Renas AI Content Generator 1.0.0 - en to nl_NL translation catalogue (475 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Renas AI Content Generator
nl_NL: Renas AI Contentgenerator

note: Description of the plugin
en: AI-powered content generator for WordPress. Create blog posts, generate images, and edit text with 10+ AI models.
nl_NL: AI-aangedreven contentgenerator voor WordPress. Maak blogberichten, genereer afbeeldingen en bewerk tekst met meer dan 10 AI-modellen.

en: Renas AI Content Generator requires PHP %s or higher.
nl_NL: Renas AI Contentgenerator vereist PHP %s of hoger.

en: Renas AI Content Generator requires WordPress %s or higher.
nl_NL: Renas AI Contentgenerator vereist WordPress %s of hoger.

en: Renas AI Content Generator requires the OpenSSL PHP extension.
nl_NL: Renas AI Contentgenerator vereist de OpenSSL PHP-extensie.

en: API key not configured. Please connect to Renas AI first.
nl_NL: API-sleutel niet geconfigureerd. Maak eerst verbinding met Renas AI.

en: API error
nl_NL: API-fout

en: Insufficient credits. Please purchase more credits at renas.ai/pricing
nl_NL: Onvoldoende credits. Koop meer credits op renas.ai/pricing

en: Rate limit exceeded. Please wait a moment and try again.
nl_NL: Limiet overschreden. Wacht even en probeer het opnieuw.

en: Image Generator
nl_NL: Afbeeldingsgenerator

en: Credit History
nl_NL: Creditgeschiedenis

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Generating...
nl_NL: Bezig met genereren...

en: An error occurred
nl_NL: Er is een fout opgetreden

en: Insufficient credits
nl_NL: Onvoldoende credits

en: Connected
nl_NL: Verbonden

en: Disconnected
nl_NL: Niet verbonden

en: Saved successfully
nl_NL: Succesvol opgeslagen

en: Are you sure you want to disconnect from Renas AI?
nl_NL: Weet u zeker dat u de verbinding met Renas AI wilt verbreken?

en: Please select a title.
nl_NL: Selecteer een titel.

en: Please enter a topic.
nl_NL: Voer een onderwerp in.

en: Connect to Renas AI to start generating content.
nl_NL: Maak verbinding met Renas AI om content te genereren.

en: Connect Now
nl_NL: Nu verbinden

en: Plan:
nl_NL: Abonnement:

en: New Blog Post
nl_NL: Nieuw blogbericht

en: Generate Image
nl_NL: Afbeelding genereren

en: Missing code or state parameter.
nl_NL: Ontbrekende code- of statusparameter.

en: Invalid or expired state token.
nl_NL: Ongeldig of verlopen statustoken.

en: AI Generated Image
nl_NL: AI-gegenereerde afbeelding

en: Image URL is required.
nl_NL: Afbeeldings-URL is vereist.

en: Welcome to Renas AI Content Generator! %1$sConnect your account%2$s to get started.
nl_NL: Welkom bij Renas AI Contentgenerator! %1$sVerbind uw account%2$s om te beginnen.

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: %1$sCreate a free account%2$s at renas.ai
nl_NL: %1$sMaak een gratis account aan%2$s op renas.ai

en: Go to %1$sSettings%2$s and click "Connect to Renas AI"
nl_NL: Ga naar %1$sInstellingen%2$s en klik op "Verbinden met Renas AI"

en: Authorize the connection and start creating content!
nl_NL: Autoriseer de verbinding en begin met het maken van content!

en: Credits Available
nl_NL: Beschikbare credits

en: Current Plan
nl_NL: Huidig abonnement

en: Quick Actions
nl_NL: Snelle acties

en: Buy Credits
nl_NL: Credits kopen

en: Start Writing
nl_NL: Begin met schrijven

en: Create complete blog posts in 4 easy steps: set your topic, choose a title, review the outline, and generate.
nl_NL: Maak complete blogberichten in 4 eenvoudige stappen: stel uw onderwerp in, kies een titel, bekijk de opzet en genereer.

en: Create Images
nl_NL: Afbeeldingen maken

en: Generate AI images or search free stock photos. Downloaded images are saved directly to your Media Library.
nl_NL: Genereer AI-afbeeldingen of zoek gratis stockfoto's. Gedownloade afbeeldingen worden direct in uw Mediabibliotheek opgeslagen.

en: Editor Actions
nl_NL: Bewerkingsacties

en: Rewrite, summarize, translate, or fix grammar in your existing content. Available in the Classic Editor.
nl_NL: Herschrijf, vat samen, vertaal of corrigeer grammatica in uw bestaande content. Beschikbaar in de Classic Editor.

en: AI Models
nl_NL: AI-modellen

en: Choose from 10+ AI models including GPT-5, Claude, Gemini, and Grok. Each with different speed and quality trade-offs.
nl_NL: Kies uit meer dan 10 AI-modellen, waaronder GPT-5, Claude, Gemini en Grok. Elk met verschillende snelheids- en kwaliteitsafwegingen.

en: Please %1$sconnect to Renas AI%2$s first to use the Blog Wizard.
nl_NL: Maak eerst %1$sverbinding met Renas AI%2$s om de Blog Wizard te gebruiken.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Outline
nl_NL: Opzet

en: Generate
nl_NL: Genereren

en: What do you want to write about?
nl_NL: Waarover wilt u schrijven?

en: Topic
nl_NL: Onderwerp

en: e.g. Benefits of remote work for software developers
nl_NL: bijv. Voordelen van thuiswerken voor softwareontwikkelaars

en: AI Model
nl_NL: AI-model

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Language
nl_NL: Taal

en: Tone
nl_NL: Toon

en: Keywords
nl_NL: Zoekwoorden

en: Comma-separated keywords (optional)
nl_NL: Kommagescheiden zoekwoorden (optioneel)

en: Optional. Separate with commas.
nl_NL: Optioneel. Scheid met komma's.

en: Target Audience
nl_NL: Doelgroep

en: e.g. Beginner developers, Marketing professionals (optional)
nl_NL: bijv. Beginnende ontwikkelaars, marketingprofessionals (optioneel)

en: Next: Choose Title
nl_NL: Volgende: Kies titel

en: Choose a Title
nl_NL: Kies een titel

en: AI Generate
nl_NL: AI genereren

en: Write Manually
nl_NL: Handmatig schrijven

en: Number of titles:
nl_NL: Aantal titels:

en: Generate Titles
nl_NL: Titels genereren

en: Generating titles...
nl_NL: Titels worden gegenereerd...

en: Enter your title:
nl_NL: Voer uw titel in:

en: Type your blog post title here...
nl_NL: Typ hier de titel van uw blogbericht...

en: Next: Generate Outline
nl_NL: Volgende: Opzet genereren

en: Back
nl_NL: Terug

en: Review & Edit Outline
nl_NL: Opzet bekijken en bewerken

en: H2 Sections:
nl_NL: H2-secties:

en: Include H3 subsections
nl_NL: H3-subsecties toevoegen

en: Length:
nl_NL: Lengte:

en: Generate Outline
nl_NL: Opzet genereren

en: Generating outline...
nl_NL: Opzet wordt gegenereerd...

en: Add Section
nl_NL: Sectie toevoegen

en: Next: Generate Blog Post
nl_NL: Volgende: Blogbericht genereren

en: Generate Blog Post
nl_NL: Blogbericht genereren

en: Include FAQ section at the end
nl_NL: FAQ-sectie aan het einde toevoegen

en: Generating blog post... This may take up to 2 minutes.
nl_NL: Blogbericht wordt gegenereerd... Dit kan tot 2 minuten duren.

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Select category...
nl_NL: Selecteer categorie...

en: Meta Description
nl_NL: Metabeschrijving

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Featured Image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: Use the %1$sImage Generator%2$s to create a featured image.
nl_NL: Gebruik de %1$sAfbeeldingsgenerator%2$s om een uitgelichte afbeelding te maken.

en: Save as Draft
nl_NL: Opslaan als concept

en: Publish Now
nl_NL: Nu publiceren

en: Copy HTML
nl_NL: HTML kopiëren

en: Post created successfully!
nl_NL: Bericht succesvol aangemaakt!

en: Edit Post
nl_NL: Bericht bewerken

en: View Post
nl_NL: Bericht bekijken

en: Please %1$sconnect to Renas AI%2$s first.
nl_NL: Maak eerst %1$sverbinding met Renas AI%2$s.

en: Loading history...
nl_NL: Geschiedenis laden...

en: Date
nl_NL: Datum

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: No credit transactions found.
nl_NL: Geen credittransacties gevonden.

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Stock Images (Free)
nl_NL: Stockfoto's (gratis)

en: AI Image Generation
nl_NL: AI-afbeeldingen genereren

en: Describe the image you want to generate...
nl_NL: Beschrijf de afbeelding die u wilt genereren...

en: Quality
nl_NL: Kwaliteit

en: Size
nl_NL: Formaat

en: Generate Image
nl_NL: Afbeelding genereren

en: Generating image...
nl_NL: Afbeelding wordt gegenereerd...

en: Download to Media Library
nl_NL: Downloaden naar Mediabibliotheek

en: Image saved to Media Library!
nl_NL: Afbeelding opgeslagen in Mediabibliotheek!

en: View in Media Library
nl_NL: Bekijken in Mediabibliotheek

en: Stock Image Search
nl_NL: Stockfoto's zoeken

en: Search free stock images from Pexels and Unsplash. No credits required.
nl_NL: Zoek gratis stockfoto's van Pexels en Unsplash. Geen credits vereist.

en: Search for images...
nl_NL: Zoek naar afbeeldingen...

