Bookingor Pro - en to fa translation catalogue (667 entries)

en: 123 Main St, City, Country
fa: خیابان اصلی 123، شهر، کشور

en: 1:1 Meeting
fa: 1:1 جلسه

en: ADD
fa: افزودن

en: ADD Service
fa: سرویس ADD

en: API Key
fa: کلید API

en: About
fa: درباره

en: Account SID
fa: شناسه حساب

en: Action
fa: اقدام

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Activate License
fa: فعال کردن مجوز

en: Activated
fa: فعال شد

en: Activation
fa: فعال سازی

en: Activation Code
fa: کد فعال سازی

en: Active
fa: فعال

en: Active Text Color
fa: رنگ متن فعال

en: Add Attendee to Google Calendar
fa: افزودن شرکت کننده به تقویم گوگل

en: Add Break Time
fa: اضافه کردن زمان استراحت

en: Add Business Description or Details about your Business
fa: توضیحات یا جزئیات کسب و کار خود را اضافه کنید

en: Add Category
fa: اضافه کردن دسته

en: Add Extra
fa: اضافه کردن

en: Add Extra's
fa: اضافه کردن

en: Add Location
fa: افزودن مکان

en: Add Location details
fa: افزودن جزئیات مکان

en: Add New category details and information.
fa: جزئیات و اطلاعات دسته بندی جدید را اضافه کنید.

en: Add Services
fa: افزودن خدمات

en: Add Special Days
fa: افزودن روزهای ویژه

en: Add Staff
fa: اضافه کردن کارکنان

en: Add Staff Image
fa: افزودن تصویر کارکنان

en: Add WooCommerce product name to use WooCommerce payment
fa: اضافه کردن نام محصول WooCommerce برای استفاده از WooCommerce پرداخت

en: Add Your First Staff Member
fa: اولین عضو کارکنان خود را اضافه کنید

en: Add service location for service
fa: اضافه کردن مکان خدمات برای سرویس

en: Add taxes to your service By default tax is off
fa: مالیات را به خدمات خود اضافه کنید مالیات پیش فرض غیرفعال است

en: Add time in minutes or hours
fa: اضافه کردن زمان به دقیقه یا ساعت

en: Add to Google Calendar
fa: افزودن به تقویم گوگل

en: Add to Outlook Calendar
fa: به تقویم Outlook اضافه کنید

en: Add to Yahoo Calendar
fa: افزودن به تقویم یاهو

en: Add to iCal
fa: افزودن به iCal

en: Address
fa: آدرس

en: Advance Diposit (Parital Payment upFront)
fa: پیش پرداخت (پرداخت اولیه)

en: Advance Service Settings
fa: تنظیمات سرویس پیشرفته

en: Advance Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: After Buffer Time
fa: بعد از زمان بافر

en: Alignment
fa: تراز

en: Allow Staff to create an Wordpress Bookingor Account
fa: به کارکنان اجازه ایجاد یک حساب Wordpress Bookingor را بدهید

en: Allow to book
fa: اجازه رزرو کنید

en: Amount
fa: مبلغ

en: Apartments, villas, and vacation rentals by the day/night.
fa: آپارتمان، ویلا، و اجاره تعطیلات در روز/شب.

en: Apply
fa: اعمال

en: Appointment
fa: قرار ملاقات

en: Approved
fa: تایید شده

en: Approved Appointment
fa: انتصاب تایید شده

en: Assign Service
fa: اختصاص سرویس

en: Assignee
fa: مسئول

en: Auth Token
fa: رمز تأیید

en: Auto Service
fa: سرویس خودکار

en: Available
fa: موجود

en: Back
fa: بازگشت

en: Back Button Background Color:
fa: رنگ پس زمینه دکمه برگشت:

en: Back Button Text Color:
fa: رنگ متن دکمه برگشت:

en: Back Button Text:
fa: متن دکمه برگشت:

en: Background
fa: پس زمینه

en: Background Border
fa: حاشیه پس زمینه

en: Background Border Radius
fa: شعاع حاشیه پس زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Barber Shop
fa: آرایشگاه

en: Basic
fa: پایه

en: Basic Detail
fa: جزئیات اولیه

en: Basic Settings
fa: تنظیمات اولیه

en: Beauty Salon
fa: سالن زیبایی

en: Before Buffer Time
fa: قبل از زمان بافر

en: Book
fa: رزرو کردن

en: Book Appointment
fa: قرار رزرو

en: Book Button Background:
fa: پس زمینه دکمه کتاب:

en: Book Button Text Color:
fa: رنگ متن دکمه کتاب:

en: Book Button Text:
fa: متن دکمه کتاب:

en: Booking
fa: رزرو

en: Booking Confirm Text
fa: رزرو متن تایید

en: Booking Confirmed
fa: رزرو تایید شد

en: Booking Date
fa: تاریخ رزرو

en: Booking Page
fa: صفحه رزرو

en: Booking Status
fa: وضعیت رزرو

en: Bookingor Button
fa: دکمه Bookingor

en: Bookingor Customer
fa: مشتری Bookingor

en: Bookingor Designs
fa: طراحی های Bookingor

en: Bookingor Login
fa: Bookingor ورود

en: Bookingor Staff
fa: کارکنان Bookingor

en: Bookingor UI Designs
fa: طراحی های رابط کاربری Bookingor

en: Bookingor Widget
fa: ویجت Bookingor

en: Border
fa: مرز

en: Box Shadow
fa: سایه جعبه

en: Buffer Time
fa: زمان بافر

en: Buffer is padding time allow space time before and after service
fa: بافر زمان padding اجازه دادن زمان فضا قبل و بعد از سرویس است

en: Build comprehensive questionnaires directly into your booking flow. Ask the right questions at the right time to prepare for every appointment.
fa: پرسشنامه های جامع را مستقیماً در جریان رزرو خود بسازید. سوالات مناسب را در زمان مناسب بپرسید تا برای هر قرار ملاقاتی آماده شوید.

