Booking Calendar Contact Form - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Subject
vi: Chủ đề

en: Message
vi: Tin nhắn

en: Settings
vi: Cài đặt

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Request custom changes
vi: Yêu cầu thay đổi tùy chỉnh

en: Insert Booking Calendar
vi: Chèn Đặt Lịch

en: Insert  Reservation Calendar
vi: Lắp Đặt Lịch

en: Select Start Date
vi: Chọn Start Date

en: Select End Date
vi: Select End ngày

en: Cancel Selection
vi: Hủy bỏ lựa chọn

en: Successfully
vi: Thành công

en: Previous
vi: Lùi

en: Next
vi: Kế

en: Calendar
vi: Lịch

en: The minimum number of nights to book is
vi: Số lượng tối thiểu của đêm để đặt là

en: The maximum number of nights to book is
vi: Số lượng tối đa của đêm để đặt là

en: Select start and end dates
vi: Chọn ngày bắt đầu và kết thúc

en: Please select start and end dates
vi: Vui lòng chọn bắt đầu và ngày kết thúc

en: Cost
vi: Chi phí

en: Coupon code (optional)
vi: Phiếu mua hàng (tùy chọn)

en: Service
vi: Dịch vụ

en: Please enter the security code
vi: Vui lòng nhập mã bảo mật

en: Security Code (lowercase letters)
vi: Mã bảo vệ (chữ thường)

en: Continue
vi: Tiếp tục
