Booking Calendar Contact Form - en to gl_ES translation catalogue (25 entries)

en: Email
gl_ES: Correo electrónico

en: Subject
gl_ES: Asunto

en: Message
gl_ES: Mensaxe

en: Settings
gl_ES: Opcións

en: Help
gl_ES: Axuda

en: Request custom changes
gl_ES: Solicitar cambios personalizadas

en: Insert Booking Calendar
gl_ES: Insire Booking Calendar

en: Insert  Reservation Calendar
gl_ES: Inserir Calendario de reserva

en: Select Start Date
gl_ES: Seleccione Iniciar Data

en: Select End Date
gl_ES: Seleccione Data Término

en: Cancel Selection
gl_ES: Cancelar selección

en: Successfully
gl_ES: Correctamente

en: Previous
gl_ES: Previo

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: Calendar
gl_ES: Calendario

en: The minimum number of nights to book is
gl_ES: O número mínimo de noites para reservar é

en: The maximum number of nights to book is
gl_ES: O número máximo de noites para reservar é

en: Select start and end dates
gl_ES: Seleccionar datas de inicio e final

en: Please select start and end dates
gl_ES: Por favor, seleccione as datas de inicio e fin

en: Cost
gl_ES: Custo

en: Coupon code (optional)
gl_ES: Código do cupón (opcional)

en: Service
gl_ES: Servizo

en: Please enter the security code
gl_ES: Introduza o código de seguridade

en: Security Code (lowercase letters)
gl_ES: Código de seguridade (minúsculas)

en: Continue
gl_ES: Continuar
