Tag Groups 2.1.2 - en to cs_CZ translation catalogue (339 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Tag Groups
cs_CZ: Tag-Groups

note: Description of the plugin
en: Tag Groups allows you to organize your WordPress taxonomy terms and show them in clouds, tabs, accordions, tables, lists and much more.
cs_CZ: Tag-Groups umožňuje organizovat vaše termíny taxonomie WordPress a zobrazit je v oblacích, záložkách, akordeonech, tabulkách, seznamu a mnohem více.

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Taxonomies
cs_CZ: Taxonomie

en: Front End
cs_CZ: Přední část

en: Back End
cs_CZ: Zadní část

en: First Steps
cs_CZ: První kroky

en: Setup Wizard
cs_CZ: Průvodce nastavením

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Tag Group Admin
cs_CZ: Admin skupin tagů

en: The term has been removed from all groups.
cs_CZ: Termín byl odstraněn ze všech skupin.

en: Edit this item inline
cs_CZ: Upravit tuto položku inline

en: Quick&nbsp;Edit
cs_CZ: Rychlá úprava

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: Please <a %s>click here to run the migration routines</a> to make sure we have migrated all tags.
cs_CZ: Prosím <a %s>klikněte zde pro spuštění migračních rutin</a> abyste se ujistili, že jsme migrovali všechny tagy.

en: Your settings/groups and your terms have been exported. Please download the resulting files with right-click or ctrl-click:
cs_CZ: Vaše nastavení/skupiny a vaše termíny byly exportovány. Prosím, stáhněte si výsledné soubory pravým kliknutím nebo ctrl-kliknutím:

en: Writing of the exported settings failed.
cs_CZ: Zápis exportovaných nastavení se nezdařil.

en: You do not have permission to download this export file.
cs_CZ: Nemáte oprávnění stáhnout tento exportní soubor.

en: The export download link is invalid or has expired. Please run the export again.
cs_CZ: Odkaz na stažení exportu je neplatný nebo vypršel. Prosím, spusťte export znovu.

en: The requested export file has expired. Please run the export again.
cs_CZ: Požadovaný exportní soubor vypršel. Prosím, spusťte export znovu.

en: The groups have been sorted alphabetically.
cs_CZ: Skupiny byly seřazeny abecedně.

en: The label cannot be empty.
cs_CZ: Štítek nemůže být prázdný.

note: translators: %s is the tag group label
en: A tag group with the label '%s' already exists, or the label has not changed. Please choose another one or go back.
cs_CZ: Skupina štítků se štítkem '%s' již existuje, nebo se štítek nezměnil. Prosím vyberte jiný nebo se vraťte.

note: translators: %s is the tag group label
en: A new tag group with the label '%s' has been created!
cs_CZ: Byla vytvořena nová skupina štítků se štítkem '%s'!

note: translators: %s is the tag group label
en: A new parent group with the label '%s' has been created at the bottom of the table!
cs_CZ: Byla vytvořena nová rodičovská skupina s označením '%s' na konci tabulky!

note: translators: %s is the tag group label
en: A tag group with the label '%s' already exists.
cs_CZ: Skupina štítků se štítkem '%s' již existuje.

note: translators: %s is the tag group label
en: The tag group with the label '%s' has been saved!
cs_CZ: Skupina štítků se štítkem '%s' byla uložena!

note: translators: %1$s is the group ID, %2$s is the group label
en: A tag group with the id %1$s and the label '%2$s' has been deleted.
cs_CZ: Skupina štítků s ID %1$s a štítkem '%2$s' byla smazána.

en: Error uploading the file.
cs_CZ: Chyba při nahrávání souboru.

en: Error reading the file.
cs_CZ: Chyba při čtení souboru.

en: Error parsing the file.
cs_CZ: Chyba při parsování souboru.

en: date unknown
cs_CZ: datum neznámé

note: translators: 1: Filename, 2: Plugin version, 3: Export file creation date.
en: Your settings and groups have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
cs_CZ: Vaše nastavení a skupiny byly importovány ze souboru %1$s (vytvořeno s verzí pluginu %2$s dne %3$s).

note: translators: %d is the number of options
en: %d option was added or changed. | %d options were added or changed.
cs_CZ[0]: %d volba byla přidána nebo změněna.
cs_CZ[1]: %d možnosti byly přidány nebo změněny.

note: translators: 1: Filename, 2: Plugin version, 3: Export file creation date.
en: Your terms have been imported from the file %1$s (created with plugin version %2$s on %3$s).
cs_CZ: Vaše termíny byly importovány ze souboru %1$s (vytvořeno s verzí pluginu %2$s dne %3$s).

note: translators: %d is the number of terms processed
en: We processed %d term. | We processed %d terms.
cs_CZ[0]: Zpracovali jsme %d termín.
cs_CZ[1]: Zpracovali jsme %d termíny.

note: translators: %d is the number of terms saved
en: We saved %d term. | We saved %d terms.
cs_CZ[0]: Uložili jsme %d termín.
cs_CZ[1]: Uložili jsme %d termíny.

note: translators: %d is the number of terms updated
en: The group info of %d term was updated. | The group info of %d terms was updated.
cs_CZ[0]: Informace o skupině %d termínu byly aktualizovány.
cs_CZ[1]: Informace o skupině %d termínů byly aktualizovány.

