SureCookie 0.0.1-beta.3 - en to tr translation catalogue (979 entries)

en: "%s" has been disabled.
tr: "%s" devre dışı bırakıldı.

en: %1$d of %2$d daily pages remaining on this site
tr: %2$d günlük sayfa kotası içinde %1$d sayfa kaldı

en: %1$d of %2$d pages scanned
tr: %1$d / %2$d sayfa tarandı

en: %1$d of %2$d pages scanned after %3$s with no recent progress.
tr: %1$d / %2$d sayfa %3$s sonra tarandı ancak son zamanlarda ilerleme yok.

en: %1$d of %2$d setup steps complete.
tr: %1$d / %2$d kurulum adımı tamamlandı.

en: %1$d of %2$d steps complete
tr: %1$d / %2$d adım tamamlandı

en: %d New Cookies
tr: %d Yeni Çerez

en: %d New Tracker Domains
tr: %d Yeni İzleyici Alan Adı

en: %d Recategorized
tr: %d Yeniden Kategorize Edildi

en: %d Removed
tr: %d Kaldırıldı

en: %d connected site(s)
tr: %d bağlı site

en: %d log(s) deleted successfully.
tr: %d kayıt başarıyla silindi.

en: %d of these logs was shared with connected partner sites. Deleting will also erase those forwarded copies (GDPR Art. 17). | %d of these logs were shared with connected partner sites. Deleting will also erase those forwarded copies (GDPR Art. 17).
tr[0]: %d kayıt bağlı ortak sitelerle paylaşıldı. Silmek, iletilen kopyaları da silecektir (GDPR Madde 17).
tr[1]: Bu kayıtlardan %d tanesi bağlı ortak sitelerle paylaşıldı. Silmek, iletilen kopyaları da silecektir (GDPR Madde 17).

en: %d page(s) could not be scanned. Check the logs for details.
tr: %d sayfa taranamadı. Detaylar için kayıtları kontrol edin.

en: %d page(s) failed to scan.
tr: %d sayfa taranamadı.

en: %s cookies details
tr: %s çerez detayları

en: %s submenu
tr: %s alt menüsü

en: %s: always active, cannot be disabled
tr: %s: her zaman aktif, devre dışı bırakılamaz

en: (no title)
tr: (başlık yok)

en: 1 year
tr: 1 yıl

en: 30 days
tr: 30 gün

en: 365 days
tr: 365 gün

en: 60 days
tr: 60 gün

en: 90 days
tr: 90 gün

en: <p>By scanning you accept our <a>terms and conditions</a>.</p>
tr: <p>Tarama yaparak <a>şartlar ve koşulları</a> kabul etmiş olursunuz.</p>

en: <span></span> Quick Tips:
tr: <span></span> Hızlı İpuçları:

en: <span></span> Selected
tr: <span></span> Seçildi

en: A category with this name already exists.
tr: Bu ada sahip bir kategori zaten mevcut.

en: A cookie with this name already exists.
tr: Bu isimde bir çerez zaten mevcut.

en: A link to this page will appear in the consent preferences modal footer.
tr: Bu sayfaya bir bağlantı, onay tercihleri modal altbilgisinde görünecektir.

en: A scan is already in progress.
tr: Bir tarama zaten devam ediyor.

en: A scan is already in progress. Please wait for it to complete.
tr: Bir tarama zaten devam ediyor. Lütfen tamamlanmasını bekleyin.

en: A simple yet powerful way to create modern forms for your website.
tr: Web siteniz için basit ama güçlü modern formlar oluşturmanın yolu.

en: Accept & Load
tr: Kabul Et ve Yükle

en: Accept All
tr: Tümünü Kabul Et

en: Accept All is not enabled for this site.
tr: Bu site için Tümünü Kabul et etkin değil.

en: Accept all cookies
tr: Tüm çerezleri kabul et

en: Accept only essential cookies
tr: Yalnızca gerekli çerezleri kabul et

en: Accepted
tr: Kabul Edildi

en: Account not connected
tr: Hesap bağlı değil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Activated
tr: Etkinleştirildi

en: Active
tr: Aktif

en: Active Regional Rules
tr: Aktif Bölgesel Kurallar

en: Add Category
tr: Kategori Ekle

en: Add Google Additional Consent alongside IAB TCF to handle ad-tech vendors not on the IAB Global Vendor List.
tr: IAB Küresel Satıcı Listesinde olmayan reklam teknolojisi satıcılarını yönetmek için IAB TCF ile birlikte Google Ek Onayı ekleyin.

en: Add New Category
tr: Yeni Kategori Ekle

en: Add New Cookie
tr: Yeni Çerez Ekle

en: Add Regional Rule
tr: Bölgesel Kural Ekle

en: Add Rule
tr: Kural Ekle

en: Add custom CSS to style your cookie banner. Changes will be reflected in both preview and frontend after saving.
tr: Çerez banner'ınızı stilize etmek için özel CSS ekleyin. Değişiklikler kaydedildikten sonra hem önizleme hem de ön uçta yansıtılacaktır.

en: Add to your AI client:
tr: Yapay zeka istemcinize ekleyin:

en: Additional Consent
tr: Ek Onay

en: Admin and plugin preferences for SureCookie.
tr: SureCookie için yönetici ve eklenti tercihleri.

en: All Actions
tr: Tüm İşlemler

en: All Cookies
tr: Tüm Çerezler

en: All Countries
tr: Tüm Ülkeler

en: All Published Content
tr: Tüm Yayınlanmış İçerik

en: All cookies accepted.
tr: Tüm çerezler kabul edildi.

en: All logs deleted successfully.
tr: Tüm kayıtlar başarıyla silindi.

en: All your cookies will be displayed here
tr: Tüm çerezleriniz burada görüntülenecektir

en: Allow AI clients like Claude, ChatGPT, and Cursor to manage your cookie banner, scanner, and consent settings through SureCookie. When disabled, no abilities are registered and AI clients cannot connect.
tr: Claude, ChatGPT ve Cursor gibi AI istemcilerinin SureCookie üzerinden çerez banner'ınızı, tarayıcınızı ve onay ayarlarınızı yönetmesine izin verin. Devre dışı bırakıldığında, hiçbir yetenek kaydedilmez ve AI istemcileri bağlanamaz.

en: Always Active
tr: Her Zaman Aktif

en: Amazing! SureCookie discovered cookies on your site - let's keep growing together!
tr: Harika! SureCookie sitenizde çerezler keşfetti - birlikte büyümeye devam edelim!

en: An error occurred during authentication
tr: Kimlik doğrulama sırasında bir hata oluştu

en: An error occurred while connecting
tr: Bağlanırken bir hata oluştu

en: An error occurred while generating the page. Please try again.
tr: Sayfa oluşturulurken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: An error occurred while loading settings. Please refresh the page to try again.
tr: Ayarlar yüklenirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar denemek için sayfayı yenileyin.

en: Analytics
tr: Analitik

en: Analytics Cookies
tr: Analitik Çerezler

en: Analytics Storage
tr: Analitik Depolama

en: Analytics storage default
tr: Analitik depolama varsayılanı

en: Analyzing cookies…
tr: Çerezler analiz ediliyor…

en: Another registration is already in progress. Please try again in a moment.
tr: Başka bir kayıt işlemi zaten devam ediyor. Lütfen biraz sonra tekrar deneyin.

en: Apply preset:
tr: Ön ayarı uygula:

en: Are you sure you want to delete the cookie "<strong></strong>"? This action cannot be undone.
tr: "<strong></strong>" çerezini silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you want to delete the selected consent %s? This action cannot be undone.
tr: Seçilen onay %s silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you want to delete this consent log? This action cannot be undone.
tr: Bu onay kaydını silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you want to delete this cookie category? <br/> The category "%1$s" has %2$s assigned to it:
tr: Bu çerez kategorisini silmek istediğinizden emin misiniz? <br/> "%1$s" kategorisine %2$s atanmıştır:

en: Are you sure you want to delete this cookie category? This action cannot be undone.
tr: Bu çerez kategorisini silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you want to delete this cookie? This action cannot be undone.
tr: Bu çerezi silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you want to delete this regional consent rule? Visitors from this region will use the global default.
tr: Bu bölgesel onay kuralını silmek istediğinizden emin misiniz? Bu bölgeden gelen ziyaretçiler küresel varsayılanı kullanacaktır.

en: Are you sure you want to reset custom CSS? This will remove all your custom styles.
tr: Özel CSS'yi sıfırlamak istediğinizden emin misiniz? Bu, tüm özel stillerinizi kaldıracaktır.

en: Ask all visitors to provide consent again. Use this after updating your cookie policy or adding new trackers. Existing consent will be marked as outdated, and the banner will reappear on the next visit.
tr: Tüm ziyaretçilerden tekrar onay isteyin. Bunu çerez politikanızı güncelledikten veya yeni izleyiciler ekledikten sonra kullanın. Mevcut onay eski olarak işaretlenecek ve afiş bir sonraki ziyarette tekrar görünecektir.

en: Assigned cookies will be moved to "Uncategorized".
tr: Atanmış çerezler "Kategorize Edilmemiş"e taşınacaktır.

en: Authentication cancelled. Please try again.
tr: Kimlik doğrulama iptal edildi. Lütfen tekrar deneyin.

en: Authentication completed successfully. Closing tab in 3 seconds…
tr: Kimlik doğrulama başarıyla tamamlandı. Sekme 3 saniye içinde kapanıyor…

en: Authentication failed
tr: Kimlik doğrulama başarısız

en: Authentication is already completed.
tr: Kimlik doğrulama zaten tamamlandı.

en: Authentication required.
tr: Kimlik doğrulama gerekli.

en: Authentication successful
tr: Kimlik doğrulama başarılı

en: Authentication successful!
tr: Kimlik doğrulama başarılı!

en: Authentication timeout. Please try again.
tr: Kimlik doğrulama süresi doldu. Lütfen tekrar deneyin.

en: Auto Generate
tr: Otomatik Oluştur

en: Auto-discover common services, categorize them, and preconfigure safe rules
tr: Yaygın hizmetleri otomatik keşfet, kategorize et ve güvenli kuralları önceden yapılandır

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Automatic Cookie Detection
tr: Otomatik Çerez Tespiti

en: Automatic Scanning
tr: Otomatik Tarama

en: Automatic scan deferred: daily page budget reached. Retrying in ~24 hours.
tr: Otomatik tarama ertelendi: günlük sayfa kotası doldu. Yaklaşık 24 saat içinde tekrar denenecek.

en: Automatic scan skipped: a scan is already in progress.
tr: Otomatik tarama atlandı: bir tarama zaten devam ediyor.

en: Automatically communicate user consent preferences to Google services.
tr: Kullanıcı onay tercihlerini otomatik olarak Google hizmetlerine iletin.

en: Automatically create a published Cookie Policy page containing a dynamically generated cookie table that always stays up to date.
tr: Her zaman güncel kalan dinamik olarak oluşturulan bir çerez tablosu içeren yayımlanmış bir Çerez Politikası sayfası otomatik olarak oluşturun.

en: Automatically delete consent logs older than the selected period.
tr: Seçilen süreden daha eski onay kayıtlarını otomatik olarak silin.

en: Automatically sync cookie consent across multiple domains and forward consent choices to connected services, without asking visitors to consent again.
tr: Çerez onayını birden fazla alan adı arasında otomatik olarak senkronize edin ve onay tercihlerini bağlı hizmetlere iletin, ziyaretçilerden tekrar onay istemeden.

en: Back
tr: Geri

en: Background Overlay
tr: Arka Plan Örtüsü

en: Banner
tr: Afiş

en: Banner Animation
tr: Banner Animasyonu

en: Banner Content
tr: Banner İçeriği

en: Banner Heading
tr: Banner Başlığı

en: Banner Layout
tr: Banner Düzeni

en: Banner Message
tr: Banner Mesajı

en: Banner Type
tr: Banner Türü

en: Banner Width
tr: Banner Genişliği

en: Banner logo
tr: Banner logosu

en: Banner message cannot be empty.
tr: Banner mesajı boş olamaz.

en: Block
tr: Engelle

en: Block non-essential cookies and trackers until explicit consent
tr: Açık onay alınana kadar önemsiz çerezleri ve izleyicileri engelle

en: Block non-essential resources until user consent is given
tr: Kullanıcı onayı verilene kadar önemsiz kaynakları engelle

en: Bottom
tr: Alt

en: Bottom Center
tr: Alt Orta

en: Bottom Left
tr: Alt Sol

en: Bottom Right
tr: Alt Sağ

en: Brazil (LGPD)
tr: Brezilya (LGPD)

en: Button Label
tr: Düğme Etiketi

en: Button Order
tr: Buton Sırası

en: Buttons are for reference only in preview.
tr: Düğmeler sadece önizlemede referans içindir.

