MetaSlider Slideshow 3.110.0 - en to et-EE translation catalogue (1060 entries)

note: Description of the plugin
en: MetaSlider gives you the power to create a beautiful slideshow, carousel, or gallery on your WordPress site.
et-EE: MetaSlider annab sulle võimaluse luua kaunis slaidiseanss, karussell või galerii oma WordPressi saidil.

en: Some of these features are available in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Mõned neist funktsioonidest on saadaval MetaSlider Slideshow Pro-s

en: This feature is available with MetaSlider Gallery
et-EE: See funktsioon on saadaval koos MetaSlider Galeriiga

en: Activate MetaSlider Gallery to show your slides in a lightbox window.
et-EE: Aktiveeri MetaSlider Galerii, et kuvada oma slaidid valguskasti aknas.

en: Activate MetaSlider Gallery
et-EE: Aktiveeri MetaSlider Galerii

en: Install MetaSlider Gallery to show your slides in a lightbox window.
et-EE: Paigalda MetaSlider Galerii, et kuvada oma slaidid valguskasti aknas.

en: Install MetaSlider Gallery
et-EE: Paigalda MetaSlider Galerii

en: Activate MetaSlider Gallery to convert this slideshow into a gallery.
et-EE: Aktiveeri MetaSlider galerii, et muuta see slaidiseanss galeriiks.

en: Install MetaSlider Gallery to convert this slideshow into a gallery.
et-EE: Paigalda MetaSlider galerii, et muuta see slaidiseanss galeriiks.

en: Spice up your site with animated layers and video slides with MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Rikasta oma saiti animatsioonidega ja videoklidega MetaSlider Slideshow Pro abil

en: Increase your revenue and conversion with video slides and many more MetaSlider Slideshow Pro features
et-EE: Suurenda oma tulu ja konversiooni videoklide ja paljude teiste MetaSlider Slideshow Pro funktsioonide abil

en: Can you translate? Want to improve MetaSlider Slideshow for speakers of your language?
et-EE: Kas sa oskad tõlkida? Soovid parandada MetaSlider Slideshow'i oma keelt kõnelejate jaoks?

en: Do you want to display your slideshow media inside a lightbox?
et-EE: Kas soovid kuvada oma slaidiseansi meedia valguskasti sees?

en: weeks
et-EE: nädalat

en: Let's Start &rarr;
et-EE: Alustame &rarr;

en: Find out more &rarr;
et-EE: Uuri lähemalt &rarr;

en: Get MetaSlider Slideshow Pro &rarr;
et-EE: Hangi MetaSlider Slideshow Pro &rarr;

en: Sign up &rarr;
et-EE: Registreeru &rarr;

en: Go there &rarr;
et-EE: Mine sinna &rarr;

en: Click to install the MetaSlider Gallery plugin &rarr;
et-EE: Klõpsake, et installida MetaSlider Gallery plugin &rarr;

en: Read more
et-EE: Loe rohkem

en: The security check failed. Please refresh the page and try again.
et-EE: Turvakontroll ebaõnnestus. Palun värskendage lehte ja proovige uuesti.

en: Access denied. Sorry, you do not have permission to complete this task.
et-EE: Juurdepääs keelatud. Vabandust, teil ei ole õigust seda toimingut lõpetada.

en: Bad request
et-EE: Vale päring

en: This item does not exist. Please refresh the page and try again.
et-EE: Seda elementi ei eksisteeri. Palun värskendage lehte ja proovige uuesti.

en: The option was successfully updated
et-EE: Valik on edukalt uuendatud

en: The requested data does not exist.
et-EE: Kasutamata andmed ei eksisteeri.

en: The attempt to update the option failed.
et-EE: Katse valiku uuendamiseks ebaõnnestus.

en: Thanks for using MetaSlider, the WordPress slideshow plugin
et-EE: Aitäh, et kasutate MetaSliderit, WordPressi slaidiesituse pluginat

en: Dismiss
et-EE: Loobu

en: Invalid ad identifier
et-EE: Vale reklaami identifikaator

en: There was an error dimissing the quickstart ad
et-EE: Kiirusreklami sulgemisel tekkis tõrge

en: The quickstart ad was successfully hidden!
et-EE: Kiirusreklam peideti edukalt!

en: Caption
et-EE: Pealkiri

en: New Window
et-EE: Uus aken

en: Please confirm that you would like to delete this slideshow.
et-EE: Palun kinnitage, et soovite selle slaidiesituse kustutada.

en: Undo
et-EE: Tühista

en: Slide restored
et-EE: Slaid taastatud

en: Slide deleted
et-EE: Slaid kustutatud

en: Success
et-EE: Edu

en: Item was copied to your clipboard
et-EE: Eseme kopeeritud teie lõikelauale

en: Creating slideshow...
et-EE: Slideshow'i loomine...

en: Press to undo
et-EE: Vajutage, et tühistada

en: Select replacement image
et-EE: Vali asenduspilt

en: Caution: This setting is for advanced developers only. If you're unsure, leave it checked.
et-EE: Hoiatus: See seade on mõeldud ainult edasijõudnud arendajatele. Kui te pole kindel, jätke see märgitud.

en: Tone
et-EE: Toon

en: Opacity
et-EE: Opaciteet

en: Shortcodes
et-EE: Lühikoodid

en: Hide on Smartphone
et-EE: Peida nutitelefonil

en: Hide on Tablet
et-EE: Peida tahvelarvutil

en: Hide on Laptop
et-EE: Peida sülearvutil

en: Hide on Desktop
et-EE: Peida lauaarvutil

en: Add Button
et-EE: Lisa nupp

en: Close
et-EE: Sulge

en: Insert
et-EE: Sisesta

en: Please enter a valid URL.
et-EE: Palun sisestage kehtiv URL.

en: Please enter link text for the button.
et-EE: Palun sisestage lingi tekst nupule.

en: Open in new window
et-EE: Ava uues aknas

en: Button Color
et-EE: Nupu värv

en: Text Color
et-EE: Teksti värv

en: Link Text
et-EE: Lingitekst

en: The request format was not valid.
et-EE: Taotluse formaat ei olnud kehtiv.

en: This slideshow is no longer available.
et-EE: See slaidiesitlus ei ole enam saadaval.

en: Nothing to import.
et-EE: Importimiseks pole midagi.

en: This was not a slideshow, so we cannot delete it.
et-EE: See ei olnud slaidiesitlus, seega ei saa me seda kustutada.

en: This was not a slideshow, so we cannot update the setting.
et-EE: See ei olnud slaidiesitlus, seega ei saa me seadet uuendada.

en: The title cannot be empty.
et-EE: Pealkiri ei tohi olla tühi.

en: The field (%s) cannot be empty
et-EE: Väli (%s) ei tohi olla tühi

en: Maximum Number of Custom Field in Post Feed Sliders
et-EE: Kohandatud väljade maksimaalne arv postituse voogude slaidides

en: Import slug not found
et-EE: Import slug ei leitud

en: Import data could not be processed
et-EE: Importandmeid ei saanud töödelda

en: We could not find any images to import.
et-EE: Me ei leidnud ühtegi pilti importimiseks.

en: New Slideshow
et-EE: Uus slaidiesitlus

en: Previous
et-EE: Eelmine

en: Next
et-EE: Järgmine

en: Import file is invalid.
et-EE: Importfail on kehtetu.

en: Failed to import video from URL: %s.
et-EE: Video importimine URL-ist ebaõnnestus: %s.

en: Failed to import text track from URL: %s.
et-EE: Tekstiraja importimine URL-ist ebaõnnestus: %s.

en: Failed to import image from URL: %s.
et-EE: Pildi importimine URL-ist: %s ebaõnnestus.

en: Only http/https URLs are allowed.
et-EE: Lubatud on ainult http/https URL-id.

en: URL does not point to an allowed file type.
et-EE: URL ei suuna lubatud failitüübile.

en: URL resolves to a disallowed address.
et-EE: URL lahendab keelatud aadressile.

en: No themes found.
et-EE: Teemasid ei leitud.

en: We removed your selected theme as it could not be found. Was the folder deleted?
et-EE: Oleme eemaldanud teie valitud teema, kuna seda ei leitud. Kas kaust kustutati?

en: You don't have any trashed slideshows.
et-EE: Teil pole ühtegi kustutatud slaidiesitlust.

en: You don't have any slideshows yet. Click %shere%s to create a new slideshow.
et-EE: Teil pole veel ühtegi slaidiesitlust. Klõpsake %shere%s, et luua uus slaidiesitus.

en: Restore
et-EE: Taasta

en: Delete Permanently
et-EE: Kustuta jäädavalt

en: Trash
et-EE: Kustutada

en: Preview
et-EE: Eelvaade

en: Title
et-EE: Pealkiri

en: Type of Slides
et-EE: Slaidide tüüp

en: Number of Slides
et-EE: Slaidide arv

en: Theme
et-EE: Teema

en: Created
et-EE: Loodud

en: Shortcode
et-EE: shortcode

en: Usage
et-EE: Kasutus

en: Edit
et-EE: Redigeeri

en: Click to copy shortcode.
et-EE: Klõpsa, et kopeerida shortcode.

en: Not found.
et-EE: Ei leitud.

en: View Usage
et-EE: Vaata kasutust

en: Content Using This Slideshow
et-EE: Sisu, mis kasutab seda slaidiesitlust

en: Theme Setting
et-EE: Teema seade

en: Option
et-EE: Valik

en: All Themes
et-EE: Kõik teemad

en: (No Theme)
et-EE: (Teemat pole)

note: translators: %s is the number of weeks the notice will be hidden
en: (%s Weeks)
et-EE: (%s Nädalat)

en: Slideshows
et-EE: Slaidiesitlused

en: Add New
et-EE: Lisa uus

note: Translators: %d is the number of slideshows moved to the Trash.
en: %d slideshow moved to the Trash. | %d slideshows moved to the Trash.
et-EE[0]: %d slaidiesitus viidud prügikasti.
et-EE[1]: %d slaidiesitlust viidud prügikasti.

note: Translators: %d is the number of slideshows restored from the Trash.
en: %d slideshow restored from the Trash. | %d slideshows restored from the Trash.
et-EE[0]: %d slaidiesitus taastatud prügikastist.
et-EE[1]: %d slaidiesitlust taastatud prügikastist.

note: Translators: %d is the number of slideshows permanently deleted.
en: %d slideshow permanently deleted. | %d slideshows permanently deleted.
et-EE[0]: %d slaidiesitus jäädavalt kustutatud.
et-EE[1]: %d slaidiesitlust jäädavalt kustutatud.

en: Slideshows permanently deleted.
et-EE: Slaidiesitused on jäädavalt kustutatud.

en: Search
et-EE: Otsi

en: Browser upgrade required
et-EE: Brauseri uuendus vajalik

en: It looks like you are using %s. While MetaSlider does support %s on the frontend of the website where users see your slideshows, some of the tools we provide back here require a modern browser.
et-EE: Tundub, et kasutad %s. Kuigi MetaSlider toetab %s veebisaidi esiküljel, kus kasutajad näevad sinu slaidiesitlusi, nõuavad mõned meie pakutavad tööriistad siin taga kaasaegset brauserit.

en: Update Internet Explorer
et-EE: Uuenda Internet Explorer

en: Loading...
et-EE: Laadimine...

en: Main Options
et-EE: Peamised valikud

en: Width
et-EE: Laius

en: Slideshow width
et-EE: Slideshowi laius

en: Height
et-EE: Kõrgus

en: Slideshow height
et-EE: Slideshowi kõrgus

en: Arrows
et-EE: Nooled

en: Show the Previous / Next arrows.
et-EE: Kuva eelmine / järgmine nool.

en: Hidden
et-EE: Peidetud

en: Visible
et-EE: Nähtav

en: Visible On Hover
et-EE: Nähtav hiirega üle viies

en: Navigation
et-EE: Navigeerimine

en: Show navigation options so that users can browse the slides.
et-EE: Kuva navigeerimisvalikud, et kasutajad saaksid slaide sirvida.

en: Dots
et-EE: Punktid

en: Dots - Visible On Hover
et-EE: Punktid - nähtav hiirega üle viies

en: Thumbnails (Pro)
et-EE: Miniatuurid (Pro)

en: Thumbnails - Visible On Hover (Pro)
et-EE: Miniatuurid - nähtav hiirega üle viies (Pro)

en: Filmstrip (Pro)
et-EE: Filmilint (Pro)

en: Filmstrip - Visible On Hover (Pro)
et-EE: Filmilint - Nähtav hiire kohal (Pro)

en: 100% Width
et-EE: 100% Laius

en: If the space for the slideshow is larger than the "Width" setting, the slideshow output will expand to fill all of that space.
et-EE: Kui slaidiseansi jaoks mõeldud ala on suurem kui "Laiuse" seade, laieneb slaidiseansi väljund, et täita kõik see ala.

en: Adjust Width to Target Element
et-EE: Kohanda laiust sihtelemendile

en: This will force the slideshow to use the full width of the target CSS element (Beta). Result may vary from theme to theme.
et-EE: See sunnib slaidiseanssi kasutama siht-CSS elemendi täislaiust (Beta). Tulemused võivad teemade kaupa erineda.

en: Target Element
et-EE: Sihtelement

en: The slideshow will use the full width of this target element (Beta). If the target element is not 'body', you may need to enable 'Center Align'.
et-EE: Slaidiseanss kasutab selle sihtelemendi täislaiust (Beta). Kui sihtelement ei ole 'body', peate võib-olla lubama 'Keskel joondamine'.

en: Center Align
et-EE: Keskel joondamine

en: Center align the slideshow in the available space on your website.
et-EE: Joondage slaidiseanss teie veebisaidil saadaval olevasse ruumi keskele.

en: Hide Arrows On
et-EE: Peida nooled

en: When enabled this setting will hide the arrows on screen widths less than %spx.
et-EE: Kui see seade on lubatud, peidab see nooled ekraanilaiustel, mis on väiksemad kui %spx.

