یا از یک افزونه استفاده کنید تا قابلیت unfiltered_html تنها به کاربرانی که به آن‌ها اعتماد دارید، داده شود.

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
fa_IR: اگر به کمک نیاز دارید یا درخواست ویژگی جدیدی دارید، به ما اطلاع دهید.

en: If you need to launch the Setup Wizard again, you can find it in the settings. Just enter "wizard" in the search field.
fa_IR: اگر نیاز به راه‌اندازی مجدد Wizard تنظیمات دارید، می‌توانید آن را در تنظیمات پیدا کنید. فقط عبارت "wizard" را در فیلد جستجو وارد کنید.

en: If you use a custom taxonomy, make sure that the attribute "Public" is set to "true" and "Hierarchical" to "false".
fa_IR: اگر از یک taxonomy سفارشی استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که ویژگی "Public" به "true" و "Hierarchical" به "false" تنظیم شده باشد.

en: Import
fa_IR: وارد کردن

en: Import File
fa_IR: فایل واردات

en: In most cases the default taxonomy <b>Tags (post_tag)</b> will do the job.
fa_IR: در بیشتر موارد، مالیات پیش‌فرض <b>Tags (post_tag)</b> کار را انجام خواهد داد.

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: It is recommended to back up the database of your site before proceeding.
fa_IR: توصیه می‌شود قبل از ادامه، از پایگاه داده سایت خود پشتیبان تهیه کنید.

en: Keep groups of translations in sync
fa_IR: گروه‌های ترجمه را همگام نگه‌دارید

en: Learn more <a %s>about debugging</a>.
fa_IR: بیشتر بدانید <a %s>در مورد اشکال‌زدایی</a>.

en: Licences
fa_IR: مجوزها

en: Licenses
fa_IR: مجوزها

en: Maintenance
fa_IR: نگهداری

en: Migrate
fa_IR: انتقال

en: Migrate tags to the new format of Tag Groups.
fa_IR: برچسب‌ها را به فرمت جدید گروه‌های برچسب منتقل کنید.

en: Migrating the term meta
fa_IR: انتقال متا ترم

en: Multilingual
fa_IR: چند زبانه

en: Multiple Groups Per Tag
fa_IR: گروه‌های متعدد در هر برچسب

en: Need Tag Groups Support?
fa_IR: نیاز به پشتیبانی از گروه‌های برچسب دارید؟

en: New themes can be created with the <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:
fa_IR: تم‌های جدید را می‌توان با <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a> ایجاد کرد:

en: Next Step
fa_IR: مرحله بعدی

en: Nothing found
fa_IR: هیچ چیزی پیدا نشد

en: Now go the Tag Group Administration.
fa_IR: حالا به مدیریت گروه‌های برچسب بروید.

en: Now go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a>, or visit the <a %2$s>documentation</a>.
fa_IR: اکنون به <a %1$s>تنظیمات گروه‌های برچسب</a> بروید، یا به <a %2$s>مستندات</a> مراجعه کنید.

en: Now you are ready to create your own tag groups. If you prefer to start out from a sample, we will create for you three groups and three tags. You can play around with them, rename or delete them.
fa_IR: اکنون آماده‌اید تا گروه‌های برچسب خود را ایجاد کنید. اگر ترجیح می‌دهید از یک نمونه شروع کنید، ما برای شما سه گروه و سه برچسب ایجاد خواهیم کرد. می‌توانید با آن‌ها کار کنید، نام آن‌ها را تغییر دهید یا حذف کنید.

en: Number of assigned tags
fa_IR: تعداد برچسب‌های اختصاص داده شده

en: Number of changed items:
fa_IR: تعداد موارد تغییر یافته:

en: Number of processed items:
fa_IR: تعداد موارد پردازش شده:

en: On the following pages we will guide you through the basic settings that you need for the most common features.
fa_IR: در صفحات بعدی شما را در تنظیمات پایه‌ای که برای رایج‌ترین ویژگی‌ها نیاز دارید راهنمایی خواهیم کرد.

en: On the next page ("Download Builder") you will need to select the version 1.12.x and the components "Widget", "Accordion" and "Tabs". Make sure that before downloading you enter at the bottom as "CSS Scope" <b>.tag-groups-cloud</b> (including the dot).
fa_IR: در صفحه بعدی ("Download Builder") باید نسخه 1.12.x و مؤلفه‌های "Widget"، "Accordion" و "Tabs" را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که قبل از دانلود، در پایین به عنوان "CSS Scope" <b>.Tag-Groups</b> (شامل نقطه) وارد کرده‌اید.

