Serial Codes Generator and Validator 2.9.0 - en to nl_NL translation catalogue (552 entries)

en: Security check failed
nl_NL: Beveiligingscontrole mislukt

en: function not implemented
nl_NL: Functie niet geimplementeerd

en: #9001 premium is not active
nl_NL: #9001 Premium is niet actief

en: #9002 premium action is missing
nl_NL: #9002 Premium-actie ontbreekt

en: Tables repair executed at
nl_NL: Tabelreparatie uitgevoerd op

en: #9401 CSV file for list is missing
nl_NL: #9401 CSV-bestand voor lijst ontbreekt

en: #9403 name column missing
nl_NL: #9403 Naamkolom ontbreekt

en: #9402 List could not be created or loaded
nl_NL: #9402 Lijst kon niet worden aangemaakt of geladen

en: #9101 code is missing
nl_NL: #9101 Code ontbreekt

en: #9221 code missing
nl_NL: #9221 Code ontbreekt

en: #9222 code missing
nl_NL: #9222 Code ontbreekt

en: #9231 code missing
nl_NL: #9231 Code ontbreekt

en: #9233 code missing
nl_NL: #9233 Code ontbreekt

en: #104 id is missing
nl_NL: #104 ID ontbreekt

en: #105 not found
nl_NL: #105 niet gevonden

en: #101 name missing
nl_NL: #101 Naam ontbreekt

en: #108 too many codes. Unlimited codes only with premium
nl_NL: #108 Te veel codes. Onbeperkte codes alleen met Premium

en: Could not create code list. Name exists already.
nl_NL: Codelijst kon niet worden aangemaakt. Naam bestaat al.

en: #102 name missing
nl_NL: #102 Naam ontbreekt

en: #103 id missing
nl_NL: #103 ID ontbreekt

en: #106 id is missing
nl_NL: #106 ID ontbreekt

en: #202 code missing
nl_NL: #202 Code ontbreekt

en: Code is empty
nl_NL: Code is leeg

en: #205 code exists already
nl_NL: #205 Code bestaat al

en: #602 list id invalid
nl_NL: #602 Lijst-ID ongeldig

en: #601 code could not be generated and stored
nl_NL: #601 Code kon niet worden gegenereerd en opgeslagen

en: Set new expiration date: %1$s to %2$s for purchased item %3$dx %4$s.
nl_NL: Nieuwe vervaldatum ingesteld: %1$s naar %2$s voor gekocht artikel %3$dx %4$s.

en: #9601 code is missing
nl_NL: #9601 Code ontbreekt

en: #9602 order id is missing
nl_NL: #9602 Bestel-ID ontbreekt

en: #9611 code is missing
nl_NL: #9611 Code ontbreekt

en: #9621 code is missing
nl_NL: #9621 Code ontbreekt

en: #9625 code is missing
nl_NL: #9625 Code ontbreekt

en: Ticket number: %1$s for order item of product #%2$d removed.
nl_NL: Ticketnummer: %1$s voor bestelregel van product #%2$d verwijderd.

en: #9622 code is missing
nl_NL: #9622 Code ontbreekt

en: #9623 code is missing
nl_NL: #9623 Code ontbreekt

en: #9624 code is not bound to an order
nl_NL: #9624 Code is niet gekoppeld aan een bestelling

en: #9625 WooCommerce missing or not active
nl_NL: #9625 WooCommerce ontbreekt of is niet actief

en: Order item serial changed to ticket with ticket number: %s
nl_NL: Serienummer van bestelregel gewijzigd naar ticket met ticketnummer: %s

en: #201 code missing
nl_NL: #201 Code ontbreekt

en: #211 codes missing
nl_NL: #211 Codes ontbreken

en: #212 codes must be an array
nl_NL: #212 Codes moeten een array zijn

en: #206 code missing
nl_NL: #206 Code ontbreekt

en: nothing to update
nl_NL: Niets om bij te werken

en: #207 code is missing
nl_NL: #207 Code ontbreekt

en: #209 ids are missing
nl_NL: #209 ID's ontbreken

en: #210 ids must be an array
nl_NL: #210 ID's moeten een array zijn

en: no data
nl_NL: Geen gegevens

en: Serial Codes Registered
nl_NL: Geregistreerde seriecodes

en: Serial Codes Numbers
nl_NL: Serienummers

en: #9999 DB needed
nl_NL: #9999 Database vereist

en: #9232 not found
nl_NL: #9232 niet gevonden

en: #9234 not found
nl_NL: #9234 niet gevonden

en: #203 code empty
nl_NL: #203 Code leeg

en: #204 code not found
nl_NL: #204 Code niet gevonden

en: #208 too many codes. Unlimited codes only with premium
nl_NL: #208 Te veel codes. Onbeperkte codes alleen met Premium

en: #220 id of code empty
nl_NL: #220 Code-ID leeg

en: #221 code not found
nl_NL: #221 Code niet gevonden

en: USERID DOES NOT EXIST
nl_NL: GEBRUIKERS-ID BESTAAT NIET

en: #9301 ticket id not found
nl_NL: #9301 Ticket-ID niet gevonden

en: #9302 ticket id not correct
nl_NL: #9302 Ticket-ID niet correct

en: #1001 code missing
nl_NL: #1001 Code ontbreekt

en: #1002a code not in list
nl_NL: #1002a Code niet in lijst

en: #9201 code missing
nl_NL: #9201 Code ontbreekt

en: #9202 value missing
nl_NL: #9202 Waarde ontbreekt

en: #9205 code not correct
nl_NL: #9205 Code niet correct

en: #9206 code expired
nl_NL: #9206 Code verlopen

en: #9207 code already taken
nl_NL: #9207 Code al in gebruik

en: Access
nl_NL: Toegang

en: Allow only specific roles access to the admin area
nl_NL: Alleen specifieke rollen toegang geven tot het beheerdersgebied

en: If active, then only the administrator and the choosen roles area allowed to access this admin area.
nl_NL: Indien actief, hebben alleen de beheerder en de gekozen rollen toegang tot dit beheerdersgebied.

en: No role execept Administrator allowed
nl_NL: Geen rol behalve Beheerder toegestaan

en: Allow the specific role to access
nl_NL: De specifieke rol toegang verlenen

en: If a role is chosen, then the user with this role is allowed to see the admin area. This will not exclude the 'administrator', if the option is activated.
nl_NL: Als een rol is gekozen, mag de gebruiker met deze rol het beheerdersgebied zien. Dit sluit de 'beheerder' niet uit als de optie is geactiveerd.

en: Validator Form
nl_NL: Validatieformulier

en: Your own check button label
nl_NL: Eigen label voor de controleknop

en: If left empty, default will be 'Check'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Controleren' gebruikt

en: Your own input field placeholder text
nl_NL: Eigen plaatsaanduidingstekst voor het invoerveld

en: If left empty, default will be 'XXYYYZZ'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'XXYYYZZ' gebruikt

en: You own background color of the button
nl_NL: Eigen achtergrondkleur van de knop

en: If left empty, default will be <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span>
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span> gebruikt

en: You own border color of the button
nl_NL: Eigen randkleur van de knop

en: You own text color of the button
nl_NL: Eigen tekstkleur van de knop

en: If left empty, default will be 'white'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'white' gebruikt

en: Enable QR code scanner on the validation form
nl_NL: QR-codescanner op het validatieformulier inschakelen

en: If active, a camera icon will be displayed next to the input field, allowing users to scan QR codes with their device camera. Requires HTTPS.
nl_NL: Indien actief, wordt er naast het invoerveld een camerapictogram weergegeven, waarmee gebruikers QR-codes met hun apparaatcamera kunnen scannen. Vereist HTTPS.

