WordPress SDK - en to hu_HU translation catalogue (388 entries)

en:  The paid version of %1$s is already installed. Please activate it to start benefiting the %2$s features. %3$s
hu_HU: A(z) %1$s fizetős verziója sikeresen telepítve. Kérlek aktiváld, hogy a(z) %2$s minden funkciója elérhető legyen. %3$s

[ctx: %s - plugin name. As complete "PluginX" activation now]
en: Complete "%s" Activation Now
hu_HU: "%s" aktiválásának a befejezése most

en: %s Licenses
hu_HU: %s licensz

en: %s is a premium only add-on. You have to purchase a license first before activating the plugin.
hu_HU: A(z) %s egy prémium kiegészítő. A bővítmény aktiválásához előbb egy érvényes licenszt kell vásárolnod.

en: %s rating
hu_HU: %s értékelés

en: %s ratings
hu_HU: %s értékelés

en: %s star
hu_HU: %s csillag

en: %s stars
hu_HU: %s csillag

en: %s time
hu_HU: %s

en: %s times
hu_HU: %s

en: Account
hu_HU: Fiók

en: Account Details
hu_HU: Fiók információk

en: Account is pending activation.
hu_HU: A fiók aktiválása függőben.

en: Actions
hu_HU: Események

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Activate %s
hu_HU: %s aktiválása

en: Activate %s Plan
hu_HU: %s csomag aktiválása

en: Activate %s features
hu_HU: %s funkciók aktiválása

en: Activate Free Version
hu_HU: Ingyenes verzió aktiválása

en: Activate License
hu_HU: Licensz aktiválása

en: Activate license on all pending sites.
hu_HU: Licensz aktiválása a hálózat minden függő aloldalán.

en: Activate license on all sites in the network.
hu_HU: Licensz aktiválása a hálózat minden aloldalán.

en: Activate this add-on
hu_HU: Kiegészítő bekapcsolása

en: Activated
hu_HU: Sikeres aktiválás

en: Active, deactivated, or uninstalled
hu_HU: Aktív, kikapcsolt vagy törölt

en: Add another domain
hu_HU: Másik domain hozzáadása

en: Add-On
hu_HU: Kiegészítő

en: Add-Ons
hu_HU: Kiegészítők

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address Line %d
hu_HU: Cím %d

en: Admin Notices
hu_HU: Admin értesítések

en: Affiliation
hu_HU: Ajánlórendszer

en: Agree & Activate License
hu_HU: Licensz elfogadása és aktiválása

en: All Requests
hu_HU: Minden kérés

en: All Types
hu_HU: Minden típus

en: Allow & Continue
hu_HU: Engedélyezés és folytatás

en: Amount
hu_HU: Mennyiség

en: An unknown error has occurred.
hu_HU: Ismeretlen hiba.

en: Anonymous feedback
hu_HU: Névtelen visszajelzés

en: Apply to become an affiliate
hu_HU: Jelentkezés ajánló partnernek

en: Are you sure you want to delete all Freemius data?
hu_HU: Biztosan törölsz minden Freemius adatot?

en: Are you sure you want to proceed?
hu_HU: Biztosan ezt szeretnéd?

en: Automatic Installation
hu_HU: Automatikus telepítés

en: Average Rating
hu_HU: Átlagos értékelés

en: Awesome
hu_HU: Nagyszerű

en: Billing
hu_HU: Számlázás

en: Billing & Invoices
hu_HU: Számlázás

en: Blocking
hu_HU: Blokkolás

en: Business name
hu_HU: Cégnév

en: Buy a license now
hu_HU: Vásárolj licenszet most

en: Buy license
hu_HU: Licensz vásárlása

en: Can't find your license key?
hu_HU: Nem találod a licensz kulcsod?

