SpeakOut! Email Petitions - en to cs_CZ translation catalogue (399 entries)

en: Edit Petition
cs_CZ: Upravit petici

en: Update Petition
cs_CZ: Aktualizovat petici

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
cs_CZ: Petice vytvořena. Použijte %1$s %2$s %3$s pro obrazení ve stránce nebo příspěvku. Použijte %1$s %4$s %3$s k zobrazení seznamu podpisů nebo %1$s %5$s %3$s k zobrazení počtu podpisů.

en: Duplicate Petition
cs_CZ: Duplicitní petice

en: Save Duplicate Petition
cs_CZ: Uložit duplicitní petici

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
cs_CZ: Vznikla petice - můžete ji upravit zde. Použijte %1$s %2$s %3$s k zobrazení na stránce nebo příspěvku.

en: Edit New Petition
cs_CZ: Upravit novou petici

en: Petition
cs_CZ: Petice

en: Add New Petition
cs_CZ: Přidat novou petici

en: Create Petition
cs_CZ: Vytvořit petici

en: Add me to your mailing list
cs_CZ: Přidat se k odběru e-mailů

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
cs_CZ: Chyba: Opravte zvýrazněná pole.  Může být za uzavřenou kartou

en: Petition Content
cs_CZ: Obsah petice

en: Petition Options
cs_CZ: Nastavení petice

en: Display Options
cs_CZ: Nastavení zobrazení

en: 3rd Party Integrations
cs_CZ: Integrace třetích stran

en: Title
cs_CZ: Název

en: Enter title here
cs_CZ: Vložte titulek

en: Do not send email (only collect signatures)
cs_CZ: Nezasílat e-mail (pouze sbírat podpisy)

en: Target Email
cs_CZ: Cílový e-mail

en: you may enter multiple addresses separated by commas
cs_CZ: můžete zadat více adres oddělených čárkami

en: Email Subject
cs_CZ: Předmět e-mailu

en: Greeting
cs_CZ: Uvítání

en: Petition Message
cs_CZ: Zpráva petice

en: You can personalise the message by inserting tags
cs_CZ: Zprávu můžete přizpůsobit vložením značek

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
cs_CZ: Vy nebo podepisovač můžete zprávu formátovat pomocí syntaxe Markdown - viz

en: Petition Footer (below signature)
cs_CZ: Patička petice (pod podpisem)

en: Twitter Message
cs_CZ: Twitterová zpráva

en: Don't collect email address
cs_CZ: Neshromažďovat e-mailovou adresu

en: This cannot be reversed
cs_CZ: To nelze zvrátit

en: Allow public anonymous
cs_CZ: Povolit anonymní veřejné

en: Confirm signatures
cs_CZ: Potvrdit podpisy

en: Return URL
cs_CZ: Vrátit URL adresu

en: Allow message to be edited
cs_CZ: Povolit editaci zprávy

en: Set signature goal
cs_CZ: Nastavit cílové množství podpisů

en: Goal
cs_CZ: Cíl

en: Auto increase goal
cs_CZ: Cíl automatického zvýšení

en: by
cs_CZ: od

en: when count
cs_CZ: při počítání

en: of goal
cs_CZ: z cíle

en: Set expiration date
cs_CZ: Nastavit termín ukončení

en: Jan
cs_CZ: Leden

en: Feb
cs_CZ: Únor

en: Mar
cs_CZ: Březen

en: Apr
cs_CZ: Duben

en: May
cs_CZ: Květen

en: Jun
cs_CZ: Červen

en: Jul
cs_CZ: Červenec

en: Aug
cs_CZ: Srpen

en: Sep
cs_CZ: Září

en: Oct
cs_CZ: Říjen

en: Nov
cs_CZ: Listopad

en: Dec
cs_CZ: Prosinec

en: Redirect after successful sign
cs_CZ: Přesměrování po úspěšném znaménku

en: Full URL
cs_CZ: Úplná adresa URL

en: Delay?
cs_CZ: Zpoždění?