en: Validation Messages
nl_NL: Validatieberichten

en: Your own 'Code confirmed' message
nl_NL: Eigen 'Code bevestigd'-bericht

en: If left empty, default will be 'Code confirmed'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Code bevestigd' gebruikt

en: Your own 'Code not found' message
nl_NL: Eigen 'Code niet gevonden'-bericht

en: If left empty, default will be 'Code not found'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Code niet gevonden' gebruikt

en: Your own 'Code inactive' message
nl_NL: Eigen 'Code inactief'-bericht

en: If left empty, default will be 'Please contact support for further investigation'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Neem contact op met de ondersteuning voor nader onderzoek' gebruikt

en: Your own 'Code is already registered to a user' message
nl_NL: Eigen 'Code is al geregistreerd bij een gebruiker'-bericht

en: If left empty, default will be 'Is registered to a user'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Is geregistreerd bij een gebruiker' gebruikt

en: Your own 'Code expired' message
nl_NL: Eigen 'Code verlopen'-bericht

en: If left empty, default will be 'Code expired'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Code verlopen' gebruikt

en: Your own 'Code and CVV is not valid' message
nl_NL: Eigen 'Code en CVV zijn ongeldig'-bericht

en: If left empty, default will be 'Code and CVV is not valid'.
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Code en CVV zijn ongeldig' gebruikt.

en: Your own 'Product/Code stolen' message
nl_NL: Eigen 'Product/Code gestolen'-bericht

en: If left empty, default will be 'Product stolen'. You coud set it to be more precise e.g.: 'The serial number is reported as stolen'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Product gestolen' gebruikt. U kunt een nauwkeuriger bericht instellen, bijv.: 'Het serienummer is als gestolen gemeld'

en: Your own question for 'Please enter your CVV for this serial code' label
nl_NL: Eigen label voor 'Voer uw CVV in voor deze seriecode'

en: If left empty, default will be 'Please enter your CVV for this serial code'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Voer uw CVV in voor deze seriecode' gebruikt

en: Display Additional Information
nl_NL: Aanvullende informatie weergeven

en: Your own date format
nl_NL: Eigen datumformaat

en: If left empty, default will be 'Y/m/d'. Using the php date function format. Y=year, m=month, d=day H:hours, i:minutes, s=seconds
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Y/m/d' gebruikt. Gebruikt het PHP-datumformaat. Y=jaar, m=maand, d=dag H:uren, i:minuten, s=seconden

en: Display a column with the name of the buyer
nl_NL: Een kolom met de naam van de koper weergeven

en: If active, then a new column within the admin area for each code will be shown with the billing name. It will also add the billing name to the export. <b>This feature can be very slow.</b>
nl_NL: Indien actief, wordt er in het beheerdersgebied een nieuwe kolom voor elke code weergegeven met de factuurnaam. De factuurnaam wordt ook aan de export toegevoegd. <b>Deze functie kan erg traag zijn.</b>

en: Display the assigned code list description if the serial code was confirmed.
nl_NL: De beschrijving van de toegewezen codelijst weergeven als de seriecode is bevestigd.

en: If active and a code list is assigned to the code, then the description will be shown to the 'Code confirmed' message
nl_NL: Indien actief en er een codelijst aan de code is toegewezen, wordt de beschrijving bij het 'Code bevestigd'-bericht weergegeven

en: Display the first successful check date.
nl_NL: De datum van de eerste succesvolle controle weergeven.

en: Displays the label and date of the first successful validation, if not empty.
nl_NL: Geeft het label en de datum van de eerste succesvolle validatie weer, indien niet leeg.

en: Your own 'first successful check' label
nl_NL: Eigen label voor 'Eerste succesvolle controle'

en: If left empty, default will be 'Successful validation at {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}'. The placeholder {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} will be replace with the data. If you do not enter the placeholder, then the data will be added at the end of the label.
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Succesvolle validatie op {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}' gebruikt. De plaatsaanduiding {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} wordt vervangen door de datum. Als u de plaatsaanduiding niet invoert, wordt de datum aan het einde van het label toegevoegd.

en: Display the last successful check date.
nl_NL: De datum van de laatste succesvolle controle weergeven.

en: Displays the label and date of the last successful validation, if not empty.
nl_NL: Geeft het label en de datum van de laatste succesvolle validatie weer, indien niet leeg.

en: Your own 'last successful check' label
nl_NL: Eigen label voor 'Laatste succesvolle controle'

en: If left empty, default will be 'Last successful validation at {VALIDATION-LAST_SUCCESS}'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Laatste succesvolle validatie op {VALIDATION-LAST_SUCCESS}' gebruikt

en: Display the amount of successful checks.
nl_NL: Het aantal succesvolle controles weergeven.

en: Displays the label and amount of the successful validations
nl_NL: Geeft het label en het aantal succesvolle validaties weer

en: Your own 'amount of successful checks' label
nl_NL: Eigen label voor 'Aantal succesvolle controles'

en: If left empty, default will be 'This code was already {CONFIRMEDCOUNT} times validated'. The placeholder {CONFIRMEDCOUNT} will be replace with the amount. If you do not enter the placeholder, then the amount will be added at the end of the label.
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Deze code is al {CONFIRMEDCOUNT} keer gevalideerd' gebruikt. De plaatsaanduiding {CONFIRMEDCOUNT} wordt vervangen door het aantal. Als u de plaatsaanduiding niet invoert, wordt het aantal aan het einde van het label toegevoegd.

en: Logged in user only
nl_NL: Alleen voor ingelogde gebruikers

en: Allow only logged in wordpress user to enter a serial code
nl_NL: Alleen ingelogde WordPress-gebruikers toestaan een seriecode in te voeren

en: If active and the user is not logged in, then the input fields will be disabled.
nl_NL: Indien actief en de gebruiker niet is ingelogd, worden de invoervelden uitgeschakeld.

en: Your own 'Only for logged in user' message
nl_NL: Eigen 'Alleen voor ingelogde gebruikers'-bericht

en: If left empty, default will be 'You need to log in to use the serial code validator'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'U moet ingelogd zijn om de seriecode-validator te gebruiken' gebruikt

en: One time code check
nl_NL: Eenmalige codecontrole

en: Each 'confirmed' code will be marked as used
nl_NL: Elke 'bevestigde' code wordt als gebruikt gemarkeerd

en: If active, a successful checked code will be marked as used and the message for used-code will be displayed instead of the code-confirmed message
nl_NL: Indien actief, wordt een succesvol gecontroleerde code als gebruikt gemarkeerd en wordt het bericht voor gebruikte codes weergegeven in plaats van het code-bevestigd-bericht

en: Your own 'Code is used' message
nl_NL: Eigen 'Code is al gebruikt'-bericht

en: If left empty, default will be 'Code is already used'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Code is al gebruikt' gebruikt

en: After which successful 'confirmed' check, should the code be marked as used?
nl_NL: Na hoeveel succesvolle 'bevestigde' controles moet de code als gebruikt worden gemarkeerd?

en: If left empty, default will be '1'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard '1' gebruikt

en: Record wordpress userid
nl_NL: WordPress gebruikers-ID opslaan

en: If active, the wordpress userid will be stored if the user is logged in.
nl_NL: Indien actief, wordt de WordPress gebruikers-ID opgeslagen als de gebruiker is ingelogd.