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Searching...
nl_NL: Bezig met zoeken...

en: Default Settings
nl_NL: Standaardinstellingen

en: Set default values for the Blog Wizard and other tools.
nl_NL: Stel standaardwaarden in voor de Blog Wizard en andere tools.

en: Default AI Model
nl_NL: Standaard AI-model

en: Loading models...
nl_NL: Modellen laden...

en: Default Language
nl_NL: Standaardtaal

en: Loading languages...
nl_NL: Talen laden...

en: Default Tone
nl_NL: Standaardtoon

en: Default Length
nl_NL: Standaardlengte

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Renas AI Content Generator
nl_NL: Renas AI Contentgenerator

en: Buy Credits
nl_NL: Credits kopen

en: Connection
nl_NL: Verbinding

en: Connected as %1$s (%2$s)
nl_NL: Verbonden als %1$s (%2$s)

en: API Key:
nl_NL: API-sleutel:

en: Disconnect
nl_NL: Verbinding verbreken

en: Not connected
nl_NL: Niet verbonden

en: Connect your Renas AI account to start generating content with AI.
nl_NL: Verbind uw Renas AI-account om te beginnen met het genereren van content met AI.

en: Connect to Renas AI
nl_NL: Verbinden met Renas AI

en: Don't have an account? %1$sSign up for free%2$s
nl_NL: Heeft u nog geen account? %1$sMeld u gratis aan%2$s

en: Content Templates
nl_NL: Contentsjablonen

en: Content Rewriter
nl_NL: Content herschrijver

en: Content Refresh
nl_NL: Content vernieuwen

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: No results generated.
nl_NL: Geen resultaten gegenereerd.

en: No templates found.
nl_NL: Geen sjablonen gevonden.

en: Please fill in all required fields.
nl_NL: Vul alle verplichte velden in.

en: View
nl_NL: Bekijken

en: Collapse
nl_NL: Inklappen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Entry deleted.
nl_NL: Vermelding verwijderd.

en: Delete this entry?
nl_NL: Deze vermelding verwijderen?

en: Clear all content history? This cannot be undone.
nl_NL: Alle contentgeschiedenis wissen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: New Chat
nl_NL: Nieuw gesprek

en: Delete this conversation?
nl_NL: Dit gesprek verwijderen?

en: No conversations yet. Start a new chat!
nl_NL: Nog geen gesprekken. Begin een nieuw gesprek!

en: Select Model
nl_NL: Model selecteren

en: Conversations
nl_NL: Gesprekken

en: Hello! I'm your AI writing assistant. How can I help you today?
nl_NL: Hallo! Ik ben uw AI-schrijfassistent. Hoe kan ik u vandaag helpen?

en: Type your message...
nl_NL: Typ uw bericht...

en: Send
nl_NL: Versturen

en: Clear chat history?
nl_NL: Chatgeschiedenis wissen?

en: Content History
nl_NL: Contentgeschiedenis

en: All
nl_NL: Alles

en: Blog Posts
nl_NL: Blogberichten

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Clear All
nl_NL: Alles wissen

en: Clear all history
nl_NL: Alle geschiedenis wissen

en: No content history found. Generated content will appear here.
nl_NL: Geen contentgeschiedenis gevonden. Gegenereerde content verschijnt hier.

en: Please %1$sconnect to Renas AI%2$s first to use Auto-Post.
nl_NL: Maak eerst %1$sverbinding met Renas AI%2$s om Auto-Post te gebruiken.

en: Auto-Post Schedules
nl_NL: Auto-Post schema's

en: Add New Schedule
nl_NL: Nieuw schema toevoegen

en: New Schedule
nl_NL: Nieuw schema

en: e.g. Latest trends in artificial intelligence
nl_NL: bijv. Laatste trends in kunstmatige intelligentie

en: The AI will generate blog posts about this topic each time the schedule runs.
nl_NL: De AI genereert blogberichten over dit onderwerp telkens wanneer het schema wordt uitgevoerd.