en: milliseconds
cs_CZ: milisekund

en: Open in new window (target='_blank')
cs_CZ: Otevřít v novém okně (target='_blank')

en: Text to open/close petition message
cs_CZ: Text pro otevření/zavření petiční zprávy

en: Text to open/close editable petition message
cs_CZ: Text pro otevření/zavření editovatelné petiční zprávy

en: Display opt-in checkbox
cs_CZ: Zasílat newsletter

en: Label
cs_CZ: Název pole

en: Display petition message
cs_CZ: Zobrazit zprávu petice

en: Display address fields
cs_CZ: Zobrazit pole adresy

en: Display
cs_CZ: Displej

en: Required
cs_CZ: Vyžadováno

en: Street
cs_CZ: Ulice

en: City
cs_CZ: Město

en: State / Province
cs_CZ: Kraj

en: Postal Code - see settings for EU style
cs_CZ: PSČ - viz nastavení pro styl EU

en: Country
cs_CZ: Stát

en: Display custom field 1
cs_CZ: Zobrazit vlastní pole 1

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Above email
cs_CZ: Výše uvedený e-mail

en: Bottom
cs_CZ: Spodní

en: Include with petition
cs_CZ: Zahrnout do petice

en: Trim when displaying
cs_CZ: Oříznutí při zobrazení

en: Display custom field 2
cs_CZ: Zobrazit vlastní pole 2

en: Display custom field 3
cs_CZ: Zobrazit vlastní pole 3

en: Display custom field 4
cs_CZ: Zobrazit vlastní pole 4

en: Display custom drop-down
cs_CZ: Zobrazit vlastní rozevírací seznam

en: Values
cs_CZ: Hodnoty

en: Display custom checkbox 1
cs_CZ: Zobrazit vlastní zaškrtávací políčko 1

en: Display custom checkbox 2
cs_CZ: Zobrazit vlastní zaškrtávací políčko 2

en: Display custom message
cs_CZ: Zobrazte vlastní zprávu

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
cs_CZ: Zobrazí se pod ' děkuji ' po podepsání petice

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
cs_CZ: Na kartě Možnosti zobrazení musíte také povolit políčko "Zobrazit přihlášení"

en: Enable ActiveCampaign
cs_CZ: Povolit ActiveCampaign

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: Server URL
cs_CZ: Adresa URL serveru

en: Select list
cs_CZ: Označit seznam

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
cs_CZ: Zmapujte SpeakOut! polí aktivní kampaně. Nechte ty, které nepoužíváte, prázdné.

en: Honorific
cs_CZ: Oslovení

en: First Name
cs_CZ: Křestní jméno

en: Last Name
cs_CZ: Příjmení

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Suburb
cs_CZ: Předměstí

en: State
cs_CZ: Stát

en: Postal Code
cs_CZ: PSČ

en: Enable MailChimp
cs_CZ: Povolit MailChimp

en: Server ID
cs_CZ: ID serveru

en: List ID
cs_CZ: ID seznamu

en: Enable Mailerlite
cs_CZ: Povolit Mailerlite

en: Group ID
cs_CZ: ID skupiny

en: Enable Sendy
cs_CZ: Povolit Sendy.com?

en: Installation URL
cs_CZ: Instalační URL

en: SpeakOut! Email Petitions
cs_CZ: Nastavení peticí

en: Petitions
cs_CZ: Petice

en: Activate license
cs_CZ: Aktivovat licenci

en: Add New
cs_CZ: Přidat petici

en: Signatures
cs_CZ: Podpisy

en: SpeakOut! Petitions Settings
cs_CZ: Nastavení petic SpeakOut!