en: On the page "Theme Roller" you can customize all features or pick one set from the gallery. Finish with the "download" button.
fa_IR: در صفحه "Theme Roller" می‌توانید تمام ویژگی‌ها را سفارشی کنید یا یک مجموعه از گالری انتخاب کنید. با دکمه "دانلود" تمام کنید.

en: Or click here if you prefer to do it on your own.
fa_IR: یا اینجا کلیک کنید اگر ترجیح می‌دهید خودتان این کار را انجام دهید.

en: Or go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a> or visit the <a %2$s>documentation</a>.
fa_IR: یا به <a %1$s>تنظیمات گروه‌های برچسب</a> بروید یا به <a %2$s>مستندات</a> مراجعه کنید.

en: Or preview the sample page here.
fa_IR: یا می‌توانید صفحه نمونه را در اینجا پیش‌نمایش کنید.

en: PHP Version
fa_IR: نسخه PHP

en: Parameters
fa_IR: پارامترها

en: Parent Group Level
fa_IR: سطح گروه والد

en: Permissions
fa_IR: مجوزها

en: Please <a %s>click here to run the migration routines</a> to make sure we have migrated all tags.
fa_IR: لطفاً <a %s>اینجا کلیک کنید تا روال‌های مهاجرت را اجرا کنید</a> تا مطمئن شوید که همه برچسب‌ها منتقل شده‌اند.

en: Please find links to the documentation in the <a %s>Tag Groups settings</a>.
fa_IR: لطفاً لینک‌های مستندات را در <a %s>تنظیمات گروه‌های تگ</a> پیدا کنید.

en: Please find the parameters in the <a %s>documentation</a>.
fa_IR: لطفاً پارامترها را در <a %s>مستندات</a> پیدا کنید.

en: Please import the settings before the terms.
fa_IR: لطفاً قبل از اصطلاحات، تنظیمات را وارد کنید.

en: Please keep in mind that the tag assignments cannot be recovered by the export/import function.
fa_IR: لطفاً به خاطر داشته باشید که انتساب‌های برچسب نمی‌توانند توسط تابع صادرات/واردات بازیابی شوند.

en: Please select one of the languages above to see the correct tag groups!
fa_IR: لطفاً یکی از زبان‌های بالا را انتخاب کنید تا گروه‌های برچسب صحیح را مشاهده کنید!

en: Please stay on this page until all processes have finished.
fa_IR: لطفاً تا پایان تمام فرآیندها در این صفحه بمانید.

en: Please upgrade WordPress and then try again.
fa_IR: لطفاً WordPress را به‌روزرسانی کنید و سپس دوباره تلاش کنید.

en: Please visit <a %1$s>%2$s</a>.
fa_IR: لطفاً به <a %1$s>%2$s</a> مراجعه کنید.

en: Post List
fa_IR: لیست پست‌ها

en: Post Tags in Groups
fa_IR: برچسب‌های پست در گروه‌ها

en: Quick&nbsp;Edit
fa_IR: ویرایش سریع&nbsp;

en: Read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Request Support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Reset Tag Filter
fa_IR: بازنشانی فیلتر برچسب

en: Reset the filter on the tags page to show all tags.
fa_IR: فیلتر را در صفحه برچسب‌ها بازنشانی کنید تا تمام برچسب‌ها نمایش داده شوند.

en: Running the maintenance can solve issues that you encounter during filtering by tag groups.
fa_IR: اجرای نگهداری می‌تواند مشکلاتی را که در حین فیلتر کردن با گروه‌های برچسب با آن‌ها مواجه می‌شوید حل کند.

en: Sample Content
fa_IR: محتوای نمونه

en: Sample Group A
fa_IR: گروه نمونه A

en: Sample Group B
fa_IR: گروه نمونه B

en: Sample Group C
fa_IR: گروه نمونه C

en: Save Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Save Taxonomies
fa_IR: ذخیره Taxonomies

en: Save Theme Options
fa_IR: ذخیره گزینه‌های تم

en: Search Results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search for setting pages. Type a space to show all settings.
fa_IR: جستجو برای صفحات تنظیمات. یک فاصله تایپ کنید تا تمامی تنظیمات نمایش داده شوند.