en: When enabled this setting will hide the arrows on screen widths of %1$spx to %2$spx.
et-EE: Kui see seade on lubatud, peidab see nooled ekraanilaiustel %1$spx kuni %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the arrows on screen widths equal to or greater than %spx.
et-EE: Kui see seade on lubatud, peidab see nooled ekraanilaiustel, mis on võrdsed või suuremad kui %spx.

en: Hide Navigation On
et-EE: Peida navigeerimine

en: When enabled this setting will hide the navigation on screen widths less than %spx.
et-EE: Kui see seade on lubatud, peidab see navigeerimise ekraanilaiustel, mis on väiksemad kui %spx.

en: When enabled this setting will hide the navigation on screen widths of %1$spx to %2$spx.
et-EE: Kui see seade on lubatud, peidab see navigeerimise ekraanilaiustel %1$spx kuni %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the navigation on screen widths equal to or greater than %spx.
et-EE: Kui see seade on lubatud, peidab see navigeerimise ekraanilaiustel, mis on võrdsed või suuremad kui %spx.

en: Hide Captions On
et-EE: Peida pealkirjad

en: When enabled this setting will hide the captions on screen widths less than %spx.
et-EE: Kui see seade on lubatud, peidab see pealkirjad ekraanilaiustel, mis on väiksemad kui %spx.

en: When enabled this setting will hide the captions on screen widths of %1$spx to %2$spx.
et-EE: Käivitamisel peidab see seade pealkirjad ekraanisuurustel %1$spx kuni %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the captions on screen widths equal to or greater than %spx.
et-EE: Käivitamisel peidab see seade pealkirjad ekraanisuurustel, mis on võrdne või suurem kui %spx.

en: Hide Slideshow On
et-EE: Peida slaidiseanss sisse

en: When enabled this setting will hide the slideshow on screen widths less than %spx.
et-EE: Käivitamisel peidab see seade slaidiseansi ekraanisuurustel, mis on väiksemad kui %spx.

en: When enabled this setting will hide the slideshow on screen widths of %1$spx to %2$spx.
et-EE: Käivitamisel peidab see seade slaidiseansi ekraanisuurustel %1$spx kuni %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the slideshow on screen widths equal to or greater than %spx.
et-EE: Käivitamisel peidab see seade slaidiseansi ekraanisuurustel, mis on võrdne või suurem kui %spx.

en: Gallery Options
et-EE: Galerii valikud

en: Open In Gallery
et-EE: Ava galeriis

en: All slides will open in a gallery, using MetaSlider Gallery
et-EE: Kõik slaidid avanevad galeriis, kasutades MetaSlider Galerii

en: Transition Options
et-EE: Ülemineku valikud

en: Transition Effect
et-EE: Ülemineku efekt

en: This animation is used when changing slides.
et-EE: Seda animatsiooni kasutatakse slaidide vahetamisel.

en: Fade
et-EE: Hämar

en: Slide
et-EE: Slaid

en: Zooming
et-EE: Suurendamine

en: Flip
et-EE: Pööramine

en: Random
et-EE: Juhuslik

en: Swirl
et-EE: Keerutus

en: Rain
et-EE: Sadu

en: Straight
et-EE: Sirge

en: Slice Down
et-EE: Lõika alla

en: Slice Up
et-EE: Lõika üles

en: Slice Up Left
et-EE: Lõika üles vasakule

en: Slide Up Down
et-EE: Libista üles alla

en: Slice Up Down Left
et-EE: Lõika üles alla vasakule

en: Fold
et-EE: Kaas

en: Slide in Right
et-EE: Libista sisse paremale

en: Slide in Left
et-EE: Libista sisse vasakule

en: Box Random
et-EE: Karp Juhuslik

en: Box Rain
et-EE: Karp Sadu

en: Box Rain Reverse
et-EE: Karp Sadu Tagurpidi

en: Box Rain Grow
et-EE: Karp Sadu Kasv

en: Box Rain Grow Reverse
et-EE: Karp Sadu Kasv Tagurpidi

en: Slide Delay
et-EE: Libista Viivitus

en: How long to display each slide, in milliseconds.
et-EE: Kaua iga slaidi kuvada, millisekundites.

en: Transition Speed
et-EE: Ülemineku Kiirus

en: Choose the speed of the animation in milliseconds. You can select the animation in the "Transition Effect" field.
et-EE: Valige animatsiooni kiirus millisekundites. Animatsiooni saate valida "Ülemineku Efekt" väljas.

en: Number of Slices
et-EE: Lõikude Arv

en: Number of Squares
et-EE: Ruutude Arv

en: Number of squares
et-EE: ruutude arv

en: Slide Direction
et-EE: Liuguri suund

en: Select the direction that slides will move. Vertical will not work if "Carousel mode" is enabled or "Transition Effect" is set to "Fade".
et-EE: Valige suund, kuhu liugurid liiguvad. Vertikaalne ei tööta, kui on lubatud "Karusselli režiim" või kui "Üleminekuefekt" on seadistatud "Fade" peale.

en: Horizontal
et-EE: Horisontaalne

en: Vertical
et-EE: Vertikaalne

en: Reverse
et-EE: Tagurpidi

en: Reverse the slide direction.
et-EE: Muuda liuguri suunda.

en: Image Animation
et-EE: Pildi animatsioon

en: This feature adds gradual acceleration and deceleration to slide transitions, rather than abrupt starts and stops. This feature only works with the "Slide" Transition Effect.
et-EE: See funktsioon lisab liuguri üleminekutele järkjärgulise kiirenduse ja aeglustuse, mitte järsu alguse ja peatuse. See funktsioon töötab ainult "Liuguri" üleminekuefekti korral.

en: Extra Effect
et-EE: Lisaefekt

en: Extra effect for slides.
et-EE: Lisaefekt liuguritele.

en: None
et-EE: Pole ühtegi

en: Fade In
et-EE: Hägustumine

en: This adds an animation when the slideshow loads. It only uses the "Fade" transition effect.
et-EE: See lisab animatsiooni, kui slaidiseanss laadib. See kasutab ainult "Hägustumine" üleminekuefekti.

en: Carousel Options
et-EE: Karusselli valikud

en: Carousel Mode
et-EE: Karusselli režiim

en: Display multiple slides at once. The slideshow output will default to using 100% width and the 'Slide' Transition Effect.
et-EE: Kuva mitu liugurit korraga. Slaidiseansi väljund kasutab vaikimisi 100% laius ja 'Liuguri' üleminekuefekti.

en: Loop Carousel Continuously
et-EE: Karusselli pidev tsükkel

en: Infinite loop of slides when Carousel Mode is enabled. This option disables arrows and navigation. The slideshow width must be less than or equal to the width of the container where it is inserted.
et-EE: Liugurite lõpmatu tsükkel, kui Karusselli režiim on lubatud. See valik keelab nooled ja navigeerimise. Slaidiseansi laius peab olema väiksem või võrdne konteineri laiusega, kuhu see on sisestatud.

en: Carousel Margin
et-EE: Karusselli serv

en: Pixel margin between slides in carousel.
et-EE: Pikslite vahe slaidide vahel karussellis.

en: Display Minimum
et-EE: Kuvamise miinimum

en: Minimum number of slides to be displayed at the same time in the carousel.
et-EE: Slaidide minimaalne arv, mida karussellis samal ajal kuvada.

en: Display Maximum
et-EE: Kuvamise maksimaalne

en: Maximum number of slides to be displayed at the same time in the carousel. Set to 0 to adjust automatically.
et-EE: Slaidide maksimaalne arv, mida karussellis samal ajal kuvada. Seadke 0, et reguleerida automaatselt.

en: Slides per Navigation Click
et-EE: Slaidid navigeerimise kliki kohta

en: Number of slides to move when clicking next or previous.
et-EE: Slaidide arv, mida liigutada, kui klõpsate järgmisele või eelmisele.

en: Force Height
et-EE: Sundkõrgus

en: If the slideshow looks small, force slideshow height when using Carousel mode. Please note when is enabled slides may look cropped.
et-EE: Kui slaidiseanss näeb välja väike, sundige slaidiseansi kõrgust, kui kasutate karusselli režiimi. Palun pange tähele, et kui see on sisse lülitatud, võivad slaidid tunduda kärbitud.

en: Image Options
et-EE: Pildi valikud

en: Image Crop
et-EE: Pildi kärpimine

en: Smart Crop
et-EE: Nutikas kärpimine

en: Standard
et-EE: Tavaliselt

en: Disabled
et-EE: Keelatud

en: Disabled (Smart Pad)
et-EE: Keelatud (Nutikas pad)

en: Smart Crop ensures your responsive slides are cropped to a ratio that results in a consistent slideshow size.
et-EE: Nutikas kärpimine tagab, et teie vastupidavad slaidid on kärbitud suhetes, mis tagavad ühtlase slaidiseansi suuruse.

en: Image Crop Source
et-EE: Pildi kärpimise allikas

en: Slideshow width/height
et-EE: Slaidiseansi laius/kõrgus

en: Custom width/height (Pro)
et-EE: Kohandatud laius/kõrgus (Pro)

en: By default, MetaSlider Slideshow will crop images using the main width and height of the slideshow. If you want smaller images, select Custom width/height and make sure the values are less than the main width and height.
et-EE: Vaikimisi kärbib MetaSlider Slideshow pilte, kasutades slaidiseansi peamist laiust ja kõrgust. Kui soovite väiksemaid pilte, valige Kohandatud laius/kõrgus ja veenduge, et väärtused oleksid väiksemad kui peamine laius ja kõrgus.

en: Image Crop Size
et-EE: Pildi lõike suurus

en: This will increase the size of the images in your slideshow. Larger images are higher quality. Smaller images load more quickly.
et-EE: See suurendab piltide suurust teie slaidiseansis. Suuremad pildid on kvaliteetsemad. Väiksemad pildid laadivad kiiremini.

en: Lazy Load Images
et-EE: Laadige pilte laiskalt

en: This feature can speed up your site. MetaSlider Slideshow will only load slides when they are required by your slideshow.
et-EE: See funktsioon võib teie saiti kiirendada. MetaSlider Slideshow laadib slaide ainult siis, kui neid vajatakse teie slaidiseansis.

en: Advanced Options
et-EE: Täpsemad valikud

en: Auto Play
et-EE: Automaatne esitamine

en: Transition between slides automatically.
et-EE: Slaidide vahetus automaatselt.

en: Play / Pause Button
et-EE: Esita / Peata nupp

en: This allows user to pause or resume Auto Play on the slideshow.
et-EE: See võimaldab kasutajal peatada või jätkata slaidiseansi automaatset esitust.

en: Show Play / Pause Button Text
et-EE: Näita Esita / Peata nupu teksti

en: Show text options for Play / Pause Button
et-EE: Näita Esita / Peata nupu teksti valikuid

en: Play Text
et-EE: Esita tekst

en: Enter text for the Play/Pause Button. Leave the field empty to use the icon only.
et-EE: Sisestage tekst Esita/Pause nupule. Jätke väli tühjaks, et kasutada ainult ikooni.

en: Pause Text
et-EE: Peata tekst

en: Progress Bar
et-EE: Edenemisriba

en: Displays a visual indicator showing the time left before the next slide.
et-EE: Kuvab visuaalse indikaatori, mis näitab aega, mis on jäänud järgmise slaidi kuvamiseni.

en: Hover Pause
et-EE: Peata hõljumisel

en: Pause the slideshow when hovering over slider, then resume when no longer hovering.
et-EE: Peata slaidiseanss, kui hõljute liuguri kohal, ja jätkake, kui enam ei hõlju.

en: Loop
et-EE: Tsükkel

en: If you choose "Loop endlessly", the slides will loop infinitely. If you choose "Stop on first slide after looping", the slideshow will stop on the first slide after showing all the items. If you choose "Stop on last slide", the slides will stop on the last slide.
et-EE: Kui valite "Korda lõputult", siis slaidid korduvad lõpmatult. Kui valite "Peata esimesel slaidil pärast kordamist", siis slaidiseanss peatub esimesel slaidil pärast kõigi elementide kuvamist. Kui valite "Peata viimasel slaidil", siis slaidid peatuvad viimasel slaidil.

en: Loop Endlessly
et-EE: Tsüklis lõpmatult

en: Stop On Last Slide
et-EE: Peata viimasel slaidil

en: Stop On First Slide After Looping
et-EE: Peata esimesel slaidil pärast tsüklit

en: Smooth Height
et-EE: Siledus kõrgus

en: Allow navigation to follow the slide's height smoothly.
et-EE: Luba navigeerimine slaidi kõrgusega sujuvalt.

en: Slide Order
et-EE: Slaidide järjekord

en: Newest First
et-EE: Uued esimesena

en: Oldest First
et-EE: Vana esimesena

en: A to Z (by filename)
et-EE: A kuni Z (failinime järgi)

en: Z to A (by filename)
et-EE: Z kuni A (failinime järgi)

en: Drag-and-drop
et-EE: Loha ja tilk

en: Select the order in which slides appear in the slideshow. This impacts the frontend view.
et-EE: Vali järjekord, milles slaidid esinevad esituses. See mõjutab esipaneeli vaadet.

en: Touch Swipe
et-EE: Puute libistamine

en: Allow touch swipe navigation of the slider on touch-enabled devices.
et-EE: Luba puute libistamise navigeerimist slaideris puuteekraaniga seadmetes.

en: Loading Indicator
et-EE: Laadimise indikaator

en: Displays a visual indicator while the slideshow is loading.
et-EE: Kuvab visuaalse indikaatori slaidi esituse laadimise ajal.

en: Previous Text
et-EE: Eelmine tekst

en: Set the text for the "previous" direction item.
et-EE: Määra tekst "eelmise" suuna elemendi jaoks.

en: Next Text
et-EE: Järgmine tekst

en: Set the text for the "next" direction item.
et-EE: Määra tekst "järgmise" suuna elemendi jaoks.