en: CSS Code Editor
tr: CSS Kod Editörü

en: California (CCPA)
tr: Kaliforniya (CCPA)

en: Cancel
tr: İptal

en: Cancel Scan
tr: Taramayı İptal Et

en: Cancel Stuck Scan
tr: Takılı Kalan Taramayı İptal Et

en: Cancelling…
tr: İptal ediliyor…

en: Category
tr: Kategori

en: Category ID is required.
tr: Kategori Kimliği gereklidir.

en: Category Name
tr: Kategori Adı

en: Category created successfully
tr: Kategori başarıyla oluşturuldu

en: Category created successfully.
tr: Kategori başarıyla oluşturuldu.

en: Category deleted successfully
tr: Kategori başarıyla silindi

en: Category deleted successfully.
tr: Kategori başarıyla silindi.

en: Category name is required.
tr: Kategori adı gereklidir.

en: Category not found.
tr: Kategori bulunamadı.

en: Category updated successfully
tr: Kategori başarıyla güncellendi

en: Category updated successfully.
tr: Kategori başarıyla güncellendi.

en: Change Category
tr: Kategoriyi Değiştir

en: Change Cookie Category
tr: Çerez Kategorisini Değiştir

en: Changes take effect after clicking "Save Changes" below
tr: Değişiklikler aşağıdaki "Değişiklikleri Kaydet"e tıkladıktan sonra geçerli olur

en: Changes to This Cookie Policy
tr: Bu Çerez Politikası'ndaki Değişiklikler

en: Check if a firewall or security plugin is blocking external requests to your site.
tr: Bir güvenlik duvarı veya güvenlik eklentisinin sitenize gelen dış istekleri engelleyip engellemediğini kontrol edin.

en: Checking scan progress…
tr: Tarama ilerlemesi kontrol ediliyor…

en: Choose specific pages to scan below.
tr: Aşağıdan taranacak belirli sayfaları seçin.

en: Choose where the banner is shown. Visitors outside selected regions will not see it.
tr: Bannerın gösterileceği yeri seçin. Seçilen bölgelerin dışındaki ziyaretçiler bannerı görmeyecektir.

en: Choose which categories are granted by default for visitors from this region before they interact with the banner.
tr: Ziyaretçiler banner ile etkileşime girmeden önce bu bölgeden gelenler için varsayılan olarak hangi kategorilerin verileceğini seçin.

en: Classify cookies automatically
tr: Çerezleri otomatik sınıflandır

en: Claude Code
tr: Claude Kodu

en: Claude Desktop
tr: Claude Masaüstü

en: Clear Filters
tr: Filtreleri Temizle

en: Clear Logs After
tr: Kayıtları Temizle

en: Clear selected page
tr: Seçilen sayfayı temizle

en: Click here to start
tr: Başlamak için buraya tıklayın

en: Click the button below to create your first custom cookie
tr: İlk özel çerezinizi oluşturmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın

en: Click this button to show or hide the cookie consent banner preview.
tr: Çerez onayı banner önizlemesini göstermek veya gizlemek için bu düğmeye tıklayın.

en: Close
tr: Kapat

en: Close preview
tr: Önizlemeyi kapat

en: Close privacy preferences dialog
tr: Gizlilik tercihleri penceresini kapat

en: Color Palette: <span></span>
tr: Renk Paleti: <span></span>

en: Comma-separated ISO 3166 codes: EU, US, US-CA, GB, BR, etc.
tr: Virgülle ayrılmış ISO 3166 kodları: EU, US, US-CA, GB, BR, vb.

en: Complete
tr: Tamamlandı

en: Compliance
tr: Uyumluluk

en: Compliance Notice
tr: Uyumluluk Bildirimi

en: Compliance Recommendations
tr: Uyumluluk Önerileri

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Configure AI client access to SureCookie through the Model Context Protocol.
tr: Model Bağlam Protokolü aracılığıyla SureCookie'ye AI istemci erişimini yapılandırın.

en: Configure how and where your cookie banner appears on your website
tr: Çerez banner'ınızın web sitenizde nasıl ve nerede görüneceğini yapılandırın

en: Configure how the "Cookie Preferences" button appears on your site, allowing users to update their consent at any time.
tr: Sitenizde "Çerez Tercihleri" düğmesinin nasıl görüneceğini yapılandırın, böylece kullanıcılar istedikleri zaman onaylarını güncelleyebilir.

en: Configure the text content that appears in your cookie consent banner and preference modal
tr: Çerez onay banner'ınızda ve tercih modalinde görünen metin içeriğini yapılandırın

en: Confirm My Choices
tr: Seçimlerimi Onayla

en: Confirm Re-request
tr: Yeniden İsteği Onayla

en: Conflicting Plugins Detected
tr: Çakışan Eklentiler Tespit Edildi

en: Conflicting Plugins Detected.
tr: Çakışan Eklentiler Tespit Edildi.

en: Conflicting plugins retrieved.
tr: Çakışan eklentiler alındı.

en: Connect
tr: Bağlan

en: Connect Required
tr: Bağlantı Gerekiyor

en: Connect Your AI Client
tr: Yapay Zeka İstemcinizi Bağlayın

en: Connect Your Account
tr: Hesabınızı Bağlayın

en: Connect to scan your website
tr: Web sitenizi taramak için bağlanın

en: Connect your SureCookie account to automatically classify cookies, generate compliant descriptions, and get smart recommendations for your privacy needs.
tr: SureCookie hesabınızı bağlayarak çerezleri otomatik sınıflandırın, uyumlu açıklamalar oluşturun ve gizlilik ihtiyaçlarınız için akıllı öneriler alın.

en: Connect your SureCookie account to automatically detect cookies on your website, categorize them, and get compliance recommendations.
tr: SureCookie hesabınızı bağlayarak web sitenizdeki çerezleri otomatik olarak tespit edin, kategorilere ayırın ve uyumluluk önerileri alın.

en: Connected to SureCookie
tr: SureCookie'ye Bağlandı

en: Connecting…
tr: Bağlanıyor…

en: Consent & Data
tr: Onay ve Veri

en: Consent Banner
tr: Onay Banner'ı

en: Consent Details
tr: Onay Detayları

en: Consent Duration (in days)
tr: Onay Süresi (gün olarak)

en: Consent Forwarding
tr: Onay İletimi

en: Consent Frameworks
tr: Onay Çerçeveleri

en: Consent Logging
tr: Onay Kaydı

en: Consent Logging Disabled
tr: Onay Kaydı Devre Dışı

en: Consent Logs
tr: Onay Kayıtları

en: Consent Logs Pagination
tr: Onay Kayıtları Sayfalaması

en: Consent Preset
tr: Onay Ön Ayarı

en: Consent Record
tr: Onay Kaydı

en: Consent Session ID
tr: Onay Oturumu ID'si

en: Consent Status
tr: Onay Durumu

en: Consent log export upgrade
tr: Onay kayıt dışa aktarma yükseltmesi

en: Consent log is empty
tr: Onay kaydı boş

en: Consent logs
tr: Onay kayıtları

en: Consent logs marked as viewed.
tr: Onay kayıtları görüntülendi olarak işaretlendi.

en: Consent logs may be required to demonstrate proof of consent under GDPR Article 7(1). Consider exporting consent records before uninstalling.
tr: Onay kayıtları, GDPR Madde 7(1) kapsamında onay kanıtı göstermek için gerekebilir. Kaldırmadan önce onay kayıtlarını dışa aktarmayı düşünün.

en: Consent logs retrieved successfully.
tr: Onay kayıtları başarıyla alındı.

en: Consent not received for
tr: Onay alınmadı

en: Consent processed successfully (logging disabled)
tr: Onay başarıyla işlendi (kayıt devre dışı)

en: Consent requested. Visitors will be asked for consent again.
tr: Onay istendi. Ziyaretçilerden tekrar onay istenecek.

en: Consent saved successfully.
tr: Onay başarıyla kaydedildi.

en: Consents
tr: Onaylar

en: Consequences of Disabling Cookies
tr: Çerezleri Devre Dışı Bırakmanın Sonuçları

en: Consider Plan Upgrade
tr: Plan Yükseltmeyi Düşünün

en: Contact Us
tr: İletişim

en: Content
tr: İçerik

en: Continue Learning
tr: Öğrenmeye Devam Et

en: Contribute to SureCookie
tr: SureCookie'ye Katkıda Bulun

en: Contribute to SureCookie toggle
tr: SureCookie'ye Katkıda Bulun anahtarı

en: Control how long consent stays valid and how consent records are stored.
tr: Onayın ne kadar süre geçerli kalacağını ve onay kayıtlarının nasıl saklanacağını kontrol edin.

en: Control where your cookie banner appears on your site.
tr: Çerez bannerınızın sitenizde nerede görüneceğini kontrol edin.

en: Cookie Banner
tr: Çerez Banner'ı

en: Cookie Consent
tr: Çerez Onayı

en: Cookie ID is required.
tr: Çerez ID'si gereklidir.

en: Cookie Manager
tr: Çerez Yöneticisi

en: Cookie Name
tr: Çerez Adı

en: Cookie Notice
tr: Çerez Bildirimi

en: Cookie Notice (optional)
tr: Çerez Bildirimi (isteğe bağlı)

en: Cookie Policy
tr: Çerez Politikası

en: Cookie Policy Page
tr: Çerez Politikası Sayfası

en: Cookie Policy page already exists.
tr: Çerez Politikası sayfası zaten mevcut.

en: Cookie Policy page created successfully!
tr: Çerez Politikası sayfası başarıyla oluşturuldu!

en: Cookie Policy page created successfully.
tr: Çerez Politikası sayfası başarıyla oluşturuldu.

en: Cookie Preferences
tr: Çerez Tercihleri

en: Cookie Scanner
tr: Çerez Tarayıcı

en: Cookie Scanning
tr: Çerez Taraması

en: Cookie Scanning Not Available on Local Sites
tr: Yerel Sitelerde Çerez Tarama Kullanılamıyor

en: Cookie Settings
tr: Çerez Ayarları

en: Cookie categories retrieved successfully.
tr: Çerez kategorileri başarıyla alındı.

en: Cookie category is required.
tr: Çerez kategorisi gereklidir.

en: Cookie category updated successfully
tr: Çerez kategorisi başarıyla güncellendi

en: Cookie category updated successfully.
tr: Çerez kategorisi başarıyla güncellendi.

en: Cookie is already in the selected category.
tr: Çerez zaten seçilen kategoride.

en: Cookie name is required.
tr: Çerez adı gereklidir.

en: Cookie not found in the specified category.
tr: Belirtilen kategoride çerez bulunamadı.

en: Cookie not found.
tr: Çerez bulunamadı.

en: Cookie scan has been completed successfully.
tr: Çerez taraması başarıyla tamamlandı.

en: Cookie scan has been initiated.
tr: Çerez taraması başlatıldı.

en: Cookie scanning is not available for localhost or development sites. Please use a live domain.
tr: Çerez taraması localhost veya geliştirme siteleri için kullanılamaz. Lütfen canlı bir alan adı kullanın.

en: Cookies
tr: Çerezler

en: Cookies and tracker domains that changed compared to the previous scan.
tr: Önceki taramaya kıyasla değişen çerezler ve izleyici alan adları.

en: Cookies are small text files that are stored on your computer or mobile device when you visit a website. They are widely used to make websites work more efficiently, provide a better browsing experience, and supply information to the owners of the site. Cookies can be "persistent" or "session" cookies. Persistent cookies remain on your device for a set period or until you delete them, while session cookies are deleted as soon as you close your web browser.
tr: Çerezler, bir web sitesini ziyaret ettiğinizde bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda depolanan küçük metin dosyalarıdır. Web sitelerinin daha verimli çalışmasını sağlamak, daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak ve site sahiplerine bilgi sağlamak için yaygın olarak kullanılırlar. Çerezler "kalıcı" veya "oturum" çerezleri olabilir. Kalıcı çerezler cihazınızda belirli bir süre kalır veya siz silene kadar saklanır, oturum çerezleri ise web tarayıcınızı kapattığınızda silinir.

en: Cookies that haven't been categorized yet.
tr: Henüz kategorize edilmemiş çerezler.

en: Copied
tr: Kopyalandı

en: Copied to clipboard
tr: Panoya kopyalandı

en: Copied!
tr: Kopyalandı!

en: Copy
tr: Kopyala

en: Copy JSON config
tr: JSON yapılandırmasını kopyala

en: Copy Logs for Support
tr: Destek için Kayıtları Kopyala

en: Copy setup prompt for AI client
tr: Yapay zeka istemcisi için kurulum istemini kopyala

en: Copy shortcode
tr: Kısa kodu kopyala

en: Could not Re-request Consent. Please try again.
tr: Onay Yeniden İstenemedi. Lütfen tekrar deneyin.

en: Could not copy logs automatically.
tr: Kayıtlar otomatik olarak kopyalanamadı.

en: Could not copy to clipboard. Please copy the shortcode manually.
tr: Panoya kopyalanamadı. Lütfen kısa kodu manuel olarak kopyalayın.

en: Could not determine site domain.
tr: Site alan adı belirlenemedi.

