Booking Calendar Contact Form - en to pt_PT translation catalogue (25 entries)

en: Email
pt_PT: E-mail

en: Subject
pt_PT: Disciplina

en: Message
pt_PT: Mensagem

en: Settings
pt_PT: Configurações

en: Help
pt_PT: Ajuda

en: Request custom changes
pt_PT: Solicitar alterações personalizadas

en: Insert Booking Calendar
pt_PT: Insira Booking Calendar

en: Insert  Reservation Calendar
pt_PT: Inserir Calendário de reserva

en: Select Start Date
pt_PT: Selecione Iniciar Data

en: Select End Date
pt_PT: Selecionar data

en: Cancel Selection
pt_PT: Cancelar selecção

en: Successfully
pt_PT: Com sucesso

en: Previous
pt_PT: Anterior

en: Next
pt_PT: Seguinte

en: Calendar
pt_PT: Calendário

en: The minimum number of nights to book is
pt_PT: O número mínimo de noites para reservar é

en: The maximum number of nights to book is
pt_PT: O número máximo de noites para reservar é

en: Select start and end dates
pt_PT: Selecionar datas inicial e final

en: Please select start and end dates
pt_PT: Por favor, selecione as datas de início e fim

en: Cost
pt_PT: Custo

en: Coupon code (optional)
pt_PT: Código do cupom (opcional)

en: Service
pt_PT: Serviço

en: Please enter the security code
pt_PT: Digite o código de segurança

en: Security Code (lowercase letters)
pt_PT: Código de segurança (letras minúsculas)

en: Continue
pt_PT: Continuar
