Booking Calendar Contact Form - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Subject
uk: Суб'єкт

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Request custom changes
uk: Запит зміни користувача

en: Insert Booking Calendar
uk: Вставте Бронювання календар

en: Insert  Reservation Calendar
uk: Вставити Бронювання Календар

en: Select Start Date
uk: Виберіть Дата початку

en: Select End Date
uk: Виберіть Дата закінчення

en: Cancel Selection
uk: Скасувати виділення

en: Successfully
uk: Успішно

en: Previous
uk: Попередня

en: Calendar
uk: Календар

en: The minimum number of nights to book is
uk: Мінімальна кількість ночей, щоб Книга

en: The maximum number of nights to book is
uk: Максимальна кількість ночей, щоб Книга

en: Select start and end dates
uk: Виберіть дати початку та закінчення

en: Please select start and end dates
uk: Будь ласка, виберіть дати початку та закінчення

en: Cost
uk: Видатки

en: Coupon code (optional)
uk: Код купона (за бажанням)

en: Service
uk: послуги

en: Please enter the security code
uk: Будь ласка, введіть захисний код

en: Security Code (lowercase letters)
uk: Код (малі літери)

en: Continue
uk: Продовжити
