TotalPoll - en to sk_SK translation catalogue (550 entries)

en: Invalid key or email.
sk_SK: Neplatný kľúč alebo email.

en: Invalid access token.
sk_SK: Neplatný prístupový kupón.

en: Invalid Poll ID
sk_SK: Neplatné ID hlasovania

en: Module installed.
sk_SK: Module je nainštalovaný.

en: Module downloaded and installed.
sk_SK: Modul je stiahnutý a nainštalovaný.

en: Module updated.
sk_SK: Modul je aktualizovaný.

en: Module uninstalled.
sk_SK: Modul je odinštalovaný.

en: Module activated.
sk_SK: Modul je aktivovaný.

en: Module deactivated.
sk_SK: Modul he deaktivovaný.

en: Saved.
sk_SK: Uložené.

en: Purged.
sk_SK: Vyčistené.

en: Plugin is not supported.
sk_SK: Rozšírenie nie je podporované.

en: Invalid Poll ID.
sk_SK: Neplatné ID hlasovania.

en: Widget added successfully.
sk_SK: Widget bol úspešne pridaný.

en: Invalid Sidebar ID.
sk_SK: Neplatné ID bočného panela.

en: Dashboard
sk_SK: Administratívny panel

en: Entries
sk_SK: Zápisy

en: Insights
sk_SK: Náhľady

en: Log
sk_SK: Denník

en: Logs
sk_SK: Denník

en: Templates
sk_SK: Šablóny

en: Extensions
sk_SK: Rozšírenia

en: Options
sk_SK: Voľby

en: {{product}} is part of <a href="{{totalsuite}}" target="_blank">TotalSuite</a>, a suite of robust and maintained plugins for WordPress.
sk_SK: {{product}} je súčasťou <a href="{{totalsuite}}" target="_blank">TotalSuite</a> - suity robustných a udržiavaných rozšírení pre WordPress.

en: Product activated!
sk_SK: Produkt je aktivovaný!

en: You're now receiving updates.
sk_SK: Môžeš prijímať aktualizácie.

en: Activation code
sk_SK: Aktivačný kód

en: Licensed to
sk_SK: Licencia vydaná pre

en: Product activation for %s
sk_SK: Aktivácia produktu pre %s

en: Open <a target="_blank" href="https://codecanyon.net/downloads">downloads page</a>, find the product, click "Download" then select on "License certificate & purchase code (text)".
sk_SK: Navštív <a target="_blank" href="https://codecanyon.net/downloads">stránku pre stiahnutie</a>, vyhľadaj produkt, klikni na "Download" a potom vyber "License certificate & purchase code (text)".

en: Activating
sk_SK: Aktivuje

en: Activate
sk_SK: Aktivuj

en: Credits
sk_SK: Kredity

en: TotalPoll made possible thanks to these projects and contributors.
sk_SK: TotalPoll vyjadruje vďaku týmto projektom a prispievateľom.

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Get started
sk_SK: Začíname

en: What's new
sk_SK: Čo je nové

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Activation
sk_SK: Aktivácia

en: My Account
sk_SK: Môj účet

en: Simple yet Powerful Plugins for WordPress
sk_SK: Jednoduché ale výkonné rozšírenia pre WordPress

en: A suite of robust, maintained and secure plugins for WordPress that helps you generate more value for your business.
sk_SK: Suita robustných, udržiavaných a zabezpečených rozšírení pre WordPress, ktorá vytvára pridanú hodnotu pre Tvoje podnikanie.

en: Get Started
sk_SK: Začíname

en: Account Linked!
sk_SK: Účet je prepojený!

en: Your account has been linked successfully.
sk_SK: Tvoj účet bol úspešne prepojený.

en: Linked account
sk_SK: Prepojený účet

en: Your TotalSuite Account
sk_SK: Tvoj TotalSuite účet

en: Link your account purchases using an access token.
sk_SK: Prepoj nákupy zo svojho účtu pomocou prístupového kupónu.

en: Access Token
sk_SK: Prístupový kupón

en: Linking...
sk_SK: Prepájam...

en: Connect
sk_SK: Zapoj

en: Get Access Token
sk_SK: Prevezmi si prístupový kupón

en: It's time to create your first poll.
sk_SK: Je čas vytvoriť prvé hlasovanie.

en: There are no polls yet.
sk_SK: Ešte nie sú vytvorené žiadne hlasovania.

en: Create Poll
sk_SK: Vytvor hlasovanie

en: Untitled
sk_SK: Bez názvu

en: Live
sk_SK: V produkcii

en: Pending
sk_SK: Vykonáva sa

en: Votes
sk_SK: Hlasy

en: Translate
sk_SK: Preklady

en: Help us translate TotalPoll to your language and get an item from our store for free.
sk_SK: Pomôž nám preložiť TotalPoll do svojho jazyka a dostaneš od nás jeden produkt zdarma.

en: Stay in the loop
sk_SK: Zostaň v kontakte

en: Get latest news about new features, products and deals plus a <strong>10% discount</strong> to use in our store!
sk_SK: Získaj posledné novinky o vylepšeniach, najnovších produktoch, akciách a <strong>10% zľavu</strong> v našom obchode!

en: Your email
sk_SK: Tvoj email

en: Subscribe
sk_SK: Odoberaj

en: Follow us
sk_SK: Zostaň s nami

en: Spread the word
sk_SK: Povedz pár slov

en: Please consider <a href="https://codecanyon.net/downloads/">leaving a review</a>. You could also get a chance to win a free item from our store by tweeting about TotalPoll!
sk_SK: Prosíme zváž <a href="https://codecanyon.net/downloads/">napísanie recenzie</a>. Taktiež môžeš vyhrať produkt z nášho obchodu, ak pošleš tweet o TotalPoll!

en: How can we help you?
sk_SK: Ako ti môžeme pomôcť?

en: Search our knowledge base for detailed answers and tutorials.
sk_SK: Hľadaj podrobné odpovede a návody v našej databanke znalostí.

en: Enter some keywords
sk_SK: Zadaj kľúčové slová

en: Search
sk_SK: Vyhľadaj

en: Community Support
sk_SK: Podpora komunity

en: Join and ask TotalSuite community for help.
sk_SK: Prihlás sa do komunity TotalSuite a požiadaj o radu.

en: Visit Forums
sk_SK: Navštív fóra

en: Customer Support
sk_SK: Zákaznícka podpora

en: Our support team is here to help you.
sk_SK: Náš podporný tím Ti poskytne pomoc.

en: Send Ticket
sk_SK: Pošli tiket o probléme

en: Instant Support
sk_SK: Stála podpora

en: You're in a hurry? We've got your back!
sk_SK: Ponáhľaš sa? Sme k dispozícii!

en: Learn More
sk_SK: Pozri viac

en: Please select a poll
sk_SK: Vyber hlasovanie

en: From
sk_SK: Od

en: To
sk_SK: Do

en: Clear
sk_SK: Vymaž

en: Apply
sk_SK: Použi

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Nothing. Nada. Niente. Nickts. Rien.
sk_SK: Nič. Nothing. Nada. Niente. Nickts. Rien.

en: Previous
sk_SK: Predošlé

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: Download as
sk_SK: Stiahni ako

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Browser
sk_SK: Prehliadač

en: Poll
sk_SK: Hlasovanie

en: User name
sk_SK: Meno účastníka

en: User ID
sk_SK: ID účastníka

en: User login
sk_SK: Prihlásenie

en: User email
sk_SK: Email účastníka

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Upload
sk_SK: Nahraj

en: Modules
sk_SK: Moduly

en: Install
sk_SK: Inštaluj

en: If you have a template or extension in .zip format, you may install it by uploading it here.
sk_SK: Ak máš šablónu alebo rozšírenie v ZIP formáte, môžeš ho nainštalovať nahratím ZIP súboru tu.

en: By
sk_SK: Od

en: Update
sk_SK: Aktualizuj

en: Uninstall
sk_SK: Odinštaluj

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivuj

en: Version
sk_SK: Verzia

en: %s Vote | %s Votes
sk_SK[0]: %s hlas
sk_SK[1]: %s hlasy
sk_SK[2]: %s hlasov

en: %s Votes
sk_SK: %s hlasov

en: Buttons
sk_SK: Tlačítka

en: Previous page
sk_SK: Predošlá

en: Next page
sk_SK: Ďalšia

en: Results
sk_SK: Výsledky

en: Vote
sk_SK: Hlasuj

en: Back
sk_SK: Naspäť

en: Proceed
sk_SK: Pokračuj

en: Errors
sk_SK: Chyby

en: You cannot vote again in this poll.
sk_SK: V tomto hlasovaní môžeš hlasovať len raz.

en: You have to vote for at least one choice.
sk_SK: Musíš hlasovať aspoň za jednu odpoveď.

en: You have to vote for at least %d choices.
sk_SK: Musíš hlasovať aspoň za %d odpovedí.

en: You cannot vote for more than one choice.
sk_SK: Môžeš hlasovať len za jednu odpoveď.

en: You cannot vote for more than %d choices.
sk_SK: Môžeš hlasovať nanajvýš za %d odpovedí.

en: You have entered an invalid captcha code.
sk_SK: Bol zadaný nesprávny obrázkový kód CAPTCHA.

en: You cannot vote because the quota has been exceeded.
sk_SK: Hlasovanie bolo ukončené, bola dosiahnutá maximálna kvóta hlasov.

en: You cannot see results before voting.
sk_SK: Na zobrazenie výsledkov je potrebné najprv hlasovať.

en: You cannot vote because this poll has not started yet.
sk_SK: Hlasovanie ešte nie je otvorené.

en: You cannot vote because this poll has expired.
sk_SK: Hlasovanie je už ukončené.

en: You cannot vote because this poll is not available in your region.
sk_SK: Toto hlasovanie nie je sprístupnené pre váš región.

en: You cannot vote because you have insufficient rights.
sk_SK: Na hlasovanie nemáš dostatočné oprávnenia.

en: You cannot vote because you are a guest, please <a href="%s">sign in</a> or <a href="%s">register</a>.
sk_SK: Anonymné hlasovanie nie je povolené, najprv sa <a href="%s">prihlás</a> alebo <a href="%s">zaregistruj</a>.

en: Voting via links has been disabled for this poll.
sk_SK: Hlasovanie cez odkazy nie je povolené.

en: Validations
sk_SK: Validácia

en: {{label}} must be a valid email address.
sk_SK: {{label}} musí byť platná emailová adresa.

en: {{label}} must be filled.
sk_SK: {{label}} musí byť vyplnené.

