WordPress.org Plugin - en to fi translation catalogue (378 entries)

en: %d Star Rating
fi: %d-tähtinen arvostelu

en: %d day
fi: %d päivä

en: %d hour
fi: %d tunti

en: %d hours
fi: %d tuntia

en: %d star
fi: %d tähti

en: %d stars
fi: %d tähteä

en: %d week
fi: %d viikko

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
fi[0]: %s kysely poistettu.
fi[1]: %s kyselyä poistettu.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
fi[0]: %s kysely poistettu.
fi[1]: %s kyselyä poistettu.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
fi[0]: %s kysely avattu.
fi[1]: %s kyselyä avattu.

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
fi[0]: %s arvostelu poistettu.
fi[1]: %s arvostelua poistettu.

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
fi[0]: %s mukautettu tyyli poistettu.
fi[1]: %s mukautettua tyyliä poistettu.

en: (%d votes)
fi: (%d ääntä)

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
fi: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion-ohjeet</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">Google instructions</a> %s
fi: <a href="%s" target="_blank">Google-ohjeet</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
fi: <a href="%s" target="_blank">YouTube-ohjeet</a> %s

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
fi: Luettelo suositummista artikkeleista, sivuista ja kommenteistasi.

en: Above each comment
fi: jokaisen kommentin yläpuolella

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
fi: Tiiliin ei voitu kirjautua. Ovatko sähköpostiosoite ja salasana varmasti oikein?

en: Actions
fi: Toiminnot

en: Add Audio
fi: Lisää äänitiedosto

en: Add New Answer
fi: Lisää uusi vastaus

en: Add Poll
fi: Lisää kysely

en: Add Video
fi: Lisää video

en: Add an Image
fi: Lisää kuva

en: Align
fi: Tasaus

en: All
fi: Kaikki

en: All time
fi: Kaikki

en: Allow comments
fi: Salli kommentointi

en: Allow other answers
fi: Salli Muu-vastaukset

en: Aluminum
fi: Alumiini

en: Aluminum Medium
fi: Alumiini (keskileveä)

en: Aluminum Narrow
fi: Alumiini (kapea)

en: Aluminum Wide
fi: Alumiini (leveä)

en: Answer
fi: Vastaus

en: Answer Check
fi: Vastauksen tarkistus

en: Answer Group
fi: Vastausryhmä

en: Answers
fi: Vastaukset

en: Apply
fi: Hyväksy

en: Are you sure you want to delete "%s"?
fi: Haluatko varmasti poistaa kohteen "%s"?

en: Are you sure you want to delete the rating for "%s"?
fi: Haluatko varmasti poistaa arvostelun "%s"?

en: Are you sure you want to delete this answer?
fi: Haluatko varmasti poistaa tämän vastauksen?

en: Audio File URL
fi: Audiotiedoston URL-osoite

en: Average Rating
fi: Arvostelu

en: Background
fi: Tausta

en: Before you can use the Polldaddy plugin, you need to enter your <a href="%s">Polldaddy.com</a> account details.
fi: Ennen, kuin voit käyttää Polldaddy-lisäosaa, sinun täytyy antaa <a href="%s">Polldaddy.com</a>-tilitietosi.

en: Below each comment
fi: jokaisen kommentin alapuolella

en: Block by cookie (recommended)
fi: Estä evästeen perusteella (suositeltu)

en: Block by cookie and by IP address
fi: Estä evästeen ja IP-osoitteen perusteella

en: Block expiration limit
fi: Vanhentumissarjan raja

en: Blue
fi: Sininen

en: Bold
fi: Lihavointi

en: Border
fi: Reuna

en: Bottom
fi: Alas

en: Can't connect to Polldaddy.com
fi: Ei saada yhteyttä Polldaddy.comiin

en: Center
fi: Keskelle

en: Check this box if you wish to update the polls that use this style.
fi: Ruksaa tämä laatikko, jos haluat päivittää ne kyselyt, jotka käyttävät tätä tyyliä.