en: Article Length
nl_NL: Artikellengte

en: Post Status
nl_NL: Berichtstatus

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Hourly
nl_NL: Elk uur

en: Every 6 Hours
nl_NL: Elke 6 uur

en: Every 12 Hours
nl_NL: Elke 12 uur

en: Twice Daily
nl_NL: Twee keer per dag

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Save Schedule
nl_NL: Schema opslaan

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Loading schedules...
nl_NL: Schema's laden...

en: Last Run
nl_NL: Laatst uitgevoerd

en: Actions
nl_NL: Acties

en: No schedules found. Click "Add New Schedule" to create your first auto-post schedule.
nl_NL: Geen schema's gevonden. Klik op "Nieuw schema toevoegen" om uw eerste Auto-Post schema aan te maken.

en: Activity Log
nl_NL: Activiteitenlogboek

en: Loading log...
nl_NL: Logboek laden...

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Message
nl_NL: Bericht

en: No log entries yet. Activity will appear here after schedules run.
nl_NL: Nog geen logboekregistraties. Activiteit verschijnt hier nadat schema's zijn uitgevoerd.

en: Please %1$sconnect to Renas AI%2$s first to use the Content Rewriter.
nl_NL: Maak eerst %1$sverbinding met Renas AI%2$s om de Content herschrijver te gebruiken.

en: Paste a URL to fetch its content, then rewrite it with AI in your preferred language and tone.
nl_NL: Plak een URL om de content op te halen en herschrijf deze met AI in uw gewenste taal en toon.

en: Source URL
nl_NL: Bron-URL

en: https://example.com/article
nl_NL: https://voorbeeld.nl/artikel

en: Enter the URL of the article you want to rewrite.
nl_NL: Voer de URL in van het artikel dat u wilt herschrijven.

en: Fetch Content
nl_NL: Content ophalen

en: Fetching content from URL...
nl_NL: Content ophalen van URL...

en: Rewrite Settings
nl_NL: Herschrijfinstellingen

en: Choose how the content should be rewritten.
nl_NL: Kies hoe de content herschreven moet worden.

en: This will use credits based on content length and selected model.
nl_NL: Dit verbruikt credits op basis van contentlengte en geselecteerd model.

en: Rewrite Content
nl_NL: Content herschrijven

en: Rewriting content... This may take a moment.
nl_NL: Content wordt herschreven... Dit kan even duren.

en: Rewritten Content
nl_NL: Herschreven content

en: SEO Title
nl_NL: SEO-titel

en: Recommended: 50-60 characters. Used by Yoast, Rank Math, AIOSEO.
nl_NL: Aanbevolen: 50-60 tekens. Gebruikt door Yoast, Rank Math, AIOSEO.

en: Generate SEO Meta
nl_NL: SEO-meta genereren

en: Focus Keyword
nl_NL: Focuszoekwoord

en: e.g. content marketing
nl_NL: bijv. contentmarketing

en: Save as WordPress Post
nl_NL: Opslaan als WordPress-bericht

en: Save as Post
nl_NL: Opslaan als bericht

en: Please %1$sconnect to Renas AI%2$s first to use Content Refresh.
nl_NL: Maak eerst %1$sverbinding met Renas AI%2$s om Content vernieuwen te gebruiken.

en: Select published posts to rewrite, expand, simplify, or optimize for SEO using AI.
nl_NL: Selecteer gepubliceerde berichten om te herschrijven, uit te breiden, te vereenvoudigen of te optimaliseren voor SEO met AI.

en: Search posts...
nl_NL: Berichten zoeken...

en: All Categories
nl_NL: Alle categorieën

en: Show AI-generated only
nl_NL: Alleen AI-gegenereerd tonen

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Rewrite
nl_NL: Herschrijven

en: Expand
nl_NL: Uitbreiden

en: Simplify
nl_NL: Vereenvoudigen

en: Improve SEO
nl_NL: SEO verbeteren

en: SEO Optimize
nl_NL: SEO optimaliseren

en: Start Refresh
nl_NL: Vernieuwing starten

en: Processing 0 of 0...
nl_NL: 0 van 0 verwerken...

en: Loading posts...
nl_NL: Berichten laden...

en: Select
nl_NL: Selecteren

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Words
nl_NL: Woorden

en: No posts found. Try adjusting your search filters.
nl_NL: Geen berichten gevonden. Pas uw zoekfilters aan.

en: Refresh Complete
nl_NL: Vernieuwing voltooid

en: Post
nl_NL: Bericht

note: ── New i18n keys (class-admin.php wp_localize_script) ──
en: Active
nl_NL: Actief

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Run Now
nl_NL: Nu uitvoeren

en: Every 6h
nl_NL: Elke 6u

en: Every 12h
nl_NL: Elke 12u

en: Success
nl_NL: Geslaagd

en: Saving...
nl_NL: Opslaan...