en: {{label}} is not within the supported range.
sk_SK: {{label}} nie je v dovolenom rozsahu.

en: {{label}} has been used before.
sk_SK: {{label}} bolo už použité.

en: {{label}} is not accepted.
sk_SK: {{label}} nie je akceptované.

en: {{label}} does not allow this value.
sk_SK: {{label}} je nepovolená hodnota.

en: General
sk_SK: Všeobecne

en: Performance
sk_SK: Výkon

en: Services
sk_SK: Služby

en: Sharing
sk_SK: Zdieľanie

en: Advanced
sk_SK: Rozšírené

en: Notifications
sk_SK: Notifikácie

en: Expressions
sk_SK: Výrazy a texty

en: Migration
sk_SK: Migrácia

en: Debug
sk_SK: Ladenie

en: Always embed CSS with HTML.
sk_SK: Vždy vlož CSS do HTML.

en: This option might be useful when WordPress isn't running on standard filesystem.
sk_SK: Táto voľba môže byť užitočná keď WordPress nebeží na štandardnom systéme súborov.

en: Render full poll when listed in polls archive.
sk_SK: Zobraz celé hlasovanie keď sa prehľadáva v archíve hlasovaní.

en: This option will render all polls instead of showing titles only.
sk_SK: Táto voľba zobrazí všetky hlasovania, nielen ich názvy.

en: Disable polls archive.
sk_SK: Zablokuj archív hlasovaní.

en: Remove all data on uninstall.
sk_SK: Vymaž všetky dáta pri odinštalovaní rozšírenia.

en: Heads up! This will remove all TotalPoll data including options, cache files and polls.
sk_SK: POZOR! Táto akcia vymaže všetky dáta v TotalPoll, vrátane nastavených volieb, cache súborov aj hlasovaní.

en: Download
sk_SK: Stiahni

en: Structured Data
sk_SK: Štruktúrované dáta

en: Improve your appearance in search engine through <a href="https://developers.google.com/search/docs/guides/intro-structured-data" target="_blank">Structured Data</a> implementation..
sk_SK: Zvýš svoju viditeľnosť vo vyhľadávačoch pomocou <a href="https://developers.google.com/search/docs/guides/intro-structured-data" target="_blank">Štruktúrovaných dát</a>.

en: Import data
sk_SK: Import dát

en: Export data
sk_SK: Export dát

en: Export settings
sk_SK: Nastavenia Exportu

en: TotalPoll uses standard WordPress import/export mechanism.
sk_SK: TotalPoll používa štandardný WordPress import/export mechanizmus.

en: Drag and drop settings file or copy then paste its content here.
sk_SK: Presuň súbor nastavení pomocou drag-n-drop alebo skopíruj a prilep jeho obsah tu.

en: Import settings
sk_SK: Import nastavení

en: Importing
sk_SK: Importuje

en: Imported
sk_SK: Import ukončený

en: No polls to migrate.
sk_SK: Žiadne hlasovania vhodné na migráciu dát.

en: Polls migrated successfully.
sk_SK: Hlasovania boli úspešne migrované.

en: Polls to migrate.
sk_SK: Hlasovania na migráciu dát.

en: Migrate
sk_SK: Migrácia

en: Poll title: {{title}}
sk_SK: Názov hlasovania: {{title}}

en: Choices: {{choices}}
sk_SK: Odpovede: {{choices}}

en: User IP: {{ip}}
sk_SK: IP účastníka: {{ip}}

en: User browser: {{browser}}
sk_SK: Prehliadač účastníka: {{browser}}

en: Vote date: {{date}}
sk_SK: Dátum hlasovania: {{date}}

en: Title
sk_SK: Názov

en: Plain text body
sk_SK: Textový obsah

en: HTML template
sk_SK: HTML šablóna

en: Asynchronous loading
sk_SK: Asynchrónne načítavanie

en: This can be useful when you would like to bypass cache mechanisms and plugins.
sk_SK: Toto nastavenie môže byť užitočné keď treba obísť cache mechanizmus a iné rozšírenia.

en: Full checks on page load.
sk_SK: Úplná kontrola počas načítavania stránky.

en: This may put high load on your server because TotalPoll will hit the database frequently.
sk_SK: Toto nastavenie môže spôsobiť preťaženie na serveri, pretože TotalPoll bude často posielať dopyty na databázu.

en: Clear cache
sk_SK: Vyčisti cache

en: Clearing
sk_SK: Čistí

en: Cleared
sk_SK: Vyčistené

en: reCaptcha by Google
sk_SK: reCAPTCHA od Google

en: Site key
sk_SK: Kľúč stránky

en: Site secret
sk_SK: Tajný kľúč stránky

en: Enable invisible captcha.
sk_SK: Neviditeľný mód reCAPTCHA.

en: Are you sure?
sk_SK: Určite chceš operáciu vykonať?