en: Could not disable the nudge. Please try again.
tr: Nudge devre dışı bırakılamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Could not generate a secure registration nonce. Please retry.
tr: Güvenli bir kayıt nonce'u oluşturulamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Could not generate a secure scan token. Please retry.
tr: Güvenli bir tarama belirteci oluşturulamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Could not generate secure auth key.
tr: Güvenli kimlik doğrulama anahtarı oluşturulamadı.

en: Could not reach the SureCookie service: %s
tr: SureCookie servisine ulaşılamadı: %s

en: Could not start the scan. Please try again.
tr: Tarama başlatılamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Country
tr: Ülke

en: Create Page
tr: Sayfa Oluştur

en: Create a menu in Appearance > Menus.
tr: Görünüm > Menüler bölümünde bir menü oluşturun.

en: Create an Application Password
tr: Bir Uygulama Parolası Oluşturun

en: Create and manage all cookies for your website. These cookies will appear in the selected privacy preference categories.
tr: Web siteniz için tüm çerezleri oluşturun ve yönetin. Bu çerezler seçilen gizlilik tercih kategorilerinde görünecektir.

en: Current category is required.
tr: Mevcut kategori gereklidir.

en: Current category not found in scanned cookies.
tr: Mevcut kategori taranan çerezlerde bulunamadı.

en: Custom
tr: Özel

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Custom CSS has been reset. The banner will now use default styles.
tr: Özel CSS sıfırlandı. Banner artık varsayılan stilleri kullanacak.

en: Custom cookie created successfully
tr: Özel çerez başarıyla oluşturuldu

en: Custom cookie created successfully.
tr: Özel çerez başarıyla oluşturuldu.

en: Custom cookie deleted successfully
tr: Özel çerez başarıyla silindi

en: Custom cookie deleted successfully.
tr: Özel çerez başarıyla silindi.

en: Custom cookie updated successfully
tr: Özel çerez başarıyla güncellendi

en: Custom cookie updated successfully.
tr: Özel çerez başarıyla güncellendi.

en: Custom cookies retrieved successfully.
tr: Özel çerezler başarıyla alındı.

en: Customize your cookie consent banner - content, layout, and visibility.
tr: Çerez onay banner'ınızı özelleştirin - içerik, düzen ve görünürlük.

en: Daily Limit Reached
tr: Günlük Limit Aşıldı

en: Daily page budget reached. The scheduled scan will retry automatically.
tr: Günlük sayfa kotası doldu. Planlanmış tarama otomatik olarak tekrar denenecek.

en: Dashboard
tr: Kontrol Paneli

en: Data will appear here once visitors interact with the cookie banner.
tr: Ziyaretçiler çerez bannerı ile etkileşime girdikçe veriler burada görünecektir.

en: Date & Time
tr: Tarih & Saat

en: Date Range
tr: Tarih Aralığı

en: Date of Generation
tr: Oluşturulma Tarihi

en: Deactivate
tr: Devre Dışı Bırak

en: Deactivate Plugin
tr: Eklentiyi Devre Dışı Bırak

en: Deactivating…
tr: Devre dışı bırakılıyor…

en: Deactivation successful. Reloading the page in 3 seconds.
tr: Devre dışı bırakma başarılı. Sayfa 3 saniye içinde yeniden yüklenecek.

en: Decline
tr: Reddet

en: Decline all non-essential cookies
tr: Tüm önemsiz çerezleri reddet

en: Declined
tr: Reddedildi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Consent State
tr: Varsayılan Onay Durumu

en: Default categories cannot be deleted.
tr: Varsayılan kategoriler silinemez.

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Consent Log
tr: Onay Kaydını Sil

en: Delete Cookie Category
tr: Çerez Kategorisini Sil

en: Delete Custom Cookie
tr: Özel Çerezi Sil

en: Delete Data on Uninstall
tr: Kaldırma sırasında Verileri Sil

en: Delete Regional Rule
tr: Bölgesel Kuralı Sil

en: Delete Selected Consent Logs
tr: Seçilen Onay Kayıtlarını Sil

en: Delete consent log from %s
tr: %s tarihli onay kaydını sil

en: Delete data on uninstall toggle
tr: Kaldırma sırasında verileri silme anahtarı

en: Delete rule for
tr: Kuralı sil

en: Deleting…
tr: Siliniyor…

en: Denied
tr: Reddedildi

en: Describe the purpose of this cookie…
tr: Bu çerezin amacını açıklayın…

en: Description
tr: Açıklama

en: Detected Resources
tr: Tespit Edilen Kaynaklar

en: Dim the page behind the banner and limit interaction until the visitor accepts or declines. The overlay is removed after a choice is made.
tr: Ziyaretçi kabul edene veya reddedene kadar sayfayı karartır ve etkileşimi sınırlar. Seçim yapıldıktan sonra örtü kaldırılır.

en: Disabled
tr: Devre Dışı

en: Disabling analytics or marketing cookies will not affect the core functionality of the website, but it may limit our ability to improve the website based on user behavior or to provide you with personalized content and advertisements.
tr: Analitik veya pazarlama çerezlerini devre dışı bırakmak, web sitesinin temel işlevselliğini etkilemez, ancak kullanıcı davranışına dayalı olarak web sitesini geliştirme veya size kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar sunma yeteneğimizi sınırlayabilir.

en: Domain
tr: Alan Adı

en: Domain verification failed - please retry the scan.
tr: Alan adı doğrulaması başarısız oldu - lütfen taramayı yeniden deneyin.

en: Download PDF
tr: PDF İndir

en: Download PDF for consent log from %s
tr: %s tarihli onay kaydı için PDF indir

en: Download from GitHub
tr: GitHub'dan indir

en: Drag and drop to reorder buttons.
tr: Butonların sırasını değiştirmek için sürükleyip bırakın.

en: Drag and drop to reorder buttons. This order can be overridden per Geographic Targeting Rule.
tr: Butonların sırasını değiştirmek için sürükleyip bırakın. Bu sıra Coğrafi Hedefleme Kuralına göre geçersiz kılınabilir.

en: Duration
tr: Süre

en: Duration (Days)
tr: Süre (Gün)

en: EU/EEA (GDPR)
tr: AB/AEA (GDPR)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Category
tr: Kategoriyi Düzenle

en: Edit Cookie
tr: Çerezi Düzenle

en: Edit Page
tr: Sayfayı Düzenle

en: Edit Regional Rule
tr: Bölgesel Kuralı Düzenle

en: Edit rule for
tr: Kuralı düzenle

en: Email Address
tr: E-posta Adresi

en: Email address is required
tr: E-posta adresi gerekli

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enable Accept All Button
tr: Tümünü Kabul Et Butonunu Etkinleştir

en: Enable Automatic Scanning
tr: Otomatik Tarama Etkinleştir

en: Enable Automatic Scanning before running a scan.
tr: Taramayı çalıştırmadan önce Otomatik Taramayı etkinleştirin.

en: Enable Background Overlay
tr: Arka Plan Örtüsünü Etkinleştir

en: Enable Consent Logging
tr: Onay Kaydını Etkinleştir

en: Enable Consent Logging Switch
tr: Onay Kaydı Anahtarı

en: Enable Cookie Banner
tr: Çerez Banner'ını Etkinleştir

en: Enable Cookie Banner Switch
tr: Çerez Banner Anahtarını Etkinleştir

en: Enable Floating Widget
tr: Yüzen Widget'ı Etkinleştir

en: Enable Google Consent Mode
tr: Google Onay Modunu Etkinleştir

en: Enable Google Consent Mode Switch
tr: Google Onay Modu Anahtarını Etkinleştir

en: Enable MCP
tr: MCP'yi Etkinleştir

en: Enable Script and Content Blocking
tr: Betik ve İçerik Engellemeyi Etkinleştir

en: Enable Script and Content Blocking Switch
tr: Betik ve İçerik Engelleme Anahtarını Etkinleştir

en: Enable consent logging to view analytics data and recent consent logs.
tr: Analiz verilerini ve son onay kayıtlarını görüntülemek için onay kaydını etkinleştirin.

en: Enable consent logging to view consent analytics
tr: Onay analizlerini görüntülemek için onay kaydını etkinleştirin

en: Enable features like saved preferences and personalized content.
tr: Kaydedilmiş tercihleri ve kişiselleştirilmiş içeriği etkinleştirir.

en: Enable full TCF mode, generate TC strings, and display the IAB vendor list to your visitors.
tr: Tam TCF modunu etkinleştirin, TC dizeleri oluşturun ve IAB satıcı listesini ziyaretçilerinize gösterin.

en: Enables storage for advertising purposes including ad personalization and user data.
tr: Reklam kişiselleştirme ve kullanıcı verileri dahil olmak üzere reklam amaçları için depolamayı etkinleştirir.

en: Enables storage for analytics purposes like visit duration and page views.
tr: Ziyaret süresi ve sayfa görüntülemeleri gibi analitik amaçlar için depolamayı etkinleştirir.

en: Enables storage for site functionality like preferences and language.
tr: Tercihler ve dil gibi site işlevselliği için depolamayı etkinleştirir.

en: Enjoy your AI client connected to your WordPress site!
tr: WordPress sitenize bağlı AI istemcinizin keyfini çıkarın!

en: Enter Banner Message
tr: Banner Mesajı Girin

en: Enter a description for this cookie category…
tr: Bu çerez kategorisi için bir açıklama girin…

en: Enter a description for this cookie…
tr: Bu çerez için bir açıklama girin…

en: Enter text
tr: Metin girin

en: Enter your email address
tr: E-posta adresinizi girin

en: Enter your first name
tr: İsminizi girin

en: Enter your last name
tr: Soyisminizi girin

en: Essential
tr: Temel

en: Essential Cookies
tr: Temel Çerezler

en: Essential cookies (security_storage) are always granted. These defaults apply before the visitor interacts with the consent banner.
tr: Temel çerezler (security_storage) her zaman verilir. Bu varsayılanlar, ziyaretçi onay banner ile etkileşime girmeden önce uygulanır.

en: Every 1 Minute (SureCookie Polling)
tr: Her 1 Dakika (SureCookie Anketi)

en: Exit Setup
tr: Kurulumdan Çık

en: Expiry
tr: Son Kullanma

en: Export consent logs
tr: Onay kayıtlarını dışa aktar

en: Fade
tr: Solma

en: Failed to activate plugin.
tr: Eklenti etkinleştirilemedi.

en: Failed to cancel scan.
tr: Tarama iptali başarısız oldu.

en: Failed to check scan status.
tr: Tarama durumu kontrol edilemedi.

en: Failed to copy prompt to clipboard
tr: İstem panoya kopyalanamadı

en: Failed to copy to clipboard
tr: Panoya kopyalama başarısız oldu

en: Failed to create category
tr: Kategori oluşturulamadı

en: Failed to create category:
tr: Kategori oluşturulamadı:

en: Failed to create custom cookie
tr: Özel çerez oluşturulamadı

en: Failed to create custom cookie:
tr: Özel çerez oluşturulamadı:

en: Failed to deactivate plugin.
tr: Eklenti devre dışı bırakılamadı.

en: Failed to decode the access key.
tr: Erişim anahtarı çözümlenemedi.

en: Failed to decrypt the access key.
tr: Erişim anahtarı şifresi çözülemedi.

en: Failed to delete category
tr: Kategori silinemedi

en: Failed to delete category:
tr: Kategori silinemedi:

en: Failed to delete consent %s
tr: Onay %s silinemedi

en: Failed to delete consent log
tr: Onay kaydı silinemedi

en: Failed to delete custom cookie
tr: Özel çerez silinemedi

en: Failed to delete custom cookie:
tr: Özel çerez silinemedi:

en: Failed to delete log.
tr: Kayıt silinemedi.

en: Failed to delete logs.
tr: Kayıtlar silinemedi.

en: Failed to encode registration request.
tr: Kayıt isteği kodlanamadı.

en: Failed to encode scan request.
tr: Tarama isteği kodlanamadı.

en: Failed to encode the token data.
tr: Jeton verileri kodlanamadı.

en: Failed to encode verification completion.
tr: Doğrulama tamamlanması kodlanamadı.

en: Failed to fetch quota.
tr: Kota alınamadı.

en: Failed to fetch results.
tr: Sonuçlar alınamadı.

en: Failed to generate page. Please try again.
tr: Sayfa oluşturulamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Failed to get authentication payload
tr: Kimlik doğrulama yükü alınamadı

en: Failed to get scan group.
tr: Tarama grubu alınamadı.

en: Failed to initiate scan
tr: Tarama başlatılamadı

en: Failed to install and activate plugin.
tr: Eklenti yüklenip etkinleştirilemedi.

en: Failed to json decode the decrypted data.
tr: Şifrelenmiş veriler json olarak çözümlenemedi.

en: Failed to load conflicting plugins
tr: Çakışan eklentiler yüklenemedi

en: Failed to load consent logs
tr: Onay kayıtları yüklenemedi

en: Failed to load cookie categories
tr: Çerez kategorileri yüklenemedi

en: Failed to load countries
tr: Ülkeler yüklenemedi

en: Failed to load custom cookies
tr: Özel çerezler yüklenemedi

en: Failed to load settings
tr: Ayarlar yüklenemedi

en: Failed to refresh limits.
tr: Limitler yenilenemedi.