en: Click here for more information
fi: Klikkaa tätä saadaksesi lisätietoja

en: Close
fi: Sulje

en: Color
fi: Taustaväri

en: Comments
fi: Kommentit

en: Cookie
fi: Eväste

en: Cookie & IP address
fi: Eväste & IP-osoite

en: Create a Custom Style Now
fi: Luo mukautettu tyyli nyt

en: Create a Poll Now
fi: Luo kysely nyt

en: Custom Image
fi: Muu kuva

en: Custom Style
fi: Mukautettu tyyli

en: Custom Style created.
fi: Mukautettu tyyli luotu.

en: Custom Style deleted.
fi: Mukautettu tyyli poistettu.

en: Custom Style updated.
fi: Mukautettu tyyli päivitetty.

en: Custom Styles
fi: Mukautetut tyylit

en: Customize Labels
fi: Mukautettavat kentät

en: Default poll settings
fi: Kyselyjen oletusasetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Did you know we have a new editor for building your own custom poll styles? Find out more <a href="%s" target="_blank">here</a>.
fi: Tiesitkö, että meillä on uusi muokkain omien kyselytyyliesi luontiin? Lue lisää  <a href="%s" target="_blank">täällä</a>.

en: Do you mostly use the internet at work, in school or at home?
fi: Käytätkö internetiä eniten työssä, koulussa vai kotona?

en: Don't block repeat voters
fi: Älä estä useita kertoja äänestäviä

en: Done
fi: Valmis

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Email address required
fi: Sähköpostiosoite vaaditaan.

en: Embed &amp; Link
fi: Upota &amp; Linkitä

en: Embed Poll in New Post
fi: Upota kysely uuteen artikkeliin

en: Embed in Post
fi: Liitä artikkeliin

en: Enter Question Here
fi: Kirjoita kysymys tähän

en: Enter an answer here
fi: Kirjoita vastaus tähän

en: Enter the Page IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
fi: Anna niiden sivujen ID-tunnukset, joilla et halua arvostelulomakkeen näkyvän. Ole hyvä ja käytä pilkkuerottelua listassasi esim. 1,2,3.

en: Enter the Post IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
fi: Anna niiden artikkelien ID-tunnukset, joilla et halua arvostelulomakkeen näkyvän. Ole hyvä ja käytä pilkkuerottelua listassasi esim. 1,2,3.

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
fi: Virhe: Ilmeni virhe; tiliä ei voitu luoda.

en: Error: An error has occurred;  Account could not be imported.  Perhaps your email address or password is incorrect?
fi: Virhe: Tapahtui virhe; käyttäjätilin tietojen tuominen epäonnistui. Ehkä sähköpostiosoitteesi tai salasanasi on väärä?

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
fi: Virhe: Ilmeni virhe; kyselyä ei luotu.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
fi: Virhe: Ilmeni virhe; Kyselyä ei päivitetty.

en: Exclude Pages
fi: Poissuljetut sivut

en: Exclude Posts
fi: Poissuljetut artikkelit

en: Expires:
fi: Vanhentumisaika:

en: Extra Settings
fi: Lisäasetukset

en: Facebook URL
fi: Facebookin URL-osoite

en: Feedback
fi: Palaute

en: Filter
fi: Suodata

en: Font
fi: Kirjasin

en: Font Size
fi: Kirjasimen koko

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Green
fi: Vihreä

en: Grey
fi: Harmaa

en: Hand
fi: Käsi

en: Height
fi: Korkeus

en: Here you can choose how you want your rating to display. The 5 star rating is the most commonly used. The Nero rating is useful for keeping it simple.
fi: Täällä voit määrittää, kuinka haluat arvostelusi näkyvän. 5-tähtinen arvostelu yleisesti käytetyin. Nero-arvostelu on kätevä, mikäli haluat mahdollisimman yksinkertaisen tyylin.

en: Hide
fi: Piilota

en: Hide all results
fi: Kätke kaikki tulokset

en: How many items would you like to display?
fi: Montako syötteen elementeistä näytetään?

en: I use it at home.
fi: Käytän sitä kotona.

en: I use it every where I go, at work and home and anywhere else that I can!
fi: Käytän sitä siellä, missä olen. Työssä, kotona ja kaikkialla, missä se on mahdollista!