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Done
sk_SK: Vykonané

en: Do you want to receive notifications from TotalPoll?
sk_SK: Chceš dostávať notifikácie z rozšírenia TotalPoll?

en: Unfortunately, your browser does not support push notifications.
sk_SK: Bohužiaľ, Tvoj prehliadač takéto notifikácie nepodporuje.

en: ATTENTION! Overriding votes is not reversible. Are you sure you want to override votes?
sk_SK: POZOR! Úprava počtu hlasov je neodvolateľná operácia. Naozaj chceš upraviť počet hlasov?

en: Questions
sk_SK: Otázky

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Design
sk_SK: Návrh vzhľadu

en: Integration
sk_SK: Integrácia

en: Translations
sk_SK: Preklady

en: Limitations
sk_SK: Obmedzenia

en: Frequency
sk_SK: Frekvencia

en: Choices
sk_SK: Odpovede

en: Sort
sk_SK: Usporiadania

en: Visibility
sk_SK: Viditeľnosť

en: Format
sk_SK: Formát

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Welcome
sk_SK: Vitaj

en: Thank you
sk_SK: Ďakujeme

en: Customization
sk_SK: Prispôsobenie

en: Layout
sk_SK: Vzhľad

en: Colors
sk_SK: Farby

en: Template Settings
sk_SK: Nastavenia šablóny

en: Behaviours
sk_SK: Správanie

en: Effects
sk_SK: Efekty

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Shortcode
sk_SK: Skratky

en: WordPress feature
sk_SK: Vlastnosti WordPress

en: Widget
sk_SK: Widget modul

en: Direct link
sk_SK: Priamy odkaz

en: Standard link
sk_SK: Štandardný odkaz

en: Embed
sk_SK: Vlož

en: External inclusion
sk_SK: Externé vloženie

en: Vote links
sk_SK: Odkaz na hlasovania

en: Label
sk_SK: Štítky

en: Choice label
sk_SK: Štítok pre odpoveď

en: Audio URL
sk_SK: URL audia

en: Full size audio URL
sk_SK: URL celého audia

en: Import information from {{provider}}?
sk_SK: Import informácií od {{provider}}?

en: Thumbnail URL
sk_SK: URL miniatúry

en: Thumbnail image URL
sk_SK: URL obrázku miniatúry

en: Available sizes
sk_SK: Dostupné veľkosti

en: Image URL
sk_SK: URL obrázku

en: Full size image URL
sk_SK: URL obrázku v originálnej veľkosti

en: Video URL
sk_SK: URL videa

en: Full size video URL
sk_SK: URL celého videa

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Reset
sk_SK: Vynuluj

en: Delete
sk_SK: Vymaž

en: Drop to add
sk_SK: Pridaj ťahaním

en: Collapse
sk_SK: Zbal

en: Expand
sk_SK: Rozbal

en: Bulk
sk_SK: Hromadne

en: Shuffle
sk_SK: Pomiešane

en: Random Votes
sk_SK: Náhodné hlasy

en: Delete All
sk_SK: Vymaž všetko

en: Reset Votes
sk_SK: Vynuluj hlasy

en: One choice per line.
sk_SK: Jedna odpoveď na riadok.

en: Insert
sk_SK: Vlož

en: No choices yet. Add some by clicking on buttons below.
sk_SK: Nie sú pridané žiadne odpovede. Pridaj odpoveď kliknutím na tlačítko nižšie.

en: Move here
sk_SK: Posuň sem

en: Font family
sk_SK: Typ písma

en: Font size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Line height
sk_SK: Výška riadku

en: Align
sk_SK: Zarovnanie

en: Inherit
sk_SK: Zdedené z

en: Right
sk_SK: Napravo

en: Center
sk_SK: Stred

en: Left
sk_SK: Naľavo

en: Transform
sk_SK: Transformácia

en: Normal
sk_SK: Normálne

en: UPPERCASE
sk_SK: VEĽKÉ PÍSMO

en: lowercase
sk_SK: malé písmo

en: Capitalize
sk_SK: Veľké začiatočné

en: Top
sk_SK: Navrchu

en: Bottom
sk_SK: Naspodu

en: Width
sk_SK: Dĺžka

en: Style
sk_SK: Štýl

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Solid
sk_SK: Plná

en: Double
sk_SK: Hrubá

en: Dashed
sk_SK: Čiarkovaná

en: Dotted
sk_SK: Bodkovaná

en: Groove
sk_SK: Drážkovaná

en: Hidden
sk_SK: Skrytá

en: Ridge
sk_SK: Zbrázdená

en: Radius
sk_SK: Zaoblenie

en: Active template
sk_SK: Aktívna šablóna

en: Change
sk_SK: Zmeň

en: Customize
sk_SK: Prispôsob

en: Load poll in-place without reloading the whole page.
sk_SK: Načítaj hlasovanie priamo bez obnovenia celej stránky.

en: Scroll up after vote submission
sk_SK: Zroluj nahor po zaslaní hlasu

en: Scroll up to poll viewport after submitting a vote.
sk_SK: Zroluj nahor k pohľadu po zaslaní hlasu.

en: One-click vote
sk_SK: Hlasuj na jedno kliknutie

en: The user will be able to vote by clicking on the choice directly.
sk_SK: Účastník zašle hlas priamo kliknutím na vybratú odpoveď.

en: Question by question
sk_SK: Otázka za otázkou

en: Display questions one by one.
sk_SK: Zobraz otázky postupne.