en: Business
fa: تجارت

en: Business Description
fa: شرح کسب و کار

en: Business Details
fa: جزئیات کسب و کار

en: Business Hours
fa: ساعات کاری

en: Business Name
fa: نام تجاری

en: Business Website
fa: وب سایت کسب و کار

en: Business strategy, financial planning, and IT support.
fa: استراتژی کسب و کار، برنامه ریزی مالی و پشتیبانی فناوری اطلاعات.

en: Button
fa: دکمه

en: Button Border
fa: حاشیه دکمه

en: Button Border Radius
fa: شعاع حاشیه دکمه

en: Button Icon
fa: نماد دکمه

en: Button Settings
fa: تنظیمات دکمه

en: Button Size
fa: اندازه دکمه

en: Button Style
fa: سبک دکمه

en: Button Text
fa: متن دکمه

en: Button Type
fa: نوع دکمه

en: Button URL
fa: URL دکمه

en: Buttons
fa: دکمه ها

en: Buy Pro Plan
fa: طرح پرو بخرید

en: Buy Pro Version Now
fa: هم اکنون نسخه حرفه ای را بخرید

en: CUSTOMER
fa: مشتری

en: Calendar
fa: تقویم

en: Camera gear, party items, and power tool rentals by the day.
fa: وسایل دوربین، وسایل مهمانی، و ابزار برقی اجاره روزانه.

en: Cancel
fa: لغو کنید

en: Cancel Booking
fa: لغو رزرو

en: Canceled
fa: لغو شد

en: Capacity
fa: ظرفیت

en: Capacity Limit
fa: محدودیت ظرفیت

en: Car Rental
fa: اجاره ماشین

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Cart Details
fa: جزئیات سبد خرید

en: Category
fa: دسته بندی

en: Category Card Column
fa: ستون کارت دسته

en: Category Cards Gap (X-axis)
fa: شکاف کارتهای دسته (محور X)

en: Category Cards Gap (Y-axis)
fa: شکاف کارت های دسته (محور Y)

en: Category Icon
fa: نماد دسته

en: Category Image Border
fa: حاشیه تصویر دسته

en: Category Image Height
fa: دسته ارتفاع تصویر

en: Category Image Radius
fa: شعاع تصویر دسته

en: Category Image Width
fa: عرض تصویر دسته

en: Category Images/Icons
fa: دسته بندی تصاویر/آیکون ها

en: Category Label
fa: برچسب دسته

en: Category Name
fa: نام دسته

en: Category Required
fa: دسته مورد نیاز

en: Category Settings
fa: تنظیمات دسته

en: Category Starter
fa: شروع کننده دسته

en: Category View Type
fa: نوع نمایش دسته

en: Center
fa: مرکز

en: Change Currency
fa: تغییر ارز

en: Checkout
fa: پرداخت

en: Choose Booking Page Design
fa: طراحی صفحه رزرو را انتخاب کنید

en: Choose a Demo Import Data
fa: یک داده واردات نسخه ی نمایشی را انتخاب کنید

en: Choose service duration type:
fa: نوع مدت خدمات را انتخاب کنید:

en: City
fa: شهر

en: City Name
fa: نام شهر

en: City tours, adventure trips, and local guides.
fa: تورهای شهری، سفرهای ماجراجویی و راهنماهای محلی.

en: Cleaning Services
fa: خدمات نظافت

en: Client ID
fa: مشتری ID

en: Client Secret
fa: راز مشتری

en: Client Secret Key
fa: کلید مخفی مشتری

en: Closed
fa: بسته شد

en: Collect all the information you need from your clients with powerful, flexible custom fields. Whether you need to ask custom questions, gather specific user requirements, or provide custom inputs like text, dropdowns, and checkboxes,    Bookingor Pro gives you the tools to tailor every booking experience to your exact business needs.
fa: تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از مشتریان خود با فیلدهای سفارشی قدرتمند و انعطاف پذیر جمع آوری کنید. چه بخواهید سؤالات سفارشی بپرسید، نیازهای کاربر خاص را جمع آوری کنید یا ورودی های سفارشی مانند متن، فهرست بازشوها و چک باکس ها را ارائه دهید، Bookingor Pro ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا هر تجربه رزرو را با نیازهای دقیق تجاری خود تنظیم کنید.

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Completed Text Color
fa: رنگ متن کامل شده

en: Conditional Cost Calculation
fa: محاسبه هزینه مشروط

en: Configure your weekly schedule. Toggle days on/off and set your hours.
fa: برنامه هفتگی خود را پیکربندی کنید. روزها را روشن/خاموش کنید و ساعات کاری خود را تنظیم کنید.

en: Confirm Book
fa: تایید کتاب

en: Confirm Payment
fa: تایید پرداخت

en: Connect WooCommerce to Bookingor Services
fa: WooCommerce را به خدمات Bookingor متصل کنید

en: Connected Google Account:
fa: حساب Google متصل:

en: Consulting
fa: مشاوره

en: Continue
fa: ادامه

en: Continue Button Text:
fa: متن دکمه ادامه:

en: Convert Duration (eg. Minutes to Hours)
fa: تبدیل مدت زمان (مثلاً دقیقه به ساعت)

en: Copy to clipboard
fa: در کلیپ بورد کپی کنید

en: Cost
fa: هزینه

en: Cost Base on Number of Person Group
fa: هزینه بر اساس تعداد افراد گروه

en: Counseling
fa: مشاوره

en: Country
fa: کشور

en: Create a category and a service to get started.
fa: برای شروع یک دسته و یک سرویس ایجاد کنید.

en: Create an Wordpress Bookingor Account when Customer booking
fa: هنگام رزرو مشتری یک حساب Wordpress Bookingor ایجاد کنید

en: Crontab Command (Updates dynamically based on Send at)
fa: دستور Crontab (به روز رسانی پویا بر اساس ارسال در)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Currency Decimal
fa: واحد پول اعشاری

en: Currency Format
fa: فرمت ارز

en: Currency Symbol
fa: نماد ارز

en: Custom Background Color
fa: رنگ پس زمینه سفارشی

en: Custom Booking Fields
fa: زمینه های رزرو سفارشی

en: Custom Fields
fa: فیلدهای سفارشی

en: Custom Input Types
fa: انواع ورودی سفارشی

en: Customer
fa: مشتری

en: Customer Dashboard Page
fa: صفحه داشبورد مشتری

en: Customer Details
fa: مشخصات مشتری

en: Customer Details Required
fa: مشخصات مشتری مورد نیاز

en: Customer Heading
fa: عنوان مشتری

en: Customer Info:
fa: اطلاعات مشتری:

en: Customer Information
fa: اطلاعات مشتری

en: Customer Notifications
fa: اطلاعیه های مشتری

en: Customer Payment
fa: پرداخت مشتری

en: Customer Role Settings
fa: تنظیمات نقش مشتری

en: Customer view other Attendees
fa: مشاهده مشتری سایر شرکت کنندگان

en: Customers
fa: مشتریان

en: Customize
fa: سفارشی کردن

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Date
fa: تاریخ

en: Date & Time
fa: تاریخ و زمان

en: Date Format
fa: فرمت تاریخ

en: Date and Time
fa: تاریخ و زمان

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Day/Week/Monthly Full:
fa: روز/هفته/ماهانه کامل:

en: Day/Week/Monthly with Slots:
fa: روز/هفته/ماهانه با اسلات:

en: Default Appointment Status
fa: وضعیت قرار ملاقات پیش فرض

en: Default Page
fa: صفحه پیش فرض

en: Default Time Slot Increment Length
fa: طول مدت زمان پیش فرض افزایش

en: Demo Import
fa: واردات نسخه ی نمایشی

en: Deposit Amount
fa: مبلغ سپرده

en: Description
fa: توضیحات

en: Design 1
fa: طراحی 1

en: Design 2
fa: طراحی 2

en: Design 3
fa: طراحی 3

en: Design 4
fa: طراحی 4

en: Design 5
fa: طراحی 5

en: Design 6
fa: طراحی 6

en: Design Templates
fa: قالب های طراحی

en: Details
fa: جزئیات

en: Direct Cron URL
fa: URL مستقیم Cron

en: Disabled
fa: غیر فعال

en: Discount
fa: تخفیف

en: Do not Convert Duration
fa: مدت زمان را تبدیل نکنید

en: Doctor visits, checkups, and consultations.
fa: ویزیت پزشک، معاینات و مشاوره.

en: Doe
fa: گوزن

en: Dog and cat grooming, baths, and styling.
fa: نظافت، حمام کردن و آرایش سگ و گربه.

en: Done
fa: انجام شد

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Due
fa: سررسید

en: Due Amount
fa: مبلغ سررسید

en: Duration
fa: مدت زمان

en: Duration Conversion
fa: تبدیل مدت زمان

en: Duration covers the full period from start to end base on schedule
fa: مدت زمان، کل دوره از شروع تا پایان را بر اساس برنامه زمانی پوشش می دهد

en: Duration period contains bookable time slots.
fa: دوره شامل بازه‌های زمانی قابل رزرو است.

en: Dynamic Questionnaires
fa: پرسشنامه های پویا

en: Each Location have Own Working Hours
fa: هر مکان دارای ساعات کاری خاص خود است

en: Each Staff have Own Working Hours
fa: هر پرسنل ساعت کاری خود را دارند

en: Easily drag, drop, and rearrange your custom inputs. Manage all your booking questions from one centralized location without writing a single line of code.
fa: ورودی های سفارشی خود را به راحتی بکشید، رها کنید و مرتب کنید. تمام سوالات رزرو خود را از یک مکان متمرکز بدون نوشتن یک خط کد مدیریت کنید.

en: Edit
fa: ویرایش کنید

en: Edit Category Starter
fa: شروع کننده دسته را ویرایش کنید

en: Edit Service
fa: سرویس ویرایش

en: Edit Services
fa: ویرایش خدمات

en: Edit Services Starter
fa: شروع کننده سرویس ها را ویرایش کنید

en: Edit Staff
fa: کادر ویرایش

en: Edit Staff Details
fa: ویرایش مشخصات کارکنان

en: Edit Staff Starter
fa: ویرایش Staff Starter

en: Edit Template 1
fa: ویرایش قالب 1

en: Edit Template 2
fa: ویرایش قالب 2

en: Edit Template 3
fa: ویرایش قالب 3

en: Edit Template 4
fa: ویرایش قالب 4

en: Edit Template 5
fa: را انتخاب کنید ویرایش قالب 5

en: Edit Template 6
fa: ویرایش قالب 6

en: Education
fa: آموزش و پرورش

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Label
fa: برچسب ایمیل

en: Email Notifications
fa: اعلان های ایمیل

en: Email Settings
fa: تنظیمات ایمیل

en: Email Setup
fa: راه اندازی ایمیل

en: Employee
fa: کارمند

en: Employee Name
fa: نام کارمند

en: Employee Notifications
fa: اطلاعیه های کارکنان

en: Enable Google Meet
fa: فعال کردن Google Meet

en: Ensure your clients only see the questions that matter. Use conditional logic to show or hide fields based on previous answers, keeping the process fast and efficient.
fa: اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما فقط سوالات مهم را می بینند. از منطق شرطی برای نمایش یا پنهان کردن فیلدها بر اساس پاسخ‌های قبلی استفاده کنید و روند را سریع و کارآمد نگه دارید.

en: Enter Add Website URL
fa: افزودن آدرس وب سایت

en: Equipment Rental
fa: اجاره تجهیزات

en: Error occurred while updating Status
fa: هنگام به‌روزرسانی وضعیت خطایی روی داد

en: Extra
fa: اضافی

en: Extra Label
fa: برچسب اضافی

en: Extra Required
fa: اضافی مورد نیاز

en: Extraordinary Features
fa: ویژگی های فوق العاده

en: Failed to send test email via WP Mail.
fa: ایمیل آزمایشی از طریق WP Mail ارسال نشد.

en: Finish
fa: پایان

en: First Name
fa: نام

en: First Name Label
fa: برچسب نام

en: First Name:
fa: نام:

en: Fixed Cost of your service that you are offering.if you want to change the currency or symbol goto settings or link on blow
fa: ثابت هزینه خدماتی که ارائه می‌دهید. اگر می‌خواهید ارز یا نماد را تغییر دهید، تنظیمات یا پیوند را روی ضربه بزنید

en: Fonts and Style
fa: فونت و سبک

en: Friday
fa: جمعه

en: From
fa: از

en: Frontend Login Redirect URI
fa: URI تغییر مسیر ورود به Frontend

en: Go beyond standard fields. Add specialized inputs like date pickers, number fields, and large textareas for detailed client notes or specialized data collection.
fa: فراتر از زمینه های استاندارد بروید. برای یادداشت‌های دقیق مشتری یا جمع‌آوری داده‌های تخصصی، ورودی‌های تخصصی مانند انتخابگرهای تاریخ، فیلدهای اعداد، و مناطق متنی بزرگ را اضافه کنید.

en: Go to Admin Dashboard
fa: به داشبورد مدیریت بروید

en: Google Calender
fa: تقویم گوگل

en: Google Calender Preview Setting
fa: تنظیم پیش نمایش تقویم گوگل

en: Google Maps
fa: نقشه های گوگل

en: Grid View
fa: نمای شبکه

en: Group Booking
fa: رزرو گروهی

en: Group Capacity based on Time Slots per Day e.g: set capacity 2 12:00 pm customer can book max 2 slots
fa: ظرفیت گروه بر اساس اسلات زمانی در روز به عنوان مثال: ظرفیت تنظیم 2 ساعت 12:00 بعد از ظهر مشتری می تواند حداکثر 2 اسلات رزرو کند

en: Gym & Fitness
fa: بدنسازی و تناسب اندام

en: Haircuts, beard trims, and grooming.
fa: کوتاه کردن مو، اصلاح ریش و آرایش.

en: Haircuts, styling, and coloring services.
fa: خدمات کوتاه کردن مو، مدل دادن و رنگ کردن.

en: Hatha yoga, vinyasa flow, and meditation.
fa: هاتا یوگا، جریان وینیاسا و مدیتیشن.

en: Heading Font Family
fa: خانواده فونت سرفصل

en: Hello %1$s %2$s,<br><br>Your account has been created successfully. Here are your login details:<br><br>Email: %3$s<br>Password: %4$s<br><br>Please log in to your account and change your password after your first login.<br><br>
fa: سلام %1$s %2$s،<br><br>حساب شما با موفقیت ایجاد شد. جزئیات ورود به سیستم شما در اینجا آمده است:<br><br>ایمیل: %3$s<br>گذرواژه: %4$s<br><br>لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید و پس از اولین ورود رمز عبور خود را تغییر دهید.<br><br>

en: Hide Cart Details
fa: پنهان کردن جزئیات سبد خرید

en: Holiday
fa: تعطیلات

en: Holidays
fa: تعطیلات

en: Home Rental
fa: اجاره خانه

en: Hotel & Stays
fa: هتل و اقامت

en: Hour
fa: ساعت

en: Hours
fa: ساعت

en: Hover and Active Border Color
fa: Hover و Active Border Color

en: I couldn't get the plugin to work
fa: من نتونستم پلاگین رو کار کنم

en: I found a better plugin
fa: پلاگین بهتری پیدا کردم

en: I have Bookingor Pro
fa: من Bookingor Pro دارم

en: I no longer need the plugin
fa: من دیگر نیازی به افزونه ندارم

en: ID
fa: شناسه

en: ID:
fa: شناسه:

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Bookingor:
fa: اگر فرصت دارید، لطفاً دلیل غیرفعال کردن Bookingor را به اشتراک بگذارید:

en: In Process
fa: در حال انجام

en: Inactive
fa: غیر فعال

en: Initial Setup
fa: راه اندازی اولیه

en: Initial Setup Complete!
fa: راه اندازی اولیه کامل شد!

en: Integration
fa: ادغام

en: Integrations
fa: ادغام

en: Intuitive Form Builder
fa: فرم ساز بصری

en: It's a temporary deactivation
fa: این یک غیرفعال کردن موقت است

en: Jhon Doe
fa: جان دو

en: John
fa: جان

en: Label
fa: برچسب

en: Label Text Color
fa: رنگ متن برچسب

en: Large
fa: بزرگ

en: Last Appointment
fa: آخرین قرار

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Last Name Label
fa: برچسب نام خانوادگی

en: Last Name:
fa: نام خانوادگی:

en: Last Step
fa: مرحله آخر

en: Latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: Law Firm
fa: موسسه حقوقی

en: Layout Settings
fa: تنظیمات چیدمان

en: Left
fa: سمت چپ

en: Legal consultation, contract review, and representation.
fa: مشاوره حقوقی، بررسی قرارداد و نمایندگی.

en: Limit Booking
fa: محدود کردن رزرو

en: List View
fa: نمایش لیست

en: Loation Label
fa: برچسب لواسیون

en: Location
fa: موقعیت

en: Location Address
fa: آدرس محل سکونت

en: Location Base Time sheets
fa: برگه های زمان پایه مکان

en: Location Hours ( Only availale in Pro Verson)
fa: ساعت کاری مکان (فقط در نسخه حرفه ای موجود است)

en: Location ID
fa: شناسه مکان

en: Location Label
fa: برچسب مکان

en: Location Title
fa: عنوان مکان

en: Longitude
fa: طول جغرافیایی

en: Main Branch, Downtown Office etc.
fa: شعبه اصلی، دفتر مرکز شهر و غیره

en: Maintenance, repairs, and full car detailing.
fa: تعمیر و نگهداری، تعمیرات و جزئیات کامل خودرو.

en: Massage, facial, and body treatments.
fa: ماساژ، درمان های صورت و بدن.

en: Maximum Limit
fa: حداکثر حد

en: Maximum Space
fa: حداکثر فاصله

en: Medical Clinic
fa: کلینیک پزشکی

en: Medium
fa: متوسط

en: Meeting Agenda
fa: دستور جلسه

en: Meeting Title
fa: عنوان جلسه

en: Meta Data
fa: متا دیتا

en: Method:
fa: روش:

en: Minimum Limit
fa: حداقل حد

en: Minimum Space
fa: حداقل فضا

en: Minimum Time Required Before Book
fa: حداقل زمان مورد نیاز قبل از کتاب

en: Minimum Time Required Before Cancel Booking
fa: تنظیم کنید حداقل زمان مورد نیاز قبل از لغو رزرو

en: Minute/Hour:
fa: دقیقه/ساعت:

en: Mon, Date, Year (short Dae)
fa: دوشنبه، تاریخ، سال (کوتاه Dae)

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Must Select a
fa: باید یک

en: Must Select a Extra Item
fa: را انتخاب کنید باید یک مورد اضافی انتخاب کنید

en: Must Select a Location
fa: باید موقعیت را انتخاب کنید

en: Must Select a Time
fa: باید زمان را انتخاب کنید

en: Must Select a employee
fa: باید کارمند را انتخاب کنید

en: My Form Action
fa: اکشن فرم من

en: Name
fa: نام

en: New York
fa: نیویورک

en: Next Step
fa: مرحله بعدی

en: No Services Try another
fa: هیچ سرویس دیگری را امتحان کنید

en: None
fa: هیچ کدام

en: Note
fa: توجه

en: OFF
fa: خاموش

en: Only add one Service Name
fa: فقط یک نام سرویس اضافه کنید

en: Order Summary
fa: خلاصه سفارش

en: Other
fa: دیگر

en: PAYMENT
fa: پرداخت

en: Padding
fa: بالشتک

en: Paid
fa: پرداخت شده

en: Paid Amount
fa: مبلغ پرداختی

en: Password
fa: رمز عبور

en: Pay
fa: پرداخت

en: Pay On Visit
fa: پرداخت هنگام مراجعه

en: Pay On Visit Text
fa: متن پرداخت هنگام بازدید

en: PayPal
fa: پی پال

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payment Date
fa: تاریخ پرداخت

en: Payment Heading
fa: سرفصل پرداخت

en: Payment Required
fa: پرداخت مورد نیاز

en: Payment Settings
fa: تنظیمات پرداخت

en: Payment Status
fa: وضعیت پرداخت

en: Paypal Public Key
fa: کلید عمومی پی پال

en: Paypal Secret Key
fa: کلید مخفی پی پال

en: Pending
fa: در انتظار

en: People Text
fa: متن افراد

en: Permanent Access Token
fa: رمز دسترسی دائم

en: Personal consultations, one-on-one sessions, and private interviews.
fa: مشاوره شخصی، جلسات انفرادی و مصاحبه خصوصی.

en: Pet Grooming
fa: نظافت حیوانات خانگی

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Label
fa: برچسب تلفن

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Phone Number ID
fa: شماره تلفن ID

en: Photography
fa: عکاسی

en: Pick Service Duration
fa: انتخاب مدت زمان خدمات

en: Pick Time
fa: انتخاب زمان

en: Please Select a
fa: را انتخاب کنید لطفاً یک

en: Please check your server mail configuration.
fa: لطفاً پیکربندی ایمیل سرور خود را بررسی کنید.

en: Please enter your business name.
fa: لطفا نام کسب و کار خود را وارد کنید.

en: Please share the reason
fa: لطفا دلیل را به اشتراک بگذارید

en: Please share which plugin
fa: لطفا کدام افزونه را به اشتراک بگذارید

en: Portraits, events, and commercial photography.
fa: پرتره، رویدادها و عکاسی تجاری.

en: Premium Support
fa: پشتیبانی حق بیمه

en: Previous
fa: قبلی

en: Price
fa: قیمت

en: Price & Duration
fa: قیمت و مدت

en: Price and Duration
fa: قیمت و مدت زمان

en: Primary
fa: اولیه

en: Private tutoring, workshops, and art classes.
fa: تدریس خصوصی، کارگاه ها و کلاس های هنری.

en: Product Meeting
fa: جلسه محصول

en: Product demos, onboarding sessions, and client walkthroughs.
fa: دموهای محصول، جلسات حضور در هیئت مدیره، و توضیحات مشتری.

en: Progress Bar
fa: نوار پیشرفت

en: Progress Bar Active Color
fa: نوار پیشرفت رنگ فعال

en: Progress Color
fa: رنگ پیشرفت

en: Publish
fa: منتشر کنید

en: Quick Feedback
fa: بازخورد سریع

en: Recurring Bookings
fa: رزروهای مکرر

en: Rejected
fa: رد شد

en: Remove
fa: حذف

en: Renting cars, SUVs, and luxury vehicles by the day.
fa: اجاره خودروها، SUVها و وسایل نقلیه لوکس در روز.

en: Residential, commercial, and deep cleaning.
fa: نظافت مسکونی، تجاری و عمیق.

en: Revenue
fa: درآمد

en: Revenue Statistics
fa: آمار درآمد

en: Right
fa: درسته

en: Role Settings
fa: تنظیمات نقش

en: Room, cabin, and campsite bookings by the day/night.
fa: رزرو اتاق، کابین و کمپ در روز/شب.

en: SMS Notifications
fa: پیامک اطلاع رسانی

en: SVG Library
fa: کتابخانه SVG

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Category
fa: ذخیره دسته

en: Save Location
fa: ذخیره مکان

en: Seats Limit Booking
fa: رزرو محدودیت صندلی

en: Secondary
fa: ثانویه

en: Select
fa: انتخاب کنید

en: Select Category
fa: انتخاب دسته

en: Select Country
fa: کشور

en: Select Plan
fa: فعال کنید طرح

en: Select a demo to import tailored services and settings.
fa: یک نسخه نمایشی را برای وارد کردن خدمات و تنظیمات سفارشی انتخاب کنید.

