rencontre - en to hu_HU translation catalogue (564 entries)

en: %s ago
hu_HU: %s ezelőtt

en: (blocked)
hu_HU: (tiltva)

en: (empty => default WP)
hu_HU: (üres => alapértelmezett WP)

en: (empty => no change)
hu_HU: (üres => nincs változás)

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid password (6 characters min).
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Érvénytelen jelszó (legalább 6 karakter).

en: A date (DATE)
hu_HU: Dátum (DATE)

en: A free powerful and exhaustive dating plugin with private messaging, webcam chat, search by profile and automatic sending of email. No third party.
hu_HU: Ingyenes, nagy teljesítményű és kimerítő randevú bővítmény privát üzenetküldéssel, webkamera csevegéssel, profil szerinti kereséssel és automatikus e-mail küldéssel. Nincs harmadik fél.

en: A line of text (TEXT)
hu_HU: Szövegsor (TEXT)

en: A member contact you
hu_HU: Tag kapcsolatba lépett veled

en: About This Plugin
hu_HU: Bővítmény adatai

en: Accept
hu_HU: Elfogad

en: Account deletion
hu_HU: Fiók törlése

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Actions (contact request...)
hu_HU: Akciók (kapcsolatfelvételi kérés...)

en: Active last 12 months
hu_HU: Aktív az elmúlt 12 hónapban

en: Active last 2 months
hu_HU: Aktív az elmúlt 2 hónapban

en: Active last 6 months
hu_HU: Aktív az elmúlt 6 hónapban

en: Active last month
hu_HU: Aktív a múlt hónapban

en: Ad (change)
hu_HU: Bemutatkozás (módosítás)

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add Language (2 lowercase letters comply with country code)
hu_HU: Nyelv hozzáadása (2 kisbetű az országkódnak megfelelően)

en: Add Value
hu_HU: Érték megadása

en: Add a country
hu_HU: Ország megadása

en: Add a language
hu_HU: Nyelv hozzáadása

en: Add a new subscriber member in WP. Login this member and go to the plugin page (1).
hu_HU: Adj egy új előfizető tagot a WP-hez. Jelentkezzen be ezen felhasználóként, és menj a bővítmény oldalára (1).

en: Add a photo
hu_HU: Fotó feltöltése

en: Add a profile element in quick search
hu_HU: Profil elem hozzáadása gyors keresés során

en: Add also numerous profile elements in search? Get the kit Premium.
hu_HU: Számos profil elemet hozzáadnál a kereséshez? Vásárolj prémiumot.

en: Add category
hu_HU: Új kategória hozzáadása

en: Add new from WordPress
hu_HU: Új hozzáadása WordPressből

en: Add relation type in quick search
hu_HU: Kapcsolat típusa gyors keresésben

en: Add this kit PREMIUM
hu_HU: Prémium vásárlása

en: Add this photo
hu_HU: Ezen fénykép feltöltése

en: Add to my favorites
hu_HU: Hozzáadás kedvencekhez

en: Add value to this category
hu_HU: Kategóriához érték hozzárendelése

en: Affinity with my profile
hu_HU: Vonzódás az adatlapomhoz

en: After
hu_HU: Után

en: Age
hu_HU: Kor

en: Age min/max
hu_HU: Min/max kor

en: Alias or email or ID
hu_HU: Alias vagy e-mail vagy azonosító

en: All members
hu_HU: Minden tag

en: Allow multi choice in relation and sex
hu_HU: Többszörös választás engedélyezve a kapcsolatnál és a nemnél

en: Allow sending message
hu_HU: Üzenet küldésének engedélyezése

en: Also send an email for a smile
hu_HU: E-mail küldése mosoly esetén

en: Annual
hu_HU: Évente

en: Answer
hu_HU: Válasz

en: Ask for a contact
hu_HU: Kapcsolatfelvétel kérése

en: Astrological affinity
hu_HU: Asztrológiai vonzás

en: Auto-scrolling to center the page on this plugin
hu_HU: Automatikus görgetés az oldal közepére ehhez a bővítményhez

en: Automatic sending a summary email to members (shared daily)
hu_HU: Automatikus összefoglaló e-mail küldés a tagoknak (naponta)

en: Automatically sending an email happy birthday members
hu_HU: Boldog születésnapot e-mailek automatikus küldése

en: Banning
hu_HU: Letiltás

en: Banning IP is a Premium feature.
hu_HU: Az IP tiltása prémium szolgáltatás.

en: Be careful, all pictures of the members will have another name.
hu_HU: Légy óvatos, a tagok összes képének megváltozik a neve.

en: Be careful, already registered members will be in a category that no longer exists. They should update their account.
hu_HU: Légy óvatos, a már regisztrált tagok olyan kategóriába kerülnek, amely már nem létezik. Frissíteniük kell számlájukat.

en: Before
hu_HU: Előtte

en: Before adding Rencontre items to your menu, make sure you have <mark>correctly registered the plugin page</mark>:
hu_HU: Mielőtt Rencontre elemeket adna a menühöz, győződjön meg arról, hogy <mark>helyesen regisztrálta a beépülő modul oldalát</mark>:

en: Before that, you need to provide some information requested below.
hu_HU: Ezt megelőzően meg kell adnod néhány, az alábbiakban kért információt.

en: Behavior on the site
hu_HU: Viselkedés az oldalon

en: Biannual
hu_HU: Félévente

en: Birthday email subject
hu_HU: Születésnapi e-mail tárgya

en: Block
hu_HU: Tiltás

en: Block background color
hu_HU: Blokk háttérszín

en: Block this member
hu_HU: Tag tiltása

en: Born
hu_HU: Született

en: Both, the user chooses
hu_HU: Mindkettőt a felhasználó választja

en: CSV or ZIP File
hu_HU: CSV vagy ZIP fájl

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Change
hu_HU: Módosítás

en: Change Look word
hu_HU: Megtekintés szó módosítása

en: Change Smile word
hu_HU: Mosoly szó módosítása

en: Change a Profile
hu_HU: Profil módosítása

en: Change password
hu_HU: Jelszó megváltoztatása

en: Change register link on click a portrait
hu_HU: A regisztrációs hivatkozás megváltoztatása a portréra kattintva

en: Change relation type
hu_HU: Kapcsolat típusának megváltoztatása

en: Change sex values
hu_HU: A nemek értékének módosítása

en: Change the follow-up email
hu_HU: Később küldött e-mail tartalom módosítása

en: Change the name
hu_HU: Név módosítása

en: Change the name or type
hu_HU: Név vagy típus módosítása

en: Change the no-photo warning
hu_HU: Fénykép figyelmeztetés módosítása

en: Change the quarantine warning
hu_HU: Karantén figyelmeztetés módosítása

en: Change the value
hu_HU: Érték megváltoztatása

en: Change warning account blocked
hu_HU: A fiók blokkolva van figyelmeztetés módosítása

en: Change warning empty profile
hu_HU: Üres adatlap figyelmeztetés módosítása

en: Change welcome text for new user
hu_HU: Új felhasználó üdvözlő szövegének megváltoztatása

en: Chat
hu_HU: Csevegés

en: Chat request accepted. You can start...
hu_HU: A csevegési kérelem elfogadva. Elkezdheted...

en: Chat request sent. Wait ...
hu_HU: Csevegési kérelem elküldve. Várj...

en: Chat thread down (Android)
hu_HU: Csevegő szál lefelé (Android)

en: Checked: Better choice to test this plugin or to use with other one (forum...). Over time, the site will be slower with numerous abandoned account.
hu_HU: Bejelölve: Jobb választás a bővítmény tesztelésére, vagy egy másikkal való használatra (fórum...). Idővel a webhely lassabb lesz, ha számos elhagyott fiókkal van.

en: City
hu_HU: Város

en: Clean-up when uninstall
hu_HU: Tisztítás eltávolításkor

en: Cleaner
hu_HU: Tisztító

en: Cleaning missing regions in users data
hu_HU: A felhasználói adatokban hiányzó régiók tisztítása

en: Cleanup abandoned images
hu_HU: Az elhagyott képek tisztítása

en: Click the photo
hu_HU: Kattints a fotóra

en: Click to add a photo
hu_HU: Kattints a fotók feltöltéséhez

en: Click to delete
hu_HU: Kattints a törléshez

en: Code ISO
hu_HU: ISO Kód

en: Color palette
hu_HU: Szín paletta

en: Confirm
hu_HU: Megerősítés

en: Confirm the deletion of the account?
hu_HU: Megerősíted a fiók törlését?

en: Confirmation email
hu_HU: Megerősítő e-mail

en: Confirmation email already sent
hu_HU: Megerősítő email már elküldve

en: Confirmation email sent
hu_HU: Megerősítő email elküldve

en: Contact already requested
hu_HU: Kapcsolatfelvételi kérés már volt

en: Contact request sent
hu_HU: Kapcsolatfelvételi kérés elküldve

en: Contact requests
hu_HU: Csevegni akartak

en: Copyright text on pictures. Empty => Site URL.
hu_HU: Szerzői jogi szöveg a képeken. Üres => Webhely URL-je.

en: Countries and Regions
hu_HU: Országok és régiók

en: Country
hu_HU: Ország

en: Country selected by default
hu_HU: Alapértelmezés szerinti ország

en: Create a zip file containing a .csv file and a "photo_import" folder with the members' photos in .jpg.
hu_HU: Hozz létre egy ZIP-fájlt, amely egy .csv fájlt és egy "photo_import" mappát tartalmaz a tagok képeivel .jpg formátumban.

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Custom templates in your theme
hu_HU: Egyedi sablonok

en: Datas are old. You should delete all countries and load the new ones.
hu_HU: Az adatok régiek. Töröld az összes országot, és töltsd be az újat.

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Decode all images names
hu_HU: Az összes kép nevének dekódolása

en: Delete Account
hu_HU: Fiók törlése

en: Delete Account?
hu_HU: Fiók törlése?

en: Delete all countries
hu_HU: Összes ország törlése

en: Delete all photos
hu_HU: Minden fotó törlése

en: Delete from my favorites
hu_HU: Eltávolítás a kedvencek közül

en: Delete photo
hu_HU: Fénykép törlése

en: Delete the conversation
hu_HU: Beszélgetés törlése

en: Delete this photo
hu_HU: Ezen fénykép törlése

en: Deleting your account on your part or ours, causes the deletion of all your data.
hu_HU: Fiókod törlése a részedről vagy a miénkről az összes adatod törlését eredményezi.

en: Display
hu_HU: Megjelenítés

en: Display a different name than login
hu_HU: A login helyett más név megjelenítése

en: Display profiles searched in a new tab
hu_HU: Keresett profilok új lapon való megjelenítése

en: Do not allow password change in -my account-
hu_HU: Ne engedélyezzem a jelszó megváltoztatását a fiókomban

en: Do not hesitate to send us your comments.
hu_HU: Ne habozz, küldd el észrevételeidet.

en: Do not remove WP roles
hu_HU: Ne távolítsuk el a WP szerepeket

en: Do not remove user in WP when remove in Rencontre
hu_HU: Rencontre-ből eltávolításnál felhasználót a WP-ben megtartani

en: Do not request a new password after registration
hu_HU: A regisztráció után ne kérjünk új jelszót

en: Done
hu_HU: Kész

en: Done!
hu_HU: Kész!

en: Downwardly inclined
hu_HU: Lefelé irányban

en: Dynamic loading of search results
hu_HU: A keresési eredmények dinamikus betöltése

en: E-mails
hu_HU: E-mailek

en: Edit My Profile
hu_HU: Profilom szerkesztése

en: Editable in "my account"
hu_HU: Szerkeszthető a "Fiókom"-ban

en: Email
hu_HU: E-mail cím

en: Email address
hu_HU: E-mail cím

en: Email and IP
hu_HU: E-mail és IP

en: Email not received
hu_HU: Nem érkezett e-mail

en: Empty
hu_HU: Üres

en: Enable chat
hu_HU: Csevegés engedélyezése

en: Enable rapid registration
hu_HU: Gyors regisztráció engedélyezése

en: Encode all images names
hu_HU: Az összes kép nevének kódolása

en: End
hu_HU: Vége

en: Enjoyed this free dating plugin? A donation or a good review will help us to spend more time to make it evolve. Thanks for your contribution.
hu_HU: Tetszik ez az ingyenes társkereső bővítmény? Az adomány vagy egy jó visszajelzés segít nekünk a fejlesztésben. Köszönöm a hozzájárulást.

en: Entries active (<3 month)
hu_HU: Aktív bejegyzések (<3 hónap)

en: Entries already exist
hu_HU: Bejegyzések már léteznek

en: Error !
hu_HU: Hiba!

en: Existing regions
hu_HU: Meglévő régiók

en: Export in CSV
hu_HU: CSV-be exportálás

en: Export members in CSV
hu_HU: Tagok CSV-be exportálása

en: Fake
hu_HU: Hamis

en: Favorite
hu_HU: Kedvenc

en: Featured profiles
hu_HU: Kiemelt adatlapok

en: Features
hu_HU: Funkciók

en: Feet and Inches
hu_HU: Láb és col

en: File loaded
hu_HU: Fájl feltöltve

en: Find
hu_HU: Keresés

en: Fit portraits width in home page
hu_HU: Fénykép-szélesség igazítása a kezdőlapon

en: For
hu_HU: Emiatt

en: Force HTML mode (mail not readable)
hu_HU: HTML mód kényszerítése (az e-mail nem olvasható)

en: Former
hu_HU: Előző

en: Fortnightly
hu_HU: Kétheti

en: Friendship
hu_HU: Barátság

en: From
hu_HU: Életkortól

en: Full text for the birthday mail (After hello pseudo)
hu_HU: A születésnapi levél teljes szövege (hello pszeudo után)

en: Gender
hu_HU: Nem

en: General
hu_HU: Általános

en: Geolocation
hu_HU: Helymeghatározás

en: Get back photos by FTP in wp-content/uploads/tmp/
hu_HU: Fotók visszavétele FTP-n keresztül, wp-content/uploads/tmp/

en: Greater than
hu_HU: Nagyobb, mint

en: Happy Birthday
hu_HU: Boldog születésnapot

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Height unit
hu_HU: Magasság egysége

en: Hello
hu_HU: Szia

en: Here's a selection of members that may interest you
hu_HU: Számodra kiválasztott tagok, akik érdekelhetnek

en: Hour maintenance tasks (off peak)
hu_HU: Óránkénti karbantartási feladatok (csúcsidőn kívül)

en: Hourly traffic (local time)
hu_HU: Óránkénti forgalom (helyi idő)

en: How to install this plugin?
hu_HU: Hogyan telepítsük a bővítményt?

en: I am
hu_HU: Ez vagyok

en: I asked a contact
hu_HU: Kapcsolatfelvételt kértem

en: I don't know if it's encoded or not
hu_HU: Nem tudom, hogy kódolt-e vagy sem

en: I got a smile from
hu_HU: Mosolyt kaptam tőlük

en: I had a contact request from
hu_HU: Kapcsolatfelvételt kértek

en: I locked
hu_HU: Letiltottam

en: I smiled at
hu_HU: Rájuk mosolyogtam

en: I was watched by
hu_HU: Engem megnéztek

en: I'm looking for
hu_HU: Keresett partner:

en: IP address
hu_HU: IP cím

en: If a country is loaded in wp-geonames, the regions list of this country will come from the wp-geonames base and not from here.
hu_HU: Ha egy ország betöltésre kerül a wp-geonames-ben, akkor az ország régiók listája a wp-geonames-ből származik, nem innen.

en: If the menu tab is missing in appearance (theme full-site editing), install a classic theme (twenty-twenty-one) to create your menu. Then return to your theme and select the menu you've just created
hu_HU: Ha a menü fül hiányzik (téma full-site editing), telepítsen egy klasszikus témát (twenty-twenty-one) a menü létrehozásához. Ezután térjen vissza a témához, és válassza ki az imént létrehozott menüt

en: If the plugin page changes, you'll have to delete the items and redo your menu.
hu_HU: Ha a beépülő modulok oldala megváltozik, törölnie kell az elemeket, és újra el kell készítenie a menüt.

en: Ignore
hu_HU: Figyelmen kívül hagy

en: Image file
hu_HU: Kép fájl

en: Images names
hu_HU: Képek elnevezése

en: Images names are encoded
hu_HU: A képek neve kódolva

en: Images names are not encoded
hu_HU: A képek neve nincs kódolva

en: Import completed
hu_HU: Import kész

en: Import data
hu_HU: Adat importálása

en: Import in CSV
hu_HU: Importálás CSV-ben

en: Import members in CSV
hu_HU: Tagok importálása CSV-ben

en: In <a href="admin.php?page=rencontre.php">Rencontre / General</a>, set the plugin page and save.
hu_HU: A <a href="admin.php?page=rencontre.php">Rencontre / Általános </a> alatt állítsd be a bővítmény oldalát, majd mentsd el.

en: In <a href="edit.php?post_type=page">Pages</a>, edit or create the page of your choice. Add the shortcodes <code>[rencontre][rencontre_libre]</code> in this page content.
hu_HU: Az <a href="edit.php?post_type=page">Oldalaknál</a> szerkesztheted vagy létrehozhatod a kívánt oldalt. Add hozzá a <code> [rencontre] [rencontre_libre] </code> rövidkódokat ezen oldal tartalmához.

en: In case of interruption during the import of photos, restart the procedure. Doubloons are killed.
hu_HU: Ha a fényképek importálása félbeszakad, eljárás újraindítása. Duplák törlése.

en: Inactive users deleted during maintenance
hu_HU: Inaktív felhasználók törölve karbantartás során

en: Inadequate image
hu_HU: Nem megfelelő kép

en: Inappropriate presentation
hu_HU: Nem megfelelő prezentáció

en: Inbox
hu_HU: Kapott levelek

en: Inline badge color
hu_HU: Inline jelvény színe

en: Inline color
hu_HU: Inline szín

en: Input background color
hu_HU: Háttérszín megadása

en: Instant email subject
hu_HU: Azonnali e-mail tárgya

en: Introductory text for the summary email (After hello login - Before the smiles and contact requests)
hu_HU: Az összefoglaló e-mail bevezető szövege (Hello login után - A mosoly és a kapcsolatfelvétel kérése előtt)

en: It does not appear to be any profile. You can load the default profile if you wish.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy nincs adatlap. Betöltheted az alapértelmezettet, ha szeretnéd.

en: Jail
hu_HU: Letiltás

en: Just show a warning
hu_HU: Csak mutasson figyelmeztetést

en: Kilograms
hu_HU: Kilogram

en: Label color
hu_HU: Címke színe

en: Large text box (TEXTAREA)
hu_HU: Nagy szövegmező (TEXTAREA)

en: Less than
hu_HU: Kevesebb, mint

en: Lightbox Image Gallery
hu_HU: Lightbox képgaléria

en: Line and border color
hu_HU: Vonal és határoló színe

en: List of members removed by Admin. They are blacklisted. Subscription blocked
hu_HU: Admin által eltávolított tagok listája. Feketelistán vannak. Előfizetés blokkolva

en: Load countries
hu_HU: Országok betöltése

en: Load profiles
hu_HU: Adatlapok betöltése

en: Log in
hu_HU: Belépés

en: Log out
hu_HU: Kilépés

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Look
hu_HU: Látogatók

en: Main photo
hu_HU: Fő fotó

en: Make an export and look at it to get the right format (The first line is not treated).
hu_HU: Exportálás és megtekintés a megfelelő formátum elérése érdekében (első sor kihagyva).

en: Manual method
hu_HU: Manuális módszer

en: Many reports
hu_HU: Sok jelentés

en: Max
hu_HU: Maximum

en: Max age
hu_HU: Max kor

en: Max height
hu_HU: Max magasság

en: Max number of mails sent per hour
hu_HU: Az óránként küldött e-mailek maximális száma

en: Max number of results per search
hu_HU: Az eredmények max száma kereséskor

en: Max weight
hu_HU: Max súly

en: Members
hu_HU: Tagok

en: Members cannot hide their profile
hu_HU: A tagok nem rejthetik el a profiljukat

en: Members without photo are less visible
hu_HU: A fotó nélküli tagok kevésbé láthatóak

en: Members without photo cannot zoom other members
hu_HU: A fénykép nélküli tagok nem tudják nagyítani a többi tagot

en: Members without photo, attention-catcher and ad cannot make a report
hu_HU: Fotó, mottó és bemutatkozás nélkül a tagok nem jelenthetnek

en: Members without photo, attention-catcher and ad cannot send message
hu_HU: Fotó, mottó és bemutatkozás nélkül a tagok nem küldhetnek üzenetet

en: Menu buttons color
hu_HU: Menü gombok színe

en: Menu color
hu_HU: Menü színe

en: Merge My Account and Edit My Profile pages
hu_HU: A Fiókom egyesítése és a Profilom szerkesztése oldalak

en: Message received background color
hu_HU: Kapott üzenet háttérszíne

en: Message sent
hu_HU: Üzenet elküldve

en: Message sent background color
hu_HU: Elküldött üzenet háttérszíne

en: Messaging
hu_HU: Üzenetek

en: Meter
hu_HU: Méter

en: Min
hu_HU: Minimum

en: Min age
hu_HU: Min kor

en: Min height
hu_HU: Min magasság

en: Min weight
hu_HU: Min súly

en: Min width of portrait on logged out plugin homepage
hu_HU: A portré minimális szélessége a kijelentkezett plugin kezdőlapján

en: Min width of portrait on logged out plugin homepage on small screen
hu_HU: A portré minimális szélessége a kijelentkezett plugin kezdőlapján kis képernyőn

en: Missing regions
hu_HU: Hiányzó régiók

en: Modal warning background color
hu_HU: Modális figyelmeztető háttérszín

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: More details in the <a href="https://wordpress.org/plugins/rencontre/#faq" target="_blank">F.A.Q</a>.
hu_HU: További részletek az <a href="https://wordpress.org/plugins/rencontre/#faq" target="_blank">F.A.Q.</a> részben.

en: Move Down
hu_HU: Lefelé mozgatás

en: Move Up
hu_HU: Felfelé mozgatás

en: Multiple choice list (CHECKBOX)
hu_HU: Többválasztós lista (CHECKBOX)

en: My Account
hu_HU: Fiókom

en: My ad
hu_HU: Bemutatkozásom

en: My attention-catcher
hu_HU: Mottóm

en: My card
hu_HU: Bankkártyám

en: My city
hu_HU: Városom

en: My country
hu_HU: Országom

en: My favourites
hu_HU: Kedvenceim

en: My height
hu_HU: Magasságom

en: My homepage
hu_HU: Kezdőlap

en: My name
hu_HU: Nevem

en: My region
hu_HU: Régióm

en: My weight
hu_HU: Testsúlyom

en: New
hu_HU: Új

en: New Item
hu_HU: Új tétel

en: New Passwords are differents
hu_HU: Az új jelszavak nem egyeznek

en: New entrants
hu_HU: Új feliratkozók

en: New fast account not completed
hu_HU: Kitöltetlen új gyors fiók

en: Next Page
hu_HU: Következő oldal

en: Nickname unavailable
hu_HU: Becenév nem elérhető

en: No
hu_HU: Nincs

en: No 'no email' button
hu_HU: Nincsen „nincs e-mail” gomb

en: No ad in search results
hu_HU: Nincs hirdetés a keresés eredményeknél

en: No ads on logged out plugin homepage
hu_HU: Nincsenek hirdetések a kijelentkezett bővítmény honlapon

en: No beep on the chat
hu_HU: A csevegésnél nincs sípolás

en: No birth date
hu_HU: Nincs születési dátum

en: No contact request
hu_HU: Nincs kapcsolatfelvételi kérés

en: No country
hu_HU: Nincs ország

en: No email from this site
hu_HU: Nincs e-mail erről a webhelyről

en: No emoticon
hu_HU: Nincs hangulatjel

en: No gender restriction in search
hu_HU: Nincs nemi korlátozás a keresésben

en: No height
hu_HU: Nincs magasság

en: No homosexual
hu_HU: Nincs homoszexuális

en: No interaction with members who don't match my search criteria
hu_HU: Nincs interakció olyan tagokkal, akik nem felelnek meg a keresési feltételeknek

en: No localisation
hu_HU: Nincs lokalizáció

en: No matter
hu_HU: Nem számít

en: No members without photo in automatic mails
hu_HU: Nincsenek fotó nélküli tagok az automatikus levelekben

en: No menu (I use WordPress menu)
hu_HU: Nincs menu (A WordPress menüt használom)

en: No region
hu_HU: Nincs régió

en: No report
hu_HU: Nincs jelentés

en: No sex change
hu_HU: Nincs nem változás

en: No sidebar (I put it with widget)
hu_HU: Nincs oldalsáv (widgettel tettem)

en: No smiles
hu_HU: Nincs mosoly

en: No weight
hu_HU: Nincs súly

en: Not sent
hu_HU: Küldés sikertelen

en: Number of daily registrations
hu_HU: Napi regisztrációk száma

en: Number of days in jail (deleted account)
hu_HU: Tiltásban eltöltött napok száma (törölt fiók)

en: Number of days to wait before presence homepage
hu_HU: Kezdőlapos megjelenítés előtti várakozó napok száma

en: Number of members with profile and photo
hu_HU: Profillal és fotóval rendelkező tagok száma

en: Number of photos
hu_HU: Fotók száma

en: Number of portrait on logged out plugin homepage
hu_HU: Portrék száma a kijelentkezett bővítmény oldalon

en: Number of registered members
hu_HU: Regisztrált tagok száma

en: Numeric choice list (SELECT)
hu_HU: Numerikus választási lista (SELECT)

en: Obligation to choose a city in the wp_Geonames list during registration (if plugin installed)
hu_HU: Kötelezettség, hogy a regisztráció során válasszon egy várost a wp_Geonames listából (ha a beépülő modul telepítve van)

en: Old messages deleted during maintenance (recommended)
hu_HU: Régi üzenetek törlése karbantartás során (ajánlott)

en: On smartphone only
hu_HU: Csak okostelefonon

en: Online now
hu_HU: Jelenleg online

en: Only IP
hu_HU: Csak IP

en: Only email
hu_HU: Csak email

en: Only members from the same country on the logged on plugin homepage
hu_HU: Csak ugyanazon országbeli tagok a bejelentkezett bővítmény kezdőlapján

en: Only members with attention-catcher and ad
hu_HU: Csak mottóval és bemutatkozással rendelkező tagok

en: Only members with photo
hu_HU: Csak fényképes tagok

en: Only my country in summary email
hu_HU: Csak saját ország az összefoglaló e-mailben

en: Only photo on logged out plugin homepage
hu_HU: Csak fotó a kijelentkezett bővítmény kezdőlapon

en: Only with picture
hu_HU: Csak fényképpel

en: Open relationship
hu_HU: Nyitott kapcsolat

en: OpenSSL doesn't seem to be working. Some features of this plugin will not be available.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy az OpenSSL nem működik. A bővítmény egyes szolgáltatásai nem lesznek elérhetőek.

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password changed !
hu_HU: Jelszó megváltoztatva!

en: PayPal - The most secure online payment solution !
hu_HU: PayPal - a legbiztonságosabb online fizetési megoldás!

en: Photo
hu_HU: Fotó

en: Photo required
hu_HU: Fénykép szükséges

en: Photos Import
hu_HU: Fotók importálása

en: Place
hu_HU: Hely

en: Please note that this action is irreversible!
hu_HU: Felhívjuk figyelmed, hogy ez a művelet visszafordíthatatlan!

en: Plugin page
hu_HU: Bővítmény oldala

en: Plugin version
hu_HU: Bővítmény verziója

en: Pounds
hu_HU: Font

en: Precise criteria for featured profiles
hu_HU: Pontos kritériumok a kiemelt profilokhoz

en: Premium
hu_HU: Prémium

en: Previous page
hu_HU: Előző oldal

en: Profile
hu_HU: Adatlap

en: Profile hidden
hu_HU: Profil elrejtve

en: Profile switched off
hu_HU: A profil kikapcsolva

en: Profile visibility
hu_HU: Profil láthatósága

en: Profile visible
hu_HU: Profil látható

en: Profiles currently online
hu_HU: Jelenleg online tagok

en: Prohibit contact
hu_HU: Kapcsolat tiltása

en: Put members photos in wp-content/uploads/tmp/photo_import/ by FTP before the start (right RW - no sub folder - .jpg - no zip).
hu_HU: Tagok fényképeit FTP-n keresztül a wp-content/uploads/tmp/photo_import/ mappába kezdés előtt (RW jog - nincs almappa - .jpg - nem ZIP).

en: Quarterly
hu_HU: Negyedévente

en: Quick Search
hu_HU: Gyors keresés

en: Reason for this action
hu_HU: Akció oka

en: Redirect to the plugin page after login
hu_HU: A bejelentkezés után átirányítás a bővítmény oldalra

en: Ref language
hu_HU: Ref nyelv

en: Regards,
hu_HU: Üdvözlettel,

en: Regenerate all photos
hu_HU: Az összes fénykép újbóli létrehozása

en: Region
hu_HU: Régió

en: Region field is empty or outdated !
hu_HU: A régió mező üres vagy elavult!

en: Regions
hu_HU: Régiók

en: Register
hu_HU: Regisztrálás

en: Registered
hu_HU: Regisztrált

en: Registration
hu_HU: Regisztráció

en: Registration confirmation will be emailed to you.
hu_HU: A regisztráció megerősítését e-mailben küldjük el.

en: Regular email subject
hu_HU: Normál e-mail tárgy

en: Relation
hu_HU: Kapcsolat

en: Release
hu_HU: Kiengedés

en: Release this mail?
hu_HU: Email elengedése?

en: Reminder email subject
hu_HU: Emlékeztető e-mail tárgya

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove - Black list email
hu_HU: Eltávolítás - cím feketelistára

en: Remove a language
hu_HU: Nyelv eltávolítása

en: Remove a language and all related content
hu_HU: A nyelv és az összes kapcsolódó tartalom eltávolítása

en: Remove the category
hu_HU: Kategória törlése

en: Rencontre - Countries
hu_HU: Rencontre - Országok

en: Rencontre - Custom
hu_HU: Rencontre - Egyedi

en: Rencontre - General
hu_HU: Rencontre - Általános

en: Rencontre - Jail
hu_HU: Rencontre - Tiltott

en: Rencontre - Members
hu_HU: Rencontre - Tagok

en: Rencontre - Profile
hu_HU: Rencontre - Adatlap

en: Rencontre Plugin Donation
hu_HU: Rencontre bővítmény adományok

en: Replace
hu_HU: Helyettesítés

en: Report
hu_HU: Jelentés

en: Report a fake profile or inappropriate content
hu_HU: Hamis profil vagy nem megfelelő tartalom jelentése

en: Reporting
hu_HU: Jelentés

en: Reporting already done
hu_HU: Jelentés már megtörtént

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Required field (hidden)
hu_HU: Kötelező mező (rejtett)

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Reset GPS
hu_HU: GPS alaphelyzetbe állítása

en: Restores 'Menus' item in the WordPress Appearance tab
hu_HU: Visszaállítja a „Menük” elemet a WordPress Megjelenés lapján

en: Retype the new
hu_HU: Írd be újra az újat

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save profile
hu_HU: Adatlap mentése

en: Search
hu_HU: Keresés

en: See
hu_HU: Lásd

en: Select background color
hu_HU: Háttérszín kiválasztása

en: Select your CSV file (.csv - no zip).
hu_HU: CSV-fájl kiválasztása (.csv - nincs zip).

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Send a message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Send a message to
hu_HU: Üzenet küldése neki:

en: Send an email to the user whose account is deleted
hu_HU: E-mail küldése a törölt felhasználónak

en: Sending emails via WordPress can sometimes be tricky. If registration emails (for example) aren't being received, try an SMTP email plugin.
hu_HU: Az e-mailek küldése a WordPressen keresztül néha bonyolult lehet. Ha például nem érkezik meg a regisztrációs e-mail, próbáljon ki egy SMTP e-mail beépülő modult.

en: Serious relationship
hu_HU: Komoly kapcsolat

en: Sex
hu_HU: Nem

en: Single choice list (SELECT)
hu_HU: Kiválasztás listáról (SELECT)

en: Site title
hu_HU: Webhely címe

en: Smile
hu_HU: Rám mosolyogtak

en: Smile already sent
hu_HU: Mosoly korábban elküldve

en: Smile sent
hu_HU: Mosoly elküldve

en: Some required fields in your profile are incomplete. Thank you to fill them in.
hu_HU: A profilodban néhány kötelező mező hiányos. Köszönjük, hogy kitöltötte.

en: Sorry, but nothing matched your search terms.
hu_HU: A keresett kifejezésekre nincs találat.

en: Sort
hu_HU: Rendezés

en: Statistic
hu_HU: Statisztikák

en: Step
hu_HU: Lépés

en: TO CHANGE
hu_HU: Módosítandó

en: Template file
hu_HU: Sablonfájl

en: Templates
hu_HU: Sablonok

en: Text color
hu_HU: Szöveg színe

en: Thank you for your report
hu_HU: Köszönöm a jelentést

en: The
hu_HU: A

en: The country table is empty. You can load the countries and regions by default if you wish.
hu_HU: Az országtábla üres. Alapértelmezés szerint betöltheted az országokat és régiókat, ha szeretnéd.

en: The gender of some members is not in accordance with the custom parameter 'change sex values'. These members are not visible.
hu_HU: Egyes tagok neme nincs összhangban a 'A nemek értékének módosítása' egyéni paraméterrel. Ezek a tagok nem láthatók.

en: The language used for emails is the one of your ADMIN interface (hardcoded in DB).
hu_HU: Az e-mailekhez használt nyelv az ADMIN-kezelőfelület nyelve (a DB-ben kemény kódolású).

en: The original password is wrong
hu_HU: Eredeti jelszó rossz

en: The profiles are not all translated into the language of the site. Users will see the character "?".
hu_HU: A profilok nem mindegyike van lefordítva a webhely nyelvére. A felhasználók a "?" karaktert fogják látni.

en: Theme version
hu_HU: Sablon verziója

en: This action will result in the complete deletion of your account and everything about you from our server. We do not keep historical accounts.
hu_HU: Ennek a műveletnek az eredményeként a fiókja teljes mértékben törlődik, és minden a szerverről. Nem tartunk meg múltbeli fiókokat.

en: This also applies to messages that you have sent to other members as well as those they have sent to you.
hu_HU: Ez vonatkozik azokra az üzenetekre is, amelyeket más tagoknak küldtél, valamint azokra, amelyeket ők küldtek neked.

en: This chat is not currently available
hu_HU: Ez a csevegés jelenleg nem érhető el

en: This member blocked you.
hu_HU: Ez a tag letiltott téged.

en: Thus take two minutes to finish the registration. You should not be disappointed.
hu_HU: Ezért tölts két percet a regisztráció befejezésével. Nem fogsz csalódni.

en: Title color
hu_HU: Cím színe

en: To
hu_HU: Életkorig

en: To be more visible and to view photos of other members, you should add one to your profile.
hu_HU: Hogy láthatóbb légy és megtekinthesd a többi tag fotóit, tölts fel egy fényképet.

en: To facilitate the settings after installing, you can download and install via CSV (<a href="admin.php?page=rencontre.php">Rencontre / General</a>) 20 test profiles with photo
hu_HU: A telepítés utáni beállítások megkönnyítése érdekében letölthetsz és telepíthetsz CSV-n keresztül (<a href="admin.php?page=rencontre.php">Rencontre / Általános</a>) 20 teszt profilt fotóval

en: Today's birthday
hu_HU: A mai születésnaposok

en: Traffic on the week
hu_HU: Heti forgalom

en: Translate
hu_HU: fordít

en: US
hu_HU: USA

en: Unblock
hu_HU: Újra engedélyezése

en: Unblock this member
hu_HU: Tag újra engedélyezése

en: Unchecked: WP roles will be destroyed. Users who are not in Rencontre will be destroyed. This is the best mode for a big and exclusive dating site.
hu_HU: Ha nincs jelölve: A WP szerepek megsemmisülnek. A Rencontre-ben nem szereplő felhasználók törlése. Ez a legjobb mód egy nagy és exkluzív társkereső oldalhoz.

en: Uneditable after registration
hu_HU: A regisztráció után nem szerkeszthető

en: Unit
hu_HU: Mértékegység

en: Up this week
hu_HU: Jelen hétig

en: Update member profile
hu_HU: Profil frissítése

en: Update now
hu_HU: Frissítés most

en: Upwardly inclined
hu_HU: Felfelé irányban

en: Use member's picture as WordPress avatar
hu_HU: Tag képének használata WordPress avatárként

en: User blocking if a required field is missing
hu_HU: Felhasználó letiltása, ha hiányzik egy kötelező mező

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username or Email Address
hu_HU: Felhasználónév vagy email cím

en: Value
hu_HU: Érték

en: View a discrete copyright on photos
hu_HU: Diszkrét szerzői jogi szöveg a fényképeken

en: Warning bar background color
hu_HU: Figyelmeztetés háttérszíne

en: Warning, this is not without consequences. The changes will be applied to the member profiles that can offend. Caution !
hu_HU: Figyelem, ennek következményei lesznek. A módosítások a meglévő adatlapokra lesznek alkalmazva. Vigyázat!

en: We wish you nice encounters.
hu_HU: Kellemes randikat kívánunk.

en: We would like to inform you that we do not use your personal data outside of this site.
hu_HU: Szeretnénk tájékoztatni, hogy a személyes adataidat ezen a weboldalon kívül nem használjuk fel.

en: Weekly
hu_HU: Heti

en: Weight
hu_HU: Súly

en: Weight unit
hu_HU: Súly mértékegysége

en: Welcome to %s. You will stay hidden without interaction to other members as long as your account is not completed.
hu_HU: Üdvözlünk a(z) %s webhelyen. Adatlapod rejtett fog maradni és más tagokkal nem tudsz érintkezni addig, amíg a fiók adatai nincsenek kitöltve.

en: Who I asked for a contact?
hu_HU: Kitől kértem kapcsolatfelvételt?

en: Who I smiled?
hu_HU: Kire mosolyogtam?

en: Who I've blocked?
hu_HU: Kit tiltottam le?

en: Widget to integrate the Rencontre sidebar in your theme sidebar
hu_HU: Widget a Rencontre oldalsáv integrálásához a téma oldalsávjába

en: Widget to integrate the dating website
hu_HU: Widget a társkereső weboldal integrálásához

en: Word in the ad
hu_HU: Szó a hirdetésben

en: Words
hu_HU: Szavak

en: Write and press <Enter>
hu_HU: Írj és nyomd meg az <Enter> billentyűt

en: Year
hu_HU: év

en: Years
hu_HU: év

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yesterday
hu_HU: Tegnap

en: You also need to confirm your email address by clicking the link that you received. You have 24 hours. Do not delay.
hu_HU: Azt is meg kell erősítened az e-mail címed a kapott linkre kattintva. 24 órád van. Ne késlekedj.

en: You are blocked!
hu_HU: Le vagy tiltva!

en: You are connected as ADMIN
hu_HU: Kapcsolat adminként

en: You are currently hidden to other members and you can't communicate because your account is not complete. You should promptly update this page otherwise your access will be canceled.
hu_HU: Rejtve vagy a többi tag elől és nem tudsz velük kommunikálni, mert az adatlapod nincs kitöltve. Haladéktalanul töltsd ki ezt az oldalt, különben a hozzáférésed megszűnik.

en: You are limited
hu_HU: Fiók korlátozva

en: You are no longer allowed to send messages.
hu_HU: Többé nem küldhetsz üzeneteket.

en: You can create, rename and delete countries and regions.
hu_HU: Létrehozhatsz, átnevezhetsz és törölhetsz országokat és régiókat.

en: You can create, rename and delete items from the profile.
hu_HU: Elemeket létrehozhatsz, átnevezhetsz és törölhetsz az adatlapról.

en: You cannot use RENCONTRE as a user if you have ADMIN rights
hu_HU: A RENCONTRE nem használható felhasználóként, ha ADMIN jogokkal rendelkezel

en: You have
hu_HU: Neked

en: You have 24 hours to confirm your email.
hu_HU: 24 órád van az e-mail megerősítéséhez.

en: You have a chat request
hu_HU: Csevegési kérelmed van

en: You have been blocked by the moderator.
hu_HU: A moderátor letiltott.

en: You have made changes. Remember to update when you're done.
hu_HU: Változtatás történt. Ne felejtsd el frissíteni, amikor kész.

en: You have no photo on your profile?
hu_HU: Nincs fotó az adatlapodon?

en: You have received a contact request from
hu_HU: Kapcsolatfelvételi kérést kaptál tőle

en: You have received a smile from
hu_HU: Mosolyt kaptál tőlük

en: You must first complete your registration.
hu_HU: Először be kell fejeznie a regisztrációját.

en: You need the WordPress Login / Logout / Register links. Take a look in <a href="nav-menus.php">Appearance / Menus</a> if your theme has not these links.
hu_HU: Szükséged lesz a WordPress Bejelentkezés / Kijelentkezés / Regisztráció linkekre. Nézd meg a <a href="nav-menus.php">Megjelenés / Menük</a> pontot, ha a sablonban nem léteznek ezek a linkek.

en: You or this member do not want to interact if the criteria do not match.
hu_HU: Ön vagy ez a tag nem akar interakcióba lépni, ha a feltételek nem egyeznek.

en: You registered on our website but you did not complete the procedure. You'll miss a date. That's too bad.
hu_HU: Regisztráltál honlapunkon, de nem fejezted be az eljárást. Emiatt lemaradhatsz randikról és az nem jó.

en: You should complete your profile and add a photo to send messages.
hu_HU: Töltsd ki az adatlapodat, tölts fel egy fényképet, és már küldhetsz is üzeneteket.

en: You should confirm your email with this link
hu_HU: Ezzel a linkkel meg kell erősítened e-mailt

en: You want an integrated payment system, an easy moderation panel and a lot of features?
hu_HU: Integrált fizetési rendszert, egyszerű moderációs panelt és sok funkciót szeretnél?

en: You will access all the possibilities offered by the site in few minutes.
hu_HU: Néhány perc alatt hozzáférhetsz a webhely által kínált összes lehetőséghez.

en: Your account has been deleted
hu_HU: Fiókod töröltük

en: Your account is blocked. You are invisible. Change your profile.
hu_HU: Fiókod le van tiltva. Láthatatlan vagy. Változtasd meg a profilod.

en: Your contact closed his window.
hu_HU: Az kapcsolatod bezárta az ablakot.

en: Your email address is currently in quarantine. Sorry
hu_HU: Az e-mail címed jelenleg karanténban van. Sajnálom

en: Your email is validated
hu_HU: Email ellenőrizve

en: Your profile has been visited
hu_HU: Adatlapodat megnézte valaki

en: Your profile is empty. To take advantage of the site and being more visible, thank you to complete it.
hu_HU: Profilod üres. A webhely szolgáltatásainak kihasználása és a láthatóság érdekében megköszönjük, hogy kitöltöd.

en: Zip package
hu_HU: Zip csomag

en: a man
hu_HU: Férfi

en: a woman
hu_HU: Nő

en: and
hu_HU: és

en: between
hu_HU: Életkor:

en: checked
hu_HU: Engedélyezve

en: completed
hu_HU: kész

en: days
hu_HU: napig

en: email
hu_HU: e-mail

en: except during maintenance
hu_HU: kivéve karbantartás alatt

en: for
hu_HU: Szándék:

en: fri
hu_HU: P

en: from my position
hu_HU: pozíciómból

en: ft
hu_HU: cm

en: home page and search
hu_HU: honlap és keresés

en: home page, search and message
hu_HU: honlap, keresés és üzenet

en: hours
hu_HU: óra

en: hover
hu_HU: egeres rámutatás

en: in
hu_HU: cm

en: in your inbox.
hu_HU: a fiókodban.

en: incomplete fields or error
hu_HU: hiányos mezők vagy hiba

en: is a recommended plugin to use with Rencontre.
hu_HU: ajánlott bővítmény a Rencontre-hez.

en: lines
hu_HU: sorok száma

en: mail/hour
hu_HU: e-mail/óra

en: max
hu_HU: maximum

en: message
hu_HU: üzeneted van

en: messages
hu_HU: üzeneted van

en: min
hu_HU: perc

en: mon
hu_HU: H

en: multiple choice
hu_HU: több választási lehetőség

en: no mail
hu_HU: nincs e-mail

en: photo
hu_HU: fotó

en: points
hu_HU: pontok

en: profile
hu_HU: adatlap

en: sat
hu_HU: Szo

en: sent during maintenance
hu_HU: karbantartás alatt elküldve

en: sun
hu_HU: V

en: thu
hu_HU: Cs

en: time
hu_HU: idő

en: to
hu_HU: ide

en: tue
hu_HU: K

en: warning
hu_HU: figyelmeztetés

en: wed
hu_HU: Sze

en: welcome to the site
hu_HU: Üdvözlünk az oldalon!

en: years
hu_HU: év