en: Add your own CSS here
sk_SK: Vlož vlastné CSS tu

en: Transition
sk_SK: Prelínanie

en: Fade
sk_SK: Vytrácanie

en: Slide
sk_SK: Snímkovanie

en: Animation duration
sk_SK: Trvanie animácie

en: Animation and transition duration
sk_SK: Trvanie animácie a prelínania

en: Primary
sk_SK: Primárna

en: Secondary
sk_SK: Sekundárna

en: Accent
sk_SK: Dôraz

en: Gray
sk_SK: Šedá

en: Dark
sk_SK: Tmavá

en: Primary (Contrast)
sk_SK: Primárna (kontrastná)

en: Primary (Light)
sk_SK: Primárna (svetlá)

en: Primary (Lighter)
sk_SK: Primárna (svetlejšia)

en: Primary (Dark)
sk_SK: Primárna (tmavá)

en: Primary (Darker)
sk_SK: Primárna (tmavšia)

en: Secondary (Contrast)
sk_SK: Sekundárna (kontrastná)

en: Secondary (Light)
sk_SK: Sekundárna (svetlá)

en: Secondary (Lighter)
sk_SK: Sekundárna (svetlejšia)

en: Secondary (Dark)
sk_SK: Sekundárna (tmavá)

en: Secondary (Darker)
sk_SK: Sekundárna (tmavšia)

en: Accent (Contrast)
sk_SK: Dôraz (kontrastná)

en: Accent (Light)
sk_SK: Dôraz (svetlá)

en: Accent (Lighter)
sk_SK: Dôraz (svetlejšia)

en: Accent (Dark)
sk_SK: Dôraz (tmavá)

en: Accent (Darker)
sk_SK: Dôraz (tmavšia)

en: Gray (Contrast)
sk_SK: Šedá (kontrastná)

en: Gray (Light)
sk_SK: Šedá (svetlá)

en: Gray (Lighter)
sk_SK: Šedá (svetlejšia)

en: Gray (Dark)
sk_SK: Šedá (tmavá)

en: Gray (Darker)
sk_SK: Šedá (tmavšia)

en: Dark (Body Text)
sk_SK: Tmavá (text tela)

en: Choices per row
sk_SK: Odpovede na riadok

en: Questions per row
sk_SK: Otázky na riadok

en: Maximum width
sk_SK: Maximálna dĺžka

en: Gutter
sk_SK: Predel

en: Border Radius
sk_SK: Polomer zaoblenia

en: Use
sk_SK: Použi

en: Active
sk_SK: Aktívny

en: Customized Template
sk_SK: Prispôsobená šablóna

en: Customization service
sk_SK: Služba prispôsobenia

en: Get Quote
sk_SK: Daj kvótu

en: Typography
sk_SK: Typografia

en: This poll has been created using an older version of TotalPoll, please migrate it.
sk_SK: Toto hlasovanie bolo vytvorené staršou verziou TotalPoll, je potrebná migrácia.

en: Switch to advanced
sk_SK: Prepni na pokročilé

en: Textarea
sk_SK: Textové pole

en: Select
sk_SK: Výber

en: Checkbox
sk_SK: Zatrhnutie (checkbox)

en: Radio
sk_SK: Výber (radio)

en: Required
sk_SK: Vyžadované

en: Basic
sk_SK: Základné

en: Field label
sk_SK: Štítok poľa

en: Name
sk_SK: Meno

en: Field name
sk_SK: Meno poľa

en: Default value
sk_SK: Prednastavená hodnota

en: Field default value
sk_SK: Prednastavená hodnota poľa

en: Default value per line.
sk_SK: Prednastavená hodnota na riadok.

en: option_key:Option label
sk_SK: kľúč_voľby:štítok_voľby

en: Option per line.
sk_SK: Voľba na riadok.

en: Option format is "option : label"
sk_SK: Formát voľby je "voľba : meno štítku"

en: Allow multiple values
sk_SK: Umožni viac hodnôt

en: Filled (required)
sk_SK: Vyplnené (povinné)

en: Unique
sk_SK: Unikátne

en: This field value must be unique in entries table.
sk_SK: Hodnota tohto poľa musí byť unikátna v celej tabuľke zápisov.

en: Filter by list
sk_SK: Filtruj v zozname

en: Type
sk_SK: Typ

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Allow
sk_SK: Umožni

en: Deny
sk_SK: Odmietni

en: * means wildcard.
sk_SK: * znamená ľubovoľný reťazec.

en: Add new value
sk_SK: Pridaj novú hodnotu

en: Regular Expression
sk_SK: Regulárny výraz

en: Expression
sk_SK: Výraz

en: Run user input against a regular expression.
sk_SK: Aplikuj regulárny výraz na vstupnú hodnotu.

en: Must be a valid regular expression.
sk_SK: Musí byť platný regulárny výraz.

en: Error message
sk_SK: Chybové hlásenie

en: This message will be shown if the validation failed.
sk_SK: Táto správa sa zobrazí keď zlyhá kontrola platnosti.

en: {{label}} for a field label.
sk_SK: {{label}} štítok poľa.

en: Comparison
sk_SK: Porovnanie

en: Must match
sk_SK: Musí sa zhodovať

en: Must not match
sk_SK: Nesmie sa zhodovať

en: Modifiers
sk_SK: Modifikátory

en: Case Insensitive
sk_SK: Veľkosť písmen nerozhoduje

en: Multiline
sk_SK: Viac riadkov

en: Unicode Support
sk_SK: Podpora Unicode

en: Field CSS classes
sk_SK: Pole CSS tried

en: Field classes
sk_SK: Pole tried

en: Template
sk_SK: Šablóna

en: Field template
sk_SK: Pole šablóny

en: full column
sk_SK: celý stĺpec

en: 1/2 column
sk_SK: 1/2 stĺpec

en: 1/3 column
sk_SK: 1/3 stĺpec

en: {{label}} for field label.
sk_SK: {{label}} štítok poľa.