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Cancel Installation
hu_HU: Telepítés törlése

en: Cancel Subscription
hu_HU: Előfizetés törlése

en: Cancel Trial
hu_HU: Próbaidő törlése

en: Cancelled
hu_HU: Törölve

en: Cancelling %s...
hu_HU: %s törlése...

en: Cancelling the subscription
hu_HU: Előfizetés törlése

en: Change License
hu_HU: Licensz módosítása

en: Change Ownership
hu_HU: Tulajdonos módosítása

en: Change Plan
hu_HU: Csomag módosítása

en: Change User
hu_HU: Felhasználó módosítása

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: City
hu_HU: Város

en: Clear API Cache
hu_HU: API gyorsítótár törlése

en: Clear Updates Transients
hu_HU: Átmeneti frissítési adatok törlése

en: Click here
hu_HU: Kattints ide

en: Click here to use the plugin anonymously
hu_HU: Kattints ide, ha névtelenül szeretnéd használni a bővítményt

en: Code
hu_HU: Kód

en: Compatible up to
hu_HU: Kompatibilitás:

en: Contact
hu_HU: Kapcsolat

en: Contact Support
hu_HU: Írás az ügyfélszolgálatra

en: Contact Us
hu_HU: Kapcsolat

en: Contributors
hu_HU: Közreműködők

en: Couldn't activate %s.
hu_HU: A(z) %s aktiválása nem sikerült.

en: Country
hu_HU: Ország

en: Current %s Status
hu_HU: Aktuális %s állapota

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Deactivate
hu_HU: Deaktiválás

en: Deactivate License
hu_HU: Licensz deaktiválása

en: Deactivating or uninstalling the %s will automatically disable the license, which you'll be able to use on another site.
hu_HU: A(z) %s deaktiválása vagy törlése automatikusan törli az oldalhoz tartozó licenszed is, amit így másik weboldalon tudsz újra aktiválni.

en: Deactivating your license will block all premium features, but will enable activating the license on another site. Are you sure you want to proceed?
hu_HU: A licensz deaktiválása után a prémium funkciók használata nem elérhető, de így tudod másik weboldalon aktiválni ugyanezt a licenszt. Folytatod a deaktiválást?

en: Deactivation
hu_HU: Deaktiválás

en: Debug Log
hu_HU: Hibakeresési napló

en: Delete Account
hu_HU: Fiók törlése

en: Delete All Accounts
hu_HU: Minden fiók törlése

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Don't have a license key?
hu_HU: Nincs még licensz kulcsod?

en: Donate to this plugin
hu_HU: Bővítmény támogatása

en: Downgrading your plan
hu_HU: Előfizetés módosítása kisebbre

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download %s Version
hu_HU: %s verzió letöltése

en: Download Paid Version
hu_HU: Fizetős verzió letöltése

en: Download the latest version
hu_HU: Töltsd le a legfrissebb verziót

en: Downloaded
hu_HU: Letöltések száma:

en: Email address
hu_HU: Email cím

en: Enter the email address you've used for the upgrade below and we will resend you the license key.
hu_HU: Add meg az email címet, amit a vásárlás során használtál és újraküldjük a licensz kulcsot.

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error received from the server:
hu_HU: Hiba érkezett a szervertől.

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Expires in %s
hu_HU: Hátralévő idő: %s

en: Extra Domains
hu_HU: További domainek

en: File
hu_HU: Fájl

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Free Trial
hu_HU: Ingyenes próbaidő

en: Free version
hu_HU: Ingyenes verzió

en: Freemius Debug
hu_HU: Freemius hibakeresés

en: Freemius SDK couldn't find the plugin's main file. Please contact sdk@freemius.com with the current error.
hu_HU: A Freemius SDK nem találja a bővítmény fő fájlját. Kérlek írj az sdk@freemius.com email címre a problémával kapcsolatban.

en: Freemius is our licensing and software updates engine
hu_HU: A licenszkezelést és szoftver frissítést a Freemius biztosítja

en: Full name
hu_HU: Teljes név

en: Function
hu_HU: Funkció

en: Have a license key?
hu_HU: Van licensz kulcsod?

en: How to upload and activate?
hu_HU: Hogyan kell feltölteni és aktiválni?

