Bookingor Pro - en to nl_NL translation catalogue (387 entries)

en: ADD
nl_NL: TOEVOEGEN

en: ADD Service
nl_NL: Dienst toevoegen

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: About
nl_NL: Over

en: Account SID
nl_NL: Account-SID

en: Action
nl_NL: Actie

en: Activate
nl_NL: Geactiveerd

en: Activate License
nl_NL: Geactiveerd

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: Activation
nl_NL: Actie

en: Activation Code
nl_NL: Geactiveerd

en: Active Text Color
nl_NL: Kleur zijbalktekst

en: Add Attendee to Google Calendar
nl_NL: Aanwezige toevoegen aan Google Calendar

en: Add Break Time
nl_NL: Pauzetijd toevoegen

en: Add Business Description or Details about your Business
nl_NL: Voeg bedrijfsbeschrijving of details over uw bedrijf toe

en: Add Category
nl_NL: Categorie toevoegen

en: Add Extra
nl_NL: Extra toevoegen

en: Add Extra's
nl_NL: Extra's toevoegen

en: Add Location
nl_NL: Locatie toevoegen

en: Add Location details
nl_NL: Locatiegegevens Toevoegen

en: Add New category details and information.
nl_NL: Nieuwe categoriedetails en informatie toevoegen.

en: Add Services
nl_NL: Diensten toevoegen

en: Add Special Days
nl_NL: Speciale dagen toevoegen

en: Add Staff
nl_NL: Medewerkers

en: Add Staff Image
nl_NL: Afbeelding lid toevoegen

en: Add WooCommerce product name to use WooCommerce payment
nl_NL: Voeg WooCommerce-productnaam toe om WooCommerce-betaling te gebruiken

en: Add service location for service
nl_NL: Voeg servicelocatie toe voor service

en: Add taxes to your service By default tax is off
nl_NL: Voeg belastingen toe aan uw service. Standaard is belasting uitgeschakeld

en: Add time in minutes or hours
nl_NL: Tijd toevoegen in minuten of uren

en: Add to Google Calendar
nl_NL: Toevoegen aan Google Agenda

en: Add to Outlook Calendar
nl_NL: Toevoegen aan Outlook-agenda

en: Add to Yahoo Calendar
nl_NL: Toevoegen aan Yahoo-agenda

en: Add to iCal
nl_NL: Toevoegen aan iCal

en: Address
nl_NL: Adres

en: Advance Service Settings
nl_NL: Geavanceerde service-instellingen

en: Advance Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: After Buffer Time
nl_NL: Na buffertijd

en: Allow Staff to create an Wordpress Bookingor Account
nl_NL: Sta personeel toe om een ​​Wordpress-boeking of account aan te maken

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Approved Appointment
nl_NL: Goedgekeurde Afspraak

en: Assign Service
nl_NL: Service toewijzen

en: Assignee
nl_NL: Toegewezen

en: Auth Token
nl_NL: Verificatietoken

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back Button Background Color:
nl_NL: Achtergrondknop Terug:

en: Back Button Text Color:
nl_NL: Tekstkleur Terug:

en: Back Button Text:
nl_NL: Tekstkleur Terug:

en: Background
nl_NL: Achtergrondknop Terug:

en: Background Border
nl_NL: Achtergrondkleur zijbalk

en: Background Border Radius
nl_NL: Achtergrondrandradius

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Basic Detail
nl_NL: Basisdetails

en: Basic Settings
nl_NL: Basisinstellingen

en: Before Buffer Time
nl_NL: Voor buffertijd

en: Book
nl_NL: Boeken

en: Book Button Background:
nl_NL: Achtergrondknop Terug:

en: Book Button Text Color:
nl_NL: Tekstkleur Terug:

en: Book Button Text:
nl_NL: Tekstkleur Terug:

en: Booking
nl_NL: Boeking

en: Booking Confirm Text
nl_NL: Boeking bevestigd

en: Booking Confirmed
nl_NL: Boeking bevestigd

en: Booking Date
nl_NL: Boekingsdatum

en: Booking Status
nl_NL: Boekingsstatus

en: Bookingor Customer
nl_NL: Boeking of klant

en: Bookingor Login
nl_NL: Boeking of Inloggen

en: Bookingor Staff
nl_NL: Boeking of personeel

en: Buffer Time
nl_NL: Buffertijd

en: Buffer is padding time allow space time before and after service
nl_NL: Buffer is opvultijd die gebruiker voor en na service toestaat

en: Business
nl_NL: Zakelijk

en: Business Description
nl_NL: Bedrijfsbeschrijving

en: Business Details
nl_NL: Bedrijfsgegevens

en: Business Hours
nl_NL: Zakelijke uren

en: Business Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Business Website
nl_NL: Bedrijfswebsite

en: Button Border
nl_NL: Knoprand

en: Button Border Radius
nl_NL: Knoprandradius

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: CUSTOMER
nl_NL: KLANT

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Cancel Booking
nl_NL: Annuleer boeking

en: Canceled
nl_NL: Geannuleerd

en: Capacity
nl_NL: Capaciteitslimiet

en: Capacity Limit
nl_NL: Capaciteitslimiet

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart Details
nl_NL: Basisdetails