en: {{errors}} for field errors.
sk_SK: {{errors}} chyby poľa.

en: {{field}} for field input.
sk_SK: {{field}} hodnota poľa.

en: Preset
sk_SK: Prednastavené

en: First name
sk_SK: Meno

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Gender
sk_SK: Pohlavie

en: Country
sk_SK: Štát

en: Agreement
sk_SK: Návrh dohody

en: One field per line.
sk_SK: Jedno pole na riadok.

en: No custom fields yet. Add some by clicking on buttons below.
sk_SK: Žiadne vlastné pole. Pridaj nejaké kliknutím na tlačítko nižšie.

en: Prepare email template
sk_SK: Priprav šablónu pre email

en: Start by preparing your email template with your questions and choices.
sk_SK: Začni prípravou vlastnej šablóny emailu zadaním otázky a odpovedí.

en: Adjust choices links
sk_SK: Nastav odkazy na odpovede

en: Copy and paste choices links from the following list:
sk_SK: Skopíruj a prilep odkazy na odpovede z tohto zoznamu:

en: Question
sk_SK: Otázka

en: Copy
sk_SK: Kopíruj

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Send a test email to yourself and test poll functionality.
sk_SK: Pošli email sám sebe a otestuj funkcionalitu hlasovania.

en: Copy code
sk_SK: Skopíruj kód

en: Start by copying the following HTML code:
sk_SK: Začni skopírovaním tohto HTML kódu:

en: Paste the code
sk_SK: Prilep kód

en: Paste the copied code into an HTML page.
sk_SK: Prilep skopírovaný kód do HTML stránky.

en: Open the page which you have pasted the code in and test poll functionality.
sk_SK: Otvor stránku, do ktorej si skopíroval kód a testuj funkcionalitu hlasovania.

en: Copy the link
sk_SK: Skopíruj odkaz

en: Start by copying the following link:
sk_SK: Začni skopírovaním tohto odkazu:

en: Paste the link
sk_SK: Prilep odkaz

en: Paste the copied link anywhere like pages and posts.
sk_SK: Prilep skopírovaný odkaz kdekoľvek na stránky alebo do článkov.

en: Open the page which you have pasted the link in and test poll functionality.
sk_SK: Otvor stránku, do ktorej si skopíroval odkaz a testuj funkcionalitu hlasovanie.

en: Copy shortcode
sk_SK: Skopíruj riadiaci kód

en: Start by copying the following shortcode:
sk_SK: Začni skopírovaním tohto krátkeho kódu:

en: Paste the shortcode
sk_SK: Prilep riadiaci kód

en: Paste the copied shortcode into an area that support shortcodes like pages and posts.
sk_SK: Prilep skopírovaný riadiaci kód na miesto, ktoré podporuje takéto kódy, ako stránka alebo článok.

en: Open the page which you have pasted the shortcode in and test poll functionality.
sk_SK: Otvor stránku, do ktorej si skopíroval riadiaci kód a testuj funkcionalitu hlasovania.

en: Add it to sidebar
sk_SK: Pridaj do bočného panela

en: Start by adding this poll to one of available sidebars:
sk_SK: Začni pridaním tohto hlasovania do jedného z bočných panelov:

en: Select a sidebar
sk_SK: Vyber bočný panel

en: Inserted
sk_SK: Vložené

en: Open the page which you have the same sidebar and test poll functionality.
sk_SK: Otvor stránku s týmto bočným panelom a testuj funkcionalitu hlasovania.

en: Loading...
sk_SK: Načítava...

en: User must vote at least for {{minimum}} choice(s).
sk_SK: Účastník musí hlasovať aspoň za {{minimum}} odpovedí.

en: User can vote for up to {{maximum}} choice(s).
sk_SK: Účastník môže hlasovať nanajvýš za {{minimum}} odpovedí.

en: Allow custom choice (other field).
sk_SK: Umožni definovať vlastnú odpoveď (nové pole).

en: Yes, but hide it until reviewed below.
sk_SK: Áno, ale schovaj ju pokiaľ nie je skontrolovaná nižšie.

en: New Question
sk_SK: Nová otázka

en: Sort choices by
sk_SK: Usporiadaj odpovede podľa

en: Position
sk_SK: Pozície

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Direction
sk_SK: Pozície

en: Descending
sk_SK: Klesajúce

en: Ascending
sk_SK: Rastúce

en: Above
sk_SK: Nad

en: This content will be shown above results.
sk_SK: Tento obsah bude zobrazený nad výsledkami.

en: Below
sk_SK: Pod

en: This content will be shown below results.
sk_SK: Tento obsah bude zobrazený pod výsledkami.

en: This content will be shown above question and choices.
sk_SK: Tento obsah bude zobrazený nad otázkou a odpoveďami.

en: This content will be shown below question and choices.
sk_SK: Tento obsah bude zobrazený pod otázkou a odpoveďami.

en: Customization?<br>We have got your back!
sk_SK: Prispôsobenie?<br>Sme k dispozícii!

en: If you need custom feature just let us know we will be happy to serve you!
sk_SK: Ak potrebuješ vlastnú funkcionalitu, daj nám vedieť a pomôžeme!

