jQuery-Colorbox - en to he_IL translation catalogue (82 entries)

en: Theme #1
he_IL: תבנית 1

en: Theme #2
he_IL: תבנית 2

en: Theme #3
he_IL: תבנית 3

en: Theme #4
he_IL: תבנית 4

en: Theme #5
he_IL: תבנית 5

en: Theme #6
he_IL: תבנית 6

en: Theme #7
he_IL: תבנית 7

en: Theme #8
he_IL: תבנית 8

en: Theme #9
he_IL: תבנית 9

en: Theme #10
he_IL: תבנית 10

en: Theme #11
he_IL: תבנית 11

en: Theme #12
he_IL: תבנית 12

en: Theme #13
he_IL: תבנית 13

en: Theme #14
he_IL: תבנית 14

en: Theme #15
he_IL: תבנית 15

en: percent
he_IL: אחוזים

en: pixels
he_IL: פיקסלים

en: elastic
he_IL: אלסטי

en: fade
he_IL: עימעום

en: none
he_IL: ללא

en: Successfully updated %1$s settings.
he_IL: עדכנתי בהצלחה את ההגדרות של %1$s.

en: %1$s settings were successfully deleted.
he_IL: הגדרות %1$s נמחקו בהצלחה.

en: needs attention: the plugin is not activated to work for all images.
he_IL: שים לב: התוסף אינו מופעל עבור כל התמונות.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Did not update settings, you do not have the necessary rights.
he_IL: לא עדכנתי את ההגדרות, אין לך הרשאות מתאימות.

en: Did not delete %1$s settings. Either you dont have the nececssary rights or you didnt check the checkbox.
he_IL: לא מחקתי את ההגדרות של %1$s. ייתכן שאין לך הרשאות מתאימות, או שלא סימנת את תיבת הסימון.

en: Using
he_IL: שימוש

en: close
he_IL: סגור

en: next
he_IL: הבא

en: previous
he_IL: הקודם

en: start slideshow
he_IL: הפעל מצגת

en: stop slideshow
he_IL: הפסק מצגת

en: {current} of {total} images
he_IL: תמונה {current} מתוך {total}

en: %1$s Settings
he_IL: הגדרות %1$s

en: Theme
he_IL: תבנית

en: Select the theme you want to use on your blog.
he_IL: בחר את התבנית בה ברצונך להשתמש עבור הבלוג שלך.

en: Theme screenshot
he_IL: צילום מסך של התבנית

en: Add Slideshow to groups
he_IL: הוסף הגדרת מצגת לקבוצות

en: Add Slideshow functionality for %1$s Groups
he_IL: הוסף הגדרת מצגת לקבוצות %1$s

en: Start Slideshow automatically
he_IL: הפעל מצגת אוטומטית

en: Start Slideshow automatically if slideshow functionality is added to %1$s Groups
he_IL: הפעל מצגת אוטומטית אם קבוצות %1$s הוגדרו כמצגת

en: Speed of the slideshow
he_IL: מהירות המצגת

en: milliseconds
he_IL: אלפיות שניה

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds
he_IL: קובע את מהירות המצגת, באלפיות שניה

en: Maximum width of an image
he_IL: רוחב תמונה מרבי

en: Do not set width
he_IL: אל תקבע רוחב

en: Set maximum width of an image
he_IL: קבע רוחב תמונה מרבי

en: Set the maximum width of the image in the Colorbox in relation to the browser window in percent or pixels. If maximum width is not set, image is as wide as the Colorbox
he_IL: קבע רוחב מרבי של תמונה בקולור-בוקס ביחס לגודל החלון של הדפדפן באחוזים, או בפיקסלים. אם לא נקבע רוחב מרבי, תהיה התמונה רחבה כרוחב הקולור-בוקס.

en: Maximum height of an image
he_IL: גובה תמונה מרבי

en: Do not set height
he_IL: אל תקבע גובה

en: Set maximum height of an image
he_IL: קבע גובה תמונה מרבי

en: Set the maximum height of the image in the Colorbox in relation to the browser window to a value in percent or pixels. If maximum height is not set, the image is as high as the Colorbox
he_IL: קבע גובה מרבי של תמונה בקולור-בוקס ביחס לגודל החלון של הדפדפן באחוזים, או בפיקסלים. אם לא נקבע גובה מרבי, התמונה תהיה גבוהה כגובה הקולור-בוקס

en: Maximum width of the Colorbox
he_IL: רוחב מרבי של קולור-בוקס

en: Set width of the Colorbox
he_IL: קבע רוחב של קולור-בוקס

en: Set the maximum width of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If width is not set, the Colorbox will be as wide as the picture in it
he_IL: קבע את הרוחב המרבי של קולור-בוקס ביחס לחלון הדפדפן באחוזים או בפיקסלים. אם התמונה גדולה מהקולור-בוקס, יוצגו פסי גלילה. אם לא נקבע הרוחב, קולור-בוקס יהיה כרוחב התמונה שבתוכו.

en: Maximum height of the Colorbox
he_IL: גובה מרבי של קולור-בוקס

en: Set height of the Colorbox
he_IL: קבע את גובה קולור-בוקס

en: Set the maximum height of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If height is not set, the Colorbox will be as high as the picture in it
he_IL: קבע את הגובה המרבי של קולור-בוקס ביחס לחלון הדפדפן באחוזים או בפיקסלים. אם התמונה גדולה מהקולור-בוקס, יוצגו פסי גלילה. אם לא נקבע הגובה, קולור-בוקס יהיה כגובה התמונה שבתוכו.

en: Resize images
he_IL: שנה גודל תמונות

en: If enabled and if maximum width of images, maximum height of images, width of the Colorbox, or height of the Colorbox have been defined, ColorBox will scale photos to fit within the those values
he_IL: אם דולק והרוחב המקסימלי של תמונות, הגובה המקסימלי של תמונות, הרוחב של קולור-בוקס או הגובה של קולור-בוקס הוגדרו, קולור-בוקס ישנה את גודל התמונה על מנת שתתאים לערכים אלה.

en: Close Colorbox on overlay click
he_IL: סגור קולור-בוקס בלחיצה על שכבת הרקע

en: If checked, enables closing ColorBox by clicking on the background overlay
he_IL: אם מסומן, מאפשר סגירת קולור-בוקס ע"י לחיצה על שכבת הרקע

en: Preload images
he_IL: טען תמונות מראש

en: Allows for preloading of "next" and "previous" content in a group, after the current content has finished loading. Uncheck box to disable.
he_IL: מאפשר טעינה מראש של התוכן "הבא" ו"הקודם" בקבוצה, לאחר שהתוכן הנוכחי נטען בשלמותו. הסר את הסימון כדי לכבות.

en: Transition type
he_IL: סוג מעבר

en: The transition type of the Colorbox. Can be set to "elastic", "fade", or "none"
he_IL: סוג המעבר בקולור-בוקס. יכול להיות אלסטי, עמעום, או ללא.

en: Transition speed
he_IL: מהירות מעבר

en: Sets the speed of the "fade" and "elastic" transitions, in milliseconds
he_IL: מגדיר את מהירות המעבר ב"אלסטי" וב"עמעום" במילי-שניות

en: Opacity
he_IL: שקיפות

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1
he_IL: רמת השקיפות של הרקע. תחום: 0 עד 1

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Delete Settings
he_IL: מחק הגדרות

en: Check the box and click this button to delete settings of this plugin.
he_IL: סמן את תיבת הסימון ולחץ על הכפתור על מנת למחוק את הגדרות התוסף

en: Donate
he_IL: תרום

en: If you would like to make a small (or large) contribution towards future development please consider making a donation.
he_IL: אם אתה מעוניין לסייע לפיתוח עתידי של תוסף זה, נשמח אם תשקול תרומה כספית.

en: Automatically add colorbox-class to images in posts and pages. Also adds colorbox-class to galleries. Images in one page or post are grouped automatically.
he_IL: הוסף הגדרת סגנון (קלאס) קולור-בוקס אוטומטית לתמונות בפוסטים או בעמודים. בנוסף, מוסיף הגדרת סגנון (קלאס) קולור-בוקס לגלריות. תמונות המופיעות בפוסט או בעמוד כלשהו מאוחדות אוטומטית לקבוצה אחת.

en: Automatically add colorbox-class to images in WordPress galleries, but nowhere else. Images in one page or post are grouped automatically.
he_IL: הוסף הגדרת סגנון (קלאס) קולור-בוקס באופן אוטומטי לתמונות בגלריות של וורדפרס, ורק שם. תמונות המופיעות בפוסט או בעמוד כלשהו מאוחדות אוטומטית לקבוצה אחת.

en: Automate hiding of flash objects
he_IL: הסתר אובייקטים של פלאש אוטומטית

en: Disable warning
he_IL: כבה אזהרה.

en: Disables the warning that is displayed if the plugin is activated but the auto-colorbox feature for all images is turned off.
he_IL: כבה את האזהרה המוצגת אם התוסף מופעל אך אינו מוגדר לפעול אוטומטית לכל התמונות.

en: Translation
he_IL: תרגום

en: The english translation was done by <a href="http://www.techotronic.de">Arne Franken</a>.
he_IL: התרגום לעברית נעשה על ידי <a href="http://tommygordon.co.il">תומי גורדון</a>