en: Register user to code
nl_NL: Gebruiker aan code registreren

en: Register user to the purchased code.
nl_NL: Gebruiker aan de gekochte code registreren.

en: If active, the user of the order will be to register to the code(s) during the order purchase. It will only work, if the order has a user. Guests cannot be assigned to the code, because no user id available.
nl_NL: Indien actief, wordt de gebruiker van de bestelling bij aankoop aan de code(s) geregistreerd. Dit werkt alleen als de bestelling een gebruiker heeft. Gasten kunnen niet aan de code worden toegewezen, omdat er geen gebruikers-ID beschikbaar is.

en: Allow your users to register themself for a code.
nl_NL: Uw gebruikers toestaan zichzelf voor een code te registreren.

en: If active, the user will get the option to register with an 'email address' (or your registration value text) to the code. <b>IMPORTANT</b>: If activate, the redirect option will executed after the registration.
nl_NL: Indien actief, krijgt de gebruiker de optie om zich met een 'e-mailadres' (of uw registratiewaardetekst) aan de code te registreren. <b>BELANGRIJK</b>: Indien geactiveerd, wordt de doorverwijsoptie na de registratie uitgevoerd.

en: Your own button label 'Register for this code'
nl_NL: Eigen knoplabel 'Registreren voor deze code'

en: If left empty, default will be 'Register for this code'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Registreren voor deze code' gebruikt

en: Your own label for the user registration value question
nl_NL: Eigen label voor de registratiewaarde-vraag

en: If left empty, default will be 'Enter your email address'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Voer uw e-mailadres in' gebruikt

en: Your own message for the 'user registration value is stored' operation
nl_NL: Eigen bericht voor de 'registratiewaarde is opgeslagen'-actie

en: If left empty, default will be 'Your code is registered to you'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Uw code is aan u geregistreerd' gebruikt

en: Track wordpress userid
nl_NL: WordPress gebruikers-ID bijhouden

en: If active and the user is logged in, then the userid will be stored to the registration information.
nl_NL: Indien actief en de gebruiker is ingelogd, wordt de gebruikers-ID opgeslagen in de registratiegegevens.

en: Skip asking for the registration value, if the user is logged in
nl_NL: Registratiewaarde-vraag overslaan als de gebruiker is ingelogd

en: If active and the user is logged in, then question of 'Register for this code' will be not shown and the 'is stored text' will be displayed immediately.
nl_NL: Indien actief en de gebruiker is ingelogd, wordt de vraag 'Registreren voor deze code' niet weergegeven en wordt de 'opgeslagen'-tekst direct weergegeven.

en: Display registered information of a code
nl_NL: Registratiegegevens van een code weergeven

en: Display the collected information of a registration to a code.
nl_NL: De verzamelde gegevens van een registratie bij een code weergeven.

en: Usefull if your codes are certificatins and you want if somebody type in the code to see who it belongs to.
nl_NL: Nuttig als uw codes certificaten zijn en u wilt dat bij het invoeren van de code wordt weergegeven aan wie deze toebehoort.

en: Your own pre-text for the display of the collected information
nl_NL: Eigen voortekst voor de weergave van de verzamelde gegevens

en: If not empty, it will be added one line above the registered information to the code
nl_NL: Indien niet leeg, wordt deze een regel boven de registratiegegevens van de code toegevoegd

en: Your own after-text for the display of the collected information
nl_NL: Eigen natekst voor de weergave van de verzamelde gegevens

en: If not empty, it will be added one line below the registered information to the code
nl_NL: Indien niet leeg, wordt deze een regel onder de registratiegegevens van de code toegevoegd

en: User redirection
nl_NL: Gebruikersomleiding

en: Activate redirect the user after a valid code found.
nl_NL: Omleiding van de gebruiker activeren na het vinden van een geldige code.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below.
nl_NL: Indien actief, wordt de gebruiker omgeleid naar de URL die u hieronder opgeeft.

en: Redirect already registered codes and the user is the same.
nl_NL: Al geregistreerde codes omleiden als de gebruiker dezelfde is.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below, even if the code is registered already and user checking is the same user that is registered to the code. It will not be executed, if the 'one time usage restriction is active'.
nl_NL: Indien actief, wordt de gebruiker omgeleid naar de URL die u hieronder opgeeft, ook als de code al is geregistreerd en de controlerende gebruiker dezelfde is als de gebruiker die aan de code is geregistreerd. Dit wordt niet uitgevoerd als de 'eenmalig gebruik beperking actief' is.

en: URL to redirect the user, if the code is valid.
nl_NL: URL om de gebruiker om te leiden als de code geldig is.

en: The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replaced with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
nl_NL: De URL kan relatief zijn zoals '/pagina/' of absoluut 'https//domein/url/'.<br>U kunt deze plaatsaanduidingen gebruiken voor uw URL:<ul><li><b>{USERID}</b>: Wordt vervangen door de gebruikers-ID als de gebruiker is ingelogd, anders leeg</li><li><b>{CODE}</b>: Wordt vervangen door de code (zonder scheidingstekens)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Wordt vervangen door de code (MET scheidingstekens)</li><li><b>{IP}</b>: Het IP-adres van de gebruiker</li><li><b>{LIST}</b>: Naam van de lijst indien toegewezen</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Beschrijving van de toegewezen lijst</li><li><a href='#replacementtags'>Meer tags hier</a></li></ul>

en: Button to click for the user to be forwarded
nl_NL: Knop om op te klikken voor het doorverwijzen van de gebruiker

en: Only if filled out, the button will be displayed. If you left this field empty, then the user will be redirected immediately if the code is valid, without a button to click.
nl_NL: Alleen als het is ingevuld, wordt de knop weergegeven. Als u dit veld leeg laat, wordt de gebruiker onmiddellijk omgeleid als de code geldig is, zonder een knop om op te klikken.

en: Activate webhooks to call a service with the validation check.
nl_NL: Webhooks activeren om een dienst aan te roepen bij de validatiecontrole.

en: If active, each validation request from a user will trigger an URL from the server side to another URL. Be carefull. This could slow down the validation check. It depends how fast your service URLs are responding.<br>The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br><br><b>You can use these placeholder for your URL:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replace with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replace with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replace with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
nl_NL: Indien actief, zal elk validatieverzoek van een gebruiker een URL-aanroep vanaf de server naar een andere URL activeren. Wees voorzichtig. Dit kan de validatiecontrole vertragen. Het hangt af van hoe snel uw dienst-URL's reageren.<br>De URL kan relatief zijn zoals '/pagina/' of absoluut 'https//domein/url/'.<br><br><b>U kunt deze plaatsaanduidingen gebruiken voor uw URL:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: Wordt vervangen door de gebruikers-ID als de gebruiker is ingelogd, anders leeg</li><li><b>{CODE}</b>: Wordt vervangen door de code (zonder scheidingstekens)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Wordt vervangen door de code (MET scheidingstekens)</li><li><b>{IP}</b>: Het IP-adres van de gebruiker</li><li><b>{LIST}</b>: Naam van de lijst indien toegewezen</li><li><a href='#replacementtags'>Meer tags hier</a></li></ul>

en: URL to your service if the checked code <b>is inactive</b>.
nl_NL: URL naar uw dienst als de gecontroleerde code <b>inactief is</b>.