en: Get a quote
sk_SK: Získaj kvótu

en: Recipient email
sk_SK: Adresát emailu

en: Send notification when
sk_SK: Pošli notifikáciu keď

en: New vote has been casted
sk_SK: Nový hlas bol vhodený

en: Get one
sk_SK: Založ si účet

en: OneSignal API Key
sk_SK: OneSignal App ID

en: This URL will receive an HTTP POST with the following body
sk_SK: Táto URL prijme  HTTP POST s nasledujúcim obsahom

en: Votes format
sk_SK: Formát hlasov

en: How votes are presented
sk_SK: Ako sú hlasy prezentované

en: {{votes}} for votes number.
sk_SK: {{votes}} počet hlasov.

en: {{votesPercentage}} for votes percentage.
sk_SK: {{votesPercentage}} percentá hlasov.

en: {{votesWithLabel}} for votes with label.
sk_SK: {{votesWithLabel}} počet hlasov s popisom.

en: {{votesTotal}} for total votes.
sk_SK: {{votesTotal}} celkový počet hlasov.

en: {{votesTotalWithLabel}} for total votes with label.
sk_SK: {{votesTotalWithLabel}} celkový počet hlasov s popisom.

en: Sort results by
sk_SK: Usporiadaj výsledky podľa

en: Show results for voters and non-voters
sk_SK: Ukáž výsledky všetkým účastníkom

en: Show results for voters only
sk_SK: Ukáž výsledky len účastníkom hlasovania

en: Hide results
sk_SK: Skry výsledky

en: Hidden results message
sk_SK: Správa o skrytých výsledkoch

en: Until quota is reached
sk_SK: Pokiaľ nie je naplnená kvóta hlasov

en: Until end date is reached
sk_SK: Pokiaľ nenadíde dátum ukončenia

en: Description
sk_SK: Popis

en: Characters left.
sk_SK: Znakov ostáva.

en: Template variables
sk_SK: Premenné šablóny

en: {{title}} for poll title.
sk_SK: {{title}} názov hlasovania.

en: {{sitename}} for website title.
sk_SK: {{sitename}} názov web stránky.

en: Block based on
sk_SK: Blokované z dôvodu

en: The methods used to block exceeding the limits of voting.
sk_SK: Metóda sa používa na blokovanie hlasovania, ak je dosiahnutý limit hlasov.

en: Authenticated user
sk_SK: Prihlásený účastník (na portáli TotalSuite)

en: Votes per session
sk_SK: Hlasov pre dané prihlásenie

en: How many times can the user vote using the same session.
sk_SK: Koľkokrát môže účastník hlasovať v rámci jedného prihlásenia.

en: Votes per user
sk_SK: Hlasov na účastníka

en: How many times can the authenticated user vote.
sk_SK: Koľkokrát môže prihlásený účastník hlasovať.

en: Votes per IP
sk_SK: Hlasov z rovnakej IP adresy

en: How many times can the user vote using the same IP.
sk_SK: Koľkokrát môže účastník hlasovať z jednej IP adresy.

en: Timeout (seconds)
sk_SK: Časový limit (v minútach)

en: The time period before the user can vote again.
sk_SK: Časový interval, po ktorom môže účastník hlasovať znovu.

en: After this period, users will be able to vote again. To lock the vote permanently, use 0 as a value.
sk_SK: Po uplynutí tejto doby bude môcť účastník hlasovať znovu. Na okamžité zastavenie hlasovania nastav hodnotu 0.

en: Heads up! The database will be filled with permanent records which may affect the overall performance.
sk_SK: Pozor! Databáza sa bude neustále napĺňať novými záznamami, čo môže spomaliť výkon stránky.

en: Time period
sk_SK: Časový interval

en: Start date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Voting will be closed before reaching this date.
sk_SK: Hlasovanie nebude otvorené pred uplynutím tohto dátumu.

en: End date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: Voting will be closed after reaching this date.
sk_SK: Hlasovanie bude ukončené po uplynutí tohto dátumu.

en: Membership
sk_SK: Registrácia na portáli TotalSuite

en: Required membership roles
sk_SK: Požadované role registrovaných členov

en: The membership types that can vote.
sk_SK: Typy členstva oprávnené hlasovať.

en: Hold Control/Command for multiple selection.
sk_SK: Podrž Control/Command pre viacnásobný výber.

en: Quota
sk_SK: Kvóta

en: Number of votes
sk_SK: Počet hlasov

en: The quota where the poll will not accept votes after reaching.
sk_SK: Kvóta hlasov, po dosiahnutí ktorej sa už nedá hlasovať.

en: Region (IP based)
sk_SK: Región (podľa IP adresy)

en: Add new rule
sk_SK: Pridaj nové pravidlo

en: Original
sk_SK: Originálne

en: Select language
sk_SK: Vyber jazyk

en: Question #{{$index+1}}
sk_SK: Otázka #{{$index+1}}

en: poll_id and fields are required
sk_SK: poll_id a fields sú povinné

en: date must be a DateTime object
sk_SK: dátum musí byť DateTime objekt

en: Unable to insert the entry.
sk_SK: Zápis sa nepodarilo zaradiť.

en: No conditions were specified
sk_SK: Neboli špecifikované žiadne podmienky

en: To continue, you must be a part of these roles: %s.
sk_SK: Aby si mohol pokračovať, musíš mať priradené tieto role: %s.

