Posts Table with Search & Sort 1.3.8 - en to pl-PL translation catalogue (112 entries)

en: Could not find the appropriate step.
pl-PL: Nie można znaleźć odpowiedniego kroku.

en: Please enter a license key.
pl-PL: Proszę wpisać klucz licencyjny.

en: Invalid action requested.
pl-PL: Żądana akcja jest nieprawidłowa.

note: translators: %s: The name of the plugin.
en: %s setup wizard
pl-PL: %s kreator konfiguracji

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
pl-PL: Ostrzeżenie: To nadpisze twoje istniejące ustawienia dla %s. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Setup wizard
pl-PL: Kreator konfiguracji

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
pl-PL: Jeśli potrzebujesz ponownie uzyskać dostęp do kreatora konfiguracji, kliknij przycisk poniżej.

en: More
pl-PL: Więcej

en: Extra features
pl-PL: Dodatkowe funkcje

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Wzbogac swoją stronę o te fantastyczne wtyczki od Barn2.

en: Ready
pl-PL: Gotowe

en: Setup Complete
pl-PL: Instalacja zakończona

en: Welcome
pl-PL: Witamy

en: Select an option
pl-PL: Wybierz opcję

en: Size
pl-PL: Rozmiar

en: Read more
pl-PL: Czytaj więcej

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

en: Pro Version
pl-PL: Wersja Pro

en: Posts Table With Search &amp; Sort
pl-PL: Tabela postów z wyszukiwaniem i sortowaniem

en: Documentation
pl-PL: Dokumentacja

en: Posts Table with Search and Sort
pl-PL: Tabela postów z wyszukiwaniem i sortowaniem

en: Save Changes
pl-PL: Zapisz zmiany

en: Posts selection
pl-PL: Wybór postów

en: Post type
pl-PL: Typ postu

en: The default post type for your tables.
pl-PL: Domyślny typ postu dla twoich tabel.

en: Table content
pl-PL: Zawartość tabeli

en: Columns
pl-PL: Kolumny

en: The columns displayed in your table. Enter a comma-separated list.
pl-PL: Kolumny wyświetlane w twojej tabeli. Wprowadź listę oddzieloną przecinkami.

en: Image size
pl-PL: Rozmiar obrazu

en: W x H in pixels. Sets the image size when using the 'image' column.
pl-PL: W x H w pikselach. Ustawia rozmiar obrazu przy użyciu kolumny 'obraz'.

en: Image lightbox
pl-PL: Lightbox obrazu

en: Display featured images in a lightbox when opened
pl-PL: Wyświetl obrazy wyróżnione w lightboxie po otwarciu

en: Shortcodes
pl-PL: Kody skrótów

en: Display shortcodes, HTML and other formatting inside the table content
pl-PL: Wyświetlaj kody skrótów, HTML i inne formatowanie wewnątrz zawartości tabeli

en: Content length
pl-PL: Długość zawartości

en: words
pl-PL: słowa

en: Enter -1 to show the full post content.
pl-PL: Wprowadź -1, aby pokazać pełną zawartość postu.

en: Excerpt length
pl-PL: Długość fragmentu

en: Enter -1 to show the full excerpt.
pl-PL: Wprowadź -1, aby pokazać pełen fragment.

en: Links
pl-PL: Linki

en: Display links to the single post page, category, tag, or term archive.
pl-PL: Wyświetl linki do strony pojedynczego wpisu, kategorii, tagu lub archiwum terminu.

en: Table loading
pl-PL: Ładowanie tabeli

en: Lazy load
pl-PL: Ładowanie leniwe

en: Load the posts one page at a time
pl-PL: Ładuj wpisy po jednej stronie

en: Enable this if you have many posts or experience slow page load times.
pl-PL: Włącz to, jeśli masz wiele wpisów lub doświadczasz wolnego ładowania strony.

en: Post limit
pl-PL: Limit wpisów

en: The maximum (total) number of posts to display in one table.
pl-PL: Maksymalna (łączna) liczba wpisów do wyświetlenia w jednej tabeli.

en: Posts per page
pl-PL: Wpisy na stronę

en: The number of posts per page of results. Enter -1 to display all posts on one page.
pl-PL: Liczba wpisów na stronę wyników. Wprowadź -1, aby wyświetlić wszystkie wpisy na jednej stronie.

en: Caching
pl-PL: Buforowanie

en: Cache table contents to improve load time
pl-PL: Buforuj zawartość tabeli, aby poprawić czas ładowania

en: Sorting
pl-PL: Sortowanie

en: Sort by
pl-PL: Sortuj według

en: The initial sort order applied to the table.
pl-PL: Początkowa kolejność sortowania zastosowana do tabeli.

en: Sort direction
pl-PL: Kierunek sortowania

en: Automatic
pl-PL: Automatyczny

en: Ascending (A to Z, 1 to 99)
pl-PL: Rosnąco (A do Z, 1 do 99)

en: Descending (Z to A, 99 to 1)
pl-PL: Malejąco (Z do A, 99 do 1)

en: Table controls
pl-PL: Kontrola tabeli

en: Search filters
pl-PL: Filtry wyszukiwania

en: Disabled
pl-PL: Wyłączony

en: Show based on columns in table
pl-PL: Pokaż na podstawie kolumn w tabeli

en: Custom
pl-PL: Niestandardowy

en: Dropdown lists to filter the table by category, tag, attribute, or custom taxonomy.
pl-PL: Listy rozwijane do filtrowania tabeli według kategorii, tagu, atrybutu lub niestandardowej taksonomii.