en: Only triggered, if not empty.
nl_NL: Wordt alleen geactiveerd indien niet leeg.

en: URL to your service if the checked code <b>is valid</b>.
nl_NL: URL naar uw dienst als de gecontroleerde code <b>geldig is</b>.

en: URL to your service if the checked code <b>is invalid</b> (not found).
nl_NL: URL naar uw dienst als de gecontroleerde code <b>ongeldig is</b> (niet gevonden).

en: URL to your service if <b>someone register to this code</b>.
nl_NL: URL naar uw dienst als <b>iemand zich voor deze code registreert</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>registered to someone</b>.
nl_NL: URL naar uw dienst als de gecontroleerde code al <b>aan iemand is geregistreerd</b>.

en: URL to your service if the checked code is valid and is <b>marked to be used the first time</b>.
nl_NL: URL naar uw dienst als de gecontroleerde code geldig is en <b>voor de eerste keer als gebruikt wordt gemarkeerd</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>marked as used and checked again</b>.
nl_NL: URL naar uw dienst als de gecontroleerde code al <b>als gebruikt is gemarkeerd en opnieuw wordt gecontroleerd</b>.

en: URL to your service if an order item is bought using a restriction code.
nl_NL: URL naar uw dienst als een bestelregel wordt gekocht met een beperkingscode.

en: URL to your service if a code received WooCommerce data, if a 'code was purchased'.
nl_NL: URL naar uw dienst als een code WooCommerce-gegevens heeft ontvangen, d.w.z. als een 'code is gekocht'.

en: URL to your service if the WooCommerce data is removed from the code.
nl_NL: URL naar uw dienst als de WooCommerce-gegevens van de code worden verwijderd.

en: Woocommerce product serial assignment
nl_NL: WooCommerce product-serietoewijzing

en: Text that will be used, if you do not have <b>premium</b> and run out of free code amount. This text will be added to the WooCoomerce purchase information instead of the code
nl_NL: Tekst die wordt gebruikt als u geen <b>Premium</b> heeft en het gratis code-tegoed is opgebruikt. Deze tekst wordt in plaats van de code aan de WooCommerce-aankoopinformatie toegevoegd

en: If left empty, default will be 'Please contact our support for the serial code'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Neem contact op met onze ondersteuning voor de seriecode' gebruikt

en: Reuse codes from the code list assigned to the woocommerce product, that are not already used by a woocommerce purchase.
nl_NL: Codes hergebruiken uit de codelijst die aan het WooCommerce-product is toegewezen, die nog niet door een WooCommerce-aankoop zijn gebruikt.

en: If active, the system will try to use an existing code from the code list that is free. If no free code could be found, a new code will be created and assigned to the purchase.
nl_NL: Indien actief, zal het systeem proberen een bestaande vrije code uit de codelijst te gebruiken. Als er geen vrije code kan worden gevonden, wordt er een nieuwe code aangemaakt en aan de aankoop toegewezen.

en: Text that will be added before the code on the PDF invoice.
nl_NL: Tekst die voor de code op de PDF-factuur wordt toegevoegd.

en: If left empty, default will be 'Code:'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Code:' gebruikt

en: Do not print the serial code CVV on the email 'customer completed order'.
nl_NL: De seriecode-CVV niet afdrukken in de e-mail 'bestelling afgerond'.

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the email
nl_NL: Indien actief, wordt de toegewezen CVV niet in de e-mail afgedrukt

en: Do not print the serial code CVV on the PDF invoice woocommerce purchase.
nl_NL: De seriecode-CVV niet afdrukken op de PDF-factuur van de WooCommerce-aankoop.

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the PDF
nl_NL: Indien actief, wordt de toegewezen CVV niet op de PDF afgedrukt

en: Do not put the serial code in the email 'customer completed order'.
nl_NL: De seriecode niet in de e-mail 'bestelling afgerond' opnemen.

en: If active, the assigned serial code will not be put in the email
nl_NL: Indien actief, wordt de toegewezen seriecode niet in de e-mail opgenomen

en: Do not print the serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
nl_NL: De seriecode niet afdrukken op de PDF-factuur van de WooCommerce-aankoop.

en: If active, the assigned serial code will not be printed on the PDF
nl_NL: Indien actief, wordt de toegewezen seriecode niet op de PDF afgedrukt

en: On Email: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
nl_NL: In e-mail: Tekst of teken dat als scheidingsteken voor de codes van de gebruiker wordt gebruikt.

en: If the user has more than one code assigned to her, then this text will be used to seperate them for display the codes. If left empty, then it will be ', ' as a default.
nl_NL: Als de gebruiker meer dan een code heeft toegewezen, wordt deze tekst als scheidingsteken gebruikt voor de weergave van de codes. Indien leeg, wordt ', ' als standaard gebruikt.

en: On PDF invoice: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
nl_NL: Op PDF-factuur: Tekst of teken dat als scheidingsteken voor de codes van de gebruiker wordt gebruikt.

en: Set the serial code formatter pattern for new sales.
nl_NL: Het seriecode-opmaakpatroon voor nieuwe verkopen instellen.

en: If active, the a new serial code will generated using the following settings
nl_NL: Indien actief, wordt een nieuwe seriecode gegenereerd met de volgende instellingen

en: Woocommerce restrict product sale without serial code
nl_NL: WooCommerce productverkoop zonder seriecode beperken

en: You can restrict the sale of products to be allowed only if your customer enters a valid and unused serial code. You can assign the serial code list for the restriction, within the product details.
nl_NL: U kunt de verkoop van producten beperken zodat deze alleen is toegestaan als uw klant een geldige en ongebruikte seriecode invoert. U kunt de seriecode-lijst voor de beperking toewijzen in de productdetails.

en: Activate the purchase restrictions of product sales without a valid and unused serial code.
nl_NL: De aankoopbeperkingen voor productverkoop zonder een geldige en ongebruikte seriecode activeren.

en: If active and a product in the cart has an active restriction set, then your customer will see an input field for the purchase allowance code<br>If not activated, then the restrictions set on the products are ignored - allows you to pause the purchase restriction feature.
nl_NL: Indien actief en een product in de winkelwagen een actieve beperking heeft, ziet uw klant een invoerveld voor de aankooptoelatingscode.<br>Indien niet geactiveerd, worden de op de producten ingestelde beperkingen genegeerd - zo kunt u de aankoopbeperkingsfunctie pauzeren.

en: Do not print the used restriction serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
nl_NL: De gebruikte beperkings-seriecode niet afdrukken op de PDF-factuur van de WooCommerce-aankoop.

en: If active, the used serial code will not be printed on the PDF
nl_NL: Indien actief, wordt de gebruikte seriecode niet op de PDF afgedrukt

en: Text that will be added before the used purchase code on the PDF invoice, order table and order details.
nl_NL: Tekst die voor de gebruikte aankoopcode op de PDF-factuur, besteltabel en besteldetails wordt toegevoegd.

en: If left empty, default will be 'Purchase Code:'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Aankoopcode:' gebruikt

en: Text that will be displayed below the product title within the WooCommerce cart.
nl_NL: Tekst die onder de producttitel in de WooCommerce-winkelwagen wordt weergegeven.

en: If left empty, default will be 'This product can only be purchased with a code'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Dit product kan alleen met een code worden gekocht' gebruikt

en: Text that will be displayed as the placeholder text on the code input field.
nl_NL: Tekst die als plaatsaanduidingstekst in het code-invoerveld wordt weergegeven.

en: If left empty, default will be 'Enter purchase allowance code'
nl_NL: Indien leeg, wordt de standaard 'Voer aankooptoelatingscode in' gebruikt

en: Clear the code if the order was deleted or a refund triggered
nl_NL: Code wissen als de bestelling is verwijderd of een restitutie is geactiveerd

en: If the order is deleted or the status is set to 'refund', then the WooCommerce order information is removed from the code. If the option 'one time usage' is active, then the code will be unmarked as used.
nl_NL: Als de bestelling wordt verwijderd of de status wordt ingesteld op 'restitutie', worden de WooCommerce-bestelgegevens van de code verwijderd. Als de optie 'eenmalig gebruik' actief is, wordt de gebruiksmarkering van de code opgeheven.

en: Mark the used restriction serial as used
nl_NL: De gebruikte beperkings-seriecode als gebruikt markeren

en: If someone used the restriction key, it will be marked as used and cannot be used anymore.
nl_NL: Als iemand de beperkingssleutel heeft gebruikt, wordt deze als gebruikt gemarkeerd en kan niet meer worden gebruikt.

en: Use the One-Time-Usage settings for serials
nl_NL: De eenmalig-gebruik-instellingen voor serienummers gebruiken

en: Mark immediately as used - one time usage
nl_NL: Direct als gebruikt markeren - eenmalig gebruik

en: Unlimited usage allowed
nl_NL: Onbeperkt gebruik toegestaan

en: Woocommerce ticket sale
nl_NL: WooCommerce ticketverkoop

en: You can assign a code list to a product and this will generate or re-use a code from this code list as a ticket serial code It will be printed on the purchase information to the customer.
nl_NL: U kunt een codelijst aan een product toewijzen en dit genereert of hergebruikt een code uit deze codelijst als ticket-seriecode. Deze wordt afgedrukt op de aankoopinformatie voor de klant.

en: Display code to your loggedin user
nl_NL: Code weergeven aan uw ingelogde gebruiker

en: You can display the serial codes assigned to an user with this shortcode <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.
nl_NL: U kunt de seriecode die aan een gebruiker zijn toegewezen weergeven met deze shortcode <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.

en: Text that will be added before the serial code(s) for the user are displayed.
nl_NL: Tekst die wordt weergegeven voor de seriecode(s) van de gebruiker.

en: Display the prefix text always.
nl_NL: De voorvoegsel-tekst altijd weergeven.

en: If active, your prefix text will be rendered always. Even if the user is not logged in or do not have any serial codes assigned to her yet.
nl_NL: Indien actief, wordt uw voorvoegsel-tekst altijd weergegeven. Ook als de gebruiker niet is ingelogd of nog geen seriecode heeft toegewezen.

en: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
nl_NL: Tekst of teken dat als scheidingsteken voor de codes van de gebruiker wordt gebruikt.

en: User profile
nl_NL: Gebruikersprofiel

en: Display registered serial numbers within the user profile
nl_NL: Geregistreerde serienummers in het gebruikersprofiel weergeven

en: Display bought serial numbers within the user profile
nl_NL: Gekochte serienummers in het gebruikersprofiel weergeven

en: QR code
nl_NL: QR-code

en: You can generate QR code images for your serial codes.
nl_NL: U kunt QR-codeafbeeldingen genereren voor uw seriecodes.

en: URL for the QR image.
nl_NL: URL voor de QR-afbeelding.

en: The URL should be absolute, if you like to provide the generated QR image to your customers. The image can be retrieved within the serial code area. The code detail contains a button for it.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>You could use more tags.</a> But it is not recommend, since the QR code is generated within the admin area.</li></ul>
nl_NL: De URL moet absoluut zijn als u de gegenereerde QR-afbeelding aan uw klanten wilt verstrekken. De afbeelding kan worden opgehaald in het seriecode-gebied. De codedetails bevatten een knop hiervoor.<br>U kunt deze plaatsaanduidingen gebruiken voor uw URL:<ul><li><b>{CODE}</b>: Wordt vervangen door de code (zonder scheidingstekens)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Wordt vervangen door de code (MET scheidingstekens)</li><b>{LIST}</b>: Naam van de lijst indien toegewezen</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Beschrijving van de toegewezen lijst</li><li><a href='#replacementtags'>U kunt meer tags gebruiken.</a> Dit wordt echter niet aanbevolen, aangezien de QR-code in het beheerdersgebied wordt gegenereerd.</li></ul>

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: U heeft niet de vereiste rechten om deze pagina te bekijken.

en: Ticket Info
nl_NL: Ticketinformatie

en: For the Code List for sale restriction the plugin requires WooCommerce %1$s or greater to be installed and active. WooCommerce %2$s is not supported.
nl_NL: Voor de codelijst voor verkoopbeperking vereist de plugin WooCommerce %1$s of hoger. WooCommerce %2$s wordt niet ondersteund.

en: Ticket Number
nl_NL: Ticketnummer

en: Serial Code
nl_NL: Seriecode

en: Serial Code List ID
nl_NL: Seriecode-lijst-ID

en: Is Ticket
nl_NL: Is ticket

en: function "%s" in wc backend not implemented
nl_NL: Functie "%s" in WC-backend niet geimplementeerd

en: 1 or 0 to deactivate or activate the redirect option for this list
nl_NL: 1 of 0 om de omleidingsoptie voor deze lijst te deactiveren of activeren

en: 1 or 0 to hide or display the redirect button
nl_NL: 1 of 0 om de omleidingsknop te verbergen of weer te geven

en: active
nl_NL: actief

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Code
nl_NL: Code toevoegen

en: Add List
nl_NL: Lijst toevoegen

en: After how many letters?
nl_NL: Na hoeveel letters?

en: Aktiv:
nl_NL: Actief:

en: All
nl_NL: Alle

en: Amount:
nl_NL: Aantal:

en: Amount of letter needed
nl_NL: Benodigd aantal letters

en: Amount of letters has to be higher
nl_NL: Het aantal letters moet hoger zijn

en: Are you sure, you want to delete all selected codes?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle geselecteerde codes wilt verwijderen?

en: Are you sure, you want to delete this code?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze code wilt verwijderen?

en: Are you sure, you want to delete this list?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze lijst wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset all options to their default values? This cannot be undone.
nl_NL: Weet u zeker dat u alle opties naar hun standaardwaarden wilt terugzetten? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Assign to this code list
nl_NL: Aan deze codelijst toewijzen

en: Back to overview
nl_NL: Terug naar overzicht

en: Basic DB Version
nl_NL: Basis-DB-versie

en: Basic Plugin Version
nl_NL: Basis-pluginversie

en: Billing Email:
nl_NL: Factuur-e-mail:

en: Both
nl_NL: Beide

en: Bulk Action
nl_NL: Bulkactie

en: button label for the redirect button
nl_NL: Knoplabel voor de omleidingsknop

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Changed By
nl_NL: Gewijzigd door

en: Change History
nl_NL: Wijzigingsgeschiedenis

en: Changes will trigger the webhook, if activated.
nl_NL: Wijzigingen activeren de webhook, indien geactiveerd.

en: Choose a file suffix
nl_NL: Bestandsextensie kiezen

en: Choose a sorting direction
nl_NL: Sorteerrichting kiezen

en: Choose a sorting field
nl_NL: Sorteerveld kiezen

en: Choose CSV file
nl_NL: CSV-bestand kiezen

en: Choose delimiter of your columns:
nl_NL: Scheidingsteken van uw kolommen kiezen:

en: Choose the delimiter for the column values
nl_NL: Scheidingsteken voor de kolomwaarden kiezen

en: Choose type of codes
nl_NL: Type codes kiezen

en: Choose your export settings
nl_NL: Exportinstellingen kiezen

en: Clear the code list textarea field below to add only the new generated codes
nl_NL: Het tekstveld van de codelijst hieronder leegmaken om alleen de nieuw gegenereerde codes toe te voegen

en: click to hide
nl_NL: Klik om te verbergen

en: click to show
nl_NL: Klik om weer te geven

en: Code and CVV is not valid
nl_NL: Code en CVV zijn ongeldig

en: Code confirmed
nl_NL: Code bevestigd

en: Code Display
nl_NL: Code-weergave

en: Code Display:
nl_NL: Code-weergave:

en: Code expired
nl_NL: Code verlopen

en: Code Generator
nl_NL: Codegenerator

en: Code is already used
nl_NL: Code is al gebruikt

en: Code marked as used
nl_NL: Code als gebruikt gemarkeerd

en: Code not found
nl_NL: Code niet gevonden

en: codes is reached. Use the premium version to have unlimited codes.
nl_NL: codes bereikt. Gebruik de Premium-versie voor onbeperkte codes.

en: codes stored.
nl_NL: codes opgeslagen.

en: codes. Unlimited with
nl_NL: codes. Onbeperkt met

en: codes will be deleted.
nl_NL: codes worden verwijderd.

en: Code Verification Value (CVV):
nl_NL: Code-verificatiewaarde (CVV):

en: Comma
nl_NL: Komma

en: Confirmed count:
nl_NL: Bevestigingsaantal:

en: contains
nl_NL: bevat

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copy the support information below and include it in your email. Remove any critical information if needed.
nl_NL: Kopieer de onderstaande ondersteuningsinformatie en voeg deze toe aan uw e-mail. Verwijder indien nodig kritieke informatie.

en: Copy to Clipboard
nl_NL: Naar klembord kopieren

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Created:
nl_NL: Aangemaakt:

en: Creation date
nl_NL: Aanmaakdatum

en: Current Options
nl_NL: Huidige opties

en: Customer
nl_NL: Klant

en: CVV - use 4 digits for best results
nl_NL: CVV - gebruik 4 cijfers voor het beste resultaat

en: Date
nl_NL: Datum

en: day
nl_NL: dag

en: Default search filter
nl_NL: Standaard zoekfilter

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete all selected codes?
nl_NL: Alle geselecteerde codes verwijderen?

en: Delete code used information
nl_NL: Gebruiksinformatie van code verwijderen

en: Delete registered user information
nl_NL: Geregistreerde gebruikersinformatie verwijderen

en: Delete WooCommerce order info for this code
nl_NL: WooCommerce-bestelgegevens voor deze code verwijderen

en: Delete WooCommerce purchase code info from order
nl_NL: WooCommerce-aankoopcode-informatie uit bestelling verwijderen

en: Delimiter?
nl_NL: Scheidingsteken?

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Display QR with code
nl_NL: QR met code weergeven

en: Display QR with URL
nl_NL: QR met URL weergeven

en: Do not redirect the user.
nl_NL: De gebruiker niet omleiden.

en: Do not show the button and redirect immediately. Overrules the global settings.
nl_NL: De knop niet weergeven en onmiddellijk omleiden. Overschrijft de globale instellingen.

en: Do you really want to remove the image information from this option?
nl_NL: Wilt u echt de afbeeldingsinformatie uit deze optie verwijderen?

en: Do you really want to try to repair your database table definitions? It should be safe, but only needed in very rare cases.
nl_NL: Wilt u echt proberen uw databasetabeldefinities te repareren? Het zou veilig moeten zijn, maar is alleen in zeer zeldzame gevallen nodig.

en: Do you want to delete?
nl_NL: Wilt u verwijderen?

en: Each entry will turn green (successfull stored) or red (NOT OK - duplicat entry on the server).
nl_NL: Elke invoer wordt groen (succesvol opgeslagen) of rood (NIET OK - dubbele invoer op de server).

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Code
nl_NL: Code bewerken

en: Edit List
nl_NL: Lijst bewerken

en: Edit registered user
nl_NL: Geregistreerde gebruiker bewerken

en: Edit registered user information
nl_NL: Geregistreerde gebruikersinformatie bewerken

en: Edit requested wordpress user
nl_NL: Aangevraagde WordPress-gebruiker bewerken

en: Edit wordpress user information
nl_NL: WordPress-gebruikersinformatie bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Empty table
nl_NL: Lege tabel

en: Enter amount of codes
nl_NL: Aantal codes invoeren

en: Enter amount of codes needed
nl_NL: Benodigd aantal codes invoeren

en: Enter an amount of how many codes you need
nl_NL: Voer in hoeveel codes u nodig heeft

en: Enter a prefix (optional)
nl_NL: Voorvoegsel invoeren (optioneel)

en: Enter your row start (0 = from the first)
nl_NL: Startrij invoeren (0 = vanaf de eerste)

en: Error
nl_NL: Fout

en: ERROR:
nl_NL: FOUT:

en: Error 505
nl_NL: Fout 505

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export codes
nl_NL: Codes exporteren

en: False
nl_NL: Onwaar

en: Filter for cvv value
nl_NL: Op CVV-waarde filteren

en: Filter for list id
nl_NL: Op lijst-ID filteren

en: Filter for order id
nl_NL: Op bestel-ID filteren

en: Filter for product id
nl_NL: Op product-ID filteren

en: Filter for registered user id
nl_NL: Op geregistreerde gebruikers-ID filteren

en: Filter for status (1:active, 0:inactive, 2:stolen)
nl_NL: Op status filteren (1:actief, 0:inactief, 2:gestolen)

en: First successful validation at:
nl_NL: Eerste succesvolle validatie op:

en: First successful validation IP:
nl_NL: IP van eerste succesvolle validatie:

en: for the list name
nl_NL: voor de lijstnaam

en: For the validator form. This will contain the user input - code.
nl_NL: Voor het validatieformulier. Dit bevat de gebruikersinvoer - code.

en: for this field will be taken.
nl_NL: voor dit veld wordt gebruikt.

en: function
nl_NL: functie

en: Generate codes
nl_NL: Codes genereren

en: Generate Code Verification Value (CVV) for each code
nl_NL: Code-verificatiewaarde (CVV) genereren voor elke code

en: Hi Support,
nl_NL: Hallo ondersteuning,

en: Home
nl_NL: Startpagina

en: hour
nl_NL: uur

en: If CVV is set, then your user will be asked to enter also the CVV to check the serial code.
nl_NL: Als CVV is ingesteld, wordt de gebruiker ook gevraagd de CVV in te voeren om de seriecode te controleren.

en: If the list already exists then it will be updated.
nl_NL: Als de lijst al bestaat, wordt deze bijgewerkt.

en: If the same list name will be used in the same file, then the description will be updated with the last line and the serials are added. No serials are removed from the list.
nl_NL: Als dezelfde lijstnaam in hetzelfde bestand wordt gebruikt, wordt de beschrijving bijgewerkt met de laatste regel en worden de serienummers toegevoegd. Er worden geen serienummers uit de lijst verwijderd.