en: I can't pay for it anymore
hu_HU: Nem tudom tovább fizetni

en: I couldn't understand how to make it work
hu_HU: Nem értettem, hogy kell használni

en: I don't like to share my information with you
hu_HU: Nem szeretném megosztani veletek az információt

en: I found a better %s
hu_HU: Jobb %st találtam

en: I no longer need the %s
hu_HU: Nincs tovább szükségem rá

en: I only needed the %s for a short period
hu_HU: Csak egy kis időre használtam

en: If you have a moment, please let us know why you are %s
hu_HU: Kérlek mondd el, miért %s

en: Important Upgrade Notice:
hu_HU: Fontos frissítési információ:

en: Install Free Version Now
hu_HU: Ingyenes verzió telepítése most

en: Install Now
hu_HU: Telepítés most

en: Install Update Now
hu_HU: Frissítés telepítése most

en: Installing plugin: %s
hu_HU: Bővítmény telepítése: %s

en: Invoice
hu_HU: Számla

en: Is Active
hu_HU: Aktív

en: Is this your client's site? %s if you wish to hide sensitive info like your email, license key, prices, billing address & invoices from the WP Admin.
hu_HU: Ez egy ügyfélnek készült weboldal? %s ha szeretnéd inkább elrejteni az admin felületről az érzékeny információkat, mint például email cím, licensz kulcs, árak, számlázási adatok és számlák.

en: It looks like the license could not be activated.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy a licensz nem aktiválható.

en: It looks like the license deactivation failed.
hu_HU: Úgy tűnik a licensz kikapcsolása nem sikerült.

en: It looks like you are still on the %s plan. If you did upgrade or change your plan, it's probably an issue on our side - sorry.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy még mindig a %s csomagban vagy. Ha biztosan előfizettél vagy csomagot váltottál, akkor valószínű a hiba a mi oldalunkon van. Elnézést!

en: It looks like your site currently doesn't have an active license.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy a weboldalhoz nem tartozik aktív licensz.

en: It's not what I was looking for
hu_HU: Nem ezt kerestem

en: Join the Beta program
hu_HU: Jelentkezz a Béta programba

en: Key
hu_HU: Kulcs

en: Kindly share what didn't work so we can fix it for future users...
hu_HU: Ha elmondod mi nem működött, ki tudjuk javítani a leendő felhasználók számára...

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
hu_HU: Ha elmondod az okát, tudunk fejlődni.

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Last Updated
hu_HU: Utolsó frissítés

en: Latest Free Version Installed
hu_HU: Legfrissebb ingyenes verzió telepítve

en: Latest Version Installed
hu_HU: Legfrissebb verzió telepítve

en: Learn more
hu_HU: Bővebben

en: Length
hu_HU: Hossz

en: License
hu_HU: Licensz

en: License Agreement
hu_HU: Licensz szerződés

en: License ID
hu_HU: Licensz ID

en: License Key
hu_HU: Licensz kulcs

en: License issues?
hu_HU: Licensszel kapcsolatos problémák?

en: License key
hu_HU: Licensz kulcs

en: License key is empty.
hu_HU: A licensz kulcs üres.

en: Lifetime
hu_HU: Örök

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Method
hu_HU: Mód

en: Module Path
hu_HU: Modul útvonal

en: More information about %s
hu_HU: További információ

en: Name
hu_HU: Név

en: Name and email address
hu_HU: Név és email cím

en: Never miss an important update - opt in to our security & feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking with %4$s. If you skip this, that's okay! %1$s will still work just fine.
hu_HU: Ne maradj le a fontos frissítésekről - iratkozz fel a biztonsági frissítésekre, az újdonságokra és engedélyezd a %4$s számára a nem érzékeny adatok követését. Ha nem engedélyezed, akkor is minden rendben van. A(z) %1$s ugyanúgy fog működni.

en: Never miss an important update - opt in to our security & feature updates notifications, educational content, offers, and non-sensitive diagnostic tracking with %4$s.
hu_HU: Ne maradj le a fontos frissítésekről - iratkozz fel a biztonsági frissítésekre, az újdonságokra, oktató anyagainkra, ajánlatainkra és engedélyezd a %4$s számára a nem érzékeny adatok követését.

en: Never miss an important update - opt in to our security & feature updates notifications, educational content, offers, and non-sensitive diagnostic tracking with %4$s. If you skip this, that's okay! %1$s will still work just fine.
hu_HU: Ne maradj le a fontos frissítésekről - iratkozz fel a biztonsági frissítésekre, az újdonságokra, oktató anyagainkra, ajánlatainkra és engedélyezd a %4$s számára a nem érzékeny adatok követését. Ha nem engedélyezed, akkor is minden rendben van. A(z) %1$s ugyanúgy fog működni.