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: No Title
cs_CZ: Bez názvu

en: Anonymous
cs_CZ: Anonymní

en: items
cs_CZ: položky

en: page
cs_CZ: stránka

en: of
cs_CZ: z

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
cs_CZ: Děkujeme. Váš podpis bude připojen k petici.

en: Your signature has already been confirmed.
cs_CZ: Váš podpis jste již potvrdili.

en: The confirmation code you provided is invalid.
cs_CZ: Zadali jste špatně ověřovací kód.

en: Email Confirmation
cs_CZ: Ověření e-mailem

en: If you aren't redirected
cs_CZ: Pokud nejste přesměrováni

en: Click here
cs_CZ: Klikněte zde

en: to return to site
cs_CZ: návrat na web

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
cs_CZ: Nedostatek práv: Pouze editor má právo provést tuto akci.

en: No signatures found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné podpisy.

en: Email Address
cs_CZ: E-mail

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Date Signed
cs_CZ: Datum podpisu

en: Confirmed
cs_CZ: Ověření

en: Petition Title
cs_CZ: Název petice

en: Petition ID
cs_CZ: ID petice

en: Email Opt-in
cs_CZ: E-mail pro newsletter

en: Custom Message
cs_CZ: Vlastní zpráva

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: IP Address
cs_CZ: IP adresa

en: Custom Field
cs_CZ: Vlastní pole

en: confirmed
cs_CZ: ověřeno

en: unconfirmed
cs_CZ: neověřeno

en: You can add formatting using markdown syntax
cs_CZ: Formátování můžete přidat pomocí syntaxe markdownu

en: read more
cs_CZ: číst více

en: your signature
cs_CZ: váš podpis

en: BCC yourself
cs_CZ: Nechat si přeposlat kopii e-mailu

en: Hide name from public
cs_CZ: Skrýt název před veřejností

en: Yes, I accept your
cs_CZ: Beru na vědomí

en: privacy policy
cs_CZ: zásady ochrany osobních údajů

en: signatures
cs_CZ: podpisy

en: Signature goal
cs_CZ: Cílový počet podpisů

en: End date
cs_CZ: Termín ukončení petice

en: Signatures collected
cs_CZ: Sebraných podpisů

en: signature | signatures
cs_CZ[0]: podpis
cs_CZ[1]: podpisy
cs_CZ[2]: podpisů

en: Petition
cs_CZ: Petice

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
cs_CZ: Chyba: Správce webu musí do zkráceného kódu uvést platné id petice.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
cs_CZ: Vložte název vaší petice, který se zobrazí v hlavičce petičního formuláře.

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud nechcete zasílat petici na určitou e-mailovou adresu.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
cs_CZ: Nastavte e-mailovou adresu, na kterou se petice odešle. Můžete vložit více adres, oddělte je čárkami.

en: Enter the subject of your petition email.
cs_CZ: Vložte předmět e-mailu.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
cs_CZ: Přiložte pozdrav příjemci petice, například "Vážený pane starosto", který se zobrazí jako první řádek e-mailu.

en: Enter the content of your petition email.
cs_CZ: Vložte obsah e-mailu s peticí.

en: Petition Footer
cs_CZ: Zápatí petice

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
cs_CZ: To je uvedeno v dolní části každé petice, která je zaslána.

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
cs_CZ: Vložte zprávu tweetu, který se odešle, pokud uživatel klikne na příslušné tlačítko.

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
cs_CZ: Dává možnost pro osobu, která má být zobrazena jako "Anonymní", pokud ji zvolí při podepisování

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
cs_CZ: Zaškrněte toto pole, pokud chcete zaslat e-mail petentům. Tento e-mail obsahuje speciální odkaz, na který musí petent kliknout, aby ověřil svou e-mailovou adresu. E-mail s peticí se neodešle do doby, dokud není podpis ověřen.

en: Allow messages to be edited
cs_CZ: Povolit vlastní zprávu

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
cs_CZ: Zaškrtnutím této možnosti umožníte signatářům přizpůsobit text svého petičního e-mailu – to je třeba používat opatrně.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
cs_CZ: Vložte vámi požadovaný počet dosažených podpisů (na základě něho se vytvoří tzv. progress bar).