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: Multilingual
cs_CZ: Vícejazyčný

en: Shortcodes
cs_CZ: Krátké kódy

en: Themes and Appearance
cs_CZ: Témata a vzhled

en: remove
cs_CZ: odstranit

en: (recommended)
cs_CZ: (doporučeno)

en: keep
cs_CZ: uchovat

en: use unfiltered_html filter
cs_CZ: použít filtr unfiltered_html

en: First Aid
cs_CZ: První pomoc

en: System Information
cs_CZ: Informace o systému

en: Debugging
cs_CZ: Ladění

en: Reset
cs_CZ: Obnovit

en: Licences
cs_CZ: Licence

en: Transients
cs_CZ: Dočasné

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Filesystem
cs_CZ: Souborový systém

en: Your settings have been saved.
cs_CZ: Vaše nastavení byla uložena.

en: Your settings has been saved.
cs_CZ: Vaše nastavení bylo uloženo.

en: All groups have been deleted and assignments reset.
cs_CZ: Všechny skupiny byly smazány a přiřazení obnoveno.

en: The filter on the tags page has been reset to show all tags.
cs_CZ: Filtr na stránce štítků byl obnoven, aby zobrazoval všechny štítky.

en: tag groups
cs_CZ: skupiny tagů

en: tag cloud
cs_CZ: tagová cloud

en: group info
cs_CZ: informace o skupině

en: sidebar widget
cs_CZ: widget bočního panelu

en: accordion
cs_CZ: akordeon

en: tabs
cs_CZ: karty

en: alphabetical
cs_CZ: abecední

en: post list
cs_CZ: seznam příspěvků

en: colors
cs_CZ: barvy

en: tag description
cs_CZ: popis tagu

en: tag filter
cs_CZ: filtr tagů

en: post filter
cs_CZ: filtr příspěvků

en: backup
cs_CZ: záloha

en: remove plugin
cs_CZ: odebrat plugin

en: remove data
cs_CZ: odebrat data

en: delete groups
cs_CZ: smazat skupiny

en: debugging
cs_CZ: ladění

en: PHP Version
cs_CZ: verze PHP

en: Ajax Test
cs_CZ: Ajax test

en: troubleshooting
cs_CZ: odstraňování problémů

en: benchmarks
cs_CZ: benchmarky

en: speed test
cs_CZ: test rychlosti

en: error
cs_CZ: chyba

en: testing
cs_CZ: testování

en: help
cs_CZ: nápověda

en: upgrade
cs_CZ: aktualizace

en: more groups
cs_CZ: více skupin

en: posts
cs_CZ: příspěvky

en: filter
cs_CZ: filtr

en: animated
cs_CZ: animovaný

en: searchable
cs_CZ: hledatelný

en: author
cs_CZ: autor

en: version
cs_CZ: verze

en: contact
cs_CZ: kontakt

en: about
cs_CZ: o aplikaci

en: Licenses
cs_CZ: Licence

en: Credits
cs_CZ: Zásluhy

en: Development News
cs_CZ: Novinky ve vývoji

en: updates
cs_CZ: aktualizace

en: getting started
cs_CZ: začínáme

en: introduction
cs_CZ: úvod

en: sample
cs_CZ: ukázka

en: migrate
cs_CZ: migrovat

en: problem
cs_CZ: problém

en: live block preview
cs_CZ: náhled živého bloku

en: translation
cs_CZ: překlad

en: Migrating the term meta
cs_CZ: Migrace termínu meta

en: Fixing incorrect tag groups
cs_CZ: Oprava nesprávných skupin štítků

en: Fixing incorrect groups in term meta
cs_CZ: Oprava nesprávných skupin v termínu meta

en: Sorting groups in term meta
cs_CZ: Třídění skupin v termínu meta

en: Checking the tag names
cs_CZ: Kontrola názvů štítků

en: Cache
cs_CZ: Mezipaměť

en: (1000x read, 100x write)
cs_CZ: (1000x čteno, 100x psáno)

en: ineffective
cs_CZ: neúčinný

en: Start
cs_CZ: Začít

en: Sample Content
cs_CZ: Ukázkový obsah

en: Sample Group A
cs_CZ: Ukázková skupina A

en: Sample Group B
cs_CZ: Ukázková skupina B

en: Sample Group C
cs_CZ: Ukázková skupina C

en: First Sample Tag
cs_CZ: První ukázkový štítek

en: Second Sample Tag
cs_CZ: Druhý ukázkový tag

en: Third Sample Tag
cs_CZ: Třetí ukázkový tag

en: Create a draft sample page with Gutenberg blocks.
cs_CZ: Vytvořte koncept ukázkové stránky s bloky Gutenberg.

en: Create a draft sample page with shortcodes.
cs_CZ: Vytvořte koncept ukázkové stránky s krátkými kódy.

