TaxoPress 3.51.0 - en to nl-NL translation catalogue (653 entries)

en:  Select current post
nl-NL: Selecteer huidige bericht

en: %1s terms added to this %2s.
nl-NL: %1s termen toegevoegd aan deze %2s.

en: %1s terms removed from this %2s.
nl-NL: %1s termen verwijderd van deze %2s.

en: %s has been successfully added
nl-NL: %s is succesvol toegevoegd

en: %s has been successfully deleted
nl-NL: %s is succesvol verwijderd

en: %s has been successfully imported
nl-NL: %s is succesvol geïmporteerd

en: %s has been successfully updated
nl-NL: %s is succesvol bijgewerkt

en: %s has failed to be added
nl-NL: %s is niet toegevoegd

en: %s has failed to be deleted
nl-NL: %s is niet verwijderd

en: %s has failed to be imported
nl-NL: %s is niet geïmporteerd

en: %s has failed to be updated
nl-NL: %s is niet bijgewerkt

en: %s list
nl-NL: %s lijst

en: %s list navigation
nl-NL: %s lijstnavigatie

en: (default: taxonomy name)
nl-NL: (standaard: taxonomy naam)

en: (e.g. &larr; Back to jobs
nl-NL: (bijv. &larr; Terug naar banen

en: (e.g. Add New Job)
nl-NL: (bijv. Nieuwe Job Toevoegen)

en: (e.g. Add or remove Jobs)
nl-NL: (bijv. Voeg Jobs toe of verwijder ze)

en: (e.g. All Jobs)
nl-NL: (bijv. Alle Banen)

en: (e.g. Choose from the most used Jobs)
nl-NL: (bijv. Kies uit de meest gebruikte Jobs)

en: (e.g. Edit Job)
nl-NL: (bijv. Bewerken Banen)

en: (e.g. Job)
nl-NL: (bijv. Job)

en: (e.g. Jobs list navigation)
nl-NL: (bijv. Navigatie van de banenlijst)

en: (e.g. Jobs list)
nl-NL: (bijv. Banenlijst)

en: (e.g. Jobs)
nl-NL: (bijv. Jobs)

en: (e.g. New Job Name)
nl-NL: (bijv. Nieuwe Job Naam)

en: (e.g. No jobs found)
nl-NL: (bijv. Geen banen gevonden)

en: (e.g. No jobs)
nl-NL: (bijv. Geen banen)

en: (e.g. Parent Job)
nl-NL: (bijv. Bovenliggende Job)

en: (e.g. Parent Job:)
nl-NL: (bijv. Bovenliggende Job:)

en: (e.g. Popular Jobs)
nl-NL: (bijv. Populaire Jobs)

en: (e.g. Search Jobs)
nl-NL: (bijv. Zoek Jobs)

en: (e.g. Separate Jobs with commas)
nl-NL: (bijv. Scheid Jobs met komma's)

en: (e.g. Update Job Name)
nl-NL: (bijv. Bijwerken Naam van de Banen)

en: (e.g. View Job)
nl-NL: (bijv. Bekijken Banen)

en: 1 month
nl-NL: 1 maand

en: 1 month ago
nl-NL: 1 maand geleden

en: 1 year
nl-NL: 1 jaar

en: 1 year ago
nl-NL: 1 jaar geleden

en: 1536x1536 (High Res)
nl-NL: 1536x1536 (Hoge resolutie)

en: 2 weeks
nl-NL: 2 weken

en: 2 weeks ago
nl-NL: 2 weken geleden

en: 2048x2048 (Ultra High Res)
nl-NL: 2048x2048 (Ultra hoge resolutie)

en: 24 hours
nl-NL: 24 uur

en: 24 hours ago
nl-NL: 24 uur geleden

en: 3 months
nl-NL: 3 maanden

en: 6 months
nl-NL: 6 maanden

en: 6 months ago
nl-NL: 6 maanden geleden

en: 7 days
nl-NL: 7 dagen

en: 7 days ago
nl-NL: 7 dagen geleden

en: A list of tags used by both the current post and the related post
nl-NL: Een lijst van tags die door zowel het huidige bericht als het gerelateerde bericht worden gebruikt

en: API Error: %1s.
nl-NL: API-fout: %1s.

en: API Error: No matched result for content.
nl-NL: API-fout: Geen overeenkomend resultaat voor inhoud.

en: Add Custom Elements
nl-NL: Voeg Aangepaste Elementen Toe

en: Add New
nl-NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Item
nl-NL: Nieuwe Item Toevoegen

en: Add New Related Post
nl-NL: Voeg Nieuwe Gerelateerde Post toe

en: Add New TaxoPress Logs
nl-NL: Voeg nieuwe TaxoPress-logboeken toe

en: Add New Terms Display
nl-NL: Nieuwe Termijnen Weergave toevoegen

en: Add Related Posts
nl-NL: Voeg Gerelateerde Berichten Toe

en: Add Taxonomy
nl-NL: Voeg Taxonomy toe

en: Add Terms Display
nl-NL: Weergave van termen toevoegen

en: Add new %s
nl-NL: Voeg nieuwe %s toe

en: Add new Media Tag
nl-NL: Voeg nieuwe Media Tag toe

en: Add new Related Posts
nl-NL: Voeg nieuwe Gerelateerde Berichten toe

en: Add new Taxonomy
nl-NL: Voeg nieuwe Taxonomy toe

en: Add new Terms Display
nl-NL: Voeg nieuwe termenweergave toe

en: Add or Remove Items
nl-NL: Voeg Items toe of verwijder ze

en: Add or remove %s
nl-NL: Voeg %s toe of verwijder het

en: Add or remove Media Tags
nl-NL: Voeg Media Tags toe of verwijder ze

en: Add the taxonomy to the WordPress wp-json API.
nl-NL: Voeg de taxonomy toe aan de WordPress wp-json API.

en: Advanced
nl-NL: Geavanceerd

en: All
nl-NL: Alle

en: All %s
nl-NL: Alle %s

en: All Items
nl-NL: Alle Items

en: All Media Tags
nl-NL: Alle Media Tags

en: All Parent Terms
nl-NL: Alle bovenliggende termen

en: All Post Types
nl-NL: Alle Post Types

en: All Taxonomies
nl-NL: Alle Taxonomies

en: All post types
nl-NL: Alle berichttypen

en: Alphabetical
nl-NL: Alfabetisch

en: An error occured.
nl-NL: Er is een fout opgetreden.

en: Archive page result
nl-NL: Archiefpagina resultaat

en: Are you sure you want to delete this? Deleting will NOT remove created content.
nl-NL: Weet u zeker dat u dit wilt verwijderen? Verwijderen zal GEEN aangemaakte inhoud verwijderen.

en: Ascending
nl-NL: Oplopend

en: Attempt to automatically display related posts
nl-NL: Probeer automatisch gerelateerde berichten weer te geven

en: Auto Terms
nl-NL: Auto termen

en: Auto Terms Logs
nl-NL: Auto Termijnen Logs

en: Auto Terms Schedule
nl-NL: Auto Termijnen Schema

en: Auto Terms setting
nl-NL: Auto Terms-instelling

en: Auto terms using AI
nl-NL: Auto-termen met behulp van AI

en: Automatic
nl-NL: Automatisch

en: Automatic display
nl-NL: Automatische weergave

en: Back to %s
nl-NL: Terug naar %s

en: Back to Items
nl-NL: Terug naar items

en: Back to Media Tags
nl-NL: Terug naar Media Tags

en: Batches wait time
nl-NL: Wacht tijd voor batches

en: Batches wait time is required.
nl-NL: Wacht tijd voor batches is vereist.

en: Blog display
nl-NL: Blogweergave

en: Border Cloud
nl-NL: Grens Cloud

en: Both Taxonomy and Post are required.
nl-NL: Zowel Taxonomy als Post zijn vereist.

en: Box List
nl-NL: Lijst met vakken

en: Can terms in this taxonomy be organized into hierarchical relationships?
nl-NL: Kunnen termen in deze taxonomy georganiseerd worden in hiërarchische relaties?

en: Cancel
nl-NL: Annuleren

en: Categories
nl-NL: Categorieën

en: Choose From Most Used
nl-NL: Kies uit de meest gebruikte

en: Choose Terms
nl-NL: Kies termen

en: Choose from the most used %s
nl-NL: Kies uit de meest gebruikte %s

en: Choose from the most used Media Tags
nl-NL: Kies uit de meest gebruikte Media Tags

en: Choose the display formats of your terms, options include table list, ordered list, border-cloud and lots more.
nl-NL: Kies de weergaveformaten van je termen, opties omvatten tabel-lijst, geordende lijst, randwolk en veel meer.