en: Square Delay
et-EE: Ruutude viivitus

en: Delay between squares in ms.
et-EE: Viivitus ruutude vahel ms-des.

en: Opacity of title and navigation, between 0 and 1.
et-EE: Pealkirja ja navigeerimise opakuses, vahemikus 0 kuni 1.

en: Caption Speed
et-EE: Pealkirja kiirus

en: Set the fade in speed of the caption.
et-EE: Määra pealkirja sissefade kiirus.

en: Container Options
et-EE: Konteineri valikud

en: Container Box
et-EE: Konteineri kast

en: Customize the slideshow's container box.
et-EE: Kohanda slaidiesituse konteineri kasti.

en: This feature is available in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: See funktsioon on saadaval MetaSlider Slideshow Pro-s

en: Accessibility Options
et-EE: Ligipääsetavuse valikud

en: Keyboard Controls
et-EE: Klaviatuurikontrollid

en: Use arrow keys to get to the next slide.
et-EE: Kasuta nooleklahve järgmisele slaidile liikumiseks.

en: Tabindex For Navigation
et-EE: Tabindex navigeerimiseks

en: This helps make the slideshow navigation more accessible.
et-EE: See aitab slaidiesituse navigeerimist ligipääsetavamaks muuta.

en: If Autoplay is enabled, this causes screen readers to announce that the slides are changing.
et-EE: Kui automaatne esitamine on lubatud, teavitab see ekraanilugejaid, et slaidid muutuvad.

en: This is used on the navigation button for the active slide. It helps screen readers understand which slide is active.
et-EE: Seda kasutatakse aktiivse slaidi navigeerimise nupul. See aitab ekraanilugejatel mõista, milline slaid on aktiivne.

en: Developer Options
et-EE: Arendaja valikud

en: CSS Classes
et-EE: CSS klassid

en: Enter custom CSS classes to apply to the slider wrapper. Separate multiple classes with a space.
et-EE: Sisestage kohandatud CSS-i klassid, mida rakendada liuguri ümbrisele. Eraldage mitu klassi tühikuga.

en: Print CSS
et-EE: Prindi CSS

en: Uncheck this if you would like to include your own CSS.
et-EE: Eemaldage see märge, kui soovite lisada oma CSS-i.

en: Print JS
et-EE: Prindi JS

en: Uncheck this if you would like to include your own Javascript.
et-EE: Eemaldage see märge, kui soovite lisada oma Javascripti.

en: No Conflict Mode
et-EE: Ilma konfliktita režiim

en: Delay adding the flexslider class to the slideshow.
et-EE: Klassi flexslider lisamine slaidshowle viivita.

en: Trashed Slides
et-EE: Kustutatud slaidid

en: View trashed slides
et-EE: Vaata kustutatud slaide

en: Convert to Gallery
et-EE: Muuda galeriiks

en: Convert this slideshow into a MetaSlider Gallery
et-EE: Muuda see slaidiseanss MetaSlider galeriiks

en: Add a new slide
et-EE: Lisa uus slaid

en: Add Slide
et-EE: Lisa slaid

en: Save & open the preview
et-EE: Salvesta & ava eelvaade

en: Add a new slideshow
et-EE: Lisa uus slaidshow

en: New
et-EE: Uus

en: Duplicate this slideshow
et-EE: Kopeeri see slaidshow

en: Duplicate
et-EE: Kopeeri

en: Adding custom CSS is a MetaSlider Slideshow Pro feature. Click to learn more.
et-EE: Kohandatud CSS-i lisamine on MetaSlider Slideshow Pro funktsioon. Klõpsake, et rohkem teada saada.

en: Add CSS
et-EE: Lisa CSS

en: Save slideshow
et-EE: Salvesta slaidshow

en: Save
et-EE: Salvesta

en: Return to Published Slides
et-EE: Tagasi avaldatud slaididele

en: Settings
et-EE: Seaded

en: Help Center
et-EE: Abi keskus

en: Import
et-EE: Impordi

en: Export
et-EE: Ekspordi

en: MetaSliderQuickstart class does not exists.
et-EE: MetaSliderQuickstart klass ei eksisteeri.

en: Creating slideshow... Please wait!
et-EE: Slaidiseansi loomine... Palun oota!

en: Redirecting...
et-EE: Suunamine...

en: Quick Start
et-EE: Kiire algus

en: Start with a demo
et-EE: Alusta demo'ga

en: Use your own media
et-EE: Kasuta oma meedia

en: Blank slideshow
et-EE: Tühi slaidiseanss

en: Import a demo slideshow
et-EE: Impordi demo slaidiseanss

en: Use sample slides to quickly create a new slideshow.
et-EE: Kasuta näidis slaide, et kiiresti luua uus slaidiseanss.

en: Slide Type
et-EE: Slaidi tüüp

en: Image
et-EE: Pilt

en: External Image
et-EE: Väline pilt

en: External Video
et-EE: Väline video

en: Custom HTML
et-EE: Kohandatud HTML

en: Post Feed
et-EE: Postituste voog

en: Local Video
et-EE: Kohalik video

en: Features
et-EE: Funktsioonid

en: Boxed
et-EE: Karbis

en: Full-width
et-EE: Täislaine

en: Carousel
et-EE: Karussell

en: Thumbnail Navigation
et-EE: Miniatuuride navigeerimine

en: Video Caption
et-EE: Video pealkiri

en: Hero Image
et-EE: Peamine pilt

en: Animation Type
et-EE: Animatsiooni tüüp

en: Integration
et-EE: Integratsioon

en: The Events Calendar
et-EE: Sündmuste kalender

en: WordPress Posts
et-EE: WordPressi postitused

en: Free and Pro
et-EE: Tasuta ja Pro

en: Free only
et-EE: Ainult tasuta

en: Pro only
et-EE: Ainult Pro

en: Reset Filters
et-EE: Filtrite lähtestamine

en: No demos match your filters.
et-EE: Teie filtritega ei ühti ühtegi näidist.

en: Create %s slideshow?
et-EE: Loo %s slideshow?

en: Cancel
et-EE: Tühista

en: Yes, please!
et-EE: Jah, palun!

en: Get MetaSlider Slideshow Pro!
et-EE: Hangi MetaSlider Slideshow Pro!

en: Upgrade now to unlock this demo slideshow!
et-EE: Uuenda nüüd, et avada see demo slideshow!

en: Upgrade now
et-EE: Uuenda nüüd

en: Create a slideshow with your images
et-EE: Looge slaidiseanss oma piltidega

en: Choose your own images to start a new slideshow.
et-EE: Valige oma pildid, et alustada uut slaidiseanssi.

en: Uploading images...
et-EE: Piltide üleslaadimine...

en: Open Media Library
et-EE: Ava meedia raamatukogu

en: Introducing the Theme Editor in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Esitleme teema redaktorit MetaSlider Slideshow Pro

en: Theme Editor
et-EE: Teema redaktor

en: Create your own MetaSlider Themes
et-EE: Looge oma MetaSlider teemasid

en: The Theme Editor is an easy and powerful way to design themes that exactly match your site.
et-EE: Teema redaktor on lihtne ja võimas viis luua teemasid, mis täpselt sobivad teie saidiga.

en: The Theme Editor allows you to customize almost every aspect of your slideshow themes. You can change the arrows, navigation, captions, Play / Pause button, and other slideshow details.
et-EE: Teema redaktor võimaldab teil kohandada peaaegu iga aspekti oma slaidiseansi teemadest. Saate muuta nooli, navigeerimist, pealkirju, mängi / pausi nuppu ja muid slaidiseansi detaile.

en: Upgrade to MetaSlider Slideshow Pro and you can create a beautiful WordPress slideshow in minutes.
et-EE: Uuendage MetaSlider Slideshow Pro versioonile ja saate luua kauni WordPressi slaidiseansi minutitega.

en: Comparison Chart
et-EE: Võrdlustabel

en: Free
et-EE: Tasuta

en: Installed
et-EE: Installitud

en: Create unlimited slideshows
et-EE: Looge piiramatu arv slaidiseansse

en: Create and manage as many slideshows as you need.
et-EE: Looge ja haldage nii palju slaidiseansse, kui vajate.

en: Regular updates
et-EE: Regulaarsed uuendused

en: We keep MetaSlider compatible with the latest versions of WordPress.
et-EE: Hoidsime MetaSlider ühilduvana WordPressi uusimate versioonidega.

en: Intelligent image cropping
et-EE: Nutikas pildi kärpimine

en: Unique Smart Crop functionality ensures your slides are perfectly resized.
et-EE: Ainulaadne nutikas lõikefunktsionaalsus tagab, et teie slaidid on ideaalselt ümber mõõdetud.

en: Toggle your slide's visibility
et-EE: Lülitage oma slaidi nähtavus

en: Hide any slide, without having to delete them.
et-EE: Peida ükskõik milline slaid, ilma et peaks neid kustutama.

en: Thumbnail navigation
et-EE: Miniatuuride navigeerimine

en: Allow users to browse your slideshows using thumbnail navigation.
et-EE: Lubage kasutajatel sirvida teie slaidiesitusi miniatuuride navigeerimise abil.

en: Add YouTube, Vimeo and Tiktok slides
et-EE: Lisage YouTube, Vimeo ja TikTok slaidid

en: Easily include videos hosted by YouTube, Vimeo or TikTok.
et-EE: Lihtsalt lisage YouTube'i, Vimeo või TikToki hostitud videoid.

en: Add local video slides
et-EE: Lisage kohalikke video slaide

en: Create slideshows with videos from your WordPress media library.
et-EE: Looge slaidiesitusi oma WordPressi meediaraamatukogus olevate videote abil.

en: Add external video slides
et-EE: Lisage väliseid video slaide

en: Create slideshows with external videos.
et-EE: Looge slaidiesitusi väliste videote abil.

en: Extra premium themes
et-EE: Lisa ekstra premium-teemasid

en: MetaSlider Slideshow Pro provides stylish and exclusive themes for your slideshows.
et-EE: MetaSlider Slideshow Pro pakub stiilseid ja eksklusiivseid teemasid teie slaidiesitustele.

en: Add slide layers
et-EE: Lisage slaidi kihte

en: Add layers to your slides with over 50 available transition effects.
et-EE: Lisage oma slaididele kihte üle 50 saadaval oleva üleminekuefekti abil.

en: Add Post Feed slides
et-EE: Lisage postituste voogude slaidid

en: Easily build slides based on your WordPress posts.
et-EE: Lihtsalt looge slaide oma WordPressi postituste põhjal.

en: Add Custom HTML slides
et-EE: Lisage kohandatud HTML slaidid

en: Design slides using images, HTML and CSS
et-EE: Kujundage slaide piltide, HTML-i ja CSS-i abil

en: Add Background Color slides
et-EE: Lisa taustavärvi slaidid

en: Create slides using a solid or gradient background color and text.
et-EE: Loo slaidid, kasutades ühtlast või gradienttaustavärvi ja teksti.

en: Add Post Images slides
et-EE: Lisage postituste piltide slaidid

en: Extract images from the current post and displays them as slides.
et-EE: Ekstraheerib pildid praegusest postitusest ja kuvab need slaididena.

en: Add custom CSS
et-EE: Lisa kohandatud CSS

en: Customize your slideshows to fit with your website.
et-EE: Kohanda oma slaidiseansse, et need sobiksid sinu veebisaidiga.

en: Schedule your slides
et-EE: Planeeri oma slaidid

en: Add a start/end date to individual slides.
et-EE: Lisa konkreetsetele slaididele algus/lõpp kuupäev.

en: WooCommerce integrations
et-EE: WooCommerce integratsioonid

en: Display your products as slides with support for product galleries.
et-EE: Kuva oma tooted slaididena, toetades toote galeriisid.

en: Advanced Custom Fields integrations
et-EE: Advanced Custom Fields integratsioonid

en: Display ACF image and gallery fields.
et-EE: Kuva ACF pildi- ja galerii väljad.

en: The Events Calendar integrations
et-EE: The Events Calendar integratsioonid

en: Display your events as slides.
et-EE: Kuva oma üritused slaididena.

en: Repeating Slides support
et-EE: Korduvate slaidide tugi

en: Repeat a slide multiple times.
et-EE: Korda slaidi mitu korda.

en: Premium support
et-EE: Premium tugi

en: Have your specific queries addressed directly by our experts.
et-EE: Lase meie ekspertidel otse sinu konkreetsetele küsimustele vastata.

en: Custom delay for this slide
et-EE: Kohandatud viivitus selle slaidi jaoks

en: Requires the Auto play setting to be enabled for this slideshow. When active on video slides, playback (by user or video autoplay) controls when the slideshow advances.
et-EE: Nõuab, et automaatse esituse seadistus oleks selle slaidiseansi jaoks lubatud. Kui video slaididel on aktiivne, kontrollib esitamine (kasutaja või video automaatne esitamine), millal slaidiseanss edasi läheb.

en: Custom delay is available in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Kohandatud viivitus on saadaval MetaSlider Slideshow Pro's

en: Repeat this slide
et-EE: Korda seda slaidi

en: The slide is repeated after the specified number of original slides until the end of the slider. If multiple slides have this feature enabled, only the original (non-repeated) slides are considered when determining the positions of the repeated slides.
et-EE: Slaid kordub pärast määratud arvu originaalslaidide, kuni slaidiseansi lõpuni. Kui mitmel slaidil on see funktsioon lubatud, arvestatakse korduvate slaidide positsioonide määramisel ainult originaalslaidid (mitte korduvad).

en: Repeat slide is available in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Kordus slaid on saadaval MetaSlider Slideshow Pro-s

en: Custom thumbnail
et-EE: Kohandatud pisipilt

en: When Navigation is Thumbnails or Filmstrip, select a thumbnail to replace the default one.
et-EE: Kui navigeerimine on pisipildid või filmiriba, valige pisipilt, et asendada vaikevariant.

en: Custom thumbnail is available in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Kohandatud pisipilt on saadaval MetaSlider Slideshow Pro-s

en: Custom CSS classes
et-EE: Kohandatud CSS klassid

en: Add custom CSS classes separated with empty spaces to slide li tag.
et-EE: Lisage kohandatud CSS klassid, eraldatud tühikute abil, slaidi li sildi juurde.

en: Custom CSS classes is available in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Kohandatud CSS klassid on saadaval MetaSlider Slideshow Pro-s

en: Crop Position
et-EE: Kärpimise asend

en: Choose how images are cropped if they are too large for the slideshow. This works if "Smart Crop" is selected in the "Image Crop" settings.
et-EE: Valige, kuidas pilte kärbitakse, kui need on slaidi jaoks liiga suured. See töötab, kui "Nutikas kärpimine" on valitud "Pildi kärpimise" seadetes.

en: Top Left
et-EE: Ülemine vasak

en: Top Center
et-EE: Ülemine keskel

en: Top Right
et-EE: Ülemine parem

en: Center Left
et-EE: Keskel vasak

en: Center Center
et-EE: Keskel keskel

en: Center Right
et-EE: Keskel parem

en: Bottom Left
et-EE: Alumine vasak

en: Bottom Center
et-EE: Alumine keskel

en: Bottom Right
et-EE: Alumine parem

en: Re-crop image
et-EE: Pildi uuesti kärpimine

en: Image Link URL
et-EE: Pildi link URL

en: When visitors click on your image slide, they will be taken to this URL. Alternatively, if your theme has a button, the link will be applied to the button.
et-EE: Kui külastajad klikivad teie pildil, suunatakse nad sellele URL-ile. Alternatiivselt, kui teie teema sisaldab nuppu, rakendatakse link nuppu.

en: New window
et-EE: Uus aken

en: Open link in a new window
et-EE: Ava link uues aknas

en: Image Link Alt Text
et-EE: Pildi lingi alternatiivtekst

en: This text is used by search engines and visitors using screen readers. Adding Alt text for links is highly recommended.
et-EE: Seda teksti kasutavad otsimootorid ja ekraanilugejatega külastajad. Lingile alternatiivteksti lisamine on väga soovitatav.

en: Enter text here
et-EE: Sisestage tekst siia

en: Hide slide on:
et-EE: Peida slaid:

en: When enabled this setting will hide the slide on screen widths equal to or greater than %spx
et-EE: Kuna see seadistus on aktiveeritud, peidab see slaidi ekraani laiusel, mis on võrdne või suurem kui %spx

en: When enabled this setting will hide the slide on screen widths of %1$spx to %2$spx
et-EE: Kuna see seadistus on aktiveeritud, peidab see slaidi ekraani laiusel %1$spx kuni %2$spx

en: Hide caption on:
et-EE: Peida pealkiri:

en: When enabled this setting will hide the caption on screen widths equal to or greater than %spx
et-EE: Kuna see seadistus on aktiveeritud, peidab see pealkirja ekraani laiusel, mis on võrdne või suurem kui %spx

en: When enabled this setting will hide the caption on screen widths of %1$spx to %2$spx
et-EE: Kuna see seadistus on aktiveeritud, peidab see pealkirja ekraani laiusel %1$spx kuni %2$spx

en: Schedule this slide
et-EE: Planeeri see slaid

en: Schedule is available in MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Ajakava on saadaval MetaSlider Slideshow Pro-s

en: %s time
et-EE: %s aeg

en: UTC%s timezone
et-EE: UTC%s ajavöönd

en: %sUses your settings timezone%s
et-EE: %sKasutab teie seadistuste ajavööndit%s

en: Current server time
et-EE: Praegune serveri aeg

en: Image Title Text
et-EE: Pildi pealkirja tekst

en: Visitors will see this text if they hover over your image slide. Adding Title text is useful but not required.
et-EE: Külastajad näevad seda teksti, kui nad hõljuvad teie pildil. Pealkirja teksti lisamine on kasulik, kuid mitte kohustuslik.

en: Enable this to inherit the image title
et-EE: Luba sellel pärida pildi pealkiri

en: Use the image title
et-EE: Kasuta pildi pealkirja

en: Image Alt Text
et-EE: Pildi alternatiivtekst

en: This text is used by search engines and visitors using screen readers. Adding Alt text is highly recommended.
et-EE: Seda teksti kasutavad otsingumootorid ja külastajad, kes kasutavad ekraanilugejaid. Alternatiivteksti lisamine on väga soovitatav.

en: Enable this to inherit the image alt text
et-EE: Luba sellel pärida pildi alternatiivtekst

en: Use the image alt text
et-EE: Kasuta pildi alternatiivteksti

en: Nature Site
et-EE: Looduse sait

en: Travel Itinerary
et-EE: Reisi marsruut

en: City Guide
et-EE: Linna giid

en: Black and White Photography
et-EE: Must-valge fotograafia

en: Productivity Guide
et-EE: Tõhususe giid

en: Real Estate Listings
et-EE: Kinnisvara kuulutused

en: Landscape Photography
et-EE: Maastikufotograafia

en: Client Logos
et-EE: Kliendi logo

en: Wildlife Photography
et-EE: Loodusfotograafia

en: Images
et-EE: Pildid

en: Image Carousel
et-EE: Pildi karussell

en: Image Carousel with Captions
et-EE: Pildi karussell koos pealditega

en: Creative Process
et-EE: Loov protsess

en: Architecture
et-EE: Arhitektuur

en: Emerging Perspectives
et-EE: Uued Perspektiivid

en: Sporting Spirit
et-EE: Sportlik Vaime

en: Marathon Journey
et-EE: Maratoni Teekond

en: Cars Display
et-EE: Autode Näitus

en: Watch Shop Hero
et-EE: Kella Pood Hero

en: Creative Agency Hero
et-EE: Kreatiivne Agentuur Hero

en: Fashion Trends
et-EE: Mood Trendid

en: Entertainment YouTube Shorts Feed
et-EE: Meelelahutus YouTube Lühivideod

en: Album Cover Showcase
et-EE: Albumi Kaane Näitus

en: Business Presentation
et-EE: Äripresentatsioon

en: Books by Genre
et-EE: Raamatud Žanri Kaupa

en: Testimonials
et-EE: Kliendi Ülevaated

en: Skincare Routine Guide
et-EE: Nahahooldus Rutiini Juhend

en: Indoor Plant Selection Guide
et-EE: Siseruumide Taimede Valiku Juhend

en: TikTok Vertical Videos
et-EE: TikToki Vertikaalsed Videod

en: Daily Routine Videos
et-EE: Igapäeva Rutiini Videod

en: Coffee Brewing Guide
et-EE: Kohvi Keetmise Juhend

en: Upcoming City Events
et-EE: Eelseisvad Linnasündmused

en: Product Categories
et-EE: Tootekategooriad

en: Recent WooCommerce Products
et-EE: Viimased WooCommerce Tooteid

en: Latest News Posts
et-EE: Viimased uudiste postitused

en: Product Demo
et-EE: Toote demonstreerimine

en: Trending Videos
et-EE: Populaarsed videod

en: Hotel Rooms
et-EE: Hotelli toad

en: Client Testimonials
et-EE: Kliendi tagasiside

en: Meet the Team
et-EE: Tutvu meeskonnaga

en: Curated Videos
et-EE: Kuraatorite videod

en: Natural Skincare Presentation
et-EE: Looduslik nahahooldus esitlus

en: YouTube Shorts Carousel
et-EE: YouTube'i lühivideod karussell

en: TikTok Carousel
et-EE: TikToki karussell

en: Layer Slides
et-EE: Kihilise slaidid

en: WooCommerce Carousel
et-EE: WooCommerce'i karussell

en: Bold Motion
et-EE: Julge liikumine

en: Playful Pets
et-EE: Mängulised lemmikloomad

en: Your settings might not be saving properly due to a configuration on your server. %s is currently set to %s, but we recommend a setting of 4000. Please see %s for more information. The php.ini file is being loaded from here: %s
et-EE: Teie seadeid ei pruugi korralikult salvestada, kuna teie serveri konfiguratsioon. %s on hetkel seadistatud %s, kuid soovitame seade väärtust 4000. Palun vaadake %s rohkemate üksikasjade jaoks. php.ini fail laaditakse siit: %s

en: this article
et-EE: see artikkel

en: Warning:
et-EE: Hoiatus:

en: Title:
et-EE: Pealkiri:

en: Select Slider:
et-EE: Valige slaider:

en: No slideshows found
et-EE: Slaidiesitlusi ei leitud

en: The requested image does not exist. Please try again.
et-EE: Külastatud pilti ei eksisteeri. Palun proovige uuesti.

en: The image was successfully updated.
et-EE: Pilt uuendati edukalt.

en: There was an error updating the image. Please try again
et-EE: Pildi uuendamisel tekkis viga. Palun proovige uuesti

en: There was an error while updating the database. Please try again.
et-EE: Andmebaasi uuendamisel tekkis viga. Palun proovige uuesti.

en: Trash slide
et-EE: Prügikaardi slaid

en: Update slide image
et-EE: Uuenda slaidi pilti

en: Duplicate slide
et-EE: Duplikaat slaid

en: Hide slide
et-EE: Peida slaid

en: This isn't a valid image format. Please try again.
et-EE: See ei ole kehtiv pildiformaat. Palun proovige uuesti.

en: Access denied
et-EE: Juurdepääs keelatud

en: Image Slide
et-EE: Pildi slaid

en: Warning: The image data does not exist. Please re-upload the image.
et-EE: Hoiatus: Pildi andmed ei eksisteeri. Palun lae pilt uuesti üles.

en: General
et-EE: Üldine

en: Device
et-EE: Seade

en: Crop
et-EE: Kärbi

en: Schedule
et-EE: Ajasta

en: Advanced
et-EE: Täiendav

en: View Slide Details
et-EE: Vaata slaidi üksikasju

en: Edit Slideshow
et-EE: Muuda Slideshow

en: Play
et-EE: Mängi

en: Pause
et-EE: Peata

en: MetaSlider Slideshow Pro is installed but is out of date. You may update it %shere%s. Learn more about this notice %shere%s
et-EE: MetaSlider Slideshow Pro on installitud, kuid on aegunud. Sa võid seda uuendada %shere%s. Loe selle teate kohta rohkem %shere%s

en: Settings & Help
et-EE: Seaded & Abi

en: Upgrade to Pro
et-EE: Uuenda Pro versiooniks

en: All Slideshows
et-EE: Kõik Slideshow'd

en: Create Slideshow
et-EE: Loo Slideshow

en: Add to slideshow
et-EE: Lisa slideshow'le

en: Image Folder
et-EE: Pildi kaust

en: Post Images
et-EE: Postita pildid

en: The slide was successfully restored
et-EE: Slideshow taastamine õnnestus

en: The attempt to restore the slide failed.
et-EE: Slideshow taastamise katse ebaõnnestus.

en: The slide was successfully trashed
et-EE: Slideshow visati edukalt prügikasti

en: The slide was permanently deleted
et-EE: Slideshow kustutati jäädavalt

en: Please consider moving your slides to <b>FlexSlider</b>. We're adding all new MetaSlider Slideshow features to this option. <a href="%s">Find out more</a>.
et-EE: Palun kaaluge oma slide'ide liigutamist <b>FlexSlider</b>'isse. Me lisame kõik uued MetaSlider Slideshow funktsioonid sellele valikule. <a href="%s">Uuri lähemalt</a>.

en: Slide permanently deleted.
et-EE: Slide kustutatud jäädavalt.

en: Slide restored.
et-EE: Slide taastatud.

en: Toggle slide reorder panel
et-EE: Lülita slaidi ümberjärjestamise paneel

en: You are viewing slides that have been trashed, which will be automatically deleted in %s days.
et-EE: Te vaatate slaide, mis on prügikasti visatud, mis kustutatakse automaatselt %s päeva pärast.

en: Move slideshow to trash
et-EE: Liiguta slaidiseanss prügikasti

en: Add slideshow
et-EE: Lisa slaidiseanss

en: Choose slideshow
et-EE: Vali slaidiseanss

en: Insert slideshow
et-EE: Sisesta slaidiseanss

en: Create slides by adding text, videos and more to your images
et-EE: Loo slaide, lisades oma piltidele teksti, videoid ja palju muud

en: With Layer slides, you can create beautiful, stylish layers of different elements.
et-EE: Kihilise slaidiga saad luua ilusaid ja stiilseid kihte erinevatest elementidest.

en: You start with an image and then can add text, video, colors, animations, more images, and even shortcodes.
et-EE: Alustad pildiga ja seejärel saad lisada teksti, video, värve, animatsioone, rohkem pilte ja isegi lühikoode.

en: Find out more about MetaSlider Slideshow Pro
et-EE: Uuri lähemalt MetaSlider Slideshow Pro kohta

en: Create slideshows with your Vimeo videos
et-EE: Loo slaidiseansse oma Vimeo videodega

en: With Vimeo slides, you can build beautiful slideshows with your Vimeo videos.
et-EE: Vimeo slaididega saad luua ilusaid slaidiseansse oma Vimeo videodega.

en: Vimeo slides will display your videos with auto play, mute, the ability to hide controls, and much more.
et-EE: Vimeo slaidid kuvavad sinu videoid automaatse esituse, vaigistamise, juhtnuppude peitmise võimaluse ja palju muu abil.

en: Create slideshows with your YouTube videos
et-EE: Loo slaidiseansse oma YouTube videodega

en: With YouTube slides, you can build beautiful slideshows with your YouTube videos.
et-EE: YouTube slaididega saad luua ilusaid slaidiseansse oma YouTube videodega.

en: YouTube slides will display your videos with auto play, mute, lazy load, the ability to hide controls, and much more.
et-EE: YouTube slaidid kuvavad sinu videoid automaatse esituse, vaigistamise, laisklaadimise, juhtnuppude peitmise võimaluse ja palju muu abil.

en: Create slideshows with your posts
et-EE: Loo slaidiseansse oma postitustega

en: With Post Feed slides, you can build slideshows with your latest posts, events, or WooCommerce products.
et-EE: Post Feed slaididega saad luua slaidiseansse oma viimaste postituste, ürituste või WooCommerce toodetega.

en: Post Feed slides will automatically display your posts with images, text, custom fields, and much more.
et-EE: Post Feed slaidid kuvavad automaatselt sinu postitusi koos piltide, tekstide, kohandatud väljade ja palju muu abil.

en: Create slideshows with images stored outside of WordPress
et-EE: Loo slaidiseansse piltidega, mis on salvestatud väljaspool WordPressi

en: With External URL slides, you can load images directly from non-WordPress sources such as CDNs or image hosts.
et-EE: Kasutades väliseid URL-e, saate laadida pilte otse mitte-WordPressi allikatest, nagu CDN-id või pildihostid.

en: External URL slides give you all the power of MetaSlider Slideshow, using images stored anywhere you want.
et-EE: Välised URL-id annavad teile kogu MetaSlider Slideshow'i jõu, kasutades pilte, mis on salvestatud igal pool, kus soovite.

en: Create slideshows with videos in your media library
et-EE: Looge slaidiseansse videoid oma meedia raamatukogust

en: With Local Video slides, you can build beautiful slideshows with videos in your WordPress media library.
et-EE: Kohalike videote slaidide abil saate luua kauneid slaidiseansse videoid oma WordPressi meedia raamatukogust.

en: Local Video slides will display your MP4, WebM, and MOV videos with cover images, auto play, mute, lazy load, the ability to hide controls, and much more.
et-EE: Kohalikud videod slaidid kuvavad teie MP4, WebM ja MOV videod koos kattepiltidega, automaatse esituse, vaigistamise, laiskade laadimise, juhtnuppude peitmise võimaluse ja palju muu.

en: Create slideshows with videos stored outside of WordPress
et-EE: Looge slaidiseansse videodega, mis on salvestatud väljaspool WordPressi

en: With External Video slides, you can add videos directly from non-WordPress sources.
et-EE: Välised videod slaidid võimaldavad teil lisada videoid otse mitte-WordPressi allikatest.

en: External Video Slides will display your MP4, WebM, and MOV videos. Features include text captions, cover images, auto play, mute, lazy load, the ability to hide controls, and much more.
et-EE: Välised videod slaidid kuvavad teie MP4, WebM ja MOV videod. Funktsioonide hulka kuuluvad tekstialused, kattepildid, automaatne esitamine, vaigistamine, laiskade laadimine, juhtnuppude peitmise võimalus ja palju muud.

en: Create slideshows with custom HTML
et-EE: Looge slaidiseansse kohandatud HTML-iga

en: With Custom HTML slides, you can design slides using images, HTML and CSS. This gives you complete control over the layout and styling.
et-EE: Kohandatud HTML slaidide abil saate kujundada slaide, kasutades pilte, HTML-i ja CSS-i. See annab teile täieliku kontrolli paigutuse ja stiili üle.

en: With Background Color slides, you can create slides using a solid or gradient background color. Perfect for text-only slides, calls to action or quick banners.
et-EE: Taustavärvi slaidide abil saad luua slaidid, kasutades ühtlast või gradienttaustavärvi. Suurepärane ainult tekstiga slaidide, tegevusele kutsumise või kiirete bännerite jaoks.

en: Create slideshows with Tiktok Videos
et-EE: Looge slaidiseansse TikToki videodega

en: A TikTok Slide will display a video in your slideshow directly from TikTok.com.
et-EE: TikTok slaid kuvab video teie slaidiseansis otse TikTok.com-ilt.

en: Create slideshows with images from a folder
et-EE: Looge slaidiseansse kaustast pärit piltidega

en: The Image Folder slide type extracts images from a specified folder and displays them as slides.
et-EE: Pildi kausta slaiditüüp ekstraheerib pilte määratud kaustast ja kuvab need slaididena.

en: This slide type displays images from folders in your WordPress Media Library.
et-EE: See slaiditüüp kuvab pilte kaustadest teie WordPressi meedia raamatukogus.

en: Create slideshows with Post Images
et-EE: Looge slaidiseansse postituse piltidega

en: The Post Images slide type extracts images from the current post and displays them as slides.
et-EE: Postituse piltide slaiditüüp ekstraheerib pilte käesolevast postitusest ja kuvab need slaididena.

en: This slide type supports featured images, post content images, WooCommerce galleries, Advanced Custom Fields images and galleries.
et-EE: See slaiditüüp toetab esiletõstetud pilte, postituse sisu pilte, WooCommerce'i galeriisid, Advanced Custom Fields'i pilte ja galeriisid.

en: Create slideshows with your WooCommerce products
et-EE: Looge slaidiseansse oma WooCommerce'i toodetega

en: With WooCommerce slides, you can build slideshows with your WooCommerce products.
et-EE: WooCommerce'i slaidide abil saate luua slaidiseansse oma WooCommerce'i toodetega.

en: WooCommerce slides will automatically display your products with images, text, custom fields, and much more.
et-EE: WooCommerce slaidid kuvavad automaatselt teie tooteid koos piltide, teksti, kohandatud väljade ja palju muuga.

en: Premium Support
et-EE: Premium tugi

en: Support
et-EE: Tugi

en: Documentation
et-EE: Dokumentatsioon

en: Leave a review
et-EE: Jätke ülevaade

en: Uploading...
et-EE: Laadimine...

en: Upload Complete
et-EE: Laadimine lõpetatud

en: Import file is missing
et-EE: Importfail puudub

en: You attempted to edit a slideshow that does not exist. Perhaps it was moved to trash?
et-EE: Proovisite redigeerida slaidiseanssi, mida ei eksisteeri. Võib-olla see liikus prügikasti?

en: Background
et-EE: Taust

en: Default
et-EE: Vaikimisi

en: Hover
et-EE: Hiire kohal

en: Icon Colors
et-EE: Ikoni värvid

en: Icon Size
et-EE: Ikoni suurus

en: Border Color
et-EE: Piiri värv

en: Border Width
et-EE: Piiri laius

en: Border Style
et-EE: Piiri stiil

en: Solid
et-EE: Tahke

en: Dotted
et-EE: Täppidega

en: Dashed
et-EE: Katkine

en: Distance from Navigation
et-EE: Vahemaa navigeerimisest

en: Border Radius
et-EE: Piiri raadius

en: Opacity (default)
et-EE: Opakus (vaikimisi)

en: Opacity (hover)
et-EE: Opakus (hover)

en: The outline color shown around an arrow when it receives focus, for accessibility.
et-EE: Kujutise ümber joonistatud värv, mis kuvatakse noole ümber, kui see on fookuses, ligipääsetavuse jaoks.

en: Focus Outline Width
et-EE: Fookuse kontuuri laius

en: The width of the outline shown around an arrow when it receives focus, for accessibility.
et-EE: Kontuuri laius, mis kuvatakse noole ümber, kui see on fookuses, ligipääsetavuse jaoks.

en: Focus Outline Offset
et-EE: Fookuse kontuuri kaugus

en: The distance between the outline and the arrow when it receives focus, for accessibility.
et-EE: Kaugus kontuuri ja noole vahel, kui see on fookuses, ligipääsetavuse jaoks.

en: Active
et-EE: Aktiivne

en: Numbers Underline Color
et-EE: Numbrite allajoonimise värv

en: Numbers Color
et-EE: Numbrite värv

en: Numbers Size
et-EE: Numbrite suurus

en: Numbers Line Height
et-EE: Numbrite reavahe

en: Distance Between Numbers
et-EE: Vahemaa numbrite vahel

en: Colors
et-EE: Värvid

en: Text
et-EE: Tekst

en: Links
et-EE: Lingid

en: Font Size
et-EE: Fondisuurus

en: The Font Size uses em units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
et-EE: Fondisuurus kasutab em ühikuid. Kuvamine on suhteline teie teema CSS-ile, seega võib eelvaade erineda esiküljel kuvatavast.

en: Line Height
et-EE: Reavahe

en: The Line Height uses em units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
et-EE: Reavahe kasutab em ühikuid. Kuvamine on suhteline teie teema CSS-ile, seega võib eelvaade erineda esiküljel kuvatavast.

en: Text Align
et-EE: Teksti joondamine

en: Left
et-EE: Vasak

en: Right
et-EE: Paremal

en: Center
et-EE: Keskel

en: Vertical Position
et-EE: Vertikaalne asend

en: Top
et-EE: Ülal

en: Bottom
et-EE: All

en: Vertical Position Offset
et-EE: Vertikaalse asendi nihke väärtus

en: Based on "Position".
et-EE: Põhineb "Asendil".

en: Horizontal Position
et-EE: Horisontaalne asend

en: Horizontal Position Offset
et-EE: Horisontaalse asendi nihke väärtus

en: Based on "Horizontal Position".
et-EE: Põhineb "Horisontaalsel asendil".

en: Distance from Edge
et-EE: Kaugus servast

en: Alignment
et-EE: Joondamine

en: Dots Border Radius
et-EE: Punktide servaradius

en: Dots Width
et-EE: Punktide laius

en: Dots Height
et-EE: Punktide kõrgus

en: Distance Between Dots
et-EE: Kaugus punktide vahel

en: Number Underline Width
et-EE: Numbrite allajoonimise laius

en: Numbers Underline Style
et-EE: Numbrite allajoonimise stiil

en: Numbers
et-EE: Numbrid

en: Number Size
et-EE: Numbrite suurus

en: Number Line Height
et-EE: Numbrite rea kõrgus

en: The Font Size uses rem units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
et-EE: Fondisuurus kasutab rem ühikuid. Kuvamine on suhteline teie teema CSS-iga, seega võib eelvaade erineda esiplaanil kuvatavast.

en: The Line Height uses rem units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
et-EE: Rea kõrgus kasutab rem ühikuid. Kuvamine on suhteline teie teema CSS-iga, seega võib eelvaade erineda esiplaanil kuvatavast.

en: Dots Border Width
et-EE: Täppide piiri laius

en: Position
et-EE: Asukoht

en: Visible in active and hover navigation dot
et-EE: Nähtav aktiivses ja hõljuvas navigeerimistäpil

en: Dots Border Style
et-EE: Täppide piiri stiil

en: This background color is used when a slide does not fill the whole width and height of the slide area.
et-EE: See taustavärv kasutatakse, kui slaid ei täida kogu slaidiala laiust ja kõrgust.

en: Based on "Vertical Position".
et-EE: Põhineb "Vertikaalsel asukohal".

en: Distance from Center
et-EE: Kaugus keskpunktist

en: This is the default MetaSlider Slideshow theme.
et-EE: See on vaikimisi MetaSlider Slideshow teema.

en: Bitono is a minimalist theme with a 2-color scheme. Recommended for Image, External Image and Post feed slides.
et-EE: Bitono on minimalistlik teema kahe värvi skeemiga. Soovitatav piltide, väliste piltide ja postituste voogude slaidide jaoks.

en: Clarity is focused on accessibility. It has easy-to-read fonts, and a straightforward, distraction-free interface.
et-EE: Clarity keskendub ligipääsetavusele. Sellel on kergesti loetavad fondid ja lihtne, segamatult kasutatav liides.

en: Databold is a modern, business theme with lots of room for your captions. Databold is recommended for Image, External Image, and Post Feed slides.
et-EE: Databold on kaasaegne, äriline teema, kus on palju ruumi teie pealkirjade jaoks. Databold on soovitatav piltide, väliste piltide ja postituste voogude slaidide jaoks.

en: Draxler is a stylish theme that places the navigation arrows in the top-right corner. There's also plenty of room for your captions.
et-EE: Draxler on stiilne teema, mis paigutab navigeerimisnooled paremasse ülanurka. Samuti on ruumi teie pealkirjade jaoks.

en: Featuring a built-in button with custom link, Nexus seamlessly integrates key points and interactive elements, making your presentation both engaging and navigable.
et-EE: Sisseehitatud nupp kohandatud lingiga, Nexus integreerib sujuvalt olulised punktid ja interaktiivsed elemendid, muutes teie esituse nii kaasahaaravaks kui ka navigeeritavaks.

en: A standard slideshow layout with a modern design and large, clear arrows.
et-EE: Standardslaidi paigutus kaasaegse disainiga ja suurte, selgete nooltega.

en: A clean, subtle theme that features block arrows and bold design.
et-EE: Puhas, peen teema, mis sisaldab plokknooli ja julget disaini.

en: A fun, circular design to brighten up your site. This theme works well with dark images
et-EE: Lõbus, ringikujuline disain, et teie saiti elavdada. See teema töötab hästi tumedate piltidega

en: A smart, contemporary design that is built to blend seamlessly into any theme.
et-EE: Nutikas, kaasaegne disain, mis on loodud sujuvalt igasse teemasse sulanduma.

en: This theme places the controls vertically for a unique look.
et-EE: See teema paigutab juhtnupud vertikaalselt, et saavutada ainulaadne välimus.

en: A futuristic and linear design that has a unique, horizontal navigation.
et-EE: Futuristlik ja lineaarne disain, millel on ainulaadne horisontaalne navigeerimine.

en: This lightweight design uses numbers for the navigation. The navigation, caption, and arrows are share the same line.
et-EE: See kerge disain kasutab navigeerimiseks numbreid. Navigeerimine, pealkiri ja nooled jagavad sama rida.

en: This theme has a special additional functionality that uses image titles as the slide navigation.
et-EE: Sellel teemal on eriline täiendav funktsionaalsus, mis kasutab piltide pealkirju slaidi navigeerimiseks.

en: If you would like to use the image titles as the navigation, you can do so by editing the image title in the media library or manually on the slide (SEO tab).
et-EE: Kui soovite kasutada piltide pealkirju navigeerimisel, saate seda teha, muutes pildi pealkirja meedia raamatukogus või käsitsi slaidil (SEO vahekaart).

en: This theme has a unique design that gives it a sophisticated look.
et-EE: Sellel teemal on ainulaadne disain, mis annab sellele rafineeritud välimuse.

en: A bold and clear design that works well on a darker images.
et-EE: Julge ja selge disain, mis töötab hästi tumedamatel piltidel.

en: A minimalist theme that gets out of the way so you can showcasing your beautiful pictures. Best used with Image Slides.
et-EE: Minimalistlik teema, mis ei sega, et saaksite esitleda oma kauneid pilte. Parim kasutada pildislaididega.

en: Cascade is a minimalist theme ideal for vertical sliding.
et-EE: Cascade on minimalistlik teema, mis sobib ideaalselt vertikaalseks liikumiseks.

en: The Nivo Light theme included here for legacy purposes. Note: only works with Nivo Slider
et-EE: Nivo Light teema on siin kaasatud päranditegevuse eesmärkidel. Märkus: töötab ainult Nivo Slideriga

en: The Nivo Bar theme included here for legacy purposes. Note: only works with Nivo Slider
et-EE: Nivo Bar teema on siin kaasatud päranditegevuse eesmärkidel. Märkus: töötab ainult Nivo Slideriga

en: The Nivo Dark theme included here for legacy purposes. Note: only works with Nivo Slider
et-EE: Nivo Dark teema on siin kaasatud päranditegevuse eesmärkidel. Märkus: töötab ainult Nivo Slideriga

en: minimalist
et-EE: minimalistlik

en: 2 columns
et-EE: 2 veergu

en: A 2 columns minimalistic theme to split your images and captions.
et-EE: 2 veeruga minimalistlik teema, et jagada teie pilte ja pealkirju.

en: Image, External URL and Post Feed slides are displayed in 2 columns, while the others slide types are displayed in 1 column.
et-EE: Pildid, välised URL-id ja postituste voogude slaidid kuvatakse 2 veerus, samas kui teised slaiditüübid kuvatakse 1 veerus.

en: videos
et-EE: videod

en: vertical
et-EE: vertikaalne

en: A theme to showcase vertical images and videos.
et-EE: Teema, et esitleda vertikaalseid pilte ja videoid.

en: Ideal for Images, Post Feed slides, YouTube and Vimeo vertical videos.
et-EE: Ideaalne piltide, postituste voogude slaidide, YouTube'i ja Vimeo vertikaalsete videote jaoks.

en: A dynamic slideshow theme that emphasizes the active slide by scaling it larger than the surrounding slides, creating a hero-like focal point that draws the viewer's attention.
et-EE: Dünaamiline slaidishow teema, mis rõhutab aktiivset slaidi, suurendades selle ümber olevaid slaide, luues kangelasliku keskpunkti, mis tõmbab vaataja tähelepanu.

en: It should be used with 100% Width and Carousel Mode disabled, Transition Effect set to Slide and Center Align enabled. Currently works on all slide types except External Image and Tiktok Videos.
et-EE: Seda tuleks kasutada 100% laiusega ja karusselli režiim välja lülitatud, üleminekuefekt seadistatud slaidiks ja keskele joondamine lubatud. Praegu töötab kõikide slaiditüüpidega, välja arvatud väline pilt ja TikTok videod.

en: A slideshow theme that unveils captions on hover, adding a dynamic touch to portfolios and showcases.
et-EE: Slaidishow teema, mis paljastab pealdised hiirega üle, lisades portfellidele ja näitustele dünaamilise puudutuse.

en: Best used on slideshows with captions.
et-EE: Parim on kasutada slaidishowdes, millel on pealdised.

en: A modern slideshow theme with captions positioned at the top, showcasing features with sleek elegance.
et-EE: Kaasaegne slaidishow teema, mille pealdised on paigutatud ülemisele osale, näidates omadusi sleek elegantsiga.

en: When using this theme with Carousel Mode, adjust the Carousel Margin setting to create space between the slides.
et-EE: Seda teemat kasutades karusselli režiimi, kohandage karusselli serva seade, et luua slaidide vahele ruumi.

en: A dynamic slideshow theme that emphasizes the active slide by using grayscale and opacity for the surrounding slides, creating a focal point that draws the viewer's attention.
et-EE: Dünaamiline slaidishow teema, mis rõhutab aktiivset slaidi, kasutades halltooni ja läbipaistvust ümbritsevate slaidide jaoks, luues keskpunkti, mis tõmbab vaataja tähelepanu.

en: A dynamic slideshow theme to display testimonials that emphasizes the active slide by using grayscale for the surrounding slides, creating a focal point that draws the viewer's attention.
et-EE: Dünaamiline slaidishow teema, et näidata soovitusi, mis rõhutab aktiivset slaidi, kasutades halltooni ümbritsevate slaidide jaoks, luues keskpunkti, mis tõmbab vaataja tähelepanu.

en: Best used with Image slides. It should also be used with Hidden Arrows, Carousel Mode disabled, Transition Effect set to Slide, Smart Crop enabled and Crop Source set to "Custom width/height".
et-EE: Parim on kasutada pildislaidide puhul. Seda tuleks kasutada ka peidetud nooltega, karusselli režiim välja lülitatud, üleminekuefekt seadistatud slaidiks, nutikas kärpimine lubatud ja kärbi allikas seadistatud "Kohandatud laius/kõrgus".

en: Image, External Image, Post Feed, Local Video and External Video slides are displayed in 2 columns, while the other slide types are displayed in 1 column.
et-EE: Pilt, väline pilt, postifeed, kohalik video ja väline video slaidid kuvatakse 2 veerus, samas kui teised slaiditüübid kuvatakse 1 veerus.

en: A 2 rows modern theme to split your images and captions ideal for WooCommerce products.
et-EE: Kahe ridade kaasaegne teema, et jagada oma pilte ja pealdisi, ideaalne WooCommerce'i toodete jaoks.

en: A stylish theme ideal for WooCommerce products.
et-EE: Stiilne teema, ideaalne WooCommerce'i toodete jaoks.

en: A modern theme with a clean design to display your captions below the slides.
et-EE: Kaasaegne teema puhta disainiga, et kuvada oma pealdised slaidide all.

en: Captions from Image, External Image, Local Video, External video, YouTube and Vimeo slides are displayed below the slideshow.
et-EE: Pildist, välist pildist, kohalikust videost, välist videost, YouTube'ist ja Vimeo slaididest pärinevad pealdised kuvatakse slaidishow all.

en: This is the default MetaSlider Slideshow theme. Use this theme to adjust colors to your preference.
et-EE: See on vaikimisi MetaSlider Slideshow teema. Kasutage seda teemat, et kohandada värve vastavalt oma eelistustele.

en: To add a button to the Nexus theme, enter the URL and the button text into the "Link" tab.
et-EE: Nexus teema nupu lisamiseks sisestage URL ja nuputekst "Lingile" vahekaardile.

en: Button
et-EE: Nupp

en: Click Here
et-EE: Kliki siia

en: Border
et-EE: Serv

en: Text and Numbers
et-EE: Tekstid ja numbrid

en: Color
et-EE: Värv

en: Font Size for Active Number
et-EE: Aktiivse numbri fondi suurus

en: Line Height for Active Number
et-EE: Aktiivse numbri rea kõrgus

en: Font Size for Count Number
et-EE: Arvu numbri fondi suurus

en: Line Height for Count Number
et-EE: Arvu numbri rea kõrgus

en: Previous Slide
et-EE: Eelmine slaid

en: Next Slide
et-EE: Järgmine slaid

en: Preparing 1 slide...
et-EE: Valmistame 1 slaidi...

en: 1 slide added successfully
et-EE: 1 slaid lisatud edukalt

en: Slide Types
et-EE: Slaidi tüübid

en: Opening add slide UI...
et-EE: Ava slaidi lisamise kasutajaliides...

en: Closing add slide UI...
et-EE: Sulge slaidi lisamise kasutajaliides...

en: Updating slide...
et-EE: Uuendame slaidi...

en: Slide updated successfully
et-EE: Slaid uuendatud edukalt

en: Stop on first slide after looping
et-EE: Paus esimese slaidi peal pärast tsüklit

en: Unsplash Library
et-EE: Unsplashi raamatukogu

en: Crop position saved and image cropped
et-EE: Lõikepositsioon salvestatud ja pilt lõigatud

en: There was an error when saving crop position or cropping the image
et-EE: Lõikepositsiooni salvestamisel või pildi lõikamisel tekkis viga

en: Device options are enabled for this slide. Adjust using the Device tab.
et-EE: Seadmestiku valikud on selle slaidi jaoks lubatud. Kohanda seadme vahekaardi abil.

en: CSS Manager notice opened
et-EE: CSS-i halduri teade avatud

en: CSS Manager notice closed
et-EE: CSS-i halduri teade suletud

en: CSS Manager
et-EE: CSS-i haldur

en: Easily add custom CSS to your slideshows to create the perfect design for your sites.
et-EE: Kergesti lisa kohandatud CSS oma slaidiseanssidele, et luua oma saitide jaoks ideaalne disain.

en: Built-in text editor full of features.
et-EE: Sisseehitatud tekstiredaktor, mis on täis funktsioone.

en: Loads only on the front-end where needed.
et-EE: Laadib ainult esiküljel, kus on vajalik.

en: Includes recipes to solve common scenarios.
et-EE: Sisaldab retsepte, et lahendada tavalisi stsenaariume.

en: Analytics notice opened
et-EE: Analüüsi teade avatud

en: Analytics notice closed
et-EE: Analüüsi teade suletud

en: We'd also like to send you infrequent emails with important security and feature updates. See our %s for more details.
et-EE: Soovime saata teile harva e-kirju oluliste turbe- ja funktsioonivärskendustega. Vaadake meie %s lisainformatsiooni saamiseks.

en: privacy policy
et-EE: privaatsuspoliitika

en: Thanks for using MetaSlider Slideshow
et-EE: Aitäh, et kasutate MetaSlider Slideshow'i

en: We are currently building the next version of MetaSlider Slideshow. Can you help us out by sharing non-sensitive diagnostic information?
et-EE: Me ehitame praegu järgmise versiooni MetaSlider Slideshow'st. Kas saaksite meid aidata, jagades mitte-tundlikku diagnostikainfot?

en: Agree and continue
et-EE: Nõustun ja jätkan

en: No thanks
et-EE: Ei, aitäh

en: Gallery convert notice opened
et-EE: Galerii konverteerimise teade avatud

en: Gallery convert notice closed
et-EE: Galerii konverteerimise teade suletud

en: Duplicating...
et-EE: Dubleerimine...

en: To edit this slide, click "Restore" and then "Return to Published Slides"
et-EE: Selle slaidi redigeerimiseks klõpsake "Taasta" ja seejärel "Tagasi avaldatud slaidide juurde"

en: MetaSlider Slideshow dashboard loaded
et-EE: MetaSlider Slideshow dashboard laaditud

en: Saving...
et-EE: Salvestamine...

en: Saving %s slides. This may take a few moments.
et-EE: Salvestamine %s slaidi. See võib võtta paar hetke.

en: Saving %s slides.
et-EE: Salvestamine %s slaidi.

en: Slideshow saved
et-EE: Slideshow salvestatud

en: Duplicated successfully. Reloading...
et-EE: Dubleerimine õnnestus. Laadimine...

en: Settings saved
et-EE: Seaded salvestatud

en: Still working... %s slides remaining...
et-EE: Veel töötatakse... %s slaidi on jäänud...

en: Tour cancelled successfully
et-EE: Ekskursioon tühistati edukalt

en: Tour cancelled unsuccessfully
et-EE: Ekskursioon tühistati ebaõnnestunult

en: Are you sure?
et-EE: Kas olete kindel?

en: This slideshow will be moved to the "Trash" area.
et-EE: See slaidiseanss viiakse "Prügikasti" ala.

en: Confirm
et-EE: Kinnita

en: Invalid nonce token
et-EE: Vale nonce token

en: Unable to proceed due to invalid nonce token.
et-EE: Ebaõnnestus edasiviimine vale nonce token'i tõttu.

en: Something went wrong
et-EE: Midagi läks valesti

en: Preparing slideshow for duplication...
et-EE: Slaidiseanssi kopeerimiseks ettevalmistamine...

en: Doing something...
et-EE: Tehtakse midagi...

en: No error message provided.
et-EE: Viga sõnumit ei esitatud.

en: Undefined error occurred
et-EE: Määratlemata viga tekkis

en: No error message reported.
et-EE: Viga sõnumit ei teatatud.

en: We recommend you enable %1$s"Recommended Theme Options"%2$s to automatically adjust slideshow settings when selecting a new theme.
et-EE: Soovitame teil lubada %1$s"Soovitatud teema valikud"%2$s, et automaatselt kohandada slaidiseansi seadeid uue teema valimisel.

en: Saving theme...
et-EE: Teema salvestamine...

en: Theme saved
et-EE: Teema salvestatud

en: Slideshow Theme
et-EE: Slaidiseansi teema

en: This theme was designed for FlexSlider. Please choose the FlexSlider option for the best display.
et-EE: See teema on loodud FlexSlideri jaoks. Palun valige parima kuvamise jaoks FlexSlideri valik.

en: Dismiss this notice.
et-EE: Lõpeta see teade.

en: theme
et-EE: teema

en: Legacy
et-EE: Pärand

en: Custom theme
et-EE: Kohandatud teema

en: Remove
et-EE: Eemalda

en: Change
et-EE: Muuda

en: Change the design of your slideshow with a stylish MetaSlider Slideshow theme!
et-EE: Muuda oma slaidiseansi disaini stiilse MetaSlider Slideshow teema abil!

en: Select a custom theme
et-EE: Vali kohandatud teema

en: All themes
et-EE: Kõik teemad

en: Upgrade now to unlock this theme!
et-EE: Uuenda nüüd, et see teema avada!

en: Upgrade now to build your own custom themes!
et-EE: Uuenda nüüd, et luua oma kohandatud teemasid!

en: MetaSlider Slideshow Pro is installed!
et-EE: MetaSlider Slideshow Pro on installitud!

en: You can create your own themes with our theme editor
et-EE: Sa saad luua oma teemasid meie teema redigeerijaga

en: Get started
et-EE: Alusta

en: Theme Details
et-EE: Teema üksikasjad

en: Theme Instructions
et-EE: Teema juhised

en: Tags
et-EE: Sildid

en: Style Details
et-EE: Stiili üksikasjad

en: This style was created with the Theme Editor.
et-EE: See stiil loodi Teema Redigeerijaga.

en: This theme was created through the theme editor.
et-EE: See teema loodi teema redigeerija kaudu.

en: How To Use
et-EE: Kuidas kasutada

en: Select a theme on the left to use on this slideshow. Click the theme for more details.
et-EE: Vasakul vali teema, mida kasutada sellel slaidiseansil. Kliki teemal, et saada rohkem üksikasju.

en: MetaSlider Slideshow Pro gives you access to extra themes. You can also create completely new themes that can easily be added to new slideshows.
et-EE: MetaSlider Slideshow Pro annab sulle juurdepääsu lisateemadele. Sa saad ka luua täiesti uusi teemasid, mida on lihtne lisada uutele slaidiseanssidele.

en: Error: No themes were found.
et-EE: Viga: Teemasid ei leitud.

en: Preview slideshow
et-EE: Kuva slaidiseanss

en: Select
et-EE: Vali

en: Dark / Light Mode (Use L key)
et-EE: Tume / Hele režiim (kasuta L klahvi)

en: Toggle full width (Use F key)
et-EE: Laiuse vahetamine (kasuta F klahvi)

en: Desktop preview
et-EE: Töölaua eelvaade

en: Laptop preview
et-EE: Sülearvuti eelvaade

en: Tablet preview
et-EE: Tahvelarvuti eelvaade

en: Smartphone preview
et-EE: Nutitelefoni eelvaade

en: Exit preview
et-EE: Välju eelvaatest

en: This feature is not fully supported in this browser.
et-EE: See funktsioon ei ole selles brauseris täielikult toetatud.

en: Media caption
et-EE: Meedia pealkiri

en: Media description
et-EE: Meedia kirjeldus

en: Manual entry
et-EE: Käsitsi sisestamine

en: This will override the Caption Link Color option in the "Theme" area of the right sidebar.
et-EE: See asendab pealkirja lingi värvivaliku "Teema" piirkonnas paremas külgmenüüs.

en: Enter text that will appear with your image slide.
et-EE: Sisestage tekst, mis ilmub koos teie pildiga.

en: Automatically updates directly from the WP Media Library
et-EE: Uuendab automaatselt otse WP meedia raamatukogust

en: No default was found
et-EE: Vaikimisi ei leitud

en: You may use HTML here
et-EE: Siin saate kasutada HTML-i

en: Filter by type
et-EE: Filtreeri tüübi järgi

en: All media items
et-EE: Kõik meediaelemendid

en: Search Unsplash API
et-EE: Otsi Unsplash API

en: Search unsplash.com...
et-EE: Otsi unsplash.com...

en: Load more
et-EE: Laadi rohkem

en: Photo by %s on Unsplash
et-EE: Foto autor %s Unsplashis

en: Photo on Unsplash
et-EE: Foto Unsplashis

en: Opening Unsplash tab...
et-EE: Avan Unsplashi vahekaart...

en: Unsplash tab closed
et-EE: Unsplashi vahekaart suletud

en: No photots found.
et-EE: Fotosid ei leitud.

en: Photo by %s
et-EE: Foto autor %s

en: Deselect
et-EE: Tühista valik

en: Attachment Details
et-EE: Manuse üksikasjad

en: view original
et-EE: vaata originaali

en: Profile
et-EE: Profiil

en: Portfolio
et-EE: Portfell

en: Alt Text
et-EE: Alternatiivtekst

en: Description
et-EE: Kirjeldus

en: Quality
et-EE: Kvaliteet

en: All photos published on Unsplash can be used for free.
et-EE: Kõiki Unsplashis avaldatud fotosid võib kasutada tasuta.

en: view license
et-EE: vaata litsentsi

en: Complete!
et-EE: Täidetud!

en: Crunching...
et-EE: Krahh...

en: Import Slides
et-EE: Importida slaide

en: Import slides
et-EE: Importige slaidid

en: You currently do not have any slides to preview. If you want, we can import some image slides for you.
et-EE: Praegu pole teil ühtegi slaidi eelvaateks. Kui soovite, saame importida mõned pildislaidid teie jaoks.

en: No valid files found
et-EE: Kehtivaid faile ei leitud

en: Drag and drop interface not available.
et-EE: Lohe ja langemise liides pole saadaval.

en: Drop images here
et-EE: Pange pildid siia

en: Press %s to save or %s to cancel.
et-EE: Kinnitage %s või tühistage %s.

en: Shortcode copied
et-EE: Shortcode kopeeritud

en: Shortcode unable to be copied automatically
et-EE: Shortcode'i ei saanud automaatselt kopeerida

en: Failed to open utility modal...
et-EE: Kasutustootemodali avamine ebaõnnestus...

en: Opening utility modal...
et-EE: Kasutustootemodali avamine...

en: Closing utility modal...
et-EE: Kasutustootemodali sulgemine...

en: No slides
et-EE: Ei slaide

en: Current
et-EE: Praegune

en: last updated: %s
et-EE: viimati uuendatud: %s

en: Viewing 1 slideshow
et-EE: Külastamine 1 slaidiseanssi

en: Viewing %s out of %s slideshows
et-EE: Külastamine %s %s slaidiseansist

en: Search slideshows (Press ctrl + / to focus)‎
et-EE: Otsi slaidiseansse (vajutage ctrl + / keskendumiseks)‎

en: Searching slideshows...
et-EE: Otsin slaidiseansse...

en: 1 slideshow
et-EE: 1 slaidiesitlus

en: Viewing %s out of %s slideshows (%s loaded)
et-EE: Vaadates %s %s slaidiesitlust (%s laaditud)

en: Indexing %s slideshows into local storage...
et-EE: Indekseerimine %s slaidiesitlust kohalikku salvestusse...

en: All Slideshows loaded
et-EE: Kõik slaidiesitlused on laaditud

en: Fetching slideshows...
et-EE: Laadimine slaidiesitlusi...

en: Finished
et-EE: Lõpetatud

en: Indexing slideshows... %s remaining
et-EE: Indekseerimine slaidiesitlustes... %s jäänud

en: This feature is not fully supported in Internet Explorer 11 and you may experience slow search result times.
et-EE: See funktsioon ei ole Internet Explorer 11-s täielikult toetatud ja võite kogeda aeglaseid otsingutulemustega seotud aegu.

en: Sort by title
et-EE: Sorteeri pealkirja järgi

en: Sort by modified date
et-EE: Sorteeri muutmise kuupäeva järgi

en: Filter slideshows‎
et-EE: Filtreeri slaidiesitlusi‎

en: Searching...
et-EE: Otsimine...

en: Updating...
et-EE: Uuendamine...

en: Load all
et-EE: Laadi kõik

en: Clear cache
et-EE: Tühjenda vahemälu

en: Load remaining %s slideshows
et-EE: Laadi allesjäänud %s slaidiesitlust

en: Press to clear the slideshow cache from your web browser
et-EE: Klahvige slaidiesitluse vahemälu tühjendamiseks oma veebibrauserist

en: Loading slideshows...
et-EE: Laadimine slaidiesitlustes...

en: Browse slideshows
et-EE: Sirvi slaidiesitlusi

en: Collapse
et-EE: Kokku vajuta

en: Copy all
et-EE: Kopeeri kõik

en: All settings saved
et-EE: Kõik seadistused salvestatud

en: Here you will find documentation, and two support tiers to choose from. Additionally, you may supply us with extra information specific to your website, server, etc.
et-EE: Siit leiate dokumentatsiooni ja kaks toeta taset, millest valida. Samuti võite meile edastada täiendavat teavet, mis on spetsiifiline teie veebisaidile, serverile jne.

en: Documentation 📚
et-EE: Dokumentatsioon 📚

en: Check out our documentation page for examples, and more information about what you can do with MetaSlider Slideshow.
et-EE: Vaadake meie dokumentatsiooni lehte näidiste ja lisainformatsiooni kohta, mida saate teha MetaSlider Slideshow'ga.

en: Visit documentation
et-EE: Külastage dokumentatsiooni

en: Free Basic Support 🚀
et-EE: Tasuta põhitoetuse 🚀

en: For users of the free version of MetaSlider Slideshow, we offer full free support on the wordpress.org forums.
et-EE: MetaSlider Slideshow'i tasuta versiooni kasutajatele pakume täielikku tasuta tuge wordpress.org foorumites.

en: Visit wordpress.org
et-EE: Külastage wordpress.org

en: Paid Premium Support 🌟
et-EE: Tasuline premium-tugi 🌟

en: Paid users of the premium plugin can open a ticket on our private support center to receive personalized support and faster response times.
et-EE: Tasulised premium-plugin'i kasutajad saavad avada pilet meie privaatse tugikeskuse kaudu, et saada isikupärastatud tuge ja kiiremaid vastusaegu.

en: Visit metaslider.com
et-EE: Külastage metaslider.com

en: Site Information
et-EE: Saiditeave

en: For your convenience, you can copy the basic site information before to help us speed up the debugging process. Be sure to verify that no personal information is included that you might want to keep private.
et-EE: Teie mugavuse huvides saate kopeerida põhisaidi teabe, et aidata meil kiirendada tõrkeotsingu protsessi. Veenduge, et isiklikku teavet ei oleks, mida soovite privaatsena hoida.

en: Change the default title that will be used when creating a new slideshow. Use %s and it will be replaced by the current slideshow ID.
et-EE: Muutke vaikepealkirja, mida kasutatakse uue slideshow'i loomisel. Kasutage %s ja see asendatakse praeguse slideshow ID-ga.

en: If you are a pro member, enter your license key here to receive updates. %s
et-EE: Kui olete pro liikmes, sisestage oma litsentsivõti siia, et saada värskendusi. %s

en: Upgrade here
et-EE: Uuendage siit

en: Thumbnail
et-EE: Miniatuur

en: Thumbnail (Pro)
et-EE: Miniatuur (Pro)

en: Thumbnails - Visible On Hover
et-EE: Miniatuurid - Nähtavad Hiire Üle

en: Filmstrip
et-EE: Filmi riba

en: Filmstrip - Visible On Hover
et-EE: Filmi riba - Nähtavad Hiire Üle

en: Slideshow settings saved
et-EE: Slideshow seaded salvestatud

en: Global settings saved
et-EE: Globaalne seaded salvestatud

en: Pro settings saved
et-EE: Pro seaded salvestatud

en: Slideshow Defaults
et-EE: Slideshow vaikeseaded

en: Update the default settings used when creating new slideshows.
et-EE: Uuenda vaikeseadeid, mida kasutatakse uute slideshowde loomisel.

en: Default Slideshow Title
et-EE: Vaikimisi Slideshow Pealkiri

en: Change the default title
et-EE: Muuda vaikimisi pealkiri

en: Default Base Image Width
et-EE: Vaikimisi Põhifoto Laius

en: Update the default width for the base image. This will be used for the slideshow dimensions and base image cropping.
et-EE: Uuenda vaikimisi laiust põhifoto jaoks. Seda kasutatakse slideshow mõõtmete ja põhifoto kärpimise jaoks.

en: Change the default width
et-EE: Muuda vaikimisi laiust

en: Default Base Image Height
et-EE: Vaikimisi Põhifoto Kõrgus

en: Update the default height for the base image. This will be used for the base image cropping and slideshow dimensions. If set to 100% width, the height will scale accordingly.
et-EE: Uuenda vaikimisi kõrgust põhifoto jaoks. Seda kasutatakse põhifoto kärpimise ja slideshow mõõtmete jaoks. Kui see on seadistatud 100% laiuseks, siis kõrgus skaleeritakse vastavalt.

en: While the width and height defined above will be used for cropping (if enabled) and the base slideshow dimensions, you may also set the slideshow to stretch to its container.
et-EE: Kuigi ülaltoodud laiust ja kõrgust kasutatakse kärpimiseks (kui see on lubatud) ja põhise slideshow mõõtmete jaoks, võite ka seada slideshow venima oma konteinerisse.

en: Default Navigation
et-EE: Vaikimisi Navigeerimine

en: Change the default navigation when creating a new slideshow.
et-EE: Muuda vaikimisi navigeerimist uue slideshow loomisel.

en: Change the default transition between slides.
et-EE: Muuda vaikimisi üleminekut slaidide vahel.

en: Global Settings
et-EE: Globaalne Seaded

en: Update the settings used for all the slideshows on your site.
et-EE: Uuenda seade, mida kasutatakse kõigi teie saidi slideshow'ide jaoks.

en: License Key
et-EE: Litsentsi võti

en: Update license key
et-EE: Uuenda litsentsi võti

en: Enable Device Settings
et-EE: Aktiveeri seadme seaded

en: Add option to hide slides, captions, arrows, navigation, and the slideshow per screen size.
et-EE: Lisa võimalus peita slaide, pealkirju, nooli, navigeerimist ja slideshow'i ekraani suuruse järgi.

en: Device Settings
et-EE: Seadme seaded

en: Set breakpoints for different screen sizes
et-EE: Määra murdepunkte erinevatele ekraani suurustele

en: Smartphone
et-EE: Nutitelefon

en: Tablet
et-EE: Tahvelarvuti

en: Laptop
et-EE: Sülearvuti

en: Desktop
et-EE: Töölauaarvuti

en: Disable Legacy Libraries
et-EE: Deaktiveeri pärandbiblioteegid

en: This setting allows you to disable the legacy slideshow libraries: Nivo Slider, Coin Slider, and Responsive Slides
et-EE: See seade võimaldab teil deaktiveerida pärand slideshow'i raamatukogud: Nivo Slider, Coin Slider ja Responsive Slides

en: We recommend disabling these libraries. You can safely disable the libraries. None of your slideshows use the legacy libraries.
et-EE: Soovitame neid raamatukogusid deaktiveerida. Saate raamatukogusid ohutult deaktiveerida. Ükski teie slideshow ei kasuta pärand raamatukogusid.

