SureCookie 0.0.1-beta.3 - en to he translation catalogue (1014 entries)

note: Description of the plugin
en: Real cookie consent for WordPress. Browser-based scanning, smart categorization, strict script blocking, and consent logs stored in your database.
he: הסכמה אמיתית לעוגיות עבור וורדפרס. סריקה מבוססת דפדפן, סיווג חכם, חסימת סקריפטים קפדנית, ורישומי הסכמה המאוחסנים במסד הנתונים שלך.

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Cookie Manager
he: מנהל עוגיות

en: Settings
he: הגדרות

en: Logs
he: יומנים

en: Learn
he: ללמוד

en: You don't have access to this page.
he: אין לך גישה לעמוד זה.

en: Upgrade
he: שדרוג

en: Onboarding
he: הכוונה

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he: אין לך הרשאות מספיקות לגשת לעמוד זה.

en: A simple yet powerful way to create modern forms for your website.
he: דרך פשוטה אך עוצמתית ליצור טפסים מודרניים לאתר שלך.

en: WordPress emails often go missing or land in spam because web hosts aren’t built for reliable delivery. SureMail fixes this by connecting to trusted SMTP services, so your emails reach inboxes, no more lost messages or frustrated customers.
he: אימיילים מוורדפרס לעיתים נעלמים או מגיעים לספאם כי ספקי האחסון אינם מותאמים למשלוח אמין. SureMail פותר זאת על ידי חיבור לשירותי SMTP אמינים, כך שהאימיילים שלך מגיעים לתיבות הדואר, ללא הודעות אבודות או לקוחות מתוסכלים.

en: The Spectra extends the Gutenberg functionality with several unique and feature-rich blocks that help build websites faster.
he: Spectra מרחיב את פונקציונליות Gutenberg עם מספר בלוקים ייחודיים ועשירים בתכונות שעוזרים לבנות אתרים מהר יותר.

en: If SureCookie has been helpful, would you mind taking a moment to leave a 5-star review on WordPress.org?
he: אם SureCookie היה מועיל, האם תוכל להקדיש רגע להשאיר דירוג של 5 כוכבים ב-WordPress.org?

en: Rate SureCookie
he: דרג את SureCookie

en: Maybe later
he: אולי מאוחר יותר

en: I already did
he: כבר עשיתי זאת

en: You don't have access to do this.
he: אין לך גישה לבצע זאת.

en: Security check failed. Please refresh the page and try again.
he: בדיקת אבטחה נכשלה. נא רענן את העמוד ונסה שוב.

en: Your session expired. Please refresh the page and try again.
he: הסשן שלך פג תוקף. נא רענן את העמוד ונסה שוב.

en: Search by IP address or Session ID
he: חפש לפי כתובת IP או מזהה סשן

en: Request origin could not be verified.
he: לא ניתן לאמת את מקור הבקשה.

en: Request origin is not allowed.
he: מקור הבקשה אינו מורשה.

en: Consent logs retrieved successfully.
he: רישומי ההסכמה התקבלו בהצלחה.

en: Consent processed successfully (logging disabled)
he: ההסכמה עובדה בהצלחה (רישום מושבת)

en: Too many requests. Please try again later.
he: יותר מדי בקשות. נא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Preferences should not be empty.
he: העדפות לא צריכות להיות ריקות.

en: Preferences data is too large.
he: נתוני ההעדפות גדולים מדי.

en: Invalid preferences format.
he: פורמט העדפות לא חוקי.

en: Session ID is required.
he: נדרש מזהה סשן.

en: Accept All is not enabled for this site.
he: אפשרות "קבל הכל" אינה מופעלת לאתר זה.

en: Consent saved successfully.
he: ההסכמה נשמרה בהצלחה.

en: Failed to save consent.
he: שמירת ההסכמה נכשלה.

en: Invalid log ID
he: מזהה יומן לא חוקי

en: Log not found.
he: יומן לא נמצא.

en: Log details retrieved successfully.
he: פרטי היומן התקבלו בהצלחה.

en: Invalid log IDs
he: מזהי יומן לא חוקיים

en: Failed to delete logs.
he: נכשל המחיקה של היומנים.

note: translators: %d: number of logs deleted
en: %d log(s) deleted successfully.
he: %d יומן(ים) נמחקו בהצלחה.

en: Log deleted successfully.
he: היומן נמחק בהצלחה.

en: Failed to delete log.
he: נכשל המחיקה של היומן.

en: All logs deleted successfully.
he: כל היומנים נמחקו בהצלחה.

en: Failed to create category:
he: נכשל יצירת הקטגוריה:

en: Failed to update category:
he: נכשל עדכון הקטגוריה:

en: Failed to delete category:
he: נכשל מחיקת הקטגוריה:

en: Failed to create custom cookie:
he: נכשל יצירת עוגייה מותאמת אישית:

en: Failed to update custom cookie:
he: נכשל עדכון עוגייה מותאמת אישית:

en: Failed to delete custom cookie:
he: נכשל מחיקת עוגייה מותאמת אישית:

en: Failed to update cookie category:
he: נכשל עדכון קטגוריית העוגיות:

en: Onboarding data saved successfully.
he: נתוני ההכנה נשמרו בהצלחה.

en: Onboarding is already marked as complete.
he: ההכנה כבר סומנה כהושלמה.

en: Onboarding marked as complete.
he: ההכנה סומנה כהושלמה.

en: Promotional plugins data retrieved.
he: נתוני התוספים הפרסומיים התקבלו.

en: You don't have permission to activate plugins.
he: אין לך הרשאה להפעיל תוספים.

en: Plugin not found.
he: התוסף לא נמצא.

en: Plugin activated successfully.
he: התוסף הופעל בהצלחה.

en: You don't have permission to deactivate plugins.
he: אין לך הרשאה להשבית תוספים.

en: Plugin is already inactive.
he: התוסף כבר לא פעיל.

en: Plugin deactivated successfully.
he: התוסף הושבת בהצלחה.

en: Conflicting plugins retrieved.
he: תוספים מתנגשים התקבלו.

en: Post not found.
he: הפוסט לא נמצא.

en: Scanned history retrieved successfully.
he: היסטוריית הסריקה התקבלה בהצלחה.

en: Scanned resources retrieved successfully.
he: משאבי הסריקה התקבלו בהצלחה.

en: No data found
he: לא נמצאו נתונים

en: Settings updated
he: הגדרות עודכנו

en: Essential Cookies
he: עוגיות חיוניות

en: Required for basic website functionality.
he: נדרשות לתפקוד בסיסי של האתר.

en: Functional Cookies
he: עוגיות פונקציונליות

en: Enable features like saved preferences and personalized content.
he: מאפשרות תכונות כמו העדפות שמורות ותוכן מותאם אישית.

en: Analytics Cookies
he: עוגיות אנליטיות

en: Help us understand how visitors use our site so we can improve it.
he: עוזרות לנו להבין כיצד מבקרים משתמשים באתר כדי לשפר אותו.

en: Marketing Cookies
he: עוגיות שיווקיות

en: Used to show you relevant ads based on your interests.
he: משמשות להצגת מודעות רלוונטיות בהתאם לתחומי העניין שלך.

en: Uncategorized Cookies
he: עוגיות ללא קטגוריה

en: Cookies that haven't been categorized yet.
he: עוגיות שטרם סווגו.

en: days
he: ימים

en: Stores the user's cookie consent preferences.
he: שומרות את העדפות הסכמת העוגיות של המשתמש.

en: 1 year
he: שנה אחת

en: Tracks consent log sessions for audit purposes.
he: עוקבות אחר סשנים ביומן ההסכמה לצורכי ביקורת.

en: Authentication is already completed.
he: הזדהות כבר הושלמה.

en: Could not generate secure auth key.
he: לא ניתן היה ליצור מפתח הזדהות מאובטח.

en: Failed to encode the token data.
he: נכשל קידוד נתוני הטוקן.

en: Invalid flow identifier.
he: מזהה זרימה לא חוקי.

en: Failed to decode the access key.
he: נכשל פענוח מפתח הגישה.

en: Invalid data format.
he: פורמט נתונים לא חוקי.

en: Failed to decrypt the access key.
he: נכשל פענוח מפתח הגישה.

en: Failed to json decode the decrypted data.
he: נכשל פענוח JSON של הנתונים המפוענחים.

en: No user email found in the decrypted data.
he: לא נמצא דואר אלקטרוני של משתמש בנתונים המפוענחים.

en: Cookie Policy page already exists.
he: דף מדיניות העוגיות כבר קיים.

en: Cookie Policy
he: מדיניות עוגיות

en: Cookie Policy page created successfully.
he: דף מדיניות העוגיות נוצר בהצלחה.

note: translators: %s: site name.
en: This Cookie Policy explains how %s uses cookies and similar tracking technologies when you visit our website. It describes what these technologies are, why we use them, and your rights to control our use of them.
he: מדיניות עוגיות זו מסבירה כיצד %s משתמשת בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב דומות כאשר אתה מבקר באתר שלנו. היא מתארת מהן הטכנולוגיות הללו, מדוע אנו משתמשים בהן, וזכויותיך לשלוט בשימוש שלנו בהן.

en: What Are Cookies
he: מהן עוגיות

en: Cookies are small text files that are stored on your computer or mobile device when you visit a website. They are widely used to make websites work more efficiently, provide a better browsing experience, and supply information to the owners of the site. Cookies can be "persistent" or "session" cookies. Persistent cookies remain on your device for a set period or until you delete them, while session cookies are deleted as soon as you close your web browser.
he: עוגיות הן קבצי טקסט קטנים המאוחסנים במחשב או במכשיר הנייד שלך כאשר אתה מבקר באתר אינטרנט. הן משמשות באופן נרחב להפעלת אתרים בצורה יעילה יותר, לספק חוויית גלישה טובה יותר, ולהעביר מידע לבעלי האתר. עוגיות יכולות להיות "עקבות" או "סשן". עוגיות עקבות נשארות במכשיר שלך לתקופה מוגדרת או עד למחיקתן, בעוד שעוגיות סשן נמחקות מיד עם סגירת דפדפן האינטרנט שלך.

en: In addition to cookies, we may also use similar technologies such as pixel tags, web beacons, and local storage to collect and store information. These technologies work in a similar way to cookies and allow us to monitor and improve our website and your experience of it.
he: בנוסף לעוגיות, ייתכן שנשתמש גם בטכנולוגיות דומות כגון תגי פיקסל, משואות רשת ואחסון מקומי לאיסוף ואחסון מידע. טכנולוגיות אלו פועלות בדומה לעוגיות ומאפשרות לנו לנטר ולשפר את האתר שלנו ואת חוויית השימוש שלך בו.

en: Types of Cookies We Use
he: סוגי העוגיות שבהן אנו משתמשים

en: We use different types of cookies for various reasons. The table below provides detailed information about the cookies we use, organized by category, including the name of each cookie, its purpose, duration, and the domain it belongs to. Some cookies are essential for the website to function properly, while others help us understand how visitors interact with our site, remember your preferences, or deliver relevant advertising.
he: אנו משתמשים בסוגים שונים של עוגיות למטרות שונות. הטבלה למטה מספקת מידע מפורט על העוגיות שבהן אנו משתמשים, מאורגנות לפי קטגוריה, כולל שם כל עוגיה, מטרתה, משכה והדומיין אליו היא שייכת. חלק מהעוגיות חיוניות לתפקוד התקין של האתר, בעוד שאחרות עוזרות לנו להבין כיצד מבקרים מתקשרים עם האתר שלנו, לזכור את ההעדפות שלך או לספק פרסום רלוונטי.

en: How to Manage Your Cookie Preferences
he: כיצד לנהל את העדפות העוגיות שלך

en: When you first visit our website, you will be shown a cookie consent banner that allows you to accept or decline non-essential cookies. You can change your preferences at any time by clicking the cookie preferences option available on our website. Essential cookies cannot be disabled as they are necessary for the basic functioning of the website.
he: כאשר אתה מבקר באתר שלנו לראשונה, יוצג בפניך באנר הסכמה לעוגיות המאפשר לך לקבל או לדחות עוגיות שאינן חיוניות. באפשרותך לשנות את ההעדפות שלך בכל עת על ידי לחיצה על אפשרות העדפות העוגיות הזמינה באתר שלנו. עוגיות חיוניות אינן ניתנות לביטול מכיוון שהן נחוצות לתפקוד הבסיסי של האתר.

en: Please note that restricting cookies may impact your experience of the website, as some features and services may not function properly without certain cookies enabled.
he: שים לב שהגבלת עוגיות עשויה להשפיע על חוויית השימוש שלך באתר, שכן חלק מהפונקציות והשירותים עשויים לא לפעול כראוי ללא הפעלת עוגיות מסוימות.

en: How to Control Cookies in Your Browser
he: כיצד לשלוט בעוגיות בדפדפן שלך

en: Most web browsers allow you to manage your cookie preferences through their settings. You can set your browser to refuse cookies, delete existing cookies, or alert you when a cookie is being set. The steps to manage cookies vary by browser. Below are general instructions for the most common browsers.
he: רוב דפדפני האינטרנט מאפשרים לך לנהל את העדפות העוגיות דרך ההגדרות שלהם. באפשרותך להגדיר את הדפדפן שלך לסרב לעוגיות, למחוק עוגיות קיימות או להתריע כאשר עוגיה מוגדרת. השלבים לניהול עוגיות משתנים בין דפדפנים. להלן הוראות כלליות לדפדפנים הנפוצים ביותר.

en: Google Chrome: Open Settings, go to Privacy and Security, then click on Cookies and other site data. From there, you can block third-party cookies, clear cookies when you close the browser, or block all cookies.
he: Google Chrome: פתח הגדרות, עבור לפרטיות ואבטחה, ואז לחץ על עוגיות ונתוני אתר אחרים. משם תוכל לחסום עוגיות צד שלישי, לנקות עוגיות בעת סגירת הדפדפן או לחסום את כל העוגיות.

en: Mozilla Firefox: Open Settings, go to Privacy and Security, and under Cookies and Site Data you can manage how Firefox handles cookies including clearing data and managing exceptions.
he: Mozilla Firefox: פתח הגדרות, עבור לפרטיות ואבטחה, ותחת עוגיות ונתוני אתר תוכל לנהל כיצד Firefox מטפל בעוגיות כולל ניקוי נתונים וניהול חריגים.

en: Safari: Open Preferences, go to the Privacy tab, and configure your cookie blocking preferences. Safari also offers an option to prevent cross-site tracking.
he: ספארי: פתח העדפות, עבור ללשונית פרטיות, וקבע את העדפות חסימת העוגיות שלך. ספארי מציע גם אפשרות למנוע מעקב בין אתרים.

en: Microsoft Edge: Open Settings, go to Privacy, Search, and Services. Under the Cookies section, you can choose to block third-party cookies or all cookies and manage cookie exceptions.
he: Microsoft Edge: פתח הגדרות, עבור לפרטיות, חיפוש ושירותים. תחת סעיף העוגיות, תוכל לבחור לחסום עוגיות של צד שלישי או את כל העוגיות ולנהל חריגות לעוגיות.

en: Consequences of Disabling Cookies
he: השלכות של השבתת עוגיות

en: If you choose to disable or decline cookies, some parts of this website may not function as intended. For example, you may not be able to log in, your preferences may not be saved between visits, and certain interactive features may be limited. Disabling essential cookies may make it impossible to use some or all of the services provided through this website.
he: אם תבחר להשבית או לדחות עוגיות, חלקים מסוימים באתר זה עשויים לא לפעול כמתוכנן. לדוגמה, ייתכן שלא תוכל להיכנס, ההעדפות שלך לא יישמרו בין ביקורים, ותכונות אינטראקטיביות מסוימות עשויות להיות מוגבלות. השבתת עוגיות חיוניות עשויה למנוע שימוש בחלק או בכל השירותים הניתנים דרך אתר זה.

en: Disabling analytics or marketing cookies will not affect the core functionality of the website, but it may limit our ability to improve the website based on user behavior or to provide you with personalized content and advertisements.
he: השבתת עוגיות אנליטיות או שיווקיות לא תשפיע על הפונקציונליות המרכזית של האתר, אך עשויה להגביל את יכולתנו לשפר את האתר בהתבסס על התנהגות המשתמש או לספק לך תוכן ופרסומות מותאמים אישית.

en: Changes to This Cookie Policy
he: שינויים במדיניות העוגיות הזו

en: We may update this Cookie Policy from time to time to reflect changes in technology, legislation, our business operations, or any other reason we determine is necessary or appropriate. Any changes will be posted on this page with an updated revision date. We encourage you to review this Cookie Policy periodically to stay informed about how we are using cookies.
he: אנו עשויים לעדכן מדיניות עוגיות זו מעת לעת כדי לשקף שינויים בטכנולוגיה, בחקיקה, בפעילות העסקית שלנו או מכל סיבה אחרת שנראה לנו נחוצה או מתאימה. כל שינוי יפורסם בדף זה עם תאריך עדכון מעודכן. אנו ממליצים לך לעיין במדיניות עוגיות זו באופן תקופתי כדי להישאר מעודכן לגבי אופן השימוש שלנו בעוגיות.

en: Contact Us
he: צור קשר

en: If you have any questions or concerns about this Cookie Policy or our use of cookies, please contact us at:
he: אם יש לך שאלות או חששות לגבי מדיניות העוגיות הזו או השימוש שלנו בעוגיות, אנא צור קשר איתנו בכתובת:

en: [Your Company Name], [Your Address], [your-email@example.com]
he: [שם החברה שלך], [הכתובת שלך], [your-email@example.com]

en: Table of Contents
he: תוכן העניינים

en: Cookie Name
he: שם העוגיה

en: Purpose
he: מטרה

en: Duration
he: משך

en: Domain
he: דומיין

note: translators: %s: formatted date string.
en: Last updated: %s
he: עודכן לאחרונה: %s

en: This website
he: אתר זה

en: Google Site Kit's Consent Mode is active. Please disable it in Site Kit settings to use SureCookie's implementation.
he: מצב ההסכמה של Google Site Kit פעיל. אנא השבת אותו בהגדרות Site Kit כדי להשתמש ביישום SureCookie.

en: Invalid type provided.
he: סוג שסופק אינו חוקי.

en: Could not disable the nudge. Please try again.
he: לא ניתן להשבית את הדחיפה. אנא נסה שוב.

note: translators: %s: nudge type
en: "%s" has been disabled.
he: "%s" הושבת.

note: translators: %s: Service name (e.g., YouTube, Vimeo, Bunny.net). translators: %s: Service name (e.g., YouTube, Google Maps)
en: This content is blocked because it requires %s cookies.
he: תוכן זה חסום כי הוא דורש עוגיות %s.

en: Accept & Load
he: קבל וטעון

en: Scan cancelled successfully.
he: הסריקה בוטלה בהצלחה.

en: No active scan to cancel.
he: אין סריקה פעילה לביטול.

en: A scan is already in progress. Please wait for it to complete.
he: סריקה כבר מתבצעת. אנא המתן לסיומה.

en: No pages selected for scanning.
he: לא נבחרו דפים לסריקה.

en: Failed to start scan.
he: ההפעלה של הסריקה נכשלה.

en: Cookie scan has been initiated.
he: סריקת עוגיות הושקה.

en: The scan is running. You will be notified when it completes.
he: הסריקה מתבצעת. תקבל הודעה כאשר היא תסתיים.

note: translators: %s: Error message
en: Failed to start site scanner: %s
he: ההפעלה של סורק האתר נכשלה: %s

en: Starting site scan (triggered by user).
he: מתחיל סריקת אתר (הופעלה על ידי המשתמש).

note: translators: %s: Plan name
en: Plan: %s.
he: תוכנית: %s.

note: translators: %d: Number of pages
en: Pages selected: %d.
he: דפים שנבחרו: %d.

en: Sending scan request…
he: שולח בקשת סריקה…

en: Scan already in progress. Skipping.
he: סריקה כבר מתבצעת. מדלגים.

en: Scan started successfully.
he: הסריקה התחילה בהצלחה.

note: translators: %s: Group ID
en: Group ID: %s
he: מזהה קבוצה: %s

en: Checking scan progress…
he: בודק את התקדמות הסריקה…

en: Scan failed.
he: הסריקה נכשלה.

en: No active scan.
he: אין סריקה פעילה.

en: Scan in progress...
he: הסריקה מתבצעת...

en: Scan cancelled by user.
he: הסריקה בוטלה על ידי המשתמש.

en: Every 1 Minute (SureCookie Polling)
he: כל דקה אחת (בדיקת SureCookie)

en: Cookie scanning is not available for localhost or development sites. Please use a live domain.
he: סריקת עוגיות אינה זמינה עבור localhost או אתרי פיתוח. אנא השתמש בדומיין חי.

en: Could not generate a secure scan token. Please retry.
he: לא ניתן ליצור אסימון סריקה מאובטח. אנא נסה שוב.

en: Failed to encode scan request.
he: הקידוד של בקשת הסריקה נכשל.

note: translators: %s: Error message
en: Failed to start scan: %s
he: ההפעלה של הסריקה נכשלה: %s

en: Unknown error occurred.
he: אירעה שגיאה לא ידועה.

en: Scan has been started. You will be notified when it completes.
he: הסריקה הושקה. תקבל הודעה כאשר היא תסתיים.

en: Failed to check scan status.
he: הבדיקה של מצב הסריקה נכשלה.

en: Failed to get scan group.
he: השליפה של קבוצת הסריקה נכשלה.

en: Scan timed out. Please try again.
he: הסריקה פגה בזמן. אנא נסה שוב.

note: translators: 1: completed pages count, 2: total pages count
en: Progress: %1$d of %2$d pages scanned.
he: התקדמות: %1$d מתוך %2$d דפים נסרקו.

note: translators: %d: number of failed pages
en: %d page(s) failed to scan.
he: %d דף(ים) נכשלו בסריקה.

en: Scan completed!
he: הסריקה הושלמה!

en: Scan failed on server.
he: הסריקה נכשלה בשרת.

en: Scan is in progress. Checking again…
he: הסריקה מתבצעת. בודק שוב…

en: Quota is not available on localhost or development sites.
he: המכסה אינה זמינה ב-localhost או באתרים לפיתוח.

en: Scanner credentials are not yet issued. Run your first scan to register.
he: פרטי הסורק עדיין לא הונפקו. הפעל את הסריקה הראשונה שלך כדי להירשם.

en: Unexpected response from server.
he: תגובה בלתי צפויה מהשרת.

en: Authentication required.
he: נדרשת אימות.

en: Failed to fetch quota.
he: השליפה של המכסה נכשלה.

en: Another registration is already in progress. Please try again in a moment.
he: רישום נוסף כבר מתבצע. אנא נסה שוב בעוד רגע.

en: Could not determine site domain.
he: לא ניתן לקבוע את דומיין האתר.

en: Could not generate a secure registration nonce. Please retry.
he: לא ניתן ליצור nonce רישום מאובטח. אנא נסה שוב.

en: Failed to encode registration request.
he: הקידוד של בקשת הרישום נכשל.

note: translators: %s: error message from the network call
en: Could not reach the SureCookie service: %s
he: לא ניתן להגיע לשירות SureCookie: %s

en: Registration could not be initiated.
he: הרישום לא יכול היה להתחיל.

en: Received an invalid verification token. Please retry.
he: התקבל אסימון אימות לא חוקי. אנא נסה שוב.

en: Failed to encode verification completion.
he: הקידוד של השלמת האימות נכשל.

en: Failed to fetch results.
he: השליפה של התוצאות נכשלה.

en: Cookie categories retrieved successfully.
he: קטגוריות העוגיות התקבלו בהצלחה.

en: Category name is required.
he: שם קטגוריה נדרש.

en: A category with this name already exists.
he: קטגוריה עם שם זה כבר קיימת.

en: Category created successfully.
he: הקטגוריה נוצרה בהצלחה.

en: Category ID is required.
he: מזהה קטגוריה נדרש.

en: Category not found.
he: הקטגוריה לא נמצאה.

en: Category updated successfully.
he: הקטגוריה עודכנה בהצלחה.

en: Default categories cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק קטגוריות ברירת מחדל.

en: Category deleted successfully.
he: הקטגוריה נמחקה בהצלחה.

en: No scanned cookies found.
he: לא נמצאו עוגיות שנסרקו.

en: Scanned cookies retrieved successfully.
he: העוגיות שנסרקו התקבלו בהצלחה.

en: Custom cookies retrieved successfully.
he: העוגיות המותאמות אישית התקבלו בהצלחה.

en: Cookie name is required.
he: שם העוגייה נדרש.

en: Cookie category is required.
he: קטגוריית העוגייה נדרשת.

en: A cookie with this name already exists.
he: עוגייה עם שם זה כבר קיימת.

en: Custom cookie created successfully.
he: עוגייה מותאמת אישית נוצרה בהצלחה.

en: Cookie ID is required.
he: מזהה העוגייה נדרש.

en: Cookie not found.
he: העוגייה לא נמצאה.

en: Custom cookie updated successfully.
he: עוגייה מותאמת אישית עודכנה בהצלחה.

en: Custom cookie deleted successfully.
he: עוגייה מותאמת אישית נמחקה בהצלחה.

en: Current category is required.
he: הקטגוריה הנוכחית נדרשת.

en: New category is required.
he: קטגוריה חדשה נדרשת.

en: Cookie is already in the selected category.
he: העוגייה כבר נמצאת בקטגוריה שנבחרה.

en: Current category not found in scanned cookies.
he: הקטגוריה הנוכחית לא נמצאה בעוגיות הסרוקות.

en: Cookie not found in the specified category.
he: העוגייה לא נמצאה בקטגוריה שצוינה.

en: Cookie category updated successfully.
he: קטגוריית העוגייה עודכנה בהצלחה.

en: We use cookies to improve your experience and understand how you use our site. You can review your choices at any time.
he: אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את החוויה שלך ולהבין כיצד אתה משתמש באתר שלנו. באפשרותך לעיין בבחירות שלך בכל עת.

en: Only Essential
he: רק חיוניות

en: Accept All
he: קבל הכל

en: Decline
he: סרב

en: Cookie Settings
he: הגדרות עוגיות

en: Preferences
he: העדפות

en: Privacy Preference
he: העדפת פרטיות

en: We use cookies and similar technologies to help personalize content, tailor and measure ads, and provide a better experience.
he: אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות דומות כדי לעזור להתאים תוכן, לכוון ולמדוד פרסומות, ולספק חוויה טובה יותר.

en: Cookie Preferences
he: העדפות עוגיות

en: Accepted
he: התקבל

en: Partially Accepted
he: התקבל חלקית

en: Declined
he: נדחה

en: Failed to load consent logs
he: נכשל בטעינת יומני ההסכמה

en: Failed to load conflicting plugins
he: נכשל בטעינת תוספים מתנגשים

en: Failed to load cookie categories
he: נכשל בטעינת קטגוריות העוגיות

en: Scan cancelled.
he: הסריקה בוטלה.

en: Failed to cancel scan.
he: נכשל בביטול הסריקה.

en: Failed to load settings
he: נכשל בטעינת ההגדרות

en: Failed to save settings
he: נכשל בשמירת ההגדרות

en: 30 days
he: 30 ימים

en: 60 days
he: 60 ימים

en: 90 days
he: 90 ימים

en: 365 days
he: 365 ימים

en: Never
he: לעולם לא

en: Cookie Scanner
he: סורק עוגיות

en: All Cookies
he: כל העוגיות

en: Banner
he: באנר

en: Content
he: תוכן

en: Layout
he: פריסה

en: Visibility
he: נראות

en: Re-Consent
he: הסכמה מחדש

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: Geographic Targeting
he: מיקוד גאוגרפי

en: Resource Blocking
he: חסימת משאבים

en: Google Consent Mode
he: מצב הסכמה של גוגל

en: Additional Consent
he: הסכמה נוספת

en: Consent Logs
he: יומני הסכמה

en: Authentication timeout. Please try again.
he: פג תוקף האימות. אנא נסה שוב.

en: Authentication successful!
he: האימות הצליח!

en: An error occurred during authentication
he: אירעה שגיאה במהלך האימות

en: Authentication cancelled. Please try again.
he: האימות בוטל. אנא נסה שוב.

en: Cancel
he: בטל

en: Delete
he: מחק

en: Save
he: שמור

en: No options available
he: אין אפשרויות זמינות

en: Authentication successful
he: האימות הצליח

en: Authentication completed successfully. Closing tab in 3 seconds…
he: האימות הושלם בהצלחה. סגירת הכרטיסייה בעוד 3 שניות…

en: Authentication failed
he: האימות נכשל

en: Please return to the SureCookie dashboard and try again.
he: אנא חזור ללוח הבקרה של SureCookie ונסה שוב.

en: Let's Get Started
he: בוא נתחיל

en: Automatic Cookie Detection
he: זיהוי אוטומטי של עוגיות

en: Smart Categorization
he: קטלוג חכם

en: Compliance Recommendations
he: המלצות לציות

en: Connect to scan your website
he: התחבר לסרוק את האתר שלך

en: Connect your SureCookie account to automatically detect cookies on your website, categorize them, and get compliance recommendations.
he: התחבר לחשבון SureCookie שלך כדי לזהות אוטומטית עוגיות באתר שלך, לקטלג אותן ולקבל המלצות לציות.

en: Learn more
he: למידע נוסף

en: Free Plan Limit Reached
he: הגעת למגבלת התוכנית החינמית

en: Upgrade Now
he: שדרג עכשיו

en: Unlock this feature
he: פתח תכונה זו

en: WordPress updates API not available.
he: API של עדכוני WordPress אינו זמין.

en: Plugin activation failed.
he: הפעלת התוסף נכשלה.

en: Plugin installation failed.
he: התקנת התוסף נכשלה.

en: Plugin installed and activated successfully.
he: התוסף הותקן והופעל בהצלחה.

en: Failed to install and activate plugin.
he: נכשל בהתקנה ובהפעלה של התוסף.

en: Failed to activate plugin.
he: נכשל בהפעלת התוסף.

en: Install and Activate
he: התקן והפעל

en: Activate
he: הפעל

en: Activated
he: הופעל

en: Settings saved!
he: ההגדרות נשמרו!

en: Your settings have been successfully saved.
he: ההגדרות שלך נשמרו בהצלחה.

en: Save failed!
he: שמירה נכשלה!

en: There was an error saving your settings. Please try again.
he: אירעה שגיאה בשמירת ההגדרות. אנא נסה שוב.

en: Saving…
he: שומר…

en: Banner Content
he: תוכן הבאנר

en: Configure the text content that appears in your cookie consent banner and preference modal
he: הגדר את תוכן הטקסט שמופיע בבאנר הסכמת העוגיות ובחלון ההעדפות

en: An error occurred while loading settings. Please refresh the page to try again.
he: אירעה שגיאה בטעינת ההגדרות. אנא רענן את הדף ונסה שוב.

en: Enable Cookie Banner Switch
he: הפעל מתג באנר העוגיות

en: Show cookie consent banner to comply with privacy regulations.
he: הצג באנר הסכמת עוגיות כדי לעמוד בתקנות הפרטיות.

en: Enable Cookie Banner
he: הפעל באנר עוגיות

en: Consent Banner
he: באנר הסכמה

en: Preference Modal
he: חלון העדפות

en: Banner Heading
he: כותרת הבאנר

en: Cookie Notice (optional)
he: הודעת עוגיות (אופציונלי)

en: Banner Message
he: הודעת הבאנר

en: Enable Accept All Button
he: הפעל כפתור "קבל הכל"

en: Show the "Accept All" button on the consent banner. When off, the button is removed from the banner and from the Button Order list.
he: הצג את כפתור "קבל הכל" בבאנר ההסכמה. כאשר כבוי, הכפתור מוסר מהבאנר ומרשימת סדר הכפתורים.

en: Preference Modal Title
he: כותרת חלון ההעדפות

en: Preference Modal Description
he: תיאור חלון ההעדפות

en: Preference modal description cannot be empty.
he: תיאור חלון ההעדפות לא יכול להיות ריק.

en: Banner message cannot be empty.
he: הודעת הבאנר לא יכולה להיות ריקה.

en: Button Order
he: סדר הכפתורים

en: Drag and drop to reorder buttons. This order can be overridden per Geographic Targeting Rule.
he: גרור ושחרר כדי לשנות את סדר הכפתורים. סדר זה יכול להיות מוחלף לפי כלל מיקוד גאוגרפי.

en: Banner Layout
he: פריסת הבאנר

en: Configure how and where your cookie banner appears on your website
he: הגדר כיצד והיכן הבאנר שלך מופיע באתר שלך

en: Upload Logo
he: העלה לוגו

en: Logo
he: לוגו

en: Select Logo
he: בחר לוגו

en: Use this logo
he: השתמש בלוגו זה

en: Banner Type
he: סוג הבאנר

en: Floating Banner
he: באנר צף

en: Full-width Banner
he: באנר ברוחב מלא

en: Banner Width
he: רוחב הבאנר

en: Position
he: מיקום

en: Bottom Left
he: תחתית שמאל

en: Bottom Center
he: תחתית מרכז

en: Bottom Right
he: תחתית ימין

en: Middle
he: אמצע

en: Top
he: חלק עליון

en: Bottom
he: תחתית

en: Banner Animation
he: אנימציית הבאנר

en: Fade
he: דהייה

en: Slide
he: החלקה

en: Color Palette: <span></span>
he: פלטת צבעים: <span></span>

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Consent Details
he: פרטי הסכמה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: No data available.
he: אין נתונים זמינים.

en: Actions
he: פעולות

en: Consent logs
he: יומני הסכמה

en: Date & Time
he: תאריך ושעה

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Country
he: מדינה

en: Status
he: סטטוס

en: Download PDF
he: הורד PDF

note: translators: %s: consent log timestamp
en: Download PDF for consent log from %s
he: הורד PDF עבור יומן הסכמה מ-%s

en: Session Summary
he: סיכום מושב

en: Field
he: שדה

en: Value
he: ערך

en: Session ID
he: מזהה מושב

en: Total Records
he: סך הרשומות

en: Date Range
he: טווח תאריכים

en: Consent Record
he: רשומת הסכמה

en: Log ID
he: מזהה יומן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Consent Status
he: סטטוס הסכמה

en: Consent Preset
he: הגדרת הסכמה מראש

en: Category
he: קטגוריה

en: Legal Information
he: מידע משפטי

en: Date of Generation
he: תאריך יצירה

en: Website
he: אתר אינטרנט

note: translators: %s: consent log timestamp
en: Delete consent log from %s
he: מחק יומן הסכמה מ-%s

en: Consent log is empty
he: יומן ההסכמה ריק

en: Your consent logs will be displayed here once users interact with the banner
he: יומני ההסכמה שלך יוצגו כאן ברגע שמשתמשים יתקשרו עם הבאנר

en: Consent Logging Disabled
he: רישום הסכמה מושבת

en: Enable consent logging to view analytics data and recent consent logs.
he: הפעל רישום הסכמה כדי לצפות בנתוני ניתוח ויומני הסכמה אחרונים.

en: Enable Consent Logging
he: הפעלת רישום הסכמה

en: <span></span> Selected
he: <span></span> נבחר

en: Deleting…
he: מוחק…

en: All Actions
he: כל הפעולות

en: All Countries
he: כל המדינות

en: IP address or Session ID…
he: כתובת IP או מזהה מושב…

en: Clear Filters
he: נקה מסננים

en: View All Logs
he: הצג את כל היומנים

en: Consents
he: הסכמות

en: No Consents Yet
he: אין הסכמות עדיין

en: Data will appear here once visitors interact with the cookie banner.
he: הנתונים יופיעו כאן ברגע שמבקרים יתקשרו עם באנר העוגיות.

note: translators: %s: log/logs
en: Failed to delete consent %s
he: נכשל במחיקת הסכמה %s

en: log | logs
he[0]: יומן
he[1]: יומנים

note: translators: %s: log/logs
en: Successfully deleted consent %s
he: הסכמה %s נמחקה בהצלחה

en: Failed to delete consent log
he: נכשל במחיקת יומן ההסכמה

en: Delete Consent Log
he: מחק יומן הסכמה

en: Are you sure you want to delete this consent log? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק יומן הסכמה זה? פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: Delete Selected Consent Logs
he: מחק יומני הסכמה שנבחרו

note: translators: %s: the log string pluralized.
en: Are you sure you want to delete the selected consent %s? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את %s הסכמות שנבחרו? פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: Failed to load countries
he: נכשל בטעינת מדינות

en: Page
he: עמוד

en: of
he: מתוך

en: Consent Logs Pagination
he: דפדוף ביומני הסכמה

en: Consent Duration (in days)
he: משך ההסכמה (בימים)

en: Please enter a value between 1 and 365 days.
he: אנא הזן ערך בין 1 ל-365 ימים.

en: How long user consent remains valid before requiring renewal (1–365 days).
he: כמה זמן ההסכמה של המשתמש נשארת בתוקף לפני שדורשת חידוש (1–365 ימים).

en: Enable Consent Logging Switch
he: מתג הפעלת רישום הסכמה

en: Store consent records in database for compliance reporting and analytics.
he: אחסן רשומות הסכמה במסד הנתונים לדיווח תאימות וניתוח.

en: Clear Logs After
he: נקה יומנים לאחר

en: Select retention period
he: בחר תקופת שמירה

en: Automatically delete consent logs older than the selected period.
he: מחק אוטומטית יומני הסכמה שגילם עולה על התקופה שנבחרה.

en: SureCookie admin menu location toggle
he: מתג מיקום תפריט מנהל SureCookie

en: Hide SureCookie branding toggle
he: מתג הסתרת מיתוג SureCookie

en: Hide SureCookie Branding
he: הסתר מיתוג SureCookie

en: Remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
he: הסר את הטקסט "מופעל על ידי SureCookie" מבאנר ההסכמה ומחלון ההעדפות.

en: to remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
he: כדי להסיר את הטקסט "מופעל על ידי SureCookie" מבאנר ההסכמה ומחלון ההעדפות.

en: Delete data on uninstall toggle
he: מקש מחיקה של נתונים בעת הסרת התקנה

en: Delete Data on Uninstall
he: מחק נתונים בעת הסרת התקנה

en: When enabled, all plugin data including consent logs, settings, and scan results will be permanently deleted when you uninstall SureCookie. Leave disabled to preserve data for compliance records or future reinstallation.
he: כאשר מופעל, כל נתוני התוסף כולל יומני הסכמה, הגדרות ותוצאות סריקה יימחקו לצמיתות בעת הסרת SureCookie. השאר מושבת כדי לשמור על הנתונים לרישומי תאימות או להתקנה עתידית.

en: Contribute to SureCookie toggle
he: מקש תרומה ל-SureCookie

en: Contribute to SureCookie
he: תרום ל-SureCookie

en: Help shape the future of SureCookie. Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
he: עזור לעצב את עתיד SureCookie. שתף כיצד אתה משתמש בתוסף כדי שנוכל לבנות תכונות חשובות, לתקן בעיות מהר יותר ולקבל החלטות חכמות יותר.

en: Learn More
he: למידע נוסף

en: Compliance Notice
he: הודעת תאימות

en: Consent logs may be required to demonstrate proof of consent under GDPR Article 7(1). Consider exporting consent records before uninstalling.
he: יומני הסכמה עשויים להידרש כהוכחה להסכמה לפי סעיף 7(1) של GDPR. שקול לייצא רשומות הסכמה לפני הסרת ההתקנה.

en: Name
he: שם

en: Provider
he: ספק

en: Duration (Days)
he: משך (ימים)

en: Type
he: סוג

en: Uncategorized
he: ללא קטגוריה

en: Change Category
he: שנה קטגוריה

en: Edit
he: ערוך

en: Scanned
he: נסרק

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Are you sure you want to delete the cookie "<strong></strong>"? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את העוגייה "<strong></strong>"? פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: Are you sure you want to delete this cookie? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את העוגייה הזו? פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: Delete Custom Cookie
he: מחק עוגייה מותאמת אישית

en: Change Cookie Category
he: שנה קטגוריית עוגייה

en: Update Category
he: עדכן קטגוריה

en: Edit Cookie
he: ערוך עוגייה

en: Update Cookie
he: עדכן עוגייה

en: Add New Cookie
he: הוסף עוגייה חדשה

en: Save Cookie
he: שמור עוגייה

en: e.g., my_custom_cookie
he: למשל, my_custom_cookie

en: Select a category
he: בחר קטגוריה

en: No categories available. Please create a category first.
he: אין קטגוריות זמינות. אנא צור קטגוריה תחילה.

en: e.g., 30
he: למשל, 30

en: e.g., Your Company Name
he: למשל, שם החברה שלך

en: e.g., .example.com
he: למשל, .example.com

en: Description
he: תיאור

en: Enter a description for this cookie…
he: הזן תיאור לעוגייה זו…

en: Describe the purpose of this cookie…
he: תאר את מטרת העוגייה הזו…

en: Category Name
he: שם קטגוריה

en: e.g., Performance Cookies
he: למשל, עוגיות ביצועים

en: Enter a description for this cookie category…
he: הזן תיאור לקטגוריית העוגיות הזו…

note: translators: %1$s is the category name, %2$s is the number of cookies
en: Are you sure you want to delete this cookie category? <br/> The category "%1$s" has %2$s assigned to it:
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את קטגוריית העוגיות הזו? <br/> לקטגוריה "%1$s" יש %2$s עוגיות משוייכות אליה:

en: cookie | cookies
he[0]: עוגייה
he[1]: עוגיות

en: Are you sure you want to delete this cookie category? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את קטגוריית העוגיות הזו? פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: Delete Cookie Category
he: מחק קטגוריית עוגיות

en: Keep cookies when deleting category
he: שמור עוגיות בעת מחיקת קטגוריה

en: Keep cookies
he: שמור עוגיות

en: Assigned cookies will be moved to "Uncategorized".
he: העוגיות המשוייכות יועברו ל"ללא קטגוריה".

en: Please enter a category name
he: אנא הזן שם קטגוריה

en: No cookie categories found. Click "Add New Category" to create one.
he: לא נמצאו קטגוריות עוגיות. לחץ על "הוסף קטגוריה חדשה" כדי ליצור אחת.

en: Edit Category
he: ערוך קטגוריה

en: Add New Category
he: הוסף קטגוריה חדשה

en: Manage Categories
he: נהל קטגוריות

en: Manage cookie categories that appear in the privacy preferences modal
he: נהל קטגוריות עוגיות שמופיעות במודאל העדפות הפרטיות

en: Add Category
he: הוסף קטגוריה

en: Please enter a cookie name
he: אנא הזן שם עוגייה

en: Please select a category
he: אנא בחר קטגוריה

en: Failed to load custom cookies
he: טעינת עוגיות מותאמות אישית נכשלה

en: Failed to create custom cookie
he: יצירת עוגייה מותאמת אישית נכשלה

en: Custom cookie created successfully
he: עוגייה מותאמת אישית נוצרה בהצלחה

en: Failed to update custom cookie
he: עדכון עוגייה מותאמת אישית נכשל

en: Custom cookie updated successfully
he: עוגייה מותאמת עודכנה בהצלחה

en: Failed to delete custom cookie
he: נכשל במחיקת העוגייה המותאמת

en: Custom cookie deleted successfully
he: עוגייה מותאמת נמחקה בהצלחה

en: Failed to update cookie category
he: נכשל בעדכון קטגוריית העוגייה

en: Cookie category updated successfully
he: קטגוריית העוגייה עודכנה בהצלחה

en: Failed to create category
he: נכשל ביצירת קטגוריה

en: Category created successfully
he: הקטגוריה נוצרה בהצלחה

en: Failed to update category
he: נכשל בעדכון הקטגוריה

en: Category updated successfully
he: הקטגוריה עודכנה בהצלחה

en: Failed to delete category
he: נכשל במחיקת הקטגוריה

en: Category deleted successfully
he: הקטגוריה נמחקה בהצלחה

en: Manage All Cookies
he: ניהול כל העוגיות

en: Create and manage all cookies for your website. These cookies will appear in the selected privacy preference categories.
he: צור ונהל את כל העוגיות עבור האתר שלך. עוגיות אלו יופיעו בקטגוריות העדפות הפרטיות שנבחרו.

en: Manage Cookies
he: ניהול עוגיות

en: New Cookie
he: עוגייה חדשה

en: All your cookies will be displayed here
he: כל העוגיות שלך יוצגו כאן

en: Click the button below to create your first custom cookie
he: לחץ על הכפתור למטה כדי ליצור את העוגייה המותאמת הראשונה שלך

en: Add custom CSS to style your cookie banner. Changes will be reflected in both preview and frontend after saving.
he: הוסף CSS מותאם לעיצוב באנר העוגיות שלך. השינויים ישתקפו גם בתצוגה מקדימה וגם בחזית לאחר השמירה.

en: CSS Code Editor
he: עורך קוד CSS

en: Reset Custom CSS
he: איפוס CSS מותאם

en: Are you sure you want to reset custom CSS? This will remove all your custom styles.
he: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את ה-CSS המותאם? פעולה זו תסיר את כל הסגנונות המותאמים שלך.

en: Custom CSS has been reset. The banner will now use default styles.
he: ה-CSS המותאם אופס. כעת הבאנר ישתמש בסגנונות ברירת המחדל.

en: Write your custom CSS below. Use <strong>!important</strong> to override inline styles.<br />You can target banner elements using classes like <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong>, etc.
he: כתוב את ה-CSS המותאם שלך למטה. השתמש ב-<strong>!important</strong> כדי לעקוף סגנונות פנימיים.<br />אתה יכול לכוון אלמנטים בבאנר באמצעות מחלקות כמו <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong>, וכו'.

en: <span></span> Quick Tips:
he: <span></span> טיפים מהירים:

en: Use <b>.surecookie-banner</b> to target the cookie banner (works in both preview and frontend)
he: השתמש ב-<b>.surecookie-banner</b> כדי לכוון את באנר העוגיות (עובד גם בתצוגה מקדימה וגם בחזית)

en: Use <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> for buttons
he: השתמש ב-<b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> עבור כפתורים

en: Important: Use <b>!important</b> to override inline styles
he: חשוב: השתמש ב-<b>!important</b> כדי לעקוף סגנונות פנימיים

en: Changes take effect after clicking "Save Changes" below
he: השינויים ייכנסו לתוקף לאחר לחיצה על "שמור שינויים" למטה

en: Your CSS is saved and will persist after page refresh
he: ה-CSS שלך נשמר וישמר לאחר רענון הדף

en: Disabled
he: מושבת

en: Consent Logging
he: רישום הסכמה

en: Enable consent logging to view consent analytics
he: הפעל רישום הסכמה לצפייה בניתוחי הסכמה

en: Enable
he: הפעל

en: Overview
he: סקירה כללית

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Cookie Banner
he: באנר עוגיות

en: Configure
he: הגדר

en: Launch Setup Wizard
he: הפעל אשף הגדרות

en: Open Support Ticket
he: פתח כרטיס תמיכה

en: Help Center
he: מרכז עזרה

en: Join our Community
he: הצטרף לקהילה שלנו

en: Leave Us a Review
he: השאר לנו ביקורת

en: Quick Access
he: גישה מהירה

en: Recent Consent Logs
he: יומני הסכמה אחרונים

en: Toggle Preview
he: החלף תצוגה מקדימה

en: Click this button to show or hide the cookie consent banner preview.
he: לחץ על כפתור זה כדי להציג או להסתיר את תצוגת הבאנר להסכמת עוגיות.

en: Click here to start
he: לחץ כאן כדי להתחיל

en: design your banner
he: עצב את הבאנר שלך

en: Here's a preview of the cookie consent banner.
he: הנה תצוגה מקדימה של באנר הסכמת העוגיות.

en: You can adjust the content and design settings.
he: אתה יכול להתאים את התוכן והגדרות העיצוב.

note: translators: 1: number of completed steps, 2: total number of steps
en: %1$d of %2$d steps complete
he: %1$d מתוך %2$d שלבים הושלמו

en: You're all set! SureCookie is ready to protect your site.
he: הכל מוכן! SureCookie מוכן להגן על האתר שלך.

en: Go to Dashboard
he: עבור ללוח הבקרה

en: Scan Your Site for Cookies
he: סרוק את האתר שלך עבור עוגיות

en: Run the cookie scanner to discover and categorize cookies your site uses.
he: הפעל את סורק העוגיות כדי לגלות ולסווג את העוגיות שהאתר שלך משתמש בהן.

en: Scan Now
he: סרוק עכשיו

en: Set up the Consent Banner
he: הגדר את באנר ההסכמה

en: Customize your cookie consent banner - content, layout, and visibility.
he: התאם אישית את באנר הסכמת העוגיות שלך - תוכן, פריסה ונראות.

en: Review Consent Logs
he: סקור יומני הסכמה

en: See who has consented and when - useful for compliance audits.
he: ראה מי הסכים ומתי - שימושי לבדיקות תאימות.

en: View Logs
he: הצג יומנים

en: Publish Your Cookie Policy
he: פרסם את מדיניות העוגיות שלך

en: Review and publish the cookie policy page on your site.
he: סקור ופרסם את דף מדיניות העוגיות באתר שלך.

en: Review Page
he: סקור דף

en: Generate a cookie policy page so visitors know how you handle their data.
he: צור דף מדיניות עוגיות כדי שהמבקרים ידעו כיצד אתה מטפל בנתונים שלהם.

en: Create Page
he: צור דף

en: Get Started with SureCookie
he: התחל עם SureCookie

en: Follow these steps to set up cookie consent on your site in minutes.
he: עקוב אחר השלבים האלה כדי להגדיר הסכמת עוגיות באתר שלך תוך דקות.

en: See full documentation →
he: ראה תיעוד מלא →

en: Continue Learning
he: המשך ללמוד

note: translators: 1: number of completed steps, 2: total number of steps
en: %1$d of %2$d setup steps complete.
he: %1$d מתוך %2$d שלבי ההגדרה הושלמו.

en: Open Learn
he: פתח למידה

en: All cookies accepted.
he: כל העוגיות התקבלו.

en: Non-essential cookies rejected.
he: עוגיות לא חיוניות נדחו.

en: Preferences saved successfully.
he: העדפות נשמרו בהצלחה.

en: Close privacy preferences dialog
he: סגור את חלון העדפות הפרטיות

en: Always Active
he: תמיד פעיל

note: translators: %s: cookie category name
en: %s: always active, cannot be disabled
he: %s: תמיד פעיל, לא ניתן להשבית

en: View Cookies
he: הצג עוגיות

note: translators: %s: cookie category name
en: %s cookies details
he: %s פרטי עוגיות

en: Expiry
he: תוקף

en: Reject All
he: דחה הכל

en: Confirm My Choices
he: אשר את הבחירות שלי

en: Powered by SureCookie (opens in new tab)
he: מופעל על ידי SureCookie (נפתח בכרטיסייה חדשה)

en: Powered by
he: מופעל על ידי

en: Buttons are for reference only in preview.
he: כפתורים הם רק להמחשה בתצוגה מקדימה.

en: This is a preview
he: זו תצוגה מקדימה

en: Close preview
he: סגור תצוגה מקדימה

en: Complete
he: הושלם

en: Queued…
he: בתור…

en: Starting scan…
he: מתחיל סריקה…

note: translators: 1: current page index, 2: total pages
en: Scanning page %1$d of %2$d…
he: מסרק דף %1$d מתוך %2$d…

en: Scanning pages…
he: מסרק דפים…

en: Analyzing cookies…
he: מנתח עוגיות…

en: Finalizing…
he: מסיים…

en: Scan failed
he: הסריקה נכשלה

en: In progress…
he: בתהליך…

en: Scan progress
he: התקדמות הסריקה

note: translators: 1: completed pages, 2: total pages
en: %1$d of %2$d pages scanned
he: %1$d מתוך %2$d דפים נסרקו

en: Preparing scan…
he: מכין סריקה…

note: translators: %s: estimated time remaining
en: · ~%s left
he: · ~%s נשאר

en: Scan Completed with Errors
he: הסריקה הושלמה עם שגיאות

note: translators: %d: number of failed pages
en: %d page(s) could not be scanned. Check the logs for details.
he: %d דף(ים) לא ניתן היה לסרוק. בדוק את היומנים לפרטים.

en: Scan Completed!
he: הסריקה הושלמה!

en: Cookie scan has been completed successfully.
he: סריקת העוגיות הושלמה בהצלחה.

en: Could not copy logs automatically.
he: לא ניתן להעתיק את היומנים אוטומטית.

en: Logs copied to clipboard!
he: היומנים הועתקו ללוח!

en: Latest Scanning Logs
he: יומני הסריקה האחרונים

en: View logs from the most recent cookie scanning process.
he: הצג יומנים מתהליך סריקת העוגיות האחרון.

en: Copied
he: הועתק

en: Copy
he: העתק

en: This field contains the scanning status results only.
he: שדה זה מכיל רק את תוצאות מצב הסריקה.

en: Scan appears stuck
he: נראה שהסריקה תקועה

note: translators: 1: completed pages, 2: total pages, 3: elapsed time
en: %1$d of %2$d pages scanned after %3$s with no recent progress.
he: %1$d מתוך %2$d דפים נסרקו לאחר %3$s ללא התקדמות אחרונה.

note: translators: %s: elapsed time
en: No progress detected after %s.
he: לא זוהתה התקדמות לאחר %s.

en: Possible causes: scan server under heavy load, your site is unreachable from our scanner, or a page caused a browser timeout.
he: סיבות אפשריות: שרת הסריקה תחת עומס כבד, האתר שלך אינו נגיש מהסורק שלנו, או דף גרם לזמן המתנה בדפדפן.

en: Cancelling…
he: מבוטל…

en: Cancel Scan
he: בטל סריקה

en: Copy Logs for Support
he: העתק יומנים לתמיכה

en: Once the scan is complete, your cookies will appear under <a>All Cookies</a>.
he: לאחר שהסריקה תסתיים, העוגיות שלך יופיעו תחת <a>כל העוגיות</a>.

en: Your scan limit will reset tomorrow.
he: מגבלת הסריקה שלך תתאפס מחר.

en: The scan runs in the background - you can safely navigate away.
he: הסריקה מתבצעת ברקע - אתה יכול לנווט בבטחה למקום אחר.

en: Make sure your site is publicly accessible (not behind basic auth or maintenance mode).
he: ודא שהאתר שלך נגיש לציבור (לא מאחורי אימות בסיסי או במצב תחזוקה).

en: Check if a firewall or security plugin is blocking external requests to your site.
he: בדוק אם חומת אש או תוסף אבטחה חוסמים בקשות חיצוניות לאתר שלך.

en: Pages with heavy JavaScript may take longer to scan. If scanning fails repeatedly, try fewer pages.
he: דפים עם JavaScript כבד עשויים לקחת זמן רב יותר לסריקה. אם הסריקה נכשלת שוב ושוב, נסה פחות דפים.

en: If issues persist, copy the logs and <a>contact our support team.</a>
he: אם הבעיות נמשכות, העתק את היומנים ו<a>צור קשר עם צוות התמיכה שלנו.</a>

en: contact our support team
he: צור קשר עם צוות התמיכה שלנו

en: (no title)
he: (ללא כותרת)

en: Failed to initiate scan
he: נכשל בהפעלת הסריקה

en: Scan your website to detect all cookies being used.
he: סרוק את האתר שלך כדי לזהות את כל העוגיות שבהן משתמשים.

note: translators: 1: remaining scans, 2: total daily scans
en: You have %1$d of %2$d daily scans remaining
he: נותרו לך %1$d מתוך %2$d סריקות יומיות

note: translators: %s: time until reset (e.g. "4h 22m")
en: Resets in %s
he: מתאפס בעוד %s

en: Limits refreshed.
he: המגבלות התעדכנו.

en: Failed to refresh limits.
he: נכשל בעדכון המגבלות.

en: Your session expired. Please reload to reconnect.
he: הסשן שלך פג תוקף. נא לטעון מחדש כדי להתחבר שוב.

en: We couldn't fetch your limits right now. Please try again in a moment.
he: לא הצלחנו לקבל את המגבלות שלך כרגע. נסה שוב בעוד רגע.

en: Refreshing…
he: מתעדכן…

en: Refresh limits
he: עדכן מגבלות

note: translators: %d: maximum pages
en: You have selected more than %d pages
he: בחרת יותר מ-%d דפים

note: translators: %d: maximum pages
en: Your plan supports scanning up to %d pages. Please remove extra pages to continue.
he: התוכנית שלך תומכת בסריקה של עד %d דפים. נא הסר דפים נוספים כדי להמשיך.

en: Daily Limit Reached
he: הגעת למגבלת היומית

note: translators: 1: scans used, 2: scan limit
en: You've used %1$d of %2$d daily scans. Your credits will refresh automatically tomorrow.
he: השתמשת ב-%1$d מתוך %2$d סריקות יומיות. הזיכויים שלך יתעדכנו אוטומטית מחר.

en: You've used all your scan credits for today. Your credits will refresh automatically tomorrow.
he: השתמשת בכל זיכויי הסריקה שלך להיום. הזיכויים שלך יתעדכנו אוטומטית מחר.

en: Scan Started!
he: הסריקה התחילה!

en: Network error occurred
he: אירעה שגיאת רשת

en: Scanning…
he: מסרק…

en: Start Scan
he: התחל סריקה

en: View Scanning Logs
he: הצג יומני סריקה

en: Cancel Stuck Scan
he: בטל סריקה תקועה

en: WordPress Cron is Disabled
he: Cron של WordPress מושבת

en: The WordPress cron system is not working on your site. Cookie scanning may not work as expected. Please enable WP-Cron or set up a server cron job to ensure proper functionality.
he: מערכת ה-Cron של WordPress אינה פועלת באתר שלך. סריקת העוגיות עשויה לא לפעול כמצופה. נא להפעיל את WP-Cron או להגדיר משימת cron בשרת כדי להבטיח פעולה תקינה.

en: Select
he: בחר

en: Configure how the "Cookie Preferences" button appears on your site, allowing users to update their consent at any time.
he: הגדר כיצד כפתור "העדפות עוגיות" מופיע באתר שלך, ומאפשר למשתמשים לעדכן את הסכמתם בכל עת.

en: No re-consent method active
he: אין שיטת הסכמה מחדש פעילה

en: Visitors won't be able to update their cookie preferences unless you add a menu item or place the shortcode on a page. You can safely ignore this if the shortcode is already added.
he: מבקרים לא יוכלו לעדכן את העדפות העוגיות שלהם אלא אם תוסיף פריט תפריט או תמקם את הקוד הקצר בעמוד. ניתן להתעלם מזה בבטחה אם הקוד הקצר כבר נוסף.

en: Button Label
he: תווית כפתור

en: The label shown on the Cookie Preferences link.
he: התווית המוצגת בקישור להעדפות עוגיות.

en: Menu Level
he: רמת תפריט

en: Shortcode
he: קוד קצר

en: Floating Widget
he: וידג'ט צף

en: Select a WordPress menu to automatically add the Cookie Preferences link to it. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
he: בחר תפריט וורדפרס כדי להוסיף אוטומטית את קישור העדפות העוגיות אליו. בלחיצה עליו, נפתח חלון העדפות ההסכמה ישירות.

en: No WordPress menus found.
he: לא נמצאו תפריטי וורדפרס.

en: Create a menu in Appearance > Menus.
he: צור תפריט ב'מראה > תפריטים'.

en: Select Menu
he: בחר תפריט

en: Use this shortcode to display the Cookie Preferences link anywhere on your site. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
he: השתמש בקוד הקצר הזה כדי להציג את קישור העדפות העוגיות בכל מקום באתר שלך. בלחיצה עליו, נפתח חלון העדפות ההסכמה ישירות.

en: Shortcode Copied!
he: הקוד הקצר הועתק!

en: Could not copy to clipboard. Please copy the shortcode manually.
he: לא ניתן להעתיק ללוח. נא להעתיק את הקוד הקצר ידנית.

en: Copied!
he: הועתק!

en: Copy shortcode
he: העתק קוד קצר

en: Enable Floating Widget
he: הפעל וידג'ט צף

en: to show a floating cookie preferences button on every page.
he: כדי להציג כפתור העדפות עוגיות צף בכל עמוד.

en: Failed to deactivate plugin.
he: נכשל בנטרול התוסף.

en: Conflicting Plugins Detected.
he: זוהו תוספים מתנגשים.

en: It's recommended to deactivate them to avoid issues.
he: מומלץ לנטרל אותם כדי למנוע בעיות.

en: Deactivate Plugin
he: נטרל תוסף

en: Conflicting Plugins Detected
he: זוהו תוספים מתנגשים

en: The following plugins may conflict with SureCookie. It's recommended to deactivate them to avoid issues.
he: התוספים הבאים עלולים להתנגש עם SureCookie. מומלץ לנטרל אותם כדי למנוע בעיות.

en: Version:
he: גרסה:

en: Deactivation successful. Reloading the page in 3 seconds.
he: הניטרול הצליח. טוען מחדש את הדף בעוד 3 שניות.

en: The plugin could not be deactivated. Please try again.
he: לא ניתן לנטרל את התוסף. נא לנסות שוב.

en: Deactivating…
he: מנטרל…

en: Deactivate
he: נטרל

en: Close
he: סגור

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: ON
he: פועל

en: OFF
he: כבוי

en: What's New?
he: מה חדש?

en: Free version
he: גרסה חינמית

en: Knowledge Base
he: בסיס ידע

en: Analytics
he: אנליטיקה

en: Marketing
he: שיווק

en: Functional
he: פונקציונלי

en: Essential
he: חיוני

en: Detected Resources
he: משאבים שזוהו

en: No scan data available. Run a scan to detect third-party resources.
he: אין נתוני סריקה זמינים. הרץ סריקה כדי לזהות משאבים של צד שלישי.

en: detected by scanner
he: זוהה על ידי הסורק

en: Replace data on next scan
he: החלף נתונים בסריקה הבאה

en: Resource
he: משאב

en: Block
he: חסום

en: Script
he: סקריפט

en: Block non-essential resources until user consent is given
he: חסום משאבים לא חיוניים עד לקבלת הסכמת המשתמש

en: Enable Script and Content Blocking Switch
he: הפעל מתג חסימת סקריפטים ותוכן

en: Enable Script and Content Blocking
he: הפעל חסימת סקריפטים ותוכן

en: Prevent non-essential scripts and embedded content from loading until user consent is given. Supported services are listed <a>here</a>.
he: מנע טעינת סקריפטים ותוכן מוטמעים לא חיוניים עד לקבלת הסכמת המשתמש. השירותים הנתמכים מפורטים <a>כאן</a>.

en: here
he: כאן

en: Control where your cookie banner appears on your site.
he: שלוט במיקום שבו מופיע באנר העוגיות באתר שלך.

en: Want More Control over Your Cookie Banner?
he: רוצה שליטה רבה יותר על באנר העוגיות שלך?

en: Upgrade to hide it on selected pages, posts, archives, or on specific user roles.
he: שדרג כדי להסתיר אותו בעמודים, פוסטים, ארכיונים נבחרים או עבור תפקידי משתמש ספציפיים.

en: The previously selected page no longer exists or could not be loaded.
he: הדף שנבחר קודם לכן כבר לא קיים או שלא ניתן לטעון אותו.

en: The selected page is not published and will not appear to visitors.
he: הדף שנבחר אינו מפורסם ולא יופיע למבקרים.

en: Generate a cookie policy page or use a shortcode to display your cookie policy anywhere on your site.
he: צור דף מדיניות עוגיות או השתמש בקוד קצר כדי להציג את מדיניות העוגיות שלך בכל מקום באתר שלך.

en: Cookie Policy Page
he: דף מדיניות עוגיות

en: Clear selected page
he: נקה דף שנבחר

en: Select a Page
he: בחר דף

en: A link to this page will appear in the consent preferences modal footer.
he: קישור לדף זה יופיע בכותרת התחתונה של חלון העדפות ההסכמה.

en: Auto Generate
he: יצירה אוטומטית

en: Automatically create a published Cookie Policy page containing a dynamically generated cookie table that always stays up to date.
he: צור אוטומטית דף מדיניות עוגיות מפורסם המכיל טבלת עוגיות שנוצרת דינמית ותמיד מעודכנת.

en: Cookie Policy page created successfully!
he: דף מדיניות העוגיות נוצר בהצלחה!

en: Failed to generate page. Please try again.
he: הכנת הדף נכשלה. אנא נסה שוב.

en: An error occurred while generating the page. Please try again.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת הדף. אנא נסה שוב.

en: Page Already Linked
he: הדף כבר מקושר

en: Generate Cookie Policy Page
he: צור דף מדיניות עוגיות

en: Edit Page
he: ערוך דף

en: View Page
he: הצג דף

en: Use this shortcode to display the cookie policy with a dynamically generated cookie table on any page or post. The table always reflects the latest scanned and custom cookies.
he: השתמש בקוד הקצר הזה כדי להציג את מדיניות העוגיות עם טבלת עוגיות שנוצרת דינמית בכל דף או פוסט. הטבלה תמיד משקפת את העוגיות הסרוקות והמותאמות האחרונות.

en: Please enter at least one region code
he: אנא הזן לפחות קוד אזור אחד

en: Invalid region code format. Use ISO 3166 codes like EU, US, US-CA, or GB.
he: פורמט קוד אזור לא חוקי. השתמש בקודי ISO 3166 כמו EU, US, US-CA, או GB.

en: EU/EEA (GDPR)
he: האיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי (GDPR)

en: California (CCPA)
he: קליפורניה (CCPA)

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: Brazil (LGPD)
he: ברזיל (LGPD)

en: Edit Regional Rule
he: ערוך כלל אזורי

en: Add Regional Rule
he: הוסף כלל אזורי

en: Set default consent state for visitors from this region. Google uses the most specific match.
he: הגדר מצב הסכמה ברירת מחדל למבקרים מאזור זה. גוגל משתמשת בהתאמה המדויקת ביותר.

en: Add Rule
he: הוסף כלל

en: Quick Presets
he: הגדרות מהירות

en: Apply preset:
he: החל הגדרה מראש:

en: Region Codes
he: קודי אזורים

en: Comma-separated ISO 3166 codes: EU, US, US-CA, GB, BR, etc.
he: קודי ISO 3166 מופרדים בפסיקים: EU, US, US-CA, GB, BR, וכו'.

en: Default Consent State
he: מצב הסכמה ברירת מחדל

en: Choose which categories are granted by default for visitors from this region before they interact with the banner.
he: בחר אילו קטגוריות מאושרות כברירת מחדל למבקרים מאזור זה לפני שהם מתקשרים עם הבאנר.

en: Functional Storage
he: אחסון פונקציונלי

en: Enables storage for site functionality like preferences and language.
he: מאפשר אחסון לפונקציונליות האתר כמו העדפות ושפה.

en: Functional storage default
he: ברירת מחדל לאחסון פונקציונלי

en: Analytics Storage
he: אחסון אנליטיקה

en: Enables storage for analytics purposes like visit duration and page views.
he: מאפשר אחסון למטרות אנליטיות כמו משך ביקור וצפיות בדף.

en: Analytics storage default
he: ברירת מחדל לאחסון אנליטיקה

en: Marketing / Ads Storage
he: אחסון שיווק / פרסומות

en: Enables storage for advertising purposes including ad personalization and user data.
he: מאפשר אחסון למטרות פרסום כולל התאמת פרסומות ונתוני משתמש.

en: Marketing storage default
he: ברירת מחדל לאחסון שיווק

en: Essential cookies (security_storage) are always granted. These defaults apply before the visitor interacts with the consent banner.
he: עוגיות חיוניות (security_storage) תמיד מאושרות. ברירות מחדל אלו חלות לפני שהמבקר מתקשר עם באנר ההסכמה.

en: Granted
he: מאושר

en: Denied
he: נדחה

en: Active Regional Rules
he: כללים אזוריים פעילים

en: Set different default consent states per region. Google uses the most specific match (e.g., US-CA overrides US).
he: הגדר מצבי הסכמה ברירת מחדל שונים לפי אזור. גוגל משתמשת בהתאמה המדויקת ביותר (למשל, US-CA גובר על US).

en: Edit rule for
he: ערוך כלל עבור

en: Delete rule for
he: מחק כלל עבור

en: No regional rules configured. The global default (deny all except essential) applies to all visitors.
he: אין כללים אזוריים מוגדרים. ברירת המחדל הגלובלית (לדחות הכל למעט חיוני) חלה על כל המבקרים.

note: translators: %s: comma-separated duplicate region codes
en: These region codes already exist in another rule: %s
he: קודי האזור האלה כבר קיימים בכלל אחר: %s

en: Delete Regional Rule
he: מחק כלל אזורי

en: Are you sure you want to delete this regional consent rule? Visitors from this region will use the global default.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק כלל הסכמה אזורי זה? מבקרים מאזור זה ישתמשו בברירת המחדל הגלובלית.

en: Google Consent Mode v2
he: מצב הסכמה של גוגל v2

en: Automatically communicate user consent preferences to Google services.
he: תקשר אוטומטית העדפות הסכמה של המשתמש לשירותי גוגל.

en: Enable Google Consent Mode Switch
he: הפעל מתג מצב הסכמה של גוגל

en: Enable Google Consent Mode
he: הפעל מצב הסכמה של גוגל

en: Supported services: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight, and DV360
he: שירותים נתמכים: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight, ו-DV360

en: Wait Time (milliseconds)
he: זמן המתנה (מילישניות)

en: How long Google services wait for consent before making requests. Default: 500ms. Range: 0–2000ms.
he: כמה זמן שירותי גוגל ממתינים להסכמה לפני ביצוע בקשות. ברירת מחדל: 500ms. טווח: 0–2000ms.

en: Mandatory for EU/EEA as of March 2024
he: חובה לאיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי החל ממרץ 2024

en: Google now requires Consent Mode v2 for all websites using Google services in the European Economic Area.
he: גוגל דורשת כעת מצב הסכמה v2 לכל האתרים המשתמשים בשירותי גוגל באזור הכלכלי האירופי.

en: Learn more about Google Consent Mode v2 →
he: למידע נוסף על מצב הסכמה של גוגל v2 →

en: Show the cookie banner only where you want, based on visitor location.
he: הצג את באנר העוגיות רק במקום הרצוי, בהתבסס על מיקום המבקר.

en: Where should the banner appear?
he: איפה הבאנר צריך להופיע?

en: Choose where the banner is shown. Visitors outside selected regions will not see it.
he: בחר היכן יוצג הבאנר. מבקרים מחוץ לאזורים שנבחרו לא יראו אותו.

en: Show to all visitors worldwide
he: הצג לכל המבקרים ברחבי העולם

en: Use the same experience for everyone, regardless of location.
he: השתמש באותה חוויה לכולם, ללא קשר למיקום.

en: Pro
he: פרו

en: Show only where required by law
he: הצג רק במקום שנדרש על פי חוק

en: Target specific regions with tailored consent experiences.
he: כוון אזורים ספציפיים עם חוויות הסכמה מותאמות.

en: Mode: Show to all visitors worldwide
he: מצב: הצג לכל המבקרים ברחבי העולם

en: Your existing banner settings apply to all visitors. No geographic targeting is active.
he: הגדרות הבאנר הקיימות שלך חלות על כל המבקרים. אין מיקוד גיאוגרפי פעיל.

en: Unlock Regional Targeting
he: שחרר מיקוד אזורי

en: Show banner only in selected regions, create custom regional rules, and control fallback behavior.
he: הצג באנר רק באזורים שנבחרו, צור כללים אזוריים מותאמים, ושלוט בהתנהגות ברירת המחדל.

en: Location detection uses GeoLite2 data by MaxMind, available from <link>https://www.maxmind.com</link>.
he: זיהוי מיקום משתמש בנתוני GeoLite2 של MaxMind, זמין ב-<link>https://www.maxmind.com</link>.

en: IAB Transparency & Consent Framework
he: מסגרת שקיפות והסכמה של IAB

en: Make your consent banner compliant with IAB TCF 2.3 and integrate with the Global Vendor List.
he: הפוך את באנר ההסכמה שלך לתואם ל-IAB TCF 2.3 ושילב עם רשימת הספקים הגלובלית.

en: Unlock IAB TCF 2.3 Compliance - Coming Soon
he: שחרר תאימות ל-IAB TCF 2.3 - בקרוב

en: Enable full TCF mode, generate TC strings, and display the IAB vendor list to your visitors.
he: הפעל מצב TCF מלא, צור מחרוזות TC, והצג את רשימת הספקים של IAB למבקרים שלך.

en: Google Additional Consent (AC)
he: הסכמה נוספת של גוגל (AC)

en: Add Google Additional Consent alongside IAB TCF to handle ad-tech vendors not on the IAB Global Vendor List.
he: הוסף הסכמה נוספת של גוגל לצד IAB TCF לטיפול בספקי טכנולוגיית פרסום שאינם ברשימת הספקים הגלובלית של IAB.

en: Unlock Google Additional Consent - Coming Soon
he: שחרר את הסכמת Google נוספת - בקרוב

en: Generate the AC string, mirror the addtl_consent cookie, and display Google's Additional Consent provider list to your visitors - required for full Google Ads / GAM monetization.
he: צור את מחרוזת ה-AC, השתק את העוגייה addtl_consent, והצג את רשימת ספקי ההסכמה הנוספת של Google למבקרים שלך - נדרש למונטיזציה מלאה של Google Ads / GAM.

en: Failed to get authentication payload
he: נכשל בקבלת מטען האימות

en: An error occurred while connecting
he: אירעה שגיאה בעת החיבור

en: First name is required
he: שם פרטי נדרש

en: Email address is required
he: כתובת דוא"ל נדרשת

en: Please enter a valid email address
he: אנא הזן כתובת דוא"ל תקינה

en: Classify cookies automatically
he: סווג עוגיות אוטומטית

en: Get smart compliance recommendations
he: קבל המלצות ציות חכמות

en: Generate privacy-compliant descriptions
he: צור תיאורים התואמים לפרטיות

en: Welcome to SureCookie
he: ברוכים הבאים ל-SureCookie

en: Privacy compliance made effortless 🍪
he: ציות לפרטיות בקלות 🍪

en: Connect Your Account
he: התחבר לחשבונך

en: Connect your SureCookie account to automatically classify cookies, generate compliant descriptions, and get smart recommendations for your privacy needs.
he: התחבר לחשבון SureCookie שלך כדי לסווג עוגיות אוטומטית, ליצור תיאורים תואמים ולקבל המלצות חכמות לצרכי הפרטיות שלך.

en: Here's what you can do:
he: הנה מה שאתה יכול לעשות:

en: List of capabilities
he: רשימת יכולות

en: Connected to SureCookie
he: מחובר ל-SureCookie

en: Back
he: חזור

en: Next
he: הבא

en: Skip
he: דלג

en: Connecting…
he: מתחבר…

en: Connect
he: התחבר

en: Run a Quick Privacy Scan
he: הרץ סריקת פרטיות מהירה

en: SureCookie will scan your website, detect all cookies, and categorize them automatically.<br/> This helps you stay compliant without spending hours identifying scripts manually.
he: SureCookie יסרוק את האתר שלך, יזהה את כל העוגיות ויסווג אותן אוטומטית.<br/> זה עוזר לך להישאר תואם מבלי לבזבז שעות בזיהוי סקריפטים ידנית.

en: Account not connected
he: החשבון לא מחובר

en: Please <a>go back</a> and connect your SureCookie account to enable cookie scanning.
he: אנא <a>חזור</a> והתחבר לחשבון SureCookie שלך כדי לאפשר סריקת עוגיות.

en: Your session expired. Please reconnect to continue.
he: הסשן שלך פג תוקף. אנא התחבר מחדש כדי להמשיך.

en: Connect Required
he: התחברות נדרשת

en: Please connect your account to get free scanning credits.
he: אנא התחבר לחשבונך כדי לקבל קרדיטים לסריקה חינמית.

en: SureCookie is scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
he: SureCookie סורק את העמודים שלך עבור עוגיות. זה עשוי לקחת כמה דקות.

en: Okay, just one last step…
he: אוקיי, רק עוד שלב אחד…

en: Help us tailor your SureCookie experience by sharing a bit about yourself:
he: עזור לנו להתאים את חוויית SureCookie שלך על ידי שיתוף קצת על עצמך:

en: First Name
he: שם פרטי

en: Enter your first name
he: הזן את שמך הפרטי

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Enter your last name
he: הזן את שם המשפחה שלך

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Enter your email address
he: הזן את כתובת הדוא"ל שלך

en: Finish
he: סיום

en: Block non-essential cookies and trackers until explicit consent
he: חסום עוגיות ומעקבים לא חיוניים עד לקבלת הסכמה מפורשת

en: Auto-discover common services, categorize them, and preconfigure safe rules
he: גלה אוטומטית שירותים נפוצים, סווג אותם, וקבע מראש כללים בטוחים

en: You're all set. Let's go live 🚀
he: הכל מוכן. בוא נעלה לאוויר 🚀

en: From consent logs to region-based preferences, SureCookie helps you stay compliant while building visitor trust.
he: מרשומות הסכמה ועד העדפות מבוססות אזור, SureCookie עוזר לך להישאר תואם תוך כדי בניית אמון המבקרים.

en: Here's what SureCookie will do for you now:
he: הנה מה ש-SureCookie יעשה עבורך עכשיו:

en: SureCookie Features
he: תכונות SureCookie

en: Exit Setup
he: צא מההגדרות

en: This website uses cookies to enhance your browsing experience, personalize content, provide social media features, and analyze our traffic. You can review and manage your cookie settings at any time, or accept all cookies to proceed.
he: אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את חוויית הגלישה שלך, להתאים תוכן אישית, לספק תכונות מדיה חברתית ולנתח את התנועה שלנו. באפשרותך לסקור ולנהל את הגדרות העוגיות שלך בכל עת, או לקבל את כל העוגיות כדי להמשיך.

en: Cookie Consent
he: הסכמת עוגיות

en: Banner logo
he: לוגו באנר

en: Decline all non-essential cookies
he: דחה את כל העוגיות הלא חיוניות

en: Manage cookie preferences
he: נהל העדפות עוגיות

en: Accept only essential cookies
he: קבל רק עוגיות חיוניות

en: Accept all cookies
he: קבל את כל העוגיות

en: Consent Forwarding
he: העברת הסכמה

en: Want custom brand colors?
he: רוצה צבעי מותג מותאמים אישית?

en: Received from
he: התקבל מ

en: Received
he: התקבל

note: translators: %d: number of sites
en: Shared to %d site(s)
he: שיתוף ל-%d אתר(ים)

en: Consent not received for
he: הסכמה לא התקבלה עבור

en: These categories exist only on this site and were not part of the forwarded consent. The visitor will be prompted to set their preferences for these when they visit this site directly.
he: קטגוריות אלו קיימות רק באתר זה ולא היו חלק מהסכמת ההעברה. המבקר יתבקש להגדיר את ההעדפות עבורן כאשר יבקר באתר זה ישירות.

en: More information about these categories
he: מידע נוסף על קטגוריות אלו

en: Shared
he: שיתוף

en: Shared to
he: שיתוף ל

en: Consent Session ID
he: מזהה מושב הסכמה

en: Consent log export upgrade
he: שדרוג ייצוא יומן הסכמה

en: Preference sections
he: קטעי העדפות

en: Cookies
he: קוקיות

note: translators: %d: number of partner sites
en: %d connected site(s)
he: %d אתר(ים) מחוברים

en: Sites that will receive your consent
he: אתרים שיקבלו את ההסכמה שלך

en: No partner sites configured.
he: לא הוגדרו אתרי שותפים.

en: Cookie Notice
he: הודעת קוקיות

en: Share visitor consent across multiple sites so users do not have to consent again.
he: שתף את הסכמת המבקר בין אתרים מרובים כדי שמשתמשים לא יצטרכו להסכים שוב.

en: Unlock Consent Forwarding
he: פתח העברת הסכמה

en: Automatically sync cookie consent across multiple domains and forward consent choices to connected services, without asking visitors to consent again.
he: סנכרן אוטומטית את הסכמת הקוקיות בין דומיינים מרובים והעבר את בחירות ההסכמה לשירותים מחוברים, מבלי לבקש מהמבקרים להסכים שוב.

en: SureCookie MCP Server
he: שרת SureCookie MCP

en: SureCookie MCP Server for cookie consent settings, consent logs, cookie management, and site scanning workflows.
he: שרת SureCookie MCP להגדרות הסכמת עוגיות, יומני הסכמה, ניהול עוגיות וזרימות עבודה לסריקת אתרים.

note: translators: %s: navigation group label
en: %s submenu
he: %s תפריט משנה

en: General
he: כללי

en: Consent & Data
he: הסכמה ונתונים

en: Compliance
he: ציות

en: Consent Frameworks
he: מסגרות הסכמה

en: Enter text
he: הזן טקסט

en: Enter Banner Message
he: הזן הודעת באנר

en: Control how long consent stays valid and how consent records are stored.
he: שלוט במשך הזמן שההסכמה נשארת בתוקף וכיצד נשמרים רשומות ההסכמה.

en: N/A
he: לא זמין

note: translators: %d: number of partner sites that received the forwarded consent.
en: This consent was shared with %d connected site. Deleting it here will also erase the copy from that site (GDPR Art. 17). | This consent was shared with %d connected sites. Deleting it here will also erase the copies from those sites (GDPR Art. 17).
he[0]: הסכמה זו שותפה עם %d אתר מחובר. מחיקתה כאן תמחק גם את העותק מאותו אתר (GDPR סעיף 17).
he[1]: הסכמה זו שותפה עם %d אתרים מחוברים. מחיקתה כאן תמחק גם את העותקים מאותם אתרים (GDPR סעיף 17).

note: translators: %d: number of selected logs that were forwarded to partner sites.
en: %d of these logs was shared with connected partner sites. Deleting will also erase those forwarded copies (GDPR Art. 17). | %d of these logs were shared with connected partner sites. Deleting will also erase those forwarded copies (GDPR Art. 17).
he[0]: %d מהיומנים הללו שותף עם אתרי שותפים מחוברים. מחיקה תמחק גם את העותקים שהועברו (GDPR סעיף 17).
he[1]: %d מהיומנים הללו שותפו עם אתרי שותפים מחוברים. מחיקה תמחק גם את העותקים שהועברו (GDPR סעיף 17).

en: Admin and plugin preferences for SureCookie.
he: העדפות מנהל ותוספים עבור SureCookie.

en: SureCookie Admin Menu
he: תפריט מנהל SureCookie

en: Toggle to show SureCookie in the main menu or under Settings → SureCookie.
he: החלף להצגת SureCookie בתפריט הראשי או תחת הגדרות → SureCookie.

en: Connect Your AI Client
he: חבר את לקוח הבינה המלאכותית שלך

en: Create an Application Password
he: צור סיסמת אפליקציה

en: Open Application Passwords
he: פתח סיסמאות אפליקציה

en: Add to your AI client:
he: הוסף ללקוח הבינה המלאכותית שלך:

en: Learn more about the WordPress MCP Adapter
he: למידע נוסף על מתאם MCP של וורדפרס

en: go to Settings → Connectors → Add Connector, paste the endpoint URL, and use your WordPress username + Application Password.
he: גש להגדרות → מחברים → הוסף מחבר, הדבק את כתובת ה-URL של נקודת הקצה, והשתמש בשם המשתמש שלך בוורדפרס + סיסמת האפליקציה.

en: Learn more about ChatGPT connectors
he: למידע נוסף על מחברי ChatGPT

en: SureCookie Only
he: רק SureCookie

en: Global
he: גלובלי

en: Copy setup prompt for AI client
he: העתק פקודת הפעלה ללקוח הבינה המלאכותית

en: Prompt copied! Paste it into your AI client.
he: הפקודה הועתקה! הדבק אותה בלקוח הבינה המלאכותית שלך.

en: Failed to copy prompt to clipboard
he: העתקת הפקודה ללוח נכשלה

en: Copy JSON config
he: העתק קונפיגורציית JSON

en: Copied to clipboard
he: הועתק ללוח

en: Failed to copy to clipboard
he: העתקה ללוח נכשלה

en: MCP Adapter plugin not detected
he: תוסף MCP לא זוהה

note: translators: %s: WP MCP Adapter plugin name.
en: To connect AI clients to your site, the %s plugin is required. Download the latest release from GitHub, upload it via Plugins > Add New > Upload Plugin, and activate.
he: כדי לחבר לקוחות בינה מלאכותית לאתר שלך, נדרש התוסף %s. הורד את הגרסה העדכנית מ-GitHub, העלה דרך תוספים > הוסף חדש > העלאת תוסף, והפעל.

en: Download from GitHub
he: הורד מ-GitHub

en: Configure AI client access to SureCookie through the Model Context Protocol.
he: הגדר גישה של לקוח הבינה המלאכותית ל-SureCookie דרך פרוטוקול הקשר לדגם.

en: Enable MCP
he: אפשר MCP

en: Allow AI clients like Claude, ChatGPT, and Cursor to manage your cookie banner, scanner, and consent settings through SureCookie. When disabled, no abilities are registered and AI clients cannot connect.
he: אפשר ללקוחות בינה מלאכותית כמו Claude, ChatGPT ו-Cursor לנהל את באנר העוגיות, הסורק והגדרות ההסכמה דרך SureCookie. כאשר מנוטרל, לא נרשמות יכולות והלקוחות לא יכולים להתחבר.

en: WordPress Abilities API not available
he: API היכולות של וורדפרס אינו זמין

en: MCP requires the WordPress Abilities API (WordPress 6.9 or later). Update WordPress to use this feature.
he: MCP דורש את ממשק היכולות של וורדפרס (וורדפרס 6.9 או מאוחר יותר). עדכן את וורדפרס כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Unsaved changes
he: שינויים שלא נשמרו

en: The MCP endpoint becomes active only after you save your settings.
he: נקודת הקצה של MCP הופכת לפעילה רק לאחר ששמרת את ההגדרות שלך.

en: Unable to determine the current user.
he: לא ניתן לקבוע את המשתמש הנוכחי.

en: Consent logs marked as viewed.
he: יומני ההסכמה סומנו כנצפים.

en: This plugin is network-activated and must be deactivated by a Network Administrator from Network Admin > Plugins.
he: התוסף מופעל ברשת ויש להשביתו על ידי מנהל הרשת מ- Network Admin > Plugins.

en: Plugin could not be deactivated.
he: לא ניתן להשבית את התוסף.

en: Enable Automatic Scanning before running a scan.
he: הפעל סריקה אוטומטית לפני הפעלת סריקה.

en: A scan is already in progress.
he: סריקה כבר מתבצעת.

en: Could not start the scan. Please try again.
he: לא ניתן להתחיל את הסריקה. אנא נסה שוב.

en: Scan triggered.
he: הסריקה הופעלה.

en: Automatic scan deferred: daily page budget reached. Retrying in ~24 hours.
he: סריקה אוטומטית נדחתה: התקציב היומי של הדפים הושג. ניסיון חוזר בעוד כ-24 שעות.

en: Automatic scan skipped: a scan is already in progress.
he: סריקה אוטומטית דילגה: סריקה כבר מתבצעת.

en: Starting automatic (scheduled) scan.
he: מתחיל סריקה אוטומטית (מתוזמנת).

en: Once Monthly (SureCookie)
he: פעם בחודש (SureCookie)

en: Once Weekly (SureCookie)
he: פעם בשבוע (SureCookie)

en: This content is currently blocked.
he: תוכן זה חסום כרגע.

en: Scan deferred by server: daily page budget reached. It will retry automatically.
he: הסריקה נדחתה על ידי השרת: התקציב היומי של הדפים הושג. היא תנסה שוב אוטומטית.

en: Daily page budget reached. The scheduled scan will retry automatically.
he: התקציב היומי של הדפים הושג. הסריקה המתוזמנת תנסה שוב אוטומטית.

en: Cookie Scanning
he: סריקת עוגיות

en: Manual
he: ידני

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Reset to default
he: אפס לברירת המחדל

en: Enable Background Overlay
he: הפעל שכבת רקע

en: Background Overlay
he: שכבת רקע

en: Dim the page behind the banner and limit interaction until the visitor accepts or declines. The overlay is removed after a choice is made.
he: הכהה את הדף מאחורי הבאנר והגבל אינטראקציה עד שהמבקר יקבל או יסרב. השכבה מוסרת לאחר קבלת החלטה.

en: This layout highlights the consent banner and may affect user experience. Ensure it aligns with your regional consent requirements.
he: פריסת עיצוב זו מדגישה את באנר ההסכמה ועלולה להשפיע על חוויית המשתמש. ודא שהיא תואמת את דרישות ההסכמה האזוריות שלך.

en: Re-request Consent
he: בקש הסכמה מחדש

note: translators: %s: date/time of the last renewal.
en: Last Requested: %s
he: התבקש לאחרונה: %s

en: Ask all visitors to provide consent again. Use this after updating your cookie policy or adding new trackers. Existing consent will be marked as outdated, and the banner will reappear on the next visit.
he: בקש מכל המבקרים לספק הסכמה שוב. השתמש בזה לאחר עדכון מדיניות העוגיות או הוספת מעקבים חדשים. ההסכמה הקיימת תסומן כמיושנת, והבאנר יופיע שוב בביקור הבא.

en: Consent requested. Visitors will be asked for consent again.
he: ההסכמה התבקשה. המבקרים יתבקשו להסכים שוב.

en: Could not Re-request Consent. Please try again.
he: לא ניתן לבקש הסכמה מחדש. אנא נסה שוב.

en: Renewing…
he: מתחדש…

en: Confirm Re-request
he: אשר בקשה מחדש

en: New
he: חדש

en: Automatic Scanning
he: סריקה אוטומטית

en: Manage
he: נהל

en: Since the last scan:
he: מאז הסריקה האחרונה:

en: new cookie | new cookies
he[0]: עוגיה חדשה
he[1]: עוגיות חדשות

en: removed
he: הוסר

en: new tracker domain | new tracker domains
he[0]: דומיין מעקב חדש
he[1]: דומייני מעקב חדשים

en: No scans yet. Schedule automatic scans to track changes over time.
he: עדיין לא בוצעו סריקות. תזמן סריקות אוטומטיות למעקב אחר שינויים לאורך זמן.

note: translators: %s: next scan date
en: Next scan: %s
he: סריקה הבאה: %s

en: Scheduling is off
he: התזמון כבוי

en: Network-activated
he: מופעל ברשת

en: Manage in Network Admin
he: נהל במנהל הרשת

en: Google Consent Mode is enabled, so SureCookie allows Google's Consent Mode scripts to function correctly. As a result, this script cannot be blocked.
he: מצב ההסכמה של גוגל מופעל, ולכן SureCookie מאפשרת לסקריפטים של מצב ההסכמה של גוגל לפעול כראוי. כתוצאה מכך, סקריפט זה לא יכול להיות חסום.

en: Necessary
he: הכרחי

en: What Changed in the Last Scan
he: מה השתנה בסריקה האחרונה

en: Cookies and tracker domains that changed compared to the previous scan.
he: עוגיות ודומיינים של מעקב שהשתנו בהשוואה לסריקה הקודמת.

en: No differences were detected compared to the previous scan.
he: לא זוהו הבדלים בהשוואה לסריקה הקודמת.

en: New Cookies
he: עוגיות חדשות

en: No Longer Detected
he: לא זוהו יותר

en: Recategorized
he: סווג מחדש

en: New Tracker Domains
he: דומיינים חדשים של מעקב

en: Third-party
he: צד שלישי

en: Monthly
he: חודשי

en: Re-scan your site once a month.
he: סרוק את האתר שלך מחדש פעם בחודש.

en: Weekly
he: שבועי

en: Re-scan every week for faster drift detection.
he: סרוק מחדש כל שבוע לזיהוי מהיר יותר של שינויים.

en: All Published Content
he: כל התוכן שפורסם

en: Re-scan your site on a schedule and get notified when cookies or trackers change.
he: סרוק את האתר שלך על פי לוח זמנים וקבל התראות כאשר עוגיות או מעקבים משתנים.

en: Enable Automatic Scanning
he: הפעל סריקה אוטומטית

en: Run scheduled scans in the background and detect changes automatically.
he: הרץ סריקות מתוזמנות ברקע וזיהוי שינויים אוטומטי.

en: Scan Frequency
he: תדירות סריקה

en: WordPress cron is disabled
he: ה-cron של וורדפרס מושבת

en: Scheduled scans rely on cron. Ask your host to set up a real server cron job so automatic scans run on time.
he: סריקות מתוזמנות תלויות ב-cron. בקש מהמארח שלך להגדיר משימת cron אמיתית בשרת כדי שהסריקות האוטומטיות ירוצו בזמן.

en: Last Scan
he: סריקה אחרונה

note: translators: %s: last scan date-time
en: Scanned on %s
he: נסרק ב-%s

en: Scheduled
he: מתוזמן

note: translators: %d: number of new cookies
en: %d New Cookies
he: %d עוגיות חדשות

note: translators: %d: number of cookies no longer detected
en: %d Removed
he: %d הוסר

note: translators: %d: number of recategorized cookies
en: %d Recategorized
he: %d סווג מחדש

note: translators: %d: number of new tracker domains
en: %d New Tracker Domains
he: %d דומיינים חדשים של מעקב

en: View Changes
he: הצג שינויים

en: No scans yet - run your first scan to start monitoring changes.
he: עדיין לא בוצעו סריקות - הרץ את הסריקה הראשונה שלך כדי להתחיל במעקב אחר שינויים.