en: Select a product
fa: انتخاب یک محصول

en: Select one of the 6 booking designs for your appointment page.
fa: یکی از 6 طرح رزرو را برای صفحه قرار خود انتخاب کنید.

en: Send at
fa: ارسال در

en: Sender Email
fa: ایمیل فرستنده

en: Sender Name
fa: نام فرستنده

en: Service
fa: خدمات

en: Service Buffer Time
fa: زمان بافر سرویس

en: Service Card Border Color
fa: رنگ حاشیه کارت خدمات

en: Service Card Border Size
fa: اندازه مرز کارت خدمات

en: Service Card Column
fa: ستون کارت خدمات

en: Service Card Radius
fa: شعاع کارت خدمات

en: Service Cards Gap (X-axis)
fa: شکاف کارت‌های خدمات (محور X)

en: Service Cards Gap (Y-axis)
fa: شکاف کارت های خدمات (محور Y)

en: Service Cost
fa: هزینه خدمات

en: Service Description
fa: شرح خدمات

en: Service Description is a small text that display on blow in service Title.
fa: توضیحات سرویس یک متن کوچک است که در عنوان سرویس در حالت ضربه نمایش داده می شود.

en: Service Duration
fa: مدت زمان خدمات

en: Service Duration time period between the start Service and the finished.
fa: مدت زمان سرویس بین شروع سرویس و اتمام.

en: Service Icon
fa: نماد خدمات

en: Service Image Height
fa: ارتفاع تصویر سرویس

en: Service Image Width
fa: عرض تصویر سرویس

en: Service Images/Icons
fa: تصاویر/آیکون های سرویس

en: Service Label
fa: برچسب خدمات

en: Service List Text Color
fa: رنگ متن فهرست خدمات

en: Service Name
fa: نام سرویس

en: Service Required
fa: خدمات مورد نیاز

en: Service Settings
fa: تنظیمات سرویس

en: Service Specific Hours
fa: ساعات کاری خاص

en: Service Tax
fa: مالیات خدمات

en: Service Title
fa: عنوان خدمات

en: Service Title display on the booking form where customer can able to book service
fa: نمایش عنوان خدمات در فرم رزرو که در آن مشتری می تواند خدمات را رزرو کند

en: Services
fa: خدمات

en: Services Name
fa: نام خدمات

en: Services Starter
fa: شروع کننده خدمات

en: Session Group
fa: گروه جلسه

en: Set Duration by Minutes, Hours, Daily, Weekly
fa: مدت زمان را بر اساس دقیقه، ساعت، روزانه، هفتگی تنظیم کنید

en: Set How many people can book the same time
fa: تنظیم کنید چند نفر می توانند در همان زمان رزرو کنند

en: Set Minimum time for customer to book before the booking time near to Start
fa: حداقل زمان رزرو مشتری را قبل از زمان رزرو نزدیک به شروع

en: Set Service Capacity Limit
fa: تنظیم محدودیت ظرفیت سرویس

en: Set Weekly Time Sheet
fa: تنظیم برگه زمانی هفتگی

en: Set a limit of space/size can book this service
fa: تعیین محدودیت فضا/اندازه می توانید این سرویس را رزرو کنید

en: Set the time to Customer can cancel booking the before booking start
fa: تنظیم زمان به مشتری می تواند رزرو قبل از شروع رزرو را لغو کند

en: Set time for a Customer to cancel the booking before start
fa: زمانی را برای مشتری تنظیم کنید تا رزرو را قبل از شروع لغو کند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Setup Your First Service
fa: اولین سرویس خود را راه اندازی کنید

en: Show Business Description
fa: نمایش توضیحات کسب و کار

en: Show Business Email
fa: نمایش ایمیل تجاری

en: Show Business Logo
fa: نمایش لوگوی کسب و کار

en: Show Business Name
fa: نمایش نام کسب و کار

en: Show Business Phone Number
fa: شماره تلفن کسب و کار

en: Show Category Name
fa: نمایش نام دسته

en: Show Service Capacity in Services
fa: نمایش ظرفیت خدمات در خدمات

en: Show Service Description in Services
fa: نمایش توضیحات خدمات در خدمات

en: Show Service Duration in Services
fa: نمایش مدت زمان سرویس در خدمات

en: Show Service Price in Services
fa: نمایش قیمت خدمات در خدمات

en: Show Staff About Description
fa: نمایش کارکنان درباره توضیحات

en: Show Staff Email
fa: نمایش ایمیل کارکنان

en: Show Staff Location
fa: نمایش مکان کارکنان

en: Show Staff Phone
fa: نمایش تلفن کارکنان

en: Show Staff Tag Line
fa: نمایش خط برچسب کارکنان

en: Sidebar
fa: نوار کناری

en: Sidebar Background Color
fa: رنگ پس زمینه نوار کناری

en: Sidebar Text Color
fa: رنگ متن نوار کناری

en: Signout from Google
fa: خروج از گوگل

en: Single
fa: مجرد

en: Single Service Short Code
fa: کد کوتاه سرویس واحد

en: Skip
fa: پرش

en: Skip &amp; Deactivate
fa: پرش &amp; غیر فعال کردن

en: Small
fa: کوچک

en: Smart Conditional Logic
fa: منطق شرطی هوشمند

en: Spa & Wellness
fa: آبگرم و سلامتی

en: Special Day
fa: روز خاص

en: Special Days
fa: روزهای خاص

en: Staff
fa: کارکنان

en: Staff Admin Redirect URI
fa: URI تغییر مسیر ادمین کارکنان

en: Staff Card Column
fa: ستون کارت کارکنان

en: Staff Cards Gap (X-axis)
fa: فاصله کارت کارکنان (محور X)

en: Staff Cards Gap (Y-axis)
fa: فاصله کارت کارکنان (محور Y)

en: Staff Dashboard & Management
fa: داشبورد و مدیریت کارکنان

en: Staff Dashboard Page
fa: صفحه داشبورد کارکنان

en: Staff First Name
fa: نام کارمندان

en: Staff Hours ( Only availale in Pro Verson)
fa: ساعات کار کارکنان (فقط در نسخه حرفه ای موجود است)