en: I use it in school!
fi: Käytän sitä koulussa!

en: I use it in school.
fi: Käytän sitä koulussa.

en: Image Position
fi: Kuvan sijainti

en: Image Repeat
fi: Kuvan toisto

en: Image Title
fi: Kuvan otsikko

en: Image URL
fi: Kuvan URL

en: Inherit
fi: Oletus

en: Insert into Poll
fi: Liitä kyselyyn

en: Invalid Account
fi: Virheellinen tili

en: Invalid Poll Author
fi: Virheellinen kyselyn luoja

en: Invalid answers
fi: Virheelliset vastaukset

en: Italic
fi: Kursivointi

en: Large
fi: Suuri

en: Last 12 months
fi: Viimeisimmät 12 kuukautta

en: Last 24 hours
fi: Viimeisimmät 24 tuntia

en: Last 3 months
fi: Viimeisimmät 3 kuukautta

en: Last 31 days
fi: Viimeisimmät 31 päivää

en: Last 7 days
fi: Viimeisimmät 7 päivää

en: Last Modified
fi: Viimeksi muokattu

en: Left
fi: Vasemmalle

en: Line Height
fi: Rivin korkeus

en: Links
fi: Linkit

en: Load Style
fi: Lataa tyyli

en: M d, Y
fi: d.m.y

en: Manga Medium
fi: Manga (keskileveä)

en: Manga Narrow
fi: Manga (kapea)

en: Manga Wide
fi: Manga (leveä

en: Margin
fi: Marginaali

en: Medium
fi: Keskikokoinen

en: Micro
fi: Mikro

en: Moderate first
fi: Arvioi ensin

en: Most Popular Content
fi: Suosituin sisältö

en: Multiple choice
fi: Monivalinta

en: Music
fi: Musiikki

en: Music Medium
fi: Musiikki (keskileveä)

en: Music Wide
fi: Musiikki (leveä)

en: Narrow
fi: Kapea

en: Nero Rating
fi: Nero-arvostelu

en: Nero Size
fi: Nero-nappien koko

en: Nero Type
fi: Nero-nappien tyyppi

en: No Limit
fi: Rajaton

en: No comments
fi: Ei kommentteja.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
fi: Yhtään arvostelua ei ole kerätty %s-kokoelmaasi.

en: Not supported in Internet Explorer.
fi: Internet Explorer ei tue tätä.

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
fi: Muista: Estä evästeen ja IP-osoitteen perusteella-vaihtoehto voi olla ongelmallinen joillekin kyselyyn vastanneille.

en: Number of choices
fi: Valintojen määrä

en: Off
fi: Pois

en: Only show percentages
fi: Näytä vain prosentteina

en: Open
fi: Avaa

en: Options Updated.
fi: Asetukset tallennettu.

en: Other
fi: Muu

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
fi: Muu (<a href="%s">katso alle</a>)

en: Other Answer
fi: Muu vastaus

en: Other Input
fi: Muu-vaihtoehto

en: Padding
fi: Mitat

en: Pages
fi: Sivut

en: Paper
fi: Paperi

en: Paper Medium
fi: Paperi (keskileveä)

en: Paper Narrow
fi: Paperi (kapea)

en: Paper Wide
fi: Paperi (leveä)

en: Password required
fi: Salasana vaaditaan

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
fi: Liitä YouTube- tai Google Video -videosi URL-osoite alle tai käytä esimerkkejä yläpuolella.