en: Stay Compliant Automatically
he: הישאר תואם באופן אוטומטי

en: Get weekly scans, instant alerts, smart classification, and automatic protection from new trackers.
he: קבל סריקות שבועיות, התראות מיידיות, סיווג חכם והגנה אוטומטית מפני מעקבים חדשים.

note: translators: %d: maximum pages
en: SureCookie agent will visit them like real users to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
he: סוכן SureCookie יבקר בהם כמו משתמשים אמיתיים כדי לזהות את כל העוגיות בשימוש. מותר %d דפים לסריקה עקב מגבלות משאבים.

note: translators: 1: remaining pages, 2: total daily page budget
en: %1$d of %2$d daily pages remaining on this site
he: %1$d מתוך %2$d דפי יומיים נותרו באתר זה

en: <p>By scanning you accept our <a>terms and conditions</a>.</p>
he: <p>על ידי סריקה אתה מקבל את <a>התנאים וההגבלות</a> שלנו.</p>

en: Terms and Conditions
he: תנאים והגבלות

en: Cookie Scanning Not Available on Local Sites
he: סריקת עוגיות אינה זמינה באתרים מקומיים

en: This site is running on a local or development environment that our cloud scanner cannot reach. Cookie scanning will be available once your site is live on a publicly accessible domain.
he: אתר זה פועל בסביבה מקומית או סביבת פיתוח שהסורק בענן שלנו אינו יכול להגיע אליה. סריקת עוגיות תהיה זמינה ברגע שהאתר שלך יהיה חי בדומיין נגיש לציבור.

en: Skip for Now
he: דלג לעכשיו

en: Stay in the loop and help shape SureCookie! Get feature updates, and help us build a better SureCookie by sharing how you use the plugin. <a>Terms and Conditions</a>
he: הישאר מעודכן ועזור לעצב את SureCookie! קבל עדכוני תכונות, ועזור לנו לבנות SureCookie טוב יותר על ידי שיתוף כיצד אתה משתמש בתוסף. <a>תנאים והגבלות</a>

en: Grow traffic of your website with SureRank - a lightweight SEO toolkit plugin for WordPress users who want better rankings without the complexity.
he: הגדל את התנועה לאתר שלך עם SureRank - תוסף SEO קל משקל למשתמשי וורדפרס שרוצים דירוגים טובים יותר ללא מורכבות.

en: Amazing! SureCookie discovered cookies on your site - let's keep growing together!
he: מדהים! SureCookie גילה עוגיות באתר שלך - בואו נמשיך לצמוח יחד!

note: translators: 1: page URL, 2: error message
en: Page failed: %1$s - %2$s
he: הדף נכשל: %1$s - %2$s

en: Domain verification failed - please retry the scan.
he: אימות הדומיין נכשל - אנא נסה שוב את הסריקה.

en: WP-Cron disabled - scans won’t run automatically
he: WP-Cron מושבת - סריקות לא יפעלו באופן אוטומטי

en: Consider Plan Upgrade
he: שקול שדרוג תוכנית

note: translators: 1: pages scanned, 2: pages submitted
en: Scanned %1$d of %2$d pages - your daily page budget is used up. The remaining pages will scan after it resets.
he: נסרקו %1$d מתוך %2$d דפים - תקציב הדפים היומי שלך נוצל במלואו. הדפים הנותרים ייסרקו לאחר האיפוס.

en: Update the environment variables
he: עדכן את משתני הסביבה

en: Your WordPress username (prefilled).
he: שם המשתמש שלך בוורדפרס (מולא מראש).

en: Replace "your-application-password" with the password from Step 1.
he: החלף את "your-application-password" בסיסמה משלב 1.

en: Verify Node.js version
he: ודא את גרסת Node.js

en: In your terminal, run:
he: בטרמינל שלך, הרץ:

en: The version must be 20.1 or higher.
he: הגרסה חייבת להיות 20.1 ומעלה.

en: If it is lower, run:
he: אם היא נמוכה יותר, הרץ:

en: Restart your AI client and paste the copied prompt again into your AI client.
he: הפעל מחדש את לקוח ה-AI שלך והדבק שוב את ההנחיה שהועתקה בלקוח ה-AI שלך.

en: Enjoy your AI client connected to your WordPress site!
he: תיהנה מלקוח ה-AI שלך המחובר לאתר הוורדפרס שלך!

en: Invalid nonce.
he: נונס לא חוקי.

en: Unauthorized user.
he: משתמש לא מורשה.

en: Invalid parameters.
he: פרמטרים לא חוקיים.

en: More scan limits, geographic targeting, re-consent widget, and more.
he: יותר מגבלות סריקה, מיקוד גיאוגרפי, ווידג'ט לאישור מחדש, ועוד.

en: This audio is blocked until you accept cookies to load it.
he: הקול הזה חסום עד שתקבל עוגיות כדי לטעון אותו.

en: This video is blocked until you accept cookies to load it.
he: הווידאו הזה חסום עד שתקבל עוגיות כדי לטעון אותו.

en: Tools
he: כלים

en: You've used all available AI requests in your Free Plan. Upgrade to SureCookie premium to keep using AI features.
he: ניצלת את כל הבקשות הזמינות ל-AI בתוכנית החינמית שלך. שדרג ל-SureCookie פרימיום כדי להמשיך להשתמש בתכונות AI.

en: Upgrade to SureCookie premium to access this feature.
he: שדרג ל-SureCookie פרימיום כדי לגשת לתכונה זו.

en: Is this button order not showing on the frontend?
he: האם סדר הכפתורים הזה לא מופיע בחזית?

en: Visitors who match a region-specific rule will see the button order defined for that region. This global order is shown only to visitors who don't match any regional rules.
he: מבקרים התואמים לכלל אזורי ספציפי יראו את סדר הכפתורים שהוגדר לאזור זה. סדר גלובלי זה מוצג רק למבקרים שאינם תואמים לכללים אזוריים.

en: Manage Geo Rules
he: נהל כללי גיאוגרפיה

en: You can add links and basic formatting like bold/italic/link to the banner message.
he: אתה יכול להוסיף קישורים ועיצוב בסיסי כמו מודגש/נטוי/קישור להודעת הבאנר.

en: Upgrade to SureCookie premium to pick custom primary, secondary, foreground, and background colors for your banner.
he: שדרג ל-SureCookie פרימיום כדי לבחור צבעים מותאמים ראשיים, משניים, קדמיים ורקע לבאנר שלך.

en: Export Consent Logs
he: ייצא יומני הסכמה

en: Upgrade to premium to download CSV report for legal audits and GDPR Article 7 documentation.
he: שדרג לפרימיום כדי להוריד דוח CSV לביקורות משפטיות ותיעוד סעיף 7 של GDPR.

en: Grab the Launch Offer
he: תפוס את הצעת ההשקה

en: Do More with SureCookie Premium
he: עשה יותר עם SureCookie פרימיום

en: Checking your scan limits…
he: בודק את מגבלות הסריקה שלך…

en: Run your first scan to connect this site with SureCookie. Your plan's full scan limits unlock automatically once the connection is established.
he: הרץ את הסריקה הראשונה שלך כדי לחבר אתר זה עם SureCookie. המגבלות המלאות של הסריקה בתוכנית שלך יפתחו אוטומטית לאחר שהחיבור יוקם.

note: translators: %d: maximum pages
en: We'll visit the selected content to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
he: נבקר בתוכן הנבחר כדי לזהות את כל העוגיות בשימוש. מותר %d עמודים לסריקה עקב מגבלות משאבים.

note: translators: %d: maximum items
en: Select up to %d items to scan…
he: בחר עד %d פריטים לסריקה…

en: Select Content
he: בחר תוכן

en: Select the content you want to scan.
he: בחר את התוכן שברצונך לסרוק.

en: Scanning your content for cookies. This may take a few minutes.
he: סורק את התוכן שלך עבור עוגיות. זה עשוי לקחת כמה דקות.

en: Unlock Geo Rules, Advanced Scanning & more with Pro - Grab the launching offer!
he: פתח כללי גיאוגרפיה, סריקה מתקדמת ועוד עם Pro - תפוס את הצעת ההשקה!

en: Claim the Deal
he: תבע את העסקה

en: Content from Manual Scan
he: תוכן מסריקה ידנית

en: Reuse the content selected on the Cookie Scanner.
he: השתמש מחדש בתוכן שנבחר בסורק העוגיות.

en: Scan all published content, as per plan limit.
he: סרוק את כל התוכן שפורסם, בהתאם למגבלת התוכנית.

en: Selected Content
he: תוכן שנבחר

en: Choose specific content to scan below.
he: בחר תוכן ספציפי לסריקה למטה.

en: Content to Scan
he: תוכן לסריקה

en: Select content to scan…
he: בחר תוכן לסריקה…

en: Launch Offer - Save Big
he: הצעת השקה - חסוך בגדול

en: Limited Time
he: לזמן מוגבל

en: Upgrade to Premium and unlock advanced scanning, geo rules, custom branding, and priority support.
he: שדרג לפרימיום ופתח סריקה מתקדמת, כללי גיאוגרפיה, מיתוג מותאם ותמיכה בעדיפות.

en: Failed to activate license. Please try again.
he: הפעלת הרישיון נכשלה. אנא נסה שוב.

en: License Activated!
he: הרישיון הופעל!

en: Your license has been successfully activated.
he: הרישיון שלך הופעל בהצלחה.

en: Activation Failed
he: הפעלה נכשלה

en: An error occurred during activation. Please try again.
he: אירעה שגיאה במהלך ההפעלה. אנא נסה שוב.

en: Invalid License Key
he: מפתח רישיון לא חוקי

en: Please enter a valid license key.
he: אנא הזן מפתח רישיון חוקי.

en: Activate Your License
he: הפעל את הרישיון שלך

en: Activate your SureCookie license to unlock higher scan limits, automatically classify cookies, and get smart compliance recommendations.
he: הפעל את רישיון SureCookie שלך כדי לפתוח מגבלות סריקה גבוהות יותר, לסווג עוגיות אוטומטית ולקבל המלצות חכמות לציות.

en: License activated
he: הרישיון הופעל

en: Activating…
he: מופעל…

en: Activate License
he: הפעל רישיון

en: License Key
he: מפתח רישיון

en: Paste your license key here
he: הדבק כאן את מפתח הרישיון שלך

note: translators: %s: Package name (e.g., SureCookie Pro)
en: Activate your <strong>%s</strong> license to receive professional support and automatic updates directly from your WordPress dashboard. Don't have a license? <a>Get it here »</a>
he: הפעל את רישיון <strong>%s</strong> שלך כדי לקבל תמיכה מקצועית ועדכונים אוטומטיים ישירות מלוח הבקרה של וורדפרס שלך. אין לך רישיון? <a>קבל אותו כאן »</a>

en: Purchase a SureCookie license
he: רכוש רישיון SureCookie

en: View Plans
he: הצג תוכניות

en: CONSENT RECORD
he: רשומת הסכמה

en: This document contains a record of the consent choice stored by SureCookie. It may be used for internal documentation and review. Legal requirements may vary.
he: מסמך זה מכיל רשומה של בחירת ההסכמה שנשמרה על ידי SureCookie. ניתן להשתמש בו לתיעוד פנימי וביקורת. דרישות חוקיות עשויות להשתנות.

en: This document is automatically generated by the SureCookie plugin and contains a record of the consent choice stored at the time of export. It may be used for internal documentation and review. Legal requirements may vary.
he: מסמך זה נוצר אוטומטית על ידי תוסף SureCookie ומכיל רשומה של בחירת ההסכמה שנשמרה בזמן הייצוא. ניתן להשתמש בו לתיעוד פנימי וביקורת. דרישות חוקיות עשויות להשתנות.

en: Enter your custom CSS here
he: הזן כאן את ה-CSS המותאם אישית שלך

en: Use !important to override inline styles
he: השתמש ב-!important כדי לעקוף סגנונות פנימיים

en: Your cookie banner is enabled.
he: הבאנר של העוגיות שלך מופעל.

en: Your cookie banner is currently disabled.
he: הבאנר של העוגיות שלך כרגע מושבת.

en: Activate SureCookie Pro
he: הפעל את SureCookie Pro

note: translators: %d: maximum pages
en: Your first scan can cover up to %d pages while we connect your site. Remove the extra pages to start - Your plan's full limits unlock automatically afterward.
he: הסר את הדפים הנוספים כדי להתחיל - הסריקה הראשונה שלך יכולה לכסות עד %d דפים בזמן שאנו מחברים את האתר שלך. מגבלות התוכנית המלאות שלך יפתחו אוטומטית לאחר מכן.

note: translators: %d: maximum pages
en: The free plan supports scanning up to %d pages. Upgrade now to scan more pages and keep your cookie list updated automatically.
he: התוכנית החינמית תומכת בסריקה של עד %d דפים. שדרג עכשיו כדי לסרוק יותר דפים ולשמור על רשימת העוגיות שלך מעודכנת אוטומטית.

note: translators: %s: SureCookie plan tier, e.g. "Business"
en: %s version
he: %s גרסה

en: Let's help you discover cookies, configure consent choices, and improve how your website handles visitor privacy. SureCookie automatically detects and categorizes cookies so you can stay focused on growing your business.
he: בוא נעזור לך לגלות עוגיות, להגדיר בחירות הסכמה ולשפר את האופן שבו האתר שלך מטפל בפרטיות המבקרים. SureCookie מזהה ומסווג עוגיות אוטומטית כדי שתוכל להישאר ממוקד בצמיחת העסק שלך.

en: Keep consent records locally on the site and export individual records when needed
he: שמור רשומות הסכמה מקומית באתר וייצא רשומות בודדות בעת הצורך