en: Schedule saved successfully.
nl_NL: Schema succesvol opgeslagen.

en: Delete this schedule? This cannot be undone.
nl_NL: Dit schema verwijderen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Schedule deleted.
nl_NL: Schema verwijderd.

en: Running...
nl_NL: Bezig met uitvoeren...

en: Schedule executed successfully.
nl_NL: Schema succesvol uitgevoerd.

en: Please enter a URL.
nl_NL: Voer een URL in.

en: Failed to fetch content from URL.
nl_NL: Kan content niet ophalen van URL.

en: Content fetched successfully.
nl_NL: Content succesvol opgehaald.

en: Word count
nl_NL: Aantal woorden

en: Words
nl_NL: Woorden

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Remaining
nl_NL: Resterend

en: Content rewritten successfully!
nl_NL: Content succesvol herschreven!

en: Rewrite failed.
nl_NL: Herschrijven mislukt.

en: Please fetch content first.
nl_NL: Haal eerst de content op.

en: Rewrite content first before generating SEO meta.
nl_NL: Herschrijf eerst de content voordat u SEO-meta genereert.

en: SEO meta generated!
nl_NL: SEO-meta gegenereerd!

en: SEO meta generation failed.
nl_NL: SEO-metageneratie mislukt.

en: published
nl_NL: gepubliceerd

en: saved as draft
nl_NL: opgeslagen als concept

en: Failed to create post.
nl_NL: Kan bericht niet aanmaken.

en: HTML copied to clipboard!
nl_NL: HTML gekopieerd naar klembord!

en: Template
nl_NL: Sjabloon

en: Credits used
nl_NL: Gebruikte credits

en: entries
nl_NL: vermeldingen

en: Page
nl_NL: Pagina

en: post selected
nl_NL: bericht geselecteerd

en: posts selected
nl_NL: berichten geselecteerd

en: posts
nl_NL: berichten

en: AI Generated
nl_NL: AI-gegenereerd

en: Please select at least one post.
nl_NL: Selecteer ten minste één bericht.

en: You are about to refresh {count} post(s). This will use credits. Continue?
nl_NL: U staat op het punt {count} bericht(en) te vernieuwen. Dit verbruikt credits. Doorgaan?

en: Processing...
nl_NL: Bezig met verwerken...

en: Processing {current} of {total}...
nl_NL: {current} van {total} verwerken...

en: Total Posts
nl_NL: Totaal berichten

en: Successful
nl_NL: Geslaagd

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: {count} post(s) refreshed successfully.
nl_NL: {count} bericht(en) succesvol vernieuwd.

en: {count} post(s) failed to refresh.
nl_NL: {count} bericht(en) niet vernieuwd.

en: Connecting...
nl_NL: Verbinden...

en: A new tab has opened. Please log in to Renas AI and authorize the connection. This page will update automatically when you return.
nl_NL: Er is een nieuw tabblad geopend. Log in bij Renas AI en autoriseer de verbinding. Deze pagina wordt automatisch bijgewerkt wanneer u terugkeert.

en: Failed to start connection
nl_NL: Kan verbinding niet starten

en: Please enter your API key.
nl_NL: Voer uw API-sleutel in.

en: Invalid API key format. Key must start with renas_sk_
nl_NL: Ongeldig API-sleutelformaat. De sleutel moet beginnen met renas_sk_

en: Successfully connected to Renas AI!
nl_NL: Succesvol verbonden met Renas AI!

en: Connect with API Key
nl_NL: Verbinden met API-sleutel

en: Completing connection...
nl_NL: Verbinding voltooien...

en: Connection failed. Please try again.
nl_NL: Verbinding mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Disconnecting...
nl_NL: Verbinding verbreken...

en: Disconnected from Renas AI.
nl_NL: Verbinding met Renas AI verbroken.

en: Failed to disconnect
nl_NL: Kan verbinding niet verbreken

en: Failed to save settings
nl_NL: Kan instellingen niet opslaan

note: ── Config: Tones (class-config.php) ──
en: Professional
nl_NL: Professioneel