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the minimum WordPress version
en: The plugin %1$s requires WordPress %2$s to function properly.
cs_CZ: Plugin %1$s vyžaduje WordPress %2$s k správnému fungování.

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the minimum WordPress version
en: Please upgrade WordPress and then try again.
cs_CZ: Prosím, aktualizujte WordPress a zkuste to znovu.

en: not assigned
cs_CZ: není přiřazeno

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing anchor tags for the upgrade link
en: You're using Tag Groups Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
cs_CZ: Používáte Tag Groups Free. Pro verze má více funkcí a podporu. %1$sPřejít na Pro%2$s

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Přechod na Pro

en: Upgrade to Tag Groups Pro
cs_CZ: Přechod na Tag Groups Pro

en: Enhance the power of Tag Groups with the Pro version:
cs_CZ: Zvyšte sílu Tag Groups s Pro verzí:

en: 21 Shortcodes
cs_CZ: 21 Krátkých kódů

en: 18 Gutenberg Blocks
cs_CZ: 18 Bloků Gutenberg

en: Table Tag Cloud
cs_CZ: Tag Cloud Tabulka

en: Simple Tag Cloud
cs_CZ: Jednoduchý Tag Cloud

en: Multiple Groups Per Tag
cs_CZ: Více skupin na tag

en: Tag Cloud Search
cs_CZ: Vyhledávání v Tag Cloud

en: Toggle Post Filter
cs_CZ: Přepnout filtr příspěvků

en: Dynamic Post Filter
cs_CZ: Dynamický filtr příspěvků

en: Post List
cs_CZ: Seznam příspěvků

en: Tag Meta Box
cs_CZ: Meta box pro štítky

en: Post Tags in Groups
cs_CZ: Štítky příspěvků ve skupinách

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Default Groups
cs_CZ: Výchozí skupiny

en: WooCommerce Attributes
cs_CZ: Atributy WooCommerce

en: Parent Group Level
cs_CZ: Úroveň nadřazené skupiny

en: Need Tag Groups Support?
cs_CZ: Potřebujete podporu pro skupiny štítků?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
cs_CZ: Pokud potřebujete pomoc nebo máte žádost o novou funkci, dejte nám vědět.

en: Request Support
cs_CZ: Požádat o podporu

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
cs_CZ: Podrobné dokumentace je také k dispozici na webových stránkách pluginu.

en: View Knowledge Base
cs_CZ: Zobrazit znalostní bázi

en: The free Tag Groups plugin cannot be active together with Tag Groups Pro.
cs_CZ: Bezplatný plugin pro skupiny štítků nemůže být aktivní společně se skupinami štítků Pro.

en: more information
cs_CZ: více informací

en: Edit tag groups
cs_CZ: Upravit skupiny štítků

en: Clicking will leave this page without saving.
cs_CZ: Kliknutím opustíte tuto stránku bez uložení.

note: translators: %s is the plugin name
en: Welcome to %s!
cs_CZ: Vítejte ve %s!

note: translators: %s is the plugin name
en: The plugin is ready for use. If you need some assistance, we can walk you through the basic steps.
cs_CZ: Plugin je připraven k použití. Pokud potřebujete pomoc, můžeme vás provést základními kroky.

en: Start the Setup Wizard
cs_CZ: Spustit průvodce nastavením

en: Or click here if you prefer to do it on your own.
cs_CZ: Nebo klikněte sem, pokud dáváte přednost dělat to sami.

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: Go to the <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;Tag Groups <a %s>taxonomy settings</a> and <b>select the taxonomy</b> (tag type) of your tags. In most cases just leave the default: Tags (post_tag).
cs_CZ: Přejděte na <span class="dashicons dashicons-tag"></span>&nbsp;Nastavení skupin tagů <a %s>taxonomy settings</a> a <b>vyberte taxonomy</b> (typ tagu) svých tagů. Ve většině případů stačí ponechat výchozí: Tagy (post_tag).

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: Go to the tag groups admin page and <b>create some groups</b>.
cs_CZ: Přejděte na administrační stránku skupin tagů a <b>vytvořte nějaké skupiny</b>.

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: You can find these pages listed on your <a %s>Tag Groups home page</a>.
cs_CZ: Tyto stránky najdete uvedené na vaší <a %s>domovské stránce skupin tagů</a>.