en: Staff Image Border Color
fa: رنگ حاشیه تصویر کارکنان

en: Staff Image Border Size
fa: اندازه حاشیه تصویر کارکنان

en: Staff Image Height
fa: ارتفاع تصویر کارکنان

en: Staff Image Radius
fa: شعاع تصویر کارکنان

en: Staff Image Width
fa: عرض تصویر کارکنان

en: Staff Label
fa: برچسب کارکنان

en: Staff Last Name
fa: نام خانوادگی کارکنان

en: Staff Required
fa: پرسنل مورد نیاز

en: Staff Role Settings
fa: تنظیمات نقش کارکنان

en: Staff Settings
fa: تنظیمات کارکنان

en: Staff Signup/login
fa: ثبت نام/ورود به کارکنان

en: Staff Starter
fa: آغازگر کارکنان

en: Standard fixed duration.
fa: مدت زمان ثابت استاندارد

en: Start Time Slot Increments
fa: افزایش زمان شروع

en: Status
fa: وضعیت

en: Stripe
fa: راه راه

en: Stripe Public Key
fa: کلید عمومی راه راه

en: Stripe Secret Key
fa: کلید مخفی راه راه

en: SubTotal
fa: جمع فرعی

en: Subcategory
fa: زیر مجموعه

en: Subject
fa: موضوع

en: Submit &amp; Deactivate
fa: ارسال &amp; غیر فعال کردن

en: Subtotal
fa: جمع فرعی

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Tag Line
fa: خط برچسب

en: Tax
fa: مالیات

en: Template 1
fa: قالب 1

en: Template 2
fa: قالب 2

en: Template 3
fa: قالب 3

en: Template 4
fa: قالب 4

en: Template 5
fa: قالب 5

en: Template 6
fa: قالب 6

en: Terminate
fa: خاتمه

en: Test Email Wp Mail
fa: تست ایمیل Wp Mail

en: Test email sent successfully via WP Mail.
fa: ایمیل آزمایشی با موفقیت از طریق WP Mail ارسال شد.

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text Font Family
fa: خانواده فونت متن

en: Thank you
fa: با تشکر

en: Thank you Text
fa: متن تشکر

en: The free version allows only 1 location.
fa: نسخه رایگان اجازه می دهد تا تنها 1 مکان.

en: The free version allows only 1 location. Upgrade to our Pro plan to add unlimited locations.
fa: نسخه رایگان اجازه می دهد تا تنها 1 مکان. برای افزودن مکان های نامحدود به طرح حرفه ای ما ارتقا دهید.

en: The free version allows only 2 staff members.
fa: نسخه رایگان تنها به 2 کارمند اجازه می دهد.

en: The free version allows only 2 staff members. Upgrade to our Pro plan to add unlimited staff members.
fa: نسخه رایگان تنها به 2 کارمند اجازه می دهد. برای اضافه کردن کارکنان نامحدود به طرح حرفه ای ما ارتقا دهید.

en: The free version allows only 4 services.
fa: نسخه رایگان تنها به 4 سرویس اجازه می دهد.

en: The free version allows only 4 services. Upgrade to our Pro plan to add unlimited services.
fa: نسخه رایگان تنها به 4 سرویس اجازه می دهد. برای افزودن خدمات نامحدود به طرح Pro ما ارتقا دهید.

en: Therapy sessions, support groups, and mental health.
fa: جلسات درمانی، گروه های حمایتی و سلامت روان.

en: This Template has a Location, Services and Staff booking a landing page, you can turn off location or staff base on your needs
fa: این الگو دارای مکان، خدمات و کارکنانی است که صفحه فرود را رزرو می کنند، می توانید مکان یا پایگاه کارکنان را بر اساس نیاز خود خاموش کنید.

en: This Template has a a progress bar with step by step booking. you can turn off any step base on your needs
fa: این الگو دارای یک نوار پیشرفت با رزرو مرحله به مرحله است. شما می توانید هر پایه پله ای را بر اساس نیاز خود خاموش کنید

en: This Template has a single service  booking form with location. if you want to show only one services then youse services or category ID
fa: این الگو دارای یک فرم رزرو خدمات واحد با موقعیت مکانی است. اگر می خواهید فقط یک سرویس را نشان دهید، از سرویس ها یا دسته ID استفاده می کنید

en: This Template has a step by step booking allow to make booking in process way. you can turn off any step base on your needs
fa: این الگو دارای یک رزرو گام به گام است که به شما امکان می دهد رزرو را به روش انجام دهید. شما می توانید هر پایه پله ای را بر اساس نیاز خود خاموش کنید

en: This Template has category services and location on a landing page. You can turn off category or location base on your needs.
fa: این الگو دارای خدمات دسته بندی و موقعیت مکانی در صفحه فرود است. می‌توانید دسته یا پایگاه مکان را براساس نیاز خود خاموش کنید.

en: This Template has unique slider calendar with select option. if you don't have any images of services or category it best way to use it. you can turn off any step base on your needs
fa: این الگو دارای تقویم کشویی منحصر به فرد با گزینه انتخاب است. اگر هیچ تصویری از خدمات یا دسته ندارید، بهترین راه برای استفاده از آن است. شما می توانید هر پایه پله ای را بر اساس نیاز خود خاموش کنید

en: This template is focused on categories, allowing users to browse and select categories in a sleek interface.
fa: این الگو بر روی دسته‌ها متمرکز شده است و به کاربران امکان می‌دهد دسته‌ها را در یک رابط کاربری شیک مرور و انتخاب کنند.

en: This template is focused on services, allowing users to browse and select services in a sleek interface.
fa: این الگو بر روی خدمات متمرکز شده است و به کاربران امکان می دهد خدمات را در یک رابط کاربری شیک مرور و انتخاب کنند.

en: This template is focused on staff, allowing users to browse and select staff members in a sleek interface.
fa: این الگو بر روی کارکنان متمرکز شده است و به کاربران اجازه می دهد تا اعضای کارکنان را در یک رابط کاربری شیک مرور و انتخاب کنند.