en: Failed to save consent.
tr: Onay kaydedilemedi.

en: Failed to save settings
tr: Ayarlar kaydedilemedi

en: Failed to start scan.
tr: Tarama başlatılamadı.

en: Failed to start scan: %s
tr: Tarama başlatılamadı: %s

en: Failed to start site scanner: %s
tr: Site tarayıcısı başlatılamadı: %s

en: Failed to update category
tr: Kategori güncellenemedi

en: Failed to update category:
tr: Kategori güncellenemedi:

en: Failed to update cookie category
tr: Çerez kategorisi güncellenemedi

en: Failed to update cookie category:
tr: Çerez kategorisi güncellenemedi:

en: Failed to update custom cookie
tr: Özel çerez güncellenemedi

en: Failed to update custom cookie:
tr: Özel çerez güncellenemedi:

en: Field
tr: Alan

en: Finalizing…
tr: Sonlandırılıyor…

en: Finish
tr: Bitir

en: First Name
tr: İsim

en: First name is required
tr: İsim gerekli

en: Floating Banner
tr: Yüzen Banner

en: Floating Widget
tr: Yüzen Widget

en: Follow these steps to set up cookie consent on your site in minutes.
tr: Sitenizde çerez onayını dakikalar içinde ayarlamak için bu adımları izleyin.

en: Free Plan Limit Reached
tr: Ücretsiz Plan Limiti Doldu

en: Free version
tr: Ücretsiz sürüm

en: From consent logs to region-based preferences, SureCookie helps you stay compliant while building visitor trust.
tr: Onay kayıtlarından bölge bazlı tercihlere kadar, SureCookie uyumluluğunuzu sağlar ve ziyaretçi güveni oluşturmanıza yardımcı olur.

en: Full-width Banner
tr: Tam Genişlik Banner

en: Functional
tr: Fonksiyonel

en: Functional Cookies
tr: Fonksiyonel Çerezler

en: Functional Storage
tr: Fonksiyonel Depolama

en: Functional storage default
tr: Fonksiyonel depolama varsayılanı

en: General
tr: Genel

en: Generate Cookie Policy Page
tr: Çerez Politikası Sayfası Oluştur

en: Generate a cookie policy page or use a shortcode to display your cookie policy anywhere on your site.
tr: Bir çerez politikası sayfası oluşturun veya çerez politikanızı sitenizin herhangi bir yerinde göstermek için bir kısa kod kullanın.

en: Generate a cookie policy page so visitors know how you handle their data.
tr: Ziyaretçilerin verilerini nasıl işlediğinizi bilmeleri için bir çerez politikası sayfası oluşturun.

en: Generate privacy-compliant descriptions
tr: Gizlilik uyumlu açıklamalar oluştur

en: Generate the AC string, mirror the addtl_consent cookie, and display Google's Additional Consent provider list to your visitors - required for full Google Ads / GAM monetization.
tr: AC dizisini oluşturun, addtl_consent çerezini yansıtın ve ziyaretçilerinize Google'ın Ek Onay sağlayıcı listesini gösterin - tam Google Reklamları / GAM gelir elde etme için gereklidir.

en: Geographic Targeting
tr: Coğrafi Hedefleme

en: Get Started with SureCookie
tr: SureCookie ile Başlayın

en: Get smart compliance recommendations
tr: Akıllı uyumluluk önerileri al

en: Get weekly scans, instant alerts, smart classification, and automatic protection from new trackers.
tr: Haftalık taramalar, anlık uyarılar, akıllı sınıflandırma ve yeni izleyicilerden otomatik koruma alın.

en: Global
tr: Genel

en: Go to Dashboard
tr: Kontrol Paneline Git

en: Google Additional Consent (AC)
tr: Google Ek Onay (AC)

en: Google Chrome: Open Settings, go to Privacy and Security, then click on Cookies and other site data. From there, you can block third-party cookies, clear cookies when you close the browser, or block all cookies.
tr: Google Chrome: Ayarları açın, Gizlilik ve Güvenlik bölümüne gidin, ardından Çerezler ve diğer site verileri seçeneğine tıklayın. Buradan üçüncü taraf çerezlerini engelleyebilir, tarayıcıyı kapattığınızda çerezleri temizleyebilir veya tüm çerezleri engelleyebilirsiniz.

en: Google Consent Mode
tr: Google Onay Modu

en: Google Consent Mode is enabled, so SureCookie allows Google's Consent Mode scripts to function correctly. As a result, this script cannot be blocked.
tr: Google Onay Modu etkin, bu nedenle SureCookie Google'ın Onay Modu betiklerinin doğru çalışmasına izin verir. Bu nedenle, bu betik engellenemez.

en: Google Consent Mode v2
tr: Google Onay Modu v2

en: Google Site Kit's Consent Mode is active. Please disable it in Site Kit settings to use SureCookie's implementation.
tr: Google Site Kit'in Onay Modu aktiftir. SureCookie'nin uygulamasını kullanmak için Site Kit ayarlarında devre dışı bırakın.

en: Google now requires Consent Mode v2 for all websites using Google services in the European Economic Area.
tr: Google artık Avrupa Ekonomik Alanında Google hizmetlerini kullanan tüm web siteleri için Onay Modu v2 gerektiriyor.

en: Granted
tr: Verildi

en: Group ID: %s
tr: Grup Kimliği: %s

en: Grow traffic of your website with SureRank - a lightweight SEO toolkit plugin for WordPress users who want better rankings without the complexity.
tr: SureRank ile web sitenizin trafiğini artırın - karmaşıklık olmadan daha iyi sıralamalar isteyen WordPress kullanıcıları için hafif bir SEO araç seti eklentisi.

en: Help Center
tr: Yardım Merkezi

en: Help shape the future of SureCookie. Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
tr: SureCookie'nin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olun. Eklentiyi nasıl kullandığınızı paylaşın, böylece önemli özellikler geliştirebilir, sorunları daha hızlı çözebilir ve daha akıllı kararlar alabiliriz.

en: Help us tailor your SureCookie experience by sharing a bit about yourself:
tr: SureCookie deneyiminizi kişiselleştirmemize yardımcı olmak için kendiniz hakkında biraz bilgi paylaşın:

en: Help us understand how visitors use our site so we can improve it.
tr: Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığını anlamamıza yardımcı olur, böylece geliştirebiliriz.

en: Here's a preview of the cookie consent banner.
tr: İşte çerez onayı banner'ının bir önizlemesi.

en: Here's what SureCookie will do for you now:
tr: SureCookie şimdi sizin için şunları yapacak:

en: Here's what you can do:
tr: Yapabilecekleriniz:

en: Hide SureCookie Branding
tr: SureCookie Markasını Gizle

en: Hide SureCookie branding toggle
tr: SureCookie markasını gizleme anahtarı

en: How long Google services wait for consent before making requests. Default: 500ms. Range: 0–2000ms.
tr: Google hizmetlerinin istek yapmadan önce onay bekleme süresi. Varsayılan: 500ms. Aralık: 0–2000ms.

en: How long user consent remains valid before requiring renewal (1–365 days).
tr: Kullanıcı onayının yenilenmeden önce geçerli kalma süresi (1–365 gün).

en: How to Control Cookies in Your Browser
tr: Tarayıcınızda Çerezleri Nasıl Kontrol Edersiniz

en: How to Manage Your Cookie Preferences
tr: Çerez Tercihlerinizi Nasıl Yönetirsiniz

en: I already did
tr: Zaten yaptım

en: IAB Transparency & Consent Framework
tr: IAB Şeffaflık ve Onay Çerçevesi

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: IP address or Session ID…
tr: IP adresi veya Oturum Kimliği…

en: If SureCookie has been helpful, would you mind taking a moment to leave a 5-star review on WordPress.org?
tr: SureCookie yardımcı olduysa, WordPress.org'da 5 yıldızlı bir inceleme bırakmak için bir dakikanızı ayırır mısınız?

en: If issues persist, copy the logs and <a>contact our support team.</a>
tr: Sorunlar devam ederse, günlükleri kopyalayın ve <a>destek ekibimizle iletişime geçin.</a>

en: If it is lower, run:
tr: Daha düşükse şunu çalıştırın:

en: If you choose to disable or decline cookies, some parts of this website may not function as intended. For example, you may not be able to log in, your preferences may not be saved between visits, and certain interactive features may be limited. Disabling essential cookies may make it impossible to use some or all of the services provided through this website.
tr: Çerezleri devre dışı bırakmayı veya reddetmeyi seçerseniz, bu web sitesinin bazı bölümleri amaçlandığı gibi çalışmayabilir. Örneğin, giriş yapamayabilir, tercihlerinizi ziyaretler arasında kaydedemeyebilir ve bazı etkileşimli özellikler sınırlı olabilir. Temel çerezlerin devre dışı bırakılması, bu web sitesi üzerinden sunulan bazı veya tüm hizmetlerin kullanılamamasına neden olabilir.

en: If you have any questions or concerns about this Cookie Policy or our use of cookies, please contact us at:
tr: Bu Çerez Politikası veya çerez kullanımımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:

en: Important: Use <b>!important</b> to override inline styles
tr: Önemli: Satır içi stilleri geçersiz kılmak için <b>!important</b> kullanın

en: In addition to cookies, we may also use similar technologies such as pixel tags, web beacons, and local storage to collect and store information. These technologies work in a similar way to cookies and allow us to monitor and improve our website and your experience of it.
tr: Çerezlere ek olarak, bilgi toplamak ve depolamak için piksel etiketleri, web işaretçileri ve yerel depolama gibi benzer teknolojileri de kullanabiliriz. Bu teknolojiler çerezlere benzer şekilde çalışır ve web sitemizi ve sizin deneyiminizi izlememize ve geliştirmemize olanak tanır.

en: In progress…
tr: Devam ediyor…

en: In your terminal, run:
tr: Terminalinizde şunu çalıştırın:

en: Inactive
tr: Pasif

en: Install and Activate
tr: Yükle ve Etkinleştir

en: Invalid data format.
tr: Geçersiz veri formatı.

en: Invalid flow identifier.
tr: Geçersiz akış tanımlayıcısı.

en: Invalid log ID
tr: Geçersiz kayıt ID'si

en: Invalid log IDs
tr: Geçersiz kayıt kimlikleri

en: Invalid preferences format.
tr: Geçersiz tercih formatı.

en: Invalid region code format. Use ISO 3166 codes like EU, US, US-CA, or GB.
tr: Geçersiz bölge kodu formatı. EU, US, US-CA veya GB gibi ISO 3166 kodlarını kullanın.

en: Invalid type provided.
tr: Geçersiz tür sağlandı.

en: It's recommended to deactivate them to avoid issues.
tr: Sorunları önlemek için devre dışı bırakmanız önerilir.

en: Join Waitlist
tr: Bekleme Listesine Katıl

en: Join our Community
tr: Topluluğumuza Katılın

en: Keep all evidence of consent locally on the site, exportable on demand
tr: Onay kanıtlarının tamamını yerel olarak sitede tut, talep üzerine dışa aktarılabilir

en: Keep cookies
tr: Çerezleri tut

en: Keep cookies when deleting category
tr: Kategori silinirken çerezleri tut

en: Knowledge Base
tr: Bilgi Bankası

en: Last Name
tr: Soyisim

en: Last Requested: %s
tr: Son İstek: %s

en: Last Scan
tr: Son Tarama

en: Last updated: %s
tr: Son güncelleme: %s

en: Latest Scanning Logs
tr: Son Tarama Kayıtları

en: Launch Setup Wizard
tr: Kurulum Sihirbazını Başlat

en: Layout
tr: Düzen

en: Learn
tr: Öğren

en: Learn More
tr: Daha Fazla Bilgi

en: Learn more
tr: Daha fazla bilgi

en: Learn more about ChatGPT connectors
tr: ChatGPT bağlayıcıları hakkında daha fazla bilgi edinin

en: Learn more about Google Consent Mode v2 →
tr: Google Onay Modu v2 hakkında daha fazla bilgi edinin →

en: Learn more about the WordPress MCP Adapter
tr: WordPress MCP Adaptörü hakkında daha fazla bilgi edinin

en: Leave Us a Review
tr: Bize Yorum Bırakın

en: Legal Information
tr: Yasal Bilgiler

en: Let's Get Started
tr: Başlayalım

en: Let's make your website transparent, trustworthy, and fully compliant in minutes. SureCookie automatically detects, categorizes, and configures cookies so you can focus on growing your business.
tr: Web sitenizi şeffaf, güvenilir ve tamamen uyumlu hale getirelim. SureCookie, çerezleri otomatik olarak algılar, kategorize eder ve yapılandırır, böylece işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

en: Limits refreshed.
tr: Limitler yenilendi.

en: List of capabilities
tr: Yetenekler listesi

en: Localhost
tr: Yerel Sunucu

en: Location detection uses GeoLite2 data by MaxMind, available from <link>https://www.maxmind.com</link>.
tr: Konum tespiti MaxMind tarafından sağlanan GeoLite2 verilerini kullanır, <link>https://www.maxmind.com</link> adresinden temin edilebilir.

en: Log ID
tr: Günlük Kimliği

en: Log deleted successfully.
tr: Kayıt başarıyla silindi.

en: Log details retrieved successfully.
tr: Kayıt detayları başarıyla alındı.

en: Log not found.
tr: Kayıt bulunamadı.