en: To continue, please <a href="%s">sign in</a> or <a href="%s">register</a>.
sk_SK: Pre pokračovanie sa <a href="%s">prihlás</a> alebo <a href="%s">zaregistruj</a>.

en: This poll has not started yet (%s left).
sk_SK: Hlasovanie ešte nezačalo (ostáva %s).

en: This poll has ended (since %s).
sk_SK: Toto hlasovanie už skončilo (po %s).

en: %y year | %y years
sk_SK[0]: %y rok
sk_SK[1]: %y roky
sk_SK[2]: %y rokov

en: %m month | %m months
sk_SK[0]: %m mesiac
sk_SK[1]: %m mesiace
sk_SK[2]: %m mesiacov

en: %d day | %d days
sk_SK[0]: %d deň
sk_SK[1]: %d dni
sk_SK[2]: %d dní

en: %h hour | %h hours
sk_SK[0]: %h hodina
sk_SK[1]: %h hodiny
sk_SK[2]: %h hodín

en: %i minute | %i minutes
sk_SK[0]: %i minúta
sk_SK[1]: %i minúty
sk_SK[2]: %i minút

en: %s second | %s seconds
sk_SK[0]: %s sekunda
sk_SK[1]: %s sekundy
sk_SK[2]: %s sekúnd

en: This poll has ended (votes quota has been exceeded).
sk_SK: Hlasovanie skončilo (kvóta hlasov bola dosiahnutá).

en: This poll is not available in your region.
sk_SK: Toto hlasovanie nie je sprístupnené pre váš región.

en: poll_id and action are required
sk_SK: poll_id a action sú povinné

en: All questions must be answered.
sk_SK: Všetky otázky musia byť zodpovedané.

en: You must vote for at least {{minimum}} choice. | You must vote for at least {{minimum}} choices.
sk_SK[0]: Musíš hlasovať aspoň za {{minimum}} odpoveď.
sk_SK[1]: Musíš hlasovať aspoň za {{minimum}} odpovede.
sk_SK[2]: Musíš hlasovať aspoň za {{minimum}} odpovedí.

en: You can vote for up to {{maximum}} choice. | You can vote for up to {{maximum}} choices.
sk_SK[0]: Môžeš hlasovať len za {{maximum}} odpoveď.
sk_SK[1]: Môžeš hlasovať najviac za {{maximum}} odpovede.
sk_SK[2]: Môžeš hlasovať najviac za {{maximum}} odpovedí.

en: Unknown choice. Please try again.
sk_SK: Neznáma odpoveď. Skús znovu.

en: Something went wrong. Please try again.
sk_SK: Hups, niečo nefunguje ako má. Chvíľu počkaj a skús znovu.

en: Continue to vote
sk_SK: Pokračuj v hlasovaní

en: Continue to results
sk_SK: Pozri si výsledky

en: Back to vote
sk_SK: Naspäť na hlasovanie

en: Other
sk_SK: Ďalšie

en: Poll updated. <a href="%s">View poll</a>
sk_SK: Hlasovanie je aktualizované. <a href="%s">Pozri hlasovanie</a>

en: Custom field updated.
sk_SK: Vlastné pole je aktualizované.

en: Custom field deleted.
sk_SK: Vlastné pole je vymazané.

en: Poll updated.
sk_SK: Hlasovanie je aktualizované.

en: Poll restored to revision from %s
sk_SK: Hlasovanie je obnovené na revíziu %s

en: Poll published. <a href="%s">View poll</a>
sk_SK: Hlasovanie je uverejnené. <a href="%s">Pozri hlasovanie</a>

en: Poll saved.
sk_SK: Hlasovanie je uložené.

en: Poll submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview poll</a>
sk_SK: Hlasovanie je sprístupnené. <a target="_blank" href="%s">Pozri hlasovanie</a>

en: Poll scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview poll</a>
sk_SK: Hlasovanie je naplánované na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pozri hlasovanie</a>

en: Poll draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview poll</a>
sk_SK: Návrh hlasovanie je aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Pozri hlasovanie</a>

en: Polls
sk_SK: Hlasovania

en: New Poll
sk_SK: Nové hlasovanie

en: Edit Poll
sk_SK: Uprav hlasovanie

en: View Poll
sk_SK: Pozri hlasovanie

en: Search Polls
sk_SK: Vyhľadaj hlasovanie

en: No polls found
sk_SK: Žiadne hlasovanie sa nenašlo

en: No polls found in Trash
sk_SK: Žiadne hlasovanie sa nenašlo v koši

en: polls
sk_SK: hlasovania

en: of
sk_SK: z

en: You cannot vote again.
sk_SK: Už viac nemôžeš hlasovať.

en: Could not load the poll.
sk_SK: Hlasovanie sa nepodarilo načítať.

en: TotalPoll latest poll widget
sk_SK: TotalPoll posledné hlasovanie widget

en: [TotalPoll] Latest Poll
sk_SK: [TotalPoll] Posledné hlasovanie

en: TotalPoll poll widget
sk_SK: TotalPoll hlasovací widget

en: [TotalPoll] Poll
sk_SK: [TotalPoll] Hlasovanie

en: Poll:
sk_SK: Hlasovanie:

en: Screen:
sk_SK: Obrazovka:
