Booking Calendar Contact Form - en to lt_LT translation catalogue (25 entries)

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Subject
lt_LT: Dalykas

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: Settings
lt_LT: Nuostatos

en: Help
lt_LT: Žinynas

en: Request custom changes
lt_LT: Prašyti pasirinktines pakeitimus

en: Insert Booking Calendar
lt_LT: Įdėkite Rezervacijos kalendorius

en: Insert  Reservation Calendar
lt_LT: Įdėkite užsakymas Kalendorius

en: Select Start Date
lt_LT: Pasirinkite Pradėti data

en: Select End Date
lt_LT: Pasirinkite pabaigos datą

en: Cancel Selection
lt_LT: Atšaukti pasirinkimas

en: Successfully
lt_LT: Sėkmingai

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Next
lt_LT: Toliau

en: Calendar
lt_LT: Kalendorius

en: The minimum number of nights to book is
lt_LT: Minimalus naktų Knyga

en: The maximum number of nights to book is
lt_LT: Maksimalus naktų Knyga

en: Select start and end dates
lt_LT: Pasirinkite pradžios ir pabaigos datos

en: Please select start and end dates
lt_LT: Prašome pasirinkti pradžios ir pabaigos datas

en: Cost
lt_LT: Savikaina

en: Coupon code (optional)
lt_LT: Kupono kodas (neprivaloma)

en: Service
lt_LT: Aptarnavimas

en: Please enter the security code
lt_LT: Prašome įvesti apsaugos kodą

en: Security Code (lowercase letters)
lt_LT: Apsaugos kodas (mažosiomis raidėmis)

en: Continue
lt_LT: Tęsti