en: Never miss an important update - opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking with %4$s.
hu_HU: Ne maradj le a fontos frissítésekről - iratkozz fel a biztonsági frissítésekre, az újdonságokra és engedélyezd a %4$s számára a nem érzékeny adatok követését.

en: New
hu_HU: Új

en: New Version Available
hu_HU: Új verzió érhető el

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No - just deactivate
hu_HU: Nem - csak deaktiválom

en: No ID
hu_HU: Nincs ID

en: No credit card required
hu_HU: Bankkártya megadása nem kötelező

en: O.K
hu_HU: Rendben

en: Opt In
hu_HU: Feliratkozás

en: Opt Out
hu_HU: Leiratkozás

en: Opt in to make "%s" better!
hu_HU: Iratkozz fel, hogy a(z) %s még jobb lehessen!

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Owner Email
hu_HU: Tulajdonos email címe

en: Owner ID
hu_HU: Tulajdonos ID

en: Owner Name
hu_HU: Tulajdonos neve

en: PCI compliant
hu_HU: PCI megfelelés

en: PayPal account email address
hu_HU: PayPal fiók email címe

en: Payments
hu_HU: Fizetési módok

en: Plan
hu_HU: Csomag

en: Plan ID
hu_HU: Csomag ID

en: Please contact us here
hu_HU: Írj nekünk itt

en: Please contact us with the following message:
hu_HU: Kérlek írj nekünk a következő üzenettel:

en: Please enter the license key that you received in the email right after the purchase:
hu_HU: Kérlek add meg a licensz kulcsot, amit emailben kaptál a vásárlásod után:

en: Please provide your full name.
hu_HU: Kérlek add meg a teljes neved!

en: Plugin
hu_HU: Bővítmény

en: Plugin Homepage
hu_HU: Bővítmény oldala

en: Plugin ID
hu_HU: Bővítmény ID

en: Plugin Install
hu_HU: Bővítmény telepítése

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
hu_HU: Változtatások

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
hu_HU: Leírás

[ctx: Plugin installer section title]
en: FAQ
hu_HU: GYIK

[ctx: Plugin installer section title]
en: Features & Pricing
hu_HU: Funkciók & Árak

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
hu_HU: Telepítés

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
hu_HU: Egyéb megjegyzések

[ctx: Plugin installer section title]
en: Reviews
hu_HU: Vélemények

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Plugins & Themes
hu_HU: Bővítmények és sablonok

en: Plugins & Themes Sync
hu_HU: Bővítmények és sablonok szinkronizálása

en: Premium
hu_HU: Prémium

en: Premium %s version was successfully activated.
hu_HU: %s prémium verziója sikeresen aktiválva.

en: Premium version
hu_HU: Prémium verzió

en: Premium version already active.
hu_HU: A prémium verzió már aktív.

en: Pricing
hu_HU: Árak

en: Privacy Policy
hu_HU: Adatkezelési tájékoztató

en: Process ID
hu_HU: Művelet ID

en: Processing
hu_HU: Feldolgozás alatt

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Province
hu_HU: Tartomány

en: Public Key
hu_HU: Publikus kulcs

en: Purchase License
hu_HU: Licensz vásárlása

en: Purchase More
hu_HU: Vásárlás folytatása

en: Quick Feedback
hu_HU: Gyors visszajelzés

en: Quota
hu_HU: Rendelkezésre áll

en: Re-send activation email
hu_HU: Aktivációs email újraküldése

en: Renew license
hu_HU: Licensz megújítása

en: Renew your license now
hu_HU: Licensz kulcs megújítása

en: Requests
hu_HU: Kérések

en: Requires WordPress Version
hu_HU: A következő WordPress verzió szükséges:

en: Result
hu_HU: Eredmény

en: SDK Path
hu_HU: SDK útvonal

en: Save %s
hu_HU: %s mentése

en: Screenshots
hu_HU: Képernyőfotók

en: Search by address
hu_HU: Keresés cím alapján

en: Secret Key
hu_HU: Titkos kulcs

en: Select Country
hu_HU: Válaszz országot

en: Send License Key
hu_HU: Licensz kulcs küldése

en: Single Site License
hu_HU: Egy weboldalas licensz

en: Site ID
hu_HU: Weboldal ID

en: Site URL, WP version, PHP info
hu_HU: Weboldal URL, WP verzió, PHP információ