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Logs copied to clipboard!
tr: Kayıtlar panoya kopyalandı!

en: MCP Adapter plugin not detected
tr: MCP Adaptör eklentisi algılanamadı

en: MCP requires the WordPress Abilities API (WordPress 6.9 or later). Update WordPress to use this feature.
tr: MCP, WordPress Yetenekleri API'sini (WordPress 6.9 veya daha yeni) gerektirir. Bu özelliği kullanmak için WordPress'i güncelleyin.

en: Make sure your site is publicly accessible (not behind basic auth or maintenance mode).
tr: Sitenizin herkese açık erişilebilir olduğundan emin olun (temel kimlik doğrulama veya bakım modunun arkasında olmamalı).

en: Make your consent banner compliant with IAB TCF 2.3 and integrate with the Global Vendor List.
tr: Onay bannerınızı IAB TCF 2.3 ile uyumlu hale getirin ve Küresel Satıcı Listesi ile entegre edin.

en: Manage
tr: Yönet

en: Manage All Cookies
tr: Tüm Çerezleri Yönet

en: Manage Categories
tr: Kategorileri Yönet

en: Manage Cookies
tr: Çerezleri Yönet

en: Manage cookie categories that appear in the privacy preferences modal
tr: Gizlilik tercihleri modülünde görünen çerez kategorilerini yönetin

en: Manage cookie preferences
tr: Çerez tercihlerini yönet

en: Manage in Network Admin
tr: Ağ Yöneticisinde Yönet

en: Mandatory for EU/EEA as of March 2024
tr: Mart 2024 itibarıyla AB/AEA için zorunlu

en: Manual
tr: Manuel

en: Marketing
tr: Pazarlama

en: Marketing / Ads Storage
tr: Pazarlama / Reklam Depolaması

en: Marketing Cookies
tr: Pazarlama Çerezleri

en: Marketing storage default
tr: Pazarlama depolama varsayılanı

en: Maybe later
tr: Belki sonra

en: Menu Level
tr: Menü Seviyesi

en: Microsoft Edge: Open Settings, go to Privacy, Search, and Services. Under the Cookies section, you can choose to block third-party cookies or all cookies and manage cookie exceptions.
tr: Microsoft Edge: Ayarları açın, Gizlilik, Arama ve Hizmetler bölümüne gidin. Çerezler bölümünde, üçüncü taraf çerezlerini veya tüm çerezleri engellemeyi seçebilir ve çerez istisnalarını yönetebilirsiniz.

en: Middle
tr: Orta

en: Mode: Show to all visitors worldwide
tr: Mod: Tüm dünya genelindeki ziyaretçilere göster

en: Monthly
tr: Aylık

en: More information about these categories
tr: Bu kategoriler hakkında daha fazla bilgi

en: Most web browsers allow you to manage your cookie preferences through their settings. You can set your browser to refuse cookies, delete existing cookies, or alert you when a cookie is being set. The steps to manage cookies vary by browser. Below are general instructions for the most common browsers.
tr: Çoğu web tarayıcısı, ayarları aracılığıyla çerez tercihlerinizi yönetmenize olanak tanır. Tarayıcınızı çerezleri reddedecek, mevcut çerezleri silecek veya bir çerez ayarlandığında sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Çerez yönetme adımları tarayıcıya göre değişir. Aşağıda en yaygın tarayıcılar için genel talimatlar bulunmaktadır.

en: Mozilla Firefox: Open Settings, go to Privacy and Security, and under Cookies and Site Data you can manage how Firefox handles cookies including clearing data and managing exceptions.
tr: Mozilla Firefox: Ayarları açın, Gizlilik ve Güvenlik bölümüne gidin ve Çerezler ve Site Verileri altında Firefox’un çerezleri nasıl yönettiğini, verileri temizlemeyi ve istisnaları yönetmeyi ayarlayabilirsiniz.

en: N/A
tr: UYGUN DEĞİL

en: Name
tr: İsim

en: Necessary
tr: Gerekli

en: Network error occurred
tr: Ağ hatası oluştu

en: Network-activated
tr: Ağda etkinleştirildi

en: Never
tr: Asla

en: New
tr: Yeni

en: New Cookie
tr: Yeni Çerez

en: New Cookies
tr: Yeni Çerezler

en: New Tracker Domains
tr: Yeni İzleyici Alan Adları

en: New category is required.
tr: Yeni kategori gereklidir.

en: Next
tr: İleri

en: Next scan: %s
tr: Sonraki tarama: %s

en: No Consents Yet
tr: Henüz Onay Yok

en: No Longer Detected
tr: Artık Tespit Edilmiyor

en: No WordPress menus found.
tr: WordPress menüsü bulunamadı.

en: No active scan to cancel.
tr: İptal edilecek aktif tarama yok.

en: No active scan.
tr: Aktif tarama yok.

en: No categories available. Please create a category first.
tr: Mevcut kategori yok. Lütfen önce bir kategori oluşturun.

en: No cookie categories found. Click "Add New Category" to create one.
tr: Çerez kategorisi bulunamadı. Oluşturmak için "Yeni Kategori Ekle"ye tıklayın.

en: No data available.
tr: Veri yok.

en: No data found
tr: Veri bulunamadı

en: No differences were detected compared to the previous scan.
tr: Önceki taramaya kıyasla fark tespit edilmedi.

en: No options available
tr: Seçenek yok

en: No pages selected for scanning.
tr: Tarama için sayfa seçilmedi.

en: No partner sites configured.
tr: Partner sitesi yapılandırılmamış.

en: No progress detected after %s.
tr: %s sonra ilerleme tespit edilmedi.

en: No re-consent method active
tr: Yeniden onay yöntemi etkin değil

en: No regional rules configured. The global default (deny all except essential) applies to all visitors.
tr: Bölgesel kural yapılandırılmamış. Küresel varsayılan (temel olanlar hariç tümünü reddet) tüm ziyaretçiler için geçerlidir.

en: No scan data available. Run a scan to detect third-party resources.
tr: Tarama verisi yok. Üçüncü taraf kaynakları tespit etmek için bir tarama yapın.

en: No scanned cookies found.
tr: Tarama yapılmış çerez bulunamadı.

en: No scans yet - run your first scan to start monitoring changes.
tr: Henüz tarama yapılmadı - değişiklikleri izlemeye başlamak için ilk taramanızı yapın.

en: No scans yet. Schedule automatic scans to track changes over time.
tr: Henüz tarama yapılmadı. Zaman içinde değişiklikleri takip etmek için otomatik taramalar planlayın.

en: No user email found in the decrypted data.
tr: Şifrelenmiş verilerde kullanıcı e-postası bulunamadı.

en: Non-essential cookies rejected.
tr: Zorunlu olmayan çerezler reddedildi.

en: OFF
tr: KAPALI

en: ON
tr: AÇIK

en: Okay, just one last step…
tr: Tamam, sadece son bir adım kaldı…

en: Onboarding
tr: Başlangıç

en: Onboarding data saved successfully.
tr: Başlangıç verileri başarıyla kaydedildi.

en: Onboarding is already marked as complete.
tr: Başlangıç zaten tamamlandı olarak işaretlenmiş.

en: Onboarding marked as complete.
tr: Başlangıç tamamlandı olarak işaretlendi.

en: Once Monthly (SureCookie)
tr: Ayda Bir (SureCookie)

en: Once Weekly (SureCookie)
tr: Haftada Bir (SureCookie)

en: Once the scan is complete, your cookies will appear under <a>All Cookies</a>.
tr: Tarama tamamlandığında, çerezleriniz <a>Tüm Çerezler</a> altında görünecektir.

en: Only Essential
tr: Yalnızca Gerekli

en: Open Application Passwords
tr: Uygulama Parolalarını Açın

en: Open Learn
tr: Öğrenmeyi Aç

en: Open Support Ticket
tr: Destek Talebi Aç

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: PROOF OF CONSENT
tr: ONAY KANITI

en: Page
tr: Sayfa

en: Page Already Linked
tr: Sayfa Zaten Bağlandı

en: Page failed: %1$s - %2$s
tr: Sayfa başarısız oldu: %1$s - %2$s

en: Pages from Manual Scan
tr: Manuel Taramadan Sayfalar

en: Pages selected: %d.
tr: Seçilen sayfalar: %d.

en: Pages to Scan
tr: Taranacak Sayfalar

en: Pages with heavy JavaScript may take longer to scan. If scanning fails repeatedly, try fewer pages.
tr: Ağır JavaScript içeren sayfaların taranması daha uzun sürebilir. Tarama tekrar tekrar başarısız olursa, daha az sayfa deneyin.

en: Partially Accepted
tr: Kısmen Kabul Edildi

en: Please <a>go back</a> and connect your SureCookie account to enable cookie scanning.
tr: Lütfen <a>geri dönün</a> ve çerez taramasını etkinleştirmek için SureCookie hesabınızı bağlayın.

en: Please connect your account to get free scanning credits.
tr: Ücretsiz tarama kredileri almak için lütfen hesabınızı bağlayın.

en: Please enter a category name
tr: Lütfen bir kategori adı girin

en: Please enter a cookie name
tr: Lütfen bir çerez adı girin

en: Please enter a valid email address
tr: Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin

en: Please enter a value between 1 and 365 days.
tr: Lütfen 1 ile 365 gün arasında bir değer girin.

en: Please enter at least one region code
tr: Lütfen en az bir bölge kodu girin

en: Please note that restricting cookies may impact your experience of the website, as some features and services may not function properly without certain cookies enabled.
tr: Çerezleri kısıtlamanın, bazı özelliklerin ve hizmetlerin belirli çerezler etkinleştirilmeden düzgün çalışmaması nedeniyle web sitesi deneyiminizi etkileyebileceğini lütfen unutmayın.

en: Please return to the SureCookie dashboard and try again.
tr: Lütfen SureCookie kontrol paneline dönün ve tekrar deneyin.

en: Please select a category
tr: Lütfen bir kategori seçin

en: Plugin activated successfully.
tr: Eklenti başarıyla etkinleştirildi.

en: Plugin activation failed.
tr: Eklenti etkinleştirme başarısız oldu.

en: Plugin could not be deactivated.
tr: Eklenti devre dışı bırakılamadı.

en: Plugin deactivated successfully.
tr: Eklenti başarıyla devre dışı bırakıldı.

en: Plugin installation failed.
tr: Eklenti kurulumu başarısız oldu.

en: Plugin installed and activated successfully.
tr: Eklenti başarıyla yüklendi ve etkinleştirildi.

en: Plugin is already inactive.
tr: Eklenti zaten devre dışı.

en: Plugin not found.
tr: Eklenti bulunamadı.

en: Position
tr: Konum

en: Possible causes: scan server under heavy load, your site is unreachable from our scanner, or a page caused a browser timeout.
tr: Olası nedenler: tarama sunucusu yoğun, siteniz tarayıcıdan erişilemiyor veya bir sayfa tarayıcı zaman aşımına neden oldu.

en: Post not found.
tr: Gönderi bulunamadı.

en: Powered by
tr: Tarafından desteklenmektedir

en: Powered by SureCookie (opens in new tab)
tr: SureCookie tarafından desteklenmektedir (yeni sekmede açılır)

en: Preference Modal
tr: Tercih Modalı

en: Preference Modal Description
tr: Tercih Modalı Açıklaması

en: Preference Modal Title
tr: Tercih Modalı Başlığı

en: Preference modal description cannot be empty.
tr: Tercih modalı açıklaması boş olamaz.

en: Preference sections
tr: Tercih bölümleri

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Preferences data is too large.
tr: Tercih verisi çok büyük.

en: Preferences saved successfully.
tr: Tercihler başarıyla kaydedildi.

en: Preferences should not be empty.
tr: Tercihler boş olmamalıdır.

en: Preparing scan…
tr: Tarama hazırlanıyor…

en: Prevent non-essential scripts and embedded content from loading until user consent is given. Supported services are listed <a>here</a>.
tr: Kullanıcı onayı verilene kadar önemsiz betiklerin ve gömülü içeriğin yüklenmesini engelleyin. Desteklenen hizmetler <a>burası</a>nda listelenmiştir.

en: Preview:
tr: Önizleme:

en: Privacy Preference
tr: Gizlilik Tercihi

en: Privacy compliance made effortless 🍪
tr: Gizlilik uyumu zahmetsiz 🍪

en: Pro version
tr: Pro sürüm

en: Progress: %1$d of %2$d pages scanned.
tr: İlerleme: %1$d sayfa %2$d sayfadan tarandı.

en: Promotional plugins data retrieved.
tr: Promosyon eklentileri verileri alındı.

en: Prompt copied! Paste it into your AI client.
tr: İstem kopyalandı! Yapay zeka istemcinize yapıştırın.