en: Casual
nl_NL: Informeel

en: Academic
nl_NL: Academisch

en: Conversational
nl_NL: Conversationeel

en: Informative
nl_NL: Informatief

en: Persuasive
nl_NL: Overtuigend

en: Friendly
nl_NL: Vriendelijk

en: Formal
nl_NL: Formeel

en: Humorous
nl_NL: Humoristisch

en: Inspirational
nl_NL: Inspirerend

en: Technical
nl_NL: Technisch

en: Storytelling
nl_NL: Vertellend

en: Authoritative
nl_NL: Gezaghebbend

en: Empathetic
nl_NL: Empathisch

note: ── Config: Actions (class-config.php) ──
en: Summarize
nl_NL: Samenvatten

en: Fix Grammar
nl_NL: Grammatica corrigeren

en: Translate
nl_NL: Vertalen

en: Professional Tone
nl_NL: Professionele toon

en: Casual Tone
nl_NL: Informele toon

en: Shorten
nl_NL: Inkorten

en: Generate Title
nl_NL: Titel genereren

en: Bullet Points
nl_NL: Opsommingstekens

en: Improve SEO
nl_NL: SEO verbeteren

note: ── Config: Lengths (class-config.php) ──
en: Short (500-700 words)
nl_NL: Kort (500-700 woorden)

en: Medium (1,000-1,400 words)
nl_NL: Gemiddeld (1.000-1.400 woorden)

en: Long (1,800-2,200 words)
nl_NL: Lang (1.800-2.200 woorden)

en: Epic (2,800-3,500 words)
nl_NL: Extra lang (2.800-3.500 woorden)

note: ── Template Categories (class-templates.php) ──
en: All Templates
nl_NL: Alle sjablonen

en: Social Media
nl_NL: Social media

en: E-Commerce
nl_NL: E-commerce

en: Email
nl_NL: E-mail

en: General
nl_NL: Algemeen

note: ── Template Names & Descriptions (class-templates.php) ──
en: Facebook Post
nl_NL: Facebook-bericht

en: Create engaging Facebook posts that drive interaction.
nl_NL: Maak aansprekende Facebook-berichten die interactie stimuleren.

en: Topic / Subject
nl_NL: Onderwerp

en: e.g. New product launch
nl_NL: bijv. Lancering nieuw product

en: e.g. Small business owners
nl_NL: bijv. Kleine ondernemers

en: Additional Context
nl_NL: Aanvullende context

en: Key points to include...
nl_NL: Belangrijke punten om op te nemen...

en: Instagram Caption
nl_NL: Instagram-bijschrift

en: Write captivating Instagram captions with hashtags.
nl_NL: Schrijf pakkende Instagram-bijschriften met hashtags.

en: Post Topic
nl_NL: Berichtonderwerp

en: e.g. Behind the scenes of our workshop
nl_NL: bijv. Achter de schermen van onze werkplaats

en: Hashtag Keywords
nl_NL: Hashtag-zoekwoorden

en: e.g. handmade, artisan, craft
nl_NL: bijv. handgemaakt, ambachtelijk, vakwerk

en: Generate a compelling Twitter/X thread from a topic.
nl_NL: Genereer een boeiende Twitter/X-thread over een onderwerp.

en: Thread Topic
nl_NL: Thread-onderwerp

en: e.g. 10 lessons from building a startup
nl_NL: bijv. 10 lessen van het opbouwen van een startup

en: Number of Tweets
nl_NL: Aantal tweets

en: LinkedIn Post
nl_NL: LinkedIn-bericht

en: Professional LinkedIn posts that build authority.
nl_NL: Professionele LinkedIn-berichten die autoriteit opbouwen.

en: e.g. Leadership lessons from my career
nl_NL: bijv. Leiderschapslessen uit mijn carrière

en: e.g. Tech professionals
nl_NL: bijv. IT-professionals

en: Key Points
nl_NL: Kernpunten

en: Main ideas to cover...
nl_NL: Belangrijkste ideeën om te behandelen...

en: Attention-Interest-Desire-Action marketing copy.
nl_NL: Attention-Interest-Desire-Action marketingtekst.

en: Product / Service
nl_NL: Product / Dienst

en: e.g. Project management software
nl_NL: bijv. Projectmanagementsoftware

en: e.g. Remote teams
nl_NL: bijv. Teams op afstand

en: Key Features / Benefits
nl_NL: Belangrijkste kenmerken / voordelen

en: List main features...
nl_NL: Vermeld de belangrijkste kenmerken...

en: Problem-Agitate-Solution persuasive copy.
nl_NL: Problem-Agitate-Solution overtuigende tekst.

en: e.g. Online accounting tool
nl_NL: bijv. Online boekhoudsoftware

en: Problem
nl_NL: Probleem

en: What problem does your audience face?
nl_NL: Welk probleem ervaart uw doelgroep?

en: e.g. Freelancers
nl_NL: bijv. Freelancers

en: Before-After-Bridge transformation copy.
nl_NL: Before-After-Bridge transformatietekst.

