Booking Calendar Contact Form - en to nb_NO translation catalogue (29 entries)

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Request custom changes
nb_NO: Request Custom Changes

en: Insert  Reservation Calendar
nb_NO: Insert Reservation Calendar

en: Select Start Date
nb_NO: Velg startdato

en: Select End Date
nb_NO: Velg sluttdato

en: Cancel Selection
nb_NO: Avbryt valgte datoer

en: Successfully
nb_NO: Vellykket

en: &laquo; Previous
nb_NO: &laquo; Forrige

en: Next &raquo;
nb_NO: Neste &raquo;

en: Calendar
nb_NO: Kalender

en: The minimum number of nights to book is
nb_NO: Minimum antall netter Ã¥ booke er

en: The maximum number of nights to book is
nb_NO: Maksimum antall netter Ã¥ booke er

en: Select start and end dates
nb_NO: Velg start- og sluttdato

en: Please select start and end dates
nb_NO: Vennligst velg start- og sluttdato

en: Cost
nb_NO: Pris

en: Coupon code (optional)
nb_NO: Kupong (valgfritt)

en: Service
nb_NO: Tilleggstjenester

en: Please enter the security code
nb_NO: Vennligst skriv inn sikkerhetskoden

en: Security Code (lowercase letters)
nb_NO: Sikkerhetskode (kun små bokstaver)

en: Continue
nb_NO: Fortsett

en: Payment options
nb_NO: BetalingsmÃ¥ter

en: Pay with PayPal
nb_NO: Betal med PayPal

en: Pay later
nb_NO: Betal med faktura

en: Email
nb_NO: E-postadresse

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Message
nb_NO: Melding

en: Grillhytte
nb_NO: Leie av grillhytte

en: Snowmobile_1
nb_NO: Leie av snøscooter (Arctic Cat F6 LXR (120hk))