en: Search for settings
fa_IR: جستجو برای تنظیمات

en: Second Sample Tag
fa_IR: برچسب نمونه دوم

en: Server
fa_IR: سرور

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Setup Wizard
fa_IR: راهنمای تنظیمات

en: Shortcodes
fa_IR: کدهای کوتاه

en: Show hierarchical taxonomies. Not all Tag Groups features will work with these taxonomies.
fa_IR: نمایش taxonomies سلسله‌مراتبی. همه ویژگی‌های گروه‌های برچسب با این taxonomies کار نخواهند کرد.

en: Show posts
fa_IR: نمایش پست‌ها

en: Show tags
fa_IR: نمایش برچسب‌ها

en: Show the Response
fa_IR: نمایش پاسخ

en: Shuffle Box
fa_IR: جعبه تصادفی

en: Simple Tag Cloud
fa_IR: ابر برچسب ساده

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: Some blocks can show an approximate preview in the Gutenberg editor. If you deactivate this option, then all blocks will show a static icon with text.
fa_IR: برخی بلوک‌ها می‌توانند پیش‌نمایش تقریبی را در ویرایشگر گوتنبرگ نشان دهند. اگر این گزینه را غیرفعال کنید، تمام بلوک‌ها یک آیکون ثابت با متن را نشان خواهند داد.

en: Sorting groups in term meta
fa_IR: مرتب‌سازی گروه‌ها در متا ترم

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start the Setup Wizard
fa_IR: شروع راه‌انداز نصب

en: System Information
fa_IR: اطلاعات سیستم

en: Tabbed Tag Cloud
fa_IR: ابر تگ زبانه‌ای

en: Table Tag Cloud
fa_IR: ابر برچسب جدول

en: Tabs triggered by hovering mouse pointer (without clicking).
fa_IR: تب‌ها با حرکت نشانگر ماوس فعال می‌شوند (بدون کلیک).

en: Tag Cloud Search
fa_IR: جستجوی ابر برچسب

en: Tag Group Admin
fa_IR: مدیر گروه برچسب

en: Tag Group Administration
fa_IR: مدیریت گروه‌های برچسب

en: Tag Group name
fa_IR: نام گروه برچسب

en: Tag Groups
fa_IR: گروه‌های برچسب

en: Tag Groups Pro
fa_IR: گروه‌های برچسب حرفه‌ای

en: Tag Groups Setup Wizard
fa_IR: Wizard تنظیم گروه‌های برچسب

en: Tag Groups allows you to organize your WordPress taxonomy terms and show them in clouds, tabs, accordions, tables, lists and much more.
fa_IR: گروه‌های برچسب به شما اجازه می‌دهد تا اصطلاحات طبقه‌بندی وردپرس خود را سازماندهی کنید و آن‌ها را در ابرها، زبانه‌ها، آکاردئون‌ها، جداول، لیست‌ها و موارد دیگر نمایش دهید.

en: Tag List
fa_IR: لیست تگ

en: Tag Meta Box
fa_IR: جعبه متا برچسب

en: Tag groups pro only
fa_IR: گروه‌های برچسب فقط برای حرفه‌ای‌ها

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها

en: Thanks for using Tag Groups | %1$sTaxoPress.com%2$s | Version %3$s
fa_IR: از اینکه از گروه‌های برچسب استفاده می‌کنید سپاسگزاریم | %1$sTaxoPress.com%2$s | نسخه %3$s

en: The default texonomy is <b>Tags (post_tag)</b>. Please note that the tag clouds might not work with all taxonomies and that some taxonomies listed here may not be accessible in the admin backend. If you don't understand what is going on here, just leave the default.
fa_IR: taxonomies پیش‌فرض <b>Tags (post_tag)</b> است. لطفاً توجه داشته باشید که ابر برچسب‌ها ممکن است با تمامی taxonomies کار نکنند و برخی از taxonomies ذکر شده در اینجا ممکن است در قسمت مدیریت قابل دسترسی نباشند. اگر نمی‌دانید اینجا چه می‌گذرد، فقط گزینه پیش‌فرض را رها کنید.

en: The export download link is invalid or has expired. Please run the export again.
fa_IR: لینک دانلود صادرات نامعتبر است یا منقضی شده است. لطفاً دوباره صادرات را انجام دهید.

en: The filter on the tags page has been reset to show all tags.
fa_IR: فیلتر در صفحه برچسب‌ها بازنشانی شده تا تمامی برچسب‌ها نمایش داده شوند.