en: Click %1s to select or deselect them from this %2s.
nl-NL: Klik %1s om ze te selecteren of deselecteren van deze %2s.

en: Click Term to select or deselect from this %1s
nl-NL: Klik op Term om te selecteren of deselecteren uit deze %1s

en: Click here to add your rating for TaxoPress
nl-NL: Klik hier om je beoordeling voor TaxoPress toe te voegen

en: Combined
nl-NL: Gecombineerd

en: Control the display of term metaboxes
nl-NL: Beheer de weergave van term metaboxen

en: Copy
nl-NL: Kopieer

en: Copy Term with Metadata
nl-NL: Kopieer Term met Metadata

en: Copy with Metadata
nl-NL: Kopieer met metadata

en: Count
nl-NL: Aantal

en: Counter
nl-NL: Teller

en: Counter (Pro)
nl-NL: Teller (Pro)

en: Create Term
nl-NL: Term Aanmaken

en: Create Terms
nl-NL: Maak termen aan

en: Create new terms using OpenAI and other sources
nl-NL: Maak nieuwe termen aan met behulp van OpenAI en andere bronnen

en: Current Posts (TaxoPress)
nl-NL: Huidige Berichten (TaxoPress)

en: Current post type
nl-NL: Huidige post type

en: Custom
nl-NL: Aangepast

en: Custom Query Var String
nl-NL: Aangepaste Query Var String

en: Custom Rewrite Slug
nl-NL: Aangepaste Herschrijf Slug

en: Custom URL
nl-NL: Aangepaste URL

en: Custom admin menu name for your taxonomy.
nl-NL: Aangepaste admin menu naam voor je taxonomy.

en: Custom controller to use instead of WP_REST_Terms_Controller.
nl-NL: Aangepaste controller om te gebruiken in plaats van WP_REST_Terms_Controller.

en: Custom taxonomy label. Used in the admin menu for displaying taxonomies.
nl-NL: Aangepaste taxonomy label. Gebruikt in het admin menu voor het weergeven van taxonomies.

en: Custom taxonomy rewrite slug.
nl-NL: Aangepaste taxonomy herschrijf slug.

en: Custom terms to display
nl-NL: Aan te tonen termen

en: Customize the display of terms in the TaxoPress metabox.
nl-NL: Pas de weergave van termen in de TaxoPress metabox aan.

en: DO NOT EDIT the taxonomy slug unless also planning to migrate terms. Changing the slug registers a new taxonomy entry.
nl-NL: Bewerk de taxonomy slug NIET, tenzij je ook van plan bent om termen te migreren. Het wijzigen van de slug registreert een nieuwe taxonomy-invoer.

en: Daily
nl-NL: Dagelijks

en: Dandelion
nl-NL: Paardenbloem

en: Dandelion Integration
nl-NL: Dandelion-integratie

en: Date
nl-NL: Datum

en: Deactivate Taxonomy
nl-NL: Deactiveer Taxonomy

en: Deactivate or Delete
nl-NL: Deactiveren of Verwijderen

en: Default
nl-NL: Standaard

en: Default Terms
nl-NL: Standaardtermen

en: Default post thumbnail
nl-NL: Standaard postminiatuur

en: Delete
nl-NL: Verwijderen

en: Delete Log
nl-NL: Log verwijderen

en: Delete TaxoPress Edit Data
nl-NL: Verwijder TaxoPress Bewerken Gegevens

en: Delete Taxonomy
nl-NL: Verwijder Taxonomy

en: Descending
nl-NL: Aflopend

en: Describe what your taxonomy is used for.
nl-NL: Beschrijf waarvoor je taxonomy wordt gebruikt.

en: Description
nl-NL: Beschrijving

en: Description here.
nl-NL: Beschrijving hier.

en: Deselect all %1s
nl-NL: Deselecteer alle %1s

en: Design
nl-NL: Ontwerp

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
nl-NL: Gedetailleerde documentatie is ook beschikbaar op de pluginwebsite.

en: Disable 'Do not run on a schedule' to select schedule frequency.
nl-NL: Schakel 'Niet volgens een schema uitvoeren' uit om de schemafrequentie te selecteren.

en: Disabled
nl-NL: Uitgeschakeld

en: Display
nl-NL: Weergave

en: Display Format
nl-NL: Weergaveformaat

en: Display Mode
nl-NL: Weergavemodus

en: Display Parents and Sub-Terms
nl-NL: Toon bovenliggende en subtermen

en: Display automatic terms plus any additional custom terms specified below.
nl-NL: Toon automatische termen plus eventuele extra aangepaste termen die hieronder zijn opgegeven.

en: Display format
nl-NL: Weergaveformaat

en: Display only Parent Terms
nl-NL: Toon alleen bovenliggende termen

en: Display only Sub-Terms
nl-NL: Toon alleen subtermen

en: Display only the specific terms entered in the "Custom terms to display" field below.
nl-NL: Toon alleen de specifieke termen die zijn ingevoerd in het "Aan te tonen termen" veld hieronder.

en: Display terms based on settings in the "General" tab.
nl-NL: Toon termen op basis van instellingen in het "Algemeen" tabblad.

en: Do not run on a schedule
nl-NL: Niet volgens een schema uitvoeren

en: Edit
nl-NL: Bewerken

en: Edit %s
nl-NL: Bewerk %s

en: Edit Item
nl-NL: Bewerken Item

en: Edit Main Post
nl-NL: Hoofdpunt bewerken

en: Edit Media Tag
nl-NL: Bewerk Media Tag

en: Edit Related Posts
nl-NL: Bewerk Gerelateerde Berichten

en: Edit TaxoPress Logs
nl-NL: Bewerk TaxoPress-logboeken

en: Edit Taxonomy
nl-NL: Bewerk Taxonomy

en: Edit Terms Display
nl-NL: Bewerk termenweergave

en: Enable TaxoPress ordering
nl-NL: Schakel TaxoPress-ordening in

en: Enable TaxoPress ordering for this taxonomy in the frontend and admin area.
nl-NL: Schakel TaxoPress-ordening in voor deze taxonomy in de frontend en het admingebied.

en: Enable a custom query_var key for this taxonomy.
nl-NL: Schakel een aangepaste query_var sleutel in voor deze taxonomy.

en: Enable colors for terms
nl-NL: Kleuren voor termen inschakelen

en: Enhance the power of TaxoPress with the Pro version:
nl-NL: Verbeter de kracht van TaxoPress met de Pro-versie:

en: Enter terms (comma-separated) to display. Used in Custom and Combined modes.
nl-NL: Voer termen in (gescheiden door komma's) om weer te geven. Gebruikt in Aangepaste en Gecombineerde modi.

en: Enter terms (comma-separated) to exclude from the terms display.
nl-NL: Voer termen in (gescheiden door komma's) om uit te sluiten van de termenweergave.

en: Enter the text that should be display after terms list. This field accepts basic HTML.
nl-NL: Voer de tekst in die moet worden weergegeven na de termenlijst. Dit veld accepteert basis HTML.

en: Enter the text that should be display after the posts list.
nl-NL: Voer de tekst in die na de berichtenlijst moet worden weergegeven.

en: Enter the text that should be display before terms list. This field accepts basic HTML.
nl-NL: Voer de tekst in die moet worden weergegeven voor de termenlijst. Dit veld accepteert basis HTML.

en: Enter the text that should be displayed before the posts list.
nl-NL: Voer de tekst in die vóór de berichtenlijst moet worden weergegeven.

en: Error establishing connection with the API server. Try again.
nl-NL: Fout bij het tot stand brengen van verbinding met de API-server. Probeer het opnieuw.

en: Error saving label.
nl-NL: Fout bij het opslaan van het label.

en: Error: OpenAI says there is an issue with this API key. Please check your plan or billing details.
nl-NL: Fout: OpenAI zegt dat er een probleem is met deze API-sleutel. Controleer uw plan of factuurgegevens.

en: Exceptions
nl-NL: Uitzonderingen

en: Exclude hidden terms from Terms Display?
nl-NL: Verborgen termen uitsluiten van de weergave van termen?

en: Exclude previously analyzed content
nl-NL: Uitsluiten van eerder geanalyseerde inhoud

en: Exclude terms from terms display
nl-NL: Sluit termen uit van de termenweergave

en: Existing Terms not found for the selected post type and taxonomies
nl-NL: Bestaande Termen niet gevonden voor het geselecteerde post type en taxonomies

en: Existing Terms taxonomy is required. Kindly select taxonomies and save the settings before running preview.
nl-NL: Bestaande Termen taxonomy is vereist. Selecteer alstublieft taxonomies en sla de instellingen op voordat u de preview uitvoert.