en: If you want to add the CVV number then separate your serial code with (;) and append your CVV number.
nl_NL: Als u het CVV-nummer wilt toevoegen, scheidt u uw seriecode met (;) en voegt u uw CVV-nummer toe.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Complete
nl_NL: Import voltooid

en: Imported:
nl_NL: Geimporteerd:

en: Import Error
nl_NL: Importfout

en: Importing
nl_NL: Importeren

en: Import List
nl_NL: Lijst importeren

en: Import Options
nl_NL: Opties importeren

en: Import process finished
nl_NL: Importproces voltooid

en: inactive
nl_NL: inactief

en: In the textarea below you will find all the successful stored codes.
nl_NL: In het tekstveld hieronder vindt u alle succesvol opgeslagen codes.

en: Invalid JSON file.
nl_NL: Ongeldig JSON-bestand.

en: Invalid options file: missing options data.
nl_NL: Ongeldig optiebestand: optiegegevens ontbreken.

en: IP list checked for this code
nl_NL: IP-lijst gecontroleerd voor deze code

en: is activ
nl_NL: is actief

en: is inactiv
nl_NL: is inactief

en: Is registered to a user
nl_NL: Is geregistreerd bij een gebruiker

en: is stolen
nl_NL: is gestolen

en: It will work, but no updates are possible for the premium plugin after the expiration date.
nl_NL: Het zal werken, maar na de vervaldatum zijn geen updates voor de Premium-plugin mogelijk.

en: Last successful validation at:
nl_NL: Laatste succesvolle validatie op:

en: Last successful validation IP:
nl_NL: IP van laatste succesvolle validatie:

en: Letter exclusion
nl_NL: Letteruitsluiting

en: Letter style
nl_NL: Letterstijl

en: Limit export to code list
nl_NL: Export beperken tot codelijst

en: List
nl_NL: Lijst

en: List name
nl_NL: Lijstnaam

en: Lists
nl_NL: Lijsten

en: Lists of codes
nl_NL: Codelijsten

en: list. Unlimited with
nl_NL: lijst. Onbeperkt met

en: loading...
nl_NL: Laden...

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letters

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month
nl_NL: maand

en: Name
nl_NL: Naam

en: Network Home
nl_NL: Netwerk-startpagina

en: NEW
nl_NL: NIEUW

en: New Value
nl_NL: Nieuwe waarde

en: No
nl_NL: Nee

en: No code will be deleted. Just the list.
nl_NL: Er wordt geen code verwijderd. Alleen de lijst.

en: None
nl_NL: Geen

en: No registration to this code done
nl_NL: Geen registratie voor deze code gedaan

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: NOTE:
nl_NL: OPMERKING:

en: not found. Please check your shortcode parameters
nl_NL: niet gevonden. Controleer uw shortcode-parameters

en: Not OK:
nl_NL: Niet OK:

en: Not used - still available
nl_NL: Niet gebruikt - nog beschikbaar

en: Numbers
nl_NL: Cijfers

en: Numbers needed?
nl_NL: Cijfers nodig?

en: Numbers options
nl_NL: Cijferopties

en: Offset for each number
nl_NL: Offset voor elk nummer

en: Old value:
nl_NL: Oude waarde:

en: Old Value
nl_NL: Oude waarde

en: One code per line and/or comma-separated (,).
nl_NL: Een code per regel en/of kommagescheiden (,).

en: one or more serials that will be added if not exists and assigned to the list.
nl_NL: Een of meer serienummers die worden toegevoegd als ze nog niet bestaan en aan de lijst worden toegewezen.

en: Only numbers
nl_NL: Alleen cijfers

en: Open Email
nl_NL: E-mail openen

en: Option
nl_NL: Optie

en: optional
nl_NL: optioneel

en: Options
nl_NL: Opties

en: options. Skipped:
nl_NL: opties. Overgeslagen:

en: options? This will overwrite current settings.
nl_NL: opties? Dit overschrijft de huidige instellingen.

en: Order from:
nl_NL: Bestelling van:

en: Order Id
nl_NL: Bestel-ID

en: OrderId
nl_NL: Bestel-ID

en: Order ID:
nl_NL: Bestel-ID:

en: Order Status:
nl_NL: Bestelstatus:

en: Organize your codes in lists. You can assign codes to a list.
nl_NL: Organiseer uw codes in lijsten. U kunt codes aan een lijst toewijzen.

en: Or the value of the global setting
nl_NL: Of de waarde van de globale instelling

en: Output
nl_NL: Uitvoer

en: Overrule
nl_NL: Overschrijven

en: Overrule the serial code format settings.
nl_NL: De seriecode-opmaak-instellingen overschrijven.

en: per Code list
nl_NL: per codelijst

en: Please contact support for further investigation
nl_NL: Neem contact op met de ondersteuning voor nader onderzoek

en: Please find my system information below:
nl_NL: Hieronder vindt u mijn systeeminformatie:

en: Please select at least one code first.
nl_NL: Selecteer eerst ten minste een code.

en: Premium DB Version
nl_NL: Premium-DB-versie

en: [PREMIUM ONLY]
nl_NL: [ALLEEN PREMIUM]

en: Premium Plugin Version
nl_NL: Premium-pluginversie

en: Premium Serial
nl_NL: Premium-serienummer

en: Product Id:
nl_NL: Product-ID:

en: Product is stolen
nl_NL: Product is gestolen

en: QR with code
nl_NL: QR met code

en: QR with URL and code
nl_NL: QR met URL en code

en: Redirect user is deactivated in the option.
nl_NL: Gebruikersomleiding is gedeactiveerd in de opties.

en: Register by wordpress user:
nl_NL: Geregistreerd door WordPress-gebruiker:

en: Register by wordpress userid:
nl_NL: Geregistreerd door WordPress-gebruikers-ID:

en: Registered user
nl_NL: Geregistreerde gebruiker

en: Registered value
nl_NL: Geregistreerde waarde

en: Registered wordpress userid
nl_NL: Geregistreerde WordPress-gebruikers-ID

en: Register value:
nl_NL: Registratiewaarde:

en: renew your license here
nl_NL: Vernieuw uw licentie hier

en: Repair database tables?
nl_NL: Databasetabellen repareren?

en: Repaired
nl_NL: Gerepareerd

en: Repair Tables
nl_NL: Tabellen repareren

en: Replacement Tags
nl_NL: Vervangende tags

en: Request by wordpress user:
nl_NL: Aangevraagd door WordPress-gebruiker:

en: Requested wordpress userid
nl_NL: Aangevraagde WordPress-gebruikers-ID

en: Request from:
nl_NL: Aanvraag van:

en: Request from IP:
nl_NL: Aanvraag van IP:

en: Reset All Options
nl_NL: Alle opties terugzetten

en: Reset to Default
nl_NL: Naar standaard terugzetten

en: Revert
nl_NL: Ongedaan maken

en: Revert option
nl_NL: Optie terugzetten

en: Revert Option
nl_NL: Optie terugzetten

en: runs to find unique codes
nl_NL: pogingen om unieke codes te vinden

en: Scan QR Code
nl_NL: QR-code scannen

en: Scroll down and wait for all to finish.
nl_NL: Scroll naar beneden en wacht tot alles is voltooid.