en: Auto increase signature goal
cs_CZ: Automatické zvýšení cíle podpisu

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
cs_CZ: Pokud je povolen nastavený cíl, jedná se o další možnost - klikněte na tlačítko ? pro více informací.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud chcete zastavit sbírání podpisů v určitý den.

en: Redirect after signing
cs_CZ: Přesměrování po podepsání

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
cs_CZ: Po podepsání přesměrujte uživatele na jinou stránku nebo web.  Ujistěte se, že používáte úplnou adresu URL včetně "https://" nebo cokoli jiného. Zpoždění můžete zadat v milisekundách.  Jedna sekunda = 1000 milisekund.

en: These are pretty obvious.
cs_CZ: Ty jsou docela zřejmé.

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
cs_CZ: Přidat zaškrtávací políčko, pomocí něhož petenti potvrdí možnost dostávat další e-maily vztahující se k petici.

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
cs_CZ: Vyberte pole adresy, která chcete zobrazit ve formuláři petice. Všimněte si, že je můžete nastavit jako povinné nebo ne.

en: Display custom fields
cs_CZ: Zobrazení vlastních polí

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
cs_CZ: Existuje celá řada vlastních polí, která lze přidat do formuláře petice pro shromažďování dalších údajů.  Každé pole můžete umístit nahoře, nad e-mailovou adresu nebo do dolní části formuláře petice

en: This is displayed after the petition is signed.
cs_CZ: To se zobrazí po podpisu petice.

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
cs_CZ: Pokud používáte některou z těchto e-mailových služeb 3rd, můžete uživatelům povolit přihlášení k odběru, pokud jste povolili "opt in".

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
cs_CZ: Toto nastavení upravuje zobrazení kódu [emailpetition]  a také widget.

en: Petition Theme
cs_CZ: Vzhled petice

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
cs_CZ: Vyberte CSS soubor, který upraví vzhled petičního formuláře.

en: Widget Theme
cs_CZ: Vzhled widgetu

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
cs_CZ: Vyberte CSS soubor, který upraví vzhled widgetu s peticí.

en: Submit Button Text
cs_CZ: Text tlačítka Přidat podpis

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
cs_CZ: Vložte text, který se zobrazí na oranžovém tlačítku pro připojení podpisu.

en: Success Message
cs_CZ: Poděkování za podpis

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
cs_CZ: Vložte text, který se zobrazí, když petent úspěšně připojí podpis.

en: Share Message
cs_CZ: Tlačítko Sdílet

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
cs_CZ: Vložte text, který se zobrazí nad tlačítky pro sdílení na sociálních sítích.

en: Expiration Message
cs_CZ: Zpráva o vypršení petice

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
cs_CZ: Vložte text, který se zobrazí ve chvíli, kdy vyprší lhůta pro podepisování petice.

en: Already Signed Message
cs_CZ: Zpráva, že byl zadán již použitý e-mail

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
cs_CZ: Vložte text, který se zobrazí, pokud se někdo pokusí připojit podpis pomocí e-mailu, který byl již použit.

en: Opt-in Default
cs_CZ: Žádost o připojení k newsletteru

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
cs_CZ: Vyberte, zda má být žádost o připojení se k newsletteru zaškrtnuta či odškrtnuta.

en: Display signature count
cs_CZ: Zobrazit počet sebraných podpisů

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
cs_CZ: Vyberte, zda si přejete, aby se u petice zobrazil počet sebraných podpisů.

en: These settings control the content of the confirmation emails.
cs_CZ: Tato nastavení upravují obsah ověřovacího e-mailu.

en: Email From
cs_CZ: Název e-mailu

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
cs_CZ: Vložte e-mail, který je spojen s Vašimi stránkami. Ověřovací e-maily budou odeslány z této adresy.

en: Enter the subject of the confirmation email.
cs_CZ: Vložte předmět e-mailu.

en: Email Message
cs_CZ: Zpráva e-mailu

en: Enter the content of the confirmation email.
cs_CZ: Vložte obsah zprávy.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
cs_CZ: Tato nastavení upravují zobrazení kódu [signaturelist].

en: Enter the text that appears above the signature list.
cs_CZ: Vložte text, který se zobrazí nad seznamem podpisů.

en: Theme
cs_CZ: Vzhled

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
cs_CZ: Vyberte CSS soubor, který bude upravovat vzhled seznamu podpisů.

en: Rows
cs_CZ: Počet řádků

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
cs_CZ: Vložte počet podpisů, které se zobrazí v seznamu.

