Booking Calendar Contact Form - en to ml_IN translation catalogue (8 entries)

en: Email
ml_IN: ഇ-മെയിൽ

en: Insert Booking Calendar
ml_IN: പുസ്തകം

en: Insert  Reservation Calendar
ml_IN: പുസ്തകം

en: Previous
ml_IN: Previo

en: Next
ml_IN: Siguiente

en: Calendar
ml_IN: കലണ്ടർ

en: The minimum number of nights to book is
ml_IN: പുസ്തകം

en: The maximum number of nights to book is
ml_IN: പുസ്തകം