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: Go to your tags and <b>assign them to these groups</b>.
cs_CZ: Přejděte na své tagy a <b>přiřaďte je těmto skupinám</b>.

en: Filter by tag group
cs_CZ: Filtr podle skupiny tagů

note: translators: %s is the author display name
en: %s created this sample page in the Setup Wizard of the <b>Tag Groups</b> plugin. You can safely edit and delete it or keep it for future reference.
cs_CZ: %s vytvořil tuto ukázkovou stránku v Průvodci nastavením pluginu <b>Tag Groups</b>. Můžete ji bezpečně upravit a smazat nebo si ji ponechat pro budoucí použití.

en: The following shortcodes use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
cs_CZ: Následující krátké kódy používají různé parametry, abyste si mohli udělat představu o možnostech. Po upgradu pluginu se nebojte vygenerovat novou vzorovou stránku s více funkcemi.

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: Please find links to the documentation in the <a %s>Tag Groups settings</a>.
cs_CZ: Najděte prosím odkazy na dokumentaci v <a %s>nastavení skupin tagů</a>.

en: Tabbed Tag Cloud
cs_CZ: Záložkový tag cloud

en: Accordion Tag Cloud
cs_CZ: Akkordeonový tag cloud

en: Alphabetical Tag Cloud
cs_CZ: Abecední tag cloud

en: Tag List
cs_CZ: Seznam tagů

en: Alphabetical Tag Index
cs_CZ: Abecední index tagů

en: The following blocks use a variety of parameters so that you can get an idea of the options. Feel free to generate a new sample page with more features after upgrading the plugin.
cs_CZ: Následující bloky používají různé parametry, abyste si mohli udělat představu o možnostech. Po upgradu pluginu se nebojte vygenerovat novou vzorovou stránku s více funkcemi.

en: This page was created while you had the Gutenberg editor enabled. Therefore the features only display while Gutenberg is active.
cs_CZ: Tato stránka byla vytvořena, když jste měli povolený editor Gutenberg. Proto se funkce zobrazují pouze, když je Gutenberg aktivní.

en: Display filter on the "Posts" screen.
cs_CZ: Zobrazit filtr na obrazovce "Příspěvky".

en: Add a pull-down menu to the filters above the list of posts. If you filter posts by tag groups, then only items will be shown that have tags (terms) in that particular group. This feature can be turned off so that the menu won't obstruct your screen if you use a high number of groups. May not work with all taxonomies.
cs_CZ: Přidejte rozbalovací menu k filtrům nad seznamem příspěvků. Pokud filtrujete příspěvky podle skupin tagů, budou zobrazeny pouze položky, které mají tagy (termíny) v té konkrétní skupině. Tuto funkci lze vypnout, aby menu nebránilo vaší obrazovce, pokud používáte velký počet skupin. Nemusí fungovat se všemi taxonomií.

en: Display filter on the "Tags" screen.
cs_CZ: Zobrazit filtr na obrazovce "Tagy".

en: Add a filter to the list of tags. Disable it here if it conflicts with other plugins or themes.
cs_CZ: Přidejte filtr do seznamu tagů. Zde jej deaktivujte, pokud koliduje s jinými pluginy nebo motivy.

en: Save Settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Gutenberg block preview
cs_CZ: Náhled bloku Gutenberg

en: Some blocks can show an approximate preview in the Gutenberg editor. If you deactivate this option, then all blocks will show a static icon with text.
cs_CZ: Některé bloky mohou zobrazit přibližný náhled v editoru Gutenberg. Pokud tuto možnost deaktivujete, všechny bloky zobrazí statickou ikonu s textem.

en: Keep groups of translations in sync
cs_CZ: Udržovat skupiny překladů synchronizované

en: If you activate this option, we try to sync the groups across all language versions of a tag when you save it. Deactivate it to set groups independently.
cs_CZ: Pokud aktivujete tuto možnost, pokusíme se synchronizovat skupiny napříč všemi jazykovými verzemi štítku, když ho uložíte. Deaktivujte to, abyste nastavili skupiny nezávisle.

en: All Tag Groups features are available as Gutenberg blocks. You can also use shortcodes.
cs_CZ: Všechny funkce Tag Groups jsou k dispozici jako bloky Gutenberg. Můžete také použít shortcodes.

en: Click on the features for more information.
cs_CZ: Klikněte na funkce pro více informací.

en: Display the tags in a tabbed tag cloud.
cs_CZ: Zobrazit štítky v kartovém mraku štítků.

en: Example
cs_CZ: Příklad

en: Parameters
cs_CZ: Parametry

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: Please find the parameters in the <a %s>documentation</a>.
cs_CZ: Najděte prosím parametry v <a %s>dokumentaci</a>.

en: Accordion
cs_CZ: Akordeon

en: Display the tags in an accordion.
cs_CZ: Zobrazit štítky v akordeonu.

en: Display the tags in lists under tag groups.
cs_CZ: Zobrazit štítky v seznamech pod skupinami štítků.

en: Display the tags in tabbed tag cloud with first letters as tabs.
cs_CZ: Zobrazit štítky v kartovém mraku štítků s prvními písmeny jako kartami.

en: (Not tested with right-to-left languages.)
cs_CZ: (Nebylo testováno s jazyky píšícími zprava doleva.)

en: Display the tags in a list with first letters as heading.
cs_CZ: Zobrazit štítky v seznamu s prvními písmeny jako nadpisem.

en: Group Information
cs_CZ: Informace o skupině

en: Display information about tag groups.
cs_CZ: Zobrazit informace o skupinách štítků.

en: The function <b>tag_groups_cloud</b> accepts the same parameters as the [tag_groups_cloud] shortcode, except for those that determine tabs and styling.
cs_CZ: Funkce <b>tag_groups_cloud</b> přijímá stejné parametry jako shortcode [tag_groups_cloud], s výjimkou těch, které určují karty a stylování.

en: By default it returns a string with the html for a tabbed tag cloud.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení vrací řetězec s HTML pro záložkový tag cloud.

en: If the optional second parameter is set to 'true', the function returns a multidimensional array containing tag groups and tags.
cs_CZ: Pokud je volitelný druhý parametr nastaven na 'true', funkce vrátí vícerozměrné pole obsahující skupiny tagů a tagy.

en: Enable shortcode in sidebar widgets (if not visible anyway).
cs_CZ: Povolit shortcode v postranních widgete (pokud není stejně viditelný).

en: Always load shortcode scripts.
cs_CZ: Vždy načíst skripty shortcode.

en: Click for more information
cs_CZ: Klikněte pro více informací

en: Turn off to load the scripts only on posts and pages where a shortcode appears.
cs_CZ: Vypněte, abyste načítali skripty pouze na příspěvcích a stránkách, kde se shortcode objevuje.

en: Turn on if you use these shortcodes in widgets.
cs_CZ: Zapněte, pokud používáte tyto shortcody ve widgete.

en: Here you can choose a theme for the Tabbed Tag Cloud and the Accordion Tag Cloud.
cs_CZ: Zde si můžete vybrat téma pro záložkový tag cloud a akordeonový tag cloud.

en: New themes can be created with the <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:
cs_CZ: Nová témata lze vytvořit pomocí <a href="http://jqueryui.com/themeroller/" target="_blank">jQuery UI ThemeRoller</a>:

en: On the page "Theme Roller" you can customize all features or pick one set from the gallery. Finish with the "download" button.
cs_CZ: Na stránce "Theme Roller" si můžete přizpůsobit všechny funkce nebo vybrat jednu sadu z galerie. Dokončete to stisknutím tlačítka "stáhnout".

en: On the next page ("Download Builder") you will need to select the version 1.12.x and the components "Widget", "Accordion" and "Tabs". Make sure that before downloading you enter at the bottom as "CSS Scope" <b>.tag-groups-cloud</b> (including the dot).
cs_CZ: Na další stránce ("Download Builder") budete muset vybrat verzi 1.12.x a komponenty "Widget", "Accordion" a "Tabs". Ujistěte se, že před stažením zadáte na dně jako "CSS Scope" <b>.tag-groups-cloud</b> (včetně tečky).

en: Then you unpack the downloaded zip file. You will need the "images" folder and the "jquery-ui.theme.min.css" file.
cs_CZ: Poté rozbalíte stažený zip soubor. Budete potřebovat složku "images" a soubor "jquery-ui.theme.min.css".

en: Create a new folder inside your <i>wp-content/uploads</i> folder (for example "my-theme") and copy there these two items.
cs_CZ: Vytvořte novou složku uvnitř vaší <i>wp-content/uploads</i> složky (například "my-theme") a zkopírujte tam tyto dvě položky.

en: Enter the name of this new folder (for example "my-theme") below.
cs_CZ: Zadejte název této nové složky (například "my-theme") níže.

en: own theme
cs_CZ: vlastní téma

en: Don't load a theme.
cs_CZ: Nenačítat téma.

en: Here you can turn off jQuery UI themes if your WordPress theme brings its own jQuery UI theme, in order to avoid conflicts.
cs_CZ: Zde můžete vypnout jQuery UI témata, pokud váš WordPress téma přináší své vlastní jQuery UI téma, abyste se vyhnuli konfliktům.

en: Further options
cs_CZ: Další možnosti

en: Use jQuery.  (Default is on. Other plugins might override this setting.)
cs_CZ: Použít jQuery. (Výchozí je zapnuto. Jiné pluginy mohou přepsat toto nastavení.)

en: Tabs triggered by hovering mouse pointer (without clicking).
cs_CZ: Záložky vyvolané pohybem ukazatele myši (bez kliknutí).

en: Collapsible tabs (toggle open/close).
cs_CZ: Skrývací karty (přepnout otevřít/zavřít).

en: HTML in tag description:
cs_CZ: HTML v popisu tagu:

en: By default the description appears in a tooltip when you hover the mouse over a tag in a tag cloud.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení se popis zobrazuje v nápovědě, když najedete myší na tag v tagovém cloudu.

en: If you don't trust all users of your site, remove the HTML or use a plugin to give the unfiltered_html capability only to users you trust.
cs_CZ: Pokud nedůvěřujete všem uživatelům vaší stránky, odstraňte HTML nebo použijte plugin, který poskytne schopnost unfiltered_html pouze uživatelům, kterým důvěřujete.

en: Save Theme Options
cs_CZ: Uložit možnosti motivu

en: Search for settings
cs_CZ: Hledat nastavení

en: Search for setting pages. Type a space to show all settings.
cs_CZ: Hledat stránky nastavení. Zadejte mezeru pro zobrazení všech nastavení.

en: Search Results
cs_CZ: Výsledky hledání

en: Nothing found
cs_CZ: Nenašlo se nic

en: Active Taxonomies
cs_CZ: Aktivní taxonomie

en: Group Statistics
cs_CZ: Statistika skupiny

en: for the selected language
cs_CZ: pro vybraný jazyk

en: go to tag group administration
cs_CZ: přejít do správy skupin tagů

en: Enable Tag Groups Public API Access
cs_CZ: Povolit veřejný přístup k API Tag Groups

en: Enable public access to tag groups endpoint /wp-json/tag-groups/v1/groups/.
cs_CZ: Povolit veřejný přístup k koncovému bodu skupin tagů /wp-json/tag-groups/v1/groups/.

en: Enable Terms Public API Access
cs_CZ: Povolit veřejný přístup k API Terms

en: Enable public access to terms endpoint /wp-json/tag-groups/v1/terms/.
cs_CZ: Povolit veřejný přístup k koncovému bodu termínů /wp-json/tag-groups/v1/terms/.

en: Choose the taxonomies for which you want to use Tag Groups:
cs_CZ: Vyberte taxonomie, pro které chcete používat Tag-Groups:

en: The default texonomy is <b>Tags (post_tag)</b>. Please note that the tag clouds might not work with all taxonomies and that some taxonomies listed here may not be accessible in the admin backend. If you don't understand what is going on here, just leave the default.
cs_CZ: Výchozí taxonomie je <b>Tags (post_tag)</b>. Vezměte prosím na vědomí, že tagové cloudu nemusí fungovat se všemi taxonomiemi a že některé taxonomie uvedené zde nemusí být přístupné v administraci. Pokud nerozumíte, co se zde děje, jednoduše nechte výchozí nastavení.

en: <b>Please deselect taxonomies that you don't use. Using several taxonomies for the same post type or hierarchical taxonomies (like categories) is experimental and not supported.</b>
cs_CZ: <b>Prosím, zrušte výběr taxonomií, které nepoužíváte. Používání několika taxonomií pro stejný typ příspěvku nebo hierarchických taxonomií (jako kategorie) je experimentální a není podporováno.</b>

en: To see the post type, hover your mouse over the option.
cs_CZ: Chcete-li vidět post type, přesuňte myš nad možnost.

en: If you use a custom taxonomy, make sure that the attribute "Public" is set to "true" and "Hierarchical" to "false".
cs_CZ: Pokud používáte vlastní taxonomy, ujistěte se, že je atribut "Public" nastaven na "true" a "Hierarchical" na "false".

en: Show hierarchical taxonomies. Not all Tag Groups features will work with these taxonomies.
cs_CZ: Zobrazit hierarchické taxonomies. Ne všechny funkce Tag Groups budou fungovat s těmito taxonomies.

en: Save Taxonomies
cs_CZ: Uložit Taxonomies

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Use this button to export all Tag Groups settings and groups and all terms that are assigned to a group into files.
cs_CZ: Použijte toto tlačítko k exportu všech nastavení a skupin Tag Groups a všech termínů, které jsou přiřazeny ke skupině, do souborů.

en: You can import both files separately. Category hierarchy won't be saved. When you restore terms that were deleted, they receive new IDs and you must assign them to posts again. Exporting cannot substitute a backup.
cs_CZ: Můžete importovat oba soubory samostatně. Hierarchie kategorií nebude uložena. Když obnovíte termíny, které byly smazány, obdrží nové ID a musíte je znovu přiřadit k příspěvkům. Exportování nemůže nahradit zálohu.

en: Export Files
cs_CZ: Exportovat Soubory

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Below you can import previously exported settings/groups or terms from a file.
cs_CZ: Níže můžete importovat dříve exportovaná nastavení/skupiny nebo termíny ze souboru.

en: It is recommended to back up the database of your site before proceeding.
cs_CZ: Doporučuje se zálohovat databázi vašeho webu před pokračováním.