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Publish Your Cookie Policy
tr: Çerez Politikanızı Yayınlayın

en: Purpose
tr: Amaç

en: Queued…
tr: Kuyrukta…

en: Quick Access
tr: Hızlı Erişim

en: Quick Presets
tr: Hızlı Ön Ayarlar

en: Quota is not available on localhost or development sites.
tr: Kotaya localhost veya geliştirme sitelerinde erişilemez.

en: Rate SureCookie
tr: SureCookie'u Değerlendir

en: Re-Consent
tr: Yeniden Onay

en: Re-request Consent
tr: Onayı Yeniden İste

en: Re-scan every week for faster drift detection.
tr: Daha hızlı sapma tespiti için her hafta yeniden tarayın.

en: Re-scan your site on a schedule and get notified when cookies or trackers change.
tr: Sitenizi planlı olarak yeniden tarayın ve çerezler veya izleyiciler değiştiğinde bildirim alın.

en: Re-scan your site once a month.
tr: Sitenizi ayda bir yeniden tarayın.

en: Real cookie consent for WordPress. Browser-based scanning, smart categorization, strict script blocking, and consent logs stored in your database.
tr: WordPress için gerçek çerez onayı. Tarayıcı tabanlı tarama, akıllı kategorilendirme, sıkı betik engelleme ve veritabanınızda saklanan onay kayıtları.

en: Recategorized
tr: Yeniden Kategorize Edildi

en: Received
tr: Alındı

en: Received an invalid verification token. Please retry.
tr: Geçersiz doğrulama belirteci alındı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Received from
tr: Alındı

en: Recent Consent Logs
tr: Son Onay Kayıtları

en: Refresh limits
tr: Limitleri yenile

en: Refreshing…
tr: Yenileniyor…

en: Region Codes
tr: Bölge Kodları

en: Registration could not be initiated.
tr: Kayıt başlatılamadı.

en: Reject All
tr: Tümünü Reddet

en: Remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
tr: Onay bannerı ve tercih penceresinden "Powered by SureCookie" metnini kaldırın.

en: Renewing…
tr: Yenileniyor…

en: Replace "your-application-password" with the password from Step 1.
tr: "your-application-password" değerini 1. Adımdaki parola ile değiştirin.

en: Replace data on next scan
tr: Sonraki taramada verileri değiştir

en: Request origin could not be verified.
tr: İstek kaynağı doğrulanamadı.

en: Request origin is not allowed.
tr: İstek kaynağı izinli değil.

en: Required for basic website functionality.
tr: Temel web sitesi işlevselliği için gereklidir.

en: Reset Custom CSS
tr: Özel CSS'yi Sıfırla

en: Reset to default
tr: Varsayılana sıfırla

en: Resets in %s
tr: %s içinde sıfırlanacak

en: Resource
tr: Kaynak

en: Resource Blocking
tr: Kaynak Engelleme

en: Restart your AI client and paste the copied prompt again into your AI client.
tr: AI istemcinizi yeniden başlatın ve kopyalanan istemi tekrar AI istemcinize yapıştırın.

en: Reuse the pages selected on the Cookie Scanner.
tr: Çerez Tarayıcıda seçilen sayfaları yeniden kullanın.

en: Review Consent Logs
tr: Onay Kayıtlarını İncele

en: Review Page
tr: Sayfayı İncele

en: Review and publish the cookie policy page on your site.
tr: Sitenizdeki çerez politikası sayfasını gözden geçirin ve yayınlayın.

en: Run a Quick Privacy Scan
tr: Hızlı Gizlilik Taraması Yap

en: Run scheduled scans in the background and detect changes automatically.
tr: Planlı taramaları arka planda çalıştırın ve değişiklikleri otomatik olarak tespit edin.

en: Run the cookie scanner to discover and categorize cookies your site uses.
tr: Sitenizin kullandığı çerezleri keşfetmek ve kategorize etmek için çerez tarayıcısını çalıştırın.

en: Safari: Open Preferences, go to the Privacy tab, and configure your cookie blocking preferences. Safari also offers an option to prevent cross-site tracking.
tr: Safari: Tercihleri açın, Gizlilik sekmesine gidin ve çerez engelleme tercihlerinizi yapılandırın. Safari ayrıca çapraz site takibini önleme seçeneği sunar.

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Cookie
tr: Çerezi Kaydet

en: Save failed!
tr: Kaydetme başarısız!

en: Saving…
tr: Kaydediliyor…

en: Scan Completed with Errors
tr: Hatalarla Tarama Tamamlandı

en: Scan Completed!
tr: Tarama Tamamlandı!

en: Scan Frequency
tr: Tarama Sıklığı

en: Scan Now
tr: Şimdi Tara

en: Scan Started!
tr: Tarama Başladı!

en: Scan Your Site for Cookies
tr: Sitenizi Çerezler İçin Tara

en: Scan already in progress. Skipping.
tr: Tarama zaten devam ediyor. Atlanıyor.

en: Scan appears stuck
tr: Tarama takılmış gibi görünüyor

en: Scan cancelled by user.
tr: Tarama kullanıcı tarafından iptal edildi.

en: Scan cancelled successfully.
tr: Tarama başarıyla iptal edildi.

en: Scan cancelled.
tr: Tarama iptal edildi.

en: Scan completed!
tr: Tarama tamamlandı!

en: Scan deferred by server: daily page budget reached. It will retry automatically.
tr: Tarama sunucu tarafından ertelendi: günlük sayfa kotası doldu. Otomatik olarak tekrar denenecek.

en: Scan failed
tr: Tarama başarısız oldu

en: Scan failed on server.
tr: Sunucuda tarama başarısız oldu.

en: Scan failed.
tr: Tarama başarısız oldu.

en: Scan has been started. You will be notified when it completes.
tr: Tarama başlatıldı. Tamamlandığında bilgilendirileceksiniz.

en: Scan in progress...
tr: Tarama devam ediyor...

en: Scan is in progress. Checking again…
tr: Tarama devam ediyor. Tekrar kontrol ediliyor…

en: Scan progress
tr: Tarama ilerlemesi

en: Scan published posts and pages, as per plan limit.
tr: Plan sınırına göre yayınlanmış gönderi ve sayfaları tarayın.

en: Scan started successfully.
tr: Tarama başarıyla başlatıldı.

en: Scan timed out. Please try again.
tr: Tarama zaman aşımına uğradı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Scan triggered.
tr: Tarama tetiklendi.

en: Scan your website to detect all cookies being used.
tr: Web sitenizi tarayarak kullanılan tüm çerezleri tespit edin.

en: Scanned
tr: Taranan

en: Scanned %1$d of %2$d pages - your daily page budget is used up. The remaining pages will scan after it resets.
tr: %2$d sayfadan %1$d tanesi tarandı - günlük sayfa bütçeniz tükendi. Kalan sayfalar, bütçe sıfırlandıktan sonra taranacak.

en: Scanned cookies retrieved successfully.
tr: Tarama yapılmış çerezler başarıyla alındı.

en: Scanned history retrieved successfully.
tr: Tarama geçmişi başarıyla alındı.

en: Scanned on %s
tr: %s tarihinde tarandı

en: Scanned resources retrieved successfully.
tr: Tarama kaynakları başarıyla alındı.

en: Scanner credentials are not yet issued. Run your first scan to register.
tr: Tarayıcı kimlik bilgileri henüz verilmedi. Kayıt için ilk taramanızı yapın.

en: Scanning page %1$d of %2$d…
tr: %1$d / %2$d sayfa taranıyor…

en: Scanning pages…
tr: Sayfalar taranıyor…

en: Scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
tr: Sayfalarınız çerezler için taranıyor. Bu birkaç dakika sürebilir.

en: Scanning…
tr: Taranıyor…

en: Scheduled
tr: Planlandı

en: Scheduled scans rely on cron. Ask your host to set up a real server cron job so automatic scans run on time.
tr: Planlı taramalar cron'a dayanır. Otomatik taramaların zamanında çalışması için barındırma sağlayıcınızdan gerçek bir sunucu cron işi kurmasını isteyin.

en: Scheduling is off
tr: Planlama kapalı

en: Script
tr: Betik

en: Search by IP address or Session ID
tr: IP adresi veya Oturum ID'sine göre ara

en: Security check failed. Please refresh the page and try again.
tr: Güvenlik kontrolü başarısız oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

en: See full documentation →
tr: Tam dokümantasyonu gör →

en: See who has consented and when - useful for compliance audits.
tr: Kimlerin ne zaman onay verdiğini görün - uyumluluk denetimleri için faydalıdır.

en: Select
tr: Seç

en: Select Logo
tr: Logo Seç

en: Select Menu
tr: Menü Seç

en: Select Pages
tr: Sayfaları Seç

en: Select a Page
tr: Bir Sayfa Seçin

en: Select a WordPress menu to automatically add the Cookie Preferences link to it. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
tr: Çerez Tercihleri bağlantısını otomatik olarak eklemek için bir WordPress menüsü seçin. Tıklandığında, doğrudan onay tercihleri modali açılır.

en: Select a category
tr: Bir kategori seçin

en: Select pages to scan…
tr: Taranacak sayfaları seçin…

en: Select retention period
tr: Saklama süresini seçin

en: Select the pages you want to scan.
tr: Taramak istediğiniz sayfaları seçin.

en: Select up to %d pages to scan…
tr: %d sayfaya kadar tarama seçebilirsiniz…

en: Selected Pages
tr: Seçilen Sayfalar

en: Sending scan request…
tr: Tarama isteği gönderiliyor…

en: Session ID
tr: Oturum Kimliği

en: Session ID is required.
tr: Oturum ID'si gereklidir.

en: Session Summary
tr: Oturum Özeti

en: Set default consent state for visitors from this region. Google uses the most specific match.
tr: Bu bölgeden gelen ziyaretçiler için varsayılan onay durumunu ayarlayın. Google en spesifik eşleşmeyi kullanır.

en: Set different default consent states per region. Google uses the most specific match (e.g., US-CA overrides US).
tr: Bölgeye göre farklı varsayılan onay durumları ayarlayın. Google en spesifik eşleşmeyi kullanır (örneğin, US-CA, US'nin önüne geçer).

en: Set up the Consent Banner
tr: Onay Banner'ını Ayarla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings saved!
tr: Ayarlar kaydedildi!

en: Settings updated
tr: Ayarlar güncellendi

en: Share visitor consent across multiple sites so users do not have to consent again.
tr: Ziyaretçi onayını birden fazla site arasında paylaşarak kullanıcıların tekrar onay vermesini engelleyin.

en: Shared
tr: Paylaşıldı

en: Shared to
tr: Paylaşıldı

en: Shared to %d site(s)
tr: %d site ile paylaşıldı

en: Shortcode
tr: Kısa Kod

en: Shortcode Copied!
tr: Kısa kod kopyalandı!

en: Show banner only in selected regions, create custom regional rules, and control fallback behavior.
tr: Bannerı yalnızca seçilen bölgelerde gösterin, özel bölgesel kurallar oluşturun ve yedek davranışı kontrol edin.

en: Show cookie consent banner to comply with privacy regulations.
tr: Gizlilik düzenlemelerine uymak için çerez onay banner'ını göster.

en: Show only where required by law
tr: Yalnızca yasal olarak gerekli olan yerlerde göster

en: Show the "Accept All" button on the consent banner. When off, the button is removed from the banner and from the Button Order list.
tr: Onay banner'ında "Tümünü Kabul Et" butonunu göster. Kapalıysa, buton banner'dan ve Buton Sırası listesinden kaldırılır.

en: Show the cookie banner only where you want, based on visitor location.
tr: Çerez bannerını sadece ziyaretçi konumuna göre istediğiniz yerlerde gösterin.

en: Show to all visitors worldwide
tr: Tüm dünya genelindeki ziyaretçilere göster

en: Shown at the top of the preference modal. Use {cookie_policy_link} anywhere in the text to position the Cookie Policy link inline.
tr: Tercih modalının üst kısmında gösterilir. Çerez Politikası bağlantısını satır içinde konumlandırmak için metnin herhangi bir yerinde {cookie_policy_link} kullanın.

en: Since the last scan:
tr: Son taramadan beri:

en: Sites that will receive your consent
tr: Onayınızı alacak siteler

en: Skip
tr: Atla

en: Skip for Now
tr: Şimdilik Atla

en: Slide
tr: Kaydırma

en: Smart Categorization
tr: Akıllı Kategorilendirme

en: Start Scan
tr: Taramayı Başlat

en: Starting automatic (scheduled) scan.
tr: Otomatik (planlanmış) tarama başlatılıyor.

en: Starting scan…
tr: Tarama başlatılıyor…

en: Starting site scan (triggered by user).
tr: Site taraması başlatılıyor (kullanıcı tarafından tetiklendi).