en: The following blocks use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
fa_IR: بلوک‌های زیر از مجموعه‌ای از پارامترها استفاده می‌کنند تا بتوانید ایده‌ای از گزینه‌ها بگیرید. پس از به‌روزرسانی افزونه، احساس راحتی کنید که یک صفحه نمونه جدید با ویژگی‌های بیشتر ایجاد کنید.

en: The following shortcodes use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
fa_IR: کدهای کوتاه زیر از مجموعه‌ای از پارامترها استفاده می‌کنند تا بتوانید ایده‌ای از گزینه‌ها بگیرید. پس از به‌روزرسانی افزونه، احساس راحتی کنید که یک صفحه نمونه جدید با ویژگی‌های بیشتر ایجاد کنید.

en: The following terms cannot be used:
fa_IR: شرایط زیر نمی‌تواند استفاده شود:

en: The free Tag Groups plugin cannot be active together with Tag Groups Pro.
fa_IR: پلاگین رایگان گروه‌های برچسب نمی‌تواند به‌طور همزمان با Tag Groups Pro فعال باشد.

en: The function <b>tag_groups_cloud</b> accepts the same parameters as the [tag_groups_cloud] shortcode, except for those that determine tabs and styling.
fa_IR: تابع <b>tag_groups_cloud</b> همان پارامترها را به‌عنوان shortcode [tag_groups_cloud] می‌پذیرد، به جز پارامترهایی که تب‌ها و سبک‌دهی را تعیین می‌کنند.

en: The group info of %d term was updated.
fa_IR: اطلاعات گروه %d عبارت به‌روز شد.

en: The groups have been sorted alphabetically.
fa_IR: گروه‌ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده‌اند.

en: The label cannot be empty.
fa_IR: برچسب نمی‌تواند خالی باشد.

en: The plugin %1$s requires WordPress %2$s to function properly.
fa_IR: افزونه %1$s به WordPress %2$s برای عملکرد صحیح نیاز دارد.

en: The plugin automatically migrates tags to the new format and tries to keep track of changes. There may, however, be cases where other components made unnoticed changes. You might also need to manually migrate tags after you enabled a taxonomy that already contained untracked tags.
fa_IR: این افزونه به‌طور خودکار برچسب‌ها را به فرمت جدید منتقل می‌کند و سعی می‌کند تغییرات را پیگیری کند. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که دیگر اجزا تغییرات غیرقابل مشاهده‌ای ایجاد کرده‌اند. شما همچنین ممکن است نیاز داشته باشید که برچسب‌ها را به‌صورت دستی بعد از فعال کردن یک طبقه‌بندی که قبلاً برچسب‌های غیرقابل پیگیری داشت، منتقل کنید.

en: The plugin is ready for use. If you need some assistance, we can walk you through the basic steps.
fa_IR: پلاگین آماده استفاده است. اگر به کمکی نیاز دارید، می‌توانیم شما را در مراحل اولیه راهنمایی کنیم.

en: The requested export file has expired. Please run the export again.
fa_IR: فایل صادراتی درخواستی منقضی شده است. لطفاً دوباره صادرات را انجام دهید.

en: The tag group with the label '%s' has been saved!
fa_IR: گروه برچسب با برچسب '%s' ذخیره شد!

en: The term has been removed from all groups.
fa_IR: اصطلاح از همه گروه‌ها حذف شده است.

en: The wizard will offer more options after upgrading to premium.
fa_IR: این ویژوال بیشتر گزینه‌ها را پس از ارتقاء به نسخه پریمیوم ارائه خواهد داد.

en: Themes and Appearance
fa_IR: تم‌ها و ظاهر

en: Then you unpack the downloaded zip file. You will need the "images" folder and the "jquery-ui.theme.min.css" file.
fa_IR: سپس فایل zip دانلود شده را استخراج می‌کنید. به "images" و فایل "jquery-ui.theme.min.css" نیاز دارید.

en: There have been errors.
fa_IR: خطاهایی رخ داده است.

en: Third Sample Tag
fa_IR: برچسب نمونه سوم

en: This page was created while you had the Gutenberg editor enabled. Therefore the features only display while Gutenberg is active.
fa_IR: این صفحه در حالی ایجاد شد که ویرایشگر گوتنبرگ فعال بود. بنابراین ویژگی‌ها فقط در حین فعال بودن گوتنبرگ نمایش داده می‌شوند.