en: F j, Y (e.g., October 9, 2024)
nl-NL: F j, Y (bijv., 9 oktober 2024)

en: False
nl-NL: Onwaar

en: Fast, professional support
nl-NL: Snelle, professionele ondersteuning

en: Font color maximum
nl-NL: Maximale letterkleur

en: Font color minimum
nl-NL: Minimale letterkleur

en: Font size maximum
nl-NL: Maximale lettergrootte

en: Font size minimum
nl-NL: Minimale lettergrootte

en: Font size minimum must not be greater than Font size maximum value.
nl-NL: Minimale lettergrootte mag niet groter zijn dan de maximale lettergrootte.

en: General
nl-NL: Algemeen

en: Here
nl-NL: Hier

en: Here are the tokens you can use for Term link format
nl-NL: Hier zijn de tokens die je kunt gebruiken voor het formaat van de termlink

en: Here are the tokens you can use for related posts format
nl-NL: Hier zijn de tokens die je kunt gebruiken voor de indeling van gerelateerde berichten

en: Hey, you've been using TaxoPress for %s on your site. We hope the plugin has been useful. Please could you quickly leave a 5-star rating on WordPress.org? It really does help to keep TaxoPress growing.
nl-NL: Hé, je gebruikt TaxoPress al %s op je site. We hopen dat de plugin nuttig is geweest. Zou je snel een 5-sterrenbeoordeling kunnen achterlaten op WordPress.org? Het helpt echt om TaxoPress te laten groeien.

en: Hidden
nl-NL: Verborgen

en: Hide display output if no terms?
nl-NL: Weergave-uitvoer verbergen als er geen termen zijn?

en: Hide output if no related post is found ?
nl-NL: Output verbergen als er geen gerelateerd bericht is gevonden?

en: Hide title in output ?
nl-NL: Titel verbergen in uitvoer?

en: Hide title in output?
nl-NL: Titel verbergen in output?

en: Hourly
nl-NL: Uurlijkse

en: I already did
nl-NL: Ik heb het al gedaan

en: IBM Watson Integration
nl-NL: IBM Watson-integratie

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
nl-NL: Als u hulp nodig heeft of een nieuw functie verzoek heeft, laat het ons weten.

en: Invalid Auto Term ID. Please save the settings before using preview.
nl-NL: Ongeldig Auto Term ID. Sla de instellingen op voordat u de preview gebruikt.

en: Invalid nonce
nl-NL: Ongeldige nonce

en: Invalid nonce token.
nl-NL: Ongeldig nonce-token.

en: Invalid nonce. Request is not authorized.
nl-NL: Ongeldige nonce. Aanvraag is niet geautoriseerd.

en: Invalid placeholder(s) detected: {%s}. Valid placeholders are: {content}, {post_terms}, {site_terms}
nl-NL: Ongeldige placeholder(s) gedetecteerd: {%s}. Geldige placeholders zijn: {content}, {post_terms}, {site_terms}

en: Invalid request.
nl-NL: Ongeldig verzoek.

en: Invalid terms display configuration.
nl-NL: Ongeldige configuratie van termenweergave.

en: Inverse Alphabetical
nl-NL: Omgekeerd alfabetisch

en: Items List
nl-NL: Itemslijst

en: Items List Navigation
nl-NL: Navigatie van de itemslijst

en: Kindly select an action in bulk action dropdown!
nl-NL: Selecteer alstublieft een actie in de bulkactiedropdown!

en: Kindly select atleast one taxonomy to proceed
nl-NL: Selecteer alstublieft ten minste één taxonomy om door te gaan

en: LSEG / Refinitiv Integration
nl-NL: LSEG / Refinitiv-integratie

en: Label can't be empty.
nl-NL: Label mag niet leeg zijn.

en: Label can't exceed 30 characters.
nl-NL: Label mag niet meer dan 30 tekens bevatten.

en: Label is too long.
nl-NL: Label is te lang.

en: Large (1024x1024)
nl-NL: Groot (1024x1024)

en: Layout
nl-NL: Indeling

en: Least common tags between posts
nl-NL: Minst voorkomende tags tussen berichten

en: Limit Auto Terms, based on published date
nl-NL: Beperk Auto Termijnen, op basis van publicatiedatum

en: Limit per batches
nl-NL: Limiet per batches

en: Limit per batches is required.
nl-NL: Limiet per batches is vereist.

en: Limit related posts based on timeframe
nl-NL: Beperk gerelateerde berichten op basis van tijdsbestek

en: Limit terms based on timeframe
nl-NL: Beperk termen op basis van tijdsbestek

en: Linked Terms
nl-NL: Gekoppelde Termen

en: Linked Terms Feature
nl-NL: Gelinkte Termen Functie

en: Manage Post Terms
nl-NL: Beheer posttermen

en: Manage Related Posts
nl-NL: Beheer Gerelateerde Berichten

en: Manage Taxonomy
nl-NL: Beheer Taxonomy

en: Manage Terms Display
nl-NL: Beheer termenweergave

en: Maximum characters of post content to display
nl-NL: Maximaal aantal karakters van postinhoud om weer te geven

en: Maximum number of categories
nl-NL: Maximaal aantal categorieën

en: Maximum number of tags
nl-NL: Maximaal aantal tags

en: Maximum related posts to display
nl-NL: Maximaal aantal gerelateerde berichten om weer te geven

en: Maximum terms to display
nl-NL: Maximaal aantal te tonen termen

en: Maybe later
nl-NL: Misschien later

en: Media Tags list
nl-NL: Lijst van Media Tags

en: Media Tags list navigation
nl-NL: Navigatie in de lijst van Media Tags

en: Menu Name
nl-NL: Menu Naam

en: Metabox Access
nl-NL: Metaboxtoegang

en: Metabox Settings
nl-NL: Metaboxinstellingen

en: Metaboxes
nl-NL: Metaboxen

en: Method for choosing terms for display
nl-NL: Methode voor het kiezen van termen voor weergave

en: Migrate terms to newly renamed taxonomy?
nl-NL: Termen migreren naar de nieuw hernoemde taxonomy?

en: Missing display ID.
nl-NL: Ontbrekende weergave-ID.

en: Most common tags between posts
nl-NL: Meest voorkomende tags tussen berichten

en: Move down
nl-NL: Omlaag verplaatsen

en: Move up
nl-NL: Omhoog verplaatsen

en: Name
nl-NL: Naam

en: Name (Pro)
nl-NL: Naam (Pro)

en: Need TaxoPress Support?
nl-NL: Heeft u ondersteuning voor TaxoPress nodig?

en: New %s
nl-NL: Nieuwe %s

en: New %s name
nl-NL: Nieuwe %s naam

en: New Item Name
nl-NL: Nieuwe Item Naam

en: New Media Tag name
nl-NL: Nieuwe naam voor Media Tag

en: New TaxoPress Logs
nl-NL: Nieuwe TaxoPress-logboeken

en: Newer Entries
nl-NL: Nieuwere berichten

en: No
nl-NL: Nee

en: No %s
nl-NL: Geen %s

en: No %s found
nl-NL: Geen %s gevonden

en: No %s found in trash.
nl-NL: Geen %s gevonden in prullenbak.

en: No %s found.
nl-NL: Geen %s gevonden.

en: No Media Tags
nl-NL: Geen Media Tags

en: No Media Tags found
nl-NL: Geen Media Tags gevonden

en: No Related Posts shortcode available. Add new shortcode
nl-NL: Geen Gerelateerde Berichten shortcode beschikbaar. Voeg nieuwe shortcode toe

en: No TaxoPress Metabox features are enabled for this post type.
nl-NL: Geen TaxoPress Metabox functies zijn ingeschakeld voor dit post type.

en: No ads inside the plugin
nl-NL: Geen advertenties in de plugin

en: No item avaliable.
nl-NL: Geen item beschikbaar.

en: No limit
nl-NL: Geen limiet

en: No matched result from the API Server.
nl-NL: Geen overeenkomend resultaat van de API-server.

en: No new terms were selected or deselected.
nl-NL: Er zijn geen nieuwe termen geselecteerd of gedeselecteerd.

en: No related posts found.
nl-NL: Geen gerelateerde berichten gevonden.

en: No related posts.
nl-NL: Geen gerelateerde berichten.

en: No results found for this post with this taxonomy.
nl-NL: Geen resultaten gevonden voor deze post met deze taxonomy.