en: Status
tr: Durum

en: Stay Compliant Automatically
tr: Otomatik Olarak Uyumluluğu Sağlayın

en: Stay in the loop and help shape SureCookie! Get feature updates, and help us build a better SureCookie by sharing how you use the plugin. <a>Terms and Conditions</a>
tr: Güncel kalın ve SureCookie'nin şekillenmesine yardımcı olun! Özellik güncellemeleri alın ve eklentiyi nasıl kullandığınızı paylaşarak daha iyi bir SureCookie oluşturmamıza destek olun. <a>Şartlar ve Koşullar</a>

en: Store consent records in database for compliance reporting and analytics.
tr: Uyum raporlaması ve analiz için onay kayıtlarını veritabanında saklayın.

en: Stores the user's cookie consent preferences.
tr: Kullanıcının çerez onayı tercihlerini saklar.

en: Successfully deleted consent %s
tr: Onay %s başarıyla silindi

en: Supported services: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight, and DV360
tr: Desteklenen hizmetler: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight ve DV360

en: SureCookie Admin Menu
tr: SureCookie Yönetici Menüsü

en: SureCookie Features
tr: SureCookie Özellikleri

en: SureCookie MCP Server
tr: SureCookie MCP Sunucusu

en: SureCookie MCP Server for cookie consent settings, consent logs, cookie management, and site scanning workflows.
tr: Çerez onayı ayarları, onay kayıtları, çerez yönetimi ve site tarama iş akışları için SureCookie MCP Sunucusu.

en: SureCookie Only
tr: Sadece SureCookie

en: SureCookie admin menu location toggle
tr: SureCookie yönetici menüsü konumu anahtarı

en: SureCookie agent will visit them like real users to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
tr: SureCookie ajanı, gerçek kullanıcılar gibi onları ziyaret ederek kullanılan tüm çerezleri tespit edecek. Kaynak kısıtlamaları nedeniyle tarama başına %d sayfa izin verilmektedir.

en: SureCookie is scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
tr: SureCookie sayfalarınızı çerezler için tarıyor. Bu birkaç dakika sürebilir.

en: SureCookie will scan your website, detect all cookies, and categorize them automatically.<br/> This helps you stay compliant without spending hours identifying scripts manually.
tr: SureCookie web sitenizi tarayacak, tüm çerezleri algılayacak ve otomatik olarak kategorize edecektir.<br/> Bu, betikleri manuel olarak tanımlamak için saatler harcamadan uyumlu kalmanıza yardımcı olur.

en: Table of Contents
tr: İçindekiler

en: Target specific regions with tailored consent experiences.
tr: Belirli bölgeleri hedefleyerek özel onay deneyimleri oluşturun.

en: Terms and Conditions
tr: Şartlar ve Koşullar

en: The MCP endpoint becomes active only after you save your settings.
tr: MCP uç noktası, ayarlarınızı kaydettikten sonra etkin hale gelir.

en: The Spectra extends the Gutenberg functionality with several unique and feature-rich blocks that help build websites faster.
tr: Spectra, Gutenberg işlevselliğini, web sitelerini daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olan benzersiz ve özellik dolu birkaç blokla genişletir.

en: The WordPress cron system is not working on your site. Cookie scanning may not work as expected. Please enable WP-Cron or set up a server cron job to ensure proper functionality.
tr: WordPress cron sistemi sitenizde çalışmıyor. Çerez taraması beklenildiği gibi çalışmayabilir. Doğru işleyiş için WP-Cron'u etkinleştirin veya sunucu cron işi kurun.

en: The following plugins may conflict with SureCookie. It's recommended to deactivate them to avoid issues.
tr: Aşağıdaki eklentiler SureCookie ile çakışabilir. Sorunları önlemek için devre dışı bırakmanız önerilir.

en: The free plan supports scanning up to %d pages. To scan additional pages and keep your cookie list updated automatically, join the waitlist.
tr: Ücretsiz plan %d sayfaya kadar taramayı destekler. Ek sayfaları taramak ve çerez listenizi otomatik güncel tutmak için bekleme listesine katılın.

en: The label shown on the Cookie Preferences link.
tr: Çerez Tercihleri bağlantısında gösterilen etiket.

en: The plugin could not be deactivated. Please try again.
tr: Eklenti devre dışı bırakılamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: The previously selected page no longer exists or could not be loaded.
tr: Daha önce seçilen sayfa artık mevcut değil veya yüklenemedi.

en: The scan is running. You will be notified when it completes.
tr: Tarama devam ediyor. Tamamlandığında bilgilendirileceksiniz.

en: The scan runs in the background - you can safely navigate away.
tr: Tarama arka planda çalışır - güvenle başka sayfalara gidebilirsiniz.

en: The selected page is not published and will not appear to visitors.
tr: Seçilen sayfa yayımlanmamış ve ziyaretçilere görünmeyecektir.

en: The version must be 20.1 or higher.
tr: Sürüm 20.1 veya üzeri olmalıdır.

en: There was an error saving your settings. Please try again.
tr: Ayarlarınız kaydedilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: These categories exist only on this site and were not part of the forwarded consent. The visitor will be prompted to set their preferences for these when they visit this site directly.
tr: Bu kategoriler yalnızca bu sitede vardır ve iletilen onayın bir parçası değildir. Ziyaretçi, bu siteyi doğrudan ziyaret ettiğinde tercihlerini ayarlaması istenecektir.

en: These region codes already exist in another rule: %s
tr: Bu bölge kodları başka bir kuralda zaten mevcut: %s

en: Third-party
tr: Üçüncü taraf

en: This Cookie Policy explains how %s uses cookies and similar tracking technologies when you visit our website. It describes what these technologies are, why we use them, and your rights to control our use of them.
tr: Bu Çerez Politikası, %s sitesinin web sitemizi ziyaret ettiğinizde çerezleri ve benzer izleme teknolojilerini nasıl kullandığını açıklar. Bu teknolojilerin ne olduğunu, neden kullandığımızı ve bunların kullanımını kontrol etme haklarınızı anlatır.

en: This consent was shared with %d connected site. Deleting it here will also erase the copy from that site (GDPR Art. 17). | This consent was shared with %d connected sites. Deleting it here will also erase the copies from those sites (GDPR Art. 17).
tr[0]: Bu onay %d bağlı site ile paylaşıldı. Burada silinmesi, o sitedeki kopyayı da silecektir (GDPR Madde 17).
tr[1]: Bu onay %d bağlı site ile paylaşıldı. Burada silinmesi, o sitelerdeki kopyaları da silecektir (GDPR Madde 17).

en: This content is blocked because it requires %s cookies.
tr: Bu içerik, %s çerezleri gerektirdiği için engellenmiştir.

en: This content is currently blocked.
tr: Bu içerik şu anda engellenmiştir.

en: This document is automatically generated by the SureCookie plugin and serves as proof of user consent for cookie usage and data processing in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations. The information contained in this document is accurate and complete to the best of our knowledge at the time of generation.
tr: Bu belge, SureCookie eklentisi tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur ve GDPR ile diğer geçerli gizlilik düzenlemelerine uygun olarak çerez kullanımı ve veri işleme için kullanıcı onayının kanıtı olarak hizmet vermektedir. Bu belgede yer alan bilgiler, oluşturulma anındaki bilgimize göre doğru ve eksiksizdir.

en: This document serves as legal proof of consent given by the user in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations.
tr: Bu belge, kullanıcının GDPR ve diğer geçerli gizlilik düzenlemelerine uygun olarak verdiği onayın yasal kanıtı olarak hizmet eder.

en: This field contains the scanning status results only.
tr: Bu alan sadece tarama durumu sonuçlarını içerir.

en: This is a preview
tr: Bu bir önizlemedir

en: This layout highlights the consent banner and may affect user experience. Ensure it aligns with your regional consent requirements.
tr: Bu düzen onay afişini vurgular ve kullanıcı deneyimini etkileyebilir. Bölgesel onay gereksinimlerinizle uyumlu olduğundan emin olun.

en: This plugin is network-activated and must be deactivated by a Network Administrator from Network Admin > Plugins.
tr: Bu eklenti ağda etkinleştirilmiştir ve Ağ Yöneticisi tarafından Ağ Yönetimi > Eklentiler bölümünden devre dışı bırakılmalıdır.

en: This site is running on a local or development environment that our cloud scanner cannot reach. Cookie scanning will be available once your site is live on a publicly accessible domain.
tr: Bu site, bulut tarayıcımızın erişemediği yerel veya geliştirme ortamında çalışıyor. Çerez taraması, siteniz herkese açık bir alanda yayına alındığında kullanılabilir olacak.

en: This website
tr: Bu web sitesi

en: This website uses cookies to enhance your browsing experience, personalize content, provide social media features, and analyze our traffic. You can review and manage your cookie settings at any time, or accept all cookies to proceed.
tr: Bu web sitesi, gezinme deneyiminizi geliştirmek, içeriği kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanır. Çerez ayarlarınızı istediğiniz zaman gözden geçirebilir ve yönetebilir veya devam etmek için tüm çerezleri kabul edebilirsiniz.

en: Timestamp
tr: Zaman Damgası

en: To connect AI clients to your site, the %s plugin is required. Download the latest release from GitHub, upload it via Plugins > Add New > Upload Plugin, and activate.
tr: AI istemcilerini sitenize bağlamak için %s eklentisi gereklidir. En son sürümü GitHub'dan indirin, Eklentiler > Yeni Ekle > Eklenti Yükle yoluyla yükleyin ve etkinleştirin.

en: Toggle Preview
tr: Önizlemeyi Aç/Kapat

en: Toggle to show SureCookie in the main menu or under Settings → SureCookie.
tr: SureCookie'yi ana menüde veya Ayarlar → SureCookie altında göstermek için geçiş yapın.

en: Too many requests. Please try again later.
tr: Çok fazla istek. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

en: Top
tr: Üst

en: Total Records
tr: Toplam Kayıt

en: Tracks consent log sessions for audit purposes.
tr: Denetim amaçlı onay kayıt oturumlarını izler.

en: Type
tr: Tür

en: Types of Cookies We Use
tr: Kullandığımız Çerez Türleri

en: Unable to determine the current user.
tr: Geçerli kullanıcı belirlenemedi.

en: Uncategorized
tr: Kategorize Edilmemiş

en: Uncategorized Cookies
tr: Kategorize Edilmemiş Çerezler

en: Unexpected response from server.
tr: Sunucudan beklenmeyen yanıt alındı.

en: United Kingdom
tr: Birleşik Krallık

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Unknown error occurred.
tr: Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: Unlock Consent Forwarding
tr: Onay İletimini Aç

en: Unlock Google Additional Consent - Coming Soon
tr: Google Ek Onayını Aç - Yakında

en: Unlock IAB TCF 2.3 Compliance - Coming Soon
tr: IAB TCF 2.3 Uyumluluğunu Aç - Yakında

en: Unlock Regional Targeting
tr: Bölgesel Hedeflemeyi Aç

en: Unlock this feature
tr: Bu özelliğin kilidini aç

en: Unsaved changes
tr: Kaydedilmemiş değişiklikler

en: Update Category
tr: Kategoriyi Güncelle

en: Update Cookie
tr: Çerezi Güncelle

en: Update the environment variables
tr: Ortam değişkenlerini güncelleyin

en: Upgrade
tr: Yükselt

en: Upgrade Now
tr: Şimdi Yükselt

en: Upgrade to Pro
tr: Pro'ya Yükselt

en: Upgrade to Pro to download CSV report for legal audits and GDPR Article 7 documentation.
tr: Yasal denetimler ve GDPR Madde 7 belgeleri için CSV raporu indirmek üzere Pro'ya yükseltin.

en: Upgrade to Pro to unlock advanced features like Geo Rules, Advanced Scanning, and more.
tr: Coğrafi Kurallar, Gelişmiş Tarama ve daha fazlası gibi gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için Pro'ya yükseltin.

en: Upgrade to SureCookie Pro to access this feature.
tr: Bu özelliğe erişmek için SureCookie Pro'ya yükseltin.

en: Upgrade to SureCookie Pro to pick custom primary, secondary, foreground, and background colors for your banner.
tr: Bannerınız için özel birincil, ikincil, ön plan ve arka plan renklerini seçmek için SureCookie Pro'ya yükseltin.

en: Upgrade to hide it on selected pages, posts, archives, or on specific user roles.
tr: Seçili sayfalarda, yazılarda, arşivlerde veya belirli kullanıcı rollerinde gizlemek için yükseltin.

en: Upload Logo
tr: Logo Yükle

en: Use <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> for buttons
tr: <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> düğmeler için kullanın

en: Use <b>.surecookie-banner</b> to target the cookie banner (works in both preview and frontend)
tr: <b>.surecookie-banner</b> kullanarak çerez banner'ını hedefleyin (hem önizlemede hem de ön uçta çalışır)

en: Use the same experience for everyone, regardless of location.
tr: Konum fark etmeksizin herkese aynı deneyimi sunun.

en: Use this logo
tr: Bu logoyu kullan

en: Use this shortcode to display the Cookie Preferences link anywhere on your site. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
tr: Çerez Tercihleri bağlantısını sitenizin herhangi bir yerinde göstermek için bu kısa kodu kullanın. Tıklandığında, doğrudan onay tercihleri modali açılır.

en: Use this shortcode to display the cookie policy with a dynamically generated cookie table on any page or post. The table always reflects the latest scanned and custom cookies.
tr: Bu kısa kodu, dinamik olarak oluşturulan bir çerez tablosu ile çerez politikasını herhangi bir sayfa veya gönderide göstermek için kullanın. Tablo her zaman en son taranan ve özel çerezleri yansıtır.

en: Used to show you relevant ads based on your interests.
tr: İlgi alanlarınıza göre size ilgili reklamlar göstermek için kullanılır.

en: Value
tr: Değer

en: Verify Node.js version
tr: Node.js sürümünü doğrulayın

en: Version:
tr: Sürüm:

en: View All Logs
tr: Tüm Kayıtları Görüntüle

en: View Changes
tr: Değişiklikleri Görüntüle

en: View Cookies
tr: Çerezleri Görüntüle

en: View Logs
tr: Kayıtları Görüntüle

en: View Page
tr: Sayfayı Görüntüle

en: View Scanning Logs
tr: Tarama Günlüklerini Görüntüle

en: View logs from the most recent cookie scanning process.
tr: En son çerez tarama sürecinin kayıtlarını görüntüleyin.