en: You currently have %s slideshows that use legacy libraries.
et-EE: Praegu on teil %s slideshow'd, mis kasutavad pärand raamatukogusid.

en: You currently have %s slideshow that uses legacy libraries.
et-EE: Praegu on teil %s slideshow, mis kasutab pärand raamatukogusid.

en: Enable MetaSlider Slideshow on Admin Bar
et-EE: Aktiveeri MetaSlider Slideshow admini tööriistaribal

en: Add and edit slideshows easier by showing MetaSlider Slideshow on your admin bar.
et-EE: Lisa ja muuda slideshow'e lihtsamalt, kuvades MetaSlider Slideshow'i oma admini tööriistaribal.

en: Enable Frontend Edit Links
et-EE: Aktiveeri esmakordne redigeerimise lingid

en: Edit slideshows easily by showing MetaSlider Slideshow link under each slideshow.
et-EE: Muuda slideshow'e lihtsalt, kuvades MetaSlider Slideshow'i lingi iga slideshow all.

en: Last
et-EE: Viimane

en: First
et-EE: Esimene

en: New slides order
et-EE: Uute slaidide järjekord

en: Select the position for new added slides.
et-EE: Valige uute lisatud slaidide positsioon.

en: Disable Legacy Widget
et-EE: Keela pärandwidget

en: This setting allows you to disable the legacy MetaSlider Slideshow widget.
et-EE: See seade võimaldab teil keelata pärandi MetaSlider Slideshow widgeti.

en: Enable TinyMCE
et-EE: Luba TinyMCE

en: TinyMCE is a WYSIWYG editor you can use in slide captions.
et-EE: TinyMCE on WYSIWYG toimetaja, mida saate kasutada slaidide pealkirjades.

en: Fix Touch Swipe
et-EE: Paranda puutetundlik pühkimine

en: If Touch Swipe doesn't work as expected, enable this setting.
et-EE: Kui puutetundlik pühkimine ei tööta oodatud viisil, lülitage see seade sisse.

en: Recommended Theme Options
et-EE: Soovitatud teema valikud

en: Automatically apply recommended slideshow options when selecting a theme. This will replace some of the previous options.
et-EE: Rakenda automaatselt soovitatud slaidiesitluse valikud teema valimisel. See asendab mõned varasemad valikud.

en: Dashboard Settings
et-EE: Dashboardi seaded

en: Set default sorting options and items per page for your Dashboard.
et-EE: Määrake vaikimisi sorteerimisvalikud ja elementide arv lehe kohta oma Dashboardis.

en: Slideshow ID
et-EE: Slaidiesitluse ID

en: Date Created
et-EE: Loodud kuupäev

en: Sort Slideshows By
et-EE: Slaidiesitlusi sorteerida

en: Ascending
et-EE: Tõusvas järjekorras

en: Descending
et-EE: Langenvas järjekorras

en: Order By
et-EE: Järjesta järgi

en: Items Per Page
et-EE: Elemendid lehe kohta

en: Pro Settings
et-EE: Pro seaded

en: Update the MetaSlider Slideshow Pro settings.
et-EE: Uuenda MetaSlider Slideshow Pro seadeid.

en: Flush Cache when Saving Changes
et-EE: Tühjenda vahemälu muudatuste salvestamisel

en: This setting allows you to automatically flush the cache when saving slideshow changes. Supports WP Rocket, WP Super Cache, W3 Total Cache, WP-Optimize and WP Fastest Cache plugins.
et-EE: See seade võimaldab automaatselt tühjendada vahemälu, kui salvestate slideshow muudatusi. Toetab WP Rocket, WP Super Cache, W3 Total Cache, WP-Optimize ja WP Fastest Cache pluginaid.

en: Maximum Number of Custom Fields in Post Feed and WooCommerce Slides
et-EE: Kohandatud väljade maksimaalne arv Post Feed ja WooCommerce slaidide jaoks

en: Select how many custom fields will display in the dropdown menu when you are inserting tags.
et-EE: Valige, kui palju kohandatud välju kuvatakse rippmenüüs, kui sisestate silte.

en: Change the maximum custom fields for Post Feed and WooCommerce
et-EE: Muuda kohandatud väljade maksimaalset arvu Post Feed ja WooCommerce jaoks

en: Enable Legacy Theme Editor
et-EE: Luba päranditeema redigeerija

en: This setting allows you to enable the legacy Theme Editor.
et-EE: See seade võimaldab lubada päranditeema redigeerijat.

en: The data in this file does not appear to be valid.
et-EE: Selles failis olevad andmed ei tundu olevat kehtivad.

en: Found %s slideshows
et-EE: Leitud %s slaidiseanssi

en: You have no slideshows to import
et-EE: Teil ei ole importimiseks slaidiseansse

en: Export file is from a local site. Exporting from a local site may cause issues during import. This is because the images and videos need to be accessible from a live server.
et-EE: Eksportfail on kohalikult saidilt. Kohalikult saidilt eksportimine võib importimise ajal põhjustada probleeme. See on tingitud sellest, et pildid ja videod peavad olema juurdepääsetavad elavast serverist.

en: Some images are missing. Please ensure all images are accessible from the source website before importing.
et-EE: Mõned pildid puuduvad. Palun veenduge, et kõik pildid on juurdepääsetavad allika veebisaidilt enne importimist.

en: Important!
et-EE: Oluline!

en: Continue
et-EE: Jätka

en: Importing %s slideshows... This may take a minute
et-EE: Importimine %s slaidiseanssi... See võib võtta minuti

en: Import successful
et-EE: Importimine õnnestus

en: Easily import slideshows generated by MetaSlider Slideshow. This requires a file generated from the Export tab.
et-EE: Kergesti importige MetaSlider Slideshow'iga genereeritud slaidiseansid. See nõuab faili, mis on genereeritud Ekspordi vahekaardilt.

en: Load slideshows
et-EE: Laadi slaidiseansid

en: If you have an export file, you may upload it here to be processed. Information about each slideshow will be presented below. You will be able to confirm before importing.
et-EE: Kui sul on eksportfail, saad selle siia üles laadida, et töödelda. Iga slaidiseansi teave esitatakse allpool. Sa saad kinnitada enne importimist.

en: Importing... Please wait
et-EE: Importimine... Palun oota

en: Processing...
et-EE: Töötlemine...

en: Upload file
et-EE: Laadi fail üles

en: The import file appears to have been generated on a local development site. Some images or videos may not be imported due to limitations in the WordPress upload system.
et-EE: Importfail näib olevat loodud kohaliku arenduslehe peal. Mõned pildid või videod ei pruugi importida WordPressi üleslaadimissüsteemi piirangute tõttu.

en: The import file was created with a previous version of MetaSlider Slideshow. Please make sure you are using the latest version of MetaSlider Slideshow in the source website, generate the import file again and upload it here.
et-EE: Importfail loodi eelmise versiooniga MetaSlider Slideshow. Palun veendu, et sa kasutad allika veebilehe peal MetaSlider Slideshow uusimat versiooni, genereeri importfail uuesti ja laadi see siia üles.

en: Click the Import button to begin the import process.
et-EE: Klikka Import nuppu, et alustada importimise protsessi.

en: Import %s slideshows
et-EE: Impordi %s slaidiseansid

en: Select the slideshows you wish to import below. Then click here to import them.
et-EE: Vali slaidiseansid, mida soovid allpool importida. Siis kliki siia, et need importida.

en: Post Feed slide
et-EE: Post Feed slaid

en: External slide
et-EE: Väline slaid

en: WooCommerce slide
et-EE: WooCommerce slaid

en: Image Folder slide
et-EE: Pildi kausta slaid

en: Local Video slide
et-EE: Kohalik video slaid

en: External Video slide
et-EE: Väline video slaid

en: Custom HTML slide
et-EE: Kohandatud HTML slaid

en: Layer slide
et-EE: Kiht slaid

en: Image not found<br>%s
et-EE: Pilti ei leitud<br>%s

en: No slides found
et-EE: Slaidide leidmisel ei leitud

en: Loading %s slideshows...
et-EE: Laen %s slaidiesitusi...

en: You have no slideshows to export
et-EE: Teil ei ole eksportimiseks slaidiesitusi

en: Exporting %s slideshows...
et-EE: Ekspordin %s slaidiesitust...

en: Export successful
et-EE: Eksportimine õnnestus

en: No slideshows found.
et-EE: Slaidiesitusi ei leitud.

en: Create a new slideshow now
et-EE: Looge nüüd uus slaidiesitus

en: If you have only a few slideshows, we will prepare them automatically. If you have many slideshows, click the "Load" button.
et-EE: Kui teil on ainult mõned slaidiesitused, valmistame need automaatselt ette. Kui teil on palju slaidiesitusi, klõpsake nuppu "Laadi".

en: Choose the slideshows you wish to export.
et-EE: Valige slaidiesitused, mida soovite eksportida.

en: Click the "Export" button.
et-EE: Klõpsake nuppu "Ekspordi".

en: A .json file will automatically be downloaded with all your slideshow data.
et-EE: Teie slaidiesitluse andmetega .json fail laaditakse automaatselt alla.

en: A few notes on exporting slideshow images and videos:
et-EE: Mõned märkused slaidiesitluse piltide ja videote eksportimise kohta:

en: Exporting from a localhost site may cause issues during import. This is because the images and videos need to be accessible from a live server.
et-EE: Eksportimine localhosti saidilt võib importimisel tekitada probleeme. See on tingitud sellest, et pildid ja videod peavad olema kergesti ligipääsetavad elavalt serverilt.

en: You have %s slideshows that can be exported. Information about each slideshow will be presented below.
et-EE: Teil on %s slaidiesitust, mida saab eksportida. Iga slaidiesitluse teave esitatakse allpool.

en: Refresh
et-EE: Värskenda

en: Load
et-EE: Laadi

en: Export %s slideshows
et-EE: Ekspordi %s slaidiesitust

en: Select the slideshows you wish to export below, then click here to export them.
et-EE: Valige allpool slaidiesitused, mida soovite eksportida, ja seejärel klõpsake siin, et need eksportida.

en: Failed to open the settings page...
et-EE: Seadete lehte ei õnnestunud avada...

en: Opening settings page...
et-EE: Avan seadete lehte...

en: Page not found: %s
et-EE: Lehte ei leitud: %s

en: Add a slide
et-EE: Lisa slaid

en: Thanks for using MetaSlider Slideshow. To get started, click the "Add Slide" button to create your first slide.
et-EE: Aitäh, et kasutasite MetaSlider Slideshow'd. Alustamiseks klõpsake nuppu "Lisa slaid", et luua oma esimene slaid.

en: Select images
et-EE: Vali pildid

en: You can easily add an image from one of the options here. Additionally we provide free images from the Unsplash library.
et-EE: Sa saad siit lihtsalt lisada pildi ühest valikust. Lisaks pakume tasuta pilte Unsplash raamatukogust.

en: Next step
et-EE: Järgmine samm

en: Search unsplash
et-EE: Otsi Unsplash'ist

en: Choose an image from the left, or search for any topic here to bring up more images.
et-EE: Vali pilt vasakult või otsi siit mis tahes teemat, et leida rohkem pilte.

en: Hide step
et-EE: Peida samm

en: Create your slide
et-EE: Loo oma slaid

en: After you have selected an image, press here to create your slide.
et-EE: Pärast pildi valimist vajutage siin, et luua oma slaid.

en: Preview Slideshow
et-EE: Slaidiseansi eelvaade

en: Now that you have some slides set, you can preview your slideshow by pressing here.
et-EE: Nüüd, kui sul on mõned slaidid seadistatud, saad oma slaidiseanssi eelvaadata, vajutades siin.

en: Slideshow settings
et-EE: Slaidiseansi seaded

en: Edit slideshow
et-EE: Redigeeri slaidiseanssi

en: Additional CSS Class
et-EE: Lisaklass CSS

en: Refresh preview
et-EE: Värskenda eelvaadet

en: Loading slideshows list...
et-EE: Laadin slaidiseansside loendit...

en: Create one now!
et-EE: Loo üks nüüd!

en: Loading slideshow
et-EE: Laadin slaidiseanssi

en: Update preview
et-EE: Uuenda eelvaadet

en: Select a slideshow
et-EE: Vali slaidiseanss

en: Normal width
et-EE: Tavaline laius

en: Wide width
et-EE: Lai laius

en: Full width
et-EE: Täislaius

en: Use MetaSlider Slideshow to insert slideshows and sliders in your page
et-EE: Kasutage MetaSlider Slideshow'i, et lisada slaidiseansse ja slaidereid oma lehele

en: slider
et-EE: slaider

en: slideshow
et-EE: slaidiseanss

en: gallery
et-EE: galerii

[ctx: Keep the plugin name "MetaSlider Slideshow" when possible]
en: Like MetaSlider Slideshow? Please help us by giving a positive review at WordPress.org
et-EE: Meeldib MetaSlider Slideshow? Palun aidake meid, jättes positiivse arvustuse WordPress.org-is

[ctx: Keep the plugin name "MetaSlider Slideshow" when possible]
en: Review MetaSlider Slideshow &rarr;
et-EE: Arvustage MetaSlider Slideshow &rarr;

[ctx: Keep the plugin name "MetaSlider Slideshow" when possible]
en: Select slideshow to insert into post
et-EE: Valige slaidiseanss, et lisada see postitusse

[ctx: Uploader: Drop files to upload - or - Select Files]
en: or
et-EE: või

[ctx: 1000 by 1000 pixels]
en: %s by %s pixels
et-EE: %s x %s pikslit

[ctx: The ENTER key on a keyboard]
en: Enter
et-EE: Sisestama

[ctx: The ESCAPE key on a keyboard]
en: Escape
et-EE: Põgenema

[ctx: number of slides, ex "7 slides"]
en: %s slides
et-EE: %s slaidi