en: No results found for this taxonomy.
nl-NL: Geen resultaten gevonden voor deze taxonomy.

en: No results from your WordPress database.
nl-NL: Geen resultaten uit je WordPress-database.

en: No terms
nl-NL: Geen termen

en: No terms found.
nl-NL: Geen termen gevonden.

en: No terms in your WordPress database.
nl-NL: Geen termen in je WordPress-database.

en: Nonce failed verification
nl-NL: Nonce verificatie is mislukt

en: None
nl-NL: Geen

en: Normally, WordPress will only show one post type on taxonomy archive pages. Enable this feature to show content from all selected posts types.
nl-NL: Normaal gesproken toont WordPress slechts één post type op taxonomy archiefpagina's. Schakel deze functie in om inhoud van alle geselecteerde post types te tonen.

en: Not Found
nl-NL: Niet gevonden

en: Number of items per page
nl-NL: Aantal items per pagina

en: Okay
nl-NL: Oké

en: Older Entries
nl-NL: Oudere berichten

en: OpenAI Integration
nl-NL: OpenAI-integratie

en: Options
nl-NL: Opties

en: Options include checkboxes and a dropdown list.
nl-NL: Opties omvatten selectievakjes en een dropdownlijst.

en: Ordered List (OL/LI)
nl-NL: Gesorteerde lijst (OL/LI)

en: Ordering for choosing terms for display
nl-NL: Ordening voor het kiezen van termen voor weergave

en: Parent %s
nl-NL: Ouder %s

en: Parent %s:
nl-NL: Ouder %s:

en: Parent / Child
nl-NL: Ouder / Kind

en: Parent Item
nl-NL: Bovenliggend Item

en: Parent Item Colon
nl-NL: Bovenliggend Item Dubbele Punt

en: Parent Media Tag
nl-NL: Bovenliggende Media Tag

en: Parent Media Tag:
nl-NL: Bovenliggende Media Tag:

en: Parent Term
nl-NL: Bovenliggende term

en: Parent-Child Relationships
nl-NL: Ouder-Kind Relaties

en: Percent
nl-NL: Procent

en: Permission denied.
nl-NL: Toegang geweigerd.

en: Permission error. You do not have permission to manage taxopress
nl-NL: Toegangsprobleem. Je hebt geen toestemming om TaxoPress te beheren

en: Permission error. You do not have permission to preview this post.
nl-NL: Toegangsprobleem. U heeft geen toestemming om deze post te bekijken.

en: Please choose a different post type name. %s matches an existing page slug, which can cause conflicts.
nl-NL: Kies een andere post type naam. %s komt overeen met een bestaande pagina slug, wat conflicten kan veroorzaken.

en: Please choose a different taxonomy name. %s is already registered.
nl-NL: Kies een andere taxonomy naam. %s is al geregistreerd.

en: Please choose a post to preview.
nl-NL: Kies een bericht om een voorbeeld te bekijken.

en: Please choose a post to use with TaxoPress AI.
nl-NL: Kies een bericht om te gebruiken met TaxoPress AI.

en: Please complete the following required fields to save your changes:
nl-NL: Vul de volgende verplichte velden in om uw wijzigingen op te slaan:

en: Please do not use quotes in post type/taxonomy names or rewrite slugs
nl-NL: Gebruik geen aanhalingstekens in post type/taxonomie namen of herschrijf slugs

en: Please provide a post type to attach to.
nl-NL: Geef een post type op om aan te koppelen.

en: Please provide a taxonomy name
nl-NL: Geef een taxonomy naam op

en: Please provide a taxonomy to delete
nl-NL: Geef een taxonomy op om te verwijderen

en: Please select at least one post type.
nl-NL: Selecteer alstublieft ten minste één post type.

en: Plural Label
nl-NL: Meervoud Label

en: Point
nl-NL: Punt

en: Popular %s
nl-NL: Populaire %s

en: Popular Items
nl-NL: Populaire Items

en: Popular Media Tags
nl-NL: Populaire Media Tags

en: Post date format
nl-NL: Postdatumformaat

en: Post type
nl-NL: post type

en: Posts
nl-NL: Berichten

en: Posts content and title is empty.
nl-NL: Inhoud en titel van berichten zijn leeg.

en: Preview
nl-NL: Voorbeeld

en: Preview Related Posts
nl-NL: Voorbeeld van Gerelateerde Berichten

en: Preview Terms Display
nl-NL: Voorbeeldweergave van termen

en: Private Taxonomies
nl-NL: Privé Taxonomies

en: Pro Feature
nl-NL: Pro-functie

en: Public
nl-NL: Publiek

en: Public Queryable
nl-NL: Publiek doorzoekbaar

en: Public Taxonomies
nl-NL: Openbare Taxonomies

en: Quick Edit
nl-NL: Snel Bewerken

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
nl-NL: Snel bewerken &#8220;%s&#8221; inline

en: Quick&nbsp;Edit
nl-NL: Snel&nbsp;Bewerken

en: REST API base slug
nl-NL: REST API basis slug

en: REST API controller class
nl-NL: REST API controller klasse

en: RSS feed
nl-NL: RSS-feed

en: Random
nl-NL: Willekeurig

en: Random (Pro)
nl-NL: Willekeurig (Pro)

en: Re-activate Taxonomy
nl-NL: Heractiveer Taxonomy

en: Recent Schedule Runs
nl-NL: Recente geplande uitvoeringen

en: Related Post
nl-NL: Gerelateerd Bericht

en: Related Posts
nl-NL: Gerelateerde Berichten

en: Related Posts (TaxoPress)
nl-NL: Gerelateerde Berichten (TaxoPress)

en: Related Posts Order
nl-NL: Volgorde van gerelateerde berichten

en: Related Posts are added on
nl-NL: Gerelateerde Berichten zijn toegevoegd op

en: Related Posts div class
nl-NL: Div-klasse voor gerelateerde berichten

en: Related Posts format
nl-NL: Indeling van Gerelateerde Berichten

en: Related Posts not found.
nl-NL: Gerelateerde Berichten niet gevonden.

en: Related Posts successfully deleted.
nl-NL: Gerelateerde Berichten succesvol verwijderd.

en: Remove From All Posts
nl-NL: Verwijderen uit Alle Berichten

en: Remove Image
nl-NL: Afbeelding verwijderen

en: Request Support
nl-NL: Vraag ondersteuning aan

en: Request completed.
nl-NL: Verzoek voltooid.

en: Result from ajax request.
nl-NL: Resultaat van ajax-verzoek.

en: Result from api.
nl-NL: Resultaat van de API.

en: Result from cache.
nl-NL: Resultaat uit cache.

en: Rewrite
nl-NL: Herschrijven

en: Rewrite Hierarchical
nl-NL: Herschrijven Hiërarchisch

en: Rewrite With Front
nl-NL: Herschrijven Met Voorvoegsel

en: Save Changes
nl-NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Related Posts
nl-NL: Bewaar Gerelateerde Berichten

en: Save Settings
nl-NL: Instellingen opslaan

en: Save Taxonomy
nl-NL: Sla Taxonomy op

en: Save Terms Display
nl-NL: Weergave van termen opslaan

en: Save, You can also press Enter to save and escape to cancel
nl-NL: Opslaan, je kunt ook op Enter drukken om op te slaan en op Esc om te annuleren

en: Schedule Auto Terms to run automatically
nl-NL: Plan automatische termen om automatisch uit te voeren

en: Schedule Frequency
nl-NL: Schema Frequentie

en: Schedule is disabled. Please enable a schedule frequency to run a test.
nl-NL: Schema is uitgeschakeld. Gelieve een schemafrequentie in te schakelen om een test uit te voeren.

en: Schedule is not enabled for selected Auto Terms.
nl-NL: Schema is niet ingeschakeld voor geselecteerde Auto Terms.

en: Schedule log is empty.
nl-NL: Schema-log is leeg.

en: Scheduled the cron event %s to run now. The original event will not be affected.
nl-NL: Het cron-evenement %s is gepland om nu uit te voeren. Het oorspronkelijke evenement zal niet worden beïnvloed.

en: Screen reader text for the items list heading on the term listing screen.
nl-NL: Tekst voor schermlezers voor de kop van de itemslijst op het termenlijstscherm.

en: Screen reader text for the pagination heading on the term listing screen.
nl-NL: Tekst voor schermlezers voor de paginering kop op het termenlijstscherm.