en: Sites
hu_HU: Weboldalak

en: Skip & %s
hu_HU: Kihagyás & %s

en: Slug
hu_HU: Közvetlen hivatkozás

en: Start Trial
hu_HU: Próbaidő indítása

en: State
hu_HU: Megye

en: Submit & %s
hu_HU: Küldés & %s

en: Subscription
hu_HU: Előfizetés

en: Support
hu_HU: Ügyfélszolgálat

en: Support Forum
hu_HU: Támogató fórum

en: Sync Data From Server
hu_HU: Adatok szinkronizálása a szerverről

en: Tax / VAT ID
hu_HU: Közösségi adószám

en: Terms of Service
hu_HU: Szolgáltatási feltételek

en: Thank you!
hu_HU: Köszönjük!

en: Thanks %s!
hu_HU: Köszönjük %s!

en: The %1$s will be periodically sending data to %2$s to check for security and feature updates, and verify the validity of your license.
hu_HU: A %1$s időközönként adatot küld a %2$s weboldalnak, hogy ellenőrizze a biztonsági és funkcionális frissítéseket, valamint ellenőrzi az érvényes licensz kulcsot.

en: The %1$s will periodically send %2$s to %3$s for security & feature updates delivery, and license management.
hu_HU: A %1$s időközönként %2$sat küld a %3$s weboldalnak, hogy ellenőrizze a biztonsági és funkcionális frissítéseket, valamint ellenőrzi az érvényes licensz kulcsot.

en: The %s broke my site
hu_HU: A(z) %s hibát generált az oldalon

en: The %s didn't work
hu_HU: A(z) %s nem működött

en: The %s didn't work as expected
hu_HU: A %s nem az elvárásoknak megfelelően működött

en: The %s is great, but I need specific feature that you don't support
hu_HU: A(z) %s nagyszerű, de nekem olyan funkcióra van szükségem, amit nem tud

en: The %s is not working
hu_HU: A(z) %s nem működik

en: The %s suddenly stopped working
hu_HU: A(z) %s egyszer csak nem működött

en: The upgrade of %s was successfully completed.
hu_HU: A(z) %s frissítése sikeres volt.

en: Theme
hu_HU: Sablon

en: Theme Switch
hu_HU: Sablon váltás

en: Themes
hu_HU: Sablonok

en: There is a new version of %s available.
hu_HU: A(z) %s új verziója érhető el.

en: Timestamp
hu_HU: Időbélyeg

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title, slug, version, and is active
hu_HU: Név, közvetlen hivatkozás, verzió, aktív

en: To help us troubleshoot any potential issues that may arise from other plugin or theme conflicts.
hu_HU: Ezekkel az adatokkal pontosabb képet kapunk a bővítmények és sablonok okozta konfliktusokról.

en: Total
hu_HU: Összesen

en: Town
hu_HU: Település

en: Trial
hu_HU: Próbaidő

en: Type
hu_HU: Típus

en: Unlimited Licenses
hu_HU: Korlátlan licensz

en: Unlimited Updates
hu_HU: Korlátlan frissítés

en: Up to %s Sites
hu_HU: Weboldalak száma: %s

en: Update License
hu_HU: Licensz frissítése

en: Updates, announcements, marketing, no spam
hu_HU: Frissítések, közlemények, marketing, de semmi SPAM!

en: Upgrade
hu_HU: Előfizetés

en: Upload and activate the downloaded version
hu_HU: Töltsd fel és aktiváld a letöltött verziót

en: User Dashboard
hu_HU: Felhasználó vezérlőpult

en: User ID
hu_HU: Felhasználó ID

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Value
hu_HU: Érték

en: Verified
hu_HU: Ellenőrzött

en: Verify Email
hu_HU: Email ellenőrzése

en: View details
hu_HU: Részletek megtekintése

en: View paid features
hu_HU: Fizetős funkciók megtekintése

en: W00t
hu_HU: Fantasztikus

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: We made a few tweaks to the %s, %s
hu_HU: Néhány frissítést kapott a %s.  %s

en: Website, email, and social media statistics (optional)
hu_HU: Weboldal, email és közösségi média statisztikák (opcionális)

en: Welcome to %s! To get started, please enter your license key:
hu_HU: Köszönjük, hogy a(z) %s szoftverünket választottad! Kérlek add meg a licensz kulcsod:

en: What did you expect?
hu_HU: Mire számítottál?