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Visitors won't be able to update their cookie preferences unless you add a menu item or place the shortcode on a page. You can safely ignore this if the shortcode is already added.
tr: Ziyaretçiler, bir menü öğesi eklemediğiniz veya kısa kodu bir sayfaya yerleştirmediğiniz sürece çerez tercihlerini güncelleyemezler. Kısa kod zaten eklendiyse bunu güvenle göz ardı edebilirsiniz.

en: WP-Cron disabled - scans won’t run automatically
tr: WP-Cron devre dışı - taramalar otomatik olarak çalışmayacak

en: Wait Time (milliseconds)
tr: Bekleme Süresi (milisaniye)

en: Want More Control over Your Cookie Banner?
tr: Çerez Bannerınız Üzerinde Daha Fazla Kontrol Mü İstiyorsunuz?

en: Want custom brand colors?
tr: Özel marka renkleri ister misiniz?

en: We couldn't fetch your limits right now. Please try again in a moment.
tr: Şu anda limitlerinizi alamıyoruz. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin.

en: We may update this Cookie Policy from time to time to reflect changes in technology, legislation, our business operations, or any other reason we determine is necessary or appropriate. Any changes will be posted on this page with an updated revision date. We encourage you to review this Cookie Policy periodically to stay informed about how we are using cookies.
tr: Teknoloji, mevzuat, iş operasyonlarımız veya gerekli veya uygun gördüğümüz diğer herhangi bir nedenle bu Çerez Politikası'nı zaman zaman güncelleyebiliriz. Herhangi bir değişiklik, güncellenmiş revizyon tarihi ile bu sayfada yayınlanacaktır. Çerezleri nasıl kullandığımız hakkında bilgi sahibi olmak için bu Çerez Politikası'nı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

en: We use cookies and similar technologies to help personalize content, tailor and measure ads, and provide a better experience.
tr: İçeriği kişiselleştirmeye, reklamları uyarlamaya ve ölçmeye ve daha iyi bir deneyim sunmaya yardımcı olmak için çerezler ve benzer teknolojiler kullanıyoruz.

en: We use cookies to improve your experience and understand how you use our site. You can review your choices at any time.
tr: Deneyiminizi geliştirmek ve sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak için çerezler kullanıyoruz. Tercihlerinizi istediğiniz zaman gözden geçirebilirsiniz.

en: We use different types of cookies for various reasons. The table below provides detailed information about the cookies we use, organized by category, including the name of each cookie, its purpose, duration, and the domain it belongs to. Some cookies are essential for the website to function properly, while others help us understand how visitors interact with our site, remember your preferences, or deliver relevant advertising.
tr: Farklı nedenlerle çeşitli türlerde çerezler kullanıyoruz. Aşağıdaki tablo, kullandığımız çerezler hakkında, her bir çerezin adı, amacı, süresi ve ait olduğu alan adı dahil olmak üzere kategori bazında ayrıntılı bilgi sağlar. Bazı çerezler web sitesinin düzgün çalışması için gereklidir, diğerleri ise ziyaretçilerin sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunu anlamamıza, tercihlerinizi hatırlamamıza veya ilgili reklamları sunmamıza yardımcı olur.

en: We'll visit these pages to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
tr: Bu sayfaları ziyaret ederek kullanılan tüm çerezleri tespit edeceğiz. Kaynak kısıtlamaları nedeniyle tarama başına %d sayfa izin verilmektedir.

en: Website
tr: Web Sitesi

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Welcome to SureCookie
tr: SureCookie'ye hoş geldiniz

en: What Are Cookies
tr: Çerezler Nedir

en: What Changed in the Last Scan
tr: Son Taramada Neler Değişti

en: What's New?
tr: Yenilikler?

en: When enabled, all plugin data including consent logs, settings, and scan results will be permanently deleted when you uninstall SureCookie. Leave disabled to preserve data for compliance records or future reinstallation.
tr: Etkinleştirildiğinde, onay kayıtları, ayarlar ve tarama sonuçları dahil olmak üzere tüm eklenti verileri SureCookie kaldırıldığında kalıcı olarak silinecektir. Uyumluluk kayıtları veya gelecekteki yeniden yükleme için verileri korumak istiyorsanız devre dışı bırakın.

en: When you first visit our website, you will be shown a cookie consent banner that allows you to accept or decline non-essential cookies. You can change your preferences at any time by clicking the cookie preferences option available on our website. Essential cookies cannot be disabled as they are necessary for the basic functioning of the website.
tr: Web sitemizi ilk ziyaret ettiğinizde, önemsiz çerezleri kabul etmenize veya reddetmenize olanak tanıyan bir çerez onay bannerı gösterilecektir. Tercihlerinizi, web sitemizde bulunan çerez tercihleri seçeneğine tıklayarak istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Temel işlevsellik için gerekli olan çerezler devre dışı bırakılamaz.

en: Where should the banner appear?
tr: Banner nerede görünmeli?

en: WordPress Abilities API not available
tr: WordPress Yetenekler API'si kullanılamıyor

en: WordPress Cron is Disabled
tr: WordPress Cron Devre Dışı

en: WordPress cron is disabled
tr: WordPress cron devre dışı

en: WordPress emails often go missing or land in spam because web hosts aren’t built for reliable delivery. SureMail fixes this by connecting to trusted SMTP services, so your emails reach inboxes, no more lost messages or frustrated customers.
tr: WordPress e-postaları genellikle kaybolur veya spam klasörüne düşer çünkü web barındırıcıları güvenilir teslimat için tasarlanmamıştır. SureMail, güvenilir SMTP servislerine bağlanarak bunu düzeltir, böylece e-postalarınız gelen kutusuna ulaşır, kaybolan mesajlar veya hayal kırıklığına uğrayan müşteriler olmaz.

en: WordPress updates API not available.
tr: WordPress güncellemeleri API'si kullanılamıyor.

en: Write your custom CSS below. Use <strong>!important</strong> to override inline styles.<br />You can target banner elements using classes like <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong>, etc.
tr: Aşağıya özel CSS'nizi yazın. Satır içi stilleri geçersiz kılmak için <strong>!important</strong> kullanın.<br />Banner öğelerini <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong> gibi sınıflarla hedefleyebilirsiniz.

en: You can add links and basic formatting like bold/italic to the banner message.
tr: Banner mesajına bağlantılar ve kalın/italik gibi temel biçimlendirmeler ekleyebilirsiniz.

en: You can adjust the content and design settings.
tr: İçerik ve tasarım ayarlarını ayarlayabilirsiniz.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
tr: Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.

en: You don't have access to do this.
tr: Bunu yapmak için erişiminiz yok.

en: You don't have access to this page.
tr: Bu sayfaya erişiminiz yok.

en: You don't have permission to activate plugins.
tr: Eklentileri etkinleştirme izniniz yok.

en: You don't have permission to deactivate plugins.
tr: Eklentileri devre dışı bırakma izniniz yok.

en: You have %1$d of %2$d daily scans remaining
tr: Günlük %2$d taramadan %1$d tarama hakkınız kaldı

en: You have selected more than %d pages
tr: %d sayfadan fazlasını seçtiniz

en: You're all set! SureCookie is ready to protect your site.
tr: Her şey hazır! SureCookie sitenizi korumaya hazır.

en: You're all set. Let's go live 🚀
tr: Her şey hazır. Canlıya geçelim 🚀

en: You've used %1$d of %2$d daily scans. Your credits will refresh automatically tomorrow.
tr: Günlük %2$d taramadan %1$d tarama kullandınız. Kredileriniz yarın otomatik olarak yenilenecek.

en: You've used all available AI requests in your Free Plan. Upgrade to SureCookie Pro to keep using AI features.
tr: Ücretsiz Planınızdaki tüm kullanılabilir AI isteklerini kullandınız. AI özelliklerini kullanmaya devam etmek için SureCookie Pro'ya yükseltin.

en: You've used all your scan credits for today. Your credits will refresh automatically tomorrow.
tr: Bugün tüm tarama kredilerinizi kullandınız. Kredileriniz yarın otomatik olarak yenilenecek.

en: Your CSS is saved and will persist after page refresh
tr: CSS'niz kaydedildi ve sayfa yenilendikten sonra da kalıcı olacaktır

en: Your WordPress username (prefilled).
tr: WordPress kullanıcı adınız (önceden doldurulmuş).

en: Your consent logs will be displayed here once users interact with the banner
tr: Kullanıcılar banner ile etkileşime girdikçe onay kayıtlarınız burada görüntülenecektir

en: Your existing banner settings apply to all visitors. No geographic targeting is active.
tr: Mevcut banner ayarlarınız tüm ziyaretçiler için geçerlidir. Coğrafi hedefleme aktif değildir.

en: Your plan supports scanning up to %d pages. Please remove extra pages to continue.
tr: %d sayfaya kadar tarama planınız tarafından desteklenmektedir. Devam etmek için ekstra sayfaları kaldırın.

en: Your scan limit will reset tomorrow.
tr: Tarama limitiniz yarın sıfırlanacak.

en: Your session expired. Please reconnect to continue.
tr: Oturumunuzun süresi doldu. Devam etmek için lütfen yeniden bağlanın.

en: Your session expired. Please refresh the page and try again.
tr: Oturumunuzun süresi doldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

en: Your session expired. Please reload to reconnect.
tr: Oturumunuzun süresi doldu. Yeniden bağlanmak için lütfen sayfayı yenileyin.

en: Your settings have been successfully saved.
tr: Ayarlarınız başarıyla kaydedildi.

en: Your website is compliant with cookie consent regulations
tr: Web siteniz çerez onayı düzenlemelerine uygundur

en: Your website is not compliant with cookie consent regulations
tr: Web siteniz çerez onayı düzenlemelerine uygun değildir

en: [Your Company Name], [Your Address], [your-email@example.com]
tr: [Şirket Adınız], [Adresiniz], [your-email@example.com]

en: contact our support team
tr: destek ekibimizle iletişime geçin

en: cookie | cookies
tr[0]: çerez
tr[1]: çerezler

en: days
tr: gün

en: design your banner
tr: banner'ınızı tasarlayın

en: detected by scanner
tr: tarayıcı tarafından tespit edildi

en: e.g., .example.com
tr: örneğin, .example.com

en: e.g., 30
tr: örneğin, 30

en: e.g., Performance Cookies
tr: örneğin, Performans Çerezleri

en: e.g., Your Company Name
tr: örneğin, Şirketinizin Adı

en: e.g., my_custom_cookie
tr: örneğin, my_custom_cookie

en: go to Settings → Connectors → Add Connector, paste the endpoint URL, and use your WordPress username + Application Password.
tr: Ayarlar → Bağlayıcılar → Bağlayıcı Ekle'ye gidin, uç nokta URL'sini yapıştırın ve WordPress kullanıcı adınız + Uygulama Parolasını kullanın.

en: here
tr: burası

en: log | logs
tr[0]: kayıt
tr[1]: kayıtlar

en: new cookie | new cookies
tr[0]: yeni çerez
tr[1]: yeni çerezler

en: new tracker domain | new tracker domains
tr[0]: yeni izleyici alanı
tr[1]: yeni izleyici alanları

en: of
tr: -

en: removed
tr: kaldırıldı

en: to remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
tr: Onay bannerı ve tercih penceresinden "Powered by SureCookie" metnini kaldırmak için.

en: to show a floating cookie preferences button on every page.
tr: her sayfada yüzen bir çerez tercihleri düğmesi göstermek için.

en: · ~%s left
tr: · ~%s kaldı