en: Search %s
nl-NL: Zoek %s

en: Search Items
nl-NL: Zoek Items

en: Search Media Tags
nl-NL: Zoek Media Tags

en: Search Related Posts
nl-NL: Zoek Gerelateerde Berichten

en: Search TaxoPress Logs
nl-NL: Zoek TaxoPress-logboeken

en: Search Taxonomies
nl-NL: Zoek Taxonomies

en: Search Terms
nl-NL: Zoek Termen

en: Search Terms Display
nl-NL: Zoektermenweergave

en: Search Terms...
nl-NL: Zoektermen...

en: Search posts
nl-NL: Zoek berichten

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl-NL: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Security check failed.
nl-NL: Beveiligingscontrole mislukt.

en: Security error. Kindly reload this page and try again
nl-NL: Beveiligingsfout. Herlaad deze pagina en probeer het opnieuw

en: Select %s
nl-NL: Selecteer %s

en: Select Auto Terms settings to use when running the "Schedule" feature.
nl-NL: Selecteer Auto Terms-instellingen om te gebruiken bij het uitvoeren van de "Schema"-functie.

en: Select Destination %s
nl-NL: Selecteer Bestemming %s

en: Select Destination Taxonomy
nl-NL: Selecteer Bestemmings-Taxonomy

en: Select Media
nl-NL: Selecteer media

en: Select Terms Display
nl-NL: Selecteer Termen Weergave

en: Select a post to see a preview.
nl-NL: Selecteer een post om een voorbeeld te zien.

en: Select all %1s
nl-NL: Selecteer alle %1s

en: Select an option...
nl-NL: Selecteer een optie...

en: Select related post
nl-NL: Selecteer gerelateerd bericht

en: Select the default %post_thumb_url% to be used when a post doesn't have a featured image.
nl-NL: Selecteer de standaard %post_thumb_url% die moet worden gebruikt wanneer een post geen uitgelichte afbeelding heeft.

en: Select widget Related Posts.
nl-NL: Selecteer widget Gerelateerde Berichten.

en: Select...
nl-NL: Selecteer...

en: Selected content is empty.
nl-NL: Geselecteerde inhoud is leeg.

en: Separate %s with commas
nl-NL: Scheiding %s met komma's

en: Separate Items with Commas
nl-NL: Scheid Items met Komma's

en: Separate Media Tags with commas
nl-NL: Scheiding Media Tags met komma's

en: Set the default terms for this taxonomy. These will be automatically added to all new posts. Enter the term names or slugs. Separate multiple terms with by comma.
nl-NL: Stel de standaardtermen voor deze taxonomy in. Deze zullen automatisch aan alle nieuwe berichten worden toegevoegd. Voer de termenamen of slugs in. Scheid meerdere termen met een komma.

en: Sets a callback function name for the meta box display. Hierarchical default: post_categories_meta_box, non-hierarchical default: post_tags_meta_box. To remove the metabox completely, use "false".
nl-NL: Stelt een callback functie naam in voor de weergave van de metabox. Hiërarchische standaard: post_categories_meta_box, niet-hiërarchische standaard: post_tags_meta_box. Om de metabox volledig te verwijderen, gebruik "false".

en: Sets a custom query_var slug for this taxonomy.
nl-NL: Stelt een aangepaste query_var slug in voor deze taxonomy.

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: Settings updated successfully.
nl-NL: Instellingen succesvol bijgewerkt.

en: Should a column for this taxonomy appear on screens such as “Posts” and “Pages”?
nl-NL: Moet er een kolom voor deze taxonomy verschijnen op schermen zoals “Berichten” en “Pagina’s”?

en: Should the permastruct allow hierarchical urls.
nl-NL: Moet de permastruct hiërarchische URL's toestaan?

en: Should the permastruct be prepended with the front base.
nl-NL: Moet de permastruct worden voorafgegaan door de voorvoegsels basis.

en: Should there be a visible interface in the WordPress admin area to manage these terms?
nl-NL: Moet er een zichtbare interface in het WordPress admin gebied zijn om deze termen te beheren?

en: Should there be links to this taxonomy in the WordPress admin menus?
nl-NL: Moet er een link naar deze taxonomy in de WordPress admin menu's zijn?

en: Should this taxonomy be available for the frontend “Menus” and “Navigation” options?
nl-NL: Moet deze taxonomy beschikbaar zijn voor de frontend “Menus” en “Navigatie” opties?

en: Should this taxonomy be available in editing tools on screens such as “Posts” and “Pages”?
nl-NL: Moet deze taxonomy beschikbaar zijn in bewerkingshulpmiddelen op schermen zoals “Berichten” en “Pagina’s”?

en: Should this taxonomy be available in filters on screens such as “Posts” and “Pages”?
nl-NL: Moet deze taxonomy beschikbaar zijn in filters op schermen zoals “Berichten” en “Pagina’s”?

en: Show All Existing Terms
nl-NL: Toon alle bestaande termen

en: Show admin column
nl-NL: Toon admin kolom

en: Show in "Quick Edit" and "Bulk Edit"
nl-NL: Toon in "Snelle Bewerking" en "Bulk Bewerking"

en: Show in Filter
nl-NL: Toon in Filter

en: Show in REST API
nl-NL: Toon in REST API

en: Show in admin menus
nl-NL: Toon in admin menu's

en: Show in frontend menus
nl-NL: Toon in frontend menu's

en: Show user interface
nl-NL: Toon gebruikersinterface

en: Single post display
nl-NL: Enkele postweergave

en: Singular Label
nl-NL: Enkelvoud Label

en: Slug already exists
nl-NL: Slug bestaat al

en: Slug has changed
nl-NL: Slug is veranderd

en: Some of these features are available in TaxoPress Pro
nl-NL: Sommige van deze functies zijn beschikbaar in TaxoPress Pro

en: Special character not allowed in slug.
nl-NL: Speciale tekens zijn niet toegestaan in de slug.

en: Specify the number of related posts to display.
nl-NL: Geef het aantal gerelateerde berichten op dat moet worden weergegeven.

en: Suggest Existing Terms
nl-NL: Bestaande Termen Suggereer

en: Suggest Terms
nl-NL: Stel termen voor

en: Suggest terms using AI
nl-NL: Stel termen voor met behulp van AI

en: Synonyms
nl-NL: Synoniemen

en: Synonyms Terms Feature
nl-NL: Synoniemen Termen Functie

en: Table List
nl-NL: Tabel Lijst

en: TaxoPress Pro allows you complete control over where Auto Links are added. You can choose to skip any HTML elements that appear in your content.
nl-NL: TaxoPress Pro geeft je volledige controle over waar Auto Links worden toegevoegd. Je kunt ervoor kiezen om HTML-elementen die in je inhoud verschijnen over te slaan.

en: TaxoPress Pro allows you to change how Auto Terms analyzes your posts. You will need to know how to write Regular Expressions to use this feature.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt je in staat om te veranderen hoe Auto Termen je berichten analyseren. Je moet weten hoe je Regelmatige Expressies schrijft om deze functie te gebruiken.

en: TaxoPress Pro allows you to create powerful connections between your terms. When one term is added to a post, its linked terms can be automatically added too. This helps maintain consistent organization across your content.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt je in staat om krachtige verbindingen tussen je termen te creëren. Wanneer een term aan een post wordt toegevoegd, kunnen ook de gelinkte termen automatisch worden toegevoegd. Dit helpt om een consistente organisatie in je inhoud te behouden.

en: TaxoPress Pro allows you to generate new terms for your content using the OpenAI, IBM Watson, Dandelion and Open Calais services. These services can analyze your content and add new terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om nieuwe termen voor uw inhoud te genereren met behulp van de OpenAI, IBM Watson, Dandelion en Open Calais-services. Deze services kunnen uw inhoud analyseren en nieuwe termen toevoegen.

en: TaxoPress Pro allows you to have multiple words associated with a single term. If TaxoPress scans your content and finds a synonym, it will act as if it has found the main term.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt je in staat om meerdere woorden aan een enkele term te koppelen. Als TaxoPress je inhoud scant en een synoniem vindt, zal het zich gedragen alsof het de hoofdterm heeft gevonden.

en: TaxoPress Pro allows you to integrate Dandelion to analyze your content and suggest terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om Dandelion te integreren om uw inhoud te analyseren en termen voor te stellen.

en: TaxoPress Pro allows you to integrate LSEG / Refinitiv to analyze your content and suggest terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om LSEG / Refinitiv te integreren om uw inhoud te analyseren en termen voor te stellen.

en: TaxoPress Pro allows you to integrate OpenAI to analyze your content and suggest terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om OpenAI te integreren om uw inhoud te analyseren en termen voor te stellen.