en: Percent
fi: Prosentti

en: Percentages
fi: Prosentteina

en: Plain Black
fi: Musta

en: Plain Black Medium
fi: Musta (keskileveä)

en: Plain Black Narrow
fi: Musta (kapea)

en: Plain Black Wide
fi: Musta (leveä)

en: Plain White
fi: Valkoinen

en: Plain White Medium
fi: Valkoinen (keskileveä)

en: Plain White Narrow
fi: Valkoinen (kapea)

en: Plain White Wide
fi: Valkoinen (leveä)

en: Plastic Black
fi: Musta muovi

en: Plastic Black Medium
fi: Musta muovi (keskileveä)

en: Plastic Black Narrow
fi: Musta muovi (kapea)

en: Plastic Black Wide
fi: Musta muovi (leveä)

en: Plastic Grey
fi: Harmaa muovi

en: Plastic Grey Medium
fi: Harmaa muovi (keskileveä)

en: Plastic Grey Narrow
fi: Harmaa muovi (kapea)

en: Plastic Grey Wide
fi: Harmaa muovi (leveä)

en: Plastic White
fi: Valkoinen muovi

en: Plastic White Medium
fi: Valkoinen muovi (keskileveä)

en: Plastic White Narrow
fi: Valkoinen muovi (kapea)

en: Plastic White Wide
fi: Valkoinen muovi (leveä)

en: Please choose a poll style
fi: Valitse kyselyn tyyli.

en: Please choose a style.
fi: Valitse tyyli.

en: Poll
fi: Kysely

en: Poll Box
fi: Kyselylaatikko

en: Poll Style
fi: Kyselyn tyyli

en: Poll closed.
fi: Kysely suljettu.

en: Poll could not be created
fi: Kyselyä ei luotu.

en: Poll could not be updated
fi: Kyselyä ei voitu päivittää.

en: Poll created.
fi: Kysely luotu.

en: Poll deleted.
fi: Kysely poistettu.

en: Poll not found
fi: Kyselyä ei löytynyt

en: Poll opened.
fi: Kysely avattu.

en: Poll style
fi: Kyselyn tyyli

en: Poll updated.
fi: Kysely päivitetty.

en: Polldaddy Account Info
fi: Polldaddy-tilitiedot

en: Polldaddy Email Address
fi: Polldaddy-sähköpostiosoite

en: Polldaddy Password
fi: Polldaddy-salasana

en: Polldaddy Polls
fi: Polldaddy-kyselyt

en: Polldaddy Polls
fi: Polldaddy-kyselyt

en: Polldaddy Style
fi: Poldaddy-tyyli

en: Polldaddy Styles
fi: Polldaddy-tyylit

en: Polls
fi: Kyselyt

en: Position
fi: Sijainti

en: Posts
fi: Artikkelit

en: Preload Basic Style
fi: Lataa perusteema

en: Preview
fi: Esikatsele

en: Question
fi: Kysymys

en: Randomize answer order
fi: Sekoita vastausjärjestys

en: Rate Down
fi: Tiputa

en: Rate This
fi: Arvioi tämä

en: Rate Up
fi: Korota

en: Rated
fi: arvioitu

en: Rating ID
fi: Arvostelun ID-tunnus

en: Rating Style
fi: Arvostelun tyyli

en: Rating Type
fi: Arvostelun tyyppi

en: Rating deleted.
fi: Arvostelu poistettu.

en: Rating updated
fi: Arvostelun asetukset on päivitetty.

en: Ratings
fi: Arvostelut

en: Red
fi: Punainen

en: Repeat Voting
fi: Uudelleen äänesäminen

en: Results
fi: Tulokset

en: Results Display
fi: Tulosten näyttö

en: Results Popup
fi: Tulosikkuna

en: Return To Poll
fi: Palaa kyselyyn

en: Right
fi: Oikealle

en: Rounded Corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Save
fi: Tallenna

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Save Options
fi: Tallenna asetukset

en: Save Poll
fi: Tallenna kysely

en: Save Style
fi: Tallenna tyyli

en: Select a template part to edit:
fi: Valitse malli muokattavaksi:

en: Sharing
fi: Jakaminen

en: Short URL (Good for Twitter etc.)
fi: Lyhyt linkki (Hyvä Twitteriin, yms.)