en: e.g. Fitness coaching app
nl_NL: bijv. Fitness coaching-app

en: Before (Current Pain)
nl_NL: Voor (huidige pijnpunt)

en: Describe current situation...
nl_NL: Beschrijf de huidige situatie...

en: After (Desired Outcome)
nl_NL: Na (gewenst resultaat)

en: Describe ideal outcome...
nl_NL: Beschrijf het ideale resultaat...

en: Product Ad Copy
nl_NL: Productadvertentietekst

en: High-converting ad copy for Google, Facebook, etc.
nl_NL: Goed converterende advertentietekst voor Google, Facebook, enz.

en: e.g. Organic skincare line
nl_NL: bijv. Biologische huidverzorgingslijn

en: Ad Platform
nl_NL: Advertentieplatform

en: e.g. Facebook, Google Ads
nl_NL: bijv. Facebook, Google Ads

en: Key Benefits
nl_NL: Belangrijkste voordelen

en: Main selling points...
nl_NL: Belangrijkste verkoopargumenten...

en: e.g. Women 25-40
nl_NL: bijv. Vrouwen 25-40

en: Product Description
nl_NL: Productbeschrijving

en: Compelling product descriptions that convert.
nl_NL: Overtuigende productbeschrijvingen die converteren.

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: e.g. Wireless Noise-Canceling Headphones
nl_NL: bijv. Draadloze ruisonderdrukkende koptelefoon

en: Key Features
nl_NL: Belangrijkste kenmerken

en: List product features...
nl_NL: Vermeld productkenmerken...

en: e.g. Music lovers, commuters
nl_NL: bijv. Muziekliefhebbers, forensen

en: Product Title
nl_NL: Producttitel

en: SEO-optimized product titles for e-commerce.
nl_NL: SEO-geoptimaliseerde producttitels voor e-commerce.

en: Product Name / Type
nl_NL: Productnaam / type

en: e.g. Bluetooth speaker
nl_NL: bijv. Bluetooth-speaker

en: Key Feature
nl_NL: Belangrijkste kenmerk

en: e.g. Waterproof, 24h battery
nl_NL: bijv. Waterdicht, 24 uur batterij

en: Brand Name
nl_NL: Merknaam

en: e.g. SoundMax
nl_NL: bijv. SoundMax

en: SEO-optimized meta descriptions for search results.
nl_NL: SEO-geoptimaliseerde metabeschrijvingen voor zoekresultaten.

en: Page Title
nl_NL: Paginatitel

en: e.g. Best Project Management Tools 2024
nl_NL: bijv. Beste projectmanagementtools 2024

en: Target Keywords
nl_NL: Doelzoekwoorden

en: e.g. project management, team collaboration
nl_NL: bijv. projectmanagement, teamsamenwerking

en: Page Summary
nl_NL: Paginasamenvatting

en: Brief description of page content...
nl_NL: Korte beschrijving van de pagina-inhoud...

en: SEO Title Tag
nl_NL: SEO-titeltag

en: Click-worthy title tags optimized for search engines.
nl_NL: Aantrekkelijke titeltags geoptimaliseerd voor zoekmachines.

en: Page Topic
nl_NL: Pagina-onderwerp

en: e.g. WordPress performance optimization
nl_NL: bijv. WordPress-prestatie-optimalisatie

en: e.g. WordPress speed, optimization
nl_NL: bijv. WordPress snelheid, optimalisatie

en: Brand / Site Name
nl_NL: Merk / sitenaam

en: e.g. TechBlog
nl_NL: bijv. TechBlog

en: Email Subject Line
nl_NL: E-mailonderwerpregel

en: High open-rate email subject lines.
nl_NL: E-mailonderwerpregels met hoge openingspercentages.

en: Email Topic
nl_NL: E-mailonderwerp

en: e.g. Summer sale announcement
nl_NL: bijv. Aankondiging zomeruitverkoop

en: Recipient Audience
nl_NL: Doelgroep ontvangers

en: e.g. Newsletter subscribers
nl_NL: bijv. Nieuwsbriefabonnees

en: Cold Email
nl_NL: Koude e-mail

en: Personalized cold outreach emails that get replies.
nl_NL: Gepersonaliseerde koude acquisitie-e-mails die reacties opleveren.

en: Email Purpose
nl_NL: E-maildoel

en: e.g. Partnership proposal
nl_NL: bijv. Samenwerkingsvoorstel

en: Your Product / Service
nl_NL: Uw product / dienst

en: e.g. SaaS analytics platform
nl_NL: bijv. SaaS-analyseplatform

en: Recipient Role
nl_NL: Functie ontvanger

en: e.g. Marketing Director
nl_NL: bijv. Marketingdirecteur

en: Paragraph Writer
nl_NL: Alineaschrijver

en: Generate well-structured paragraphs on any topic.
nl_NL: Genereer goed gestructureerde alinea's over elk onderwerp.

