jQuery-Colorbox - en to cs_CZ translation catalogue (124 entries)

en: Theme #1
cs_CZ: Téma #1

en: Theme #2
cs_CZ: Téma #2

en: Theme #3
cs_CZ: Téma #3

en: Theme #4
cs_CZ: Téma #4

en: Theme #5
cs_CZ: Téma #5

en: Theme #6
cs_CZ: Téma #6

en: Theme #7
cs_CZ: Téma #7

en: Theme #8
cs_CZ: Téma #8

en: Theme #9
cs_CZ: Téma #9

en: Theme #10
cs_CZ: Téma #10

en: Theme #11
cs_CZ: Téma #11

en: Theme #12
cs_CZ: Téma #12

en: Theme #13
cs_CZ: Téma #13

en: Theme #14
cs_CZ: Téma #14

en: Theme #15
cs_CZ: Téma #15

en: percent
cs_CZ: procent

en: pixels
cs_CZ: pixelů

en: elastic
cs_CZ: elastický

en: fade
cs_CZ: slábnout

en: none
cs_CZ: žádný

en: Successfully updated %1$s settings.
cs_CZ: Úspěšně aktualizováné %1$s nastavení.

en: %1$s settings were successfully deleted.
cs_CZ: %1$s nastavení bylo úspěšně vymazáno.

en: needs attention: the plugin is not activated to work for all images.
cs_CZ: vyžaduje pozornost: plugin není aktivován pro všechny obrázky.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Did not update settings, you do not have the necessary rights.
cs_CZ: Nastavení nebylo aktualizováno, nemáte dostatočná oprávnění.

en: Did not delete %1$s settings. Either you dont have the nececssary rights or you didnt check the checkbox.
cs_CZ: Nastavení  %1$s nebylo vymazáno. Buď nemáte potřebná oprávnění nebo nebylo zaškrtnuto vyžadované políčko.

en: Using
cs_CZ: S použitím

en: close
cs_CZ: zavřít

en: next
cs_CZ: další

en: previous
cs_CZ: předchozí

en: start slideshow
cs_CZ: Spustit prezentaci

en: stop slideshow
cs_CZ: Zastavit prezentaci

en: {current} of {total} images
cs_CZ: {current} z {total} obrázků

en: This content failed to load.
cs_CZ: Selhalo načtení tohoto obsahu.

en: This image failed to load.
cs_CZ: Selhalo načtení tohoto obrázku.

en: %1$s Settings
cs_CZ: %1$s Nastavení

en: Colorbox settings
cs_CZ: ColorBox nastavení

en: Theme
cs_CZ: Téma

en: Select the theme you want to use on your blog.
cs_CZ: Vyberte téma, které chcete použít.

en: Theme screenshot
cs_CZ: Náhled zvoleného tématu

en: Add Slideshow to groups
cs_CZ: Přidat prezentaci u skupin

en: Add Slideshow functionality for %1$s Groups
cs_CZ: Přidá funkci prezentace %1$s na skupiny obrázků (skupina = když je více obrázků pro zobrazení)

en: Start Slideshow automatically
cs_CZ: Spustit prezentaci automaticky

en: Start Slideshow automatically if slideshow functionality is added to %1$s Groups
cs_CZ: Spustí prezentaci automaticky, pokud funkce prezentace %1$s na skupiny je zapnutá.

en: Speed of the slideshow
cs_CZ: Rychlost prezentace

en: milliseconds
cs_CZ: milisekund

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds
cs_CZ: Nastaví rychlost prezentace, v milisekundách

en: Disable loop
cs_CZ: Zakázat opakování (smyčku)

en: Disable looping through image groups
cs_CZ: Zakázat opakování u skupin obrázků

en: Disable keys
cs_CZ: Zakázat klávesy

en: Disable ESC to close Colorbox and arrow keys to go to next and previous images
cs_CZ: Zakáže ESC pro zavření ColorBoxu a klávesy se šipkou pro přechod na další a předchozí obrázek

en: Maximum width of an image
cs_CZ: Maximální šířka obrázku

en: Do not set width
cs_CZ: Bez nastavení šířky

en: Set maximum width of an image
cs_CZ: Nastavte maximální šířku pro obrázek

en: Set the maximum width of the image in the Colorbox in relation to the browser window in percent or pixels. If maximum width is not set, image is as wide as the Colorbox
cs_CZ: Nastavte maximální šířku obrazu v ColorBoxu ve vztahu k oknu prohlížeče v procentech nebo pixelech. Pokud maximální šířka není nastavena, obraz je stejně široký jako ColorBox

en: Maximum height of an image
cs_CZ: Maximální výška obrázku

en: Do not set height
cs_CZ: Bez nastavení výšky

en: Set maximum height of an image
cs_CZ: Nastavte maximální výšku pro obrázek

en: Set the maximum height of the image in the Colorbox in relation to the browser window to a value in percent or pixels. If maximum height is not set, the image is as high as the Colorbox
cs_CZ: Nastavte maximální výšku obrázku v ColorBoxu ve vztahu k oknu prohlížeče na hodnotu v procentech nebo pixelech. Pokud maximální výška není nastavena, obraz je stejně vysoký jako ColorBox

en: Maximum width of the Colorbox
cs_CZ: Maximální šířka ColorBoxu

en: Set width of the Colorbox
cs_CZ: Nastavte šířku pro ColorBox

en: Set the maximum width of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If width is not set, the Colorbox will be as wide as the picture in it
cs_CZ: Nastavte maximální šířku pro ColorBoxu ve vztahu k oknu prohlížeče na hodnotu v procentech nebo pixelech. Pokud je obrázek větší než ColorBox, jsou zobrazeny posuvníky. Pokud šířka je nastavena, bude ColorBox stejně široký jako obrázek v něm

en: Maximum height of the Colorbox
cs_CZ: Maximální výška ColorBoxu

en: Set height of the Colorbox
cs_CZ: Nastavte výšku pro ColorBox

en: Set the maximum height of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If height is not set, the Colorbox will be as high as the picture in it
cs_CZ: Nastavte maximální výšku pro ColorBox ve vztahu k oknu prohlížeče na hodnotu v procentech nebo pixelech. Pokud je obrázek větší než ColorBox, jsou zobrazeny posuvníky. Pokud výška je nastavena, bude ColorBox stejně vysoký jako obrázek v něm

en: Maximum width of the Colorbox used for links
cs_CZ: Maximální šířka ColorBoxu použita pro odkazy

en: Maximum height of the Colorbox used for links
cs_CZ: Maximální výška ColorBoxu použita pro odkazy

en: Initial width of the Colorbox
cs_CZ: Nezměněná šířka ColorBoxu

en: Set the maximum width of the Colorbox before the content is loaded
cs_CZ: Nastavit maximální šířku Colorboxu před načtením obsahu

en: Initial height of the Colorbox
cs_CZ: Nezměněná výška ColorBoxu

en: Set the maximum height of the Colorbox before the content is loaded
cs_CZ: Nastavit maximální výšku Colorboxu před načtením obsahu

en: Resize images
cs_CZ: Změnit velikosti obrázků

en: If enabled and if maximum width of images, maximum height of images, width of the Colorbox, or height of the Colorbox have been defined, ColorBox will scale photos to fit within the those values
cs_CZ: Pokud je povoleno a je nastavená maximální šířka obrázků, maximální výška obrázků, šířka ColorBoxu, nebo výška ColorBoxu, bude ColorBox upravovat velikost obrázků v rámci těchto nastavených hodnot

en: Close Colorbox on overlay click
cs_CZ: Zavřít ColorBox při kliknutí mimo

en: If checked, enables closing ColorBox by clicking on the background overlay
cs_CZ: Zaškrtnutím povolíte zavírání ColorBoxu kliknutím na pozadí (mimo obrázek)

en: Preload images
cs_CZ: Přednačítání obrázků

en: Allows for preloading of "next" and "previous" content in a group, after the current content has finished loading. Uncheck box to disable.
cs_CZ: Umožňuje přednačítání obrázků ve skupině "Další " a  "předchozí ", potom co současný obsah dokončí načítání. Zrušte zaškrtnutí pole pro zakázat

en: Transition type
cs_CZ: Typ přechodu

en: The transition type of the Colorbox. Can be set to "elastic", "fade", or "none"
cs_CZ: Typ přechodu v ColorBoxu. Může být nastaven na  "elastický ",  "slábnout", nebo "žádný "

en: Transition speed
cs_CZ: Rychlost přechodu

en: Sets the speed of the "fade" and "elastic" transitions, in milliseconds
cs_CZ: Nastavuje rychlost u typů přechodů  "slábnout " a  "elastický " , v milisekundách

en: Opacity
cs_CZ: Průhlednost

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1
cs_CZ: Úroveň průhlednosti pozadí. Rozsah: 0 až 1

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Delete Settings
cs_CZ: Odstranit nastavení

en: Check the box and click this button to delete settings of this plugin.
cs_CZ: Zaškrtněte políčko a klikněte na toto tlačítko pro vymazání nastavení tohoto pluginu.

en: Donate
cs_CZ: Darovat

en: If you would like to make a small (or large) contribution towards future development please consider making a donation.
cs_CZ: Pokud máte zájem přispět k budoucímu rozvoji, zvažte prosím poskytnutí malého (nebo velkého) daru.

en: Donate using Paypal
cs_CZ: Přispějte přes PayPal

en: Techotronic Development Support
cs_CZ: Techotronic Development podpora

en: Please enter the URL you'd like me to link to in the donors lists
cs_CZ: Zadajte prosím URL adresu, kterou chcete jako odkaz v seznamu darců

en: Return to Your Dashboard
cs_CZ: Zpět na Ovládací panel

en: Select Preset Amount
cs_CZ: Vyberte přednastavenou hodnotu

en: Or
cs_CZ: Nebo

en: Enter Custom Amount
cs_CZ: Zadejte vlastní částka

en: Submit
cs_CZ: Potvrdit

en: Top donations
cs_CZ: Najlepší dárci

en: Thank you for your donation.
cs_CZ: Děkujeme za váš dar.

en: Latest donations
cs_CZ: Poslední dárci

en: Plugin settings
cs_CZ: Nastavení

en: Automate %1$s for all images in pages, posts and galleries
cs_CZ: Automaticky použít %1$s pro všechny obrázky v příspěvcích, stránkách a galerií:

en: Automatically add colorbox-class to images in posts and pages. Also adds colorbox-class to galleries. Images in one page or post are grouped automatically.
cs_CZ: Automaticky přidá ColorBox-class k  obrázkům v příspěvcích a stránkách. Také přidá, ColorBox-třídu do galerií. Obrázky z jedné stránky nebo příspěvku jsou automaticky seskupeny do skupiny.

en: Automate %1$s for images in WordPress galleries only
cs_CZ: Automaticky použít %1$s pouze pro obrázky v galeriích WordPress

en: Automatically add colorbox-class to images in WordPress galleries, but nowhere else. Images in one page or post are grouped automatically.
cs_CZ: Automaticky přidá ColorBox-class k obrázkům v galeriích WordPress, ale už nikde jinde. Obrázky z jedné stránky nebo příspěvku jsou automaticky seskupeny do skupiny.

en: Automate %1$s for all other images
cs_CZ: Automaticky použít %1$s pro všechny ostatní obrázky

en: Automatically add colorbox-class to all images that are not in posts and pages (e.g. the sidebar).
cs_CZ: Automaticky přidá colorbox-class pro všechny obrázky, které nejsou v příspěvcích a stránkách (např. postranní panel).

en: Automate %1$s for all text links to images
cs_CZ: Automaticky použít %1$s pro všechny textové odkazy na obrázky

en: Automatically add colorbox-link-class to all links that point to images.
cs_CZ: Automaticky přidat colorbox-link-class pro všechny odkazy, které ukazují na obrazky.

en: Automate hiding of flash objects
cs_CZ: Automatické skrytí Flash objektů

en: Automatically hide embeded flash objects behind the Colorbox layer.
cs_CZ: Automaticky skryje vložené flash objekty za pozadím ColorBoxu.

en: Add Zoom overlay to pictures
cs_CZ: Přidat lupu (Zoom) přes obrázky

en: Add Zoom overlay to pictures that open in a Colorbox.
cs_CZ: Přidá Zoom ikonku lupy - Lupa překryje obrázky (při najetí myší), které lze otevřít v ColorBoxu.

en: Use jQuery library from Google
cs_CZ: Použít jQuery knihovnu od Google

en: Use jQuery library version %1$s from Google instead of the one that comes with WordPress.
cs_CZ: Použije jQuery knihovnu verze %1$s od Google místo té od WordPress.

en: Add JavaScript to footer
cs_CZ: Přidat JavaScript do zápatí

en: Add JavaScript to footer instead of the header.
cs_CZ: Přidá JavaScript do zápatí místo do záhlaví.

en: Remove link from Meta-box
cs_CZ: Odebrat odkaz z Meta-boxu.

en: Remove the link to the developers site from the WordPress meta-box.
cs_CZ: Odebrat odkaz na stránku vývojářů.

en: Activate debug mode
cs_CZ: Aktivace režimu zkoušení

en: Adds debug information and non-minified JavaScript to the page. Useful for troubleshooting.
cs_CZ: Přidá informaci o ladění a informace Java skriptu na stránku. Použitelné pro řešení problémů.

en: Disable warning
cs_CZ: Zakázat upozornění

en: Disables the warning that is displayed if the plugin is activated but the auto-colorbox feature for all images is turned off.
cs_CZ: Zakáže upozornění, které se zobrazí v případě, že plugin je aktivní, ale automatická funkce ColorBox na všechny obrázky je vypnutá.

en: Translation
cs_CZ: Překlad

en: The english translation was done by <a href="http://www.techotronic.de">Arne Franken</a>.
cs_CZ: Český překlad vytořil <a href="http://www.dweis.cz">DWeis</a>.