en: Page length
pl-PL: Długość strony

en: Above table
pl-PL: Nad tabelą

en: Below table
pl-PL: Pod tabelą

en: Above and below table
pl-PL: Nad i pod tabelą

en: Hidden
pl-PL: Ukryty

en: The position of the 'Show [x] entries' dropdown list.
pl-PL: Pozycja listy rozwijanej 'Pokaż [x] wpisów'.

en: Search box
pl-PL: Pole wyszukiwania

en: Totals
pl-PL: Suma

en: The position of the post totals, e.g. 'Showing 1 to 5 of 10 entries'.
pl-PL: Pozycja sum wpisów, np. 'Pokazuje od 1 do 5 z 10 wpisów'.

en: Pagination buttons
pl-PL: Przyciski paginacji

en: The position of the paging buttons which scroll between results.
pl-PL: Pozycja przycisków paginacji, które przewijają między wynikami.

en: Pagination type
pl-PL: Typ paginacji

en: Numbers only
pl-PL: Tylko liczby

en: Prev|Next
pl-PL: Poprzedni|Następny

en: Prev|Next + Numbers
pl-PL: Poprzedni|Następny + Liczby

en: Prev|Next|First|Last
pl-PL: Poprzedni|Następny|Pierwszy|Ostatni

en: Prev|Next|First|Last + Numbers
pl-PL: Poprzedni|Następny|Pierwszy|Ostatni + Numery

en: Reset button
pl-PL: Przycisk resetowania

en: Show a reset button above the table
pl-PL: Pokaż przycisk resetowania nad tabelą

en: Pro version only
pl-PL: Tylko wersja Pro

en: Post tables list all published posts by default. To restrict posts by category, tag, author, etc. add the %1$scorresponding option%2$s to the [posts_table] shortcode.
pl-PL: Tabele postów domyślnie wyświetlają wszystkie opublikowane posty. Aby ograniczyć posty według kategorii, tagu, autora itp., dodaj %1$scorresponding option%2$s do shortcode’a [posts_table].

en: You can override these settings for individual tables by adding options to the [posts_table] shortcode. See the %1$sKnowledge Base%2$s for details.
pl-PL: Możesz nadpisać te ustawienia dla poszczególnych tabel, dodając opcje do shortcode’a [posts_table]. Zobacz %1$sBaza Wiedzy%2$s po szczegóły.

en: Go to settings page
pl-PL: Przejdź do strony ustawień

en: You’re all set! Take a look at our <a href="%s" target="_blank">Knowledge Base</a> for further instructions, tutorials, videos, and much more.
pl-PL: Wszystko gotowe! Zobacz naszą <a href="%s" target="_blank">Bazę Wiedzy</a> po dalsze instrukcje, samouczki, filmy i wiele więcej.

en: Layout and Content
pl-PL: Układ i treść

en: First, choose what to include in your post tables.
pl-PL: Najpierw wybierz, co chcesz uwzględnić w swoich tabelach postów.

en: Layout and content
pl-PL: Układ i treść

en: List the columns to include in your posts tables.
pl-PL: Wymień kolumny, które chcesz uwzględnić w swoich tabelach postów.

en: If you have included a ‘content’ column, then enter the number of characters to appear in the table. Enter -1 to show the full content.
pl-PL: Jeśli uwzględniłeś kolumnę „treść”, wprowadź liczbę znaków, które mają się pojawić w tabeli. Wprowadź -1, aby pokazać pełną treść.

en: Loading
pl-PL: Ładowanie

en: Control how the posts in the table load.
pl-PL: Kontroluj, jak posty w tabeli są ładowane.

en: Enable this if you have many posts or experience slow page load times.
pl-PL: Włącz to, jeśli masz wiele postów lub doświadczasz wolnego czasu ładowania strony.

en: Search and Sort
pl-PL: Szukaj i sortuj

en: Next, make it quick and easy for people to find your posts.
pl-PL: Następnie ułatw ludziom szybkie i łatwe znajdowanie Twoich postów.

en: The initial sort order applied to the table.
pl-PL: Początkowa kolejność sortowania zastosowana do tabeli.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Zwiększ swoją stronę dzięki tym fantastycznym wtyczkom od Barn2.

en: Start creating post tables in no time.
pl-PL: Zacznij tworzyć tabele postów w mgnieniu oka.

en: Use this setup wizard to quickly configure your post tables. You can change these options later on the settings page, or override them in the shortcode for individual tables.
pl-PL: Użyj tego kreatora konfiguracji, aby szybko skonfigurować swoje tabele postów. Możesz zmienić te opcje później na stronie ustawień lub nadpisać je w kodzie skrótu dla poszczególnych tabel.

en: Image
pl-PL: Obraz

en: Title
pl-PL: Tytuł

en: Categories
pl-PL: Kategorie

en: Tags
pl-PL: Tagi

en: Date
pl-PL: Data

en: Author
pl-PL: Autor

en: Content
pl-PL: Treść

note: translators: %s: the author's name
en: Posts by %s
pl-PL: Posty autorstwa %s

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Posts Table with Search & Sort
pl-PL: Tabela postów z wyszukiwaniem i sortowaniem

note: Description of the plugin/theme
en: List your posts in an instantly searchable & sortable table.
pl-PL: Wyświetl swoje posty w natychmiast przeszukiwalnej i sortowalnej tabeli.