en: Please import the settings before the terms.
cs_CZ: Prosím, importujte nastavení před termíny.

en: Import File
cs_CZ: Importovat Soubory

en: Use this button to delete all tag groups and assignments. Your tags will not be changed. Check the checkbox to confirm.
cs_CZ: Použijte toto tlačítko k odstranění všech skupin tagů a přiřazení. Vaše tagy nebudou změněny. Zaškrtněte políčko pro potvrzení.

en: Please keep in mind that the tag assignments cannot be recovered by the export/import function.
cs_CZ: Mějte prosím na paměti, že přiřazení tagů nelze obnovit pomocí funkce exportu/importu.

en: I know what I am doing.
cs_CZ: Vím, co dělám.

en: Delete Groups
cs_CZ: Smazat Skupiny

en: Delete Settings and Groups
cs_CZ: Smazat Nastavení a Skupiny

en: Delete all groups and settings when uninstalling the plugin.
cs_CZ: Smazat všechny skupiny a nastavení při odinstalaci pluginu.

en: Debug mode is on.
cs_CZ: Režim ladění je zapnutý.

en: Verbose logging is enabled with CM_DEBUG.
cs_CZ: Verbose logging je povolen s CM_DEBUG.

en: Verbose logging is on.
cs_CZ: Verbose logging je zapnutý.

en: Turn off
cs_CZ: Vypnout

en: Verbose logging is off.
cs_CZ: Verbose logging je vypnutý.

en: Turn on
cs_CZ: Zapnout

en: Debug mode is off.
cs_CZ: Debugovací režim je vypnutý.

note: translators: %s is the href attribute with URL
en: Learn more <a %s>about debugging</a>.
cs_CZ: Zjistit více <a %s>o ladění</a>.

en: Migrate tags to the new format of Tag Groups.
cs_CZ: Migrace tagů na nový formát skupin tagů.

en: The plugin automatically migrates tags to the new format and tries to keep track of changes. There may, however, be cases where other components made unnoticed changes. You might also need to manually migrate tags after you enabled a taxonomy that already contained untracked tags.
cs_CZ: Plugin automaticky migruje tagy na nový formát a snaží se sledovat změny. Může však dojít k případům, kdy jiné komponenty provedly nezpozorované změny. Možná budete muset také ručně migrovat tagy poté, co jste povolili taxonomii, která již obsahovala nesledované tagy.

en: Migrate
cs_CZ: Migrace

en: Running the maintenance can solve issues that you encounter during filtering by tag groups.
cs_CZ: Spuštění údržby může vyřešit problémy, které se vyskytnou během filtrování podle skupin tagů.

en: Maintenance
cs_CZ: Údržba

en: Reset the filter on the tags page to show all tags.
cs_CZ: Resetujte filtr na stránce tagů, abyste zobrazili všechny tagy.

en: Use it if a JavaScript error disables the filter menu. Note that it is still recommended to find out the cause of the error.
cs_CZ: Použijte to, pokud JavaScriptová chyba deaktivuje nabídku filtrů. Všimněte si, že je stále doporučeno zjistit příčinu chyby.

en: Reset Tag Filter
cs_CZ: Resetovat filtr tagů

en: Please stay on this page until all processes have finished.
cs_CZ: Prosím, zůstaňte na této stránce, dokud všechny procesy neskončí.

en: There have been errors.
cs_CZ: Došlo k chybám.

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Finished!
cs_CZ: Hotovo!

en: The following terms cannot be used:
cs_CZ: Následující termíny nelze použít:

en: Number of processed items:
cs_CZ: Počet zpracovaných položek:

en: Number of changed items:
cs_CZ: Počet změněných položek:

en: WordPress Version
cs_CZ: WordPress Verze

en: Site URL
cs_CZ: URL webu

en: Home URL
cs_CZ: URL domovské stránky

en: Active Theme
cs_CZ: Aktivní téma

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Checking...
cs_CZ: Kontroluji...

en: Show the Response
cs_CZ: Zobrazit odpověď

en: passed
cs_CZ: úspěšně

en: failed
cs_CZ: neúspěšně

en: Benchmarks
cs_CZ: Měření výkonu

en: Tag groups pro only
cs_CZ: Skupiny tagů pro pouze

en: Constants
cs_CZ: Konstanty

en: Well done!
cs_CZ: Dobrá práce!

en: Now go the Tag Group Administration.
cs_CZ: Nyní přejděte na administraci skupin tagů.

en: Or preview the sample page here.
cs_CZ: Nebo si zde prohlédněte ukázkovou stránku.

note: translators: %1$s and %2$s are href attributes with URLs
en: Or go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a> or visit the <a %2$s>documentation</a>.
cs_CZ: Nebo přejděte na <a %1$s>nastavení skupin tagů</a> nebo navštivte <a %2$s>dokumentaci</a>.