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
cs_CZ: Vyberte styl seznamu podpisů, klikněte na ikonu ? pro více informací.

en: Columns
cs_CZ: Údaje

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
cs_CZ: Vyberte sloupce, které se zobrazí v seznamu veřejných podpisů.

en: Flags
cs_CZ: Příznaky

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
cs_CZ: Pokud máte povolenou možnost Země, kterou si autor podpisu zvolil, můžete zobrazit vlajku.

en: Privacy
cs_CZ: Ochrana soukromí

en: Hide all but the first letter of the last name..
cs_CZ: Skrýt všechna písmena příjmení kromě prvního.

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
cs_CZ: Tato nastavení řídí zobrazení podpisů na řídicím panelu.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
cs_CZ: Vyberte sloupce, které se zobrazí v seznamu podpisů správce.

en: When outputting the CSV file, what should be included?
cs_CZ: Co by mělo být při výstupu souboru CSV zahrnuto?

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
cs_CZ: Tato nastavení upravují vzhled nastavení pluginu v administraci.

en: Petitions table shows
cs_CZ: Tabulka peticí

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
cs_CZ: Vložte počet řádků, které se zobrazí v tabulce peticí

en: Signatures table shows
cs_CZ: Tabulka podpisů

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
cs_CZ: Vyberte kolik sloupců se zobrazí v patičce

en: These settings refer to the license key
cs_CZ: Tato nastavení odkazují na licenční klíč

en: License key
cs_CZ: Licenční klíč

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
cs_CZ: Zadejte licenční klíč, který jste obdrželi v e-mailu po zakoupení.  Pokud je neplatná, zobrazí se zpráva s důvodem.

en: Revoke key
cs_CZ: Odvolat klíč

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
cs_CZ: Možná se stěhujete na nové místo nebo z vývoje do výroby.  Zrušte klíč, to umožňuje jeho použití jinde.  Aktuální web ztratí veškerý přístup ke všem nastavením.

en: Petition Form
cs_CZ: Formulář petice

en: Confirmation Emails
cs_CZ: Ověřovací e-maily

en: Public Signature List
cs_CZ: Seznam veřejných podpisů

en: Admin Signature List
cs_CZ: Seznam podpisů správce

en: Admin Display
cs_CZ: Zobrazení v administraci

en: License
cs_CZ: Licence

en: Sign Now
cs_CZ: Připojit podpis

en: This petition is now closed.
cs_CZ: Petice je již uzavřena.

en: Thank you
cs_CZ: Děkujeme

en: Your signature has been added.
cs_CZ: Váš podpis byl připojen.

en: This petition has already been signed using your email address.
cs_CZ: Tento e-mail již někdo zadal.

en: Share this with your friends:
cs_CZ: Sdílejte s Vašimi přáteli:

en: Please confirm your email address
cs_CZ: Prosím, potvrďte Vaši e-mailovou adresu

en: Hello
cs_CZ: Ahoj

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
cs_CZ: Děkujeme za připojení Vašeho podpisu k petici

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
cs_CZ: Potvrďte prosím svou e-mailovou adresu klepnutím nebo zkopírováním a vložením následující odkaz:

en: Latest Signatures
cs_CZ: Nejnovější podpisy

en: Thank you for signing our petition
cs_CZ: Děkujeme za připojení Vašeho podpisu k petici

en: Enter your license key
cs_CZ: Zadejte licenční klíč

en: Verified
cs_CZ: Ověřeno

en: Revoke license key
cs_CZ: Odvolání licenčního klíče

en: Thanks for upgrading
cs_CZ: Děkujeme za upgrade

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
cs_CZ: Zdá se, že došlo k potížím s licenčním klíčem.  Buď to znovu ověřte, nebo kontaktujte

en: Your license key
cs_CZ: Licenční klíč byl zakázán

en: Verify
cs_CZ: Ověřit

en: Petition deleted.
cs_CZ: Petice smazána.

en: All Petitions
cs_CZ: Všechny petice

en: ID
cs_CZ: ID petice

en: Petition name
cs_CZ: Název

en: Shortcodes
cs_CZ: Kódy

en: No petitions found.
cs_CZ: Žádná petice nebyla nalezena.

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: display petition
cs_CZ: zobrazení petice

en: display signature list
cs_CZ: zobrazit seznam podpisů

en: display signature count
cs_CZ: zobrazit počet sebraných podpisů

en: display signature goal
cs_CZ: zobrazit cíl podpisu

en: display petition title
cs_CZ: zobrazit název petice

en: display petition message
cs_CZ: Zobrazit zprávu petice

en: View Signatures
cs_CZ: Zobrazit podpisy

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
cs_CZ: Opravdu chcete trvale smazat tuto petici? Všechny podpisy petentů budou smazány.

en: Settings updated.
cs_CZ: Petice aktualizována.

en: Security
cs_CZ: Zabezpečení

en: Anedot.com Donation Form Embed
cs_CZ: Vložit Anedot.com formulář darování

en: These settings apply to all petitions
cs_CZ: Tato nastavení platí pro všechny petice

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Basic
cs_CZ: Jednoduchý

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: use
cs_CZ: použít

en: Accepted variables:
cs_CZ: Povolené proměnné:

en: Accepted tags:
cs_CZ: Povelené tagy:

en: Petition fade out after signing?
cs_CZ: Petice vybledne po podpisu?

en: Checked
cs_CZ: Zaškrtnuto

en: Unchecked
cs_CZ: Nezaškrtnuto

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: at the bottom of the petition form
cs_CZ: ve spodní části petičního formuláře

en: Display honorific field
cs_CZ: Zobrazit aragonským pole

en: Display BCC field
cs_CZ: Zobrazit vlastní pole

en: EU postal code position?
cs_CZ: Pozice PSČ EU?

en: In EU postal code comes before city
cs_CZ: V EU předchází PSČ městu

en: Signature count format
cs_CZ: Formát počtu podpisů

en: Thousands separator
cs_CZ: Oddělovač tisícovek

en: Decimal separator
cs_CZ: Desetinný oddělovač

en: currently
cs_CZ: aktuálně

en: Display Privacy Policy accept?
cs_CZ: Zobrazit zásady ochrany osobních údajů?

en: Enable Google recaptcha?
cs_CZ: Chcete povolit Google recaptcha?

en: Enable hCaptcha?
cs_CZ: Chcete povolit hCaptcha?

en: Display sharing icons?
cs_CZ: Chcete zobrazit ikony sdílení?

en: Enable Anedot.com?
cs_CZ: Povolit Anedot.com?

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
cs_CZ: Anedot.com je místo pro získávání finančních prostředků ze třetí strany

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
cs_CZ: Tato nastavení platí pro podpisy zobrazené na vašem webu pomocí krátkého kódu

en: To style the signature list you are best using your theme's
cs_CZ: Chcete-a-styl seznamu podpisů, který nejlépe používáte

en: Additional CSS
cs_CZ: Další CSS

en: setting
cs_CZ: nastavení

en: 0 to display all
cs_CZ: 0 pro zobrazení všech

en: Changing to "list" will clear column settings below
cs_CZ: Změna na "seznam" vymaže níže uvedená nastavení sloupců