en: What feature?
hu_HU: Melyik funkcióra van szükséged?

en: What is your %s?
hu_HU: Mi a te %s?

en: What permissions are being granted?
hu_HU: Milyen jogosultágok lesznek engedélyezve?

en: What price would you feel comfortable paying?
hu_HU: Mi lenne az elfogadható ár, amit tudnál fizetni?

en: What you've been looking for?
hu_HU: Pontosan mit kerestél?

en: What's the %s's name?
hu_HU: Mi a %s neve?

en: WordPress.org Plugin Page
hu_HU: WordPress.org bővítmény oldal

en: Would you like to proceed with the update?
hu_HU: Szeretnéd folytatni a frissítést?

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yes - do your thing
hu_HU: Igen - tedd a dolgod

en: You are all good!
hu_HU: Minden rendben!

en: You are just one step away - %s
hu_HU: Már csak egy lépés van hátra - %s

en: You have a %s license.
hu_HU: Licensz típusa: %s

en: You have successfully updated your %s.
hu_HU: A(z) %s sikeresen frissítve.

en: You should receive an activation email for %s to your mailbox at %s. Please make sure you click the activation button in that email to %s.
hu_HU: Küldtünk egy aktivációs emailt a(z) %s szoftverünkhöz a következő email címre: %s. Kérlek kattints a levélben található aktivációs linkre, hogy %s.

en: Your %s license was successfully deactivated.
hu_HU: A(z) %s licensz kikapcsolása sikerült.

en: Your Profile Overview
hu_HU: Fiókod áttekintése

en: Your Site Overview
hu_HU: Weboldalad adatainak áttekintése

en: Your account was successfully activated with the %s plan.
hu_HU: A fiókodat sikeresen aktiváltuk a következő csomaggal: %s

en: Your email has been successfully verified - you are AWESOME!
hu_HU: Az email címedet sikerült ellenőrizni - ez nagyszerű!

en: Your license has been cancelled. If you think it's a mistake, please contact support.
hu_HU: A licensz kikapcsolásra került. Ha úgy gondolod, hogy ez tévedés volt, kérlek írj az ügyfélszolgálatra!

en: Your license has expired. You can still continue using the free %s forever.
hu_HU: A licensz lejárt. A(z) %s ingyenes verziója továbbra is használható korlátlanul.

en: Your license was successfully activated.
hu_HU: A licensz sikeresen aktiválva.

en: Your license was successfully deactivated, you are back to the %s plan.
hu_HU: A licenszedet sikeresen deaktiváltuk, az aktuális csomagod: %s

en: Your name was successfully updated.
hu_HU: A neved sikeresen frissítettük.

en: Your plan was successfully activated.
hu_HU: Az előfizetés sikeresen aktiválva.

en: Your plan was successfully changed to %s.
hu_HU: Az előfizetés sikeresen módosítva: %s.

en: Your plan was successfully upgraded.
hu_HU: Az előfizetés sikeresen frissítve.

en: Your trial has been successfully started.
hu_HU: A próbaidőszakodat sikeresen aktiváltuk.

en: ZIP / Postal Code
hu_HU: Irányítószám

[ctx: active add-on]
en: Active
hu_HU: Aktív

[ctx: advance notice of something that will need attention.]
en: Heads up
hu_HU: Figyelem

[ctx: as activating plugin]
en: Activating
hu_HU: Aktiválás

[ctx: as annual period]
en: year
hu_HU: év

[ctx: as close a window]
en: Dismiss
hu_HU: Mégsem

[ctx: as code debugging]
en: Debugging
hu_HU: Hibakeresés

[ctx: as congratulations]
en: Congrats
hu_HU: Gratulálunk

[ctx: as connection blocked]
en: Blocked
hu_HU: Blokkolva

[ctx: as connection was successful]
en: Connected
hu_HU: Kapcsolódva

[ctx: as download latest version]
en: Download Latest
hu_HU: Legfrissebb verzió letöltése

