buddypress-activity-privacy - en to es_ES translation catalogue (18 entries)

en: Anyone
es_ES: Público

en: Logged In Users
es_ES: Usuarios Registrados

en: My Friends
es_ES: Mis amigos

en: Mentioned Only
es_ES: Sólo Mencionado

en: Admins Only
es_ES: Solo Administradores

en: Only Me
es_ES: Solo Yo

en: My Followers
es_ES: Mis Seguidores

en: My Friends in Group
es_ES: Mis Amigos en el Grupo

en: Group Members
es_ES: Miembros del Grupo

en: Group Moderators
es_ES: Moderadores del Grupo

en: Group Admins
es_ES: Administradores del Grupo

en: My Followers in Group
es_ES: Mis Seguidores en el Grupo

en: Settings saved.
es_ES: Configuración guardada.

en: Settings reseted.
es_ES: Restablecer ajustes.

en: Please check the box to enable the privacy and Drag&Drop to sort :
es_ES: Marque la casilla para activar la privacidad y arrastrar y soltar para ordenar :

en: Save Settings
es_ES: Guardar configuración

en: Reset
es_ES: Reajustar

en: You cannot enable BuddyPress Activity Privacy because <strong>BuddyPress</strong> is not active. Please install and activate BuddyPress before trying to activate Buddypress Activity Privacy again.
es_ES: No puede habiliar BuddyPress Activity Privacy porque <strong>BuddyPress</strong> no está activado. Por favor instale y active BuddyPress antes de activar Buddypress Activity Privacy de nuevo.