en: table
cs_CZ: stůl

en: inline blocks - very styleable
cs_CZ: vložené bloky - velmi stylové

en: long list (comma separated)
cs_CZ: dlouhý seznam (oddělené čárkami)

en: Count
cs_CZ: Počet

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Email address - unless disabled
cs_CZ: E-mailová adresa - pokud není zakázána

en: Custom Field 1
cs_CZ: Vlastní pole 1

en: Custom Field 2
cs_CZ: Vlastní pole 2

en: Custom Field 3
cs_CZ: Vlastní pole 3

en: Custom Field 4
cs_CZ: Vlastní pole 4

en: Custom drop-down field
cs_CZ: Vlastní rozevírací pole

en: Custom Checkbox 1
cs_CZ: Vlastní zaškrtávací políčko 1

en: Custom Checkbox 2
cs_CZ: Vlastní zaškrtávací políčko 2

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Display country flags?
cs_CZ: Zobrazit vlajky země?

en: requires Country column to be enabled above
cs_CZ: vyžaduje, aby byl výše uvedený sloupec Země povolen

en: enabled - only show first letter of surname
cs_CZ: povolena - zobrazí pouze první písmeno příjmení

en: disabled
cs_CZ: vypnuta

en: Settings for the dashboard signature list
cs_CZ: Nastavení seznamu podpisů řídicího panelu

en: Columns to display
cs_CZ: Sloupce, které se mají zobrazit

en: Petition info
cs_CZ: Informace o petici

en: Postal code
cs_CZ: PSČ

en: Custom field 1
cs_CZ: Vlastní pole 1

en: Custom field 2
cs_CZ: Vlastní pole 2

en: Custom field 3
cs_CZ: Vlastní pole 3

en: Custom field 4
cs_CZ: Vlastní pole 4

en: Custom field 5
cs_CZ: Vlastní pole 5

en: Confirmed status
cs_CZ: Potvrzený stav

en: Date signed
cs_CZ: Datum podpisu

en: Display time signed?
cs_CZ: Čas zobrazení podepsán?

en: IP address
cs_CZ: IP adresse

en: CSV file includes
cs_CZ: CSV soubor bude obsahovat

en: All signatures
cs_CZ: Všechny podpisy

en: Only opt-in signatures
cs_CZ: Pouze ověřené podpisy

en: Only double opt-in signatures
cs_CZ: Pouze podpisy petentů, kteří mají zájem o newsletter

en: opt-in + confirmed
cs_CZ: newsletter + ověřené

en: Only confirmed signatures
cs_CZ: Pouze potvrzené podpisy

en: rows - default = 20
cs_CZ: řádky - výchozí = 20

en: rows - default = 50
cs_CZ: ádky - výchozí = 50

en: Webhooks enabled
cs_CZ: Webhooky povoleny

en: Don't have a license
cs_CZ: Nemáte licenci

en: Anedot.com Donation Slug
cs_CZ: Slimák Anedot.com darů

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
cs_CZ: Zadejte svůj Anedot.com "slimák účtu" (z nastavení > značka), lomítko a potom svůj hlavní účet kampaně (z kampaní > upravit > základní).

en: Anedot.com Embed Pref
cs_CZ: Anedot.com vložit PREF

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
cs_CZ: Chcete-li zobrazit záhlaví názvu účtu u vložených kampaní, zadejte "true" (bez uvozovek).

en: Anedot.com iframe Width
cs_CZ: Anedot.com IFRAME-Šířka

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
cs_CZ: Šířka prvku IFRAME formuláře, buď jako procento, například "100%" (bez uvozovek) nebo obrazových bodů, například "375" (bez uvozovek). Po podepsání petice se zobrazí v oblasti zpráva o úspěchu prvek IFRAME.

en: Anedot.com iframe Height
cs_CZ: Anedot.com IFRAME-výška

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
cs_CZ: Výška pro prvek IFRAME stránky, buď jako obrazové body, například "1570" (bez uvozovek) nebo procent, například "100%" (bez uvozovek). Po podepsání petice se zobrazí v oblasti zpráva o úspěchu prvek IFRAME.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Are you sure you want to publicly display email addresses?
cs_CZ: Opravdu chcete veřejně zobrazovat e-mailové adresy?

en: Total Signatures
cs_CZ: Celkový počet podpisů

en: Confirmation emails sent.
cs_CZ: Ověřovací e-mail odeslán.