note: translators: %1$s and %2$s are href attributes with URLs
en: Now go to the <a %1$s>Tag Groups settings</a>, or visit the <a %2$s>documentation</a>.
cs_CZ: Nyní přejděte na <a %1$s>nastavení skupin tagů</a>, nebo navštivte <a %2$s>dokumentaci</a>.

en: If you need to launch the Setup Wizard again, you can find it in the settings. Just enter "wizard" in the search field.
cs_CZ: Pokud potřebujete znovu spustit Průvodce nastavením, najdete ho v nastavení. Stačí zadat "wizard" do vyhledávacího pole.

en: Happy tagging!
cs_CZ: Šťastné štítkování!

en: Tag Groups Setup Wizard
cs_CZ: Průvodce nastavením skupin štítků

en: Now you are ready to create your own tag groups. If you prefer to start out from a sample, we will create for you three groups and three tags. You can play around with them, rename or delete them.
cs_CZ: Nyní jste připraveni vytvořit si vlastní skupiny štítků. Pokud dáváte přednost začít od vzorku, vytvoříme pro vás tři skupiny a tři štítky. Můžete si s nimi hrát, přejmenovávat je nebo je mazat.

en: Create sample groups:
cs_CZ: Vytvořit vzorové skupiny:

en: Create sample tags in these groups:
cs_CZ: Vytvořit vzorové štítky v těchto skupinách:

en: Next Step
cs_CZ: Další krok

en: On the following pages we will guide you through the basic settings that you need for the most common features.
cs_CZ: Na následujících stránkách vás provedeme základními nastaveními, která potřebujete pro nejběžnější funkce.

en: You can later make changes or fine-tune the details in the Tag Groups settings.
cs_CZ: Později můžete provést změny nebo doladit detaily v nastavení skupin štítků.

en: (show me the menu)
cs_CZ: (ukázat menu)

en: Feel free to abort the Setup Wizard any time and continue on your own path. You can also launch it again at a later time.
cs_CZ: Neváhejte kdykoli přerušit Průvodce nastavením a pokračovat vlastní cestou. Můžete ho také znovu spustit později.

en: The wizard will offer more options after upgrading to premium.
cs_CZ: Průvodce nabídne více možností po upgradu na prémiovou verzi.

en: Choose the taxonomies for which you want to use tag groups.
cs_CZ: Vyberte taxonomie, pro které chcete používat skupiny štítků.

en: In most cases the default taxonomy <b>Tags (post_tag)</b> will do the job.
cs_CZ: Ve většině případů udělá svou práci výchozí taxonomie <b>Tags (post_tag)</b>.

en: You will find more options in the Tag Groups settings.
cs_CZ: V nastavení skupin štítků naleznete více možností.

en: Tag Group Administration
cs_CZ: Administrace skupin štítků

en: Filter by label
cs_CZ: Filtr podle štítku

en: Tag Group name
cs_CZ: Název skupiny štítků

en: Number of assigned tags
cs_CZ: Počet přiřazených štítků

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Change order
cs_CZ: Změnit pořadí

en: Group ID
cs_CZ: ID skupiny

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Create
cs_CZ: Vytvořit

en: new
cs_CZ: nový

en: label
cs_CZ: štítek

en: Delete this group.
cs_CZ: Smazat tuto skupinu.

en: Create a new group below.
cs_CZ: Vytvořte novou skupinu níže.

en: Add New Tag Group
cs_CZ: Přidat novou skupinu štítků

en: move up
cs_CZ: přesunout nahoru

en: move down
cs_CZ: přesunout dolů

en: reload
cs_CZ: aktualizovat

en: next page
cs_CZ: další stránka

en: previous page
cs_CZ: předchozí stránka

en: go to page:
cs_CZ: přejít na stránku:

en: Show posts
cs_CZ: Zobrazit příspěvky

en: Show tags
cs_CZ: Zobrazit štítky

en: Do you really want to delete this tag group?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto skupinu štítků?

note: translators: %1$s is the href attribute with URL, %2$s is the link text
en: Please visit <a %1$s>%2$s</a>.
cs_CZ: Prosím navštivte <a %1$s>%2$s</a>.

en: Read more
cs_CZ: Přečtěte si více

note: translators: 1: Opening TaxoPress link tag, 2: Closing link tag, 3: Plugin version.
en: Thanks for using Tag Groups | %1$sTaxoPress.com%2$s | Version %3$s
cs_CZ: Děkujeme, že používáte Tag Groups | %1$sTaxoPress.com%2$s | Verze %3$s

en: Assign to
cs_CZ: Přiřadit k

en: Filter off
cs_CZ: Filtr vypnut

en: Please select one of the languages above to see the correct tag groups!
cs_CZ: Prosím vyberte jednu z výše uvedených jazyků pro zobrazení správných skupin tagů!

en: Groups
cs_CZ: Skupiny