en: TaxoPress Pro allows you to integrate Watson to analyze your content and suggest terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om Watson te integreren om uw inhoud te analyseren en termen voor te stellen.

en: TaxoPress Pro allows you to suggest new terms for your content using the IBM Watson. This service can analyze your content and suggest new terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om nieuwe termen voor uw inhoud voor te stellen met behulp van IBM Watson. Deze service kan uw inhoud analyseren en nieuwe termen voorstellen.

en: TaxoPress Pro allows you to suggest new terms for your content using the OpenAI, IBM Watson, Dandelion and Open Calais services. These services can analyze your content and suggest new terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om nieuwe termen voor uw inhoud voor te stellen met behulp van de OpenAI, IBM Watson, Dandelion en Open Calais-services. Deze services kunnen uw inhoud analyseren en nieuwe termen voorstellen.

en: TaxoPress Pro allows you to suggest new terms for your content using the OpenAI. This service can analyze your content and suggest new terms.
nl-NL: TaxoPress Pro stelt u in staat om nieuwe termen voor uw inhoud voor te stellen met behulp van OpenAI. Deze service kan uw inhoud analyseren en nieuwe termen voorstellen.

en: TaxoPress allows you to create and manage Tags, Categories, and all your WordPress taxonomy terms.
nl-NL: TaxoPress stelt je in staat om Tags, Categorieën en al je WordPress taxonomie termen te maken en te beheren.

en: TaxoPress was not activated because TaxoPress Pro is already active. Please keep only TaxoPress Pro enabled.
nl-NL: TaxoPress is niet geactiveerd omdat TaxoPress Pro al actief is. Houd alleen TaxoPress Pro ingeschakeld.

en: TaxoPress will attempt to automatically display related posts in this content. It may not be successful for all post types and layouts.
nl-NL: TaxoPress zal proberen automatisch gerelateerde berichten in deze inhoud weer te geven. Dit kan niet succesvol zijn voor alle berichttypen en indelingen.

en: TaxoPress will display related posts from selected post types.
nl-NL: TaxoPress zal gerelateerde berichten van geselecteerde berichttypen weergeven.

en: TaxoPress: Options
nl-NL: TaxoPress: Opties

en: Taxonomy
nl-NL: Taxonomie

en: Taxonomy Display
nl-NL: Taxonomie Weergave

en: Taxonomy has been successfully activated
nl-NL: Taxonomy is succesvol geactiveerd

en: Taxonomy has been successfully deactivated
nl-NL: Taxonomy is succesvol gedeactiveerd

en: Taxonomy has been successfully deleted
nl-NL: Taxonomy is succesvol verwijderd

en: Taxonomy slug cannot be numbers only.
nl-NL: Taxonomy slug mag niet alleen uit cijfers bestaan.

en: Taxopress Related Posts Shortcode
nl-NL: TaxoPress Gerelateerde Berichten Shortcode

en: Term Order
nl-NL: Termvolgorde

en: Term Order (Pro)
nl-NL: Termvolgorde (Pro)

en: Term Order(Pro)
nl-NL: Termvolgorde (Pro)

en: Term Results
nl-NL: Term Resultaten

en: Term copied successfully.
nl-NL: Term succesvol gekopieerd.

en: Term deleted successfully.
nl-NL: Term succesvol verwijderd.

en: Term display div class
nl-NL: Div-klasse voor weergave van termen

en: Term link class
nl-NL: Term link klasse

en: Term link format
nl-NL: Termlinkformaat

en: Term removed from all posts successfully.
nl-NL: Term succesvol uit alle berichten verwijderd.

en: Term selection mode
nl-NL: Termselectiemodus

en: Term(s) copied successfully.
nl-NL: Term(en) succesvol gekopieerd.

en: Terms
nl-NL: Termen

en: Terms Display
nl-NL: Termijnen Weergave

en: Terms Display (TaxoPress)
nl-NL: Termen Weergave (TaxoPress)

en: Terms Display format
nl-NL: Formaat weergave van termen

en: Terms Display successfully deleted.
nl-NL: Termijnen Weergave succesvol verwijderd.

en: Terms added
nl-NL: Termen toegevoegd

en: Terms cannot contain the following characters: %s
nl-NL: Termen mogen de volgende tekens niet bevatten: %s

en: Terms cannot exceed %d characters.
nl-NL: Termen mogen niet meer dan %d tekens zijn.

en: Terms deleted successfully.
nl-NL: Termen succesvol verwijderd.

en: Terms in this taxonomy are ordered by %s
nl-NL: Termen in deze taxonomy zijn geordend op %s

en: Terms must be at least %d characters long.
nl-NL: Termen moeten minimaal %d tekens lang zijn.

en: Test Run
nl-NL: Testuitvoering

en: Text to display after posts list
nl-NL: Tekst om na de berichtenlijst weer te geven

en: Text to display after terms list
nl-NL: Tekst weer te geven na de termenlijst

en: Text to display before posts list
nl-NL: Tekst om vóór de berichtenlijst weer te geven

en: Text to display before terms list
nl-NL: Tekst weer te geven voor de termenlijst

en: Text to show when there is no related post
nl-NL: Tekst om weer te geven wanneer er geen gerelateerd bericht is

en: The Dandelion integration is disabled in the Legacy AI Sources settings.
nl-NL: De Dandelion-integratie is uitgeschakeld in de instellingen voor Legacy AI Sources.

en: The Dandelion integration requires an API Key. Please add your API Key in the Auto Term settings.
nl-NL: De Dandelion-integratie vereist een API-sleutel. Voeg uw API-sleutel toe in de Auto Term-instellingen.

en: The IBM Watson integration is disabled in the Legacy AI Sources settings.
nl-NL: De IBM Watson-integratie is uitgeschakeld in de instellingen voor Legacy AI-bronnen.

en: The IBM Watson integration requires an API Key and URL. Please add your API Key in the Auto Term settings.
nl-NL: De IBM Watson-integratie vereist een API-sleutel en URL. Voeg uw API-sleutel toe in de Auto Term-instellingen.

en: The ID of the post
nl-NL: De ID van het bericht

en: The ID of the term
nl-NL: De ID van de term

en: The LSEG / Refinitiv integration is disabled in the Legacy AI Sources settings.
nl-NL: De LSEG / Refinitiv-integratie is uitgeschakeld in de instellingen voor Legacy AI Sources.

en: The LSEG / Refinitiv integration requires an API Key. Please add your API Key in the Auto Term settings.
nl-NL: De LSEG / Refinitiv-integratie vereist een API-sleutel. Voeg uw API-sleutel toe in de Auto Term-instellingen.

en: The OpenAI integration requires an API Key. Please add your API Key in the Auto Term settings.
nl-NL: De OpenAI-integratie vereist een API-sleutel. Voeg uw API-sleutel toe in de Auto Term-instellingen.

en: The Related Posts feature works by checking for shared taxonomy terms. If your post has the terms “WordPress” and “Website”, then Related Posts will display other posts that also have the terms “WordPress” and “Website”.
nl-NL: De functie Gerelateerde Berichten werkt door te controleren op gedeelde taxonomie termen. Als je bericht de termen “WordPress” en “Website” heeft, dan zullen Gerelateerde Berichten andere berichten tonen die ook de termen “WordPress” en “Website” hebben.

en: The URL of the post
nl-NL: De URL van het bericht

en: The URL of the term
nl-NL: De URL van de term

en: The base slug that this taxonomy will use in the REST API.
nl-NL: De basis slug die deze taxonomy zal gebruiken in de REST API.

en: The color of the post title
nl-NL: De kleur van de titel van het bericht

en: The date of the post (this shows inside a tooltip)
nl-NL: De datum van het bericht (dit wordt weergegeven in een tooltip)

en: The description of the term
nl-NL: De beschrijving van de term

en: The font color for the term
nl-NL: De letterkleur voor de term

en: The font size for the term
nl-NL: De lettergrootte voor de term

en: The font size of the post
nl-NL: De lettergrootte van het bericht

en: The name of a custom Rest Controller class instead of WP_REST_Terms_Controller.
nl-NL: De naam van een aangepaste Rest Controller klasse in plaats van WP_REST_Terms_Controller.

en: The name of the term
nl-NL: De naam van de term

en: The name of the term with any HTML stripped out
nl-NL: De naam van de term zonder HTML

en: The number of comments on the post
nl-NL: Het aantal opmerkingen op het bericht

en: The number of tags used by both posts
nl-NL: Het aantal tags dat door beide berichten wordt gebruikt

en: The number of times the term is used
nl-NL: Het aantal keren dat de term wordt gebruikt

en: The post category
nl-NL: De categorie van het bericht

en: The post content
nl-NL: De inhoud van het bericht

en: The post excerpt
nl-NL: De samenvatting van het bericht

en: The post featured image url
nl-NL: De URL van de uitgelichte afbeelding van het bericht

en: The selected taxonomy is not associated with the selected post type.
nl-NL: De geselecteerde taxonomy is niet gekoppeld aan het geselecteerde post type.