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Display all signatures
cs_CZ: Zobrazit všechny podpisy

en: Select petition
cs_CZ: Zvolit petici

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
cs_CZ: Chcete opravu učinit tuto akci? Všem petentům bez ověřených podpisů bude znovu odeslán ověřovací e-mail.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
cs_CZ: Opravdu to chcete provést? Pro každý vybraný podpis bude odeslán samostatný potvrzovací e-mail.

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
cs_CZ: Opravdu to chcete provést? Ručně potvrdíte

en: Are you sure you want to do this? You will delete
cs_CZ: Opravdu to chcete provést? Smažete

en: selected signature
cs_CZ: vybraný podpis

en: Reconfirm selected
cs_CZ: Znovu potvrdit vybráno

en: Reconfirm selected: choose petition first
cs_CZ: Znovu potvrdit vybrané: zvolte petici jako první

en: Reconfirm selected: choose signatures
cs_CZ: Znovu potvrdit vybrané: vybrat podpisy

en: Force confirm selected
cs_CZ: Vybrané potvrzení síly

en: Force confirm selected - choose signatures
cs_CZ: Vynutit potvrdit vybrané - zvolit podpisy

en: Force confirm selected: choose petition first
cs_CZ: Síla potvrdit vybrané: zvolte petici jako první

en: Force confirm selected: choose signatures
cs_CZ: Vynutit potvrdit vybrané: zvolit podpisy

en: Delete selected
cs_CZ: Odstranit vybrané soubory

en: Delete selected: choose signatures
cs_CZ: Odstranit, vybraná: zvolte podpisy

en: Resend selected confirmations
cs_CZ: Znovu odeslat vybraná potvrzení

en: Choose signatures action
cs_CZ: Akce Zvolit podpisy

en: Download CSV - see settings/admin sig list
cs_CZ: Stáhnout CSV - viz nastavení/admin sig list

en: Display only unconfirmed
cs_CZ: Zobrazit pouze nepotvrzené

en: Resend all unconfirmed
cs_CZ: Znovu odeslat všechny nepotvrzené

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Search signatures
cs_CZ: Hledat podpisy

en: Checkbox 1
cs_CZ: Zaškrtávací políčko 1

en: Checkbox 2
cs_CZ: Zaškrtávací políčko 2

en: Opt-in
cs_CZ: Newsletter

en: Display a petition form.
cs_CZ: Zobrazit formulář petice.

en: Sign the Petition
cs_CZ: Podepsat petici

en: Sharing URL
cs_CZ: Adresa pro sdílení

en: Call to Action
cs_CZ: Povolat k akci

en: Confirm Email
cs_CZ: Potvrdit e-mail

en: Support
cs_CZ: Podpora

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: SpeakOut! Email Petitions Pro
cs_CZ: Mluvte! Zaslat petice e-mailem Pro

note: Description of the plugin/theme
en: This is the fully featured Pro version of SpeakOut! Create custom email petition forms and include them on your site via shortcode or a widget. When signed, the petition is emailed to your target and signatures are saved in the database.  There are many customisable options to make this plugin very flexible.
cs_CZ: Toto je plně vybavená Pro verze SpeakOut! Vytvořte si vlastní e-mailové petiční formuláře a zahrňte je na své stránky pomocí zkráceného kódu nebo widgetu. Po podepsání je petice zaslána e-mailem vašemu cíli a podpisy jsou uloženy v databázi.  Existuje mnoho přizpůsobitelných možností, aby byl tento plugin velmi flexibilní.

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://123Host.au
cs_CZ: https://123host.au