en: e.g. Benefits of remote work
nl_NL: bijv. Voordelen van thuiswerken

en: Context / Instructions
nl_NL: Context / instructies

en: What should the paragraph cover?
nl_NL: Wat moet de alinea behandelen?

en: Listicle
nl_NL: Lijstartikel

en: Create numbered list-based content for blogs or social.
nl_NL: Maak genummerde lijstcontent voor blogs of social media.

en: Listicle Topic
nl_NL: Lijstartikel-onderwerp

en: e.g. 10 best productivity apps
nl_NL: bijv. 10 beste productiviteitsapps

en: Number of Items
nl_NL: Aantal items

en: e.g. Entrepreneurs
nl_NL: bijv. Ondernemers

en: FAQ Generator
nl_NL: FAQ-generator

en: Generate FAQ sections for pages or products.
nl_NL: Genereer FAQ-secties voor pagina's of producten.

en: Topic / Product
nl_NL: Onderwerp / product

en: e.g. Online course platform
nl_NL: bijv. Online cursusplatform

en: Number of Questions
nl_NL: Aantal vragen

en: Specific areas to cover...
nl_NL: Specifieke onderwerpen om te behandelen...

en: Persuasive CTAs for buttons, banners, and landing pages.
nl_NL: Overtuigende CTA's voor knoppen, banners en landingspagina's.

en: Product / Offer
nl_NL: Product / aanbieding

en: e.g. Free trial of our software
nl_NL: bijv. Gratis proefversie van onze software

en: Desired Action
nl_NL: Gewenste actie

en: e.g. Sign up, Buy now, Download
nl_NL: bijv. Aanmelden, Nu kopen, Downloaden

en: Tagline / Slogan
nl_NL: Tagline / slogan

en: Memorable taglines and slogans for brands.
nl_NL: Memorabele taglines en slogans voor merken.

en: Brand / Company Name
nl_NL: Merk- / bedrijfsnaam

en: e.g. GreenEats
nl_NL: bijv. GreenEats

en: Industry
nl_NL: Branche

en: e.g. Sustainable food delivery
nl_NL: bijv. Duurzame maaltijdbezorging

en: Brand Values
nl_NL: Merkwaarden

en: e.g. Eco-friendly, fresh, fast
nl_NL: bijv. Milieuvriendelijk, vers, snel

note: ── WooCommerce (class-woocommerce.php) ──
en: Renas AI — Product Description
nl_NL: Renas AI — Productbeschrijving

en: Short Description
nl_NL: Korte beschrijving

en: Long Description
nl_NL: Lange beschrijving

en: Both
nl_NL: Beide

en: Generated! Click "Insert" to fill the product fields.
nl_NL: Gegenereerd! Klik op "Invoegen" om de productvelden in te vullen.

en: Short Description:
nl_NL: Korte beschrijving:

en: Insert Short Description
nl_NL: Korte beschrijving invoegen

en: Long Description:
nl_NL: Lange beschrijving:

en: Insert Long Description
nl_NL: Lange beschrijving invoegen

note: ── Content History (class-content-history.php) ──
en: Content History Entry
nl_NL: Contentgeschiedenisvermelding

en: Generated Content
nl_NL: Gegenereerde content

en: History entry not found.
nl_NL: Geschiedenisvermelding niet gevonden.

en: You do not have permission to delete this entry.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze vermelding te verwijderen.

note: ── Chatbot Page (chatbot-page.php) ──
en: Please %1$sconnect to Renas AI%2$s first to use the AI Chat.
nl_NL: Maak eerst %1$sverbinding met Renas AI%2$s om de AI Chat te gebruiken.

en: AI Writing Assistant
nl_NL: AI-schrijfassistent

en: Default Model
nl_NL: Standaardmodel

en: Toggle sidebar
nl_NL: Zijbalk in-/uitklappen

note: ── Templates Page (templates-page.php) ──
en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Search templates...
nl_NL: Sjablonen zoeken...

en: No template history found. Generated templates will appear here.
nl_NL: Geen sjabloongeschiedenis gevonden. Gegenereerde sjablonen verschijnen hier.

en: Variations
nl_NL: Variaties

en: Number of different outputs to generate.
nl_NL: Aantal verschillende resultaten om te genereren.

en: Credits vary based on model selection.
nl_NL: Credits variëren op basis van de modelselectie.

en: Generating content...
nl_NL: Content wordt gegenereerd...

en: Results
nl_NL: Resultaten
