Booking Calendar Contact Form - en to pa_IN translation catalogue (25 entries)

en: Email
pa_IN: ਈ-ਮੇਲ

en: Subject
pa_IN: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa_IN: ਸੁਨੇਹਾ

en: Settings
pa_IN: ਸੈਟਿੰਗ

en: Help
pa_IN: ਦੀ ਮਦਦ ਕਰੋ

en: Request custom changes
pa_IN: ਪਸੰਦੀ ਦਾ ਬਦਲਾਅ ਬੇਨਤੀ

en: Insert Booking Calendar
pa_IN: ਬੁਕਿੰਗ ਕੈਲੰਡਰ ਸ਼ਾਮਲ ਕਰੋ

en: Insert  Reservation Calendar
pa_IN: ਪਾਓ ਰਿਜ਼ਰਵੇਸ਼ਨ ਕੈਲੰਡਰ

en: Select Start Date
pa_IN: ਚੁਣੋ ਸ਼ੁਰੂਕਰਨ ਦੀ ਿਮਤੀ

en: Select End Date
pa_IN: ਚੁਣੋ ਅੰਤ ਮਿਤੀ

en: Cancel Selection
pa_IN: ਚੋਣ ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Successfully
pa_IN: ਸਫਲਤਾਪੂਰਕ

en: Previous
pa_IN: ਪਿੱਛੇ

en: Next
pa_IN: ਅੱਗੇ

en: Calendar
pa_IN: ਕੈਲੰਡਰ

en: The minimum number of nights to book is
pa_IN: ਬੁੱਕ ਕਰਨ ਲਈ ਰਾਤ ਦੇ ਘੱਟੋ-ਘੱਟ ਗਿਣਤੀ ਹੈ

en: The maximum number of nights to book is
pa_IN: ਬੁੱਕ ਕਰਨ ਲਈ ਰਾਤ ਦੀ ਵੱਧ ਗਿਣਤੀ ਹੈ

en: Select start and end dates
pa_IN: ਚੁਣੋ ਸ਼ੁਰੂ ਅਤੇ ਅੰਤ ਨੂੰ ਦਰਜ

en: Please select start and end dates
pa_IN: ਸ਼ੁਰੂ ਅਤੇ ਅੰਤ ਵਿੱਚ ਦਰਜ ਦੀ ਚੋਣ ਕਰੋ

en: Cost
pa_IN: ਲਾਗਤ

en: Coupon code (optional)
pa_IN: ਕੂਪਨ ਕੋਡ (ਵਿਕਲਪਿਕ)

en: Service
pa_IN: ਸੇਵਾ

en: Please enter the security code
pa_IN: ਸੁਰੱਖਿਆ ਕੋਡ ਦਿਓ ਜੀ

en: Security Code (lowercase letters)
pa_IN: ਸੁਰੱਖਿਆ ਕੋਡ (ਛੋਟੇ ਅੱਖਰ)

en: Continue
pa_IN: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ