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Time
fa: زمان

en: Time Format
fa: فرمت زمان

en: Time Label
fa: برچسب زمان

en: Time Required
fa: زمان مورد نیاز

en: Time Slot After Every
fa: شکاف زمانی بعد از هر

en: Time Slot Increment
fa: افزایش زمان شکاف

en: Time Slot increment base on duration that you set in above
fa: افزایش زمان Slot بر اساس مدت زمانی که در بالا تنظیم کردید

en: Time Slots
fa: زمان اسلات

en: Time slot space of service is total number of slots available
fa: فضای سرویس زمان اسلات تعداد کل اسلات های موجود است

en: Title
fa: عنوان

en: To
fa: به

en: To Customer
fa: به مشتری

en: To Employee
fa: به کارمند

en: To automate next-day reminders, configure a system cron job on your server using the crontab command or URL below:
fa: برای خودکارسازی یادآورهای روز بعد، با استفاده از دستور crontab یا URL زیر، یک کار cron سیستم را روی سرور خود پیکربندی کنید:

en: Toggle Dropdown
fa: تغییر حالت کشویی

en: Total
fa: مجموع

en: Total Bookings
fa: مجموع رزروها

en: Total Service Duration
fa: کل مدت زمان خدمات

en: Total number of space available can book this service
fa: تعداد کل فضای موجود می تواند این سرویس را رزرو کند

en: Tour & Travels
fa: تور و سفر

en: Try Another. Services Not Found
fa: دیگری را امتحان کنید. خدمات یافت نشد

en: Try another
fa: یکی دیگر را امتحان کنید

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Twilio phone number
fa: شماره تلفن Twilio

en: Typography
fa: تایپوگرافی

en: Unlimited Locations
fa: مکان های نامحدود

en: Unlimited Services
fa: خدمات نامحدود

en: Unlimited Staff Members
fa: اعضای کارکنان نامحدود

en: Unlmited Staff Asigned
fa: پرسنل نامحدود تعیین شده است

en: Update Category
fa: به روز رسانی دسته

en: Update Location
fa: به روز رسانی مکان

en: Update category details and information.
fa: جزئیات و اطلاعات دسته را به روز کنید.

en: Upgrade to Pro
fa: به Pro ارتقا دهید

en: Upgrade to our Pro plan to add unlimited locations and unlock powerful features.
fa: برای افزودن مکان‌های نامحدود و باز کردن قفل ویژگی‌های قدرتمند، به طرح حرفه‌ای ما ارتقا دهید.

en: Upgrade to our Pro plan to add unlimited services and unlock powerful features.
fa: برای افزودن خدمات نامحدود و باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند، به طرح Pro ما ارتقا دهید.

en: Upgrade to our Pro plan to add unlimited staff members and unlock powerful features.
fa: برای اضافه کردن تعداد نامحدود کارکنان و باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند، به طرح حرفه ای ما ارتقا دهید.

en: Upload
fa: آپلود

en: Usage:
fa: کاربرد:

en: Use Each Service Hour ( Only availale in Pro Verson)
fa: از هر ساعت خدمات استفاده کنید (فقط در نسخه حرفه ای موجود است)

en: User Role Settings
fa: تنظیمات نقش کاربر

en: VAT(TAX)
fa: مالیات بر ارزش افزوده (مالیات)

en: Wait! Don't deactivate Bookingor. You have to activate both Bookingor and Bookingor Pro in order for the plugin to work.
fa: صبر کن Bookingor را غیرفعال نکنید. شما باید Bookingor و Bookingor Pro را فعال کنید تا افزونه کار کند.

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Week Month Date, Year (Long Date)
fa: هفته ماه تاریخ، سال (تاریخ طولانی)

en: Welcome! Let's get your business profile set up.
fa: خوش آمدید! بیایید نمایه کسب و کار شما را تنظیم کنیم.

en: Whatsapp
fa: واتساپ

en: Whatsapp Business Account ID
fa: حساب تجاری واتساپ ID

en: Whatsapp Notifications
fa: اطلاعیه های واتساپ

en: Who will be providing the services?
fa: چه کسی خدمات را ارائه خواهد کرد؟

en: Width
fa: عرض

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Woocommcerce Additional Data
fa: اطلاعات اضافی Woocommcerce

en: Wordpress Login:
fa: ورود به سیستم وردپرس:

en: Working Hour Schedule
fa: برنامه ساعت کاری

en: Working Hours
fa: ساعت کاری

en: Write some info about Services
fa: اطلاعاتی در مورد خدمات بنویسید

en: Yoga & Mindfulness
fa: یوگا و ذهن آگاهی

en: Yoga, personal training, and fitness classes.
fa: کلاس های یوگا، آموزش شخصی و تناسب اندام.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa: شما مجوز کافی برای دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Your Account has been created
fa: حساب شما ایجاد شده است

en: Your Business Name
fa: نام کسب و کار شما

en: Your First Name
fa: نام شما

en: Your Last Name
fa: نام خانوادگی شما

en: Your Pages are Ready!
fa: صفحات شما آماده هستند!

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: Zoom Account
fa: زوم اکانت

en: activated
fa: فعال شد

en: apply
fa: اعمال کردن

en: category Name
fa: نام دسته

en: checkout video
fa: ویدیوی پرداخت

en: cost of services
fa: هزینه خدمات

en: e.g. +1 555 123 4567
fa: به عنوان مثال 4567 123 555 +1

en: e.g. Full Body Massage
fa: به عنوان مثال ماساژ کامل بدن

en: e.g. Wellness, Haircut
fa: به عنوان مثال سلامتی، کوتاهی مو

en: max
fa: حداکثر

en: min
fa: حداقل

en: payPal
fa: پی پال

en: show Cart
fa: نمایش سبد خرید

en: total Bookings
fa: کل رزروها

en: update Category
fa: به روز رسانی دسته

en: woocommerce Payment
fa: پرداخت ووکامرس