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category Icon
nl_NL: Categoriepictogram

en: Category Images/Icons
nl_NL: Categorie-afbeeldingen/pictogrammen weergeven

en: Category Label
nl_NL: Categorielabel

en: Category Name
nl_NL: Categorienaam

en: Category Required
nl_NL: Categorie vereist

en: Change Currency
nl_NL: Valuta wijzigen

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: City
nl_NL: Stad

en: City Name
nl_NL: Stadsnaam

en: Client ID
nl_NL: Client-ID

en: Client Secret
nl_NL: Client Geheime Sleutel

en: Client Secret Key
nl_NL: Client Geheime Sleutel

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Completed Text Color
nl_NL: Tekstkleur Doorgaan:

en: Confirm Book
nl_NL: Bevestigen Boek

en: Confirm Payment
nl_NL: Klantbetaling

en: Continue
nl_NL: Ga verder

en: Continue Button Text:
nl_NL: Tekstknop Doorgaan:

en: Convert Duration (eg. Minutes to Hours)
nl_NL: Stel duur in op minuten, uren, dagelijks en wekelijks.

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Country
nl_NL: Land

en: Create an Wordpress Bookingor Account when Customer booking
nl_NL: Maak een Wordpress-boeking of account aan wanneer de klant boekt

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency Decimal
nl_NL: Valuta decimaal

en: Currency Format
nl_NL: Valutanotatie

en: Currency Symbol
nl_NL: Valutasymbool

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer Details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer Details Required
nl_NL: Klantgegevens vereist

en: Customer Heading
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer Info:
nl_NL: Klantgegevens:

en: Customer Information
nl_NL: Klantgegevens:

en: Customer Notifications
nl_NL: Klantmeldingen

en: Customer Payment
nl_NL: Klantbetaling

en: Customer Role Settings
nl_NL: Klantrolinstellingen

en: Customer view other Attendees
nl_NL: Klanten bekijken andere aanwezigen

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Customize
nl_NL: Klant

en: Date & Time
nl_NL: Datum & Tijd

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Date and Time
nl_NL: Datum en tijd

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Default Appointment Status
nl_NL: Standaard afspraakstatus

en: Default Page
nl_NL: Standaardpagina

en: Default Time Slot Increment Length
nl_NL: Standaard tijdslot Incrementlengte

en: Deposit Amount
nl_NL: Borgbedrag

en: Design Templates
nl_NL: Ontwerpsjablonen

en: Details
nl_NL: Basisdetails

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Do not Convert Duration
nl_NL: Totale serviceduur

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Due
nl_NL: Verschuldigd

en: Due Amount
nl_NL: Verschuldigd bedrag

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Duration Conversion
nl_NL: Duurconversie

en: Edit Service
nl_NL: Bewerk service

en: Edit Services
nl_NL: Bewerk services

en: Edit Staff
nl_NL: Medewerkers

en: Edit Staff Details
nl_NL: Locatiegegevens Bewerken

en: Edit Template 1
nl_NL: Sjabloon 1

en: Edit Template 2
nl_NL: Sjabloon 2

en: Edit Template 3
nl_NL: Sjabloon 3

en: Edit Template 4
nl_NL: Sjabloon 4

en: Edit Template 5
nl_NL: Sjabloon 5

en: Edit Template 6
nl_NL: Sjabloon 6

en: Email Label
nl_NL: E-mail Naam

en: Email Notifications
nl_NL: Medewerkersmeldingen

en: Email Settings
nl_NL: E-mailinstellingen

en: Email Setup
nl_NL: E-mailinstellingen

en: Employee
nl_NL: Medewerker

en: Employee Name
nl_NL: Naam medewerker

en: Employee Notifications
nl_NL: Medewerkersmeldingen

en: Enable Google Meet
nl_NL: Google Meet inschakelen

en: Enter Add Website URL
nl_NL: Voer URL website toevoegen in

en: Extra Label
nl_NL: Extra label

en: Extra Required
nl_NL: Extra vereist

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Name Label
nl_NL: Voornaam

en: First Name:
nl_NL: Voornaam:

en: Fixed Cost of your service that you are offering.if you want to change the currency or symbol goto settings or link on blow
nl_NL: Vaste kosten van uw service die u aanbiedt. Als u de valuta of het symbool wilt wijzigen, ga dan naar instellingen of link op blow

en: Fonts and Style
nl_NL: Kalenderstijl instellen

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Google Calender Preview Setting
nl_NL: Google Calendar Preview-instelling

en: Group Booking
nl_NL: Groepsboeking

en: Group Capacity based on Time Slots per Day e.g: set capacity 2 12:00 pm customer can book max 2 slots
nl_NL: Groepscapaciteit op basis van tijdslots per dag, bijvoorbeeld: vaste capaciteit 2 12:00 uur Klant kan maximaal 2 slots boeken

en: Heading Font Family
nl_NL: Koplettertypefamilie

en: Hide Cart Details
nl_NL: Locatiegegevens Bewerken

en: Holiday
nl_NL: Vakantie

en: Holidays
nl_NL: Vakanties

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Hover and Active Border Color
nl_NL: Zweven en actieve randkleur

en: In Process
nl_NL: In behandeling

en: Integration
nl_NL: Integratie

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: Label
nl_NL: Extra label

en: Label Text Color
nl_NL: Kleur zijbalktekst

en: Last Appointment
nl_NL: Laatste Afspraak

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Name Label
nl_NL: Achternaam

en: Last Name:
nl_NL: Achternaam:

en: Last Step
nl_NL: Achternaam

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Limit Booking
nl_NL: Limietboeking

en: Loation Label
nl_NL: Locatielabel

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location Label
nl_NL: Locatielabel

en: Location Title
nl_NL: Locatie

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Maximum Limit
nl_NL: Maximumlimiet

en: Maximum Space
nl_NL: Maximale ruimte

en: Meeting Agenda
nl_NL: Vergaderagenda

en: Meeting Title
nl_NL: Diensttitel

en: Meta Data
nl_NL: Metagegevens

en: Method:
nl_NL: Methode:

en: Minimum Limit
nl_NL: Minimumlimiet

en: Minimum Space
nl_NL: Minimale ruimte

en: Minimum Time Required Before Book
nl_NL: Minimale vereiste tijd voor boeken

en: Minimum Time Required Before Cancel Booking
nl_NL: Minimale vereiste tijd voor boeking annuleren

en: Mon, Date, Year (short Dae)
nl_NL: Ma Datum Jaar (korte Dae)

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Must Select a
nl_NL: Moet een selecteren

en: Must Select a Extra Item
nl_NL: Moet een extra item selecteren

en: Must Select a Location
nl_NL: Moet locatie kiezen

en: Must Select a Time
nl_NL: Moet tijd kiezen

en: Must Select a employee
nl_NL: Moet medewerker kiezen

en: No Services Try another
nl_NL: Geen services Probeer een andere

en: Note
nl_NL: Opmerking

en: OFF
nl_NL: UIT

en: Only add one Service Name
nl_NL: Alleen één dienstnaam toevoegen

en: Order Summary
nl_NL: Orderoverzicht

en: PAYMENT
nl_NL: BETALING

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Paid Amount
nl_NL: Betaald Bedrag

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: Pay On Visit
nl_NL: Betalen bij bezoek

en: Pay On Visit Text
nl_NL: Betaal bij bezoek-tekst

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment Date
nl_NL: Betaaldatum

en: Payment Heading
nl_NL: Betalingsinstellingen

en: Payment Required
nl_NL: Klant Betaling vereist

en: Payment Settings
nl_NL: Betalingsinstellingen

en: Payment Status
nl_NL: Betaalstatus

en: Paypal Public Key
nl_NL: Paypal Openbare Sleutel

en: Paypal Secret Key
nl_NL: Paypal Geheime Sleutel

en: People Text
nl_NL: Mensen sms'en

en: Permanent Access Token
nl_NL: Permanent toegangstoken

en: Phone
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone Label
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone Number ID
nl_NL: Telefoonnummer ID

en: Pick Service Duration
nl_NL: Kies serviceduur

en: Pick Time
nl_NL: Kiestijd

en: Please Select a
nl_NL: Selecteer een

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price and Duration
nl_NL: Prijs en duur

en: Progress Bar
nl_NL: Voortgangsbalk

en: Progress Bar Active Color
nl_NL: Actieve kleur zijbalktekst

en: Progress Color
nl_NL: Randkleur

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Revenue
nl_NL: Omzet

en: Revenue Statistics
nl_NL: Omzetstatistieken

en: Role Settings
nl_NL: Rolinstellingen

en: SMS Notifications
nl_NL: Medewerkersmeldingen

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Category
nl_NL: Categorie opslaan

en: Save Location
nl_NL: Locatie Opslaan

en: Seats Limit Booking
nl_NL: Stoelenlimietboeking

en: Select Category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select Country
nl_NL: Land Selecteren

en: Select Plan
nl_NL: Selecteer een

en: Select a product
nl_NL: Selecteer een

en: Sender Email
nl_NL: E-mail afzender

en: Sender Name
nl_NL: Naam afzender

en: Service Buffer Time
nl_NL: Servicebuffertijd

en: Service Cost
nl_NL: Servicekosten

en: Service Description
nl_NL: Servicebeschrijving

en: Service Description is a small text that display on blow in service Title.
nl_NL: kan boeken Servicebeschrijving is een kleine tekst die wordt weergegeven bij het weergeven van de servicetitel.

en: Service Duration time period between the start Service and the finished.
nl_NL: Serviceduur tijdsperiode tussen de startservice en de voltooide.

en: Service Icon
nl_NL: Service-icoon

en: Service Images/Icons
nl_NL: Service-afbeeldingen/pictogrammen weergeven

en: Service Label
nl_NL: Servicelabel

en: Service List Text Color
nl_NL: Kleur zijbalktekst

en: Service Name
nl_NL: Dienstnaam

en: Service Required
nl_NL: Service vereist

en: Service Tax
nl_NL: Servicebelasting

en: Service Title
nl_NL: Diensttitel

en: Service Title display on the booking form where customer can able to book service
nl_NL: Weergave servicetitel op het boekingsformulier waar de klant de service

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Services Name
nl_NL: Servicenaam

en: Session Group
nl_NL: Sessiegroep

en: Set How many people can book the same time
nl_NL: Stel in hoeveel mensen dezelfde tijd kunnen boeken

en: Set Minimum time for customer to book before the booking time near to Start
nl_NL: Stel de minimale tijd voor de klant om te boeken vóór de boekingstijd in nabij Start

en: Set Service Capacity Limit
nl_NL: Stel servicecapaciteitslimiet in

en: Set Weekly Time Sheet
nl_NL: Wekelijks tijdschema instellen

en: Set a limit of space/size can book this service
nl_NL: Stel een limiet in voor ruimte/grootte kan deze service boeken

en: Set the time to Customer can cancel booking the before booking start
nl_NL: Stel de tijd in op De klant kan de boeking annuleren voordat de boeking begint

en: Set time for a Customer to cancel the booking before start
nl_NL: Stel tijd in voor een klant om de boeking te annuleren vóór start

en: Show Business Description
nl_NL: Bedrijfsbeschrijving

en: Show Business Email
nl_NL: E-mailadres weergeven

en: Show Business Logo
nl_NL: Bedrijfslogo weergeven

en: Show Business Name
nl_NL: Bedrijfsnaam weergeven

en: Show Business Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer weergeven

en: Show Service Capacity in Services
nl_NL: Servicecapaciteit weergeven in services

en: Show Service Description in Services
nl_NL: Servicebeschrijving weergeven in services

en: Show Service Duration in Services
nl_NL: Serviceduur weergeven in services

en: Show Service Price in Services
nl_NL: Serviceprijs weergeven in services

en: Sidebar
nl_NL: Zijbalk

en: Sidebar Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur zijbalk

en: Sidebar Text Color
nl_NL: Kleur zijbalktekst

en: Signout from Google
nl_NL: Afmelden bij Google

en: Single
nl_NL: Enkel

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Special Day
nl_NL: Speciale dag

en: Special Days
nl_NL: Speciale dagen

en: Staff
nl_NL: Personeel

en: Staff First Name
nl_NL: Voornaam

en: Staff Label
nl_NL: Medewerkerslabel

en: Staff Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Staff Required
nl_NL: Medewerkers vereist

en: Staff Role Settings
nl_NL: Medewerkersrolinstellingen

en: Start Time Slot Increments
nl_NL: Starttijdslotverhogingen

en: Stripe Public Key
nl_NL: Stripe Openbare Sleutel

en: Stripe Secret Key
nl_NL: Stripe Geheime Sleutel

en: SubTotal
nl_NL: Subtotaal

en: Subcategory
nl_NL: Subcategorie

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Tag Line
nl_NL: Tagregel

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Template 1
nl_NL: Sjabloon 1

en: Template 2
nl_NL: Sjabloon 2

en: Template 3
nl_NL: Sjabloon 3

en: Template 4
nl_NL: Sjabloon 4

en: Template 5
nl_NL: Sjabloon 5

en: Template 6
nl_NL: Sjabloon 6

en: Terminate
nl_NL: Beëindigen

en: Test Email Wp Mail
nl_NL: Test-e-mail Wp Mail

en: Text Font Family
nl_NL: Tekstlettertypefamilie

en: Thank you
nl_NL: Bedankt

en: Thank you Text
nl_NL: Bedankt

en: This Template has a a progress bar with step by step booking. you can turn off any step base on your needs
nl_NL: Deze sjabloon heeft een voortgangsbalk met stapsgewijze boeking. u kunt elke stapbasis uitschakelen volgens uw behoeften

en: This Template has a single service  booking form with location. if you want to show only one services then youse services or category ID
nl_NL: Deze sjabloon heeft één serviceboekingsformulier met locatie. als u slechts één service wilt weergeven, gebruikt u de services of categorie-ID

en: This Template has unique slider calendar with select option. if you don't have any images of services or category it best way to use it. you can turn off any step base on your needs
nl_NL: Deze sjabloon heeft een unieke schuifkalender met selectieoptie. als u geen afbeeldingen van services of categorieën heeft, kunt u deze het beste gebruiken. u kunt elke stapbasis uitschakelen volgens uw behoeften

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time Format
nl_NL: Tijdnotatie

en: Time Label
nl_NL: Datum Tijdlabel

en: Time Required
nl_NL: Tijd vereist

en: Time Slot After Every
nl_NL: Tijdslot na elke

en: Time Slot Increment
nl_NL: Tijdslotverhoging

en: Time Slot increment base on duration that you set in above
nl_NL: Tijdslotverhogingsbasis op duur die u hierboven instelt

en: Time Slots
nl_NL: Tijdvakken

en: Time slot space of service is total number of slots available
nl_NL: Tijdslotruimte van service is het totale aantal beschikbare slots

en: To Customer
nl_NL: Klant

en: To Employee
nl_NL: Medewerker

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Bookings
nl_NL: Totaal Boekingen

en: Total Service Duration
nl_NL: Totale serviceduur

en: Total number of space available can book this service
nl_NL: Totaal aantal beschikbare ruimten kan deze service boeken

en: Try Another. Services Not Found
nl_NL: Probeer een andere. Services niet gevonden

en: Try another
nl_NL: Proberen een ander

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Twilio phone number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Update Category
nl_NL: Categorie bijwerken

en: Update Location
nl_NL: Locatie Bijwerken

en: Update category details and information.
nl_NL: Categoriedetails en informatie bijwerken.

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Usage:
nl_NL: Gebruik:

en: User Role Settings
nl_NL: Gebruikersrolinstellingen

en: VAT(TAX)
nl_NL: BTW (BELASTING)

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Week Month Date, Year (Long Date)
nl_NL: Week Maand Datum Jaar (lange datum)

en: Whatsapp
nl_NL: Whatsappen

en: Whatsapp Business Account ID
nl_NL: Whatsapp Zakelijk Account-ID

en: Whatsapp Notifications
nl_NL: Medewerkersmeldingen

en: WooCommerce
nl_NL: woocommerce

en: Woocommcerce Additional Data
nl_NL: Woocommcerce Aanvullende gegevens

en: Wordpress Login:
nl_NL: Wordpress-login:

en: Working Hour Schedule
nl_NL: Werkurenrooster

en: Working Hours
nl_NL: Werkuren

en: Write some info about Services
nl_NL: Schrijf wat info over Services

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: U heeft niet voldoende rechten om deze pagina te openen.

en: Your First Name
nl_NL: Uw voornaam

en: Your Last Name
nl_NL: Uw achternaam

en: Zoom Account
nl_NL: Zoom-account

en: Zoom Meeting Data Setting
nl_NL: Instelling zoomvergaderingsgegevens

en: activated
nl_NL: Geactiveerd

en: apply
nl_NL: Toepassen

en: category Name
nl_NL: Categorienaam

en: cost of services
nl_NL: kosten van services

en: payPal
nl_NL: PayPal

en: show Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: total Bookings
nl_NL: totaal Boekingen

en: update Category
nl_NL: Categorie bijwerken

en: woocommerce Payment
nl_NL: woocommerce Betaling