en: Show
fi: Näytä

en: Show for comments
fi: Näytä kommenteissa

en: Show for pages
fi: Näytä sivuilla

en: Show for posts
fi: Näytä artikkeleissa

en: Show results to voters
fi: Näytä tulokset kyselyyn vastanneille

en: Size
fi: Koko

en: Skull Dark
fi: Tumma pääkallo

en: Skull Dark Medium
fi: Tumma pääkallo (keskileveä)

en: Skull Dark Narrow
fi: Tumma pääkallo (kapea)

en: Skull Dark Wide
fi: Tumma pääkallo (leveä)

en: Skull Light
fi: Vaalea pääkallo

en: Skull Light Medium
fi: Vaalea pääkallo (keskileveä)

en: Skull Light Narrow
fi: Vaalea pääkallo (kapea)

en: Skull Light Wide
fi: Vaalea pääkallo (leveä)

en: Small
fi: Pieni

en: Sorry! There was an error creating your rating widget. Please contact <a href="%1$s" %2$s>Polldaddy support</a> to fix this.
fi: Valitettavasti luodessa arvosteluvimpainta ilmeni virhe. Ota yhteyttä <a href="%1$s" %2$s>Polldaddyn tukeen</a> (englanniksi) korjataksesi tämän.

en: Standard Styles
fi: Perustyylit

en: Star Color
fi: Tähtien väri

en: Star Colors
fi: Nero-nappien värit

en: Star Size
fi: Tähtien koko

en: Start Date
fi: Alkupäivämäärä

en: Style
fi: Tyyli

en: Style Editor
fi: Tyylimuokkain

en: Style Name
fi: Tyylin nimi

en: Style could not be created
fi: Tyyliä ei voitu luoda.

en: Style could not be updated
fi: Tyyliä ei voitu päivittää.

en: Submit
fi: Lähetä

en: Sunset
fi: Auringonlasku

en: Sunset Medium
fi: Auringon lasku (keskileveä)

en: Sunset Narrow
fi: Auringon lasku (kapea)

en: Sunset Wide
fi: Auringon lasku leveä

en: Sync Ratings Account
fi: Synkronoi arvostelutili

en: Tech Dark Medium
fi: Tech Dark (keskileveä)

en: Tech Dark Narrow
fi: Tech Dark (kapea)

en: Tech Dark Wide
fi: Tech Dark (leveä)

en: Tech Grey Medium
fi: Tech Grey (keskileveä)

en: Tech Grey Narrow
fi: Tech Grey (kapea)

en: Tech Grey Wide
fi: Tech Grey (leveä)

en: Tech Light Medium
fi: Tech Light (keskileveä)

en: Tech Light Narrow
fi: Tech Light (kapea)

en: Tech Light Wide
fi: Tech Light (leveä)

en: Text Layout & Font
fi: Tekstin asettelu & kirjasin

en: Thank You
fi: Kiitos paljon

en: Thank you for voting!
fi: Kiitos äänestäsi!

en: There are no rated items for this period
fi: Ei arviointeja.

en: Thinking Female
fi: Nainen miettii

en: Thinking Female Medium
fi: Nainen miettii (keskileveä)

en: Thinking Female Narrow
fi: Nainen miettii (kapea)

en: Thinking Female Wide
fi: Nainen miettii (leveä)

en: Thinking Male
fi: Mies miettii

en: Thinking Male Medium
fi: Mies miettii (keskileveä)

en: Thinking Male Narrow
fi: Mies miettii (kapea)

en: Thinking Male Wide
fi: Mies miettii (leveä)

en: This Blog's Polls
fi: Blogin kyselyt

en: This Month
fi: Tämä kuukausi

en: This Week
fi: Tämä viikko

en: This is a demo of what your rating widget will look like
fi: Tämä demo näyttää, miltä arvostelu-vimpaimesi tulee näyttämään näillä asetuksilla.

en: This is the rating ID used in comments
fi: Tämä on arvostelun ID-tunnus, jota käytetään kommenteissa.

en: This is the rating ID used in pages
fi: Tämä on arvostelun ID-tunnus, jota käytetään sivuilla.

en: This is the rating ID used in posts
fi: Tämä on arvostelun ID-tunnus, jota käytetään artikkeleissa.

en: Title
fi: Otsikko

en: Today
fi: Tänään

en: Top
fi: Ylös

en: Top Rated
fi: Eniten arvioidut

en: Total Votes
fi: Kaikki äänet

en: Uncheck this box to disable the results popup
fi: Poista laatikon valinta, jos haluat poistaa tulosponnahdusikkunan käytöstä.

en: Underline
fi: Alleviivaus

en: Unique ID
fi: Yksilöllinen ID-tunnus

en: Use SSL to Log in
fi: Käytä SLL-suojausta kirjautuessa sisään

en: View All Polls
fi: Näytä kaikki kyselyt

en: View Results
fi: Näytä tulokset

en: Vote
fi: ääni

en: Vote Button
fi: Äänestä-nappi

en: Votes
fi: ääntä

en: What are you doing here?  <a href="%s">Go back</a>.
fi: Mitä teet täällä? <a href="%s">Palaa takaisin</a>.

en: Why don't you go ahead and get started on that?
fi: Mikset vaikka aloittaisi siitä?

en: Wide
fi: Leveä

en: Width
fi: Leveys

en: Width 150px, the micro style is useful when space is tight.
fi: Leveys: 150px, mikro-tyyli on hyvä, kun tilaa on vähän.

en: Width 150px, the narrow style is good for sidebars etc.
fi: Leveys: 150px, kapea tyyli on hyvä sivupalkkeihin, yms.

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
fi: Leveys: 300px, keskikokoinen tyyli on hyvä yleiseen käyttöön.

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
fi: Leveys: 630px, leveä tyyli on hyvä blogiartikkeleihin.

en: WordPress Shortcode
fi: WordPress-Shortcode

en: WordPress Shortcode:
fi: WordPress-upotuskoodi:

en: Working Female
fi: Nainen työssä

en: Working Female Medium
fi: Nainen työssä (keskileveä)

en: Working Female Narrow
fi: Nainen työssä (kapea)

en: Working Female Wide
fi: Nainen työssä (leveä)

en: Working Male
fi: Mies työssä

en: Working Male Medium
fi: Mies työssä (keskileveä)

en: Working Male Narrow
fi: Mies työssä (kapea)

en: Working Male Wide
fi: Mies työssä (leveä)

en: Y/m/d
fi: j.n.Y

en: Y/m/d g:i:s A
fi: j.n.Y G.i

en: Yellow
fi: Keltainen

en: You are not allowed to close this poll.
fi: Sinulla ei ole oikeutta sulkea tätä kyselyä.

en: You are not allowed to delete this poll.
fi: Sinulla ei ole oikeutta poistaa tätä kyselyä.

en: You are not allowed to edit this poll.
fi: Sinulla ei ole oikeutta muokata tätä kyselyä.

en: You are not allowed to open this poll.
fi: Sinulla ei ole oikeutta avata tätä kyselyä.

en: You currently have no custom styles created.
fi: Et ole luonut mukautettuja tyylejä vielä.

en: You haven't used our fancy style editor to create any custom styles!
fi: Et ole käyttänyt upeaa tyylimuokkaintamme luodaksesi mukautettuja tyylejä!

en: You must include at least 2 answers
fi: Sinun tulee antaa vähintään 2 vastausvaihtoehtoa

en: center bottom
fi: keski-ala

en: center center
fi: keski-keski

en: center top
fi: keski-ylä

en: click and drag to reorder
fi: napsauta ja vedä uuteen järjestykseen

en: created
fi: luotu

en: dashed
fi: harva

en: delete this answer
fi: poista tämä vastaus

en: dotted
fi: katko

en: double
fi: tupla

en: groove
fi: ura

en: hidden
fi: piilotettu

en: inset
fi: syvä

en: left bottom
fi: vasen-ala

en: left center
fi: vasen-keski

en: left top
fi: vasen-ylä

en: no-repeat
fi: ei-toistoa

en: none
fi: ei mitään

en: outset
fi: matala

en: repeat
fi: toista

en: repeat-x
fi: toisto-x

en: repeat-y
fi: toisto-y

en: ridge
fi: harju

en: right bottom
fi: oikea-ala

en: right center
fi: oikea-keski

en: right top
fi: oikea-ylä

en: solid
fi: kiinteä

en: votes
fi: ääntä