en: To see the post type, hover your mouse over the option.
fa_IR: برای مشاهده نوع پست، ماوس خود را بر روی گزینه نگه دارید.

en: Toggle Post Filter
fa_IR: فیلتر پست را تغییر دهید

en: Transients
fa_IR: موقتی‌ها

en: Turn off
fa_IR: خاموش کردن

en: Turn off to load the scripts only on posts and pages where a shortcode appears.
fa_IR: خاموش کنید تا اسکریپت‌ها فقط در پست‌ها و صفحاتی که یک shortcode ظاهر می‌شود بارگذاری شوند.

en: Turn on
fa_IR: فعال کردن

en: Turn on if you use these shortcodes in widgets.
fa_IR: در صورتی که این shortcode ها را در ویجت‌ها استفاده می‌کنید، روشن کنید.

en: Upgrade to Pro
fa_IR: به نسخه پرو ارتقا دهید

en: Upgrade to Tag Groups Pro
fa_IR: به نسخه پرو گروه‌های برچسب ارتقا دهید

en: Use it if a JavaScript error disables the filter menu. Note that it is still recommended to find out the cause of the error.
fa_IR: از آن استفاده کنید اگر یک خطای JavaScript منوی فیلتر را غیرفعال کند. توجه داشته باشید که هنوز توصیه می‌شود علت خطا را پیدا کنید.

en: Use jQuery.  (Default is on. Other plugins might override this setting.)
fa_IR: از jQuery استفاده کنید. (پیش‌فرض روشن است. ممکن است افزونه‌های دیگر این تنظیم را override کنند.)

en: Use this button to delete all tag groups and assignments. Your tags will not be changed. Check the checkbox to confirm.
fa_IR: از این دکمه برای حذف تمام گروه‌های برچسب و انتساب‌ها استفاده کنید. برچسب‌های شما تغییر نخواهند کرد. برای تأیید، کادر را علامت‌گذاری کنید.

en: Use this button to export all Tag Groups settings and groups and all terms that are assigned to a group into files.
fa_IR: از این دکمه برای صادرات تمام تنظیمات و گروه‌های Tag Groups و تمام اصطلاحاتی که به یک گروه اختصاص یافته‌اند، به فایل‌ها استفاده کنید.

en: Verbose logging is enabled with CM_DEBUG.
fa_IR: ثبت گزارش دقیق با CM_DEBUG فعال شده است.

en: Verbose logging is off.
fa_IR: ثبت گزارش دقیق غیرفعال است.

en: Verbose logging is on.
fa_IR: ثبت گزارش دقیق فعال است.

en: Version
fa_IR: نسخه

en: View Knowledge Base
fa_IR: مشاهده پایگاه دانش

en: WP Object Cache
fa_IR: کش شیء WP

en: We processed %d term.
fa_IR: ما %d عبارت پردازش کردیم.

en: We saved %d term.
fa_IR: ما %d عبارت را ذخیره کردیم.

en: Welcome to %s!
fa_IR: به %s خوش آمدید!

en: Well done!
fa_IR: آفرین!

en: WooCommerce Attributes
fa_IR: ویژگی‌های WooCommerce

en: WordPress Version
fa_IR: نسخه WordPress

en: Writing of the exported settings failed.
fa_IR: نوشتن تنظیمات صادر شده ناموفق بود.

en: You can find these pages listed on your <a %s>Tag Groups home page</a>.
fa_IR: می‌توانید این صفحات را در <a %s>صفحه اصلی گروه‌های تگ</a> پیدا کنید.

en: You can import both files separately. Category hierarchy won't be saved. When you restore terms that were deleted, they receive new IDs and you must assign them to posts again. Exporting cannot substitute a backup.
fa_IR: شما می‌توانید هر دو فایل را به صورت جداگانه وارد کنید. سلسله‌مراتب دسته‌بندی ذخیره نخواهد شد. وقتی اصطلاحاتی که حذف شده‌اند را بازیابی می‌کنید، آنها شناسه‌های جدیدی دریافت می‌کنند و شما باید دوباره آنها را به پست‌ها اختصاص دهید. صادرات نمی‌تواند جایگزین یک پشتیبان باشد.

en: You can later make changes or fine-tune the details in the Tag Groups settings.
fa_IR: شما می‌توانید بعداً تغییرات یا تنظیمات دقیق‌تری در تنظیمات گروه‌های برچسب انجام دهید.

en: You do not have permission to download this export file.
fa_IR: شما اجازه دانلود این فایل صادراتی را ندارید.