[ctx: as download latest version]
en: Download Latest Free Version
hu_HU: A legfrissebb ingyenes verzió letöltése

[ctx: as every month]
en: Monthly
hu_HU: Havi

[ctx: as expiration date]
en: Expiration
hu_HU: Lejárat

[ctx: as file/folder path]
en: Path
hu_HU: Útvonal

[ctx: as in the process of sending an email]
en: Sending email
hu_HU: Email küldése

[ctx: as monthly period]
en: mo
hu_HU: hó

[ctx: as once a year]
en: Annual
hu_HU: Éves

[ctx: as once a year]
en: Annually
hu_HU: Éves

[ctx: as once a year]
en: Once
hu_HU: Egyszeri

[ctx: as product pricing plan]
en: Plan
hu_HU: Csomag

[ctx: as secret encryption key missing]
en: No Secret
hu_HU: Nincs titkos kulcs

[ctx: as software development kit versions]
en: SDK Versions
hu_HU: SDK verziók

[ctx: as software license]
en: License
hu_HU: Licensz

[ctx: as synchronize]
en: Sync
hu_HU: Szinkronizálás

[ctx: as synchronize license]
en: Sync License
hu_HU: Licensz szinkronizálása

[ctx: as the plugin author]
en: Author
hu_HU: Szerző

[ctx: as turned off]
en: Off
hu_HU: Ki

[ctx: as turned on]
en: On
hu_HU: Be

[ctx: call to action]
en: Start free trial
hu_HU: Ingyenes próbaidőszak indítása

[ctx: close a window]
en: Dismiss
hu_HU: Mégsem

[ctx: close window]
en: Dismiss
hu_HU: Mégsem

en: complete the install
hu_HU: befejezd a telepítést

en: deactivating
hu_HU: deaktiválod

en: diagnostic data
hu_HU: diagnosztikai adatok

[ctx: e.g. Professional Plan]
en: %s Plan
hu_HU: %s csomag

[ctx: e.g. billed monthly]
en: Billed %s
hu_HU: %s számlázás

[ctx: e.g. the best product]
en: Best
hu_HU: Legjobb

[ctx: exclamation]
en: Hey
hu_HU: Üdv

[ctx: exclamation]
en: Oops
hu_HU: Hoppá

[ctx: greeting]
en: Hey %s,
hu_HU: Üdv %s!

[ctx: installed add-on]
en: Installed
hu_HU: Telepítve

[ctx: interjection expressing joy or exuberance]
en: Yee-haw
hu_HU: Juhuuu

en: license
hu_HU: licensz

[ctx: like websites]
en: Sites
hu_HU: Weboldalak

en: new Beta version
hu_HU: új Béta verzió

en: new version
hu_HU: új verzió

en: not verified
hu_HU: nem ellenőrzött

[ctx: noun]
en: Price
hu_HU: Ár

[ctx: noun]
en: Pricing
hu_HU: Árak

en: optional
hu_HU: választható

[ctx: product version]
en: Version
hu_HU: Verzió

en: send me security & feature updates, educational content and offers.
hu_HU: kérek biztonsági és funkcionális frissítéseket, használati ismertetőket és ajánlatokat.

en: skip
hu_HU: ugrás

en: start the trial
hu_HU: próbaidő indítása

en: subscription
hu_HU: előfizetés

en: switching
hu_HU: váltasz

en: trial
hu_HU: próbaidő

[ctx: trial period]
en: Trial
hu_HU: Próbaidő

[ctx: verb]
en: Delete
hu_HU: Törlés

[ctx: verb]
en: Downgrade
hu_HU: Váltás kisebb csomagra

[ctx: verb]
en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

[ctx: verb]
en: Hide
hu_HU: Elrejt

[ctx: verb]
en: Opt In
hu_HU: Feliratkozás

[ctx: verb]
en: Opt Out
hu_HU: Leiratkozás

[ctx: verb]
en: Purchase
hu_HU: Vásárlás

[ctx: verb]
en: Show
hu_HU: Mutasd

[ctx: verb]
en: Skip
hu_HU: Ugrás

[ctx: verb]
en: Update
hu_HU: Frissítés

[ctx: verb]
en: Upgrade
hu_HU: Váltás nagyobb csomagra