en: Scroll to top
nl_NL: Naar boven scrollen

en: seconds
nl_NL: seconden

en: seconds, with
nl_NL: seconden, met

en: Semicolon
nl_NL: Puntkomma

en: Serial Code Generator: Input element cannot be found. Please check your inputid-value on the shortcode
nl_NL: Seriecode-generator: Invoerelement niet gevonden. Controleer uw inputid-waarde in de shortcode

en: Serial Code Generator: Output element cannot be found. Please check your outputid-value on the shortcode
nl_NL: Seriecode-generator: Uitvoerelement niet gevonden. Controleer uw outputid-waarde in de shortcode

en: Serial Code Generator: Trigger not found. Please check your triggerid-value on the shortcode
nl_NL: Seriecode-generator: Trigger niet gevonden. Controleer uw triggerid-waarde in de shortcode

en: Serial Infos for Product
nl_NL: Serie-informatie voor product

en: Serials
nl_NL: Serienummers

en: Serials options
nl_NL: Serienummer-opties

en: Set a range
nl_NL: Bereik instellen

en: short description
nl_NL: korte beschrijving

en: Show in WooCommerce Orders
nl_NL: In WooCommerce-bestellingen weergeven

en: Show Product
nl_NL: Product weergeven

en: Site URL
nl_NL: Website-URL

en: Some systems are slow and the connection timeout interupts the export, if you have too many codes. In that case, you can export your codes in several steps. e.g. 0 and 20000 amount and then 20001 and 20000 amount.
nl_NL: Sommige systemen zijn traag en de verbindingstime-out onderbreekt de export als u te veel codes heeft. In dat geval kunt u uw codes in meerdere stappen exporteren, bijv. 0 en 20000 aantal en vervolgens 20001 en 20000 aantal.

en: Space
nl_NL: Spatie

en: Start number
nl_NL: Startnummer

en: stolen
nl_NL: gestolen

en: Store codes
nl_NL: Codes opslaan

en: Store Codes on Server
nl_NL: Codes op server opslaan

en: Successfull stored codes
nl_NL: Succesvol opgeslagen codes

en: Support Contact
nl_NL: Ondersteuningscontact

en: Support Info
nl_NL: Ondersteuningsinformatie

en: Support: Serial Codes Generator
nl_NL: Ondersteuning: Seriecode-generator

en: The IP will be updated too. The requested date will only be changed, if it was not set already.
nl_NL: Het IP wordt ook bijgewerkt. De aanvraagdatum wordt alleen gewijzigd als deze nog niet was ingesteld.

en: The IP will updated too. The registered date will only be changed, if it was not set already.
nl_NL: Het IP wordt ook bijgewerkt. De registratiedatum wordt alleen gewijzigd als deze nog niet was ingesteld.

en: This QR image contains:
nl_NL: Deze QR-afbeelding bevat:

en: to its previous value?
nl_NL: naar de vorige waarde?

en: Tools
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Total codes created:
nl_NL: Totaal aangemaakte codes:

en: Total codes found:
nl_NL: Totaal gevonden codes:

en: Total codes updated:
nl_NL: Totaal bijgewerkte codes:

en: Total lines read:
nl_NL: Totaal gelezen regels:

en: Total lines with lists:
nl_NL: Totaal regels met lijsten:

en: Total lists created:
nl_NL: Totaal aangemaakte lijsten:

en: Total lists imported:
nl_NL: Totaal geimporteerde lijsten:

en: Total lists updated:
nl_NL: Totaal bijgewerkte lijsten:

en: True
nl_NL: Waar

en: unix timestamp
nl_NL: Unix-tijdstempel

en: unlimited
nl_NL: onbeperkt

en: Up 100.000 codes generation per run. The limit is to prevent performance issues.
nl_NL: Tot 100.000 codes genereren per keer. Het limiet is om prestatieproblemen te voorkomen.

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: up to 100.000 for each run
nl_NL: tot 100.000 per keer

en: URL for a redirect
nl_NL: URL voor een omleiding

en: used
nl_NL: gebruikt

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: Used for Order ID:
nl_NL: Gebruikt voor bestel-ID:

en: use the add option
nl_NL: Gebruik de toevoegen-optie

en: Variation:
nl_NL: Variatie:

en: While storing the codes to the server, it will check if the code is unique and mark the codes, that are not.
nl_NL: Bij het opslaan van de codes op de server wordt gecontroleerd of de code uniek is, en codes die dat niet zijn worden gemarkeerd.

en: Will be overriden if you set the serial code format settings on the product!
nl_NL: Wordt overschreven als u de seriecode-opmaak-instellingen op het product instelt!

en: With your QR code value
nl_NL: Met uw QR-codewaarde

en: WooCommerce not found
nl_NL: WooCommerce niet gevonden

en: WooCommerce Order
nl_NL: WooCommerce-bestelling

en: WooCommerce Purchase Restriction
nl_NL: WooCommerce-aankoopbeperking

en: WooCommerce Subscription Orders
nl_NL: WooCommerce-abonnementsbestellingen

en: year
nl_NL: jaar

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are using the premium version. Many thanks, please enter your serial key within the options
nl_NL: U gebruikt de Premium-versie. Hartelijk dank, voer uw seriesleutel in bij de opties

en: You can
nl_NL: U kunt

en: You can export your current settings first.
nl_NL: U kunt eerst uw huidige instellingen exporteren.

en: You can repeat the "store codes" operations as often as needed.
nl_NL: U kunt de "codes opslaan"-bewerking zo vaak als nodig herhalen.

en: You can store up to
nl_NL: U kunt maximaal

en: You can upload a CSV file (, delimiter). You have to provide a header line with column names.
nl_NL: U kunt een CSV-bestand (, scheidingsteken) uploaden. U moet een kopregel met kolomnamen opgeven.

en: You can use:
nl_NL: U kunt gebruiken:

en: You can use date placeholder to have the prefix filled with the date of the confirmed purchase.
nl_NL: U kunt datumplaatsaanduidingen gebruiken om het voorvoegsel te vullen met de datum van de bevestigde aankoop.

en: You can use these replacement tags in your text messages and URLs for the meta code values
nl_NL: U kunt deze vervangende tags gebruiken in uw tekstberichten en URL's voor de meta-codewaarden

en: You can use ";" to add more than one code. e.g. 1234-abc;2345-abc. Missing codes will be created and set active.
nl_NL: U kunt ";" gebruiken om meer dan een code toe te voegen. Bijv. 1234-abc;2345-abc. Ontbrekende codes worden aangemaakt en actief gezet.

en: You have
nl_NL: U heeft

en: You have to create a list first before you can add codes.
nl_NL: U moet eerst een lijst aanmaken voordat u codes kunt toevoegen.

en: You reached maximum amount of codes. You need to delete codes before you can add more new codes or buy the premium version to have unlimited codes.
nl_NL: U heeft het maximale aantal codes bereikt. U moet codes verwijderen voordat u nieuwe codes kunt toevoegen, of de Premium-versie aanschaffen voor onbeperkte codes.

en: Your Limit of
nl_NL: Uw limiet van

en: Your premium serial expires soon, at the
nl_NL: Uw Premium-serienummer verloopt binnenkort, op

en: Your start number is not correct. It has to be an integer and start from 1
nl_NL: Uw startnummer is niet correct. Het moet een geheel getal zijn en vanaf 1 beginnen

en: Your premium serial will expire in %1$d days (on %2$s).
nl_NL: Je Premium-licentie verloopt over %1$d dagen (op %2$s).

en: Your premium serial has expired. Updates are no longer available.
nl_NL: Je Premium-licentie is verlopen. Updates zijn niet meer beschikbaar.

en: Renew now
nl_NL: Nu verlengen
