WordPoints 1.10.0 - en to el translation catalogue (20 entries)

en: WordPoints — Configure
el: WordPoints — Διαμόρφωση

en: Configure
el: Διαμόρφωση

en: WordPoints — Modules
el: WordPoints- Ενότητες

en: Modules
el: Ενότητες

en: WordPoints — Install Modules
el: WordPoints — Εγκαταστήστε Ενότητες

en: Install Modules
el: Εγκαταστήστε Ενότητες

en: Hide This Notice
el: Απόκρυψη της παρούσας ανακοίνωσης

en: WordPoints — %s
el: WordPoints-%s

en: Install a module in .zip format
el: Εγκαταστήστε μια ενότητα σε μορφή .zip

en: If you have a module in a .zip format, you may install it by uploading it here.
el: Εγκαταστήστε μια ενότητα σε μορφή .zip εδώ.

en: Module zip file
el: Ενότητα αρχείο zip

en: Install Now
el: Εγκατάσταση τώρα

en: You do not have sufficient permissions to install WordPoints modules on this site.
el: Δεν έχετε επαρκή δικαιώματα για να εγκαταστήσετε WordPoints ενότητες σε αυτό το site.

en: Upload WordPoints Module
el: Ανεβάστε ενότητα που WordPoints

en: Installing Module from uploaded file: %s
el: Εγκαταστήστε ενότητα από ανεβασμένο αρχείο: %s

en: This appears to be a WordPoints module archive. Try installing it on the WordPoints module install screen instead.
el: Αυτό φαίνεται να είναι ένα αρχείο ενότητας WordPoints.Δοκιμάστε να εγκαταστήσετε στη μονάδα WordPoints μέσω οθόνης.

en: Description
el: Περιγραφή

[ctx: components table heading]
en: Description
el: Περιγραφή

[ctx: modules table heading]
en: Description
el: Περιγραφή

[ctx: points log description]
en: Points adjusted by %s. Reason: %s
el: Πόντοι προστέθηκαν από %s. Λόγος:
