Register Plus Redux v3.9.5 - en to nl_NL translation catalogue (222 entries)

en:  after
nl_NL: erna

en:  and/or
nl_NL: en/of

en:  or
nl_NL: of

en: %s Users Registered.
nl_NL: %s Gebruikers die zijn geregistreerd.

en: <h2>%user_login% is your new username</h2>
    <p>But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong></p>
    <p>Check your inbox at <strong>%user_email%</strong> and click the link given.</p>
    <p>If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.</p>
nl_NL: <h2>%user_login% is uw nieuwe gebruikersnaam</h2>
    <p>Maar voordat u uw nieuwe gebruikersnaam kunt gebruiken , <strong>moet u deze eerst activeren</strong></p>
    <p>Controleer uw binnengekomen e-mail <strong>%user_email%</strong> en klik op de ontvangen link.</p>
    <p>Indien u niet binnen  dagen de gebruikersnaam activeerd zult u opnieuw moeten registreren.</p>

en: A verification code will be sent to any new users email address, new users will not be able to login or reset their password until they have completed the verification process. Administrators may authorize new users from the Unverified Users Page at their own discretion.
nl_NL: Er zal een verificatiecode worden gezonden naar een nieuwe gebruikers e-mail adres, nieuwe gebruikers kunnen niet inloggen of hun wachtwoord veranderen totdat zij het ​​verificatieproces zijn doorlopen. Beheerders kunnen naar eigen inzicht nieuwe gebruikers toestaan een pagina te bezoeken.

en: About Yourself
nl_NL: Over jezelf

en: Actions
nl_NL: Akties

en: Add Code
nl_NL: Code toevoegen

en: Add Field
nl_NL: Veld toevoegen

en: Add a new custom field.
nl_NL: Voeg een nieuw gebruikersveld toe.

en: Add a new invitation code
nl_NL: Voeg een nieuwe uitnodigingscode toe

en: Add asterisk to left of all required field's name.
nl_NL: Voeg sterretje links van de naam van alle vereiste velden.

en: Additional Fields
nl_NL: Extra velden

en: Additional Information
nl_NL: Extra informatie

en: Admin Message
nl_NL: Admin Bericht

en: Admin Notification
nl_NL: Admin Melding

en: Admin Notification Settings
nl_NL: Admin Meldingsinstelling

en: Admin Verification
nl_NL: Beheer Verificatie

en: All unverified users will automatically be deleted after the Grace Period specified, to disable this process enter 0 to never automatically delete unverified users.
nl_NL: Alle niet-geverifieerde gebruikers worden automatisch verwijderd na het ingesteld termijn, het cijfer 0 staat voor nooit automatisch verwijderen van niet-geverifieerde gebruikers.

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply default Wordpress styling to all fields.
nl_NL: Gebruik standaard Wordpress 3.0.1 styling voor alle velden.

en: Approve
nl_NL: Goedgekeurd

en: Approve Selected Users
nl_NL: Selectie goed gekeurde gebruikers

en: Autocomplete URL
nl_NL: Autom. aanvullen URL

en: Autologin user
nl_NL: Autologin gebruiker

en: Autologin user after registration.
nl_NL: Autologin gebruikers na registratie.

en: Bad
nl_NL: Verkeerd

en: Bulk Actions
nl_NL: Massa akties

en: By default, after registering, users will be sent to %s/wp-login.php?checkemail=registered, leave this value empty if you do not wish to change this behavior. You may enter another address here, however, if that address is not on the same domain, Wordpress will ignore the redirect.
nl_NL: Standaard na registratie, zullen de gebruikers worden gestuurd naar %s/wp-login.php?checkemail=registered, laat deze waarde leeg als u niet wilt dat dit wordt veranderd. U kunt hier een ander adres invoeren, maar als dat adres niet op hetzelfde domein staat, zal Wordpress de omleiding negeren.

en: By default, after verifying, users will be sent to %s/wp-login.php, leave this value empty if you do not wish to change this behavior. You may enter another address here, however, if that addresses is not on the same domain, Wordpress will ignore the redirect.
nl_NL: Standaard na verifcatie, zullen de gebruikers worden gestuurd naar% s / wp-login.php, laat deze waarde leeg als u niet wilt dat dit gedrag te veranderd. U kunt hier een ander adres invoeren, maar als dat adressen niet op hetzelfde domeinis , zal Wordpress de omleiding negeren.

en: CSS Rule Example:
nl_NL: CSS regel voorbeeld:

en: Checkbox Fields
nl_NL: Checkbox Veld

en: Confirm E-mail
nl_NL: Bevestig E-Mail

en: Confirm Email
nl_NL: Bevestigings E-mail

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Content-Type:
nl_NL: Content-Typ:

en: Convert new lines to &lt;br /&gt; tags (HTML only)
nl_NL: Nieuwe regel beginnen met &lt;br /&gt; tags (alleen HTML)

en: Custom Admin Notification
nl_NL: Aangepaste Admin Melding

en: Custom CSS for Register & Login Pages
nl_NL: Aangepastes CSS voor registratie- en loginpagina

en: Custom Login CSS
nl_NL: Aangepaste inlog CSS

en: Custom Logo URL
nl_NL: URL van je eigen Logo

en: Custom Logo will be shown on Registration and Login Forms in place of the default Wordpress logo. For the best results custom logo should not exceed 350px width.
nl_NL: Aangepaste logo zal worden getoond op Registratie en log-in formulieren in plaats van de standaard Wordpress logo. Voor het beste resultaat aangepaste mag het Logo niet groter zijn dan 350px breedt.

en: Custom New User Message
nl_NL: Aangepaste nieuwe gebruikers bericht

en: Custom Register CSS
nl_NL: Aangepaste registratie CSS

en: Custom Verification Message
nl_NL: Aangepaste verificatie bericht

en: Database Key
nl_NL: Database sleutel

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Selected Users
nl_NL: Verwijder geselecteerde gebruikers

en: Disclaimer Content
nl_NL: Inhoud van Disclaimer

en: Disclaimer Title
nl_NL: Titel van Disclaimer

en: Display
nl_NL: Tonen

en: Do NOT send administrator an email whenever a new user is created by an administrator
nl_NL: Stuur de beheerder geen e-mail wanneer een nieuwe gebruiker door de beheerder is aangemaakt

en: Do NOT send administrator an email whenever a new user registers
nl_NL: Stuur de beheerder geen e-mail wanneer een nieuwe gebruiker zich registreert

en: Do NOT send user an email after they are registered
nl_NL: Verstuur geen e-mail aan gebruiker voordat deze heeft geregistreerd

en: Do NOT send user an email when created by an administrator
nl_NL: Verstuur geen e-mail aan gebruiker als deze is aangemaakt door een beheerder.

en: Do not require users to confirm password.
nl_NL: Gebruikers hoeven hun wachtwoord niet te bevestigen.

en: Drag to Reorder
nl_NL: Sleep om opnieuw ordenen

en: E-mail
nl_NL: E-Mail

en: E-mail:
nl_NL: E-Mail:

en: ERROR
nl_NL: FOUT

en: Each invitation code may only be used once.
nl_NL: Elke uitnodiging code kan slechts één keer worden gebruikt.

en: Edit
nl_NL: Veranderen

en: Email Verification
nl_NL: E-Mail Verificatie

en: Email address is not appropriate as a username, please enter another email address.
nl_NL: Dit e-mail adres mag niet gebruikt worden als gebruikersnaam, vul aub een ander e-mail adres in.

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Enable...
nl_NL: Inschakelen...

en: Enforce case-sensitivity of invitation codes.
nl_NL: Forceer hoofdletter gevoelige uitnodigingscode.

en: Enhances the user registration process with complete customization and additional administration options.
nl_NL: Verbetert de gebruiker registratie proces met volledige maatwerk en extra administratie opties.

en: Enter additional fields to show on the User Profile and/or Registration Pages. Additional fields will be shown after existing profile fields on User Profile, and after selected profile fields on Registration Page but before Password, Invitation Code, Disclaimer, License Agreement, or Privacy Policy (if any of those fields are enabled). Options must be entered for Select, Checkbox, and Radio fields. Options should be entered with commas separating each possible value. For example, a Radio field named "Gender" could have the following options, "Male,Female".
nl_NL: Voer extra velden te laten zien op het gebruikersprofiel en / of registratie pagina's. Extra velden kunt u zien als bestaande profiel velden op Gebruikersprofiel, en na geselecteerde profiel velden op registratiepagina maar voordat Wachtwoord, Uitnodiging Wetboek, Disclaimer, licentieovereenkomst, of privacybeleid (indien een van deze velden worden ingeschakeld). Opties moeten worden ingevoerd voor Select, Checkbox en Radio velden. Opties moeten worden ingevoerd met komma's te scheiden elke mogelijke waarde. Bijvoorbeeld, een Radio veld met de naam "Geslacht" kan u weergeven met de opties, "man,vrouw".

en: Filter Random Passwords.
nl_NL: Filter willekeurige wachtwoorden.

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: From Email
nl_NL: Afzenders E-mail

en: From Name
nl_NL: Afzendersnaam

en: From:
nl_NL: Van:

en: Good
nl_NL: Goed

en: Grace Period
nl_NL: Termijn

en: Have an invitation code? Enter it here. (This is not required)
nl_NL: Heeft u een uitnodigingcode? Hier invoeren. (Dit is niet verplicht)

en: Hidden Field
nl_NL: Verborgen tekst

en: Invalid verification code.
nl_NL: Ongeldige verificatiecode.

en: Invitation Code
nl_NL: Verkeerde uitnodigingscode

en: Invitation Code Tracking
nl_NL: Uitnodigings Tracking Code

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: License Agreement
nl_NL: Licentie overeenkomst

en: License Agreement Content
nl_NL: Inhoud van Licentie overeenkomst

en: License Agreement Title
nl_NL: Titel van Licentie overeenkomst

en: Minimum password length:
nl_NL: Minimale wachtwoord lengte:

en: Mismatch
nl_NL: Verkeerde herhaling

en: Moderate all new user registrations...
nl_NL: Modificeer alle registraties van nieuwe gebruikers...

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Field
nl_NL: Nieuw veld

en: New User Message
nl_NL: Nieuwe gebruikers bericht

en: New User Message Settings
nl_NL: Nieuwe gebruikers bericht instelling

en: New User Registered
nl_NL: Nieuwe geregistreerde gebruiker

en: New users will not be able to login or reset their password until they have been authorized by an administrator from the Unverified Users Page. If both verification options are enabled, users will not be able to login until an administrator authorizes them, regardless of whether they complete the email verification process.
nl_NL: Nieuwe gebruikers zullen niet in staat zijn om in te loggen of opnieuw hun wachtwoord te veranderen totdat ze zijn goedgekeurd door een beheerder.  Als beide verificatie-opties zijn ingeschakeld, zullen gebruikers niet in staat zijn om in te loggen totdat een beheerder heb heeft geautoriseert, ongeacht of ze completeren het e-mail verificatie proces.

en: New users will not be asked to enter a username, instead their email address will be used as their username.
nl_NL: Nieuwe gebruikers zal niet worden gevraagd een ​​gebruikersnaam in te voeren, in plaats daarvan zal het e-mail adres worden gebruikt als gebruikersnaam.

en: No help available
nl_NL: Geen hulp beschikbaar

en: No message will be sent to administrator whether a user is registered or created.
nl_NL: Er zal geen bericht verstuurd worden indien een gebruiker is ingeschreven of gecreëerd.

en: No message will be sent to user whether they are registered or created by an administrator.
nl_NL: Er zal geen bericht verstuurd worden indien een gebruiker door de beheerder is ingeschreven of gecreëerd.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Please accept the %s
nl_NL: AUB accepteer %s

en: Please confirm your e-mail address.
nl_NL: U dient uw e-mailadres te bevestigen.

en: Please enter a password.
nl_NL: Vul een wachtwoord in.

en: Please enter a value for %s.
nl_NL: Voer een waarde in voor %s.

en: Please enter an invitation code.
nl_NL: Vul uw uitnodigingscode in.

en: Please enter new value for %s, value specified is not in the correct format.
nl_NL: Geef een andere waarde voor %s in, deze waarde heeft niet de juiste format.

en: Please enter some information about yourself.
nl_NL: Vul extra informatie over uw zelf in.

en: Please enter your AIM username.
nl_NL: Vul uw AIM gebruikersnaam in.

en: Please enter your Jabber / Google Talk username.
nl_NL: Vul uw Jabber / Google Talk gebruikersnaam in.

en: Please enter your Yahoo IM username.
nl_NL: Vul uw Yahoo IM gebruikersnaam in.

en: Please enter your first name.
nl_NL: Vul uw voornaam in.

en: Please enter your last name.
nl_NL: Vul uw achternaam in.

en: Please enter your website URL.
nl_NL: Vul de URL van uw website in.

en: Please verify your account using the verification link sent to your email address.
nl_NL: Controleer uw account met de verificatielink die naar uw e-mailadres is verstuurt.

en: Preview Registration Page
nl_NL: Voorbeeld Registratie Pagina

en: Privacy Policy Content
nl_NL: Inhoud van Privacy Policy

en: Privacy Policy Title
nl_NL: Titel van Privacy Policy

en: Profile Fields
nl_NL: Profiel velden

en: Radio Fields
nl_NL: Radiobuttons

en: Random Password Appears in Messages
nl_NL: Willekeurig wachtwoord wordt weergegeven in berichten

en: Register Plus Redux Settings
nl_NL: Register Plus Redux Instellingen

en: Register Plus Redux must be Network Activated by Super Admin under WordPress Multisite. You will have limited functionality while not Network Activated. Please refer to <a href="%s">radiok.info</a> for help resolving this issue.
nl_NL: Register Plus Redux moet geactiveerd worden door de Super Admin van het netwerk in een WordPress Multisite omgeving. U heeft beperkte mogelijkheden als deze niet geactiveerd is . Raadpleeg <a href="%s">radiok.info</a> voor hulp bij oplossen van dit probleem.

en: Register Plus Redux requires WordPress 3.2 or greater. You are currently using WordPress %s, please upgrade WordPress or deactivate Register Plus Redux.
nl_NL: Register Plus Redux benötigt WordPress 3.2 oder neuer. Du benutzt momentan WordPress %s. Bitte aktualisiere Wordpress oder deaktiviere Register Plus Redux.

en: Registered
nl_NL: Geregistreerd

en: Registration Form
nl_NL: Registratieformulier

en: Registration Redirect
nl_NL: Registratie omleiding

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Code
nl_NL: Code verwijderen

en: Remove Field
nl_NL: Verwijder veld

en: Remove Logo
nl_NL: Verwijder Logo

en: Reorder
nl_NL: Opnieuw ordenen

en: Replacement Keywords
nl_NL: Vervangings Trefwoorden

en: Require
nl_NL: Verplicht

en: Require Agreement
nl_NL: Verplichte overeenkomst

en: Require new user enter one of the following invitation codes to register.
nl_NL: Verplicht nieuwe gebruikers een uitnodigingscode in te vullen tijdens registratie.

en: Require new users enter a password during registration...
nl_NL: Dwing nieuwe gebruikers het wachtwoord te veranderen tijdens registratie...

en: Require new users to enter e-mail address twice during registration.
nl_NL: Verplicht nieuwe gebruikers het e-mail adres te bevestigen tijdens het registreren.

en: Required Field
nl_NL: Verplicht veld

en: Required Fields Asterisk
nl_NL: Verplichte velden Sterretje

en: Required Fields Style Rules
nl_NL: Gewenste veldstijl regels

en: Restore Default
nl_NL: Terug naar standaard

en: Save Changes
nl_NL: Sla veranderingen op

en: Select Field
nl_NL: Selecteerveld

en: Select which fields to show on the Registration Form. Users will not be able to register without completing any fields marked required.
nl_NL: Selecteer welke velden je wilt  te laten zien op het registratieformulier. Gebruikers zullen niet in staat zijn om de registratie te beëindigen zonder het invullen van alle velden die vereist zijn.

en: Select which fields to show on the Signup Form. Users will not be able to signup without completing any fields marked required.
nl_NL: Selecteer welke velden je wilt  te laten zien op de Aanmeldformulier. Gebruikers zullen niet in staat zijn om de aanmelden  te beëindigen zonder het invullen van alle velden die vereist zijn.

en: Send E-mail Verification
nl_NL: Verstuur e-mail verificatie

en: Send E-mail Verification to Selected Users
nl_NL: Verstuur verificatie e-mail naar geselecteerde gebruikers

en: Send administrator an email after a new user is verified
nl_NL: Stuur de beheerder een e-mail wanneer een nieuwe gebruiker is geverifieerd

en: Send as HTML
nl_NL: Als HTML versturen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
nl_NL: Deel enkele biografische gegevens in uw profiel. Dit kan openbaar worden gemaakt.

en: Short
nl_NL: Te kort

en: Show
nl_NL: Zichtbaar

en: Show %d hidden invitation code | Show %d hidden invitation codes
nl_NL[0]: Voeg een nieuwe uitnodigingscode toe
nl_NL[1]: Voeg nieuwe uitnodigingscodes toe

en: Show Disclaimer during registration...
nl_NL: Laat Disclaimer zien tijdens registratie...

en: Show Invitation Code Tracking widget on Dashboard.
nl_NL: Toon uitnodigingscode in widget op het Dashboard.

en: Show License Agreement during registration...
nl_NL: Laat Licentie overeenkomst zien tijdens registratie...

en: Show Privacy Policy during registration...
nl_NL: Laat Privacy Policy zien tijdens registratie...

en: Show on Profile
nl_NL: Laat op Profiel zien

en: Show on Registration
nl_NL: Laat op Registratie zien

en: Show password strength meter...
nl_NL: Laat wachtwoord sterkte zien.....

en: Signup Form
nl_NL: Aanvraagformulier

en: Sorry, that username already exists!
nl_NL: Sorry, deze gebruikersnaam bestaat al!

en: Starting Tabindex
nl_NL: Vanaf Tabindex

en: Static Text
nl_NL: Statische tekst

en: Strong
nl_NL: Starkes Passwort

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject:
nl_NL: Onderwerp:

en: Summary
nl_NL: Beknopte tekst

en: Temp Username
nl_NL: Tijdelijke Gebruikersnaam

en: Text Area
nl_NL: Tekst ruimte

en: Textbox Field
nl_NL: Tekstbox veld

en: Thank you %s, your account has been verified, please login with the password you specified during registration.
nl_NL: Dank u %s, het account is geverifieerd, login met het password dat u tijdens de registratie heeft ingegeven.

en: Thank you %s, your account has been verified, your password will be emailed to you.
nl_NL: Dank u %s, het account is geverifieerd, u krijgt uw wachtwoord naar nog gemaild.

en: That invitation code is invalid.
nl_NL: Deze uitnodigingscode is niet geldig.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
nl_NL: Deze gebruikersnaam is momenteel gereserveerd, maar kan in over een paar dagen weer beschikbaar komen.

en: The first field added will have this tabindex, the tabindex will increment by 1 for each additional field. Enter 0 to remove all tabindex's.
nl_NL: Het eerste toegevoegde veld verkrijgt deze tabindex, deze zal steeds met 1 verhoogt worden in elke bijkomend veld. Vul 0 in om alle tabindexen te verwijderen.

en: The following message will be sent when a user is
nl_NL: Het volgende bericht zal worden verstuurd wanneer een gebruiker is

en: The following message will be sent when a user is registered:
nl_NL: Het volgende bericht zal worden verzonden wanneer een gebruiker zich registreerd:

en: The following message will be shown to users after registering (or verifying their email if both verification options are enabled). You may include HTML in this message.
nl_NL: Het volgende bericht zal worden weergegeven aan gebruikers na registratie (of te verifiëren of hun e-mail als zowel de verificatie-opties zijn ingeschakeld). U mag HTML gebruiken in dit bericht.

en: The following message will be shown to users after registering. You may include HTML in this message.
nl_NL: Het volgende bericht wordt weergegeven aan gebruikers na registratie. U mag HTML gebruiken in het bericht.

en: There is another active plugin that is conflicting with Register Plus Redux. The conflicting plugin is creating its own wp_new_user_notification function, this function is used to alter the messages sent out following the creation of a new user. Please refer to <a href="%s">radiok.info</a> for help resolving this issue.
nl_NL: Er is nog een actief-plugin die is strijdig met Register Plus Redux. De conflicterende plugin is een eigen wp_new_user_notification functie aan het creëren, wordt deze functie gebruikt om de berichten die worden verzonden naar aanleiding van de oprichting van een nieuwe gebruiker te veranderen. Raadpleeg <a href="http://radiok.info/blog/wp_new_user_notification-conflicts/">http://radiok.info/blog/wp_new_user_notification-conflicts/</a> voor een oplossing van dit probleem.

en: This invitation code is already in use, please enter a unique invitation code.
nl_NL: Deze uitnodiging code is al in gebruik,  u dient een unieke uitnodiging code te gebruiken.

en: This username is already registered, please choose another one.
nl_NL: Deze gebruikersnaam is al gebruikts, kies een andere aub.

en: This website is currently closed to public registrations. You will need an invitation code to register.
nl_NL: Deze website is momenteel gesloten voor publiek registraties. U heeft een uitnodigingcode nodig om te kunnen registreren.

en: To:
nl_NL: Aan:

en: Unverified Users
nl_NL: Niet geverifieerde gebruikers

en: Upload Image
nl_NL: Upload afbeelding

en: Use Default Style Rules
nl_NL: Gebruik standaard Stijlregels

en: Use Email as Username
nl_NL: Gebruik het e-mail adres als gebruikersnaam

en: Use invitation codes to track or authorize new user registration...
nl_NL: Gebruik een uitnodigingscode of autoriseer niuewe gebruikers middels registratie...

en: User Message
nl_NL: Gebruikers bericht

en: User Set Password
nl_NL: Verander wachtwoord

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Users approved.
nl_NL: Gebruikers goedgekeurd

en: Users deleted.
nl_NL: Gebruikers verwijderd

en: Verification Redirect
nl_NL: Verificatie omleiding

en: Verification Sent
nl_NL: Verificatie verzonden

en: Verification emails sent.
nl_NL: Verificatie e-mail verzonden

en: Verified
nl_NL: Geverifieerd

en: Verify Your Account
nl_NL: Verifieer uw account

en: Verify all new users email address...
nl_NL: Verifiëer het e-mailadres van alle nieuwe gebruikers...

en: When user set password is enabled, and another plugin is being used to modify outgoing messages, a random password may appear in those messages, regardless of the fact that a user entered password was specified. This option will filter all password requests and show the user entered password if possible.
nl_NL: Wanneer de door gebruiker ingestelde wachtwoord is ingeschakeld, en een andere plug-in wordt gebruikt om uitgaande berichten te wijzigen kan een willekeurig wachtwoord weergegeven worden in de berichten, ongeacht het feit dat een gebruiker ingevoerde wachtwoord opgegeven. Deze optie filtert alle wachtwoord aanvragen en geven de gebruiker ingevoerde wachtwoord indien mogelijk.

en: Works if Email Verification and Admin Verification are turned off. By default users will be sent to %s, to change this behavior, set up Registration Redirect field above.
nl_NL: Werkt zodra E-mail Verificatie en Admin Verificatie zijn uitgeschakeld. Standaard gebruikers worden doorgestuurd naar %s, om dit gedrag te veranderen, stelt u het Registratie Redirect veld in.

en: You can create a URL to autocomplete specific fields for the user. Additional fields use the database key. Included below are available keys and an example URL.
nl_NL: U kunt een URL aanmken om het automatisch aanvullen van specifieke velden voor de gebruiker. Voor Extra velden maakt u gebruik van door op database sleutel te drukken. Hieronder  zijn sleutels en een voorbeeld URL opgenomen.

en: You cannot edit that user.
nl_NL: Deze gebruiker kan niet veranderd worden.

en: You must Save Changes to remove logo.
nl_NL: Sla de veranderingen op alvorens het Logo te verwijderen.

en: You must save after adding new fields before all options become available.
nl_NL: U moet het toevoegen van nieuwe velden eerst opslaan alvorens alle opties beschikbaar zijn.

en: Your Login Information
nl_NL: Uw inloggegevens

en: Your account will be reviewed by an administrator and you will be notified when it is activated.
nl_NL: Uw account zal door de beheerder worden beoordeelt, u ontvangt een bevestiging zodra uw account is geactiveerd.

en: Your e-mail address does not match.
nl_NL: Uw e-mail adres komt niet overeen.

en: Your password does not match.
nl_NL: Het wachtwoord komt niet overeen.

en: Your password must be at least %d characters in length.
nl_NL: Het wachtwoord moet minimaal %d karakters lang zijn.

en: Your password must be at least %d characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%%^&amp;*()
nl_NL: Uw wachtwoord moet minstens% d tekens lang zijn. Maak uw wachtwoord sterker en gebruik hoofdletters en kleine letters, cijfers en de volgende symbolen! @ # $%% ^ & * ()

en: an administrator has approved the new user
nl_NL: een beheerder heeft de nieuwe gebruiker goedgekeurd

en: created
nl_NL: gecreëerd

en: days
nl_NL: Dagen

en: registered
nl_NL: geregistreerd

en: the user has verified their email address
nl_NL: de gebruiker heeft zijn e-mail adres bevestigd

en: username and email used
nl_NL: gebruikersnaam en e-mail adres gebruikt
