Booking Calendar Contact Form - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Email
lv: E-pasts

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Help!

en: Request custom changes
lv: Pieprasīt pasūtījuma izmaiņas

en: Insert Booking Calendar
lv: Ievietot Rezervācijas kalendārs

en: Insert  Reservation Calendar
lv: Ievietot Rezervācija kalendārs

en: Select Start Date
lv: Izvēlieties Sākt datums

en: Select End Date
lv: Izvēlieties beigu datums

en: Cancel Selection
lv: Atcelt atlasi

en: Successfully
lv: Veiksmīgi

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: The minimum number of nights to book is
lv: Minimālais nakšu rezervēt skaits ir

en: The maximum number of nights to book is
lv: Maksimālais skaits nakšu rezervēt ir

en: Select start and end dates
lv: Izvēlieties sākuma un beigu datumus

en: Please select start and end dates
lv: Lūdzu, izvēlieties sākuma un beigu datumus

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Coupon code (optional)
lv: Kupona kods (pēc izvēles)

en: Service
lv: Pakalpojums

en: Please enter the security code
lv: Ievadiet drošības kodu

en: Security Code (lowercase letters)
lv: Drošības kods (mazie burti)

en: Continue
lv: Turpināt