en: You will find more options in the Tag Groups settings.
fa_IR: شما گزینه‌های بیشتری را در تنظیمات گروه‌های برچسب پیدا خواهید کرد.

en: You're using Tag Groups Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
fa_IR: شما از گروه‌های برچسب رایگان استفاده می‌کنید. نسخه Pro ویژگی‌ها و پشتیبانی بیشتری دارد. %1$sارتقا به Pro%2$s

en: Your settings and groups have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
fa_IR: تنظیمات و گروه‌های شما از فایل %1$s (ایجاد شده با نسخه افزونه %2$s در %3$s) وارد شده‌اند.

en: Your settings has been saved.
fa_IR: تنظیمات شما ذخیره شده است.

en: Your settings have been saved.
fa_IR: تنظیمات شما ذخیره شده‌اند.

en: Your settings/groups and your terms have been exported. Please download the resulting files with right-click or ctrl-click:
fa_IR: تنظیمات/گروه‌های شما و اصطلاحات شما صادر شده‌اند. لطفاً فایل‌های نتیجه را با کلیک راست یا ctrl-click دانلود کنید:

en: Your terms have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
fa_IR: شرایط شما از فایل %1$s (ایجاد شده با نسخه افزونه %2$s در %3$s) وارد شده‌اند.

en: about
fa_IR: درباره

en: accordion
fa_IR: اکاردئون

en: alphabetical
fa_IR: حروف الفبا

en: animated
fa_IR: متحرک

en: author
fa_IR: نویسنده

en: backup
fa_IR: پشتیبان‌گیری

en: benchmarks
fa_IR: معیارها

en: blog
fa_IR: وبلاگ

en: colors
fa_IR: رنگ‌ها

en: contact
fa_IR: تماس

en: date unknown
fa_IR: تاریخ ناشناخته

en: debugging
fa_IR: اشکال‌زدایی

en: delete groups
fa_IR: حذف گروه‌ها

en: error
fa_IR: خطا

en: failed
fa_IR: ناموفق

en: filter
fa_IR: فیلتر

en: for the selected language
fa_IR: برای زبان انتخاب شده

en: getting started
fa_IR: شروع کار

en: go to page:
fa_IR: برو به صفحه:

en: go to tag group administration
fa_IR: به مدیریت گروه برچسب بروید

en: group info
fa_IR: اطلاعات گروه

en: help
fa_IR: راهنما

en: ineffective
fa_IR: غیرموثر

en: introduction
fa_IR: معرفی

en: keep
fa_IR: نگه‌داری

en: label
fa_IR: برچسب

en: live block preview
fa_IR: پیش‌نمایش بلاک زنده

en: migrate
fa_IR: انتقال

en: more groups
fa_IR: گروه‌های بیشتر

en: more information
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: move down
fa_IR: پایین ببرید

en: move up
fa_IR: بالا ببرید

en: new
fa_IR: جدید

en: next page
fa_IR: صفحه بعدی

en: not assigned
fa_IR: تخصیص داده نشده

en: own theme
fa_IR: تم شخصی

en: passed
fa_IR: موفق

en: post filter
fa_IR: فیلتر پست

en: post list
fa_IR: لیست پست‌ها

en: posts
fa_IR: پست‌ها

en: previous page
fa_IR: صفحه قبلی

en: problem
fa_IR: مشکل

en: reload
fa_IR: بارگذاری مجدد

en: remove
fa_IR: حذف

en: remove data
fa_IR: حذف داده‌ها

en: remove plugin
fa_IR: حذف پلاگین

en: sample
fa_IR: نمونه

en: searchable
fa_IR: قابل جستجو

en: sidebar widget
fa_IR: ویجت نوار کناری

en: speed test
fa_IR: آزمون سرعت

en: tabs
fa_IR: زبانک‌ها

en: tag cloud
fa_IR: ابر برچسب

en: tag description
fa_IR: شرح برچسب

en: tag filter
fa_IR: فیلتر برچسب

en: tag groups
fa_IR: گروه برچسب

en: testing
fa_IR: آزمایشی

en: translation
fa_IR: ترجمه

en: troubleshooting
fa_IR: رفع اشکال

en: updates
fa_IR: به‌روزرسانی‌ها

en: upgrade
fa_IR: ارتقاء

en: use unfiltered_html filter
fa_IR: استفاده از فیلتر unfiltered_html

en: version
fa_IR: نسخه