en: The taxonomy is for public use. It can be seen by frontend users.
nl-NL: De taxonomy is voor publiek gebruik. Het kan worden gezien door frontend gebruikers.

en: The taxonomy is publicly queryable.
nl-NL: De taxonomy is publiek doorzoekbaar.

en: The text displayed after a term has been updated for a link back to main index.
nl-NL: De tekst die wordt weergegeven nadat een term is bijgewerkt voor een link terug naar de hoofdindex.

en: The text displayed via clicking ‘Choose from the most used items’ in the taxonomy meta box when no items are available.
nl-NL: De tekst die wordt weergegeven door te klikken op 'Kies uit de meest gebruikte items' in het taxonomy metakader wanneer er geen items beschikbaar zijn.

en: The title of the post
nl-NL: De titel van het bericht

en: The weighted size of the term in the display
nl-NL: De gewogen grootte van de term in de weergave

en: The “slug” is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and underscores.
nl-NL: De “slug” is de URL-vriendelijke versie van de naam. Het is meestal allemaal kleine letters en bevat alleen letters, cijfers en underscores.

en: There are no terms in this taxonomy.
nl-NL: Er zijn geen termen in deze taxonomy.

en: There are no terms that are relevant to your content.
nl-NL: Er zijn geen termen die relevant zijn voor je inhoud.

en: There's no content to scan.
nl-NL: Er is geen inhoud om te scannen.

en: This Auto Terms option is not enabled for metaboxes. Please enable it in the Auto Terms settings.
nl-NL: Deze Auto Terms optie is niet ingeschakeld voor metaboxen. Schakel het in de Auto Terms instellingen in.

en: This enables you to skip posts that have already been analyzed by the Schedule feature.
nl-NL: Dit stelt je in staat om berichten over te slaan die al zijn geanalyseerd door de Schema-functie.

en: This enables your scheduled Auto Terms to run in batches. If you have a lot of content, set this to a lower number to avoid timeouts.
nl-NL: Dit stelt je geplande Auto Terms in staat om in batches te draaien. Als je veel inhoud hebt, stel dit dan in op een lager getal om time-outs te voorkomen.

en: This feature allows you to associate additional words with each term. For example, "website" can have synonyms such as "websites", "web site", and "web pages".
nl-NL: Deze functie stelt je in staat om extra woorden aan elke term te koppelen. Bijvoorbeeld, "website" kan synoniemen hebben zoals "websites", "web site", en "webpagina's".

en: This feature allows you to browse all the terms in a taxonomy.
nl-NL: Deze functie stelt u in staat om alle termen in een taxonomy te doorbladeren.

en: This feature allows you to browse based on selected auto terms settings and sources.
nl-NL: Deze functie stelt u in staat om te browsen op basis van geselecteerde instellingen en bronnen voor auto termen.

en: This feature allows you to connect terms. When the main term or any of these terms are added to the post, all the other terms will be added also.
nl-NL: Deze functie stelt je in staat om termen te verbinden. Wanneer de hoofdterm of een van deze termen aan de post wordt toegevoegd, worden alle andere termen ook toegevoegd.

en: This feature allows you to create a customizable display of all the terms in one taxonomy.
nl-NL: Deze functie stelt je in staat om een aanpasbare weergave van alle termen in één taxonomy te creëren.

en: This feature allows you to create new taxonomies and edit all the settings for each taxonomy.
nl-NL: Deze functie stelt u in staat om nieuwe taxonomies te creëren en alle instellingen voor elke taxonomy te bewerken.

en: This feature allows you to customize the metabox interface you see when adding terms to posts.
nl-NL: Deze functie stelt je in staat om de metaboxinterface aan te passen die je ziet wanneer je termen aan berichten toevoegt.

en: This feature allows you to manage all the terms that are currently attached to a post.
nl-NL: Deze functie stelt u in staat om alle termen te beheren die momenteel aan een bericht zijn gekoppeld.

en: This feature allows you to run the Auto Terms feature on a schedule. This is helpful if you regularly import content into WordPress. TaxoPress can run on a schedule and add terms to your imported content.
nl-NL: Deze functie stelt je in staat om de Auto Terms-functie volgens een schema uit te voeren. Dit is handig als je regelmatig inhoud in WordPress importeert. TaxoPress kan op een schema draaien en termen aan je geïmporteerde inhoud toevoegen.

en: This feature controls the order of %s when you're editing posts, and in frontend displays.
nl-NL: Deze functie regelt de volgorde van %s wanneer je berichten bewerkt, en in frontend weergaven.

en: This feature is available in TaxoPress Pro
nl-NL: Deze functie is beschikbaar in TaxoPress Pro

en: This is the color of the least popular term
nl-NL: Dit is de kleur van de minst populaire term

en: This is the color of the least popular term.
nl-NL: Dit is de kleur van de minst populaire term.

en: This is the color of the most popular term
nl-NL: Dit is de kleur van de meest populaire term

en: This is the color of the most popular term.
nl-NL: Dit is de kleur van de meest populaire term.

en: This is the wait time (in seconds) between processing batches of Auto Terms. If you have a lot of existing content, set this to a higher number to avoid timeouts.
nl-NL: Dit is de wachttijd (in seconden) tussen het verwerken van batches van Auto Terms. Als je veel bestaande inhoud hebt, stel dit dan in op een hoger getal om time-outs te voorkomen.

en: This option allows you to change the format of your terms. You can use any of the tokens in the "Terms Display format" sidebar". Find more details %1sin the documentation%2s.
nl-NL: Deze optie stelt je in staat om het formaat van je termen te wijzigen. Je kunt een van de tokens in de "Formaat weergave van termen" zijbalk gebruiken". Vind meer details %1sin de documentatie%2s.

en: This plugin can be deleted.
nl-NL: Deze plugin kan verwijderd worden.

en: This provides rel tag markup
nl-NL: Dit biedt rel-tag markup

en: This screen allows you to order terms via drag and drop.
nl-NL: Dit scherm stelt je in staat om termen te ordenen via slepen en neerzetten.

en: This screen allows you to search and edit all the terms on your site.
nl-NL: Dit scherm stelt je in staat om alle termen op je site te zoeken en te bewerken.

en: This setting can limit your scheduled Auto Terms query to only recent content. We recommend using this feature to avoid timeouts on large sites.
nl-NL: Deze instelling kan uw geplande Auto Termijnen-query beperken tot alleen recent inhoud. We raden aan deze functie te gebruiken om time-outs op grote sites te voorkomen.

en: This settings allows to customize the appearance of Related Post links. You can find tokens and explanations in the sidebar and %1sin the documentation%2s.
nl-NL: Deze instelling maakt het mogelijk om het uiterlijk van gerelateerde berichtlinks aan te passen. Je kunt tokens en uitleg in de zijbalk en %1sin de documentatie%2s vinden.

en: This user does not have access to manage any of this post attached taxonomies. Enable Metabox Access Taxonomies for this role in %1sTaxoPress Settings%2s.
nl-NL: Deze gebruiker heeft geen toegang om een van de aan deze post gekoppelde taxonomieën te beheren. Schakel de Metabox Toegang Taxonomieën in voor deze rol in %1sTaxoPress Instellingen%2s.

en: Thumbnail (150x150)
nl-NL: Miniatuur (150x150)

en: Thumbnail image resolution
nl-NL: Resolutie van miniatuurafbeelding

en: Title
nl-NL: Titel

en: Title header
nl-NL: Titelkop

en: To Copy terms with their metadata, please upgrade to pro.
nl-NL: Om termen met hun metadata te kopiëren, upgrade alstublieft naar pro.

en: To create more Related Posts, please upgrade to TaxoPress Pro.
nl-NL: Om meer Gerelateerde Berichten te maken, upgrade alstublieft naar TaxoPress Pro.

en: To create more Terms Display, please upgrade to TaxoPress Pro.
nl-NL: Om meer termenweergaven te creëren, upgrade alstublieft naar TaxoPress Pro.

en: Toggle panel
nl-NL: Schakel paneel om

en: True
nl-NL: Waar

en: Unit font size
nl-NL: Eenheid lettergrootte

en: Unknown tab type.
nl-NL: Onbekend tabbladtype.

en: Unlimited “Auto Links”
nl-NL: Onbeperkte “Automatische links”

en: Unlimited “Auto Terms”
nl-NL: Onbeperkte “Automatische termen”

en: Unlimited “Related Posts”
nl-NL: Onbeperkte “Gerelateerde berichten”

en: Unlimited “Term Display”
nl-NL: Onbeperkte “Termweergave”

en: Unlimited “Terms for Current Posts”
nl-NL: Onbeperkte “Termen voor huidige berichten”

en: Unordered List (UL/LI)
nl-NL: Ongesorteerde lijst (UL/LI)

en: Update
nl-NL: Bijwerken

en: Update %1s on this %2s
nl-NL: Update %1s op deze %2s

en: Update %s name
nl-NL: Update %s naam

en: Update Item Name
nl-NL: Bijwerken Naam van het Item

en: Update Media Tag name
nl-NL: Werk de naam van de Media Tag bij

en: Update TaxoPress Logs
nl-NL: Werk TaxoPress-logboeken bij

en: Upgrade to Pro
nl-NL: Upgrade naar Pro

en: Upgrade to TaxoPress Pro
nl-NL: Upgrade naar TaxoPress Pro

en: Upgrade to TaxoPress Pro to use Term Order to manually order Terms
nl-NL: Upgrade naar TaxoPress Pro om Termvolgorde te gebruiken om termen handmatig te ordenen

en: Use Default Image
nl-NL: Standaardafbeelding gebruiken

en: Use Linked Terms
nl-NL: Gebruik gekoppelde termen

en: Use Regular Expressions to modify Auto Terms
nl-NL: Gebruik Regelmatige Expressies om Auto Termen te wijzigen

en: Use Synonyms
nl-NL: Gebruik synoniemen

en: Used as tab text when showing all terms for hierarchical taxonomy while editing post.
nl-NL: Gebruikt als tabtekst bij het tonen van alle termen voor hiërarchische taxonomy tijdens het bewerken van een bericht.

en: Used at the top of the term editor screen and button text for a new taxonomy term.
nl-NL: Gebruikt bovenaan het scherm van de termeditor en de knoptekst voor een nieuwe taxonomy term.

en: Used at the top of the term editor screen for an existing taxonomy term.
nl-NL: Gebruikt bovenaan het termeditor scherm voor een bestaande taxonomy term.

en: Used in the admin bar when viewing editor screen for an existing taxonomy term.
nl-NL: Gebruikt in de adminbalk bij het bekijken van het editor scherm voor een bestaande taxonomy term.

en: Used when indicating that there are no terms in the given taxonomy associated with an object.
nl-NL: Gebruikt wanneer aangegeven wordt dat er geen termen zijn in de gegeven taxonomy die aan een object zijn gekoppeld.

en: Using default TaxoPress image
nl-NL: Standaard TaxoPress-afbeelding gebruiken

en: View
nl-NL: Bekijk

en: View %s
nl-NL: Bekijk %s

en: View Current Post Terms
nl-NL: Bekijk huidige posttermen

en: View Existing Terms
nl-NL: Bekijk bestaande termen

en: View Item
nl-NL: Bekijken Item

en: View Knowledge Base
nl-NL: Bekijk de kennisbank

en: View Media Tag
nl-NL: Bekijk Media Tag

en: View Terms
nl-NL: Bekijk termen

en: Weekly
nl-NL: Wekelijks

en: With TaxoPress Pro, you can create unlimited Related Posts. You can create Related Posts for any taxonomy and then display those Related Posts anywhere on your site.
nl-NL: Met TaxoPress Pro kun je onbeperkt Gerelateerde Berichten maken. Je kunt Gerelateerde Berichten voor elke taxonomie maken en die Gerelateerde Berichten vervolgens overal op je site weergeven.

en: With TaxoPress Pro, you can create unlimited Terms Display. You can create Terms Display for any taxonomy and then display those Terms Display anywhere on your site.
nl-NL: Met TaxoPress Pro kun je onbeperkte termenweergaven creëren. Je kunt termenweergaven maken voor elke taxonomy en vervolgens die termenweergaven overal op je site tonen.

en: With TaxoPress Pro, you can duplicate taxonomy terms along with all their metadata. This includes term descriptions, images, and custom fields. You can copy terms between taxonomies to maintain consistent organization across your site.
nl-NL: Met TaxoPress Pro kun je taxonomie termen dupliceren samen met al hun metadata. Dit omvat term beschrijvingen, afbeeldingen en aangepaste velden. Je kunt termen tussen taxonomieën kopiëren om een consistente organisatie op je site te behouden.

en: WordPress Default
nl-NL: WordPress Standaard

en: WordPress can use a custom permalink for this taxonomy. It does not have to match the slug.
nl-NL: WordPress kan een aangepaste permalink voor deze taxonomy gebruiken. Het hoeft niet overeen te komen met de slug.

en: Y-m-d (e.g., 2024-10-09)
nl-NL: Y-m-d (bijv., 2024-10-09)

en: Yes
nl-NL: Ja

en: You added {post_terms} in the prompt but your post does not contain any terms.
nl-NL: U heeft {post_terms} in de prompt toegevoegd, maar uw bericht bevat geen termen.

en: You added {site_terms} in the prompt but your site does not contain any terms for this taxonomy.
nl-NL: U heeft {site_terms} in de prompt toegevoegd, maar uw site bevat geen termen voor deze taxonomy.

en: You can not edit this label.
nl-NL: Je kunt dit label niet bewerken.

en: You can only delete taxonomies created with TaxoPress. However, you can delete any changes or edit made from TaxoPress which will remove TaxoPress version edit restoring original taxonomies data or removing it if already deleted
nl-NL: Je kunt alleen taxonomies verwijderen die met TaxoPress zijn aangemaakt. Je kunt echter eventuele wijzigingen of bewerkingen die vanuit TaxoPress zijn gemaakt, verwijderen, waardoor de TaxoPress-versiebewerking de originele taxonomy-gegevens herstelt of deze verwijdert als deze al is verwijderd

en: You can see full log details on the %1s screen
nl-NL: U kunt de volledige logdetails zien op het %1s scherm

en: You do not have capability to manage this taxonomy.
nl-NL: U heeft niet de mogelijkheid om deze taxonomy te beheren.

en: You do not have permission to edit this post.
nl-NL: U heeft geen toestemming om deze post te bewerken.

en: You do not have permission to manage this taxonomy. Enable Metabox Access Taxonomies for this role in %1sTaxoPress Settings%2s.
nl-NL: U heeft geen toestemming om deze taxonomy te beheren. Schakel Metabox Toegang Taxonomies in voor deze rol in %1sTaxoPress Instellingen%2s.

en: You do not have the required capabilities to manage any of this post attached taxonomies.
nl-NL: Je hebt niet de vereiste mogelijkheden om een van deze aan de post gekoppelde taxonomieën te beheren.

en: You have disabled TaxoPress ordering
nl-NL: Je hebt de TaxoPress-volgorde uitgeschakeld

en: You must enable at least one AI integration source to use auto term preview.
nl-NL: U moet ten minste één AI-integratiebron inschakelen om de auto term preview te gebruiken.

en: You must set zero (0) to display all post categories.
nl-NL: Je moet nul (0) instellen om alle postcategorieën weer te geven.

en: You must set zero (0) to display all post tags.
nl-NL: Je moet nul (0) instellen om alle posttags weer te geven.

en: You're using TaxoPress Free.
                                                The Pro version has more features and support.
nl-NL: Je gebruikt TaxoPress Free.
                                                De Pro versie heeft meer functies en ondersteuning.

en: You're using TaxoPress Free.
                                            The Pro version has more features and support.
nl-NL: Je gebruikt TaxoPress Free.
                                            De Pro-versie heeft meer functies en ondersteuning.

en: You're using TaxoPress Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
nl-NL: Je gebruikt TaxoPress Free. De Pro-versie heeft meer functies en ondersteuning. %sUpgrade naar Pro%s

en: d M, Y (e.g., 09 Oct, 2024)
nl-NL: d M, Y (bijv., 09 okt, 2024)

en: d.m.Y (e.g., 09.10.2024)
nl-NL: d.m.Y (bijv., 09.10.2024)

en: it creates
nl-NL: het creëert

en: m/d/Y (e.g., 10/09/2024)
nl-NL: d/m/Y (bijv., 10/09/2024)

[ctx: term name]
en: Name
nl-NL: Naam

[ctx: term name]
en: Taxonomy
nl-NL: Taxonomie

en: this page.
nl-NL: deze pagina.
